Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ÜNİVERSİTELER VE ÜLKÜCÜLER
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 121

İletiTarih: Cum Mar 11, 2005 2:25 pm    ileti konusu: ÜNİVERSİTELER VE ÜLKÜCÜLER Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMÜN ALEYKÜM DAVA ARKADAŞLARIM BEN BİR ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİM VE FAKÜLTE REİSİYİM.ÜNİVERSİTELERDE TEŞKİLATA KARŞI BİR ANTİPATİ VAR BİZİ ADAM DÖVEN ,IRKÇI İNSANLAR OLARAK TANIYORLAR BEN ÇOK UĞRAŞTIM TEK TEK KIZLARLA ERKEKLERLE KONUŞTUM BÖYLE OLMADIĞIMIZI ANLATTIM DAVAMIZI ANLATTIM .ONLARIN BANA DEDİKLERİ İSE ŞU SİZ BÖYLE DEĞİLSİNİZ .YA KABUL EDİYORUM GEREKTİĞİNDE ADAM DA DÖVERİZ IRKÇILIK DA YAPARIZ BİZ BU DAVA İÇİN GÖZÜMÜZÜ KIRPMADAN CANIMIZI VERİRİZ AMA ONLARA KARŞI KENDİMİZİ BİR TÜRLÜ ANLATAMADIM YADA ONLAR ANLAMAK İSTEMİYOR. BEN BU İŞE ÇÖZÜM BULMAK İSTİYORUM VE TÜM DAVA ARKADAŞLARIM DAN YARDIM İSTİYORUM...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
alparslan555
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cum Mar 11, 2005 4:34 pm    ileti konusu: reis Alıntıyla Cevap Gönder

:) selam-ı aleyküm ben elazığ fırat üniv. ..REİS BİZİM OKULDA DA BÖYLE ANTİPATİ İNSANLAR VAR. SANA TAVSİYEM ONLARLA MUHATTAP OLMA..NEDİYOR KIZIL ELMAGRUBU;''DESİNLER ÜLKÜCÜLER ŞÖYLE VARSIN DESİNLER BU GÜNEŞ BALÇIKLA BOYANMAZ BÖYLE''....TANRIYA EMANET OL..İRTİBATA GEÇMEK İSTERSEN...
ulkucuhareket23@mynet.com
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
oguzkagan33
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Cum Mar 11, 2005 4:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAH IN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN
Öncelikle bende seningibi bir üniversite öğrencisiyim,osmangazi üniversitesi mühendislik-mimarlık fakültesi ndeyim.aslen mersinliyim mersindeki ocakta ve teşkilattan yeni gelen yönetimin hal ve tutumundan dolayı uzaklaştım,okula gelirkende kendime teşkilata veya ocağa girmeyeceğime dair söz verdim
Geldiğimde nterddütte kaldım girmekle girmemek arasında,Allah şükür ki girmemişim,neden diye soracak olursan şöyle anlatayım;
geldiğimin birinci yılı hemen hemen herkes gibi devlet yurdunda ikamet ediyordum,en az benim kadar bilirsiniz ki yurtlarda ülkenin heryerinden ve bi okadar çeşitlilikte adam var,milliyetçisi.faşisti,solcusu,devrimcisi(kendi tabirleriyle:) ),yasadışı örgüt yanlısı.bu adamlar belirli yerlerde azınlık olarak kalıyorlar,teşkilatın kalabalığı ve yaptığı işler adamlarda eziklik duygusundan dolayı bir nefret duygusunu tetikliyor,birde teşkilat yaptığı işlerde attığı adımlarda densizliğe varacak davranışlarda bulunursa bu nefret adamların bilinç altına yerleşim torunlarına kadar aktarılıyor,aslında konuyu olayalayta indirgrmrk istemiyordum ama dediklerime yardımcı olması amacıyla bi olaydan bahsedeceğim,
Herzaman Ahmet Yesevinin Torunları olduğumuzu söyleriz,Sanırım admlar bu ismi kim olduğunun farkına varmadan kullanıyorlar,yesevi demek sabır demek svgi demek,işlemek demek,hoşgörünün engüzellerinden demek,anlayış demek,karşıyı dinlemek demek ve yaratılanı sevmek yaratandan ötürü demek.eğer biryerde teşkilatın varlığının farkına varılmalıysa bu onun yaptığı güzel işlerden olmalı insanlar teşki,lat hakkında korkudan kapı arkalarında veya kısık sesle konuşmamalılar.yurt te iken teşkilatın düzenlediği bir konser için yine teşkilatta olanlar tarafından bilet satılıyordu(hatırladıkça hala kan beynime çıkıyor)bu adamlar parası olanada olmayanada,gelmek isteyene gelmek istemeyenede zorla bilet vermeye çalışıyorlar ısrarla para vermeleri için sıkıştırıyorlar,aklım almıyor siz nebiçim kandan insanlarsınız ki birinin rızası olmadan parasını almaya çalışıyorsunuz,sizkimsinizki fatih sulatan mehmetin bile hatasından dolayı utandığı bir suçu işlemöekten çekinmiyorsunuz.sanırım olay anlaşıldı daha fazla anlatırsam ağzımdan uygyn olmayan kelişmeler çıkabilir.
Olayalara mantık çerçevesinde bakarsak yurt ta mevcut 6 blok var 2 si erkek 4 ü kız erkeklerin bulunduğu bloklardan biri ağırlıkla mühendislik fakültesinden diğer fakülte ise tıp öğrencileri ağırlıklı,üzerlerine baskı kurulan insanların hepsi enfazla 4 sene sonra mühendis veya doktor olacaklar,bu adamları şimdei kendinizeden nefert ettirirseniz ilerde siz bu adamlara dokunamazken onları nasıl engelliyeceksiniz sizin aleyhinizde iş yapmaktan veya konuşmaktan?
Alparslan ın anadoluya girişinin neden kolay olduğu herkes tarafından bilinir,yıllarca yesevi ocağından gelen gönül erleri tarafından anadolunun hamlığı alınmış islamın ve türklerin bölgeye girişi samimiyetle karşılanmıştır.
Hedef günlük menfeat değildir,hedef cihan imparatorluğuydu kızıl elmaydı,sabrettiler belki dayanılmaz zorluklar çektiler ama sabrettiler,karşılaştıkları her kötülüğe kötülükle cevap vermediler
Nasıl değişirler üzerlerindeki bu intibağı nasıl yok ederler bilmiyorum,ama onlarca insana haklarını helal ettirmeleri gerekiyor,
Umarım üniversitenizde böyle uygulamala yervermiyorsunuzdur.
Bir söz vardır ''ülkücü ipeğe sarılmış çelik gibidir'' böylede olmak zorundadır,ülkücü sıfatıyla yüklendiği sorumluluğu yerine getirmek için benlik duygusundan arınmamız şart,günlük düşünmekten uzaklaşmamız şart,şevkatli olmamız şart,anlayışlı olmamız şart,ASIL TEŞKİLATÇILIK FİKİRİNİ BENMSEMEMİZ ŞART,
Umarım düşüncelerimle sizi sıkmamışımdır.Allah a emanet olun
TANRI TÜRK Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN....
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Mar 13, 2005 12:19 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevğili kardeşim tamam her şeyi anlıyorum kimseye gönül rızası olmadan bir şey yaptırmak bizim işimiz değil de sen diyorsun diğer leri kendini ezik hissediyor .peki sayğı değer kardeşim sen diyarbakırda bırakalım ülkücü olmayı TÜRK olan kardeşlerimizin neler çektiğini biliyormusun orası TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN BİR ÜNİVERSİTESİ AMA TÜRK BAYRAĞININ DALĞALANMASINA İZİN VERMİYORLAR PEKİ BU MUDUR BASKI YOKSA SATILAN BİR BİLET Mİ?
oguzkagan33
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Pts Mar 14, 2005 12:33 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAH IN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN
ordakiler elbet içine düştükleri gaflet uykusundan kendi rızalarıyla veya bizlerin zoruyla uyanacaklar,eden muhakkak bulur.
bana ızdırap veren ise batıda ki okullardaki teşkilatların yanlış tutumları yüzünden doğudaki gerçeklerden haberi bile olmayan insanlar doğudaki bölücülere hakvermeye başladı
fikirleri şu''eğer van da veya diyarbakırda da bize davrandıkları gibi davranıyorlarsa doğudakilerin isyanı haksız değil''
emin olabilirsin ki bu böyle,inasanlara yaşayışımızla örnek olmalıyız,
insanlar akıllı varlıklardır dediklerine değil yaptıklarına bakarlar,
bişeyler söylerken herkes bilgiç kesiliyor,peki uygulamada...
yok bitane düşündüğügibi yaşayan adam yok,veya çok az
bu çok konuşma ama iş yapmama hastalığı bize biyerden bulaştı ama nerden bilmiyorum.
BİŞEYLERİN DÜZELMESİNİ İSTİYORSAK ÖNCE KENDİMİZDEN BAŞLAMALIYIZ

TANRI TÜRK Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
burdurbörtecine
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Sal Mar 15, 2005 1:33 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ağzına sağlık gardaşım,çok iyi tasvir etmişsin,gercektende ocakların bir insanı yeterince tanımadan reisliik verilmesi olayına dikkat etmesi gerekmektedir,bir reis onlarca kalbi temsil ediyor,çogu üniversitelerimizdeki reislerimizin kendini yeteri kadar yetiştiremedeğini görüyoruz,yeterli olgunluğa ulaşmayan çocukca kişilerin bu davaya ne kadar zarar verdiği düşünülmelidir,bu arada görevini adam gibi yapan arkadaşlarımızdan da allah razı olsun...

Şakağımızdaki kansa,o bizim gülüşümüzdür;Namert sürünmektense erkekce ölüşümüzdür!
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Mar 20, 2005 10:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TAMAM ÖNCE KENDİMİZİ DÜZELTMEMİZ GEREKİYOR. BU KONUYLA İLGİLİ VERECEĞİM ÖRNEĞİ BİZE NELERE MALOLACAĞINI SİZE GÖSTERMEK İÇİN VERİYORUM.LÜTFEN BİR BAKIN
BİR FAKÜLTE REİSİ YAPTIĞI İŞLERİN DAHA DOĞRUSU ONA YAPTIRILAN İŞLERİN YANLIŞ OLDUĞUNU BİLİYOR AMA KENDİNDEN DAHA YÜKSEK GÖREV YAPANLARA HİÇBİR YAPTIRIM GÜCÜ YOK.DİĞER FAK. REİSLERİYLE OTURUP DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞIYOR TABİ DOĞAL OLARAK GÜÇLENİYORLAR AMA BU ÜSTEKİ İNSANLAR KOLTUKLARI TAPULAMIŞLAR VE ENAZ 4 YIL DAHA ORADALAR.BU İNSANLARIN DURUMU DÜZELTEBİLMEKİÇİN YAPABİLECEĞİ BİR ŞEYİ BEN BULAMIYORUM. YAPILACAK ŞEYLER VAR DA O ZAMAN TEŞKİLAT KAN KAYBEDER BİZDE BUNU İSTEMİYORUZ.KİMSE beni yanlış anlamasın ama açtırdınız kutuyu söylettiniz kötüyü
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Mar 20, 2005 10:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu arada şunu da söyleyim koltuk sevdalısı değiliz ama teşkilat böyle giderse ilerde iyice zayıflayacak ve bu kötü imajdan kutulamayacak işte beni düşündüren bu herkesten destek istiyorum
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Pts Mar 21, 2005 6:54 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alperen_1944

Saygıdeğer ülküdaşım . Ve bulundugu konumda benzerlerini istediğim örnek reis kardeşim. Sana çok şey söylemek isterdim eğer yüz yüze görüşe bilseydim. Ama şimdilik şu kadarını söyleyeyimki Allah razı olsun bu konuyu açmışsın ve böyle düşünüyorsun ya ne diyeyim işte....

Her neyse ülküdaşım ilk olarak yaşadıgın sorun sadece okudugun üniversitede değil halkta olsun diğer üniversitelerde olsun bütün Türkiye açısından gündemde ....

Yapabileceklerimize gelince daha önce belirttim elimden geldigi kadar ben yine bildigim ve yaşadıgım kadarıyla açıklamaya çalışayım; Ülküdaşım bir fakültenin reisisin yani tahmini olarak belkide binlerce kişiden mesul bir ülkücüsün. İlk olarak şunun şuurunda olmak gerekir sen türkiyede 90 civarı üniversiteden toplam 1012 olması lazım fakülteden birinin davamız açısından liderisin. Hangi fakultede oldugu bilmiyorum ama ya gelecegin ögretmenleri ya mühendisleri ya yöneticileri yada vs içindesin. Fakültenden ilerde belkide ülkemiz için çok büyük simalar çkacak bu dediklerimden neyi anlatmak istedigime gelince bunların şuurunda olmak ve bulundugun konumu küçük görmemek birinci şart.

İkinci ve en önemli şart biz Türk İslam Ülküsü gönüldaşlarıysak Türklügü ve islamı bilmeli ve yaşamalıyız. Belki şimdi yazacaklarım için tepki alacagım ama yazmam gerektiğini düşünüyorum. İslam bizim ilacımız her derdini onunla çöze bilirsin islam kurallarına elinden geldigi kadar uyan herkez bence bu devirde eli öpülecek insandır. Onun haricinde Türklük örf ve adetlerimizin hepsi islamla uyuşur zaten 1400 senedir müslüman hatta müslümanlıgın sancaktarlıgını yapan bir milletiz. YAni ilk önce dava yaşanmalı davasına inan ve yaşayan insana herkez inanır ve güvenir . Bu dediklerim den asla ülkücü sadece namaz kılar oruç tutar kızlara bakmaz ne bileyim hiç günaha girmez falan çıkarmasın kimse bizde insanız beşeri olan her varlık hata yapar. Bizimde hatalarımız şahsi davranışlarımız olacaktır ama eger bir davaya gönül verdiysen ya davana sahip çıkıp attıgın her adıma dikkat edeceksin yada inanmadıgın yaşamadıgın davanın içindeyim demeyeceksin....

Senin sorunun cevap kısmına gelince . Birgün bir ögrenci arkadaşın evine misafirlige gittik. BAktım tipler biraz kayık muhabbeti ülkücülüge getirdim. İlk başta çekindiler sonra bir yolunu bulup konuşmalarını sagladım . Hepsi senin söyledigin gibi siz kavgacısınız, zorla yapılanlar,top sakal, bilet, arkam olsun meselesi, vs... sıraladılar önüme bazen hakverdigim yerler oldu. Mesela çocugun biri dediki abi ben asla ülkücü olmam onlarıda sevmem şaşırdım niye dedim . Sene başında heveslenmiş top sakal bırakmış bizimkiler hiç uyarmadan sorgusuz sualsiz indirmiş. Çocugunda zoruna gitmiş. Aslında çocuk saglam biraz huyuna gitsen teşkilatın saglam adamı olacak cinsten dindar sayılır en azından bazı şeyleri biliyor.

Bende ona ne anlattım biliyormusun . Türkiyede her üniversitede bir grup lider olur o bunu bilmiyordu. Açıkladım . İstanbul üniversitesinde mescitte namaz kılan 4 ögrenci namaz kılarken mescit basılıyor çocuklar linç hepsi hastanelik . Suçları namaz kılmak. olaylar seksen döneminden degil yeni olan şeyler. Odtüde hangi fakulte bilmiyorum ramazan ayında oruç tutulmasın diye öglen yemeğini yemeyenler dayak yiyor.namık kemalde başartülü bir kızın başına gelenleri agzıma dahi almayacagım . Ankara siyasal da metin ve hamdi isimli iki kişi sadece üslerinde türk bayragı var diye hastanelik oluyor. Başartülü bacılarımız alay konusu. vs vs.....

Ben anlattım dedimki ülkücüler neye karışıyor. İçkine karışmaz kız arkadaşına karışmaz(teşkilat dışında) nerdeyse ulu orta yapmadıgın hiç bir şeye karışmaz senden istenen tek şey kız arkadaşın varsa mahremine sahip çık af edersiniz ama ulu orta sevişme kızla yolda adam gibi yürü kılık kıyafetin türk örf ve adetine uygun olsun ülkücü olma şartın yok sadece saygı göstermelisin kızların koruya madıgı( sadce koruyamayanları ve gerizekalı safları) namuslarını onlar için degil memleketteki aileleri için en azından ulu orta ahlaksızlıklara izin vermeyerek korumaya belki de ülkenin ahlaki çöküntüye ugramaması için biz yapıyoruz. bunları karşı tarafın yaptıklarıyla birlikte anlatırsan etkili olacagına inanıyorum....

Bir de ülküdaşım Allaha bin şükür var olmamız bile bence önemli ama onlarında haklı oldugu yerler var bana kalırsan bozulmuş bir ülkücü bile . Ülkücü olmayandan ala dır ama. Ülkücülügünü yaşayan tebanın dahi elini öpmekten gurur duyarım. demek istedigim bizde de bazı bozulmalar var(asla geneli degil sadece biraylerin bir kısmını kastediyorum ) . Bunu düzeltmek te bizim olmalı

Kısaca sıralayacak olursak bence ülkücülerin ülküdaşlarımın şuan ehemmiyet vermesi gereken (teşkilat bazında söylüyorum) şeyler

1-) Davamızı İslamı Türklügü Ögrenmek ve yaşamak

2-)Teşkilatlanmak ve teşkilatına bu değerleri ögretmek

3-)İnsanlara ülkücülüğü anlatmak bunu anlatırken diğer kesimide iyi bilmek onların yönetiminde ki kurguyu da aktar bilmek

4-) ben dokuz ışıgı bilmeyen adma islamın şartlarını imanın şartlarını sayamayan bu devirde en azından bir cumasına gitmeyen adama ülkücü demem(ben) (örnek verecek olursam BAşbug rahmetli izmir ziyaretinde 80 li yıllar bir kaç kişiyi sorgular ken dokuz ışıktan önce islamın ve imanın şartlarını sormuştur.

5-) İlim hem dinimizin verdigi ehemmiyet hemde dogal olarak dokuz ışıktan bir madde olarak bunun önemini anlamak ve elimizden geldigi kadar hem kültürel alanda(gazete dergi) hemde fenni ve siyasi vs alanlarda kendimizi geliştirmek.

Aklama gelenler sabahın bu vakti ancak bukadar önemli konularda yazdım . Yanlışım varsa uslupluca uyarın düzeltmesini biliriz evel Allah. Dava hakkın davası Allah yardımcımız olacaktır. Allah Ülküdaşlarıma kolaylık versin dava güzel ama zordur . Allah yaşaya bilme onurunu sabretme erdemini Ve şehitlik rütbesini nasip etsin insAllah elhamdürillah Ülkücü olmak için elimden geleni yapıyorum vesselam.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts Mar 21, 2005 11:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YAHYAOĞLU YAZDIKLARININ HEPSİNE KATILIYORUM AMA BİR TANESİ HARİÇ BANA GÖRE DAVAYA ZARAR VEREN BİR ÜLKÜCÜ EN TEHLİKELİ ŞAHISTIR (BİZDEDE ZATEN DAVAYA ZARAR ANCAK PARANIN BOZDUĞU İNSANLAR İÇİN GEÇERLİ SEN BU DAVAYA İNANARAK BAŞLAYIP DA DAHA SONRA İŞİ RANT'A DÖKERSEN NEREDE İÇİNDEKİ ALLAH KORKUSU NEREDE BAŞBUĞA SAYGI NEREDE DAVAYA SAYGI.BU ADAMLARIN TEK DERDİ TEK TASASI TEK DAVASI PARA OLMUŞ NE YAZIK Kİ BU BÖYLE .
BU YÜZDEN BİZDE RAHAT ÇALIŞAMIYORUZ
SON SÖZÜMSE :
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Mar 22, 2005 12:03 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU ARADA ŞÖYLE BİR ELEŞTİRİ GELMESİN BANA LİDERİNİ NASIL TARTIŞIRSIN DİYE, SİNİRLENİRİM.BİZ ZATEN 4 NİSAN 97 DEN BU YANA HİÇ BİR ŞEYİ SORGULAMADIĞIMIZ İÇİN BU HALLERE GELDİK BÖYLE ADAMLAR ÇIKTI PİYASAYA
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız