Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - SENIN ULKUN NEDIR ? BASBUGUN KIMDIR ?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pts Mar 14, 2005 7:11 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülkücünün pek bol olduğu bir toplumda yaşıyoruz.Önüne gelen ülkücü olmuş da haberimiz yokmuş.Meğer ne kadar çok ülkücü varmış da haberimiz yokmuş.
Bu kadar ülkücünün olduğu bir toplamda;siyasi sonuçlara bakıyorsunuz,ümmetçi bir parti iktidarda,bu kadar hırsızlık soygun vurgun var ortada,ülkücüyüm diyenlerin çok azından ses var.Ülkücü sitelerde en az okunan iletiler,hortumlama olayları.
Herkes artık nasıl bir ülkücü olduğunu ortaya koymak ve kendisini tanımlamak zorundadır.Burada atatürk ile başbuğun mukayesesini yapanlar var,atatürke başbuğ deyip,alpaslan türkeşi başbuğ saymayanlar var,fethullahın peşinden gidip,kendinin ülkücü olduğunu sananlar var,ömer öngüt'e başbuğ diyenler var her şey var bu sitede.Ama 9 ışık doktrinini bilen yok ne yazık ki.Ya da anlayan.
Sitenin ana sayfasına bu doktrin ,herkesin göreceği şekilde konulduğu halde;bu sitenin genel görüşünü anlamayanlar,atatürkçü düşünce derneği ile ülkücülüğü karıştıranlar var.İttihat terakkiden beri devam eden türkçülük cereyanı sonunda,ülkenin yıkıldıktan sonra;bu görüşün siyasallaştırılarak yeni bir devlet kurulduğunu görmeyenler,alpaslan türkeşi,bu hareketi siyasallaştırmaktan başka bir şey olmamakla tanımlayanlar var.
Biz ülkücülük dediğimiz zaman,merhum başbuğ alpaslan türkeşin;9 ışık doktrini ile ortaya koyduğu harekete gönül vermiş,inanmış insanları anlıyoruz.9 ışık doktrini,atatürkçülüğü reddetmez.Zaten doktrini incelerseniz atatürk prensiplerinden alıntılar görürsünüz.Temelde atatürkün anlayışıyla birleştiği çok yön olmasına rağmen,çok önemli bir fark vardır.Bu farkı anlamadan,ya da görmezlikten gelerek,ülkücülük tarifi yapanların anlaşamaması ve tartışması doğaldır.Çünkü aynı yolun yolcusu değillerdir.Bu fark hemen 9 ışığın giriş kısmında yazılıdır.Ayrıca;9 ışığın esasları bölümünde hemen başta;bu konunun girişinde,bu temel farklılık hemen görülmektedir."Türkiye´yi kalkindiracak sistem ve görüs ancak Türk milletinin özelliklerine uygun, müslüman Türk milleti realitesini göz önünde bulunduran ve modern ilim ve teknigi yol gösterici kabul eden milli bir görüs olmalidir."İşte bu fark ,müslüman türk milleti kelimesidir.Bu farkı gözardı ederseniz,alpaslan türkeşin kurduğu,ülkücü hareket size yabancıdır.Müslümanlık etkenini pas geçerek,ülkücü olduğunuzu iddia edemezsiniz.Milliyetçi olabilirsiniz ama ülkücü olamazsınız.O zaman yelpazenin atatürkçü düşünce derneği tarafına geçmeniz gerekir.İslam realitesini göz önüne aldığınızda,temel felsefe,islamın haram ve yasaklarından uzak durmaktır.Bundan taviz olmaz.Domuz eti yiyen ülkücü olmadığı gibi,alkol kullanan ülkücü de olamaz.Bu aynı zamanda 9 ışığın ahlakçılık prensibi ile de örtüşür.Alkol bağımlılığı ile,domuz etini yemek suretiyle bilimsel olarak tesbit edilmiş,domuzlaşmak başkalaşımına uğrayanların ahlakçılıkla işi olmaz.Onun için ülkücülere,islami değerler de verilir.Ha içiyormusun.Mhp li olabilirsin.Ama ülkücü değilsin.İsmet zamanında,domuza olur veren hızlı türkçü taslakları çıkmıştır tarihimizde.Beşeri zaaf olarak,nefsine yenilip; bu içki kötüdür ,yasaktır;günahtır ama dayanamayıp içiyorum demek başkadır;kime ne zararı var içiyorum günah değil demek başkadır.İçki bağımlılığı,ahlak sınırlarını zorladığına göre,ülkücü içki içemez.Burada ülkücülük yapıyorum diye slogan üstüne slogan atanlar,ne olduklarını anlamak istiyorlarsa,önce bu kritere baksınlar.Bunun yanında şu da muhakkaktır ki,islami düşünceler milliyetçiliği yok edecek,türk ruhunu yok edecek,örf ve adetlerinin yerini başka milletlerin,özellikle arap ve farsların ,tarzda olamaz.Çünkü islamda,haramlar ve yasaklar dışında,toplumun,güzel,temiz alıkanlıklarına,geleneklerine sınırlama yoktur.Kısaca özetlersek 9 ışık hareketi içerisinde,doğru din üzeri olmak temel bir esastır.Bu tanımlamalar apaçık yapıldığı halde,başka türlü türkçülük dayatanlar,bu hareketin dışındadır.Başka türlü laflar icat edenler bu davanın dışında insanlardır.Onlar ülkücü hareketin mensubu değillerdir.Mustafa Kemalin ülkücülüğü,ziya gökalp'in fikirleri üzerine inşa edilmiştir.Benim içinde bulunduğum görüş ise alpaslan türkeşin ortaya attığı ülkücülük hareketidir.Ben bu görüş üzerine kimseye yorum yaptırmam.Kimse alpaslan türkeş başbuğ değildir diyemez.Biz ülkücüyüz.Atatürkü kafalarına göre yorumlayıp lastik gibi uzatan,kılıktan kılığa sokan insanlar,bizim ülkücü camianın insanları değildir.Biraz samimi olmak gerekir.Aynı yolun yolcuları olunsaydı,başbuğ çıkar atatürkçü düşünce derneğini kurar orada çalışırdı.Ben iki üç gün sabrettim bir ülkücü çıkar da bunları yazar diye.Ama herkes yuttu.Ben taviz vermem.9 ışıkçı isem,buna zerre kadar dil uzattırmam.Başbuğ,atatürk kıyaslaması yaptırmam.Ikisi de basbugdur.Mesele bu kadar basit.Ikisi de liderdir.Gerçek bu.Öyleyse ne uzatip duruyorsunuz?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ykosan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pts Mar 14, 2005 6:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

size katılıyor ve sizi tebrik ediyorum
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
omertarkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Sal Mar 15, 2005 4:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşım,bende böyle bir yazı düşünüyordum ama nasip olmadı.Benimde içim içimi yiyen buydu.Canı gönülden katılıp kutlarım.
ALLAH TÜRK MİLLETİNİ KORUSUN YÜCELTSİN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Attila53
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Sal Mar 15, 2005 9:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oncelikle butun dava arkadaslarıma,ülküdaşlarıma selamun aleykum.Foruma girdigimde saskına dondum;Atatürk'ün ülkücülüğünden şüphe edenin ülkücülüğünden şüphe ederim eğer siz Türk milletinin son yuzyıldaki ilk basbugundan en buyuk Türk Ataturk'ten bu sekilde bahsediyorsanız 9 ışığı bilmiyorsunuz demektir, hayatını Türk milletine adamıs Atatürk ülkücü değilse hiçbirimiz ülkücü olamayız.Atatürk'ten sonra gelmiş tek başbuğ da Alparslan Türkeş'tir Türkeş'i başbuğ kabul etmemek en iyimser haliyle; cok büyük bir haksızlıktır.Turk milletinin Kuvayi Milliye den sonra gerçekleştirdiği en büyük olusum olan ülkücü hareketin, yeniden maneviyata donuşun mimarına son başbug unvanı vermemek ihanettir.Turkluk le İslamı ayırmak isteyenler ve Türkçü gecinenler sanırım siz Atatürk'ün 'Etimin ve kemiklerimin babası Ali Rıza Efendiyse fikrimin babası da Ziya Gökalp'tır' dediği zattın Türkçülğün Esasları kitabını okumadınız orda milletin tanımını yaparken şöyle diyordu Ziya Gökalp; dili,DİNİ,IRKI,kulturu,ahlakı bir olan insanlar.
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 121

İletiTarih: Çar Mar 16, 2005 12:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMÜN ALEYKÜM DAVA ARKADAŞLARIM BU ZAMAN DA BU KAFA HELAL OLSUN SEN KALK ÜLKÜCÜ BİR SİTEDE ATATÜRK ÜLKÜCÜ DEĞİL DE UTANMAZ ARLANMAZ ADAM İŞTE BİZİM KAN KAYBETTİĞİMİZ NOKTALARDAN BİRİ CEHALET...
g_turan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Çar Mar 16, 2005 9:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dark_shadow demiş ki:
Arkadaşlar "Atatürk Başbuğ ve Ülkücü Değildir" yada "Atatürk'den başka Başbuğ Yoktur" gibi söylemler yada tartışmalar kusura bakmayın ama bana göre çok salakca ve gereksiz.Bunlar Ülkücü Hareketi yıpratmaya yönelik birilerinin kasten çıkardığı konular bence.Zaten bin parçaya bölünmüş Milli Görüşü bu ve buna benzer tartışmalarla biraz bölmek ve parçalamak gayesi içerisindeler sanırım bu tartışmayı yapanlar.Atatürk şüphesiz ki Ülkücüdür ve BAşbuğdur.Ayrıca "Milliyetçilik" bir Atatürk ilkesidir unutmayalım ki.Ama Atatürk'den önce de Başbuğlarımız olmuştur sonra da.Türk milleti tarihin boyunca sayısız kahraman ve dünyanın en önemli liderlerini çıkarmıştır.Atatürk şüphesiz bunların en önde gelenlerindendir.Ama Sayın Türkeş de bu ülke için Turan için sayısız hizmet vermiştir.Bence "Son Başbuğ" sıfatını da haketmiştir.

Bende bazı konularda Sayın Baheçli'yi eleştirdim.Ama Atatürk ya da Sayın Türkeş'i eleştirmek belirli çerçevelerin dışında ya da içinde turmak bugün hiç birimizin haddi değil sanırım.Son olarak bu gibi gereksiz konuların açılması ve tartışılması gereksiz ve zarar verici.Eğer yukarıda söylenenlerin tartışılması gerektiğini düşünenler varsa da onların yeri burası değil sanırım.Bazı konular ve kişiler tartışmaya açık değildir...

Saygılarımla

Burada asıl senin vermiş olduğun cevap salakça!
Yazılarımı iyi okursan Ülkücülüğü bölecek bir kelime sarfetmedim.Ben sadece başlıkta sorulan soruya Başbuğu M.Kemal ATATÜRK'tür dedim.Senin kimi başbuğu gördüğüm umurumda bile değil anladınmı!
Ya bana verilen cevap nedir oku da ondan sonra saçma sapan suçlayıcı yorumlarını yap!

yahyaoglu Tarih: 2005-03-04, 14:35:07 İleti konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

başbugumuz Rahmetli alparslan türkeştir ben başka başbug tanımam

Bu nasıl bir cevap bana açıklamasını yap ve ondan sonra beni yargıla buyur afiyet olsun!

Bir de şunu söylemekte fayda görüyoru;yakın bir zamanda bu sitede bir yazıma cevap veren kişi çok ilgin ve hayret edici bir cevap vermişti aynen şöyle ki kayıtlarda var;

Ben Türk insanını TÜRK BİRLİĞİ'nden bahsettim ve bu birlikte Türk insanını Din-Dil-Meshep ayrımı yapmadığını belirttim.Bana sizin MHP'den olan birisi bakın ne dedi...

Ben İslam Dininden başka bir din tanımam ve benim ülkemde İslamdan başka dine inanan Türk'de azınlık sayılır!!!

Bu ne küstahlıktır-bu ne cehalettir-sizler MHP li kişiler kürt-Türk kardeştir,kürt ne kadar kürtse bizde o kadar kürdüz diyen MHP mensupları,kendi kanınızdan,kendi canınızdan olan insanları sadece Din-Dil-Meshep farkından dolayı kendi ülkenizde AZINLIK sayacaksınız öyle mi?

Bu millet artık sizin cehaletinizden ve düşüncesizliğinizden bıktı kardeşim.Bizleri yani TÜRKCÜ-KEMALİST-TURANİZT olan insanları daha şimdiden bölücü ilan eden sizler,yarın terör örgütü diye silah sıkarsınız.Sizin için kardeş kanı akıtmak pek de yadırganacak birşey olmasa gerek değil mi ne de olsa KATLİVACİP sayılırız.Kendinizi öyle kandırırsınız,katillerin peşinden reis çıktı-reis geliyor ülkye-gibi saçma fikirlerin ve kapalı güçlerin ardına saklanarak kendinizi kandırırsınız.Sizin Çatlılarınız yada diğer katilleriniz kendi menfaatleri için adam öldürdü ve kendi çıkarları için bu örgütleri çeteleri kurdu.Sizin gibi bizlere salak diyen zihniyet de Milliyetci diye Mafyayı kendine yamamaya kalktı.Onlar zaten Emperyalizm'in ve Kapitalizm'in kollarıydı ve bu ülkede kendilerini sahiplenecek Milliyetci Hareket istiyorlardı.

Şimdi bana buradan çok bilginç bir tavırla salak diyen kişi...buyur moloz yığını sizin olsun...

Saygılar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Çar Mar 16, 2005 11:34 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

g_turan
Foruma müdahele etmek istemediğimiz şu günlerde.Tabir-i caizse senin gibi ''dingil'' lerle uğraşıyoruz.

Sizin başka işiniz gücünüz yok mu?
Komünist ağzıyla Türkçülük yapılmaz.Hadi yaptın diyelim;yapılacak yer burası değildir.İstesen de yapamazsın zaten.

Senin tipinde insanların yaptığı tek şey şudur;
Kocakarı güçten düştüğü zaman durmadan çenesi çalışır.Yaptığın şeyde bundan farklı değil.

Sana tek soru soracağım cevabını forumda veremeyeceğin için üzgünüm ama kendi kendine cevaplamaya çalış;

Sen bu ülke için ne yaptın?
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Per Mar 17, 2005 1:50 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şahsi görüşümü yazdım Atatürk benim için ülkemizin en zor günlerden çıkmasında emek harcamış ülkesine adadıgı ömrünü yaşamış iyisi ve kötüsüyle atam liderimdir ona laf söyletmem ama başbug tek demek benim için . Davamı ortaya çıkartan rahmetli başbugumu da asla unutmam benim başbugum Alparslan türkeş davam türk islam ülküsüdür ben bu der bunu yaşamaya çalışırım g_turan herhalde siteden kovuldun ama eger okuyabiliyorsan umarım cevabını almışsındır..

Kendi hayatımda sitede okulumda işimde evimde yaşadıgım şehir de ve ülkemde bence en büyük sorun kültürümüzün örfümüzün adetlerimizin asimile edilmeye çalışılmasıdır hele bunu yapanlar ülkemizin insanı olunca kahrolmamak elde degil....

Buna binayen başbugumuza davamızın boyutuna yönelik bazı adi eleştiri ve suçlamalar bence davaya degil davamızın karşısında başka çare bulamayan diger düşman ve dış güçlerin uşaklarıdır onlara uşaklıktır. Her neferin lider her liderin nefer oldugu bir dava için Allaha inanan onun adını yüceltmeye dinini korumaya ülkesini yaşatmaya ve yaratıldıgı ırk ı kabullene bilmeyi bundan gurur duymayı bilen bir nefer dahi sag kalsa bu dava muzaffer olacaktır...........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Per Mar 17, 2005 5:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konuyu nerden nerelere getirmişsiniz!

Atatürk söylemese de yaptıklarıyla ülkücü olduğunu göstermiştir :!: :!:
Zaten 'Komünizm görüldüğü yerde başı ezilmelidir'lafını da boşuna söylememiştir.1940 ların başında rusyanın Türkiye'den boğazları talep etmesi ve saldırgan politikaları Ulu Önder'in ileri görüşlülüğünü bir kez daha ortaya koymuştur.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Mar 17, 2005 5:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HER BAŞLIGIN ALTINA YOK BU NASIL TARTIŞMA YOK BU KONU NEREYE GELMİŞ YA ALPER TUNGA YÖNETİME SÖYLEDİ BİZE YAZMA YASAGI GELSİN SADE SEN YAZDA ÖGRENELİM BU İŞLER NASIL OLUYOR
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Per Mar 17, 2005 5:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

O zaman şöyle söyleyelim:
Konuyu hiçbiryerden hiçbiryere getirmişsiniz :!: :!: :!:

8)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Mar 17, 2005 5:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bak kardeşim burdaki yazıların hepsini okumadın buna eminim başka bir msjın arkasından 12 dakika sonra bu iletiye msajını attın ben sana şunu söyleyeyim bir konuda konun tümünü eleştireceksen bir kere baştan sona okumuş olmalısın ama sen son bir yada ikli iletiyi okuyup konuyu açan arkadaşımızı da yazanlarıda sanki bir hiçmişler gibi yargılamaya kalkıyorsun ülkücülerin sende dahil ediyorum bilmesemde zeki ve düşünceli olduklarını unutma eleştiri yapacaksan mantıklı yap bu site bir çok gencin yaşlının zaman verip bir şeyler paylaşmaya ögrenmeye ögretmeye çalıştıgı bir platform lütfen toplu eleştiri yapma ya beni yada bir başkasının yazısını eleştir birde eleştirecegin yazıyı okuuuuuuuuuuuu
omertarkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Per Mar 17, 2005 8:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamınaleyküm ülküdaşlarım.Ben tekstil piyasasında önemli bir yerdeyim.Şu anda bu vatanın ne halde olduğunu belki herkez gibi belki herkezden daha iyi biliyorum.Ve şunuda biliyorumki bu ülkenin böyle cevabı bilinen konularla tartışma konusu olup zaman kaybı olmamalı.
Benim Başbuğum M.Kemal Atatürk ve Alprslan Türkeştir.Ve çoğumuzun
da böyle düşündüğünü zannediyorum.Aksini düşünenler içinde;davamızı bilmeden yada bilerek yıpratmaya çalışan kişiler olduğunu düşünüyorum.
Ve diyorumki davamızın ne olduğunu düşünüp onun için sarf etmeliyiz.Ben görevimi,borcumu tam anlamıylan olamasada tüm gayretlerimlen yaptığımı düşünüyorum.Çaşıtların veya benzeri kişilerin yapmamızı istediği
şeyleri yapmak üzereyiz.BÖL PARÇALA YÖNET.Bilmeden bölüyoruz,onlar parçalıyor,ve yönetenlerde gene onlar olucaktır.Biz biz olalım davamızı yeniden düşünüp onun için çaba verelim.Saygılarımlan ...
ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
dark_shadow
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Cum Mar 18, 2005 11:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

g_turan : Benim eleştirim sadece sana yönelik değil her iki tarafaydı.Hatta senden çok karşı tarafaydı.Klavyeye hışımla saldırıp cevap yazmadan önce yazıyı iyice okusaydın anlardın sanırım.Zaten gerekli cevaplar arkadaşlar tarafından verilmiş uzatmaya gerek yok.

g_turan :"Ben sadece başlıkta sorulan soruya Başbuğu M.Kemal ATATÜRK'tür dedim"

biz başka bişey mi dedik????
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız