Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - KÜRTLERE KAPAK OLSUN
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 10. sayfa (Toplam 13 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
cybermanyaq
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 10:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tamam kardeş genelleme yapılması tabi ki yanlış ama sonuçta kürtlerin çoğunluğunun (tabi ki istisnalar var) içinde bir bölücü hareket isteği olduğu kendi yurduna sahip olma isteği olduğu kaçınılmaz bir gerçektir...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 10:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teklifi kimin yaptıgından ziyade o şahsı kötülemen önemli sen aslında yapancı gelmiyorsun bana matuntumanı bilirmisin bilmiyorum oda bu ayaklardaydı. Evet türklük konusunda hala aynı şeyi söylüyorum hiçbir türk davamıza ihanet edercesine kürtler haklıydı biz başlattık gibi şeyleri yazmaz yazanda türk olamaz ..................
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
turkogluturk3
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 10:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya ne kendi yurdu yurt bizim yurdumuz aslında o sanal kürdistan toprakları (musul-kerkük) bizimdir.
işte bu durumu Atatürk çok güzel açıklamıştır demiştirki;
Musul'u ve Kerkük'ü almak kolay ama korumak zor demiştir yani bu manaya gelen bir söz tam sözü değildir
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder ICQ
cybermanyaq
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 10:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş bak orda adam sonra ne demek istediğini açıklamış yalnız dediğim gibi istisnalar vardır ama her kürt bu devlet için potansiyel bir tehlikedir...istisnalar tabi ki vardır ama ne zamanki ülkeyi bölmeye çalışanlar tamamen ortadan kalkacak o zaman o istisnalar anlaşılacak...şu anda adamlar türk yurdundalar türkün tarafında olmak zorundalar ne zaman ki devlet kurma şansı doğar bu adamlara o zaman belli olur hangisi gerçek Türk hangisi değil...
biraz karıştı cümleler ama ancak anlatabildim...
turkogluturk3
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 10:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yaw sen ne diyon ben nerde demişim bana bi söyle benim kötülediğim şahıs -Saidi Nursi- bu kişiyi çok iyi bilmen lazım şimdiki nurcuların başı her şeyiyle inandığı adam aynı fetullah'ın da üstadım diye tanımladığı şahıs bu adam istediği mevkiyi bulamayınca isyan çıkartır ve sonra Atatürk zindana atar. ben ta bi kötülerim bu adamı nasıl sen devletine ayaklanma çıkartırsın? ama müslümanlığı yayma çabalarını da canı gönülden derim ki helal olsun. Yiğidi öldür hakkını yeme
cybermanyaq
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 10:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkogluturk3 demiş ki:
Yazıları tek tek okudum burda suç kürt den çok bizde hatırlatırım;
onlarda bizlerle birlikte kurtuluş savaşına girdi ve bizim gibi mücadele etti ama zaman içersinde onları dışladık sen kürtsün türk değilsin dedik belki Turgut Özal yaptı bunu ama bilinki onlar bizim kardeşimizdi, hısmımızdı ama şimdi oldular hasmımız.

kardeş sen burda bizim davamızı haksız çıkarmış oldun o arkadaş ondan öyle diyor....
turkogluturk3
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 10:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yahyaoglu sanırım sen burda bir yere varmaktan çok burda birilerini bozaraktan bir yerlere gelmeye çalışıyorsun. bak haklısın diyorum sana bu kürt konusunda fakat aralarda yaptığın bazı şeyler yanlış ben böyle düşünüyom dahası warmı.
sen diyorsun ki her kürt şöyle ben diyorum büyük bir çoğunluğu bu ayrılık bu kadar büyütülecek bir şey değil dediğim gibi sen burda isim yapmaya çalışıyon ama böyle olmaz tabi yap isim ama hak edersen böyle saçma sapan laflar olmaz.
bir senin bir hatan ırkçılık yapıyorsun bu da çok yanlış göster bakalım bana 9 ışığın neresinde geçiyor bu ırkçılık.
sonuna kadar milleyetçi ol ama ırkçı olma senin bu ırkçılığına da imza gibi eklediğin bir yazında gördüm "türk doğduğum için şükürler olsun" tarzı bir şey tam emin değilim.
turkogluturk3
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 10:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cybermanyaq mısın çatlak mısın nesin sen bi laf yazmıon o haklı bu haklı tartışma yapacaksın adam akıllı düşüncelerini yaz paylaşalım.
cybermanyaq
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 10:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş mesajları daha dikkatli oku istersen ben düşüncelerimi yazdım zaten
Her kürt potansiyel bir tehlikedir...İstisnalar bu durumu bozamaz...
turkogluturk3
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 10:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cybermanyoq ya sen bir kere girdiğin şu ada bir bak sen nasıl bir türkçüsün, özenti gençliğin ta kendisisin.ingilizce kelimelerle burada üstünlük kuramazsın git sen amerikan filmini izle rap dansını yap. bu da sana kapak olsun.

En son turkogluturk3 tarafından Pzr Oca 30, 2005 12:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 10:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bizim Türk olarak burada hiçbir hatamız yoktur.Denildiği gibi ayrım yapılsaydı;aramıza sokmazdık yıllar önce.Ama geldiler,geldikleri yerde de huzuru,asayişi,ekonomiyi her şeyi kasten bozdular.Herşeyi planlı ve bilerek,kastederek yapıyorlar.Bunlar boş laftır.Asker oldular,önemli mevkilere geldiler kim ses çıkardı?Burası Amerika değil.Onların zencilerine,kızılderililere yaptıklarını yapmışız gibi yazılar yazmayın burada.İyi niyetli olsalardı,biz iki lisanı da biliyoruz.Bu dilde yayını kabul etmiyoruz derlerdi.Dediler mi?Bu ülkenin dilini itiyorsun,bayrağını sevmeyip başka renk bayrak hazırlıyorsun,başkent hazırlıyorsun,eşiktekine beşiktekine,devlete sıkıyorsun,ondan sonra da benden merhamet ve kardeşlik bekliyorsun.Yok öyle yağma.Ben onlardan şunu bekliyorum.Bu olayları yapan azınlık mı?O zaman şerefini temizle,bunları içinde barındırma,devletin yanında yer al,bunlarla mücadele et.Yok çoğunluksa hepiniz toplanın nereye defolup gidecekseniz sığının bir yerlere.Yani bu ülkeyi terkedin.Biz kendi içimizde bu hesaplaşmayı yaptık.Bu ülkede marksist düzeni kurdurmadık.Onlar da hesaplaşmalarını yapsınlar.Koruduğunuz adamlar arkanızdan sıkıyor siz hala gaflet içindesiniz.Bi ara da shopen diye biri çıktı,adam bizi deli etti.Adam hem ülkücüyüm diyor,hem de Türk-Yunan kardeşliğini pompalıyor.İletilerini okuyun bu forumlarda var.Leyla sürtüğü ile avanesi,o kadar kalabalığı zorla mı topluyor yani meydanlara?Daha 12 eylül olmadan,işkence iddiaları gündemde yokken,o batı il ilçelerindeki kurtarılmış mahalleler ne idi?Bırakın bunları.Onlar tercihlerini yaptılar ve bizi sattılar.Sonuçlarına da katlanacaklar.Sonları da eRMENİLERE NE OLDUYSA O OLACAK.SEN BU ÜLKEYİ KARIŞTIR.TRİLYONLARCA ZARARA UĞRAT,30.000 KİŞİNİN KANINA GİR SONRA DA BENDEN ANLAYIŞ BEKLE.İçimizde hiçbir grubun yapmadığı işleri yaptılar.Kovsalar ya avrupadan ziyarete gelen yabancıları.Siz ne karışıyorsunuz bu bizim iç işimizdir deseler ya.Bir tanesi çıktı dedi mi?Başkalarını bilmem.Ben bunları saymıyorum artık.Bizden olarak da görmüyorum.Hepimiz az çok devletimizden yanlış muamele görmüşüzdür.Mağdur edilmişizdir.Ama hep dedik ki;bu devletimizin değil,idarecilerin suçudur.Ülkemizi avrupaya şikayet etmedik.Devletimize karşı gelmedik.O turban için o mahkemelere gidenlerin de Allah belalarını versin.Onlar da suçludur.Türkün devleti kutsaldır.Dininden sonra devleti gelir Türkün?Mutlu azınlık dışında,bu ülkede geçim sıkıntısı çeken milyonlarca işsiz,fakir insanımız var.Üniversite bitirmiş boş gezen binlerce gencimiz var.Ülkesini satan bir hükümet var.Hala bu halkın sesi çıkmıyor.Bu halkı bir de kürtleri bu hale siz getirdiniz demek,bu halka küfretmektir.Bırakın bu lafları.Safınız bilin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
cybermanyaq
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 11:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet ama bunları yapanlar onların içinde azınlık değil tam tersi çoğunluk sorun orda zaten...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 11:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

onu bende biliyorum.böyle yazmamın sebebi,bu meseleyi küçük bir azınlığın işi imiş gibi gösterenleredir.Özal da böyle gösterip saptırmıştı konuyu.Bak iş nerelere geldi,ülkeye nelere maloldu.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 11:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türkoglutürk3 BAk kardeşim ben senin gibilerle çok tartıştım isim yapmak gibi bir gayem yok burda yaptıgım isminde bana faydası yok. Eger isim yapacak olsam yaptıgım icraatlardan bahsederim bu da yeter. OLayları başından beri bilmiyorsun aslında biliyormusun gibi geliyor ama neyse....

Kimse ye şahsi bi sataşmam olmadı benim sorunum sadece yazdıgınız yazılarla bu site de yazılan her yazıyı girdigim tarihten itibaren okudum. Okumaya devam ediyorum ırkçı yani faşist degilim ama gerçekten bazen olma ihtiyacı hissediyorum ama yinede dinim gergi olma lüksüm yok. Eger müslüman olmasaydım Belki olurdum. Neyse ben türk dogdugum için gurur duyuyorum yazdım sen buna faşistlik damgası vuruyorsun. Peki ya ne mutlu türküm diyene diye yazan atatürk temi faşist ne var bunda. Irkımla gurur duyuyorum. Bunu adından dolayı degil sadece müslümanlıgı seçmiş adaleti simgelemiş bagımsızlıktan hiç bir zaman vaz geçmemiş cesur ve inançlı bir ırk oldugumuz için söyledim............

İletilerinin bir kısmında benim geçmişte yazdıgım iletilerden bahsetmişsin ben son 24 saattir baglı konumdayım ve sende üye olalı sadece saatler oldu. Bunu düşünerek sanki eski bir üye gibisin geliyor bak bu kesin degil. Sadece önsezi belki dogru degildir . Ama sakın senin matuntumanla bir benzerligin olmasın insallah yoktur.

Ayrıcana ben bu siteye ilk üye oldugumda bunun bir tek sebebi vardı. Gördümki dışardan bazı solcu veya her kimse birileri siteyi karıştırmaya çalışıyor en azından bu konuda elimden geleni yaparım niyetiyle girdim. Ve Allahın izniylede elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

Atatürk dahil her kezin tutukladıgı adam kötü olacak diye bir şey yok. Unutma fatihin hayatı boyunca en çok üzüldügü konulardan biri kardeşi cem sultanı öldürmek zorunda kalmasıdır. Ve cem sultanda mükemmel bir insandır fatih sultan mehmetle aralarından geçen olaylar ise sadece ikisininde osmalıyı ben daha ileriye taşıyacagım görüşüdür. Bu benim kendi araştırmam şimdi çıkıp günümüz kitaplarından bu konuya örnek verme gerek yok. Aynı şekilde nur talebeleri hakkında olumlu olumsuz düşüncelerim vardır. Bunları tekrar yazma ihtiyacı duymuyorum zaten yeterince net bir şekilde o konudaki başlıkta yazdım. Lakin bediüzzaman sait nursi mubarek bir zattır. Tabiki türkiyenin bazı menfaatleri geregi tutuklanmış ve habis yatmıştır. Burda iki tarafada suç yükleyemeyiz. Ayrıcana ayaklanma veya isyanla ilgisi yoktur bu konuda sag olsun bazı aldatmacalar yapılmaktadır. İsyan eden herzaman oldugu gibi kürt sait adlı bir şahıstır. Üstad yazdıgı eserlerden dolayı tutuklanmıştır.

Kürt konusuna gelince onları haklı buldugunu söyleyene ben türk demem dedim demeyecegimde . 30 000 şehiti bukadar maddi manevi zararı göz ardı edemem diger arkadaşlarında söyledigi gibi . Eger kürt devleti kurulma aşamasına gelsin kürt lrin olmayan baglılıklarını ozaman görecegiz. Birde unuymadan.

Benim kürt konusunda ki görüşlerim bir günde şekillenmedi. İlk olarak onlarda insan muslumansa devlete saygılıysa bizden dir dedim. Gördümki türkiyeyi sayan yok hepsinin evet benim gördüklerimin duyduklarımın hepsinin ya direk pkk lı ya okk nın destekçisi oldugunu en azından kolyesinin künyesinin sarı kırmızı yeşil oldugunu gördüm vazgeçtim. Dedimki sadece türke zara vermesin yeter onlarda yaşasın. BAktım buda imkahansız hiçbir kürt sitesinde türk bagımsızlıgına dil uzatılmadan durulmuyor. Eline fırsatı aldımı sanatçısı ibo gibi hemen kürtçeye başlıyor vazgeçtim. .........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 10. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız