Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - SAMANYOLU HABER - FETHULLAHÇILAR NE DEMEK İSTİYOR.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
panturkist
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 35

İletiTarih: Cum Haz 17, 2005 6:21 pm    ileti konusu: SAMANYOLU HABER - FETHULLAHÇILAR NE DEMEK İSTİYOR. Alıntıyla Cevap Gönder

17 Haziran günü Türkiye'nin en büyük memur sendikası Kamu-sen Almanya'nın Ankara Büyükelçiliği önünde bir protesto mitingi düzenledi. Protestonun sebebi Almanya'nın ülkesinde yaşayan 4 milyon Türkü hiçe sayarak ,sözde Ermeni soykırımını kabul etmesi. Kamu-sen üyeleri başlarında başkanları Bircan Akyıldız ve Genel Sekreterleri Fahrettin Yokuş olduğu halde bu eylemi geçekleştirmişler ve Almanya'ya Türk halkının sessiz olmadığını göstermek istemişlerdi. Gösteri henüz bitmemişken bir görevli ,elçilik önüne bırakılan çelengi ,arabaya sığmıyor bahanesiyle kırdı. Buna Fahrettin Yokuş'un ve Kamu-sen üyelerinin tepki göstermesiyle arbede yaşandı.

Bu protestonun haberi hemen hemen bütün anahaber bültenlerinde yer aldı. Lakin bir televizyon kanalı vardı ki kendilerine yöneltilen "Amaçları milliyetçiliği ve dindarlığı yok etmek ,bu amaç için sanki milliyetçi ve dindarmış görüntüsündeler" cümlesiyle ifade edilebilecek iddiaları adeta doğrulamaya çalışıyor gibiydiler. Bu iddialar uzun süredir ,Haydar Baş cemaatince ve BTP tarafından dağıtılan cd'lerle ,Meltem televizyonunda yayınlanan açık oturumlarla anlatılıyor. Bu iddiaların hedefindeki isim Fethullah Gülen ve hedefteki kitle ,iddiacıların İsevi(Hristiyan)Müslüman şeklinde tabir ettikleri Fethullahçılar. İşte tam da bu iddialar beynimizde bol bol soru işareti oluştururken ,Fethullahçıların Televizyon kanalı STV ,Kamu-sen'in Almanya'nın Ermeni Soykırımını tanımasını protesto için düzenlediği mitingi bakın nasıl haber yapıyor.

Haber gösterinin içeriği hakkında nerdeyse hiç bir bilgi vermiyor. Haberin odak noktası gösteri sırasında çelengin kırılmasıyla başlayan arbede. Televizyon kanalı olayı şöyle anlatıyor:

"Miting henüz bitmişti ki ,bir görevli Elçiliğe bırakılmış çelengi arabaya yüklemek istedi.Ancak çeleng arabaya sığmadı. Bunun üzerine görevli ,çelengi arabaya sığdırmak için ,çelengin ayaklarını kırdı. İşte tam o sırada bir Kamu-senli yetkili olaya müdahele etti. Bu kişi Genel Sekreter Fahrettin Yokuş'tan başkası değildi. Türk kamuoyu onu ,İnsan Hakları Komisyonu bildirisini açıklarken yaptığı müdaheleyle hatırlıyor. İnsan Hakları Komisyonu toplantısında olay çıkaran Yokuş ,yine olay çıkardı."Samanyolu TV'nin haberi burada bitiyor.

İşte Fethullah Cemaatinin televizyonunun, İnsan Hakları Komisyonu diye kurulan satılık maşaların kuruluşuna ,Türk milletinin ortak tepkisini veren Fahrettin Yokuş hakkındaki görüşleri. Televizyonun olayı yansıtış şeklini yazıyla ifade etmek oldukça güç.Olayla hiç alakası olmamasına rağmen sırf Fahrettin Yokuş ve Kamu-sen'i ,dolayısıyla da savunulan tezi haksız göstemek için ,İnsan Hakları Komisyonunda yaşanan olayları uzun uzun seyrettirdiler.

Bazıları alakasız bulabilir ancak Fethullahçılara yöneltilen iddialarla ,bu tür bir milli tepkiye gösterilen tavır birbiriyle çok bağlantılı .Zira İddia sahipleri ,cemaatin amerikanın ve vatikanın ortak yönetimiyle hareket ettiğini ve amacının halkımızda var olan Türk kültürüyle yoğrulmuş muhafazakar İslam anlayışını yok etmek olduğunu söylüyorlar. Şayet bu iddialar doğruysa bu cemaatin her faaliyetinden bir şeytanlık beklemek normaldir.

Samanyolu Televizyon'unun kendilerine yöneltilen yukarıda ifade ettiğim iddialara yanıtlarıysa oldukça ilginç .Bedava dağıtılan ve İnternetten izlenebilecek Cd'lerde Fethullah Hoca cemaati , misyonerlik yapmakla ,İslamı yok etmeye çalışmakla suçlanırken ,bu iddialara verdikleri yanıtlar olukça ilginç.Haydar Baş cemaati ,bunları misyonerlere ve vatikana hizmetle suçluyor bunlar kalıp misyonerleri savunuyor.Bu işe şaşırmamak mümkün değil.

Cemaatin televizyonu ,bir islami grubun yayın organı olarak misyonerlerin üzerine gideceği ,evangelist ve katolik-vatikan propagandalarına tepki göstereceği yerde ,Türkiye'de misyonerlik faaliyetlerinin yalan olduğunu , Türkiye'de kimsenin hristiyan olmadığını ,hristiyan olanlarınsa dedeleri hristiyan olan sonradan müslüman olmuş Ermeni ve Rum çocukları olduğunu söylüyor.Bunu söylerken nasıl utanmıyorlar hayret doğrusu. Amacı bütün dünyaya İslamı yaymak olması gereken bir grup ,Ermenilerin veya Rumların İslamdan dönmelerini normal karşılıyor.İşte STV'nin kendi internet sitesinde yayınladığı, Misyonerliğin Savunulduğu kayıtlar. http://usa.stv.com.tr/dosya/misyonerlik_1.wmv

Verilen bağlantının ,yani stv'nin "sunucusunun" başında ki"usa" yazısı dikkatinizi çekmedi mi?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
CeMu_1925
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Cum Haz 17, 2005 9:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BEN ZATEN BU TARIKATLARA KARSIYIM YUCE KITABIMIZDA TARIKATLAR VARMI ALLAH ASKINA,BUNLARIN HEPSI AMERIKAN USAGI TEK GUC OCAKLAR,KAMUSEN CALISANLARINI YUREKTEN KUTLARIM.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Cmt Haz 18, 2005 10:26 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

pek sevgili kareşim CeMu_1925 ben burada senin sözlerinde yannışlık bluyorum sen neye karşı durduğunun farkında değilsin galiba benim fikrim istersen bi iiğice araştır ve ondan sonra neye karşı durman gerektiğini anla....
tarikat demek yol demektir kardeşim ve sana şöle bi örnek vereyim.. yoldaki levhalar olmasa ve sen istanbula gidecek olsan manisadanda yola çıksan levha yok yolda kimseye sorma şansında yok ve daha önce istanbula gitmedin sen istanbula gideceğin yere bursada kalabilirmisin veya istanbula gidiyorum diye edirneye gidebilirmisin bence gidersin çünki sana yol gösteren levhalar yok tarikat yol demektir ve o yolu takip edebilmen içinde mübareklere ihtiyaç vardır bence sen iice araştır ve neye karşı duracağına karar ver
ve bu konu alt başlığı altında fetullah hocadan bahsediliyor fetullah hocada tarikat ehli değildir cemaattir ne alaka kurabildin onu anlayamadım
sakın beni yyannış anlama kardeşim ben sana yol gösteremem sadece fikirlerin ve karşı durduğun yargı hoşuma gitmedi bende seninle bildikleri paylaşmak istedim
Allah (azze ve celleye ) emanet ol sa hakkını helal et farkında olmadan kalbini kırmış olabilirim kusura bakma
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Cmt Haz 18, 2005 1:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

CeMu_1925 kardeş önemli olan o tarikatın amacı ne.hepsini karalayamayız.hepsini aynı kefeye koyamayız.bazıları ne kadar karaysa bazılarıda o kadar ak.bazı tarikatler amacını en iyi şekilde gercekleştiriyor.bazılarıda bi o kadar bulunduğu tarikatı kötü emellerine alet ediyor.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Cmt Haz 18, 2005 2:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

FETHULLAHCILAR AMERİKA'NIN CONİ'Sİ Mİ?
Tarih: 29.11.2004 Saat: 08:32 Gön: editor

Nurettin Veren, Fethullah Gülen’in 38 yıllık dostu. 1966 yılında İzmir Kestanepazarı Camii’nde tanışmışlar. Neredeyse yarım asırlık bir dostluk var. Beraber “aynı yola baş koymuşlar. Beraber örgütlenmişler Dinlerarası Diyalog çalışmalarına beraber başlamışlar. ‘Beraber yürüdük biz bu yollarda’ şarkısını birlikte söylemişler”

Veren, Aydınlık Dergisi’ne konuştu.

Nurettin Veren’in yolları ayrılmış Gülen grubundan.

Bizi aralarındaki ayrılış meselesinden çok, Nurettin Veren’in

İtirafları ilgilendiriyor.

Veren ile Fethullah Gülen’in samimiyeti o kadar sıkı fıkıymış ki,

“Fethullah Gülen, 28 Şubat öncesinde duvar ilanıyla ben 56 gün boyunca, şoförlüğünü yaparak Onu kimsenin bulamayacağı yerlere götürdüm” diyor Veren.

Yani tam bir dostluk.

İtiraflarının bir bölümünü dikkatlerinize sunmak istiyorum.

Diyor ki Veren:

“Gülen, Amerika’nın gücünü kullanıp daha fazla hizmet edileceği yönünde mesajlar veriyor.

Amerika’ya dost olmak, sırtımızı dayamak, bizi emin kılar.

‘Türkiye’de askerden ve rejimden gelebilecek tehlikelere karşı,

Sırtımızı güçlü bir yere dayamış oluruz’ deyip cemaate empoze ediyor.

Cemaat, farkında olmadan Amerikan Conisi gibi kullanılıyor şu anda”

Nurettin Veren’e göre, Fethullah Gülen’in cemaati

“Amerikan conilerine” dönüşmüş durumda.

Eh, liderleri Pensilvanya’da

FBI kontrolünde

130 dönüm çiftlikte

İkametine verilen 8 tane villada kalınca

Coni olmak çok doğal.

Misyon Vatikan’dan!

Conilik Amerika’dan!

* * *

Biz yıllarca

Bu gruba yönelik olarak uyarıcı yayınlar yaptık.

Yolunuz yanlış. Bırakın Vatikan’ın misyonuna bağlanmayı.

Bırakın Amerika’nın küresel projelerine piyon olmayı.

Dinlemediler.

Şimdi “Diyalogun” sağ kolu itiraf ediyor:

“Amerika’nın Conisi oldular!”

* * *

Ve devam ediyor

Nurettin Veren:

“Nazlı Ilıcak diyor ki, ‘Fethullah Gülen çok iyi bir istihbaratçıdır’.

Fethullah Gülen, önümüzdeki günler çok kanlı olacak diyor...

Amerika’da yaşayan

70’ine merdiven dayamış,

Hasta, gözleri yaşlı bir insan

Türkiye devletini uyaracak kadar istihbaratı, nereden nasıl alır?

Herkesi uyandırıyor.

Amerika’da yaşadığı halde Türkiye’nin en mahrem meseleleri nasıl ona gidiyor!

O zaman, devlet Ona mı çalışıyor?

İstihbarat raporları nasıl gidiyor?

Bir Hoca’nın bunlarla ilgilemesi doğru mu?

Vatikan’ın pozisyonunu, Papa’nın pozisyonunu mu istiyor?

İslam dünyasında Halife, dünyayı kurtaracak tek arslan mı olmak istiyor”.

* * *

Gülen’in sağ kolu Nurettin Veren, “Fethullah Gülen, Vatikan benzeri bir pozisyonu mu istiyor” diye sorarken, en önemli noktaya temas ediyor.

Devlet erkanı

Bakanlar, asayiş güçleri

Bu iddiaları araştırmak yerine

Bu grubun, Vatikan’ın emri doğrultusunda düzenlediği

Diyalog toplantılarına katılıyor!

“Benim misyonum Vatikan’ın misyonu” diyen birini el üstünde tutuyorlar.

Ne yazık ki

Bu ülkede şöyle veya böyle “dış misyonlara teslim olduğunuz zaman”

İtibarınız zirvede!

Bu itibarı zirveleştirenler

Bir gün bunun hesabını vermeyecekler mi sanıyorlar?

MEHMET ERTUĞRUL
http://www.yenimesaj.com.tr/index.php?sayfa= yazarlar&haberno=7094&tarih=2004-11-28

Kaynak:http://www.diyalogmasali.com/ modules.php?name=Top
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
CeMu_1925
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Haz 18, 2005 4:01 pm    ileti konusu: Re: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

yorukhasan demiş ki:
pek sevgili kareşim CeMu_1925 ben burada senin sözlerinde yannışlık bluyorum sen neye karşı durduğunun farkında değilsin galiba benim fikrim istersen bi iiğice araştır ve ondan sonra neye karşı durman gerektiğini anla....
tarikat demek yol demektir kardeşim ve sana şöle bi örnek vereyim.. yoldaki levhalar olmasa ve sen istanbula gidecek olsan manisadanda yola çıksan levha yok yolda kimseye sorma şansında yok ve daha önce istanbula gitmedin sen istanbula gideceğin yere bursada kalabilirmisin veya istanbula gidiyorum diye edirneye gidebilirmisin bence gidersin çünki sana yol gösteren levhalar yok tarikat yol demektir ve o yolu takip edebilmen içinde mübareklere ihtiyaç vardır bence sen iice araştır ve neye karşı duracağına karar ver
ve bu konu alt başlığı altında fetullah hocadan bahsediliyor fetullah hocada tarikat ehli değildir cemaattir ne alaka kurabildin onu anlayamadım
sakın beni yyannış anlama kardeşim ben sana yol gösteremem sadece fikirlerin ve karşı durduğun yargı hoşuma gitmedi bende seninle bildikleri paylaşmak istedim
Allah (azze ve celleye ) emanet ol sa hakkını helal et farkında olmadan kalbini kırmış olabilirim kusura bakma

KARDESLER BENIM SAYGI DUYDUGUM TEK TARIKAT NAHSIBENDI TARIKATIDIR DIGERLERI FASO FISO,ADAMLARIN ISLAMIYETLE ALAKASI YOK HOCAYIM DEYIP GECINIYOR,GECMISE BAKARSAK SEYH SAIT AYAKLANMASI BEN BU ADAMA NIYE SAYGI DUYAYIM KI!ADAM GIBI DIN BUYUKLERINE ZATEN LAFIM YOK OLAMAZDA ZATEN AMA DINI KENDI CIKARLARI ICIN KULLANAN COK ISTISMARCI VAR.
CeMu_1925
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Haz 18, 2005 4:04 pm    ileti konusu: Re: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

yorukhasan demiş ki:

HELAL OLSUN KARDESIM NE DEMEK!BENIMDE BIRTON ARKADASIM VAR TARIKATLARDAN OLAN AMA OKADAR COK VARKI HANGISI NEYE HIZMET EDIYO BELLI DEGIL CIKARCIMI DEGILMI HEP SORU ISARETI.
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Cmt Haz 18, 2005 4:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_07, arkadaş,

STV deyince artık etlerim dikenleniyor.

Etyen Mahçupyan isimli ermeni dölüne aleni ve açık olarak yazılarında TÜRK düşmanlığı yaptırmaktadır. Ne zaman uyanacaksınız. Yeter be, azcık düşünün ve insaf edin. Ermenilerle, Barthelamoslarla kolkolasınız. Beyninizi ne zaman kullanacaksınız.
Allah ve Resulu hristiyan ve yahudilerden dost edinmeyi men ediyor, siz Türk düşmanlığını, ermeni soykırımını destekleyen insanlarla birlik olmuşsunuz.

Türk milletine düşman olanlarla dost olan da bize düşmandırlar.

Ermeni diyasporasının Boğaziçi üniversitesindeki, öğretim üyeleri bozmalarıyla birlik olup yapacakları göya bilimsel toplantıya tek destek sizden geldi, adam aleni misyonerlik adına kıvırttırıyor, siz hala dünyayı müslüman etti diyorsunuz.
Ya uyanın yada düşman yanındasınız, bizim için fark etmez bari bizden görünmeyin.
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Cmt Haz 18, 2005 7:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt07 Demiş ki;
kardesim bu adamın sucu ne dünyayı müslam etmek mi biz önce kendimize bakalım bu insanlar türkce yarısmaları düzenliyor ne yapmak istiyorsun ucuz kahramanlık mı bu insanların icerisinde bulundum türklügü yasıyorlar yasadıyorlar

Bu güne kadar senin cinsinden onlarca adam geldi ve atıldı.Sen rumuz olarak bozkurt'u kullanma çünkü ya ülkücü değilsin ya da ezik karakterli bir insansın. Ülkücü olan adam ''Biz ne yapıyoruz'' demez. Sen ülkücü olsan nelerin yapıldığını pekala görürsün. Senin yapındaki insanları çok iyi bilirim.Buraya gelirler son derece milliyetçi bir rumuz seçerler kendilerine,ondan sonra başlarlar propagandaya. Ama biz bunları yutmuyoruz.Ortada iki şık var.Ya Ülkücü değilsin ya da ezik bir kişiliksin sonuçta her ikisine de ihtiyacımız yok.
Savunmak istediklerini başka yerde savun.Yanlış yerdesin
Üyeliğin iptal edilmiştir...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Cmt Haz 18, 2005 8:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BOZKURT07 NİN ÜYELİĞİNİN İPTALİ COK İSABETLİ BİR KARARDIR.FETHULLAHCI OLANLAR ÜLKÜCÜ OLAMAZ.DİKKAT EDİN.NURCUDAN ÜLKÜCÜ OLUR AMA FETHULLAHCIDAN ÜLKÜCÜ OLAMAZ.SU ANDA NURCULAR BİLE FETHULLAH GÜLENİN İSMİNİ DAHİ DUYMAK İSTEMİYOR.
PusaT_KurT
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Cmt Haz 18, 2005 11:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşım,nurculuk,fetoşculuk hepsinin köküne kibrit suyu.Bunların hepsi ülke üzerine oynanan oyunlar.Din kardeşliği afyonuyla bizleri uyutup kürtlerin amaçlarına daha kolay ulaşması için seçilmiş yollar.Bize ne nurcudan ne fetoşdan hayır gelir.Elhamdurillah müslümanım,ne nurcuyum nede fetoşcu,ne süleymancı ne cartcı ne curtcu.Bu cemaatler çok tehlikelidir.Bu fetoş bir dersane açıyor orda yüzlerce Türk gencini din kardeşliği,dinler arası iletişim cart curtla uyutuyor.Medyayada şirin gözükmek için yok Türklüğü yaşıyoruz cart curt.Neyse eminim tüm ülkücüler bunların ne tür kişiler olduğunu öğrenir.
Türküm,Müslümanım,Ülkücüyüm.Başkada bişey değilim...
bozkurttefenni
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pzr Haz 19, 2005 1:56 pm    ileti konusu: NURCULARA YAPILAN HAKARETLER Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜDAŞLARIM BENCE NUR CEMAATİNİN Bİ KÖTÜLÜĞÜ YOK BU ÜLKEYE
FETULLAH HOCA KÖTÜ BİRİSİ OLSA DÜNYANIN ÇEŞİTLİ YERLERİNE OKUL AÇMAZDI TÜRK BAYRAĞINI ORALARDA DALGALANDIRMAZDI..
BUNUN DİKKATE ALINMASINI İSTERİM ALLAHA EMANET OLUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Pzr Haz 19, 2005 4:13 pm    ileti konusu: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurttefenni kardeşim bu konulara girmek istemiyosum ama en sonunda onuda yaptırdınız
birincisi bu formda fetullah hoca ne den bu kadar çok konuşuluyo konular tekrar tekrar kapatılıp neden tekrardan açılıyor
ikincisi okullar açtı diyosun güzide kardeşim müslüman bir okulda namaz abdest öğretiliyosa o okulda kadın erkek bi arada okumamalıdır ve açtığı okullarıda gördük çok şükkür okullarda adam ayırmaktan bencillik yapmaktan başka bi şey yok ben buna fetullah hocanın suçu demiyorum
üçüncüsü kardeşim okullardan çıkanların çoğu neden islamiyeti doüğru düzgün yaşamıyor bunu sorarım sana
dördüncüsü bumudur hizmet
beşincisi fetullah hocanın en yakındaki bi isim papanın elini öpüyosa bu okuldan çıkanlar ne yapmaz
altıncısı benim memneketimdede bi okulunuz var ve bakıyorum kendi kendime ama okullarda şükür hiç fakir çocuğu yok hepsi ilçenin nelirli insanlarının çocukları
yedincisi heee zannetmeyinki onlar siz islamiyete hizmet ediyonuz diye o okula geliyo adamlar sadece özel okul diye çocuğunu sizin okullarınıza gönderiyor. sadece eğitimin ii olması nedeniyle bumudur hizmet
sekizincisi nedense izin okullarda dini eğitimin fazla oluğundan bahsediliyor sizin okullarınızdan çıkan bir arkadaşım var o okulun içini ışını iliyor amöa sizin dediğiniz gibi demiyor saygılarımla

Allah ( azze ve celleye ) emanet olun inş.
sa[/i]
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
ALP-TUR
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 277

İletiTarih: Pzr Haz 19, 2005 8:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tarikatçılarla milliyetçiler uyuşamaz. Çünkü milliyetçi için hr şeyden önemli olan milletinin çıkarlarıdır. Bir tarikatçı için her şeyden önemli olan tarikatının çıkarıdır. Bu bakımdan çıkarlar çakışır. İşin tuhafı nurcu fetullahçı lavuklar için her şeyden önemlisi amerikanın çıakarları olmuş. Yıllardır amerikan çıkarlarına hizmet ediyorlar.. Ücretinide alıyorlar tabi.

Tekke ve tarikatların İstiklal Savaşımızdaki ihanetleri sonunda Atatürk bu lafı etmiştir.

''Türkiye Cumhuriyeti, şeyhler, dervişler, müridler meczuplar memleketi olamaz. ''
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız