Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - HALA KARDEŞMİYİZ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
selo52
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 227

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 5:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar sırf müslüman diye herkese kardeş diyeceksek şu sorularıma cevapverebilirmisiniz.Size bazı müslüman ülkelerin bize yaptıklarına örnek
vereceğim Suriye 15 yıl Öcalanı neden besledi.İran neden pkknın lojistliğini sağladı Lübnan neden topraklarını pkk kampları haline getirdi.Saddam neden Türkmenlere zulüm yaptı .En basiti Araplar 1.Dünya savaşında bizi neden sattı.Kürtlerin Mersinde yaptıklarıda ortadadır.Elhamdülillah hepimiz müslümanız.Ama Bu yapılanları kardeşliğiyle nasıl bağdaştırabilirsiniz.
Ülkümüz Turan Rehberimiz KURAN'dır.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
hayridede
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 60

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 8:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arsenikCCC demiş ki:
biz Türk İslam ülküsünün peşindeyiz her müslümanla kardeş olamayız doğru sölüosun :wink:

kurana ve sunnete ters duserek insan olamayız..Türklük nerde..Allah müslümanlar kardeştir diyorsa,Peygamber efendimiz(.a.s) muslumanlar kardeştir diyorsa bize ne oluyor..haşa daha iyimi biliyoruz..imanı ve tevhidi kalbinde yasamadıgın surece senin Türklüğün fanatiklikten oteye gidemez..bu da sana ve bize zarar verir..!!selametle..
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 2:05 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş yaranıda derdinide gönülden anlıyorum. Lakin sana katılsamda kimsenin hakkını yemek bize yakışmaz bence 1000 kürtten adam akıllı çıkan en azından ülkeye saygı duyan bir müslüman çıkar . Onu ve onun gibileri ayırdıktan sonrası için aynen dedigin gibi katılıyorum...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 5:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mustafa639 demiş ki;
Alıntı:
Bir milli-devletin bünyesinde, o devletin kurucu asli unsuru olan ırkın yanısıra bir başka etnik de yaşıyorsa ve o etniğin nüfusu ters orantılı bir şekilde artıyorsa, o etnik kendi soy şuuruna sahipse, emperyalistler tarafından da destekleniyorsa, biliniz ki kurucu asli unsur için potansiyel bir tehdittir. Dünyanın her yerinde bu durum böyledir. Ve emin olunuz ki tüm milli-devletler böyle bir durum karşısında tedbir alırlar, aksi halde varlıklarını sürdürmeleri mümkün olmaz.

mustafa639 ülküdaşım.Tespitin son derece gerçekçidir.Devlet açık ya da gizli,bununla ilgili tedbirleri ya alır,ya da bir gün azınlık haline düşer.Ben de aynı senin gibi,bunların kardeşimiz olduklarına inanmıyorum.Çok yazımda,bunu zoraki nikah olarak tanımlıyorum.Müslümanlık bağlantısına gelince.Hadi müslümanlıklarını sağlam kabul edelim buna da inanmıyorum ya;onun nedenlerini açıklamayı ileriye bırakalım;ülkücülükleri hakkında da ciddi kuşkularım var,bizden yana gibi görünenlerin.Bana kalırsa bu da maske.Ben ocaklarda böyle bir iki kişiye rastladım.Konuşurlarken çok dikkatli izledim.İnsanları anlayacaksan,gözlerine sabit bakacaksın.Makinalı tüfek gibi sayıp döküyorlar 9 ışığı,ama gözler fırıl fırıl dönüyor.Ben samimiyet görmedim.Yanlışları yok sözlerinde,ama bakışlar öyle değil.Birtakım hesaplar var kafaları karışık bu belli.Yanlız bir konuyu ayırmak istiyorum.Sen bu işin bilincinde olan bir insansın,ama doğuyu ve güneydoğuyu hiç bilmeyen kardeşlerimiz var.Burada doğulu ve güneydoğulu ile kürt kavramlarını ayırmak istiyorum.Çok farklı mesele bunlar.Yine de yanılabilirim.Belki çok büyük bir rastlantı olarak,hem müslümanlığı hem de ülkücülüğü özümsemiş,bir kaç numune çıkabilir.Neticede insandır.Ama bunların sayısı,genel nüfusa göre ihmal edilecek derecede az olacaktır.Bunların kanlarında,genlerinde bu başkaldırı güdüsü var.Bunlar osmanlı'da bunu gösterdiler,tarihi daha çok yeni ırak meselesinde de bunu gösterip düşman ile işbirliği yaptılar.Bunlar bunu hep yapıyor.Bu iş Türkiye'nin tek taraflı iyiniyeti ile daha fazla götürülemez.Sonuç olarak;bunlardan hiçbir şey olmaz;bırak vatandaş olmasını.Saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
turkefesi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 53

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 9:44 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herşeyden önce dini ve milleti ne olursa olsun bütün insanlar Allah'ın bize en aziz emanetidir ancak bu onlarla kardeş olmamızı gerektirmez, ihaneti hoş görmemizi de.
Kürtler gittikleri heryerde hemen dernek kuruyorlar hemşericilik ayağına toplanıp birbirlerini sıkı sıkıya tutuyorlar. İçlerinde vatanlarını sevenler olmasına rağmen bu yaptıklar bana pek de samimi gelmiyor.

Önemli olan bunlara fırsat vermemek bunlara kürt milli bilincini aşılamaya kalkışanları durdurmaktır. Aksine Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez birliği ve bütünlüğüne tam itaati oluşturacak şekilde çalışmalar yapmalıyız.

Kardeşlik aynı dil, din, kan, tarih ve ülkü bütünlüğüyle olur. Bunlardan birisi farklıysa kardeşim değildir. İtaat etmeyi bunlara öğretmeliyiz. İyice azarlarsa tarihe gömeriz olur biter. Çok da zor değil. Beni asıl korkutan bu kardeşlik işinin ileriye gidip kanların karışmasıdır. Sakınılması gereken budur.!
hayridede
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 4:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkefesi demiş ki:
Herşeyden önce dini ve milleti ne olursa olsun bütün insanlar Allah'ın bize en aziz emanetidir ancak bu onlarla kardeş olmamızı gerektirmez, ihaneti hoş görmemizi de.

ben müslümanım diyen herkes bizim kardeşimizdir..bu ayet ve hadisle sabittir..kimsenin bu konuda laf etmeye hakkı olamaz..tabi iman eden inananlar için..ancaaak hainler tabikide kardeşimiz olamaz..vatanın bolunmez butunlugune ve muslumanım dedıgı halde Allaha ve peygamberine hainlik eden tabikide kardeşimiz deildir..demek istedigim şudurki herkesi aynı kefeye koymayınız..Dizdize,gönül gönüle zikrullah yaptıgım Kürt kardeşime nasıl hain derim ben,nasıl geber git derim.O benim musluman kardeşimdir..Fanatik olmayın lutfen..fanatik olacaksanızda en basta Allahın ve Resulunun fanatiği olun..İmanın fanatiği olun...Dönüş yalnız O'na dır..selametle...
hayridede
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 4:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arsenikCCC demiş ki:
arkadaşım aydın'lı doğru biliosun çok fazlalar orda her şeye karışıolarmış aydın'da kadınlı erkekli yatıp kalkıp apo çıksın die namaz kılıolarmış aydındaki kürtler

Namaz insanı kötülükten ve fuhşiyattan alı koymuyorsa kılınan o namaz ahirette bir paçavra gibi kişinin suratına carpılacaktır..
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 5:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
köpein duası kabul olsa gökten kemik yağardı!!!!!!!

pkk nın ilk çıktığı yıllarda marksist olduğu(ki hala öyle ama saklıyor..)
daha sonradan halkı kazanmak için sahte imamlar kullandığı da bir gerçek...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 7:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

:twisted:

En son yahyaoglu tarafından Cum Nis 08, 2005 1:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
selo52
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 227

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 9:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ARSENİK BACIM SEN HİÇ GÖKTEN KEMİK YAĞDIĞINI GÖRDÜNMÜ?KÖPEĞİN DUASI KABUL OLSA GÖKTEN KEMİK YAĞARDI.APOYU ONLAR DEĞİL ONLARIN AĞABABALARIDA GELSE İMRALIDAN ÇIKARAMAZ.HALA BAZILARI KARDEŞLİKTEN BAHSEDİYO BENİ KİMSE BAYRAK YAKANLARLA KARDEŞ İLAN EDEMEZ.
hayridede
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 11:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selo52 demiş ki:
ARSENİK BACIM SEN HİÇ GÖKTEN KEMİK YAĞDIĞINI GÖRDÜNMÜ?KÖPEĞİN DUASI KABUL OLSA GÖKTEN KEMİK YAĞARDI.APOYU ONLAR DEĞİL ONLARIN AĞABABALARIDA GELSE İMRALIDAN ÇIKARAMAZ.HALA BAZILARI KARDEŞLİKTEN BAHSEDİYO BENİ KİMSE BAYRAK YAKANLARLA KARDEŞ İLAN EDEMEZ.

müslümanlar kardeştir..İslamiyette din,devlet ve namus için savasılır..dinime,devletime,namusuma uzanan el tabikide kardeş eli olamaz..!!ben genelleme yapılmasın diyorum..vebali buyuk olur..
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Cum Nis 08, 2005 8:18 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alper_Tunga72 demiş ki:
Alıntı:
köpein duası kabul olsa gökten kemik yağardı!!!!!!!

pkk nın ilk çıktığı yıllarda marksist olduğu(ki hala öyle ama saklıyor..)
daha sonradan halkı kazanmak için sahte imamlar kullandığı da bir gerçek...

bu yorumu mu kendime saklıyım alperen2006,niye ki??
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
metinreisccc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Cum Nis 08, 2005 1:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yok kardeşlik mardeşlik.herkes ettiğinin karşılığını alacak.kahpelik yok öyele arkadan. kardeşlik bitmiştir.müsamaha yok bundan böyle.artık bozkurtun yasaları konuşacak.
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Cum Nis 08, 2005 2:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alperen 2006 hakında açıklama:
Üye alperen2005 rumuzuyla siteye üye olmuş.Şaibeli ifadelerinden sonra üyeliği iptal edilmiştir.Kısa süre sonra alperen 2006 rumuzuyla tekrar siteye kayıt olmuştur.İkinci üyeliği anlaşılınca üyeliği iptal edilmiştir...

Bilgilerinize
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız