Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - TÜRKİYEDEKİ KÜRTLERE KÜRDİSTAN NÜFUS CÜZDANI...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Cmt Ekm 22, 2005 3:36 pm    ileti konusu: TÜRKİYEDEKİ KÜRTLERE KÜRDİSTAN NÜFUS CÜZDANI... Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli kardeşlerim,
Barzani beyimiz,
Öncelik sırasına göre kürdistan nüfus cüzdanı dağıtıyormuş...
bu haberi detaylı olarak tempo dergisinden okuyabilirsiniz..
İlginç olan AKP milletvekili Turhan Çömez konuyu 6 ay önce TBMM 'e açıyor..
Ama ne hikmetse,içişleri bakanından çıt yok...
Bakınız nüfus cüzdanı alanlar kimler;
1-terör örgütü yöneticileri..
2-aşiretler ve liderleri..
3-sınır ticareti yapan işadamları..
Ne güzel değilmi?
Artık ,teröristleri dağlarda aramaya gerek yok..belkide KÜRDİSTAN AİRLİNES ile havaalanlarımızdan ellerini kollarını sallaya sallaya gelecekler..
Hatta havaalanlarımızdan memnun kalmazlar ise AİHM'den kesin ceza bile yeriz...
Hey gidi !güzel ülkem... ne günlere kaldık..
Saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Cmt Ekm 22, 2005 4:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde ve sınır ötesi Kuzey Irak’ta sular durulmuyor. Türk Ordusu, 6 Ekim’de ateşkese son verdiğini açıklayan PKK’ya karşı operasyonlarını sürdürürken, Türk istihbarat örgütleri de ‘Türk vatandaşı Kürtlere dağıtılan Kürdistan nüfus kâğıdı ve pasaportların’ peşine düştü. Kuzey Irak’ı kontrolü altında tutan Barzani’nin tanzim ettiği Kürdistan Nüfus Kâğıdı ve pasaportunu Kuzey Irak’taki Kürtlere dağıtıldığı biliniyordu. Bu operasyonu yakın takibe alan Türk istihbarat örgütleri, Barzani yönetiminin daha da ileriye giderek, Türkiye’deki Kürtlere de Kürdistan damgalı nüfus kâğıdı ve pasaport dağıttıkları bilgisine ulaştı.

İstihbarat birimlerinden elde ettiğimiz bu bilgiye göre, nüfus kâğıtları ve pasaportlar, büyük gizlilikle ve bir öncelik sırasına göre dağıtılıyor. Dağıtım listesinin en başında PKK’nın üst düzey sözde yöneticileri yer alıyor. Onları PKK yandaşı olan Kürt aşiretleri izliyor. Arkadan da sınır ticareti yapan bazı işadamları geliyor.

Kürdistan pasaportları yurtdışında da ‘denenmek’ isteniyor. Bir Türk istihbarat yetkilisi geçen günlerde üst düzey bir PKK yöneticisinin üzerinde taşıdığı Kürdistan pasaportu ile Almanya’ya giriş yapmak istediğini belirtiyor.

Ancak Alman gümrük yetkilileri pasaportu geçerli kabul etmeyerek, bu kişiyi geri çevirdi.

“Evet, dağıtıldı”

Konuya ilişkin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde görüştüğümüz ve aralarında milletvekillerinin de bulunduğu birçok isim, nüfus kâğıdı ve pasaport dağıtımının yapıldığını duyduklarını söylüyorlar. Sayıları az da olsa gördüğünü söyleyen de var.

Kürt nüfus cüzdanı ve pasaportlarına ilişkin, bilgisine başvurduğumuz üst düzey bir yetkili, kendisinin konuyu bildiğini söyledi ve bizim de tanık olmamız için bölgedeki bir korucuyu aradı. Korucu, telefonda bize şu bilgiyi verdi:

“Pasaport ve nüfus cüzdanları Kuzey Irak’ta hazırlanıyor ve özel kuryeler tarafından bizim tarafa geçiriliyor. Yakalatılmaması için de bu iş büyük gizlilik içinde, el altından yapılıyor. Devlete bağlı olanlara vermiyorlar. Çoğunlukla alanlar PKK yanlıları. Kimisi de bu pasaportları almak istemiyor ama korkularından ses etmeyip alıyorlar.”

Korucu tahminen ne kadar sayıda kimlik ve pasaport dağıtılmıştır sorusuna, “Tam sayıyı bilemeyiz ama duyduklarımıza göre, çok sayıda insana verilmiş ve verilmeye de devam ediliyor” diye cevap verdi.

Bu arada Irak’ta sık sık saldırıya uğraşan TIR şoförlerinin de ‘korunma’ amacıyla bu pasaportlara sahip olmak istedikleri söyleniyor.

İçişleri Bakanı yanıtlamadı

Konu sadece Türk istihbarat örgütlerinin ve yöre halkının bilgisi dahilinde değil. Kürdistan nüfus kâğıdı ve pasaportları konusu TBMM’ye de yansıdı. AKP Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, Nisan 2005’te İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu’nun yanıtlaması için verdiği soru önergesinde şöyle dedi: “Hakkâri ve civarında yaşayan vatandaşlarımıza, Irak’ın kuzeyinde yaşayan peşmergelerin liderlerince, sözde Kürdistan Devleti kimliği verilmekte olduğu bilgileri doğru mudur? Bu bilgi doğruysa, şu ana kadar kaç kişiye verilmiştir? Bu çalışmaların arkasındaki güçler kimlerdir? Bu tip çalışmaların önüne geçmek için neler yapacaksınız?”

AKP Milletvekili Turhan Çömez’in verdiği bu soru önergesinin üzerinden yaklaşık 6 ay geçti, ancak hiçbir yanıt yok. İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Vekil Çömez’in bu sorusunu yanıtlamadı.

Kimlik ve pasaportla ne yapılmak isteniyor?

Türkiye’nin Kürt kökenli vatandaşlarına sözü edilen kimlik ve pasaport neden dağıtılıyor? Amaç ne? Bu soruları yönelttiğimiz istihbarat yetkililerinin yorumu şöyle:

“Bu nüfus cüzdanları ve pasaportlarla öncelikle Doğu’da yaşayan Kürt kökenli vatandaşlarımızı, Kürdistan gibi sanal bir devletin sözde vatandaşı ilan etmeye çalışacaklar. Bu sayede Türkiye’yi köşeye sıkıştırmak isteyecekler. Diyecekler ki: ‘Bakın bu bölgede yaşayanların büyük bir çoğunluğunun Kürdistan kimliği var. Kürdistan kimliği taşıyan vatandaşlarımız, kendilerini Türk kabul etmiyorlar. Bu nedenle, bu bölge özerk bir sistemle yönetilmeli. Federatif bir yapıya gidilmeli.’ Niyetleri açıkça bu.”

İstihbarat yetkilileri, ayrıca bu Kürt kimliklerini yakın bir süreçte düzenlenecek bir eylemde kullanmayı amaçladıkları bilgisini de aldıklarını söylüyor.

Teröristlerin olası bir eylemde, Kürt kimlik ve pasaportlarını göstererek, yandaşlarına mesaj vermeye çalışacakları ifade ediliyor.

-
Haber: Cemal SUBAŞI
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Ekm 22, 2005 5:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli gelibolulu kardeşim,
Haberin tamamını yayınladığın için teşekkürler...
Ancak bu soruyu soran ve 6 aydır kaale alınmayan milletvekili Turhan Çömez'in niçin hala bu partiye hizmet ettiğini de anlamak mümkün değil...
Eğer hala bu partiye destek veriyorsa ...bu itirazlarının hiçbir önemi yok ..o da bunlara hizmet ediyor.. demektir..
Yanlış anlamayın kardeşlerim..ama helal olsun bu kürtlere yıllardan beridir adamlar nasıl organize çalışıp işleri bu hale getirdiler..
Bizim Türkler hala birbirini yesin.....bunların yarısı kadar organize olamadı bu millet...
50 yıldır değişen hiç bir şey yok....
Diyarbakırdan ,ANKARA'ya kalkan otobüs ''TÜRKİYEYE '' diye kalkıyordu..
şimdi de aynı ..hatta ceplerinde pasaportları ile....
Saygılarımla.
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Ekm 22, 2005 6:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kaganos ağabey; açtığınız başlıkla alakalı değil ama, Turhan Çömez ile ilgili sorduğunuz soruya, belki cevap olabilir düşüncesiyle ve akp hükümetinin çatırdıyor oluşuyla ilgili olduğunu düşündüyüm için yine tempo dergisinden bir yazı aktarıyorum...

Müzakere Çerçeve Belgesi üzerindeki tartışmalar sürerken, AKP hükümetini sancılı günler bekliyor. AKP milletvekillerinin önemli bölümü, AB sürecinde ulusal çıkarlardan ödün verildiğini düşünüyor. Kıbrıs, Ermeni sorunu başta olmak üzere, müzakere çerçeve belgesinin ‘tuzaklar’ içerdiğini belirten milletvekilleri, hükümetin konuyla ilgili politikalarını artık açıktan açığa eleştirmeye başladılar. Avrupa Birliği ise, Müzakere Çerçeve Belgesi içinde önemli yer tutan Gümrük Birliği Ek Protokolü’nün bir an önce Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde onaylanmasını bekliyor. Ancak ek protokolün onaylanması konusunda, AKP’de, Irak savaşı döneminde yaşanan tezkere krizi kadar ciddi bir çatlak yaşanacağı görülüyor. Gruptaki bu tepkiler nedeniyle de hükümet, ek protokolü Meclis’e sevk etmeyi geciktiriyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Kürt sorunu vardır” şeklindeki açıklamaları; Leyla Zana ve eski DEP’lilerin serbest bırakılması; Abdullah Öcalan’ın yeniden yargılanması kararı nedeniyle, AKP’nin milliyetçi kanadında öteden beri devam eden rahatsızlık, Kıbrıs sorunu ve Ermeni meselesiyle ilgili hassasiyetlerden ötürü iyice arttı. Ancak ek protokol ve Müzakere Çerçeve Belgesi üzerinde yoğunlaşan tartışmalar, milliyetçi kanadın yanı sıra, partinin çekirdeğini oluşturan milli görüş kökenli milletvekillerinde de rahatsızlık yarattı. Parti ve hükümet yönetimiyle, milli görüş kökenli vekiller arasındaki AB politikaları konusunda yaşanan derin görüş ayrılığı, Müzakere Çerçeve Belgesi’nin onaylanması aşamasında su yüzüne çıktı. Şimdi AKP içindeki milliyetçi kanat ile milli görüşçüler, AB sürecinde ulusal çıkarların korunması paydasında birleşiyor.

AKP’nin milli görüş geleneğinden gelen Adana Milletvekili Abdullah Çalışkan, TEMPO’ya yaptığı açıklamada, Müzakere Çerçeve Belgesi’ni kabul etmelerinin mümkün olmadığını belirterek, sonuna kadar mücadele edeceklerini söylüyor. Kıbrıs konusunda verilen tavizler, AB müktesebatının kabul edilmesi gibi olumsuzlukların yanı sıra, Müzakere Çerçeve Belgesi’nde satır aralarına gizlenmiş çok sayıda tuzaklar olduğunu belirten Çalışkan, “Bunları önümüzdeki günlerde belgeyi daha detaylı incelediğimiz ve değerlendirdiğimiz zaman görebileceğiz. Müzakere Çerçeve Belgesi ulusal çıkarlarımıza aykırıdır. Türkiye, Osmanlı’dan bu yana bölgesinde iddiaları olan bir ülkedir. Türkiye’yi iddiasız bir ülke haline getirecek böyle bir belgeyi kabul etmek mümkün değil” diyor.

---
Haber: Hüseyin ÖZALP – Okan KONURALP

Umarım erken seçimi gündeme taşıyacak gelişmeler olur da Devletin bekası, Milletin refahı ve huzuru kurtulur...
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Ekm 22, 2005 7:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gelibolulu kardeşim,
Bu yazıdaki AKP içindeki milliyetçi kanat kesimi kim çok merak ediyorum.
AKP gibi bir partide milliyetçi insanların olabileceğini düşünemiyorum...
Bunlar olsa olsa ceplerinin milliyetçisidirler...
Gerçekten milliyetçi olan bir insanın AKP gibi bir partide olmasını esefle kınıyorum...
Zamanında 12 eylül ürünü olan anaptada bir sürü milliyetçi görüntüsü altında
malı götürenler türemişti...
Zaten bu memleketimn başına ne geldi ise hep bu sonradan türeyenler ve sahte milliyetçi,sahte solcu,sahte müslüman ,sahte ATATÜRKÇÜ tiplerden geldi..
Zavallı kendi halinde olanlar kabuğuna çekildi...meydan bu madrabazlara ve hokkabazlara kaldı...
AKP'de aynı ANAP gibi bir boşluktan yararlanıp,bu sahteliklerin toplandığı ,madrabazların,tüccar zihniyetlilerin türediği bir parti oldu...
Ayağında yırtık donla dolaşan bir sürü tip bu parti sayesinde zengin oldu...
Pazarlarda pazar arabaları ile dolaşan hanımları ..şimdi milyarlık cipler ile dolaşıyor..
Bunları görmek için etrafımıza şöyle bir bakmamız yeter...
Saygılarımla.
uchilal_19
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 217

İletiTarih: Cmt Ekm 22, 2005 7:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="kaganos"]
Zaten bu memleketimn başına ne geldi ise hep bu sonradan türeyenler ve sahte milliyetçi,sahte solcu,sahte müslüman ,sahte ATATÜRKÇÜ tiplerden geldi..
Saygılarımla.[/quote]ü

şu herşeyin sahte olduğu dünyada hakikati anlatmak hakikat olmak kadar zormuş....
başımızda yahudi dönmeleri,gerimizde pkk-ermeni-işgalci abd-önümüzdeyse ne idüğü belirsiz bir ab macerası gidiyoruz ama nereye??
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Ekm 22, 2005 8:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

gelibolulu kardeşim,
Bu yazıdaki AKP içindeki milliyetçi kanat kesimi kim çok merak ediyorum.
AKP gibi bir partide milliyetçi insanların olabileceğini düşünemiyorum...
Bunlar olsa olsa ceplerinin milliyetçisidirler...
Gerçekten milliyetçi olan bir insanın AKP gibi bir partide olmasını esefle kınıyorum...

Kaganos ağabey size sonuna kadar katılıyorum. Sanırım farkındasınızdır yazı benim değil. Yani benim fikrim değil.

Kaldıki tasvip etsekte etmesekte o parti içine şu veya bu amaçla girmiş Ülkü ocaklarında yetişmiş insanlar var. Eminim onlar pembe rüyalarından uyanıp gerçeği görecekler. İçlerinde bir parça bile milliyetçilik kalmışsa mutlaka yanlışlarından döneceklerdir...
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Ekm 22, 2005 8:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gelibolulu kardeşim,
Yazıyı başka yerden aldığını biliyorum.benim yazıdaki bu milliyetçi kanat tabiri çok komiğime gitti...onun için yazdım bende ..
Eee ülkemiz hakikaten çok komikleşmeye başladı...
Bir taraftan dönek hızlı solcular,liberalleşen dini imanı para olan imam-hatip takımı... bunları gören eski hızlı milliyetçilerde ne yapacağını şaşırmışlar....
İlerde bütün bu olanlar siyasi tarihimizde renkli birer sayfa olarak yerlerini alacaklar....
Saygılarımla.
uchilal_19
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cmt Ekm 22, 2005 8:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="kaganos"]gelibolulu kardeşim,
Yazıyı başka yerden aldığını biliyorum.benim yazıdaki bu milliyetçi kanat tabiri çok komiğime gitti...onun için yazdım bende ..
Eee ülkemiz hakikaten çok komikleşmeye başladı...
Bir taraftan dönek hızlı solcular,liberalleşen dini imanı para olan imam-hatip takımı... bunları gören eski hızlı milliyetçilerde ne yapacağını şaşırmışlar....
İlerde bütün bu olanlar siyasi tarihimizde renkli birer sayfa olarak yerlerini alacaklar....
Saygılarımla.[/quote]
bu akp den kurtulamazsak halimiz vahim...
İNŞALLAH RENKLİ BİRER SAYFA OLARAK ARDIMIZDA KALIR,KARA BİR LEKE OLARAK ALNIMIZDA DEĞİL.......
uchilal_19
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Ekm 23, 2005 1:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

olmayan ülkenin olmayan milletinin olmayan nüfus cüzdanlarını dağıtmaları kadar saçma birşey olamaz ama unutmayalım ki.....
sinek küçüktür ama mide bulandırır....

Zaten halada bulandırmıyormu??
asilis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Pzr Ekm 23, 2005 10:37 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kürdistanı kim tanıyo ki pasaport çıkartmışlar.öyle bi dewlet yok ama adamların bayrağı anayasası fla war hep.ırağı parçalıcaklar gbi geliyo bna
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
uchilal_19
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Ekm 23, 2005 7:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="asilis"]kürdistanı kim tanıyo ki pasaport çıkartmışlar.öyle bi dewlet yok ama adamların bayrağı anayasası fla war hep.ırağı parçalıcaklar gbi geliyo bna[/quote]

doğru kimse tanımıyor henüz...
ama tanımaya can atanlar var....
bozkurt161
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Pzr Ekm 23, 2005 8:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abi onlar ne sıfatla gelecek şaşırıyorum ya
CcCanpolat38
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Pzr Ekm 23, 2005 11:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gelin ben kurdum Kürt devletini hatta Türkiye sınırları içinde nasıl oluyor ya deyip hemen kızmayın reisler...

ocakda reisler le birlikde sohbet ederken reis dedim;

şimdi ben başbakan olsam hiç bir dakika durmam hemen Kürt birliğini kurarım hemde Türkiye sınırları içinde ya nasıl olur demeyin ve bana şimdilik kızmayın gelelim devleti kurmaya:

Sınır belli Diyarbakırdan sonrasını onlara veriyorum(yalnız ilerde geri alacağım) doğudaki bütün memurumu,polisimi,askerimi, fabrikaları kapatırım neyim varsa alırım ve onlara boşbinalar bırakırım ve yani Ne mutlu Türküm diyenleri Türkiye sınırlarına alırım geri kalanını bırakırım.
Bu arada Türkiyede ne kadar Kürt varsa hepsini diyarbakırdan sonraya yollarım ellerinden Türk kimliklerini alırım hepsine birer Kürt kimliği hazırlarım ve Türkiye sınırları içinde bir tane kürt kalmış olmayacak istanbuldaki,bursadaki,kayserideki,antalyadaki Türkiyenin hertarafındaki kürtleri gönderirim bu kürtlerin Türkiyedeki bankalardaki paralarına el koyarım emekli maaşlarına el koyarım kısaca TÜRKİYEM ile hiç bir ilgileri alakaları kalmaz

Gelelim Türkiyeden hepsi Def olup gittikden sonraki yapılacak işlere sınırdan bu tarafa bir kürtmü geçti hemen savaş ilan ederim ve diyarbakırdan sonraki kürtleri hedef alırım ve Türk askerime sivil vatandaşlarıma ve en önemlisi Ülkücü harekete güvenip 3 günde yerle bir ederim isterse avrupa isterse abd isterse ab isterse dünya kıçını yırtsın dünyanın tepkisi artarsa artsın...

deyinki ne den buna ne gerek var pkk denen lanet ile Türk Askerimiz savaşıyor... kim kiminle savaşıyor dadan indi itler şehirlerde bomba patlatıyor, kim pkk lı kim kürt kim düşman kim yardım ediyor bu itlere bilmiyoruz eğer kürt birliğini kurarsak kim düşman kim dost görürüz.yeter artık verdiğimiz şehitler yeter artık!!!

EY YÜCE MİLLET
Türk Birliğini Kurma zamanı geldi...

Bir seher vakti, güneş gibiydik
Korkusuz yürek, başlarsa dimdik.
Ne dağ dayandı, ne çöl ne deniz
Hakkı yeşertti varan gölgemiz.

Mazluma dosttur, zalime öç tür
İmandan gelen ölçülmez güçtür
Tarihi yazdık ödendi diyet
Uyuma irkil ey yüce milllet

Maziden ders al ibrettir sana
İnanmak yeter kudrettir sana
Böyle bir cennet vatan kimde var
Göremiyorsun gözünde perde var.

Mazluma dosttur,zalime öçtür
Uyuma irkil ey yüce millet

Artık ileri kalmadan geri
Genç beyinlerle işle cevheri
Haydi birlikten bu güç doğacak
Bu asır Türk'ün asrı olacak.

Mazluma dosttur,zalime öçtür
Uyuma irkil ey yüce milllet

Her türlü yorumlarınızı yazabilirsiniz ülküdaşlarım bu bu yazıyı gönlümden gelerek yazdım...ALLAHA emanet olun...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız