Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - HALA KARDEŞMİYİZ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Cmt Nis 09, 2005 7:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş şoförlerin hepsi kesilmiyor farkındaysan.iyi anla konuyu.amerikaya yardım eden,onlar için çalışanlar kesiliyor.diğerleri yani normal işini yapan,amerikayla alakası olmayan şoförler geri dönüyor...
bizde her zaman türkün yanındayız.fakat biraz akıllı davranalım.amerika zaten dönek bir millet.sen onların eşyasını taşırsın.paranı alırsın.ama o amerikalılar seni görüldüğü gibi ıraklıların kucagına atar...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
hayridede
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 60

İletiTarih: Cmt Nis 09, 2005 9:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

elif20 demiş ki:
Ben Türküm ve milliyetçiyim.. ne araplar nede kürtler nede başkaları benim kardeşim mardeşim olamaz.. Ümmetçilik ile milliyetçilik farklı şeylerdir.

haklısın hemde cok haklısın..2 din vardır..biri hak din..(Allah indinde yegane din İslamdır..Al-i İmran 19.ayet)digeride batıl din...(islam haricindeki tum dinler batıldır..)Kuranın ifadesidir bu..sen belli ettin safhını..ne diyeyimki..Sen ülkemizde anamıza,bacımıza tecavüz edilirken,tecavüz edenlere yardım ve yataklık eden Türkler olursa onları seversin..belkide desteklersin..ben ise Allahıma,imanıma gırtlagını keserim..cunku ben hak din üzere yasıyorum..Kim namusuma saldırırsa ve kim namusuma saldırılmasına yardımcı olursa,ona yardımcılık ederse onu keserim alimallah..(sen Türk kamyon şöförleriyle sefere çık bence A.B.D askerlerine su taşı,yemek taşı,ilaç taşı...bumu senin ülkücülüğün..hiçmi bişey ogretmediler sana..)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
hayridede
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cmt Nis 09, 2005 9:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Efe_20 demiş ki:
Ben canice katledilen TÜRK Söförlerin yanindayim, conilerin degil!!

Söylediğin zaten kendi içinde tutarsız..ÖLEN TÜRK ŞÖFÖRLER A.B.D KÖPEĞİ OLDUĞU İÇİN ÖLÜYOR...A.B.D ASKERİNE MALZEME TAŞIDIĞI İÇİN ÖLDÜRÜLÜYOR..BEN OLSAM BENDE ÖLDÜRÜRÜM..
hayridede
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Nis 10, 2005 10:30 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Efe_20 demiş ki:
Hadi ya... hayridede, sen Ajanmisinda bu kadar emin oluyorsun yoksa gizli bir örgüttemisin?

Allahın rahmeti ustune olsun..nacizane sana tavsiyem heran kıyamet kopabilir..sınav kağıdını doldur biraz..boş kagıtla gitme ahirete..Ama ben Türktüm dersin orda ama para etmez..boyle ajan majan hikayelerinide fazla okuma..gercekleri gormek icin imani bir kalp yeterlidir..sen o şöförler ne taşıyor sanıyordun..çiçekmi?
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Pzr Nis 10, 2005 11:55 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alperen2009

Alperen2005 [ 20 İletiler ]

Erhan1977 [ 6 İletiler ]

Alperen2006 [ 2 İletiler ]

Alperen2009 [ 1 İleti ]

Sitede bu rumuzlarla yazı yazmışsın.Yazılarının büyük bir kısmı Fethullah Gülen ile alakalı ve ona övgüler dizen yazılardır.

İlk üyeliğin Erhan1977 rumuzuyla.Bu rumuzla Atatürk'e dolaylı yoldan İngiliz kuklası dedin.İddalarını da Rıza Nur adında bir eşcinsel sapığa dayandırarak yaptın.Hiç boşuna ben Atatürk'e kukla filan demedim deme.Çünkü biz insan sarrafı olduk kimin ne diyeceğini biliyoruz biraz daha müsamaha göstersek kimbilir neler diyeceksin. Bunu sırf merak ettiğin için değil ortalığa fesat tohumları sermek için yaptın.Ardından Alperen2005 rumuzuyla faaliyete geçtin.İletilerinin biri diğerini tutmuyor ve Fetullah Gülen gibi bir kaçağa övgüler yazdın.O yüzden atıldın.Ondan sonra Alperen2006 ve Alperen2009 adlı üyelikleri alıyorsun.Senin aynı adam olduğunu baştan beri biliyorum.Üyeliğin yine iptal edilecek.Çünkü Atatürk'e kukla diyen bir zihniyetin burada barınmasına izin vermek Atatürk başta olmak üzere bütün şehitlerimize hakarettir.Sana göre Atatürk kukla.O zaman onunla birlikte çarpışan arslanlarda İngiliz kuklası sana göre.İşi uzatmaya gerek yok.... [/quote]
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
hayridede
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Nis 10, 2005 1:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Efe_20 demiş ki:
"Hayridede" o kamyonlarin icinde ne oldugu beni ilgilendirmez, ben söförlerin öldürülmesine karsiyim.
Ahiret zamani her kul Allaha, sevabinin günahinin hesabini elbet verecek,kimin ne kadar sevap isleyecegini sen böyle yönlendiremessin!

Senin kim oldugun bile beni süphelendiriyor!

Allah hepimize hidayet versin...Sen birgün ailene bir Türk saldırırsa dokunma..bırak saldırsın..hele kamyon şöförüyse hiç dokunma...bu senin tercihin..kim oldugumu merak etme..!! kim oldugum yazıyor yukarda..
hayridede
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Nis 12, 2005 6:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

elif20 demiş ki:
Türkiyeden Irağa yük taşıyan şöförler cahil garibanlardır. çoğu ne taşıdığını bile bilmez..

bu adamların boğazını keserek öldürmek arapların vahşiliğini gösteriyor.. abd askerlerini öldürecekleri yerde, zavallı gariban şöförlerin boğazını kesiyorlar.

bu araplar geçen yüzyılda yüzbinlerce Türk askerinin canlı canlı karınlarını deşmişti.

bence bu söylem senin müslüman düşmanlıgını gösteriyor..cahillik Allahı ve Resulunu tanımamaktır...nice okuma yazma bilmeyen Evliyalar vardır..o yüzden kendi saçmalıklarını bize anlatma..bu ülkü Türk İslam ülküsüdür..eger islamiyeti secmemiş Türkler varsa bu bizlerin eksikliğidir..demekki iyi anlatamıyoruz Hak yolu..
Senin dediğin manada gariban,cahil,okumamış mesela SAN-MARİNOLU bir hristiyan veya ETİYOPYALI bir müslüman hiç farketmez analarımıza,bacılarımıza A.B.D askeri tecavüz ederken o şerefsiz askerlere yiyecek ve mühimmat falan taşırsa biz gırtlak keseriz..sen arastır dur cahilmi deilmi,Türkmü deilmi,Müslümanmı deilmi..yada otur seyret tecavüzü..tercih senin..
kurt_ata
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Nis 13, 2005 9:36 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HER İNSANIN HAYELLERİ OLMALI AMA HİÇ BİR HAYAL BİR ÜLKEYİ, ÖZELLİKLERİ TÜRKİYEYİ BÖLECEK KADAR BÜYÜK OLMAMALIDAR !!!

EKMEĞİNİ YEDİĞİ YERE İHANET EDENLER
ER YADA GEÇ KURŞUNUNUDA YERLER !!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kurt_ata
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Nis 13, 2005 9:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türkiye Cumhuriyetinin TÜRK DEVLETLERDEN başka dostu olmadığı bir gerçektir ama şahıslar bazında ''La İlaha İllallah'' diyen ve bizlere destek olmasada köstek olmayan herkes kardeşimizdir...
tabi ki Türk kardeşlerimizin yeri ayrıdır...

En son kurt_ata tarafından Çar Nis 13, 2005 10:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Nis 13, 2005 10:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kurt_ata özür dileyerek haddim de olmayarak bir hatirlatmada bulunmak isterim. Gardasim benim bildigim Türki, Türk´e benzeyen manasini tasir. Oysa Türki Cumhuriyetler diye anilan devletler Türk´tür. O yüzden Türk Cumhuriyetleri demek daha mantikli geliyor bana... Türki Cumhuriyetler genelde bizim fikrimize uzak insanlarin kullandigi bir tanimlama... Yaniliyorsam düzelt lütfen...
kurt_ata
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Nis 13, 2005 10:34 am    ileti konusu: özür dilerim Alıntıyla Cevap Gönder

umarım olmuştur Vuslatim :)

beni uyardığın için teşekkür ederim...
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Nis 13, 2005 12:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Estagfurullah...
Allah (c.c.) razi olsun gardasim.... Eline saglik
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Sal May 03, 2005 7:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hayridede fazla vaktim yok ama sadece belirteyim istedim ırak konusunda sonuna kadar arkandayım bir nokta var saygıdeger kardeşim turhan bey haklı olarak belirtmiş şahadet getiren bir müslümanın orda öldürülmesini yanlış buluyorum . Dini sorgulama yapılmalı sonra infaz olmalıdır. Bizim subaylarımız ve ajanlarımızda öldürüldü bu bölgede peşmergelerce öldürülenleri kastedmiyorum ogrish sitesinde görüntüler kayıtlı yeterli ingilizce bilenler burdan konuşmalrı izleyebilir....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Aysel27
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 39

İletiTarih: Sal May 03, 2005 7:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TÜRKÜN TÜRK DEN BASKA DOSTU YOKTUR sözü dogrudur.

Bunun kanitlarini da cok defa gördük. Dehap denilen örgüt parti falan degil apo itinin en büyük destekcisidir. Onlar istedigi kadar konussun biz milllet olarak o kadar saf degiliz dost ve düsmanimizi her zaman oldugu gibi biliriz ve ona göre davraniriz.

Müslüman kardeslerimiz konusundaki görüsümde su.
Bizim kadar kardesine sahip cikan bir müslüman ülke daha cok bu dünyada. Ezilen kardeslerine her zaman sahip cikistir TÜRKIYE bazi istisnalar disinda. AMA malesef diger müslüman ülkeler sadece cikarina göre hareket etmekteler. Kimse Filistin e ne olmus, Cecenistan ne durumda, Azerbaycan in hakki yenmis umursamiyor. Hele bir hristiyan ülke nin parmagi kanasin vay efendim dünya ayaga kalkiyor.

OSMANLIDAN bizi kurtar diye ingiliz askerlerini nehirlerden sirtlarinda geciren Iraklilara savastan önce biz TÜRKLER gidip canli kalkan olduk.
Hakettilermi bu davranisi Hayir.

Dedigim gibi TÜRK milleti gibi bir millet daha yok ve asla olmayacak.

Her zaman sükrettim ALLAHIMA beni TÜRK yarattin diye son nefesime kadar da sükredicem.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız