Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - DAVAYA KUL KÖLE OLMAK VAR SÜTÜNÜ DÖKEN INEK OLMAK YOK
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 9. sayfa (Toplam 11 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cum Nis 01, 2005 4:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kaan68 demiş ki:
lutfen bildigimizide bilmedigimizide konusmayalim... onc gunah alirsiniz sonrada bu birligi bolersiniz... sana bi ornek vereyim. ozan arif hic bir zaman sayin bahceliyi hor gormedi ve her zaman basimdir saygi duyarim sucunu soyledi ve sizde onu suclu cikarttiniz....

bi insani girtlaginda tan olarak 40 dugum vardir... buda demektirki konusmadan 40 kere dusune bilirsin!!!!!

Bu yazdiklarin aslinda senin icin gecerli. Bilip bilmeden yazmasan iyi olur! Sen hele ozan arif olayini iyicene arastir bakalim. Devlet beyin sucunu söyledi diyemi suclanmis cikartilmis yada baska nedenlerden dolayimi uzaklasmis görürsün!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 142

İletiTarih: Pzr Nis 03, 2005 4:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kaan68

selamunaleyküm kardes

bilemiyorum burda kim girtlaktan konusuyor ama sana tavsiyem biraz arastir ozanin ne oldugunu ögren sonrada devam konusalim bilmeden konusmanin günah oldugunu yaziyorsun ama kendin günaha giriyorsun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Pzr Nis 03, 2005 7:57 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Beyler devlet beye laf yazana:

Ulan devlet bahçelinin bulundugu konuma gel sonra konuş. Dini görüşlerini asaletinin bil öyle konuş. Ülkücüyüm diye geçinme bizde lider tartışılmaz bilde konuş. Teba tebalıgını bilsin ........Lideri seçmekte tebanın görevi bunada iyi bellesin bunun zamana da kurultaydır kurultay haricinde liderime laf edenin Allah belasını versin....

Gelelim dede korkuta kıymetli ozanıma. Adam okul müdürü iken girmiş davaya. Başbug yanından ayrılmamış hiçbir zaman. Allaha kitaba yemin olsun diye başlamış söze bismillah diyerek konser vermiş.
Kendini ülkücü zanneden zavallılar ozanın onda biri olan varsa içinizde bende namerdim. Meydan boş sananl alem konuş babam konuş

Kardeş bize ülkücü derler bunun şartları var . Kanunu kuralı nizamı var. Büyügün olana saygısı hürmeti var . Ben devlet bahçeliye laf edene ülkücü demem ben ozanıma laf edene ülkücü demem. He umurunda degilmi söyle devam et ben karşılaşırsam ozaman bende söylerim bir şeyler....

Beyler biraz agır olmuş olabilir 20 yaşındaki gençlere kalmadı ne devlet beyi nede davamız için nice çaba gösteren ozan arifi eleştirmek bize düşmez.

Ozan arifle sadece mail yolu ile görüşüyorum. Bakın birkeresinde yazdım abi bu parti senden ne istiyor diye (sinirle o an parti yönetimini suçlemıştım)

Cevabı bana ibret oldu. ne diyorun kardeş dedi.Bu davaya baş koymuşuz dedi.Kimseyle bir sorunumuz olmaz dedi. Sen davanı yaşamaya bak kendini geliştir dedi. Ülkemin imanlı gençlige ülkücülere ihtiyacı var dedi.

Bu mu lan kötülük....

Yoksa saygıdeger liderimizi kötüleyenler begenmeyenler.(olayları bilmiyoruz sertlik konusunda dsp konusunda bilmedigim için bende kızgın yada dargınım ama bu dile gelmez şimdi zamanı degil)

Sabahlara kadar mecliste çalışan . Bazı gün bir kaç partili ile birlikte mecliste tek kalan bahçeli davamızda uzun süredir rahmetli başbugumuzun yanında yer alan bahçelimi yanlış yaptı. Beyler bu adamların bir yanlışı varsa oda bizlere güvenmek gelecegi bizlere bırakmak yada bu ülkeyi karşılıksız sevmektir. Lütfen kimin hakkında konuştugumuzu unutmayalım

BİRİ BAŞBUGUN OGLUM DEDİGİ
DİGERİ TÜRK İSLAM DAVASININ LİDERİ
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kaan_kahraman
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 97

İletiTarih: Pzr Nis 03, 2005 10:26 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

OZAN ARİF'İ DIŞLIYANLAR ONUN BÖYLE OLMASINI İSTİYENLER KİMDİR ONU ANLAMAK LAZIMDIR!!! TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Nis 03, 2005 1:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yahyaoglu

selamunaleyküm

yahya bu hitap kime anlamadim sayet isim belirlersen memnun olucam
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Nis 05, 2005 2:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kaan_kahraman

selamunaleyküm

kaan kardes ozani arifi kimse dislamadi ozan aríf kendini dislatti ülkücü hareket yanlis yapan disinda kimseyi dislamadi dislamazda tas yerinde agirdir agirligini koruyamadi
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Sal Nis 05, 2005 7:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben net olarak yazdım kardeş kısır tartışmalarla ugraşacak zamanım yok . Belirttim ozana laf söyleyenede devlet beye dil uzatanada. Lafım davayı isteyerek yada istemeyerek yıpratma çabası gösterenlere. Dikkatli okursan kimi kimleri kasteddigim ortada.

Teba tebalıgını bilsin diye yazdım yönetim lerin yada büyüklerimizin oynadıgı satıranç bizlerin agız dalaşına dönüşmemeli. Ozanın haklı oldugu yerler oldugu gibi yanlışları oldugunuda yazmak istedim devlet beyin eksikleri olsada bizim liderimiz oldugunu hatırlatmak istedim .

Yani kardaş zarar vermektense bazen bizim bazı konularda konuşma hakkımız olmadıgını olsada susmamız gerektiginiyazdım bu arada ülküdaşım adım burak burdaki kullandıgım adım soyadım oda yahyaoglu

ya burak diye yada yahyaoglu diye hitap edersen sevinirim. Ülkücü davasını yaşamalı bilmeli diyen ozana uyalım. Liderimize saygı duyalım. eyvallah...
zafershn
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 211

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 11:16 am    ileti konusu: tebamı arkadaşmı Alıntıyla Cevap Gönder

tebam,tebalık ne acımasız ve kin dolu bir söz.simgesi BOZKURT(belki bunu unutmuş olanlar vardır)olan bir hareketin mensubu bu kelimeyi nasıl kullanır.yanlışlık veya kavram kargaşası olmuştur diye üzerinde durmayalım.arkadaşlarını tebanın bir mensubu değilde gönüldaşı kabul eden,emri altındakileri tebası değilde arkadaşları,ülküdaşları,kardeşi gören yahyaoğlu gibi candostlarının yani bizlerin artık başkası ile değild kendimiz ile mücadele etne zamanı gelmiştir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 1:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Zafer ben ozan arif ve sayın liderimize hakaret edilmemesi için yazı yazıyorum tutmuş bana (tebam tebalık) ki ben teba tebalık dedim. Yani içine kendimide dahil ettim önceki yazımdan anlayabilirsin. Şimdi zafershn kardeş olmuyor sen beni şaşırtıyorsun uzun zamandır sitede görmüyordum seni geldinde şimdi sadece bu mu yazılıp gidilmeli idi.

Enson geldigindede ocak başkanlıgı hakkında agır ve uslupsuz bir biçimde yazmıştın. Kardeşim benim dini konulardaki hassasiyetine hak veriyorumda bulaflar bana hatırlattı.

Bu ne perhiz bune lahana turşusu

Kendimizden başlayacaksak blader yazının içindeki kelimelere degil kelimelern anlam bütünlügüne bakmakla başlayabilirsin sen....
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 2:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yahyaoglu

selamunaleyküm

yahyaoglu ne bekliyorsun zafer gibilerinden sinekte kücük ama migde bulandiriyor zaferde bu deyim icinde iste isi gücü yok bozuk plak gibi takilmis bir yere dönüp duruyor kardesimiz millet aya gidiyor zafer efendi sana hala orda dur olurmu
selo52
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 227

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 7:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar birbirimize laf atmakla biyere varamayız.OZAN ARİF ÜLKÜCÜLÜĞÜN SESİ.DEVLET BAHÇELİ' DE TÜRKLÜĞÜN ŞUAN Kİ LİDERİDİR.İKİSİDE TÜRKTÜR İKİSİDE BİZDEN .İKİSİDE GÜNEŞTİR İKİSİDE BALÇIKLA SIVANMAZ.
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR.
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 1:49 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selo52 KARDEŞ ZATEN BUNU ANLATMAYA ÇALIŞTIM YAZILARI OKURSAN ANLARSIN VE BUNU ANLAMAK İSTEMEYİPTE YAZIMIN İÇİNDEKİ KELİMELERE TAKILANLARA KIZDIM...
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Nis 13, 2005 12:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yahyaoglu

selamunaleyküm

kizma gardasim kizma zafer gardasimin isi gücü yok kendi kendine avunuyor ehh birazda korku var tabii MHP devlet beyin denetiminde iktidar olucak zafer ve onun gibiler yanilcak diye
zafershn
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 211

İletiTarih: Sal Nis 19, 2005 9:37 am    ileti konusu: 12eylül Alıntıyla Cevap Gönder

sen izmirliydin dimi.hani şu esrar işi yapan başkanın memleketi.sen de kullanıyomuydun sattığınız şeyi.sağlıklı kelimeler çıkmıyor ağzından
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 9. sayfa (Toplam 11 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız