Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - hangi gazeteleri okuyorsunuz?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ozanhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 40

İletiTarih: Sal Nis 05, 2005 3:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BİRDE HANGİ KİTAPLARI OKUYORSUNUZ DİYE SORALIM
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Sal Nis 05, 2005 4:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yeniçağın abonesiyim en son aldığım kitaplar
1.bırak eşkiya bellesinler
2.Türk Milliyetçiliği
3.çanakkale anıları
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Sal Nis 05, 2005 5:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oktay sinanoglu hedef türkiye başta bütün kitapları recep şükrü apuhan tarihi kitapları

Soner yalçının reis bay pipo okudum lakin sadece neler yazdıgını merak ettigim için yazarın güvenilir olmadıgını unutmayın okuyan arkadaşlar. reisi çogu yerde kötülüyor...

Güncel olan her kitabın okunması gerekir bence ama ben önceligi dinimizi anlatan kitaplar ve ülkücü hareketin geçmişi ile tarihimi anlatan kitaplara veriyorum (genelde)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Feraya
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 10:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yenicag gazetesini okuyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 1:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arsenik madem öyle sana birkaç örnek veriyorum ülküdaşım tabiki kimsenin bizi yazmadıgı anlatmadıgı bir dönemde bunlarda iyi ama çogu olay saptırılmış..

Şimdi orda Abdullah çatlı(reis)nın emriyle ve davamız adına bence yapılan temizliklerden bahsederken katliam diye bahsediliyor ve haksız yere yapıldıgını belirtiyor. Asala olayında bizim ülküdaşlarımızın bir çabası olmadıgını sadece bir iki kişi öldürüldügünü yazıyor halbuki asala abdullah çatlı ve ekibi ile çökertilmiştir.Bu görevi aldıklarını ve beceremediklerini anlatıyor. Susurluk olayında çatlıyı sanki vatan hani gibi anllatıyor daha yazmama gerek yok herhalde bacım Yinede Allah razı olsun adam yazmış kendi ideolojisine görede anlatmış ama okusakta o kitabı dikkat edelim. Abdullah çatlının bir vakit namazkıldıgını yazmıyor kitap oysa çatlı namazını kılmakta. Abdullah çatlının çok kısa bir dönem dinini yaşadıgını anlatıyor...

Şimdi degerli ülküdaşım Bunları kurnazcana fazla çaktırmadan yapıyor onun için dikkat edelim bende bildigim halde iki defa okudum ama ilk önce babam çatlıyı okuyalım sonra reis çünki ikisi arasında fark çok fazla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 2:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
babam çatlı'yı bizzat öz kızı yazıo objektif olamaz çok uğraşsa da

çok doğru...

bence hem reisi hem de babam çatlıyı okuyup tarafsız bir değerlendirme yapmalıyız
Alıntı:
hem haluk kırcı'yla birlikte yaptıkları bahçelievler KATLİAMIdır bu olayın adı böledir yaptıkları da katliamdır zaten sonuç olarak o gençler kendilerini savunamayacak durumdaydılar ve dahası onlar TÜRK tü

evet katliamdır...diğer tarafta çatlı ve ekibini asalaya yönelik çoğu başarılı pek çok operasyonu bulunmaktadır.Bunu da göz ardı edemeyiz.
Sonuç olarak Abdullah Çatlı'yı hatalarıyla-sevaplarıyla değerlendirmeliyiz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
CommandO
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 41

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 5:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arsenikCCC demiş ki:
hem haluk kırcı'yla birlikte yaptıkları bahçelievler KATLİAMIdır bu olayın adı böledir yaptıkları da katliamdır zaten sonuç olarak o gençler kendilerini savunamayacak durumdaydılar ve dahası onlar TÜRK tü sözde kardeşleri ister sağ ister sol hepsi TÜRK ve birlikte aynı ortamda bulunabilmeliler. benim annem de solcu ben de onu mu katlediyim?

S.a
Bacım senin anneni katletmene gerek yok. Benim de babam komunist. Ama ben babamı babam olduğu için seviyorum ve dünyadaki hiç kimseye değişmem. Ama bu, onun 80 öncesi yaptıklarını haklı çıkarmaz.
Eğer sen de medya ağzıyla KATLİAM diye bahsedersen, yani içimizden çıkmış bu yiğitlere katliam yaptı dersen inan mezarında kemikleri sızlar. Eğer medya Dursun Önkuzu'nun ciğerlerinin pompayla patlatılıp 3. kattan atılışını normal bi habermiş gibi veriyorsa, taranan kahveleri, otobüsleri, normal bi habermiş gibi veriyorsa, komunistlerin kurduğu halk(!) mahkemelerinde yargılanan Ülkücü kardeşlerimizin suçsuz yere infazlarını normal bi habermiş gibi veriyorsa, Haluk Kırcı, Abdullah Çatlı gibi yiğitlerin 7 tipli piçi gebertmelerini KATLİAM olarak verir. Bu yüzden satılmış medyanın siyaset haberlerine inanmayalım. 60 milyon bunun KATLİAM olduğuna inansa da sen bir Ülkücü olarak "Hayır, katliam değildir. Biz onları ezan dinmesin, bayrağımız kızıl çizmeler altında ezilmesin, milletimiz kızıl afata yakalanmasın diye öldürdük. Asıl katliam İstanbul Üniversitesi'nin kapısına asılan "Muhammed'in piçleri giremez!" (haşa) yazısını indirmek isteyen Ülkücülere hakları yenilerek yapılmıştır. " demelisin. Biz öldürülen Ülkücülere şehit diyoruz. Sebebi Allah(c.c) yolunda öldükleri içindir. Olaya şurdan bak, biz onları Allah için öldürdük, onlar bizi komunizm için öldürdü. Hangi dava haklı, hangisi yanlış? Ondan sonra karar ver hangisi katliam, hangisi değil? Bilmiyorum açıklayıcı oldu mu? Saygılar...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder ICQ
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 6:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arsenikCCC

Buda nedir?Yedi tane vatansız,milletsiz,bayraksız moskof uşağını korumak bize mi düştü?Veya biz kim olduğumuzu biliyor muyuz?Lütfen yazılarınıza dikkat edin.

Diğer bir husus ''w'' harfini kullanmak yerine ''V'' harfini kullanmanızı rica ediyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
CommandO
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 7:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arsenikCCC demiş ki:
ewet açıklayıcı ama fikrim sabit medyanın ne yaptığıyla ilgilenmiorum her ikisi de katliam. sonuç olarak ölen insan öldüren insan ölen TÜRK öldüren TÜRK hala anlamamakta direnenlerden misin? ülkemiz dünya'da en iyi orduya sahip dıştan parçalanması imkansız! we bütün dünya sınırları içinde ülkesine en bağlı TÜRK milletidir bu nedenle dier ülkeler şahını sürecei yeri bilio içimize işleyip bizi birbirimize düşürmek istediler başardılar. ama yine de içten parçalama girişimleri kısmen de olsa engellendi el ele! sağcı-solcu birlikte... bu da olmayınca bilmiorum burda bi haber wardı okudun mu 17 ağ. depremiyle ilgili amerika ve israil tarafından gerçekleştiği hakkında harika açıklamalar war. deprem ilk olur olmaz bunu (amcam polis) örendim ama tabi ki inanmadım. yani sonuç olarak bi de bunu denediler amaç yine aynı: TÜRKİYE yok olsun. ama olamaz çünkü gerekirse ölürüz we ölmeye giden bir TÜRK'ü kim durdurabilir? :evil:

Sen bu sözlerinle Allah yolunda ölenleri ve öldürenleri, komunist Allahsızlarla aynı kefeye koyuyorsun. Benim için kendi Türk hissetmeyen kimse Türk değildir. Kendini Türkiyeli olarak tanıtan Deniz Gezmiş ve it arkadaşlarının Türklük ve Allah ile alakası yoktur. "Türk öldüren Türk" lafın gerçekten çok düşündürücü. Peki sen o günlerde yaşasaydın ne yapacaktın? Gözünün önünde Ülkücü kardeşin vurulsaydı ne yapardın? Türk(!) öldüren Türk olmamak için gözünü mü yumardın? yoksa Haluk Kırcı gibi erir miydi annenden miras merhamet avucunda?
Biz de biliyoruz ülkemizde dış güçlerin parmağı olduğunu. Dış güçler başımıza komunizm diye bir bela çıkardı. Türklük'ten nasibini alamayan, che guevera, stalin, lenin, mao hayranları cuk diye atladı. Ülkeyi komunistleştirmek istedi. Biz ne yaptık? Bunların oyununa alet(!) olduk demi. Bıraksaydık da dış güçlerin oyununa gelmeyip, kardeşi kardeşe kırdırmayıp ülkemize komunizm getirselerdi öyle mi?Kusura bakma arkadaş benim deniz gezmiş ve onun gibi düşünen 7 tipli piç ile dursun önkuzu'yu, haluk kırcı'yı, abdullah çatlı'yı aynı kefeye koyanlarla işim olmaz. Bu davanın da böyle insanlara ihtiyacı yok. Bugün 7 tipli itin öldürülmesine "katliam" diyenler, yarın öbür gün bayrağın yakılmasına da "provakasyon, abartacak bişey yok" derler.

Deniz Türkiyeli, Önkuzu Türk'tü.
Ay-yıldız Bayrağı en büyük FARKTI.
Evita severler ÜLKÜ'den korktu.
Uyan Türk evladı, uyuma uyan!
Otuz kupona alınmadı bu vatan...

Anlayana...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 7:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arsenikccc;
bu ne değişiklik?Güzel güzel yazıyordun biz de takdir ettik.ama şu başlığa yazdıklarını okuyunca bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.Tamam sağ sol meselesi bir oyun bunu biliyoruz.Ama katliam matliam bu ne demek?Sanki bir taraf kurbanlık koyun,diğer taraf cellat.O günleri yaşadın mı?Her olay zamanın şartları içerisinde değerlendirilir.Bilmediğin yaşamadığın olayları böyle tek yanlı yorumlaman doğru değil.Takdir ettiğim iki yazında ülkücü gibi geldin bana,bir de harbi bir tip gibiAma bakıyorum 80 öncesini kafana göre yorumluyorsun.Bilmediğin konularda konuşmasan saçmalama derdinden kurtulursun.Senin koyun gördüklerinin neler yaptığını,ne haltlar karıştırdığını ben buradan yazsam sayfalar almaz.Sağ sol ittifakı başkadır,ülkeyi emperyalizmden kurtaracağız diye,rus ya da çin tipi yönetim getirmeye gayret etmek başkadır.Sen bana kalırsa bunları yazmadan annenle otur da doğru dürüst konuş.Sanırım yaşını almış birisi olarak,olayları daha doğru değerlendirecektir.Bu bir.İkincisi forum yöneticisiyle konuşurken de saygılı olmayı öğren.Ülkücülük önce edepli olmak demektir.Ucuz kahramanlık numaralarına da hiç gerek yok.Hele kabadayılık ağızlarına hiç gerek yok.Okuduğun kitaplar sana ülkücülük falan öğretmez.Ülkücülük bir yaşam tarzıdır.Okunarak değil yaşanarak ülkücü olunur.Daha dikkatli yazmanı tavsiye ederim.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 7:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arsenik ccc
1-Ülkücülük lafta kalmamıştır.Burada yazılanlar şahısların kendi düşüncelerini bağlar.Ne mhp yi ne de ocakları bağlamaz.Çünkü o teşkilatların kendi siteleri var.Oradan yapılan açıklamalara bakarak,lafta kalıp kalmadığını söyleyebilirsin.
2-seni ezecek şamaroğlanına çevirecek bir şey söylediğimi sanmıyorum.Sadece yanlış bir yorumuna müdahale ettim.
3-Türklüğümle sevinmem senin iznine bağlı değildir.
4-Yazdıklarını herkes yanlış anlamış olamaz.Aldığın tepkiler ortada.Çok açık yazmışssın tefsire gerek yok.İletin alındı ve anlaşıldı.
5-Babamdan değerli dediğin çatlı hakkında samimi konuşmuyorsun.Ya yazdığını bilmiyorsun ya bu kadar insan anlama özürlü!
6-Kendini kabul ettirip ettirmemeyi,bizim hislerimiz değil;yapacağın yorumlar belirler.Tepki alıyorsan,bir şeyler yanlış yapılıyordur.Çünkü ülkücü hareketin kriterleri belli.Bunlar dün koyulan kurallar değil.
7-Bilgi alışverişi,fikirlerinde dayatma değil,mantık çizgisinde uzlaşma ile olur.Ama ülkücülüğün tavizi de olmaz.Bu sistemin,lideri,teşkilatları ve doktrini bellidir.Bunlar tartışmaya asla açılamaz.Benim burad en çok üzerinde durduğum konu sistemdir.Ülkücü hareket 40 yıllık gelişimini tamamlamış ve oturmuş bir harekettir.Amerikayı baştan keşfedecek değiliz.Bizim davamız,türkçülük anlayışımız,vatan sınırlarımız ,bayrağımız bellidir.Biz başbuğun fikirlerinden ne arttırma ne de eksiltmeyi kabul etmeyiz.O mükemmeli ortaya koymuştur.Yolumuz 9 ışıktır.bunlar sitemizde de var.Buradan ne sağa ne sola saparız.Bizim ülkümüz ve yolumuz müslüman türk ülküsüdür.Başka türlüsü bize uymaz.Bunu kabul edersen seni ülkücü kabul ederiz.Etmezsen belik türkçüsün,ama ülkücü olamazsın.O zaman başka yerlerde arayacaksın ittifakını.
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 8:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Bugün 7 tipli itin öldürülmesine "katliam" diyenler...

Sen bunlara iyiki yapmış dediğin için zaten 80 öncesi cinayetler yaşandı.Kime yaradı bu cinayetler,karşılıklı intikam almalar?Bizden biri öldürsün yapana aferin'diyelim,onlar öldürsün yapana 'aferin' desinler..ee seonuç?sonuç: genç yaşta ölen insanlar........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 8:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sen neymişssin be?Seni bu kadar insan adam edememiş de biz mi edeceğiz.Yaptıklarından çok etkilendim.Tanışıyormuyuz?Bu kadar iyi
tanıdığına göre beni.Hakkımda epeyi yorum yapmışssın.Bak icraatlarını sayacak kadar öğünme ve cesaret meraklısısın.Benim o mahalleye dalmam için senle gitmeme gerek yok.Ben tek başıma da yaparım.Gerçi iyi bir muhafızdan mahrum olacağız ama bence pek kayıp değil.Ben akıllılarla,ve gücünü bilenlerle icraata giderim.Problemli kız çocuklarıyla dolaşma gibi bir huyum da yoktur.Hadi iyi geceler.
CommandO
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 8:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arsenikCCC demiş ki:
ülkücülük lafta kalmıosa sizin derdiniz ne? burda eşit şartlarda tartışmaya birbirimizle bişeyler paylaşmaya çalışıoruz. sizin yaptığınız örnek olarak beni ezerek kendinizi tatmin etmek. eğer daha çok Türklüğünü seweceksen buyur izin werdim şamar oğlanına döndük burda! hem ne dedim ben anlamadan yargıya warıosunuz? ölen insan dedim İNSAN TÜRK DEDİM BAŞKALARI YÜZÜNDEN ÖLDÜRÜLDÜ DEDİM biz geçmişte birbirimizi öldürerek o komünizmi sokmaya çalışanlara yol açmış olduk. şöle eşit bakarsak her iki tarafta ülkesini sawunmuo muydu? alet oldu milllet ellerinde. benim derdim bu!!!! ayrıca abdullah çatlı babamdan değerli benim için sözle anlatılacak gibi deil! çok büyük bir insan benim için örnek aldığım bir kişiliğe sahip. sonuç olarak bana watanım için öl deseler ölmezsem şerefsizim. bi de katliamın kelime anlamına bi bakın lütfen. SİZİN BENİ KABUL ETMEMENİZLE BEN TÜRK OLMAKTAN ÇIKMAM İSTEDİĞİNİZ KADAAR DİL DÖKEBİLİRSİNİZ. İSTERSENİZ Bİ DAHA BURAYA GİRMEM tabi ki yalan sölemeyi sewmem hoşuma gitmez çünkü çok bilgi werici we kararlı bi yer burası. hadi eywallah teşekkür ederim Türk olmayı sewdiğiniz için hepinize kolay gelsin...

Allah insanlara akıl vemiş ki akıllarını doğru şekilde kullanıp doğru yolu, Hak Yolu, Allah Yolu'nu bulsunlar diye. Ama bazı insanlar akıllarını yanlış kullanıp, insanlığı kurtarmak(!) adına saçma şeyler yapmışlardır. Bunlardan birisi de komunizmdir. Komunistler 80 öncesi yaptıklarıyla Allah Yolu'nda olmadıklarını kanıtlamışlardır. Allah'ın askerlerine ilk kurşunu sıkıp, Ruhi Kılıçkıran'ı şehit etmişlerdir. Biz, Türk-İslam Ülkücüleri, Türk milletini Allah Yolu'ndan döndürmeye kalkışanlara hatta ve hatta bu yolun canlı kalkanları olan Ülkücüleri hedef alanların karşısındayız. Düşmanlarımızın da aklı var. kimse onları komunist olacaksınız diye zorlamadı. Onlar kendileri bu yola girdiler ve bozgunculuk yaptıkları için, Allah'ın dinine saldırdıkları için, camilere kızıl bayrak astıkları için, suçsuz günahsız insanları kendi adaletlerinde(!) yargılayıp, infaz ettikleri için karşılarında bizi buldular. Yoksa biz kimseye katliam falan yapmadık. Biz bu ülkeden " La ilahe illallah" silinmesin diye onlarla savaştık. Biz onlarla Ay-yıldız, orak-çekiçe dönmesin diye savaştık.Onlar dış güçlere karşı bizimle birlikte olmayıp, Allah Yolu'nda olanlarla olmayıp, Allah'a karşı olanların maşası(sscb,çin...) olunca bu savaş çıktı. Bu yol Hak Yoludur. gerisi angarya..
Unutmaki ilk kan döken biz değiliz. Onlar Ülkücü kardeşlerimizi teker teker öldürürken biz Türk'üz, biz kardeşiz(!) diyemezdik. elimiz armut toplayamazdı. Türklük'ün ne olduğunu bilmeyen insana biz Türk'üz demek abesle iştigaldir. onlar senin gurur duyduğun İstiklal Marşı'ndan hiçbir duygu yaşamıyorlar. Bu yüzden sen ne kadar biz Türk'üz desen de onlar anlamayacaklar. Pis faşist diyerek vuracaklardır. Çünkü onlar senin gurur duyduğun şeylerle ilgilenmiyorlar. Onlar için önemli olan proleterya. Ondan da ne anladıkları meçhul ya...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız