Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ZİYA GÖKALP TÜRKOĞLU TÜRK'TÜR
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 5 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Çar Mar 09, 2005 4:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

asenatürk demişki:
Alıntı:
Dinimizin ve milliyetimizin düşmanları, din ve milliyet gibi iki mukaddes varlığımızı, birbirine düşman göstermek oyunundan kolay kolay vazgeçeceğe benzemiyor. O halde, Türk milliyetçisine düşen iş, bütün varlığı ile bu oyunu, her şeyden önce kendi yurdunda bozmak olmalıdır. Bu ülkede, suni olarak birbirine düşman güya Türkçü ve güya İslamcı cepheler meydana getirmek isteyen hain ve kahpe oyunların karşısına bir Müslüman-Türk olarak ve tarihine yaraşır bir biçimde çıkmalıdır

Bu yazdıgın yazıyı okumadanmı yazıyorsun yoksa ahmet arvasi hocayı damı anlayamıyorsun?

Tabi bunlara bir cevap verecegine eminim yanından kıyısından verecegin cevaplardan daha ehemmiyet verdigim bir tek şey var oda ilk iletinin sonundaki tavsiyemdir .

'Allah türk milletini korusunki onlarda islamın bekçiligine devam edebilsin'
_ _ _ _ _ / _ _ _ _ _ _ _ _
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Mar 09, 2005 8:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Atatürk döneminde Hac'a gitmek yasaklanmıştı. Bunu bilir misiniz? On yıl Türkçe ezan okunduğunu da bilirsiniz. Adnan Menderes adlı yaratığın yüzünden bu uygulama sona erdirilmişti. Bu çok uzun bir konu. Atatürk düşmanı çok insan var. Daha fazlası olmasın diye bu konularda yazmaktan hoşlanmıyorum. Yani hac'a gitmek yasaklanmışken "Kabe onların olsun, Bize Çankaya yeter" denilebilir de. Ziya Gökalp laikliğin mimarlarından birisidir. Bu nedenle O'nu eleştirenlerin de genelde laiklik karşıtları veya bölücüler oluyor, bir de ikinci cumhuriyetçiler var. Ziya Gökalp'i eleştirenlerin Atatürk'ü sevdiklerini de sanmıyorum. Kadir, başka konuda "yurtta sulh cihanda sulh" sözü ile dalga geçmişti. Halbuki bu söz şu an yürürlükte olmasa da eski anayasamız olan 1961 Anayasasında geçer. Necip Fazıl'ı bir düşünce adamı olarak görmüyorum. Ziya Gökalp'in ayarında bir insan da değil ki Ziya Gökalp ile Necip Fazıl karşılaştırılabilsin. Neden Ziya Gökalp ile ilgili bir konuda sanki Necip Fazıl'ı gündeme getirip, insanların ikisinin karşılaştırmasına neden olmak için çaba harcıyorsun?

Ezanı atatürk türkçeleştirmemiştir asenatürk.Tahmin at yarışlarında olur.Biliyorsan yaz bilmiyorsan sus.Sen; ziya ,ötügenyüreklinin dediği lafı demiş mi dememiş mi onu söyle.Demiş.Ne uzatıyor da buna açıklama getiriyorsun.Ziya söylediği lafı bilmiyor mu ya da tekzib mi etti de şöyle olabilir böyle olabilir diyorsun.Ezanı türkçeleştiren ismettir.Hacca gitmmenin de atatürk döneminde yasak olduğunu ben hiç duymadım.Sen burada ezan konusunda ilgili olmayabilirsin ama burada hassas insanlar var.Sen atatürk ile milleti karşı karşıya getirmeye mi çalışıyorsun?Nasıl atatürkçüsün sen?Milletin atatürkçülüğünü sorgulayacağına,kendin yazdıklarına dikkat et.
Ziya gökalp,laikliğin mimarlarından biri değil,tekidir.Konuyu o ortaya atmıştır.Ama kendinden değil,fransadan aşırmıştır.
Yurtta sulh cihanda sulh diye,bizi uyutanlar var.Bu sözün atatürkün olduğuna inanmıyorum.Söylese dahi,dışarıya söylenmiştir.İçe değil.Bu sözü içeri söylendi diye iddia edenler,bugün dünyada bizi yanlızlığa iten o rezil dış politikanın yapıcılarıdır.Oysa atatürk önce şahindir.Güvercin olsaydı,ya amerikan mandası olmuştuk,ya da bolşevik.Basar dı anlaşmayı iş biterdi.Savaşmadığımız,savaşmayı unuttuğumuz için,bugün afyon yutmuş gibi dolaşıp duruyoruz.61 anayasasına gelince :D :D :D ismetin anayasasıdır.Atatürkçü falan değildir o anayasa.
Alıntı:
O'nun dediğinde bir yanlış göremiyorum. Sen de ona kendini ve haddini bilmez diyorsun. Bununla yetinmeyip bir de çapsız, kapasitesiz, bilgisiz diyebiliyorsun. Madem ki Yahudilerin oyunlarına gelecek kadar saf kimse yok. Çok akıllı, bilgili, çaplı, kapasiteli ve dahası haddini bilen birisiniz de (?) ne diye bu forumda YAHUDİ IRKINI BÜYÜTMEK ADINA YAHUDİ PARALARIYLA BESLENEN SAVUNDUKLARI görüşleri birebir yazıp ENVER PAŞA, TALAT PAŞA hakkında saçmalıklar yazdınız? Demek ki yahudi oyununa gelmekten de öte Yahudi fikirleri ile beslenenler burada var. Sizin gibi...

Ben sana belge gösteriyorum.Ortaya atan ben değilim.Sen başından beri biliyordun böyle olduğunu.Sana belge getirdik,bu defa da yahudi oyunu diyorsun.Aslında sen de biliyorsun böyle olduğunu da işine gelmiyor.Ben osmanlıya saldırmıyorum,cumhuriyeti yıkmaya kalkışmıyorum,dinimi sulandırmıyorum,ama laf da söyletmiyorum.Bu fikir mi yahudilikle besleniyor?Burada geçmişe küfreden,ülkücüleri maganda gibi gören,onları cahillikle suçlayan,alay eden sensin.Bir düşünelim hangisi yahudinin işine gelir.Ayrıca sen o adamın vekaletini mi aldın.Olmayan vasıflarının önüne bir de avukatlık mı ekledin?Bırak o savunsun kendini.
Alıntı:

Gökalp karşıtı yazanlar ister sağcı olsun ister solcu -isterse ülkücü- kim olurlarsa olsunlar "Arkasından kırk it ürmeyen BOZKURT, bozkurt değildir" sözünü kanıtlamaktan öte bir şey yaptıklarını düşünmüyorum. Kısaca Gökalp karşıtı yazanların Gökalp'in düşüncelerinin bugün bile geçerli oluşunu içine sindiremeyenler olduklarını ve Gökalp'in büyüklüğünü de düşünülecek olursa böyle büyük bir insanı hırpalamak adına yazdıklarını düşünüyorum. Ama boşuna uğraşıyorsunuz...
Alıntı:

Örtülü hakareti bırak açıktan ne diyeceksen de.İtten aşağı ve adisi olan da var.Onlar da çakallar.Türkçü görüntüsü veren,ama insanlarının ve milletinin değerlerini aşağılayan,diniyle alay eden,haddini bilmez çakallar var.Başkalarının kullandığı kelimeleri didik didik ederek ,öztürkçeyi solun tekeline sokan,fikirlerde bir eğrilik göremeyince kelime oyunlarına başvurup,kelimelerden ithamlar üreten çakallar var.Türkçüyüm diye diye,aynı ziyayı dayattığı gibi,bu kez de türk yunan kardeşliğini de sollayıp,türk,kürt,ermeni,yunan italyanın aynı kavimden olduğunu söylerek insanları zehirlemeye çalışan,sinsi akrepler de var.İstersen hayvanlar alemini biraz daha dolaşmaya devam edelim.Ben sana daha ne hayvanlar bulurum.Ağzına ziyayı anarken sakız etiğin 9 ışıkta,bu iddialar var mı?9 ışıkta osmanlıya rum,padişahlarına kırık dölü,ermeni kırığı diye bir söylem var mı?Fatihin hristiyan olduğu iddia ediliyor mu 9 ışıkta?Osmanlı türk değildi diye bir söylem var mı?9 ışıkta bu laflar geçiyor mu?Şimdi sana soruyorum;geçmişimize bu kadar hakaretin bir kısmını bizzat sen,arta kalanı da başkaları yaptı.Biz ne yaptık.Suçumuz ne ,karşınıza dikildik.Aksini söyledik.Bu kadar apaçık hakikatler ortada iken,bu söylemlerden acaba hangisi yahudinin işine gelir?Seninle sonuna kadar savaşacağım.Bu siteden ya sen gideceksin ya ben.Ben senin ne olduğunu,suratındaki maskeyi düşürdüm.Bunu önce de yazdım.Senin fikirlerinde bir insanla aynı sitede olmak benim için zaten imkansız.Zira senin ülkücülükle hiçbir ilgin yok.Sen burada meydanı boş bulmuş atıp tutuyordun.Sana hiçbirşeyi bilmediğini ,hakikatleri çarpıttığını söyleyen bir insan zor geldi açıkcası.Yaptığın barış çağrısına uyup efendice icabet ettim.Ama bunu yanlış yorumlamış olacaksın ki,beni yahudi fikriyle beslenmekle itham ettin.Bu sitede,ayrı düştüğüm hiçbir arkadaş bu sıfatı uygun görmediler bu güne kadar.Yaptığına çocukluk deyip geçemiyorum,çünkü aynı kararlılık içerisinde devam ediyorsun.O halde sonuçlarına da katlanacaksın.İkimizden biri gidinceye kadar senin bu antika fikirlerinle uğraşım sürecek asenatürk.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Çar Mar 09, 2005 8:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Atatürk döneminde Hac'a gitmek yasaklanmıştı. Bunu bilir misiniz? On yıl Türkçe ezan okunduğunu da bilirsiniz. Adnan Menderes adlı yaratığın yüzünden bu uygulama sona erdirilmişti. Bu çok uzun bir konu. Atatürk düşmanı çok insan var. Daha fazlası olmasın diye bu konularda yazmaktan hoşlanmıyorum. Yani hac'a gitmek yasaklanmışken "Kabe onların olsun, Bize Çankaya yeter" denilebilir de. Ziya Gökalp laikliğin mimarlarından birisidir. Bu nedenle O'nu eleştirenlerin de genelde laiklik karşıtları veya bölücüler oluyor, bir de ikinci cumhuriyetçiler var. Ziya Gökalp'i eleştirenlerin Atatürk'ü sevdiklerini de sanmıyorum. Kadir, başka konuda "yurtta sulh cihanda sulh" sözü ile dalga geçmişti. Halbuki bu söz şu an yürürlükte olmasa da eski anayasamız olan 1961 Anayasasında geçer. Necip Fazıl'ı bir düşünce adamı olarak görmüyorum. Ziya Gökalp'in ayarında bir insan da değil ki Ziya Gökalp ile Necip Fazıl karşılaştırılabilsin. Neden Ziya Gökalp ile ilgili bir konuda sanki Necip Fazıl'ı gündeme getirip, insanların ikisinin karşılaştırmasına neden olmak için çaba harcıyorsun?

Ezanı atatürk türkçeleştirmemiştir asenatürk.Tahmin at yarışlarında olur.Biliyorsan yaz bilmiyorsan sus.Sen; ziya ,ötügenyüreklinin dediği lafı demiş mi dememiş mi onu söyle.Demiş.Ne uzatıyor da buna açıklama getiriyorsun.Ziya söylediği lafı bilmiyor mu ya da tekzib mi etti de şöyle olabilir böyle olabilir diyorsun.Ezanı türkçeleştiren ismettir.Hacca gitmmenin de atatürk döneminde yasak olduğunu ben hiç duymadım.Sen burada ezan konusunda ilgili olmayabilirsin ama burada hassas insanlar var.Sen atatürk ile milleti karşı karşıya getirmeye mi çalışıyorsun?Nasıl atatürkçüsün sen?Milletin atatürkçülüğünü sorgulayacağına,kendin yazdıklarına dikkat et.
Ziya gökalp,laikliğin mimarlarından biri değil,tekidir.Konuyu o ortaya atmıştır.Ama kendinden değil,fransadan aşırmıştır.
Yurtta sulh cihanda sulh diye,bizi uyutanlar var.Bu sözün atatürkün olduğuna inanmıyorum.Söylese dahi,dışarıya söylenmiştir.İçe değil.Bu sözü içeri söylendi diye iddia edenler,bugün dünyada bizi yanlızlığa iten o rezil dış politikanın yapıcılarıdır.Oysa atatürk önce şahindir.Güvercin olsaydı,ya amerikan mandası olmuştuk,ya da bolşevik.Basar dı anlaşmayı iş biterdi.Savaşmadığımız,savaşmayı unuttuğumuz için,bugün afyon yutmuş gibi dolaşıp duruyoruz.61 anayasasına gelince :D :D :D ismetin anayasasıdır.Atatürkçü falan değildir o anayasa.
Alıntı:
O'nun dediğinde bir yanlış göremiyorum. Sen de ona kendini ve haddini bilmez diyorsun. Bununla yetinmeyip bir de çapsız, kapasitesiz, bilgisiz diyebiliyorsun. Madem ki Yahudilerin oyunlarına gelecek kadar saf kimse yok. Çok akıllı, bilgili, çaplı, kapasiteli ve dahası haddini bilen birisiniz de (?) ne diye bu forumda YAHUDİ IRKINI BÜYÜTMEK ADINA YAHUDİ PARALARIYLA BESLENEN SAVUNDUKLARI görüşleri birebir yazıp ENVER PAŞA, TALAT PAŞA hakkında saçmalıklar yazdınız? Demek ki yahudi oyununa gelmekten de öte Yahudi fikirleri ile beslenenler burada var. Sizin gibi...

Ben sana belge gösteriyorum.Ortaya atan ben değilim.Sen başından beri biliyordun böyle olduğunu.Sana belge getirdik,bu defa da yahudi oyunu diyorsun.Aslında sen de biliyorsun böyle olduğunu da işine gelmiyor.Ben osmanlıya saldırmıyorum,cumhuriyeti yıkmaya kalkışmıyorum,dinimi sulandırmıyorum,ama laf da söyletmiyorum.Bu fikir mi yahudilikle besleniyor?Burada geçmişe küfreden,ülkücüleri maganda gibi gören,onları cahillikle suçlayan,alay eden sensin.Bir düşünelim hangisi yahudinin işine gelir.Ayrıca sen o adamın vekaletini mi aldın.Olmayan vasıflarının önüne bir de avukatlık mı ekledin?Bırak o savunsun kendini.
Alıntı:
Gökalp karşıtı yazanlar ister sağcı olsun ister solcu -isterse ülkücü- kim olurlarsa olsunlar "Arkasından kırk it ürmeyen BOZKURT, bozkurt değildir" sözünü kanıtlamaktan öte bir şey yaptıklarını düşünmüyorum. Kısaca Gökalp karşıtı yazanların Gökalp'in düşüncelerinin bugün bile geçerli oluşunu içine sindiremeyenler olduklarını ve Gökalp'in büyüklüğünü de düşünülecek olursa böyle büyük bir insanı hırpalamak adına yazdıklarını düşünüyorum. Ama boşuna uğraşıyorsunuz...

Örtülü hakareti bırak açıktan ne diyeceksen de.İtten aşağı ve adisi olan da var.Onlar da çakallar.Türkçü görüntüsü veren,ama insanlarının ve milletinin değerlerini aşağılayan,diniyle alay eden,haddini bilmez çakallar var.Başkalarının kullandığı kelimeleri didik didik ederek ,öztürkçeyi solun tekeline sokan,fikirlerde bir eğrilik göremeyince kelime oyunlarına başvurup,kelimelerden ithamlar üreten çakallar var.Türkçüyüm diye diye,aynı ziyayı dayattığı gibi,bu kez de türk yunan kardeşliğini de sollayıp,türk,kürt,ermeni,yunan italyanın aynı kavimden olduğunu söylerek insanları zehirlemeye çalışan,sinsi akrepler de var.İstersen hayvanlar alemini biraz daha dolaşmaya devam edelim.Ben sana daha ne hayvanlar bulurum.Ağzına ziyayı anarken sakız etiğin 9 ışıkta,bu iddialar var mı?9 ışıkta osmanlıya rum,padişahlarına kırık dölü,ermeni kırığı diye bir söylem var mı?Fatihin hristiyan olduğu iddia ediliyor mu 9 ışıkta?Osmanlı türk değildi diye bir söylem var mı?9 ışıkta bu laflar geçiyor mu?Şimdi sana soruyorum;geçmişimize bu kadar hakaretin bir kısmını bizzat sen,arta kalanı da başkaları yaptı.Biz ne yaptık.Suçumuz ne ,karşınıza dikildik.Aksini söyledik.Bu kadar apaçık hakikatler ortada iken,bu söylemlerden acaba hangisi yahudinin işine gelir?Seninle sonuna kadar savaşacağım.Bu siteden ya sen gideceksin ya ben.Ben senin ne olduğunu,suratındaki maskeyi düşürdüm.Bunu önce de yazdım.Senin fikirlerinde bir insanla aynı sitede olmak benim için zaten imkansız.Zira senin ülkücülükle hiçbir ilgin yok.Sen burada meydanı boş bulmuş atıp tutuyordun.Sana hiçbirşeyi bilmediğini ,hakikatleri çarpıttığını söyleyen bir insan zor geldi açıkcası.Yaptığın barış çağrısına uyup efendice icabet ettim.Ama bunu yanlış yorumlamış olacaksın ki,beni yahudi fikriyle beslenmekle itham ettin.Bu sitede,ayrı düştüğüm hiçbir arkadaş bu sıfatı uygun görmediler bu güne kadar.Yaptığına çocukluk deyip geçemiyorum,çünkü aynı kararlılık içerisinde devam ediyorsun.O halde sonuçlarına da katlanacaksın.İkimizden biri gidinceye kadar senin bu antika fikirlerinle uğraşım sürecek asenatürk.
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Pzr Mar 13, 2005 5:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Turhanbey bana "bir daha yazma" desin, ben zaten yazmam. Kovulmadığım sürece de gitmem.

Bu site üzerinde sahibinden başka hiç kimse hak iddia edemez.
Ben sadece bana verilen yetki çerçevesinde huzuru bozanları siteden uzak tutmaya çalışıyorum.Hiçbir şekilde şahsi meselelerim doğrultusunda siteden birilerini uzaklaştırmadım uzaklaştırmayacağım da.Bu da böyle bilinsin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Mar 13, 2005 9:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Kadir öbür konuda da Tolstoy'un 100 kelime ile yazdığı doğrultusunda bir cümle kurmamış olduğum halde bu yönde yazı yazmıştın. Benim yazdığı yine oku ben Atatürk Ezan'ı Türkçeleştirdi demedim, ATATÜRK DÖNEMİNDE diye yazdım. Bunu göremeyecek kadar kör mü oldun ya? "

Ne farkeder ?Ha dönemi ha atatürk.O dönemde olanlar atatürkün bilgisi dışında mı oluyordu?Hala diretiyorsun yanlışta.Sana ;bu iş atatürk döneminde veya atatürk emriyle olmadı ;ismet döneminde oldu diyorum.Yani 38 den sonra oldu diyorum şimdi anladın mı?Sana tarih veriyorum bak;38 den sonra diyorum.Saptırıp laf cambazlığı yapma.
Alıntı:
61 Anayasasını beğenmeyen sen misin? 82'ye bak bakalım ne göreceksin? Anayasaya muhalefet edemezsin. O anayasadır ki bugün Türkiye'nin cumhuriyet olduğunu, yaşayan milletin Türk olduğunu, dilin Türkçe olduğunu, Türkiye'nin bölünmez bütünlüğünü anlatan anayasadır. Buna karşıt mısın? Yurtta sulh cihanda sulh sözü Atatürk'e aittir. Ama çok daha önceleri Ziya Gökalp de söylemiştir. Atatürk'ün Fikirlerinin babası Ziya Gökalp olduğuna göre o da bu görüşü dile getirmiştir. Ayrıca anayasamızda geçen sözlere muhalefet yanlıştır. Bakın gündemde Anayasanın değişmesi var. Çok tehlikeli bir süreçteyiz. Değişmez denilen maddeler bile değişecek"

Al bir saptırma daha.Ben anayasanın değişmez hükümlerine itiraz etmiyorum ki.Anayasaya da itiraz etmiyorum.Benim itirazım;hayır oyu verdiğim 1981 anayasası gibi bu 61 anayasasının da ihtilal anayasası olmasına,ittihat terakkinin
iktidarının garantörlüğünü yapacak şekilde,partileri ve kurumları kolayca kapatmaya yönelik maddeleri olduğuna,son derece bozuk bir dille kaleme alındığına,düşünce yokedici maddeler içermesine,kurumları bozup,cumhurbaşkanına aşırı yetkiler vererek yürütmeye müdahaleye yönelik maddeler içermesine,kuvvetler ayrılığı prensibini ihlal ederek,hükümetlerin ayağına taş bağlayan maddelerine itiraz ediyorum.Bunların hepsi de cumhuriyetin,atatürkün ve de ilk anayasanın ruhuna aykırıdır.Bunu en yetkili yargıtay başkanları söylüyor,bizim avukat asenaturk hanım kabul etmiyor.Etmediği gibi bana nasihat veriyor kötü bir şey yapıyorsun diye.Ben senin hatalarını düzeltmekten bıktım ya.Burası mektep mi?

Alıntı:
Kadir belge falan yok. Hepsi Yahudi uydurmaları. Hele o kitap Soner Yalçın'ın kitabı EFENDİ. "

Sana masonlar sitesinin adresini verdim git bak bir zahmet.Soner yalçın denilen şerefsizi sana kim referans gösterdi?Ben o adamın tek kitabını okumadım.Reis kitabını bile okumadım.Sen ne hakla referans vermediğim adamı benim iletime dayıyorsun sen kimsin ya?
Alıntı:
Türk-Yunan kardeşliğini savunmadım, Bulgarlardan da benim kadar nefret eden kimse olsun sanmıyorum, Ermenilerden de öyle. Ben yalnızca bir tarihçinin görüşlerini söyledim. Ona destek olabilecek bir de yorum yaptım o kadar... İtalyanların Türk olduğunu söyleyen Orhan Gencebay akrep o olacak herhalde. Ben İtalyanlar'ın Türk olduğuna, Eskimoların Türk olduğuna da inanmıyorum ki yazdığımı iyi oku. Onlara dayanarak ben de AR'a yorum getirmiştim. Neden yazdıklarımı anlamıyorsun? "

Sana bunları söyle diye kim zorladı.Madem kabul etmiyorsun ne diye yazıyorsun?İnanmadığın her düşünceyi,savunmak da alışkanlıklarının arasında mı?Yoksa gündemi mi işgal etmek istiyorsun?Malum,şöhretin yeni yolu,aykırı fikirler ortaya atmak değil mi?Hangi yanlışını düzelteyim şaşırdım.Yazdıkça batıyorsun.Ona destek olacak yorumu neden yaptın inanmıyorsun da,iş olsun diye mi?İşte senin yaptığın herşey böyle.Herşeyi birbirine karıştırıyorsun,savunmaya geçiyorsun,onu da beceremiyorsun.Hadi ben yanlış anladım.Herkes mi yanlış anlıyor?
Alıntı:
Akrep de sensin yılan da. İşi gücü olmayıp sabahtan akşama kadar internet sitesinde yazı yazmaktan şaşırmış olan da... Hayvanlar aleminde yaşadığına göre saymaya devam etmen de olası. "

Bana ve benim düşüncelerimde olanlara it ismini yakıştıran sensin.Kadınsın diye bir cevap vermedik,iki vermedik.Erkek ağzıyla dalaşa girersen sonuçlarına katlanırsın.Daha da ileri gitmekten imtina etmem.Benim yazmamdan sana ne?Ya sen ne terbiyesiz insansın.Ben sana mı soracağım ,senden mi izin alacağım?Ben sana yaşantınla ilgili tek soru sordum mu?Ne yaptığını ,mesleğini,yaşını başını,tahsilini,ya da özel bir soru sordum mu?Benim ne yiyip ne içtiğim,ne yaptığım seni ne ilgilendirir?Bu ne dengesizlik,bu ne tahakküm,bu nasıl verilmiş bir terbiye?Amacın belli.Bir yerlere ileti veriyorsun.Ben fikirlerimin kabulüne zerre kadar değer vermiyorum.Kaç defa yazdım.İsteyen dinler,istemeyen okumaz.Ben o devirleri geçtim,senin komplekslerini aştım.Senin geçirdiğin bunalımları bitirdim.Benim ispatlayacak bir şeyim yok ki.
Hayvanlar aleminde yaşayan sensin.Sen daha hiçbir noktaya ulaşamamış zavallı bir çocuksun.Bu kafayla da yerinde sayarsın.Çünkü öğrenmeye niyetin yok.
Alıntı:
Kürtler Türktür. Anayasayı oku bakalım ırkçılık için ne diyor. Ben Anayasaya, Atatürk'e ve Gökalp'e uydum. Uymayanlar yolunda yürüsün. "

Ne o,kürtlerin türk olduğunu ırk bilgileriyle ispatlayamadın;vatandaşlık kapsamıyla mı işi idare ediyorsun?Kürtler türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır.Sonunda doğru noktaya geldin.Aylardan beri tek söylediğin mantıklı laf bu.
Alıntı:
Osmanlı'ya "RUM", Padişahlara "KIRIK DÖLÜ" gibi yazıları nerede yazdım göster. Yazdıklarımı abartma. Benim yazdıklarımı yazan ülkücü yazarlar da var. Alıntı yapabilirim. "

Kızılbaş türklüğü isimli başlıktaki yazılarını oku.Benim gibilere kibarca it dediğin gibi,yavuza ne dediklerin de orada yazılı.İyi zaten erkekleşmişsin bir de utanmıyorsan küfürler yaz açıktan.Onu da yaparsın sen yakında.
Alıntı:
Benimle savaşacakmış. Düello'ya girsen, düşünce düellosuna. Çok mu zor? Ama senin aklın ancak senin gibi düşünmeyenleri susturmaya yeter.. "

İşte tek tek cevap veriyorum.Yoksa,tek kelime ile sana cevap verirdim.
"Siteden "ya ben ya sen gideceksin" diyorsun. Turhanbey bana "bir daha yazma" desin, ben zaten yazmam. Kovulmadığım sürece de gitmem. "
Benim böyle bir şeye yetkim yok.Ben yazılarımla seni burada barınamaz hale getireceğim.Bunu kasdettim.Ama kısmet,bakarsın senden önce benim ipim çekilir.Bu işler belli olmaz kime kısmetse.Ben seni siteden atacağım demedim.Bunu bile anlamıyorsun.Ama bu iş öyle bir noktaya gelecek ki bu dediğim olacak.Anlatabildim mi acaba?
Alıntı:
Ülkücülükle ilgili olup olmadığı sen belirleyemezsin. Hele internet aleminde yaşayıp dışarıya gözleri kapalı bir insan olarak da neler yaptığımı göremezsin.

sen atatürkçü düşünce derneği üyeliği ile,ülkücülüğü birbirine karıştırıyorsun.
Sana 9 ışığı bilmediğini ispatladım,tıpkı başka şeyleri de bilmediğini gösterdiğim gibi.Bu sitede bir arkadaş çıktı,üç hilalin anlamını sordu.Sayın,büyük ülkücü,çıkıp neden yanıt vermedin?Sen istediğim kadar ülkücüyüm diye bağır.Sen üye olduğun sitenin fikirleriyle bile çelişiyorsun,kendinle çelişiyorsun,
seni yetiştiren öğretmenlerine aleyhine bile atıp tutuyorsun,kendinle de barışık olmadığından ve kavgalı olduğundan eminim.
Alıntı:
Kadir, İttihat ve Terakki ile ilgili ve Enver, Talat ile ilgili yazılanlar Yahudi fikiridir. Lütfen yapma. O görüşlere dayanarak beynini kirletme. Bunlara uymayanlara da saldırma. Hele savaşmak ne demek? Ben sana ne zarar vermişim ki benimle savaşacaksın? İnsanlara tahammül etmesini öğren.
Yahudi dememe gelince sen sitede birisine hiç hak etmediği halde birçok hakaret yazarken iyi de sana gelince mi kötü?

Önce rica,arkadan meydan okuma.Kuştan korkan darı ekmez.Onlar yahudi fikri falan değil.Kitapsız sahte profesör,posta memurluğundan paşa olmuş adamlara asla saygı göstermem.Bu memleketi kurtarmanın bunlar gibi zıbıdıların işi olmadığını zaten en sonunda kendileri itiraf ettiler,kaçtılar gittiler.Ziya kaçamadı yüzsüz olduğu için.Çünkü mesleği de yoktu.Kaçsaydı aç kalırdı dışarılarda.Enver bunların dışındadır.İyi niyetlidir.Ama megalomandır.Hastadır.İnanmadığım şeyleri bana hiçkimse söyletemez.Üzgünüm ama,beyni kirlenmiş insan sensin.Burada olmayacak tezler yazdın,osmanlı düşmanlığı yaptın,hakaretlere başvurdun,alay ettin.Kendi kafanda olmayanlara da bırakın bu sünni kafalıları dedin.Ben başlarda siteye yeni kayıt olduğumda seni takdir ediyordum.Ziya hayranlığına da gülüp geçiyordum.Yaşı genç bir gün kandırıldığını nasılsa bir şekilde anlar diyordum.Fakat kızılbaş türklüğü isimli o başlıkla birlikte,gerçek kimliğin ortaya çıktı.Fakat zamanla,fikri olarak bir militanlık gördüm sende.Yaptığın herşeyi bilerek,kasten yapıyorsun.Yani taammüden.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal Mar 15, 2005 9:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İnsan kendisini ne kadar akıllı sanırsa sansın,özelliklerini ve zayıf taraflarını ne kadar saklarsa saklasın,sinirler bozuldu mu ne olduğu ortaya çıkıyor.Vakti olmayan asenatürk,zülfüyare dokundukmu;manzara koymaya bile kalkışmadan cevap yetiştirmeye hazırsın.Bir söyle on işit.Şu alt alta yazdığın son iletilerindeki aksungur ithamların olmasa cevap yazmayacaktım.Çünkü artık sıkmaya başladın.Bu fikir mücadelesini falan çoktan aşıp,sen ben kavgasına döküldü.Bu da bana göre değil.Sen onu kimle yapacaksan yap,yanlız bana bulaşma.
Alıntı:
Kadir: Atatürkçü Düşünce Derneği'ne üye olduğumu nasıl öğrendin? Diğer konuda beni tehdit etmen ADD'ne üye olduğumu söylemek için miydi?
İyi, bunu öğrendiğine göre neden bazı konularda sizi anlamadığımı da anlamışsındır. CHP ve İP'nin görüşlerini nereden bildiğimi de anlamışsındır. Ülkü Ocakları ile hiçbir ilgim yok, lisede bir defa gittim bir daha gitmedim, gitmem de. Ama ülkücüleri destekliyorum, destekleyeceğim de...

Atatürkçü düşünce derneğine üye olduğunu hiç kimseden öğrenmedim.Sen yazdıklarınla açıkladın.Dahası da sanırım baykalcılık falan da var sende.Bak şimdi neredelerde açık veriyorsun.Kızılbaş türklüğü ile ilgili bir yazında Baykalgibi,ben gibi diye bir laf kullanmıştın.Şimdi bunu da inkar edersin de iletilerini taramam lazım o kadar da vaktim yok.Baykalla kendini yan yana getirdin.Aynı parelelde olmasan,isminle yan yana getirmezsin herhalde.Şimdi bunu niye yazdın biliyormusun,benim hakkında ;istihbarat yaptığım zannı uyandıracaksın,hemen arkasından da daha sonraki ama hemen akabindeki iletinde çamur atacaksın.Neyle,aksungurculukla.Yahu sen yazdıklarınla bas bas bağırıyorsun ne olduğunu.Arife tarif mi olur?Senin gibi binlerce insanı susturdum ben?Atatürkçü düşünce derneğine ben kimlerin üye olduğunu senden iyi biliyorum.Amaçlarını da biliyorum.Atatürkten geçinen rantçıları da biliyorum.Aziz nesini okuyup bana onu tanık göstereceksin,chp nin ve ip nin düşüncelerini bileceksin,ülkücülere bu kadar yükleneksin bana değil kim varsa ondan sonra da ocakları destekliyeceksin.Saçmalama.

Alıntı:

Senin anlattığın kişilerin mason olduğunu onlar anlatıyor. Hatta o kadar ileri gidiyorlar ki Nihal Atsız ve Alparslan Türkeş'i de mason yapıyorlar. Sen kalkmış bana kimin hazırladığı belli olmayan bir sitenin adresini veriyorsun. İnternet sitelerinde o kadar çok yazı okuyorum ki gerçek dışı. Eline geçen her şeyi yazıyor. Mesela sen de adında "solcu" olan bir site alıp orada faşizmi anlatabilirsin. Sen böyle yaptın diye solcular faşist mi olur? Densizin biri bir site açıp da onları yazdı diye dedikleri doğru mu? Biz bugün adını bilip kitaplarını okuduğumuz insanların yazdıklarına güvenemez ve inanamazken internette ne idüğü belirsiz birinin hazırladığı bir siteye mi inanacağız?

Ben sana gelişigüzel bir site ismi vermedim.Hür ve kabul edilmiş masonlar büyük locasının ismini verdim ve liste kopyaladım.O listede ağzıma almak istemiyorum,o değerli insanların adları yok.Sen körmüsün?Benim verdiğim bu listede bu isimler var mı?Niye lafı gargaraya getiriyorsun?Adamların resmi sitesi diyorum ya sen sağırmısın.Gidip baksana.Ne insansın ya,güneş doğudan doğar desem batıdan diyeceksin.Sen hastamısın?Ben sana o yazıyı bir forumdan kopyalamadım.Sana resmi sitelerinin ismini veriyorum hala daha onun bunun lafı diyorsun.

Alıntı:
Atatürkçülük ve Atatürk konusunda herhangi bir kitabı eline alsan bu gerçeği görebilirsin. Benim kitaplarım da burada değil, Edirne'de olduğu için sana çok sayıda kaynak veremeyeceğim. Ama bir tanesini söyleyebilirim. Aziz Nesin'in AYDINLIK adlı bir kitabı var, kitaptaki ilk düzyazıda benim söylediğimden çok daha ileri olan konularda yazılmıştır. Yine başka kitaplarda da bu görülür. Ama ülkücülerin kitapları dışında...

Aziz nesinden başka adam yok mu soracak.Sana inönü dönemi diyorum.O bahsetiiğin salak,inönü devrini de atatürk devri olarak görüyor.Zaten yedikleri bütün haltlarda,hep atatürkün arkasına saklanırlar.O salağa inanacağına araştır,yanlış biliyorsak açıkla.Bana o ateist herifi tanık olarak gösterme.Yahu Allah'ı reddeden insanın sözüne nasıl bu kadar inanıyorsun?Sen ya çok safsın,ya da onlardansın.Referansların hiç doğru dürüst değil çünkü.Ama saf olma ihtimalin daha kuvvetli.
Alıntı:
Konuların izleyişini takip etmiyor musun? Gerçek dışı bir söylem söyledin Ermeniler "sadık millet" değil dedin.

Al bi tane daha.Hala millet diye yanlış yazıyorsun.Öğren artık şunu SADIK UYRUK.OSMANLI BOYUNDURUĞUNDAKİ ERMENİ NE ZAMAN MİLLET OLDU?
Sana bi millet kelimesiyle uyruk kelimesini öğretemedik.Ben sadık değiller demedim.Aç bi daha oku.Çok sevdiklerinden değil,milliyetçilik duyguları gelişmediği için,bizi ve kültürümüzü kabul ettikleri için,kilise kavgalarıyla birlik sağlayamadıkları için bize sadık kaldılar dedim.Nereden uyduruyorsun bunu?Anlama gücüne hayranım.Kavrama süratine de.
Alıntı:
1981 Anayasasına sen "hayır" desen ne olacak ki? 1961 Anayasasına DP'nin muhalefet etmesi nedeniyle çok büyük oy gelmezken 1981 yasasına Türk milleti %90'ların üzerinde oy verdi. Ayrıca okullara zorunlu din dersini getiren de sizin o hiç sevmediğiniz Kenan Evren.

İyi darbecilik merakını da öğrenmiş olduk bu sayede.1981 in nesini savunuyorsan.Evrenin nesini savunuyorsan.Cahilce konuşma.İmamhatipleri ilk açan inönüdür.Hasan ali okullarındaki gibi imam yetiştirip salcaktı piyasaya.Ama Allahın işi işte.Hesapladığı gibi olmadı.Bu ölçü değildir.Öyle bir zorunlu din dersi koyarsın ki,adamı dindan imandan çıkarırsın.Ama sen bunları bilecek kadar deneyimli değilsin.Bağırmaktan başka işin yok.
Alıntı:
Sindirim sorunun var sanırım. Senin bana ettiğin hakaretleri sana iade
etmemden bile rahatsız oluyorsun. Bir doktora git sana bir ilaç versin. Yoksa sen çevrene zarar vereceksin... Ülkücülere ne zaman "it" dedim ben? Açıklayalım: AKSUNGUR EFENDİ'YE ÇAKAL DEDİM. Ama o sitemi AKSUNGUR EFENDİ kapatmıştı. Bunun intikamını mı alıyorsun? Ay yazık sana, sindirim sorunu çok ilerlemiş. Ayrıca kadın-erkek eşitliğine inanıyorum. Feminizm Türkçülükte vardır. Kadın diye susacak, erkek diye konuşacak diye bir duruma katılmıyorum. Ne sinirleniyorsun yahu? Kızılbaş Türklüğü konusunda sen bana "internette Türkçülük olmaz" gibi bir laf etmiştin. Ben kızdım mı yok. Kimin daha fazla yazısı olduğunu gösterdim yalnızca.

İki satır yukarıda şu iletin var.O iletinden önce sana söylediğim bir laf varsa çıkar yaz.Şu lafın ne anlama geliyor açıkla.
Alıntı:
Gökalp karşıtı yazanlar ister sağcı olsun ister solcu -isterse ülkücü- kim olurlarsa olsunlar "Arkasından kırk it ürmeyen BOZKURT, bozkurt değildir" sözünü kanıtlamaktan öte bir şey yaptıklarını düşünmüyorum.

Bu laf ne demek?Bak asena sen çok konuşuyorsun.Beni de bu işlerin içine çekiyorsun.Tek tek cevap yazdırıyorsun.Ben bunları sevmiyorum.Beni ve sabrımı zorlama.Burada hakarete uğrayan,mağdur olan benim.Şu forumu ilk okuyan biri olsa ne terbiyesiz adam kıza neler yazmış diyecek.Ya yazdıklarını bilmiyorsun,ya ağzından çıkanı kulağın duymuyor,ya da bambaşka bir insansın.Ama yanlış yapıyorsun.Aksungurun sana ne yaptığını bilmiyorum ama hakettiğin muhakkak.Aksungur senin siteni nasıl kapatabilir.Ben site yapayım gelsin sıkıysa kapatsın.1000 kere haklasa 1001 kere yaparım.Artı;bu kadar profesyonel bir adam neden senin gibi biriyle uğraşsın?Sen kendini bir şey mi sanıyorsun bu bir,ikincisi sen de onun gibi profesyonelsin,hatta yola beraber başladınız,ikinizden biri diğerini kazıkladı mı?Aranızda bir kuyruk acısı var ama,kopan kimin kuyruğu bilmiyorum.Benim onunla neden bir alışverişim yok?İkincisi sen niye onun sitesine gidip yazıyorsun?Bak;bende özel iletiler var saklıyorum.Birisi,bana şöyle yazmış aynen yazıyorum."Sayın kadir21 kardeşim,

asenaturk adını kullanan şahısı Türkçü diye tanımlıyorsun fakat şahısın Türkçülük ile hiçbir ilgisi yok. Foruma eklediği yazıları incelersen, yarısından fazlasının turkcu.net sitesinin sahibine yönelik iftiralar ve hakaretler içeren yazılar olduğunu görürsün. Bu şahıs gerçekten Türkçü olsaydı, diğer Türkçülerle uğraşmazdı.

Anladığım kadarıyla bir mason bu... Türkçülere de saldırıyor, ülkücülere de saldırıyor, herkese saldırıyor. İşi gücü yalan ve iftira üretmek."Bu özel iletinin tarihi 07.12.2004 yani seninle dalaşmaya başladığımız tarihler.Şu aksungur ithamın olmasaydı buraya yazmazdım.Senin ne olduğunu hani hande yenerin bir şarkısı var alem biliyor diye ya işte öyle bir şey. Ben buradan başka hiçbir sitede yazmadım.Hiçbir türkçü siteye üye değilim.Yahyaoğlu kardeşimle ayni kişi değilim.Kemal aksungurun ismini de ilk kez bu siteye kaydolduktan sonra duydum.Şu yukarıdaki iletiyi site forum yöneticisine göndereceğim.Şu kadarını söyleyeyim.Benim kim olduğumu,ismimi,soyadımı,işimi gücümü ve fikirlerimi bilen tek bir kişi var bu sitede.Onu tanıklığı ve durumu bilmesi bana yeter.Burada;senin hiçbirşey bilmediğini ispatladık.Yalan söylediğin de hem yazılarındaki çelişkiler hem benim açıklamalarımla ortaya çıkıyor.Sen bir şeyler olmak peşinde koşarken,merdivenlerin alt basamaklarını yavaş yavaş çıkmaya başla.Böyle ,hiçbir şey değilken,yeterli birikimin yok iken ortaya fırlayıp da gülünç olma.Bu fikirlerini söylememen anlamına gelmez.Sakın kardeşlerim bundan çekinmesin.Ben bu hayatı sorarak,soruşturarak öğrendim.Bana gülerler diye çekinmesin.Çünkü burada yazılacak en berbat anlamsız yazı;şu asena!nın vıdı vıdılarından daha saçma olamaz.Artık bu kadar çarpıtma ve iftiradan sonra sana tek tek cevap vermeyeceğim.İki kere ikiye beş diyen insanlara bir şey öğretecek değilim.Attığın çamurlardan dolayı da sana teşekkür ederim.Çünkü parayona halinde bir kuşkuculuk ve kendine güvensizlik içerisinde olduğunu da öğrenmiş olduk.Hem yahyaoğlu ile ayni kişilik,hem aksungura kölelik.Öyle mi?İşte senin açmazların,çıkmazların,parayona halin.Bundan iyi ispat olur mu?Çamur at da ne söylersen söyle değil mi?
Eh haklısın.Olacak bu kadar kuyruk acısı.Boşboğazlığını değerlendirip,nasıl ülkücü,nasıl türkçü olduğunu gösterdik millete.Sen hiçbiri değilsin asena,bir alevi yobazı ve fanatiğinden başka sen hiçbir şey değilsin.O özel iletiyi bugüne kadar hiç kullanmadım,sana ima dahi emedim.İletinin gerisini kestim yazmadım hakkında söyleneni.İsmini de vermiyorum.Yine de bu arkadaşımdan özür diliyorum adını vermeden de olsa,bana gelen bir özeli yazdığım için.Asena buna değermi?Buna değmez,bu kadar konuşmaya değmez,bu kadar ciddiye almaya da değmez.Bunu sadece bana güvenen kardeşlerim için yaptım.Tekrar özür dilerim.
Mustafa639
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Per Mar 17, 2005 7:10 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

asenaturk demiş ki:

Aksungur'un ne olduğunu da bir zahmet bu sitenin www.bozkurt.net'in sahibine soruver. Bu site aleyhinde neler yazdığını da sormayı unutma. Sitesinde www.bozkurt.net , www.ulkucu.org aleyhinde yazılar yazan, Alişan Satılmış'a Kürt, Devlet Bahçeli'ye Çerkez diye iftiralar atan o serseriye 2002 yılında ben yanıt yazarken Türkçü diye kimse yazmamı istemiyordu.

asenaturk adlı şahısın su içer gibi yalan söylediğini ispatlayalım ki, Kadir ülküdaşımıza yönelik suçlamalarının gerçekdışı olduğu daha iyi anlaşılsın.

asenaturk adlı şahıs, Aksungur'un Sayın Devlet Bahçeli'ye çerkez diye iftira attığını iddia etmiş. Bu doğru değil. Bakınız Aksungur Devlet Bey hakkında ne yazmış:

"Şahsen biz, Devlet Bahçeli'den hiç hoşlanmayan insanız. Fakat yiğidi öldür, hakkını yeme demişler, Bahçeli'nin iki tane olumlu özelliği vardır. Birincisi, bir Türkmen, yani öz Türk oluşu, ikincisi ise ümmetçilik-şeriatçılık-yobazlık işleriyle ilgisinin olmayışı..."

Kaynak: http://www.nihalatsiz.org/mhp_ve_devlet_bahceli.htm

Ayrıca, Aksungur'un sitesinde bozkurt.net ve ulkucu.org aleyhinde tek kelime bile yok. Var olduğunu iddia eden kişi, sayfa adresini buraya eklemek suretiyle iddiasını ispatlayabilir mi?

Görüldüğü gibi, asenaturk adlı şahıs yalancılığı ve iftiracılığı huy haline getirmiştir. Kadir ülküdaşımıza da iftira attığından kimsenin şüphesi olmasın.
ceyhanli
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 174

İletiTarih: Sal Tem 26, 2005 5:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bir insanin ne kadar kotulenmeye calisildigi bence onun iyiligini gosterir.
kotu olani insanlar tiksintiyile bakarak, anmak bile istemezler.
Ataturk'un fikrimin babasi dedigi sevmemek yada ziya gokalp'i necip fazilin yaptigi gibi imansizlikla suclamak,
gaflettir.
Ataturk en buyuk onderimizdir ama raki icerdi, simdi Ataturk'e bakis acimizda birseymi degisecek..?
insanlari kisisel, ozel hayati sayilacak seylerle degil, bize verdikleri ile degerlendirin.
Firat yayinlari, Rohat...ziya gokalp'in buyuk cilesi kürtler isimli kitapta, onu kotulemenin doruguna varmistir...
Allah herkese layik oldugu hak ettigini versin diyelim....amin.

su guzel misra ile bitirmek istiyorum.

ölen insanmidir, ondan kalacak sey, eseri;
bir e$ek göctümü, ondan da nihayet, semeri...
Mehmet Akif Ersoy

eserlerine bakin...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
ceyhanli
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 174

İletiTarih: Sal Tem 26, 2005 5:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

asenaturk bacim seni takdir ediyorum ama neset ertas'in yolcu isimli turkusunden unuttugun kitalar var...

insan ölür amma ruhu ölmez
bunca mahlukat var
hicbiri gülmez
.......
cehennem azabi zordur cekilmez..

Neset ertas yasayan bir efsanedir.
eger muzik tahsili olsa ve alayli olmasaydi
bugun en buyuk otorite o olurdu...

Asenaturk bacim sen kimsin nesin, ben senin yazilarina hayran oldum...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
oguzlar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Çar Tem 27, 2005 8:03 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu formu açan, yorum yapan, tartışma ortamı oluşturan herkese teşekkürler... Sizlerin sayesinde bilmediğim şeyleri öğreniyorum... Ama lütfen birbiriniz kırmadan tartışalım..
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız