Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BİR ÜLKEDE BU KADAR HAİN OLUR MU?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Çar Kas 23, 2005 9:46 pm    ileti konusu: BİR ÜLKEDE BU KADAR HAİN OLUR MU? Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Kardeşlerim,
Şu günlerde Özellikle ATA'mız ve ülkemiz üzerinde dönen oyunları ibretle izlemeye devam ediyoruz...
Ben ilk defa vatan haini sayısının bu kadar fazla olduğu bir ülkeyi ilk defa görüyorum..
İçinde bu kadar haini bulunduran bu ülkenin kurtuluş savaşını kazanması çok büyük bir olay...
Öğretmenler içindemi ararsınız...avukatlar içindemi ararsınız...doktorlar içindemi ararsınız....hangi meslekten ararsanız arayın...
Bu hainler oralara kadar sızmış durumda...
Hakikaten ...bu kadar birbiri ile çelişen....içinde birbirine düşman olan bir ülke yapısı...
Ülkeyi parçalamak ,bölmek isteyen dış ülkeler için bulunmaz bir nimet...
Bu durum adamların işini kolaylaştırıyor..
Bu ülkenin bu durumdan kurtulması için...
Bu vatan hainlerinin ...Rahmetli Tevfik Fikret'in şu son mısra'sını okuduktan sonra...
Aynaya..ve çoluk çocuğunun yüzüne bir bakmasını öneririm....

İŞGALDEKİ HALİ SAKIN UNUTMA,
ATATÜRK'E DİL UZATMA SEBEPSİZ.
SEN ANANDAN YİNE ÇIKARDIN AMMA,
BABAN KİMDİ BİLEMEZDİN ŞEREFSİZ...

Saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
aybuke83
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 74

İletiTarih: Per Kas 24, 2005 1:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir ülkede böyle yozlaşma olursa bu kadar hain de olur elbette...

Kurtuluş savaşını kazanan ruhla bugünkünü bir tutamayız ki!!
O zaman yokluk vardı,açlık,sefalet vardı...Belki yaşam şartları çok kötüydü ama yüreklerinde vatan sevdası,Allah korkusu vardı!!Bu topraklarda onları birarada yaşatan,Kürtü,Lazı,Çerkezi hepsinin de Türk olduğuna dair ortak olan inançlarıydı..Yoktu ayrı gayrı..

Ama şimdi Türkiye Cumhuriyeti'nin başbakanı bile bu ülkede Kürt olan Kürt'üm demelidir diyebiliyorsa,Kürt sorunu vardır diyebiliyorsa,dini kendi amaçları doğrultusunda kullanabiliyorsa milli bilincin olması nasıl beklenebilir ki...Dilini,kültürünü kaybeden toplum özünü de kaybeder,yok olmaya mahkumdur!!

Bizde ne kültür kaldı,ne dil,ne iman...Herşey para oldu..Bir çıkar savaşıdır gidiyor..Bu vatan kimin umrunda ki!!!

İşte malesef böyle yozlaşmış bir topluma emanet bu kutsal Atalar mirası topraklar...Çok yazık...

Kendilerine,ailelerine hayırları kalmamış,Tanrısı para olmuş bu menfaatkar insanların bu ülkeye ne hayrı olur ki!!!...

Keşke düzelir herşey diyebilseydik,keşke şehitlerimizin huzuruna çıktığımızda bugünkü durumun hesabını onlara başımız dik verebilseydik...Keşke onlara layık evlatlar olabilseydik!!!

Eğer bu yozlaşma,bu yokoluş artık durmazsa biz malesef hakettiğimiz şekilde yönetilmeye devam edeceğiz...

Ne yazık ki tam bağımsız bir ülke bile değiliz...

Rabbim bu kabusa bir son versin inşallah...

Uyuyan milli ruhun bir an önce şahlanması,bu vatanın kimsenin yemi olmadığının kanıtlanması dileklerimle!!...

Saygılarımla...

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN!!!
Bozkurt_74
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Per Kas 24, 2005 9:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu basimizdaki Kendini TÜRKÜZ diye TAnitan AKP DEVLETI !!!!
gercekleri sakliyor herkesden biz bu Yaptiklari yanlislari görmüyoruz
neymis Roj TV varmis Konusma yapmazmis 3 sene icinde yaptigi en SÜper sey bu VALLAHa hic beklemezdim !!!!!

ama yinede ne olursa olsun bu devlet sade Ülkücü hareketle biryerlere ulasabilir bunu hic bir zaman unutayalim !!!!

SEVGILER SAYGILAR ÜLKÜDASLARIM
neden_siz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Cmt Kas 26, 2005 12:49 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aybuke83 demiş ki:
Bir ülkede böyle yozlaşma olursa bu kadar hain de olur elbette...

Kurtuluş savaşını kazanan ruhla bugünkünü bir tutamayız ki!!
O zaman yokluk vardı,açlık,sefalet vardı...Belki yaşam şartları çok kötüydü ama yüreklerinde vatan sevdası,Allah korkusu vardı!!Bu topraklarda onları birarada yaşatan,Kürtü,Lazı,Çerkezi hepsinin de Türk olduğuna dair ortak olan inançlarıydı..Yoktu ayrı gayrı..

Ama şimdi Türkiye Cumhuriyeti'nin başbakanı bile bu ülkede Kürt olan Kürt'üm demelidir diyebiliyorsa,Kürt sorunu vardır diyebiliyorsa,dini kendi amaçları doğrultusunda kullanabiliyorsa milli bilincin olması nasıl beklenebilir ki...Dilini,kültürünü kaybeden toplum özünü de kaybeder,yok olmaya mahkumdur!!

Bizde ne kültür kaldı,ne dil,ne iman...Herşey para oldu..Bir çıkar savaşıdır gidiyor..Bu vatan kimin umrunda ki!!!

İşte malesef böyle yozlaşmış bir topluma emanet bu kutsal Atalar mirası topraklar...Çok yazık...

Kendilerine,ailelerine hayırları kalmamış,Tanrısı para olmuş bu menfaatkar insanların bu ülkeye ne hayrı olur ki!!!...

Keşke düzelir herşey diyebilseydik,keşke şehitlerimizin huzuruna çıktığımızda bugünkü durumun hesabını onlara başımız dik verebilseydik...Keşke onlara layık evlatlar olabilseydik!!!

Eğer bu yozlaşma,bu yokoluş artık durmazsa biz malesef hakettiğimiz şekilde yönetilmeye devam edeceğiz...

Ne yazık ki tam bağımsız bir ülke bile değiliz...

Rabbim bu kabusa bir son versin inşallah...

Uyuyan milli ruhun bir an önce şahlanması,bu vatanın kimsenin yemi olmadığının kanıtlanması dileklerimle!!...

Saygılarımla...
Alıntı:
-------------------------------------------------
Allah (c.c.) tüm inanan müslümanları hertürlü pislikliğin şerrinden bizleri muhafaza etsin birlik ve beraberliği nasip etsin
------------------------------------------------

Güzel konulara değinmis onun için fazla cümle sarfetmeyeceğim.ALLAH HEPİMİZE SAĞLAM BİR İMAN VERSİN.İMANI KUVVETLİ BİR MÜSLÜMAN TOPLULUĞUN ÖNÜNDE HİÇBİR KİMSE DURAMAZ.

ve düşmanımız kimmiş onu öğrenelim.

"Andolsun ki inananlara düşmanlıkta insanların en şiddetlisi olarak yahudileri ve müşrikleri bulacaksın" (Maide Suresi-82)

Kürt kardeşlerimiz üstümüze salan İsrail ,Komunisti ve Milliyetçisi ,Liberali,Sosyalisti bizleri parçaya bölüp fikir ayrılığına düşmemizi sağlayan kardeşi kardeşine öldürttüren sağcısıda benim ülkemin evlatı solcuda benim ülkemin evladı bunların sorumlusu İsraildir nasıl yapıldığını merak ediyorsanız basın yayın organlarını ve edebiyatçılarımızı bir gözden geçiren Nazim Hikmet tanımayan yok peki dedesinin kim olduğu bilen varmı Ziya Gökalp a Türkçülük dersi veren kendini Tekin Alp diye tanıtan asıl adı Moiz Kohen olan ve Tekin Alp imzasında Kemalizm adı altında 1936 ve Turan adında kitaplar yazmıştır.("Arab'ın Acem'e üstülüğü yoktur,üstünlük ancak Takva iledir" ve "Kavmiyetçilik güden bizden değildir" Hz.Muhammed (s.a.s),Mısır yıkan İsrail ,Suriyeyi bölen İsrail,Irak'ı işgal ettiren İsrail ,Osmanlı Devleti yıkan ve Abdülmecitin tahttan indirilmesi sağlayanlar yine yahudilerdir.ABD başkanı G.Bush Süleyman Mabedi(Ağlama Duvarında) çekilen resmi,Mason olan Abraham Lincoln ve daha bir çok ülke idarecileri mason yada yahudi asıllıdır.Yüzyil öncesinde Almanyada yahudilerin çıkardığı Die Welt gazetesinin amblemi,birazcık düşünebilen kimseler için çok şeyler anlatıyor.Altı köşeli siyon yıldızı içine alınmış Ortadoğu haritası;Türkiye'nin Güneydoğu toprakları da dahil edilmiş tabi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder ICQ
neden_siz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Kas 26, 2005 1:18 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir kaç bir cümle daha eklemek istiyorum.İsrail yahut yahudiler ne yapmak istiyor yahudilere göre büyük ırmaktan(nil) Fırata kadar ve kapadokya ve Mısırı kadar olan bölgeyi vaad edilmiş topraklar diye sayıyorlar.Onların kitaplarına göre yani Tevrata göre israiloğulları dışındakiler hayvandan farksızdır ve müslüman öldürmeyi günahlardan arınmak diye sayıyorlar.Öldürmeninde metodları vardır Tevrat a onlara göre hamile kadınları karnını yararak cocuklarını çıkarmak,anne ve babasını önünde çocukların eziyet etmek onu yere çalmak,kadınların ırzına geçmektir.Allah onları islah etsin. Kosava ,Filistin ve PKK'nin yaptığı katliamlar benzerlik göstermektedir.Düşmanlarını cahil bırakmaktır.İsrail tarihi yoktur kahramanı yahut yiğidi yoktur genelde devlet bu bu şekilde kurulurlar.Onlar fitne ve katliam ile gizli cinayetlerle İsrail kurmuşlardır ve Ortadoğudaki büyük İsrail Devleti kurmak için gizli ve fitne vererek toprak alması gayedir çünkü askeri bir savası kazanacak kadar sürekli yenilebilir bir ordusu yoktur.Kısaca yahudiler alacaklaro toprakları zorluk çekmeden almak istiyorlar.Onlara en büyük yardımı sağlayan Mason locaları ve Basın ve Yayın Organlarını elde bulundurmalarıdır.Birde İsrail dışındaki bir çok yahudi işadamları Büyük İsrail Devleti için bağış yaparlar.
Murattasdemir
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Cmt Kas 26, 2005 4:22 pm    ileti konusu: Gerekirse taşla, sopayla... Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Kardeşlerim;

Recep Tayyip Erdoğan ve onun AK(!) Partisi ülkeyi assırlık düşmanlarımız Araplara pazarlasın, topraklarımızı AB Ülkelerine pay etsin, her karışına kan döktüğümüz Kıbrısı Rum'a versin, 30 senedir Türkiye'nin 30 adım bile ilerlemesini engelleyen Kürtleri getirip başımıza baş tacı yapsın, biz de bunları hükümetin kıyakçılığını yapan satın alınmış yanlı gazetelerden, diziler arasına sıkışmış haberlerden eşden dosttan öğrenelim. Bu gece kaçımız İdil Emniyet Müdürlüğü binasına düzenlenen roket saldırısını düşünüp uyuyamıyacağız. Bu gece kaçımız sabahlara kadar bizim için sipere yatmış vatanı Kürtten korumaya çalışan mehmetçik için ellerimizi Allah'tan yardım için açacağız. Kaçımız vatanın paylaşıldığını farkındayız. Kaçımız yarının çok geç olduğunu düşünüyor.

Sevgili Kardeşlerim;

Eğer bu vatan için bir daha ölmemiz gerekiyorsa ölürüz.

Eğer bu işi sandıkta yapamıyorsak sokakta yaparız.

Eğer bu işi oy ile yapamıyorsak taşla yaparız, sopa ile yaparız.

Allah Kürt'e muhtaç etmesin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
oflas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 41

İletiTarih: Cmt Kas 26, 2005 4:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

murat taşdemir sen yanlış düşünüyosun.evel allah ölmek gerekirse kanımızn son damlasına savaşırız.biz bu davaya girerken,"son nefer, son nefes,son damla kana kdar" diye yemin etmişiz.ama ölmemiz yanlızca bizi kurtarır.sadece o da allah kabul buyurursa şehit oluruz ve kendi adımızı yüceltiriz.ama yaşayıp tüm türk-islam aleminin kurtuluşu olmalıyız. tayyip erdoğan'dan sandıktan çıktı.bu işi sandıkta yaptı.biz neden yapamıyoruz? bizim bir eksiğimiz var mı ondan?biz vatan için ölürüz de ancak yaşayıp herkese hizmet etmeliyiz.herkesi kurtaralıyız. sen eline sopa alma da kalem al,kitap al.çünkü tayyip erdoğan gibilerini oldukları yerden ancak öyle kurtarırsın. akıl vermek niyetim değil yanlış anlama. sadece vatansever bir insan olduğnu düşündüğümiçin bunu söylemeyi görev bildim.
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Cmt Kas 26, 2005 5:42 pm    ileti konusu: Re: Gerekirse taşla, sopayla... Alıntıyla Cevap Gönder

Murattasdemir demiş ki:
Değerli Kardeşlerim;

Recep Tayyip Erdoğan ve onun AK(!) Partisi ülkeyi assırlık düşmanlarımız Araplara pazarlasın, topraklarımızı AB Ülkelerine pay etsin, her karışına kan döktüğümüz Kıbrısı Rum'a versin, 30 senedir Türkiye'nin 30 adım bile ilerlemesini engelleyen Kürtleri getirip başımıza baş tacı yapsın, biz de bunları hükümetin kıyakçılığını yapan satın alınmış yanlı gazetelerden, diziler arasına sıkışmış haberlerden eşden dosttan öğrenelim. Bu gece kaçımız İdil Emniyet Müdürlüğü binasına düzenlenen roket saldırısını düşünüp uyuyamıyacağız. Bu gece kaçımız sabahlara kadar bizim için sipere yatmış vatanı Kürtten korumaya çalışan mehmetçik için ellerimizi Allah'tan yardım için açacağız. Kaçımız vatanın paylaşıldığını farkındayız. Kaçımız yarının çok geç olduğunu düşünüyor.

Sevgili Kardeşlerim;

Eğer bu vatan için bir daha ölmemiz gerekiyorsa ölürüz.

Eğer bu işi sandıkta yapamıyorsak sokakta yaparız.

Eğer bu işi oy ile yapamıyorsak taşla yaparız, sopa ile yaparız.

Allah Kürt'e muhtaç etmesin.

Değerli Kardeşim....
Ben senin..
50 Ykr'lik adi bir rus kurşunu ile ölmeni değil..
Yazılarınla...
En az 1000 kişiyi...
Yerin dibine sokmanı.....
İsterim....
Heyecanını anlıyorum..
Tabiiki bu durumdan herkes rahatsız..
Ama yazıların ve sözlerinle...
O insanları yerin dibine sokarsın ....
Bu senin elinde...
Saygılarımla....
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Cmt Kas 26, 2005 6:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

artık ülkede ehli namuslu kalbi vatan için atan insan bulmak çok zor çünkü başımızdaki hayinler bu milleti öyle uyuttularki halkımız gerçekleri görmezden geliyor ab adı altında sonu bilinmeyen bi yolun içindeyiz bu yolun sonunda parçalanma yok olma var ama kimsenin umrunda değil cebimize 5kuruş daha fazla para girsin diye insanlar şereflerinden vazgeçiyorlar düşman 1 değilki eskidern düşman tekti tehlike hap dışardan geliyodu ya avrupa ülkeleri ya rusya yada amerika şimdi kendi içimizde bölünmeye başladık başbakan çıkıp isteyen kürdüm lazım çerkezim diyebilirdiyor esas olan türklük değildir diyor türkiyeliyiz diyor bir ülkenin başbakanı böyle söylerse o ülkenin hali ne olur?bizi bölmeye çalışanlara fırsat vermiş olmazmıyız önce kendi içimizdekki hayinlerden kurtulmalıyız birliği sağlamalıyız huzura ancak böyle kavuşuruz.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
Murattasdemir
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Cmt Kas 26, 2005 8:31 pm    ileti konusu: Bir gece ansızın gelebiliriz... Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli kardeşlerim,

Adam açık seçik ben PKK yım diyor. Ben PKK yı destekliyorum diyor. Ben PKK nın siyasi kanadıyım ben bu devletin sınırlarına saygı duymuyorum diyor. Adam Danimarka Başbakanı'na Roj TV yi kapatmayın diye mektup gönderiyor.

Biz ne yapıyoruz. Neye tepki veriyoruz. Adam Kürt olduğu için bu hürmeti görmüyor. Adam Türk düşmanı olduğu için bu hürmeti görüyor.

Ama Hakkari çok uzak değil, Diyarbakır'da...

Bir gece ansızın gelebiliriz...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
neden_siz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Kas 26, 2005 10:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sadece değinmek istediğim konu doğrusu Arabların bizlere ihanet etmesini sağlayan lawrance adlı ingilizdir ve bu masondur.İçinde imanı olmayan bir kimse cahildir ve çok kolay kandırılabilir.Bu sadece Osman Devletinin başına gelen bir şey değildir.Cemel vakasını bir örnek olarak vermek istiyorum.Neden Kürtler diyorsun gürcüler yahut çerkez değilde anadoludaki kürt milletinin üstünlüğü vardı ve onların eğitimden uzak oluşları birazda İsrail Devleti kurmak için güneydoğu anadoluyu istiyordu o sebebler kürtler seçildi.İlk olarak Yahudilerin isteği ile Osmanlı Devleti Yıkılma döneminde Kürt Cemiyeti kurarak ilk tohumlar atıldı.Sonrası Abdullan Öcalan (Ermeni Asıllı Kürt),Mustafa Barzani (Yahudi Asıllı Kürt
-Mesut Barzanin babasıdır.) ve bunların ilk hedefi Irak'ı bölmekti ve bunu başardılar.Türkiye'yi için çalışmalarını devam ettiriyorlar.

R.Tayyip Erdoğan hakkında sadece şunu söyleyebilirim.Çok iyi oyun oynuyor ülke yönetimine değilde tiyatroya gitseymiş o sadece piyonda farksızdır.

BENİM ANLATMAK İSTEDİĞİM LÜTFEN CÜMLELERİ ÇARPITMAYALIM.OKUDUĞUMUZ KİTAPLARA BAKALIM ÖRNEK 1936 DA CHARLES DARWİN EVRİM TEORİSİNİ İŞİN ÖZETİ İNSAN MAYMUNUN GELİŞMİŞ ŞEKLİDİR DİYE BİYOLOJİ KİTAPLARIMIZA YERLEŞTİRİLMİŞTİR.
."KURAN-I KERİMDEKİ AYETLERDE VAR " ALLAH İNSANI TOPRAKTAN ERKEK VE DİŞİ OLARAK YARATT".DARWİN TEORİSİNİ DÜŞÜNEN ALLAHI BİZE VERDİĞİ KUDRETLİ KİTABI İNKAR ETMİŞ OLUR KÜFRE DÜŞERİZ . DARWİN TAM OLARAK HATIRLAMIYORUM
AMA YA MASONDU YADA YAHUDİ ASILLIYDI.YALANCI TARİH MİSAL OLARAK DÜNYA İLK DÜNYA HARİTASINI PİRİ REİS YAPMIŞTIR BUNU DA KAFASINDA DEĞİL DÜNYAYI GEZEREK YAPMIŞTIR AMA KİTAPLARDA MACELLAN DİYE GEÇER .DÜNYAYI GEZEN PİRİ REİS İSE KRİSTOF KOLOMB İKİNCİ PLANDA KALIYOR YANİ BİR YABANCI KAYNAKLI KİTAPDA GÖRDÜM KOLOMB KEŞİF GEZİSİNDEN ALINTI YAPMIŞ.KOLOMBUN TAYFALARI İYİCE SIKILMIŞ VE KOLOMBA VAZGEÇELİM DİYORLAR VE KOLOMBUN SÖZÜNE DİKKAT MÜSLÜMANLAR SÖYLEDİ DÜNYA YUVARLAKMIŞ ONUN İÇİN MUTLAKA BİR KARAYA ÇARPMAMIZ LAZIM :) HİÇ BİR TARİH KİTABINDA YAZMAZ BUNLAR YANLIŞ YÖNLENDİRİLİYORUZ.,OSMANLI DEVLETİN YIKILIŞ ZAMANIN NEDEN AYRINTILARI İLE ANLATMAZLAR ÇÜNKÜ YAYIN ORGANLARININ BAŞINDA HEP YAHUDİLER VARDIR.ENVER PAŞA VE MİTAT PAŞA İSMİNİ TAM OLARAK HATIRLAYAMADIĞIM 3. BİR ŞAHİS DAHA VAR .BU 3 KİŞİ İHTİHATÇIDIR.ALDULMECİTİN TAHTDAN İNDİRELMESİ SAĞLAYAN BUNLARDIR VE BUNLARI YÖNETEN E.KORASSO ADINDA SİYONİSTLERİ OSMANLI AYAĞINI YÖNETEN OSMANLI MEBUSUDUR.İHTİLAL GRUBUNDA SANIRIM 5 -6 KİŞİ VARDI ENVER PAŞA MİTAT PAŞA ,KAROSSO İSMİNİ HATIRLADIKLARIM VE BOMBAYI PATLATIYORUM İÇİNDE NE KÜRT ASILLI NEDE TÜRK ASILLI BİRİ VARDI.MASON VE YAHUDİLER OLUŞMUŞ BİR İHTİLAL GRUBU İDİ. NERDEN ÇIKIYOR BU YAHUDİLER VE MASONLAR (MASON NEDİR) ,İSPANYA KRALINI SARAYDAKİ YAHUDİLER ALTINLARI GASP ETMİŞLERDİR NASIL OLUYOR BU YAHUDİLER KRAL İLE BİR ANTLAŞMA YAPMIŞ AMA BUNU SADIK KALMAMIŞLARDIR. (YAHUDİLER HAİN VE KALLEŞTİR VE FİTNE VERİRLER).iSPANYA KRALI YAHUDİLERİN BİR KISMINI ÖLDÜRTMÜŞ KİMİSİNE DE GEMİYE BİNDİRİP SÜRTMÜŞTÜR.)OSMANLİ DEVLETİNİN BAŞINDA OLAN BEYAZIT BUNLARI ÜLKEYE KABUL ETMİŞTİR(KENDİLERİNİ ACİZ GÖSTERMİŞLERDİR.iSPANYA KRALININ ONLARA ÖLDÜRDÜĞÜ YAKTIĞINI ONUN İÇİN İSPANYADAN KAÇTILARINI SÖYLEMİŞLERDİR.)
ŞİMDİ YAHUDİLERE SORSANIZ OSMANLI DEVLETİ BİZİ İSPANYADA ÇAĞIRDI ÜLKESİNE YERLEŞTİRDİ DERLER.YAHUDİLER ONUN İÇİN İSPANYA VE OSMANLI DEVLETİ SEVMEZLER .OSMANLIYI NEDEN SEVMEZLER.NEDEİ ŞUDUR İSRAİL DEVLETİNİN KURUCU OLARAK LANSE EDİLEN SİYONİZM ÖRGÜTÜ KURAN MACAR ASILLI BİR HAHAMBAŞI OLAN TEODERHDİR VE BU ŞAHIS OSMANLI DEVLETİ ABDÜLMECİT ZAMANINDA YÜKLÜ MİKTAR PARA VE AVRUPADAKİ DEVLETLERİN OSMANLIYA SADIK KALMASINI SAĞLAYACAĞINI SÖYLER KARŞILIĞINDA SIKI DURUN FİLİSTİN TOPRAKLARINI BİZE SAT DER.ABDÜLMECİT BUNU RED EDER VE ONU ŞUNU SÖYLER OSMANLI DEVLETİNİN TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜNÜ BOZAMAM VE ORADA KANLARI DÖKÜLEN İNSANLARIMIZA HAİNLİK YAPMIŞ OLURUM DER.TEODER YILMAMIŞTIR SİYONİZM KONGRESİNDE ALINAN KARAR SÖYLEDİR. 50 YIL SONRA İSRAİL DEVLETİ KURULACAKTIR.NİTEKİMDE 50 YIL SONRA İSRAİL DEVLETİ KURULDU.YADUHİ DÜŞMANI OLARAK ANILAN A.HİTLER İSE SADECE YAHUDİLER BURADAN FİLİSTİNE GÖÇ ETMELERİNİ SAĞLAMAK İÇİN ANTLAŞMA YAPMIŞTIR VE NEDENSE GÖÇ EDENLER İTALYA YAHUT RUSYA YADA BAŞKA BİR YERE FAZLA GİTMEMİŞTE ÇOĞUNLUK OLARAK FİLİSTİNE TOPLANMIŞTIR NEDENİ FİLİSTİNDE AZINLIK OLAN YAHUDİLERİ ÜSTÜNLÜĞE ÇIKARMAK VE BURDAKİ YAPTIKLARI KATLİAMLAR İLE MÜSLÜMANLAR BAŞKA ÜLKELERE GÖÇ ETMİŞLERDİR SONUNDA İSRAİL DEVLETİ KURULMUŞTUR.TARİH BUNLARI YAZMAZ VE FLİMLERDE YAHUDİLERİ HER ZAMAN ACİ ÇEKTİKLERİNİ ACİZ DURUMA DÜŞTÜKLERİNİ GÖRÜRSÜNÜZ BUNLAR SADECE GÖZ BOYAMADAN İBARETTİR.

MASON NEDİR?

Bir hristiyan yahut müslüman, yahudiliğe (musevilik)geçmek ister hahambaşına gider oda yahudi olamazsın der ama onu yahudilere hizmet etmesi için mason localarına gönderir.(Tevrat a göre Yahudi olunmaz Yahudi doğulur ve İsrailoğullarında başka olan yahudi yada dönmeleri en sonunda öldürceklerdir Masonlarda bunlara dahildir.)

Ülkemizde Mason localarının etkinliği çok fazladır.Siyasi ve yayın organları sanayı bunların elindedir ve Mason senden bende dahada Atatürkçü olarak gösteriyorlar en çoktan bunun için prim yapıyorla.Uğur Mumcu da Masonlar hakkında hükümeti uyarmıştır bir yazıdında 17 gün sonrada öldürülmüştür.Masonlar sadece Türkiyede yok dünyda da var ülke devlet başkaları bile bu işin içindeler.

Allah hepimizi doğru yola çıkmamıza nasip etsin.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız