Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - KEMAL AKSUNGURLU SUÇLAMASINA CEVABIMDIR.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Mar 16, 2005 12:43 pm    ileti konusu: KEMAL AKSUNGURLU SUÇLAMASINA CEVABIMDIR. Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşlarım;
konu çok önemli olduğu için ayrı bir başlıkta,kişisel gibi görünen bir meseleyi sizlere açıklamak durumunda kaldım.Olay kişisel gibi görünse de,iftiranın;toplumu yiyip bitiren çok kötü bir hastalık olması nedeniyle,konu umuma aittir.Çünkü hepimiz durduk yerde,haketmediğimiz halde böyle bir çamurla karşı karşıya gelebiliriz.
Dini konuları buradaki her ülkücü kardeşimiz yeteri kadar biliyor.Hatta uzmanlık düzeyinde olan arkadaşlarımız bile var aramızda.7 kat cehennemin en aşağı en alt katının,münafıklara tahsis edildiğini hepimiz biliriz.Münafık kimdir?En basit tabiriyle bizden gibi görünüp,bizden olmayanlardır.Sizdenim deyip,aleyhimize çalışanlardır.Sizdenim deyip,aykırı fikirdekileri çok seven onlarla düşüp kalkan insanlardır.Sizdenim deyip,o camiaya aykırı fikirler ileri sürenlerdir.Sizdenim deyip size çamur atanlardır.Bu gurup insanlar,kötü insanların en aşağılık tabakasını teşkil ettikleri içindir ki,cehennemin en dibiyle şereflendirilmiş kişilerdir.
İçimizde böyle bir kişi var.Asenaturk!Kim bu zavallı insan?
Bu bir kakalak.Ağacı içinden kemiren bir tırtıl.Bunun kurtluğu böyle bir kurtluk.Yani tam bir ağaç kurdu.Ben shopen den sonra bu sitede ikinci olarak bir insan için başlık açıyorum.Benim burada tartıştığım çok arkadaşım oldu.Bu iki isim hariç onların hepsini seviyorum.Onlarla yöntemlerimiz farklı olduğu halde,bana damarlarında türk kanı olduğundan şüpheye düşürecek bir haller görmedim.Fikirlerimi beğenmeyip,karşı çıkan hiçbir arkadaşımız beni Kemal aksungurun adamı olmakla suçlamadı.Kızılbaş Türklüğünden itibaren sitede yaşanan bir kavga var.Bu tartışmayı açan insan başarıya ulaştı.Ayni olaylar,lazlar ve çerkezler konusunda da denendi ama o hareketler başarıya ulaşamadı.Osmanlı düşmanlığı ve sünni düşmanlığı yapan bu insanın karşısına dikildim.Benim ilk nüfus kağıdım hala durur.Üzerinde sabit kalemle de ilkokul numaram yazar.Mezhebi kısmında da hanefi yazar.Ben şu forum dışında,hiçbir alevi ile bugüne kadar bir tartışmaya girmedim.Oldum olası insanların inançlarına karışmayı sevmem.Bu konuda yatıştırıcı bir yazı yazalım derken,bu şahıs makinalı tüfek gibi osmanlı ve sünni düşmanlığına başladı.Arkasından cevaplarını bir bir aldı.Derken son gelinen noktada,beni kemal aksungurun uşaklığıyla suçladı.Israrla bu konuda benden yazı beklediğini söyledi.Yani tartışmayı bu tarafa çekti.Benim siteye giriş tarihim 3 haziran 2004.Kızılbaş türklüğü ile birlikte başlayan tartışmaların tarihi kasım sonu aralık.Bu süreye kadar asenatürk isimli şahsı iletilerinin altına birkaç kez ileti atmışım.Doğru gördüğüm noktalarda da desteklemişm.Yani 6 ay kendisine en küçük bir muhalefetim yok.Bir lafım da yok.Bu arada bu kemal aksungurlu tarftarları ile bunun arasında epeyi bir patırtı koptu.Bu hanımefendi,açtı ağzını yumdu gözünü.Buralarda,bu tartışmaların içerisinde ben hiç yokum.Düne kadar kendisinin de hakkımda bir ithamı yok.Dün bu çamuru da attı.Ben buraya görevli geleceğim 6 ay asenaya sabredeceğim,6 ay sonra da başlayacağım.Kemal aksunguru hala tanımam.Kişisel düşüncelerini hiç bilmem.Burada 500ün üzerine ileti attım.Tarzım bellidir.Artık beni tanıyan beni nerede olsa bulur.Konuştuğu gibi yazan bir insanım.Şimdi benim bu siteden başka herhangi bir sitede bir tek ileti attığımı(kürt sitelerine sabotaj için hariç)kanıtlıyan olduğu gün ben bu kalemi bırakıyorum.Şerefli bir insan tezini ıspatlar.Burada bu şahsın yapacağı tek şey vardır.Kemal aksungura soracak,kendisine biri musallat edildi mi edilmedi mi?O şahıs herhalde buna gerekli cevabı verecek kadar erkektir.Bu olay asena denilen insanla,kemal aksungur arasında bir yüzleştirme ile çözülür.Asenanın bunu yapıp kanıtlamasını bekliyorum.Yoksa alnına şerefsiz damgasını yapıştıracağım.Benim Türkçü olan hiçbir şahısla problemim olamaz.Benim Muhsin yazıcıoğluyla da,atsızcılarla da kemal aksungur ile de bir problemim olamaz.Hepsine saygı duyarım.Hepsi de Türk adına bu işlere kalkışmaktadır.Hatta haydar baş hoca ve ömer öngüt hoca ile de bir problemim olamaz.Çünkü dini görüşleri yanında bunların motifi de türkçülüktür.Ama benim cephem mhp teşkilatıdır.Benim düşüncelerime orası uyar.Onlara küfür etmem.Onları aşağılamam,onları rakip görmem.Hepsi de türkçülük adına hareket ediyor.Kimse kendi görüşünün başkalarından mükemmel olduğunu iddia ve ispat edemez.Bu yargıyı zaman ve tarih verir.Ama ne yazık ki bu asenatürk rumuzlu şahıs;bu insanlarla birbirine girmiş,o sitedeki rezaletlerini bu siteye de taşımıştır.Bu konuyu bu insan açıklamaz ve sözünü geri almazssa,bir şekilde kemal aksunguru bulacam ve ona hem benimle ilgisi olup olmadığımı soracağım,hem de bu asenatürk hakkında bilgi toplayacağım.Asenatürk;bu iddialarını ispata davet ediyorum.Özür diler de çamur attım dersen seni bağışlarım.Aksini yapar ispatlamazsan,elimdeki tüm imkanları kullanıp seni bulacağım.Ve bunun hesabını soracağım.Bulmaya muvaffak olamazsam,alnına şerefsizlik damgasını yapıştıracağım.Sen bu kemal aksungur kimse öyle korkmuşsun ki,sana bir taraftan bir laf gelse hemen çamur atıyorsun.Seninle arasında,bu kadar önyargılı olacak kadar ne geçti bilmiyorum ama,artık halüsyon görecek kadar sapıttığın ortada.Ben aksunguru hiç tanımayan biri olarak sana bu teşhisi çoktan koydum.Fikirle halledemediğini kabalıkla,onunla da başa çıkamadığını iftira ile. yahyaooğlu ile aynı şahıssın yazıyorsun,ayni gün daha mürekkebi kurumadan aksungurun uşaklığı ithamı.O bilinçsiz fındık kadar beyninde yahyaoğlu ile aksungur arasında ne kadar benzerlik kurabildin onu da anlayamadım ya neyse.Peş peşine aynı gün iki iftirayı atacak kadar histeri krizleri içerisinde kıvranmıyorsan,senin profesyonelliğinden şüphe etmem gerekir.O zaman da geriye ortalığı karıştırmak işin kalıyor.Kimbilir belki de bir gazeteci taslağısın.Evet iddialarını ispat et.Ben tanımadığım adam hakkında yazamam.Ama sen uydurduğun,o olmazsa şudur senaryolarını belki bize açıklıyabilirsin.Hiç zeki biri değilsin biliyormusun?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Çar Mar 16, 2005 3:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Üstadım, ağabeyim

Biz seni biliriz, tanırız, okuruz dahası güveniriz. Sen kimsenin adamı olamazsın. Sen olsan olsan davanın adamı olursun. Gönlünü ferah tut.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Per Mar 17, 2005 3:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Özbeken kardese katiliyorum. Kadir seni bilen biliyor takma kafana kardesim. Herzaman arkandayiz! Seninle bas edemeyecegini görünce iftira ve camur atmakta bulmus son careyi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 17, 2005 8:21 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İnandığım doğruları savunurken;bana inanan ve destek veren tüm kardeşlerime minnettarım.Hakkı ve hakikatı saklamaktan,bildiklerimi çıkarlarım doğrultusunda saptırmaktan,yalan söylemekten,bu büyük milletin aleyhine çalışmaktan,insanlar arasında fitne ve fesat çıkarmaktan,başkalarının satılık kalemi olmaktan ,gurur ve kibirden Allah'a sığınırım.Bunlardan bir tanesini yaparsam,rabbim bana şu klavye başından sağ kalkmamı nasip etmesin.Tekrar tekrar teşekkürler.Sağolun.
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Per Mar 17, 2005 11:20 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 ağabey,
benim de yaşım küçük olmamasına rağmen sizin benden büyük olduğunuzu tahmin ediyorum,örf ve adetlerimize göre sizede ağabey diye hitap etmekten onur duyuyorum.
Burada benim hayret ettiğim bir husus benim aranıza yeni katılmış olmam dolayısıyla ,bazen benim arkadaşlara ters gelen fikirleride yazıyor olmam neticesinde arkadaşlar beni o kadar seviyeli ve arkadaşça bir tavır ile cevaplıyorlarki onlara bu konuda minnettarım.
ancak benimde bu asenatürk kardeşime kalbini kırmadan birkaç şey söylemek isterim;
asenatürk kardeşim,
sanıyorum sizde bu tür sitelerde bulunan bir kişisiniz.buradaki bulunma amacınızın aynı fikirlere gönül vermiş insanların birbirleri ile fikir alışverişi yaparak bilgi ufkumuzu daha da genişletmek olduğunu kabul edersiniz kanısındayım.
burada ufak tefek görüş farklılıkları olabilir. Ama bunlar birbirimize hitap ederken birbirimizi kırıcı olmamalı diye düşünüyorum.
bu sitede küçük küçük görüş ayrılıkları olabilir, bu gayet normaldir.çünkü
herkes ülkemizin değişik yörelerinde yaşamaktadır,her bölgenin kendine has bir yaşam tarzı vardır. bu tarzın farklı olması birbirimizi küçük görme veye büyük görme anlamına gelmez.neticede hepimiz insanız.
benim sizden ricam fikirlerine katılmadığınız yaşça sizden büyük olan insanlara hitap ederken. ''kusura bakma ...... ağabey ama ben öyle düşünmüyorum olmalıdır...
lütfen haksızsam ,cevabınızı beklerim....
saygılarımla
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Pts Mar 21, 2005 5:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Asenatürk sen hakaret saydın ama ben sana bacım bile dedim bu laf agırdır herkeze söylenmez benim en büyük iltifatımdır. VAtanını seven birisin bundan şüphem yok osmanlı hakkında senin gibi araştırma yapan birine yakıştıramayacagım kadar ön yargılısın. Sana hakaret ettigimi hatırlamıyorum konu hakkında agır yorum yaptıysam kusura bakma milli meselelerde tutamıyorum dilimi hele şahsına hakaretim olduysa özür dilerim ben senin müslümanlıgı türklügü osmanlıyı tarihimizi savunman için herşeyi yaparım bilgilisin er yada geç zaten şuurunda oldugun dava nın özünde yer alacagına ve başarılı olacagına inanıyorum bana kızacaksın ama sana deger verdigimi göstermek için söylüyorum bacım Allaha emanet ol hatamız varsa affola kadirde bence çok değerli bir insan aranızdaki atışmaların konular hakkında farklı kaynaklardan alınan bilgilerden kaynaklandıgına eminim kadir le sadece bir kaç özel ileti dışında muhabbetim olmadı. Ama sana garanti veririm tanımadıgı bir ülküdaşınıon derdini sahiplenecek kadar yürekten bir insan asenatürk biz bu ülkeyi sevenler için (laf olsun diye söylemiyorum) canı gözden etmiş hepsini canı gönülden sevmişiz . Allah yar ve yardımcımız olsun....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Mustafa639
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Pts Mar 21, 2005 6:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

asenaturk demiş ki:

Aksungur'un dediği gibi “Türkçü Müslüman olmaz” diyenlere karşı çıkanlar demek ki bu soruların ve suçlamaların muhatabı oluyor.

asenaturk,

Bir gram insanlığın, bir gram Müslümanlığın varsa; yalan ve iftiradan artık vazgeç.

Aksungur "Türkçü Müslüman olmaz" demiyor. Tam tersine, böyle diyenlere şiddetle tepki veriyor ve Türkçü'nün Müslüman olabileceğini söylüyor. Bak işte bu sayfaya yazmış ve bugüne dek 14 bin defa görüntülenmiş:

asenaturk,

Allah (c.c.) şahidimdir ki, Aksungur'dan hiç hoşlanmazdım. Onun aleyhine yazdığım bir yazı bu forumda hala duruyor, istersen bulup okuyabilirsin. Fakat bitmez tükenmez iftiraların yüzünden bu adama karşı sempati hissetmeye başladım. Eminim ki birçok kişi de benim gibi hissediyordur. Zaten farkındaysan, senin haricinde Aksungur aleyhinde yazı yazan kimse yok.

Bazen düşünüyorum: Acaba Kemal Aksungur sen misin asenaturk? Çünkü örtülü bir şekilde reklamını yapıyorsun, taraftar kazanmasını sağlıyorsun.
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Pts Mar 21, 2005 7:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Asenatürk kadir hakkında yanıldıgını düşünüyorum. Bahsettiginiz tartışdıgınız konular milli meseleler yada dini meseleler bu konularda insnalar sinirini tutamaya bilirler onun için bence türkiyeyi sevenler sevmeyenlerin karşısında olmalı birbirinin degil. Bnece bu husumete son verin biraz daha sevyeli olursak bende dahil sorun olacagını sanmıyorum tartışmak ögrenmenin en iyi yollarındandır. Ama kadir21 hakkında ön yargın kalmasın dedigim gibi bir insan tanımadıgı bir insanın sıkıntısını dert edebiliyorsa bence o insan gibi insandır kadirde de bu var. Uzlaşmayı denemenizi isterdim... Allaha emanet olun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Mustafa639
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Mar 21, 2005 8:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

asenaturk,

Kadir21 ile sen, Kızılbaş Türklüğü ve Ziya Gökalp konularında tartışıyordunuz. Fakat bu konularla ve bu siteyle hiçbir ilgisi olmayan Kemal Aksungur'un adını birdenbire tartışmanın içine kattın ve günlerdir onun hakkında yazıyorsun.

Geçmiş tarihlerde foruma eklediğin yazıları incelediğimde, gene birçoğunun Kemal Aksungur ile ilgili olduğunu gördüm. En alakasız mevzuları bile dönüp dolaştırıp Aksungur'a getirmişsin. Ayrıca onunla ilgili birkaç tane de başlık açmışsın.

Ve sen kesinlikle Ülkücü değilsin çünkü Osmanlı'yı kökten reddediyorsun, sevmediğini açıkça belirtiyorsun. Böyle düşünen bir Ülkücüye şimdiye dek hiç rastlamadım.

Önce kafam karıştı. Amacını anlayamadım. Fakat mantıklı bir şekilde düşününce, şu sonuca ulaştım:

bozkurt.net'e sadece Ülkücüler girmiyor, ırkçılık derecesindeki Türkçüler de giriyor. Foruma yazı yazmasalar bile, yazılanları takip ediyorlar. Bunlardan bir kısmı Aksungur'un sitesinden habersiz olabilir. Sen habire Aksungur'un adından, fikirlerinden ve sitesinden bahsederek bu kişileri turkcu.net'e yönlendirmeye çalışıyorsun.

Yani sen bu foruma Kemal Aksungur'un reklamını yapmak için üye olmuş bir elemansın. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bir kişiyi eleştirirmiş gibi görünerek de reklamı pekala yapılabilir ve nitekim yapıyorsun da.

Ve eminim ki, Aksungur bu yazılanları okuyorsa, kahkahalarla gülüyordur. Sahipsiz kalmış bu forumda, şeytanın bile aklına gelmeyecek bir yöntemle gayet güzel bir şekilde reklamını yaptırıyor.

bozkurt.net forumunda yazı yazan kişilerin sayısı iyice azaldı, başlıkların görüntülenme sayıları da çok düşük. Oysa ki Aksungur'un sitesinin forumuna eklenen başlıkların görüntülenme sayıları rekor kırıyor. Neden acaba???
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal Mar 22, 2005 7:10 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yahyaoğlu ve mustafa639 ülkücü kardeşlerim;
hakkımdaki düşüncelerinizden dolayı ikinize de teşekkür ederim.İkiniz de şu sanal alemde rastladığım sayısı 10 civarındaki delikanlı insanlardansınız.Bana son cevabını verdikten sonra;tarih belirterek süre koyarak,belirli bir süre foruma yazmama kararını açıklayan;bu kararının açıklanmasından sonra kendisine hiçbir eleştiri ve yazı ima yoluyla dahi yapılmayan bir insanın;ötükenyüreklinin bir iletisini bahane ederek,sayfalarca ipe sapa gelmez konularla,işe kişisel hayatımı da karıştırarak tam bir mahalle karısı ağzıyla iletiler yazan,bununla da hızını alamayıp,bu konuda hiç bir tartışma ve açıklama yok iken pomaklar hakkında da iki ileti gönderen,bunca hakaretten sonra da buraya yazma çünkü cevap vermeyeceğim özelime at diyecek kadar şaşırmış birinin;evvelsi gece yayınladığım birlik olma ve tartışmalardan çekilme kararı almamla ilgili yazının mürekkebi kurumadan yaptığı saldılara karşı,beni savunur mahiyetteki yazılarınız beni gerçekten duygulandırdı.Bu iddialarına elbette cevap vermeyeceğim.Ben kızılbaş başlığını kapattım dedim,tek satır yazmadım.Bizde söz ağızdan çıkar.Sözümüz için ölürüz ama asla dönmeyiz.Biliriz ki münafığın alameti üçtür.Münafık konuştuğu zaman yalan konuşur,verdiği söze sadık kalmaz ve de emanete ihanet eder.Emanete ihanetin bir yolu da kendisine teslim edilen,ve hakikatleri yazması için verilen kalemin ;nefsi uğrunda,belirli bir gurubun ve kendi kişisel çıkarları için kullanılmasıdır.Benim böyle insanlarla uzlaşma,dayanışma gibi bir meselem olamaz.Ben hayatı boyunca sahtekar ve münafıklarla mücadele etmiş bir insan olarak bunu asla kabullenmem.Ben şahsıma yapılan hakaretlerle,geçmişimize yapılan şerefsiz ve hayasızca saldırıları ayrı tutarım.Birincisi beni bağlar.Dilersem affederim,dilersem çocukluğa verir,dilersem intikam alırım.Ama koskoca bir milletin ve devletin tarihi,bu seçeneklerden mahrumdur.Milletin bekası için bunlara verilecek tek cevap vardır.İşte ben o cevabı vermiş bir insanım.Mustafa639 ülküdaşım.Seni hiç tanımam.Ama hakikatlerin ortaya konulmasındaki yapıcı açıklamalarından dolayı sana teşekkür ederim.Açıklamaların karşısında bazı insanlar süt dökmüş kedi gibi olup tek satırlık cevaplarla işi laga lugaya getirdiler.İlgili şahıs konusunda son derece uzman olduğun belli.Başka marifetleri de varsa onları da bilmek isteriz.Sözkonusu şahsın ne özeline,ne de geneline verilecek hiçbir cevabım yoktur.Osmanlı ve ziya gökalp konusuna devam ettiği takdirde,bölünmeye falan bakmayacağımı,ve ilan ettiğim geri çekilme kararını kaldıracağımı ben de bu forum sakinlerine açıklıyorum.Burayı belirli bir gurubun sözcülerine ve de militanlarına bırakamayız.Saygılarımla.
Mustafa639
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Sal Mar 22, 2005 8:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kadir21 Ülküdaşım,

asenaturk adlı şahısın gerek senin, gerekse Aksungur'un hakkında yaptığı açıklamalar o kadar çelişkili ki... Bir yazdığı diğer yazdığını tutmuyor çünkü sürekli yalan yazıyor. Yarım metre uzunluğundaki yazılarının içerisine sokuşturduğu yalanları birbirine karıştırdığı için ister istemez çelişkiye düşüyor.

Çelişkilerinin tümünü gözler önüne sermek ve yalanlarını teker teker çürütmek benim için zor değil. Ama bu işin sonu yok Kadir21 kardeşim. Çünkü utanması, arlanması olmayan bu şahıs, biz ne yazarsak yazalım, altına destan uzunluğunda ve yalanlarla, iftiralarla, laf kalabalığıyla dolu bir cevap ekleyecektir.

Şahısın üslubu ve davranış şekli, aslında erkek olduğunun açık bir göstergesidir. Yazılarının daha fazla dikkat çekmesi ve tartıştığı kişilerin kendisine mecburen nazik davranması, fazla sert çıkışlar yapmaması için bayan adı kullanıyor. İnternet kurnazlarının sıkça başvurduğu bir taktiktir bu.

Şahıs Ülkücü değil. Türkçü de değil. Hatta sanılanın aksine, alevi de değil... Ortada iki şık var:

- Ya Aksungur'un reklam elemanıdır;

- Ya da gerçek hayatında yaşadığı dışlanmışlık ve eziklik duygusunu, sanal ortamdaki muhattaplarına karşı üstünlük kurmak suretiyle bir nebze olsun gidermeye çalışan bir kişidir... Böyleleri geyik muhabbeti yapılan sitelere değil, siyasi içerikli sitelere takılırlar. Kendi kafalarına göre bir konu bulur, o konuyu takıntı haline getirir ve o konuyla ilgisi olan diğer kişileri bastırarak galibiyet duygusunu tatmak isterler. Buna paralel olan bir diğer amaçları ise ilgi çekmektir. Gerçek hayatlarında kimseden ilgi görmedikleri için, sanal ortamda ilgi görmek onları az da olsa tatmin eder... Ve özellikle sivrilmiş kişilere sataşırlar ki, aldıkları zevk duygusu daha büyük olsun. Sen bu forumda güzel yazılar yazdığın için sivrilmiş bir kişisin, Aksungur da zaten kendi alanında sivrilmiş bir kişidir, asenaturk adlı şahıs bu yüzden ikinize birden sataşıyor.

Yukarıdaki iki şıktan birisi kesinlikle doğrudur Kadir21 Ülküdaşım, buna emin olabilirsin. Tıp fakültesi psikiatri bölümü öğrencisiyim, insan davranışlarını incelemek ve ardında yatan ruhsal sebepleri teşhis etmek benim işimdir.

Böylelerine yapılacak en büyük kötülük nedir biliyor musun?.. KAALE ALMAMAK, YOK SAYMAK. Bunlar kaale alınmadıkları, yok sayıldıkları anda çıldırırlar, kudururlar. Kendilerine cevap verilmesi, polemiğe girilmesi ise bunları mutlu eder.

Saygılarımla.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal Mar 22, 2005 7:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mustafa639 ülküdaşım;
açıklamaların için tekrar tekrar teşekkür ederim.Ben de şüpheye düşmüştüm ama,biz herkesi kendimiz gibi bildiğimiz için,türünün ender çeşidi zannetmiştik.Bir uzman olarak getirdiğiniz açıklamalar konunun iyice anlaşılmasına neden oldu.Yetkili birisi olarak tavsiyelerinize uymaya çalışacağım.Sizin gibi mert ve şahsiyet sahibi insanlar oldukça,bu ülkenin geleceği için karamsar olmaya gerek olmadığını bugün bir kez daha anladım.Bu ülkenin asıl sahibi sizin gibi gençlerdir.Bizler devrimizi doldurduk.ÇOk şükür fizik olarak henüz çökmedik ama ne olsa gencin hali başkadır.Davaya sahip çıkan ve olayları dikkatle izleyen insanlar tanıdığıma seviniyorum.Çünkü ben de bunun için uğraşıyorum.Bu güzel milletimiz neden bu hallerde bunu anlatmaya çalışıyorum.Ama bugün bir kez daha gördüm ki,bayrak,görev sahiplerine çoktan teslim edilmiş bile.Hakk'ın tayin ettiği görevliler;tüm dikkatleriyle iş başında.Bu saatten sonra yazsam da olur yazmasam da.Çünkü,hareketleriniz bana şuurun yükselişe geçtiğini gösterdi.Sitede ilk yazılarımda bu potansiyeli gördüğümü,ümitli olduğumu söylemiştim.Bugün bunu kanıtlayacak bir sürü ileti okudum.Şu anda bir seyahatteyim.Bugün bir arkadaşımızın başlık attığı gibi,78 yılındaki o Ankara büyük yürüyüşü için temaslarda bulunuyorum.başarabilir de,türk milliyetçisinin sivil ordusunu ve heybetini dosta da düşmana da gösterbilirsek,bize kimse sataşamıyacak,ülkemiz kalkınma ve bağımsızlık yolunda önemli bir mesafe katedecektir.Saygılarımla.
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Çar Mar 23, 2005 7:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mustafa639;
Siteye 15 ileti atmışsın hepsi de Kemâl Aksungur ile âlakalı.Asenaturk'e suçlamada bulunuyorsun.''Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu''.İşin ilginç yanı ilk iletilerinde düşmanca tavırlar sergiliyorsun sonra da yoğun bir sempati duyuyorsun.Kimi sevip kime düşman olacağın beni alakadar etmez ama bu kadar ortada dolaşmak iyi değildir.
At izi it izine karıştı karışıcak...
Mustafa639
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Mar 23, 2005 8:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turhanbey demiş ki:
Mustafa639;
İşin ilginç yanı ilk iletilerinde düşmanca tavırlar sergiliyorsun sonra da yoğun bir sempati duyuyorsun.

turhanbey,

Bu konu hakkında zaten açıklamada bulunmuştum fakat okumamışsın herhalde. Tekrar izah edeyim.

Tıpkı sizler gibi, ben de Kemal Aksungur'u şahsen tanımam. Bazı sitelerde yazılanlar sayesinde adını öğrendim. Hakkında anlatılanlar hoşuma gitmediği için, bu kişi hakkında olumsuz fikir sahibi oldum. Fakat sonra, asenaturk adlı şahısın yazdıklarını okudukça, Aksungur'un birçok konuda iftiraya uğradığını farkettim. Örnek mi istiyorsun, vereyim. asenaturk adlı şahıs, Aksungur'un "Müslüman Türkçü olmaz" dediğini iddia etmiş, oysa ki adam böyle bir düşünce içerisinde olmadığı gibi, bu tür laflar edenlere tepki veriyor. Bu konu hakkında sitesine bir yazı yazmış. Sayfa adresini eklemiştim ama silmişsin.

Toplum psikolojisi denen bir kavram vardır. Tüm toplumlarda, iftiraya uğradığı anlaşılan kişilere karşı bir sempati duygusu oluşur.

turhanbey, birçok yazını okudum. Ecdadımız Osmanlı'yı sevmediğini açıkça belirten, "kürtler Türk'tür" diyen asenaturk ile fikir bazında ortak noktan yok. Sadece "düşmanımın düşmanı dostumdur" mantığı çerçevesinde asenaturk'u savunuyorsun.

Kadir21 ülküdaşımın yaptığı birlik çağrısını okuyun. Tekrar tekrar okuyun. Devir Aksungur'la şunla bunla uğraşma devri değil; gerçek düşmanla, koynumuzda beslediğimiz zehirli yılanlarla, yani kürtlerle mücade etme devridir.
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız