Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Hrant Dink ve Ermeni Ninesi Ve Dedelerimiz, Ninelerimiz
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Cmt Ekm 15, 2005 10:33 pm    ileti konusu: Hrant Dink ve Ermeni Ninesi Ve Dedelerimiz, Ninelerimiz Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı www.ulkucu.org'dan yapılmıştır.

-------------------------------------------------------------------

Tevhit Gülseven

Hrant Dink ve Ermeni Ninesi, Benim Ninem ve Dedemin Gözyaşları…

Hrant Dink, ABD kökenli bir TV kanalında 7 Ekim akşamı arz-ı endam eyledi. Gazetesi “Agos”ta Türk’e hakaret ettiği için altı ay hapis cezası almış ama cezası ertelenmiş. TV kanalı da bu konu üzerine Hrant Dink’i çıkararak kendisini savunma hakkını verdi. Savunma hakkı elbette tartışılamaz, ancak hakaret hakkı da kimsede değildir.

Hrant Dink’in sözleri Türk’e hakaretten de öte, Türkiye’de kurulması planlanan bir Ermeni devleti ideali taşımakta, Türkiye’nin bölünmesi fikrini de alenen desteklemektedir.

Dink yazısında: “Türk’ten boşalacak o zehirli kanın yerini dolduracak temiz kan, Ermeni’nin Ermenistan’la kuracağı asil damarında mevcuttur” diyor.

Hrant Dink, Agos’da ki köşe yazısında “teknik hata”dan dolayı yazının hakaret içerdiği kanısı uyanmıştır” dedi. (Teknik hata savunması inandırıcı değildir).

Bu arada bir internet sitesinde kendisine açık destek veren Sungur Savran isimli bir işçi lideri de Hrant Dink’e açık mektup yazıyor. Mektupta: “Onları bilmem, ama senin kılına dokunulursa, Türkiye’nin demokratları, sosyalistleri ve enternasyonalistleri bunu bütün Türkiye Ermenilerine yapılmış bir saldırı sayacak ve bu işin peşini bırakmayacaklardır” diyor. Ve utanmaz bir şekilde de Türk’leri ve Türk Adaletini tehdit ediyor.

Sungur Savran da bilmiyor ki, Türkiye’nin demokratları, sosyalistleri ve kimlik problemi yaşamayan ve satılmamış enternasyonalistleri Türk’tür. Hainlikte yarışacağı başka insanlar bulmalıdır. Savran’ın soy ve sopu bizi ilgilendirmiyor, kendisinde oluşan bu kin ve düşmanlığın sebebi nedir, anlaşılmaz olan bu kin ve nefrettir.

“Kan” problemi yaşamayan insanlar Türk’ün yanındadır.

Yazımın bu bölümünde daha kişisel olarak Ermeniler ile ilişkilerimden söz edeceğim. İsmi geçen insanların bizzat ağızlarından dinlediğim olaylar hala canlıdır.

Dedem (Babam’ın Babası) Sabri Gülseven: Erzurum’un Ermeni işgali sırasında on altı yaşındadır. Büyük eza ve cefa görmüş, son çatışma günü 11 Mart 1912 de Türk Askerinin Erzurum’a gelmesiyle sakat da olsa hayatını kurtarmış bir Gazi idi.

Ulu Dedem Ali Rıza Bey: Sabri Gülseven’in Baba’sı. Askerde Suşehri’nde işgalci Ermenilerle savaşırken şehit olmuş.

Tevfik Dedem:(Dedemin Dayısı) Sabri Dede’mle 11 Mart günü Ermenilerle savaşırken Erzurum savunmasında şehit olmuş.

Şükrü Dede(Dedemin dayısı) Rus’ların çekildiği ve Erzurum’un Ermenilere teslim edildiği gün direndiği için Ermenilerce Derviş Ağa Camii önünde idam edilmiş.

Dedem; Annem’in Baba’sı; Kemal Dede’min Annesi: Bnb. Osman Besim Akar’ın eşi; Nebiye Hatun, üç Ermeni kadın tarafından merdivenlerden atılarak çocuklarının gözleri önünde şehit edilmiş.

Bu yazılanları bizzat Dedem Sabri Gülseven ve Dedem Kemal Akar’ın ağzından dinledim. Daha başka Ermeni mezalimini yaşayanlardan da dinledim ve dinlediğim insanların çocukları bugün hayattadırlar. Ermeni mezalimi sadece benim Dedelerimle elbette sınırlı değildir, Erzurum’lu olup, Ermeni mezaliminden payını almamış bir tek aile yoktur.

Hrant Dink, Ermeni konferansında bir Ermeni Ninesinin gözyaşlarını anlatarak katılımcılar tarafından ayakta alkışlanmıştı. Hızını alamadı ve Agos’da Türk düşmanlığı için yazdı.

Etyen Mahçupyan ise hala yazmağa devam ediyor ve “köşesinde” “İslam’ı bana terörden bağımsız gösteremezsiniz” diyebiliyor. Ve gene yazmağa devam ediyor ve bu gazete hala Türk’ler tarafından okuyucu bulabiliyor.

Bu satırları yazarken ve Dedelerimin mezarları hala “kan” kokarken “intikam” hissine kapılmadım. İntikam naraları atmadım. Türk tarihte intikam için savaşmayan, ırkçılık adına insan öldürmemiş tek millettir.

Rahmetli Samiha Ayverdi Hanımefendi’nin uyarıları ve tarihte katliam yapan milletlerin tekrar aynı işleri yapabileceği gerçeği ve ihtimaline karşı güçlü ve uyanık olma hakkımı kullanıyorum.

Ermeni nine’sinin gözyaşlarının ne kadar haklı ve gerçek olduğu konusundan ziyade benim öz Ninem ve Dedemim gözyaşları daha çok içimi, bağrımı yakıyor.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
uchilal_19
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 217

İletiTarih: Cmt Ekm 15, 2005 10:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜDAŞIM SÖYLEYECEĞİM TEK BİR ŞEY VAR ONLAR ÇOK AĞLADI EVET BU DOĞRU AMA TÜRKİYEYİ BÖLEMEDİK ERMENİ HAİNLİĞİMİZİ YAPAMADIK DİYE AĞLIYORLAR.BİZİM İNSANIMIZDA AĞLADI ÇÜNKÜ NAMUSU TEHLİKEYE GİRDİ,EVLADI ALKANLAR İÇİNDE KALDI,KÖYLERİ YAKILDI VE GERÇEKTEN SOYKIRIM GÖRDÜ.BİZ BUNDAN AĞLADIK İŞTE GERÇEK FARK BU.BAZEN KEŞKE SOYKIRIM OLSAYDI DİYORUM ONLAR GERÇEKTEN HAKETTİLER ÇÜNKÜ.AMA TÜRK'E İSLAMA YAKIŞMAZDI.VE O AVRUPA BİRLİĞİ OLACAK ŞERREFSİZ ÜLKELERDE SUSSUNLAR.ÇÜNKÜ KENDİ YAPTIKLARI SAY BİTMEZ.

ALMANLAR:6,5 MİLYON YAHUDİYİ KATLETTİKLERİNİ AYAN BEYAN KABUL EDIYORLAR:AB ÜYESİ HATTA BAŞI

İTALYANLAR:ARENALARDA İNSANLARI ASLANLARA PARÇALATIP İZLEMEKTEN ZEVK ALAN BİR TOPLUMUN TORUNLARI:AB ÜYESİ(SÖMÜRGECİLİKLERİNİ SAYMIYORUM BİLE)

İSPANYOLLAR,İNGİLİZ VE FRANSIZLAR:ŞİMDİKİ YÜKSEK GÖKDELENLERİN MODERN ŞEHİRLERİNİN HER TAŞININ ALTINDA AFRİKALI KÖLELERİN KANI VE TERİ VAR:BUNLARDA AB İTLERİ

YUNANLILAR:OSMALININ YAPTIĞI HERTÜRLÜ İYİLİĞE ADETA ŞEREFSİZCE VE KADINCA KARŞILIK VEREN BU İTLERİN YAPTIKLARI SAY SAY BİTMEZ AMA SADECE 1919-1922 ARASINDAKİ EGE TÜRK MEZALİMLERİ CİNAYETLERİ YALAKANDIĞI AVRUPADAN BİLE ONAY ALMAMIŞTIR.

EH ERMENİLERİ DESTEKLEYEN İTLERİNDE PEK FARKI YOK BUNLARDAN BU YÜZDEN BEN DERİMKİ KARDAŞLAR BIRAKALIM BU ERMENİ İTLERİNİ ALLAHLARINDAN BULSUNLAR VE KIBRIS VE ERMENİ DAVALARIMIZI SONUNA KADAR SAVUNALIM DEVLETÇE(MHP GELMEZSE İMKANSIZ ELBETTE)AB YİDE BIRAKIN BÖYLE VAHŞİ VE BARBAR İNSANLAR BİZE LAYIK DEĞİLLER BUNLAR GERİ KAFALI VAHŞİLER OLARAK YAŞASIN BİZ ONLARI GEÇELİMDE BU KÖPEKLER YALVARSIN TÜRK'E YALVARMAK YAKIŞMAZ O MODERN AVRUPA BU İŞTE TÜRKÜMÜZLE SAZIMIZLA BAYRAĞIMIZLA VE

İ M A N I M I Z L A
YAŞAYALIM.REHBER KURAN HEDEF TURANDIR...
ALLAH'A EMANET OLUNUZ..
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE...
ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

En son uchilal_19 tarafından Pzr Ekm 16, 2005 12:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
reis269
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 180

İletiTarih: Cmt Ekm 15, 2005 10:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hepimizin içi yanıyor.Şahsım adına söylüyorum tüm tarihimizde verilen şehitlerimizi hatırlamadığım gün yok.Ve asker olsun sivil olsun,bu şehitlerimizi hatırladıkça yüreğime bir yıldırım düşüyor.Her defasında daha çok acıtıyor.Allah(c.c.) hepinden razı olsun.Hepsinin mekanı cennet;bununla rahatım...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
uchilal_19
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 217

İletiTarih: Pzr Ekm 16, 2005 12:06 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YAPMADIĞIMIZ SOYKIRIM YÜZÜNDEN BİZİ YARGILAYANLAR AYAN BEYAN SOYKIRIM YAPMIŞTIR AMA AB NİN ÇEKİRDEĞİNİ OLUŞTURUYORLAR BU HAİNLERİN ARASINA GİRECEĞİNE TÜRKİYE VARSIN AB KRİTERSİZ OLSUN BİZE TÜRK KRİTERLERİ YETER BU ZAMAN KADAR AVRUPAMI YARDIM ETTİ BİZE HAYIR..
ÖYLEYSE AB YE NE GEREK VAR ERMENİ DE AB DE HAVLASIN DURSUN NE HALLERİ VARSA GÖRSÜNLER...

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 2:30 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kez İstiklal Marşı'na laf etti

Türklüğe ve Türklere hakaretten yargılanan Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink, kendisini yanlış anlayanlardan özür dilerken bu kez İstiklal Marşı'nı diline doladı. Türklüğe ve Türklere hakaret ettiği için yargılanan Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink, kendisini yanlış anlayanlardan özür diledi. Kendisinin hiçbir kimliği aşağılamadığını belirten Dink, "Türkleri aşağılamam, Ermenileri de aşağılatmam." dedi. Irkçı ifadeler bulunduğunu iddia ettiği İstiklal Marşı'nın bölücülük içerdiğini savunan Dink'in katıldığı açık oturumun sonunda olay çıkınca, başkan programı kesti.

"Orhan Pamuk ve Hrant Dink Davaları Işığı'nda Düşünce Özgürlüğü Nedir? Ne Değildir?" konulu açık oturum Akdeniz Üniversitesi Konferans Salonu'nda yapıldı. Açık oturuma, Türklüğe hakaret ettiği için yargılanan Ermeni gazeteci Hrant Dink, gazeteci Oral Çalışlar, Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kemal Gözler ile emekli albay Hüseyin Mümtaz Bayazıtoğlu katıldı.

Prof. Dr. Çetin Yetkin'in yönettiği oturuma kendisine ulaşılamadığı için Orhan Pamuk katılmadı.

Türklüğe hareket içerdiği yazının gölgesinde başlayan oturumda Hırant Dink, kendisini savundu. Kendisinin Türklüğü aşağılamadığını, hiçbir kimliği de aşağılamasının mümkün olmadığını kaydeden Dink, bu kez Milli Marşı bölücü bulduğunu açıkladı. İstiklal Marşı'nın "Kahraman ırkıma bir gül" bölümüne geldiğinde sustuğunu ifade eden Dink, "Allahınızı severseniz, bu mu bütünleştirici ulusal marş. Herkes kendi ırkına gönderme yapıyor. Bölücülük bu. Ben düşünüyorum ki, kahraman ırkım yerine çalışkan yurttaşım kelimesi ne olur. Ulusal marşın bütün mısralarını söylüyorum sizinle, oraya gelince susuyorum. Ondan sonra devam ediyorum. Ulusal marşı reddetmiyorum. Türklüğü aşağılamak ne münasebet. Ama hissiyatım bu. Ben kendi ulusal marşımda ırkçılığa gönderme yapmak istemem." diye konuştu.

Türklüğe hakaret ettiği için Türk Ceza Kanunu'nun 301'inci maddesinden yargılanan Dink, kendisini şu sözlerle savundu ve Türklerden özür diledi: "Ben hiçbir kimliği aşağılamam. Hele hele Türk kimliğini. Ermeni kimliğini de aşağılatmam. Hayat felsefem farklı kimliklerin bir arada yaşaması. Onun için ben Türkleri aşağılamam. Eğer içinizde, bu cümlelerle Türklüğünüzü aşağıladım diye hala aklınızda bir düşünce varsa lütfen böyle düşünmesin. Size böyle düşündürttüğüm için özür dilerim. Ben sizleri aşağılamam."

Türkiye'de düşünce özgürlüğünün bulunmamasına karşın, ifade özgürlüğünden bahsedilebileceğini belirten Dink, kendi kırmızı çizgisinin dinsel ayrım, etnik ayrım ve cinsel ayrım olduğunu dile getirdi.

Açık oturuma hukukçu kimliği ile katılan Doç. Dr. Kemal Gözler ise Türkiye'nin kırmızı çizgisinin Türklük ve Türk Bayrağı olduğunu söyledi. TCK'da yer alan 301. maddeyi savunan ve doğru bulduğunu ifade eden Gözler, 301 için "Kesinlikle gereklidir." yorumunda bulundu. Hürriyetin beraberinde, otoritenin de gerekli olduğunu savunan Gözler, şunları söyledi: "Bunu denge içinde tutmak lazım. Yüzde 100 hürriyet ortamında kimse yaşamaz. Otoritenin olmadığı yerde anarşi çıkar. Bize ikisi de lazım. Bu ülke hepimizin. Kamu düzenini bozma ihtimali varsa, ifade özgürlüğünü kısmak lazım. Kendi kişisel kanaatimce hürriyete yüzde 99, otoriteye yüzde 1 ağırlık verilmeli. Yüzde 100 hürriyet diyorsanız yok öyle bir şey. Devlet de kendisini koruyacaktır. Bir kırmızı nokta vardır. Türkiye'nin kırmızı noktası Türklük ve Türk bayrağıdır. O nedenle Türk Ceza Kanunu'nun 301. maddesi yanlış değildir, kesinlikle gereklidir."

Salonda bulunan Cumhuriyet Eski Başsavcısı Vural Savaş söz aldı. İsmini vermediği bir konuşmacı tarafından 'veto' yediği için katılımcıların arasında bulunmadığını belirten başsavcının ardından soru cevap bölümüne geçilmesi gerekirken Hukukçular Birliği Başkanı Kemal Kerinçsiz'in söz alması ortamı gerdi. Hırant Dink davasının müdahil avukatlarından olan Kerinçsiz'in konuşmasını istemeyen seyirciler uzunca bir süre protestoda bulundu. Topluluğun yatışmadığını gören oturum başkanı programı kesmek zorunda kaldı.

Kaynak; Etikhaber.com
1453_fatih
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 147

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 11:59 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kadarsına da pes artık.İstiklal marşımızı nasıl yazacağımızıda bir ermeniden mi öğrenicez.Irk yerine yurttaş sözcüğünü istiyor beyefendi..

Bizi zamanında arkamızdan vurup bugün ağlayan ermeniler 1915 te Türk'ün yurttaşıydılar...

Biz en büyük darbeleri içimizde aynı topraklarda yaşadığımız ermeniden araptan kürtten çekmedikmi yani yurttaşlarımızdan...

Bırakalım bu yurttaş ayaklarını, beğenmeyen defolup gider kimseyi ayağından prangayla bağlayıp bu ülkeye hapsetmediler...

hırant dink denen adamda hoşlanmıyorsa Türk ten defolup gidebilir...

memnun oluruz...
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 1:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kansız köpekler.Dünyanın en nalet milleti ermenilerdir.Bunlar yemek yediği tasa s... şerefsiz insanlar.Adam utanmadan istiklal marşına laf atıyo.Bunun kafasını kesip zamanında ecdadımızın vatan hainlarine yaptığı gibi Sultanahmed'te sallandırmak lazım...
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 3:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hrant dink muhalefet edecek bişey bulamadıda istiklal marşımızamı sıra geldi.ne yapmaya çalışıyor bu vatansız.hain aydın bozuntusu?istiklal marşımız bölücülük,ırkçılık içeriyomuş,o istiklal marşı türk milletine ve türk bayrağına hitaben yazılmıştır.türk olmayan biri bu istiklal marşından tabiki gocunacak,oda bizim sorunumuz değil,hrant dinkin suyu ısındı galiba laf etmedik bişey bırakmadı ilk önce türkün ail kanıyla dalga geçti şimdide türkün istikll marşını beğenmiyor ve bu hususta yorum yapıyor.o ermeni bozuntusuna bu hakkı kim veriyor.gitsin kendi marşını eleştirsin kendi marşlarında türklerden öc alacağız deniliyor gitsin o marşı eleştirsin düzelttirsin.sonra gitsin ermenistendaki tarih kitaplarını eleştirsin tarih kitaplarında türklerden öc alacağız deniliyor ermeni çocuklarını türklere karşı düşmanca yetiştiriyorlar.ve hrant dink şerefsizi bu ülkeyi terketsin,o şerefsiz ya bu ülkeyi sevecek yada terkedecek başka yolu yok bunun.ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN
Ogul50
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 211

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 5:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

türklerin soykirim yapmadiklari cok acik ortada neden derserseniz yapsaydi ermeniler bu dünyadan silinirdi ama yapmadik biz adaleti biliriz bize haksizlik edene bile haksizligi ögretmis bir irkiz bunlar bos laflar türk insani hic adaletliye adaletsiz etmedi ve etmezde. soykirim aslinda irakta türkmenlere yapiliyor. buna bizler de sadece bakmaya mahkum kaliyoruz. soykirim hapishanelerde siyahlara ve müslümanlara yapiliyor. türk milletine ve islam alemine yapiliyor. bunu görüyoruz ama susmak zorunda kaliyoruz.
cCc ÜLKÜCÜ GENCLIK cCc
thegreen_wolf
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 466

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 5:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ulkudaslarım ne oluyor boyle bu serefsız soysuz ıtler artık bardagı tasırdılar.istiklal marsımıza nasıl dıl uzatıyorlar bılmez mı bu gafıller TÜRK'ün gücünü sanlı serefli tarihini........
bunlara artık dur demenın zamanı geldi geçiyor artık nerde bu vatanın basındaki insanlar ne yapıyorlar nerde eglenıyorlar......baslarını kaldırıpta sagına sollarına baksınlar bıraz artık.
TURK'un ata sporu cirite........... barbarlık dıyen avrupa ıtlerı kendılerını ne sanıyorlar.yıllarca yaptıkları somurgecılık ve katliamların hesaplarını versınler once osoysuz ıtler

TÜRK'ÜN BİZ SABIRI VARDIR..............

ALLAH(cc) TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

RAB'İM DAVAMIZDA ÜLKÜMÜZDE YAR ve YARDIMCIMIZ OL.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
thegreen_wolf
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 5:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ogul50

türklerin soykirim yapmadiklari cok acik ortada neden derserseniz yapsaydi ermeniler bu dünyadan silinirdi ama yapmadik biz adaleti biliriz bize haksizlik edene bile haksizligi ögretmis bir irkiz bunlar bos laflar türk insani hic adaletliye adaletsiz etmedi ve etmezde. soykirim aslinda irakta türkmenlere yapiliyor. buna bizler de sadece bakmaya mahkum kaliyoruz. soykirim hapishanelerde siyahlara ve müslümanlara yapiliyor. türk milletine ve islam alemine yapiliyor. bunu görüyoruz ama susmak zorunda kaliyoruz.
cCc ÜLKÜCÜ GENCLIK cCc

evet canım ulkudasım sana sonuna kadar katılıyorum ama unutma elbet bunların hesabını soracagız bırgun basbuğumun dedıgı gıbı ''^^YOLUMUZ UZUN VE ÇETİNDİR.....''^^diye. bırsey yapamasakta bıle musluman kardaslarımız ıcın dua etmelıyız.suan basımızdaki ............ utansın

ALLAH(cc) TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
VE YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 6:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mehmet Akif'e Cevap

Şafaklarda hep sancağımızın ayyıldızı,
Rengi dökülen kanlarımızdandır; kırmızı...
Aydınlatır milletimizi vatanımızı...
Gönlümüzde İstiklal Marşımız, Bayrağımız...

Bu Nazlı Hilal, dalgalanacaktır ebedi,
İman dolu göğüslerimiz, onun serhaddi,
Milli Şairimiz, “Siper et gövdeni” dedi,

Hür doğmuşuz; yemin ettik hep hür yaşamaya,
Kaç imtihan başardık, geldik bu aşamaya,
Gönderlerin ucu yükseliyor ta semaya,

Vatanımız için şehit olmaya hazırız,
Yeni destanlar gerekirse biz de yazarız,
Namusumuza yan bakana mezar kazarız.

Şehit oğluyum, tanıdım babamı dedemi,
Şehitlik arzusu ruhumun büyük erdemi,
Akif’im bak, emanetin ehil ellerde mi?

(İstanbul:05.05.2004)

Ekrem Şama

thegreen_wolf
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 6:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sayın ulkudasım agabeyım allahım senden razı olsun cok guzel bır sıır yazandanda allaham razı olsun

ALLAH(cc)TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
RAB'İM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 6:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hrant dink dönmesi TÜRK milletinden özur dilemis
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız