Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - DEVLET BAHÇELİ :ÜLKEYİ BÖLDÜRTMEYİZ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Per Eyl 01, 2005 6:48 pm    ileti konusu: DEVLET BAHÇELİ :ÜLKEYİ BÖLDÜRTMEYİZ Alıntıyla Cevap Gönder

MHP lideri Bahçeli, Mersin'den uyardı

MHP lideri Bahçeli, "Ülkeyi terörle bölmeye, ülke birliğini bozmaya çalışan karanlık güçler var. Hükümet AB sevdası ile her isteneni yapıyor" dedi.

Devlet ve millet sıkıntıda

MHP Lideri Mersin'in Çamlıyayla İlçesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri düzenlenen "Zafer Şöleni" ne katıldı. Konuşması sık sık "Başbakan Bahçeli", "MHP tek başına iktidar" sloganlarıyla kesilen Bahçeli, devletin ve milletin ilk kez bukadar büyük sıkıntılar içinde olduğunu, devletin karsısında "eli kanlı caniler çetesinin" bulunduğunu, bunlara karşı kararlı mücadele edilmesi gerektiğini kaydetti.

Kurtuluş MHP'de

KÖTÜ gidişatı Türk milletiyle birlikte MHP tek başına iktidara gelerek gerçekleştirecektir "diyen Bahçeli, şöyle konuştu: Türk Milleti'nin oylarıyla iktidara gelenler, terör örgütünü siyasallaştırmaya çalışanlara taviz veriyorlar. Bu bayrak hiçbir şekilde inmeyecektir. Hiç kimse Türk milletinin varlığını ve sabrını imtihana girmesin. Bunun sonu felaket olur. Bahçeli, önemli kuruluşların yabancı şirketlere " peşkeş çekildiğini " de belirtti.

Türk milleti canileri affetmeyecek...

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Türk milletinin hiçbir terörist faaliyeti kabul etmeyeceğini ve canileri içine sindiremeyeceğini vurgulayarak, "Ülkeyi terörle bölmeye, ülke birliğini bozmayla çalışan karanlık güçler var. Özellikle insan hakları bağlamında sürekli hatırlatmalarda bulunanlar, bölücü örgütün savunuculuğunu yapıyorlar" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ülkeyi terörle bölmeye, ülke birliğini bozmaya çalışan karanlık güçler var" dedi. Bahçeli, Mersin'in Çamlıyayla İlçesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Tarsus ve Sebil Belediyeleri tarafından düzenlenen "Zafer Şöleni" ne katıldı.

Sayıları onbine yaklaşan ülkücü tarafından sevgi seliyle karşılanan Bahçeli,
Türkiye'de gelişen olaylara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli, burada yaptığı konuşmada, devletin ve milletin ilk kez bu kadar büyük sıkıntılar içinde olduğunu savundu. Bahçeli, devletin karsısında "eli kanlı caniler çetesinin" olduğunu, bunlara karşı kararlı mücadele edilmesi gerektiğini kaydetti.

Ülkeyi bölmek istiyorlar

Türk milletinin hiçbir terörist faaliyeti kabul etmeyeceğini ve canileri içine sindiremeyeceğini vurgulayan Bahçeli, şöyle konuştu: "Ülkeyi terörle bölmeye, ülke birliğini bozmayla çalışan karanlık güçler var. Özellikle insan hakları bağlamında sürekli hatırlatmalarda bulunanlar, bölücü örgütün savunuculuğunu yapıyorlar. Türk milletinin oylarıyla iktidara gelenler, bu vahşi ve eli kanlı terör örgütünü siyasallaştırmaya çalışanlara taviz veriyorlar. Bu bayrak hiçbir şekilde inmeyecektir. Hiç kimse Türk milletin varlığını ve sabrını imtihana girmesin. Bunu sonu felaket olur."

Baskılar sineye çekiliyor

AB ülkelerinden gelen baskılara, hükümetin karşılık vermeden sineye çektiğini ileri süren Bahçeli, şunları kaydetti: "Hükümet, AB sevdasıyla her isteneni yapıyor. AB ülkeleri Türkiye'yi üye yapmamak için açıklamalarda bulunmalarına rağmen,hükümet hiçbir şarta bağlı olmaksızın üye yapacaklar havasını estiriyor. Milletimizi de AB'ya üyeliğe inandırdılar. Ülke her geçen gün daha tehlikeli ve sıkıntılı sürece giriyor. Buna vatandaşların 'dur'demesi gerekiyor. Kötü gidişatı Türk milletiyle birlikte MHP tek başına iktidara gelerek gerçekleştirecektir."
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Eyl 01, 2005 7:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lider emretsin,biz yapalım.Sonuna kadar Liderimizin arkasındayız.O tek başına değildir.Bir işareti yeter.Ülkenin bu kan kaybını durduracağız.Bu renksiz,ruhsuz,hissiz iktidarı daha fazla görmeye katlanamıyoruz.Bu gün ruhumuzla,aklımızla bilgimizle savaşıyor,her karşılaştığımıza anlatıyoruz.Bu yetmez de bedenimizi ortaya koymamız,müdahale etmemiz gerekiyorsa ona da varız.Biz bu yola çıkarken gemileri yaktık.Emretsin;değil Türkiye'yi,cihanı başlarına yıkalım bu millet düşmanlarının.
Mahşer gününe çevirelim ortalığı.Onları orada oturtan namerttir,yeterki emretsin.Nasihat yetmiyorsa,anladıkları dilden de konuşuruz.Tepemizi attırmasınlar,bu milletin içine çıkamazlar bunlar.Bizi bilen bilir,bilmeyenler de öğrenir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Per Eyl 01, 2005 7:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Devlet bey yeterki emretsin, verdigi emir
harfiyen yapilacaktir. Biz ulkuculer vatan icin canimizi, kanimizi varimizi yogumuzu koyduk. Onun icin yikaayacagimiz dag, ustunden gelemecegimiz sorun yoktur.
Zaten dikkatinizi cektiyse ayak seslerimizi duyan AKP batmamak icin yilana dahi sarilmistir.

Saygilar
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Per Eyl 01, 2005 8:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

GENEL BASKANIMIZIN
DAIMA EMRINDEYIZ;HER SEY ONUN DUDAK;LAR ARASIN;DAN CIKAN SÖZE BAGLI !!!

SAYGILAR
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
atatolga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 32

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 2:21 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bazen düşünüyorum da Keşke Devlet Bahçeli tek başına başbakan olsaydı Ecevit döneminde. O zaman bir çok şey değişebilirdi. En başta o şerefsiz apo asılmış olurdu.Son iki seçmde de MHP'ye oy verdim çünkü benim düşüncemle neredeyse tamamen aynı olan parti MHP ve kardeşlerim olan Ülkücüler. Bakın ben uzun saçlı bir adamım. Ama bana göre uzun saç Bağımsızlığın belirtisi bu benim görüşüm herkesin ki farklıdır.Böyle bir ayrımcılık olmasını istemiyorum ama bazı dangalaklar uzun saçı alıp biz koministtiz biz bilmem neyiz diye çıkıyorlar sonra bizim adımıza b.k düşürüyorlar. İnanamazsınız ama o kadar kin güdüyorum ki...Neyse kardeşlerim kendinize iyi bakın.Umarım en kısa zamanda AB ve ABD kuklası olan bu iktidar düşer ve gerçekten Türkiye'yi seven kardeşlerimiz,ağabeylerimiz gelir...Sağlıcakla kalın.

Türkiye Türk'ündür ve hep Türk'ün kalacak!!!
Kibris74
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 150

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 2:57 am    ileti konusu: helal Alıntıyla Cevap Gönder

apo denilen yaratik asilacak bunu herkez bilsin buna kimse engel olamaz
degerli kardesim senin düsüncelerine katiliyorum keskede dedigin gibi basbakan olsaydi cok degisik seyler olurdu ama bu bizim bir gün öyle bir gelecegizki herkez sasacak su an toplanmaktayiz herseyin zamani var.
bunu bütün herkez görecek bu vatan bizimdir vede az zaman sonra iktidar bizim olacak buna inaniyorum
saygilarimla
Kibris74
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 3:00 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

su sar kartin anlamiin ögrenemedim her yazisimda cikiyor nerde kaldi düsünce yazma özgürlügü burda o kadar kis varr izliyorum bnlarda bu olay yok sadece bazi dogrulari söyleyenlerde oluyor yoksa burda bir cifte uygulamami oluyor beni aydinlatird´saniz cok mesut olurum saygilarimla
atatolga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 32

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 3:34 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Apo şeresizine akan paralara acıyorum yanıyorum.Şerefsiz binlerce Türk'ü öldürdü ve avrupa isityor diye ona krallar gibi bakılıyor.İnsan haklarıymış.Ben böyle insan hakkının içine ediyim. Beşikteki bebek hamile analar ölüyor o zaman insan hakkı yok. Ama o herife var.Bir an önce gebersin gitsin. Bu arada bilmiyorum kardeşim senden başka kimsede görmedim sarı kart. Kadir21e bak ondan da yok mesela...
Kibris74
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 6:19 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet atatolga kardesim ben ve Türk milleti sana katiliyoruz

bu bir zafer pkk icin ve kurt devleti kurmakm isteyenler icin(yani vatani bölmek isteyenler).
inssallah secimde M.H.P basa gelir ve idam kanunu geri getirir ve bebek katili yedi cezayi alir.
Yavas yavas ölsun apo bizim acilarimiz yinede devam edicek.
en azindan sehit annalar aksamlar rahat uyar ve bilir ki bizim oglarimiz bosbosuna Sehit olmadi

Sehitler Ölmez

Sehitlerin intikami unutulmacak hic bir zaman
fevzy
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 80

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 8:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DAHA ÖNCEDE SÖYLEMİŞOLDUĞUM GİBİ;
DALGA DALGA BORAN,TUFAN GELİYORUZ....
ELBET BİR GÜN DEVRAN HESAP SORACAK..
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 8:52 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

atatolga demiş ki:
Bazen düşünüyorum da Keşke Devlet Bahçeli tek başına başbakan olsaydı Ecevit döneminde. O zaman bir çok şey değişebilirdi. En başta o şerefsiz apo asılmış olurdu.Son iki seçmde de MHP'ye oy verdim çünkü benim düşüncemle neredeyse tamamen aynı olan parti MHP ve kardeşlerim olan Ülkücüler. Bakın ben uzun saçlı bir adamım. Ama bana göre uzun saç Bağımsızlığın belirtisi bu benim görüşüm herkesin ki farklıdır.Böyle bir ayrımcılık olmasını istemiyorum ama bazı dangalaklar uzun saçı alıp biz koministtiz biz bilmem neyiz diye çıkıyorlar sonra bizim adımıza b.k düşürüyorlar. İnanamazsınız ama o kadar kin güdüyorum ki...Neyse kardeşlerim kendinize iyi bakın.Umarım en kısa zamanda AB ve ABD kuklası olan bu iktidar düşer ve gerçekten Türkiye'yi seven kardeşlerimiz,ağabeylerimiz gelir...Sağlıcakla kalın.

Türkiye Türk'ündür ve hep Türk'ün kalacak!!!

ÜLKÜDASIM

Bak bu benim Sahsi görüsüm sen ister Vucüdunun her tarafina ÜC HILAL,TAK ama davaya inanmis olma ne fayda !!!!

YA kalbinde olur ya olmaz !!!

Dis görünüm önemli degil ister UZUN SAC ISTER KÜPE TAK benim icin hic fark etmez YETERKI ZEKI AKILLI MANTIKLI INANCLI KÜLTÜRLÜ MÜSLÜMAN ÜLKÜCÜ OL GERISI FASA FISO !!!

saygilar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 9:12 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu ülkeyi bölmeye hiç kimsenin gücü yetmez herzaman liderimizin arkasında dimdik durup vatanımızı savunacagız.

"Mavzer omuzumda yük.
Ben yumruklarımla dövüşeceğim.
Yumruklarım memleket kadar büyük"
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 9:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kısa ve net, bu Ülkede 5000 ÜLKÜCÜ varsa bu ülke bölünmez.

Milyona falan gerek yok.
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 9:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

reisim25 demiş ki:
Kısa ve net, bu Ülkede 5000 ÜLKÜCÜ varsa bu ülke bölünmez.

Milyona falan gerek yok.

çok dogru söylemişsin ülküdaşım 12 eylülde 5000 şehit verdik ama yinede bu vatanı böldürmedik şimdi ülkemizde git gide büyüyen kutlu sevdamız 5000 degil 5000000 şehit vermeye yine hazırdır kimse bu vatanı bölemez.

SOYSUZ ELLER KIRILACAK BOZKURT'UM
TANRI TÜRK'Ü KORUYACAK BOZKURT'UM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız