Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - azerbaycan aglar ben yanarim
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
OGUZHANATIK
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 29

İletiTarih: Çar Mar 30, 2005 4:31 pm    ileti konusu: azerbaycan aglar ben yanarim Alıntıyla Cevap Gönder

ULKUDASLARIM SELAMINALEYKUM BEN AZERBAYCAN DA UNIVERSITE OGRENCISIYIM BURAYA GELDIKTEN SONRA ILK ISIM ETRAFTA OCAKLARIMIZI ARAMAK OLDU FAKAT 2 AY SONRA ANLADIM KI BURADA BIZIM BIR OCAGIMIZ YOK.ULKU OCAKLARI OLARAK BU BIZIM AYIBIMIZ DEGIL MI?
BURADA KARABAGI ERMENILERE KAPTIRMAK UZERE OLDUGU HALDE BUNU HIC TAKMAYAN AZERBAYCAN GENCLIGINI UYANDIRMAK BIZDEN BASKA KIMIN GOREVIDIR?
BU SEKILDE DAVRANIR,BOS OTURUP TURKI CUMHURIYETLERE EL ATMAZSAK BASBUGUMUZA LAYIK OLURMUYUZ SIZCE?
TURKI CUMHURIYETLER AGLIYOR ARKADASLAR,ULKUDASLAR RUSYANIN IZLEDIGI ASIMILASYON POLITIKASININ NE KADAR BASARILI OLDUGUNU GORMEK ISTERSENIZ EGER BURALARA ADIM ATIN.TURKLERIN RUSLASMASINA GOZ YUMMAK BIZE YAKISIR MI?BUNUN CEVABINI LUTFEN VERIN BANA VE BEN SU ANDA HICBIR YERE ULASAMIYORUM ALLAH RIZASI ICIN BU KONUYU YETKILI YERLERE ULASTIRIN. VATANIMDA OCAKLARIMDA YAPILAN HAFTALIK SEMINERLERDE ANLATIN BU SORUNU DILE GETIRIN.
SON BIR SORU ILE BITIRIYORUM.BU TURKI CUMHURIYETLERI YANLIZ BIRAKMAK ULKUCUYE,BOZKURDA YAKISIR MI?
BU SESE KULAK VERIN VE ULKUDASLARI ALLAHA EMANET OLUN...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
akarademr
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Çar Mar 30, 2005 5:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sana sonuna kadar katılıyorum zaman hızla organıze olma zamanı dunya duzenı kotu akbabalar çakallar donuyo bu toprakların etrafında yarın cok gec olabılır
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
vetenname
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Per Nis 28, 2005 1:33 pm    ileti konusu: bence gönüllü çok...ve şimdi zamanı Alıntıyla Cevap Gönder

iyi bir ileti ve ya teklif...
ben azerbaycanda nakçivan devlet unverisitesinde okuyorum, kendim de nakçivanlıyım. bu konu beni de düşündürüyor! ağız-ağız gezen, kıta-kıta elleri olan bir ülkücü ocağının neden en çok ihtiyacı olanbir yerde, XX esrin sonunda ermeniler katliamcıları tarafından son katliamlar azerbaycanda töretilmiş ve ulkuculerin burada bir merkezi yok!
ben kendi adımda ve güvündiyim bir kaç kişi adından diye bilirim ki, azerbaycanda bu ocak için gönüllü çok olacak--ister gizli, isterse de açıq.
gizli derken bazı kişiler tek kendileri için değil, ailesi va akrabaları için de yaşıyor burada, ve bu konuda bir çok tehlüke ola bilir :idea:
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM
firatsevgili
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 94

İletiTarih: Per Nis 28, 2005 5:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülkü ocakları azebaycana çok büyük bir ciddiyetle yaklaşmalı oradaki kardeşlerimiz nihal atsızın tabiriyle "mankurt"laşmak üzereler onlara tekrar birer "bozkurt" olduklarını hatırlatmamız gerekir
edebali80
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 44

İletiTarih: Per Nis 28, 2005 6:15 pm    ileti konusu: slm Alıntıyla Cevap Gönder

hatırladıgım kadarıyla azerbaycanda yapılan son seçimlerden sonra ülkü ocakları başkanı bu ülkede göz altına alınmıştı.

emekli bir azeri generali yazdıgı kitapta;başbu alpaslan türkeş in ceza evinden cıkan ülkücüleri ermenistan azerbaycan sınırına yerleştirdigi ve ermenilere karşı silahlı direnişi üslendigini anlatıyordu.

demek istedigim ülkücüler azerbaycanı göz ardı etmiş degil.ancak azerbaycanın siyasi iktidarını hepiniz mutlaka biliyorsunuzdur.seçim sonrası türk miliyetcilerine yapılan işkenceler televizyonlarda yayınlandı.hal böyle iken ülkü ocaklarının azerbaycanda göz önünde siyaset yapması mantık dışıdır.öncelikle azerbaycan yönetiminin degiştirilmesi gerekmektedir bana göre. bunun için çalışmalar yapıldıgına eminim.gene hatırladıgım kadarıyla haydar aliyeve karşı yapılan darbe girişiminin ardında ülkücü kadrolar vardı.süleyman demirelin uyyarısı sonucu başarısızlıkla sonuçlandı.

eger bunlara ragmen orada bir ocak açmak isterseniz ülküocakları genel merkezine baş vurun.taşın altına elinizi sizinde sokmanız gerekiyor. çeşitli isimler altında dünyanın bir sürü ülkesinde ülkücüler ocak açtı.ya size onay vereceklerdir yada gerekce bildirerek olumsuz cevap.kimse sizin için gelip orada ülkü ocagı kurmaz bu türkiyedede böyledir.ülkü ocaklarını orada yaşayan ülkücüler kurar başkası gelip kurmaz

ülkü ocaklarının resmi sitesine baş vurun
Gursad
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum Nis 29, 2005 10:52 am    ileti konusu: Re: slm Alıntıyla Cevap Gönder

edebali80 demiş ki:
hatırladıgım kadarıyla azerbaycanda yapılan son seçimlerden sonra ülkü ocakları başkanı bu ülkede göz altına alınmıştı.

emekli bir azeri generali yazdıgı kitapta;başbu alpaslan türkeş in ceza evinden cıkan ülkücüleri ermenistan azerbaycan sınırına yerleştirdigi ve ermenilere karşı silahlı direnişi üslendigini anlatıyordu.

demek istedigim ülkücüler azerbaycanı göz ardı etmiş degil.ancak azerbaycanın siyasi iktidarını hepiniz mutlaka biliyorsunuzdur.seçim sonrası türk miliyetcilerine yapılan işkenceler televizyonlarda yayınlandı.hal böyle iken ülkü ocaklarının azerbaycanda göz önünde siyaset yapması mantık dışıdır.öncelikle azerbaycan yönetiminin degiştirilmesi gerekmektedir bana göre. bunun için çalışmalar yapıldıgına eminim.gene hatırladıgım kadarıyla haydar aliyeve karşı yapılan darbe girişiminin ardında ülkücü kadrolar vardı.süleyman demirelin uyyarısı sonucu başarısızlıkla sonuçlandı.

eger bunlara ragmen orada bir ocak açmak isterseniz ülküocakları genel merkezine baş vurun.taşın altına elinizi sizinde sokmanız gerekiyor. çeşitli isimler altında dünyanın bir sürü ülkesinde ülkücüler ocak açtı.ya size onay vereceklerdir yada gerekce bildirerek olumsuz cevap.kimse sizin için gelip orada ülkü ocagı kurmaz bu türkiyedede böyledir.ülkü ocaklarını orada yaşayan ülkücüler kurar başkası gelip kurmaz

ülkü ocaklarının resmi sitesine baş vurun

SELAM AZIZ KARDESLERIM VE UKUDASLARIM SU AN BIR SEYI SURAYA KAYD ETMEK ISTERIM , ILK ONCE AZERBEYCANDAKI BAZI TURKIYE GENCLERI BASKA ISLERLE MESGUL OLURLAR BIZIM AZERBAYCANLILAR KIMI. BIRDEKI AZERBEYCANDAKI ULKU OCAKLARINA KALIRSA SU ANDA KARDESIMIN DEDIKLERI DOGRU. BEN AZERBAYCANDA YASIYORUM VE SURDA BIR TANE BILE ULKU OCAQI YOK . BU O DEMEK DEYIL KI, ULKU OCAKI YOKSA ULKUCU YOKTUR. HER KES IYI BILIYOR KI, SU AN AZERBEYCANDA BOLSEVIK NEVELERI TEREFINDEN YURUTULEN SIYASET AZERBAYCANDAKI BAZI VATANSEVERLERIN HAGI YOLLA OLURSA OLSUN MAHV ETMEK VE AZERBAYCANDA KI BUTOV AZERBAYCAN VE BOYUK TURAN IDEYASINI ARADAN QALDIRMAQ.. SAGOLSUN BIZIM BUYUKLERIN BAZILARINA KARDES DEDIKLERI MESELA ARMENI RUS FARS KIMI BAZI ALCAK INSANLARIN(INSAN OLDU GU BILE BELLI DEYIL) YARDIMI ILE AZERBAYCANDAKI TURKCULUK UGRUNDA MUBARIZE APARANLARI BIR BIR YOK EDIYORLAR.. AMMA TARIH SU AN SUNU SUBUT EDIYORKI AZERBEYCANDAKI BUYUK TURK MILLETCILERI GENCLERI HALEN MAHV OLMAMIS VE ONLARIN SAYI GUNU-GUNDEN ARTMAKDADIR . INSALLAH KARDESLER GUN GELIR GORURSUNUZ KI HIC BIR ULKU OCAQI OLMADAN AZERBAYCAN NASIL MILLETCI GENCLER YETISDIRMIS VE BUNUN KARSISINI ARTIQ ALMAK QAYRI-MUMUKUN . BIZIM HEPIMIZIN BIR AMACI BUYUK TURAN BU AMACA INSALLAH ULASACAQIQ..

BOZKURTUN SOYUNU KESMEYE KALIKISAN BIR GUN KENDI SOYUNUN KESILDIYINI GORECEK
... BOZKURTLAR OLMEZ VATAN BOLUNMEZ...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM ICQ
alptemizkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Cum Nis 29, 2005 11:15 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gardaşlar son yazılanlardan da anlaşıldığı gibi resmi olarak olmasa da ülkücüler,onların derinden yürüttükleri birliktelik ve teşkilatlanma sürmektedir. Belki de ben böyle anlamak istediğim için öyle yazıyorum. İnşallah doğrudur.
Gursad
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum Nis 29, 2005 11:19 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alptemizkan demiş ki:
Gardaşlar son yazılanlardan da anlaşıldığı gibi resmi olarak olmasa da ülkücüler,onların derinden yürüttükleri birliktelik ve teşkilatlanma sürmektedir. Belki de ben böyle anlamak istediğim için öyle yazıyorum. İnşallah doğrudur.

Kardes dogru dusunuyorsun artik bizim de teskilatlanma vaktimiz
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM ICQ
firatsevgili
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 94

İletiTarih: Cum Nis 29, 2005 9:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülkücü hareketin en büyük özelliği çok güçlü ve atak bir şekilde teşkilatlanmasıdır ülkücüler bir bölgede teşkilatlanmaya başladımı oradaki halkın dikkatini çeker orada teşkilata yeni isimler kazandırılır
azerbaycan'da da her zamankinden daha sıkı bir şekilde teşkilatlanmaya başlanırsa ülkü ocakları orada fda çok faal bir hale gelir ve azerbaycanlı türk kardeşlerimizi zulmun altında kurtarırız azerbaycan petrolleri nedeniyle bir abdnin bir rusyanın oyuncağı oluyor bu durmdan kurtulmaları zaman alır özelliklede rusyanın zulmu altında yıllarca yaşadılar ve benliklerinden çok şey kaybettiler onları kurtarmak onları tekrar ayağa kaldırmak bize düşer orada ocak açılması için hiç değilse türkiyeden gidenler kendi aralarında toplansın ve propagandaya başlasın bir iki kişi ile başlar önce fakat daha sonra yüksek rakamlara ulaşcağından eminim
Allah tüm Türklere tekrar Türk gibi yaşamayı nasip etsin
kafkasya
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 49

İletiTarih: Pzr May 15, 2005 4:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili ülküdaşlar azerbaycan türklüğü bu kadar kötü durumdamı?oradaki türk milliyetçileri ne yapıyor?hiçbir faaliyetleri yokmu?türk milliyetçilerinin dernekleri hiçmi yok?musavat partisi,halk cephesi,bozkurt partisi,türk milletçi parti ... hiçbirşey yapmıyorlarmı?bunların gençlik teşkilatları yokmu?bunlar ne iş yapar?mücadele ilk önce içten başlamalı.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Pzr May 15, 2005 5:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Azarbaycan'da bazı konular hala tam olarak bilinmiyor. Bazı gruplar Azarbaycan'a Ebulfez Elçibey'e yardıma gittiğinde TR'den bazıları da TÇ orada ihtilal yapacak diye şimdiki yönetime ihbar ettiler.
İhbar eden şimdilerde "bir bilen" olarak biliniyor.
Şimdiki yönetimde eski politbüro üyesi.
Elbette bu olaylardan sonra Türk Milliyetçileri zor durumda.
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Pzr May 15, 2005 5:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Azarbaycan Türklerinin bize göre daha vurdumduymaz olduklarını duydum.
Ülkücülerin faaliyet alanları daha kısıtlı imiş.
.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız