Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Kürt Sorunu
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
KAPIKULU13
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 11

İletiTarih: Cum Nis 29, 2005 4:46 pm    ileti konusu: Kürt Sorunu Alıntıyla Cevap Gönder

Türkiye Cumhuriyeti Devleti,ayyıldızlı bağrağın altında toplanmış,Osmanlının şanını arkasında alarak,kanlarıyla bu ülkeyi yaratan
ve Türk olmakla gurur duyan yüzbinlerce Türk'ün kurduğu bir devlettir.
Bir devleti oluşturan etmenlerde,bayrak,inanç ,dil ve kan birliği olmak zorundadır.Öyle ki, bu etmenler,devletin ilelebet var olmasını sağlayacak yapı taşlarıdır.
Bugüne kadar,tarih boyu daima parçalanmak istendik.Bizi ayakta tutan bu etmenler sayesinde herzaman kenetlenerek düşmana
boyun eğmedik.
Günümüzde ise,vatanını reddeden,her karışı için kan dökülmüş doğu topraklarımızı Kürdistan(!) adı altında göstererek,batıya kadar gelip ahkâm kesen kırma köpeklerin arasında millî benliğimizi korumaya ve inançlarımıza sahip çıkmaya çalışıyoruz.Türkiye'de yaşayıp,
bu milletin ekmeğini yiyen çakalların,kudurup Mersin'de Türk bayrağını ayaklarında ezmelerini televizyonlardan ibret ve dehşetle izledim...
Kardeşlerim! Sözümona bu kırma köpeklerin;doğuda, hayali haritalarıyla 'Kürdistan!' diye kudurup bunun için komikçe mücadele içinde
olmalarını sizlerde benim gibi kaldıramıyorsunuz sanıyorum!..Kendi ilkel
dillerini basın yayın organlarına taşıdığımız utancıyla yüzümüz kızarıyor eminim! Kürtçe şarkılarla sözde 'barışçıl ve medeni' atılımlarda bulunan
sanatçılarımıza hainlikleri için duyduğumuz öfkemiz kesinlikle aynıdır! Onlar, o kırma köpekler, her şehirde, her köyde birbirlerini tutuyorlar.
Birbirlerinin kulu olup kendileri için çalışıyorlar..Bir araya geldiklerinde
Türkiye'yi kafalarında silip,kürtçe konuşuyorlar.Dikkat ederseniz,ülkedeki
bütün pislik yerlerde onlar ucube gibi yaşıyorlar.Her türlü pis işi yapıyor,
namuslarıyla para kazanamıyorlar.Ve sonra da kendilerini çok asil birer
varlık görüp, kürt ırkını yüceltiyorlar,kendilerine devlet istiyorlar! Hangi
soydan olduklarını kendileri bilmezken,kendilerine Türkiye'nin doğusunu
biçiyorlar!
Onların aralarında dönen paraya alet olmayalım kardeşlerim!
Yanımızda onlardan çalıştırmayalım!Onlardan alışveriş yapmayalım.Malımızı onlara satmayalım,evimizi onlara açmayalım kardeşlerim! Pisliklerine asla göz yummayalım! Şiddetse şiddet! Cevapsız
bırakmayalım.
Kanımızın değerini bilelim! Tanrı, ne İngilizi ne Fransızı,sadece ama sadece Türk'ü asil yaratmıştır!Üstün ırk,asıl biziz!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder ICQ
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Cum Nis 29, 2005 5:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bugün 'solcu' diye geçinen kürtler hayal ettikleri 'sözde' kürdistanın bir amerikan kuklası devlet olacağını anlamayacak kadar saflar.ki bunların aralarında solcu geçinip amerikan uşaklığı yapanlar da var ama çoğunluğu resmen kör cahil.
hem solcu olucaksın hemde farkında olarak ya da olmayarak abdye uşaklık edeceksin>hadi canım sende......
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Bozkurt_Lady
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 105

İletiTarih: Cum Nis 29, 2005 6:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haritalarin cogunda KÜRDISTAN diye bi yer CIZDIRMISLER ve övünüyorlar. bilioyrum hepimiz buna karsiyiz ama bizim bu kürtlerde basimiz hep belada birde kalkip kardeslikten bahsdenler var aramizda bu böyle olmadigi sürece yani KÜRDISTAN diye birsey olmadigi sürece ki olmayac icimiz rahat olsun ama daha fazla isi büyütmeden son vermeye calismamiz lazim. ben cok ciddiyim ve kardesimide katiliyorum SIDDETSE SIDDET CANSA CAN, AMA ASLA KÜRDISTAN DIY EBIR YER OLMAYACAK BUNU BEYINLERININ BI KÖSESINE YAZSALAR IYI OLACAK BIZ VARKEN KIMSE BIRAK KÜRDISTAN KURMAYI LAFINI BILE EDEMICEKLER YAKINDA. BIZDE BU VATAN SEVGISI VARKEN ONLAR HIC BIRSEY YAPACICAKLAR ALLAHIN IZNIYLE.
RABBIM BIZIM YARDIMCIMIZ OLACAKTIR..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Nis 29, 2005 7:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o harita onların hayallerinde bile kalmayacak.yapacaklarımızla onların hafızasını öyle bir sıfırlayacağız ki;yeni doğmuş bebek gibi hafızalarında kürtlük diye bir şey kalmayacak.bu milleti çok hafife alıyorlar.ama bilsinler ki bu millet idare edenler değildir.Gün gelir vekalet iptal edilir asıl sahibi işin başına geçer.o günler çok yakın.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
MURAT-DADALOGLU
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 109

İletiTarih: Cum Nis 29, 2005 8:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Saygıdeğer Gardaşlarım...

Bence, bayrağımızı yakmaya yeltenen şu paraziter elementler...

Paraziter elementler olan bunların hepside, arzuladıkları gibi, gönüllerinde ki bu "siyasi şartların tam yerine gelmesi" (!) ile gibi, böyle bir imkanı ve fırstı da ellerine geçirip ve türk´ün üzerinde bir Batı yardımı (!) hükümdarlığı ile, türk´ü tam boyunduruk altına alabilmiş olsalar, kesin eminim ki, bu elementler bizlerin hepsini de diri diri yakarlar...

İç ve dışda ki bütün türk düşmanlarının uzun vadeli olan arzu ve hedefleri o zaten!
MURAT-DADALOGLU
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 109

İletiTarih: Cum Nis 29, 2005 9:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Gardaşlar...

Alper Tunga72 Demiş ki:

"Bugün 'solcu' diye geçinen kürtler hayal ettikleri 'sözde' kürdistanın bir amerikan kuklası devlet olacağını anlamayacak kadar saflar.ki bunların aralarında solcu geçinip amerikan uşaklığı yapanlar da var ama çoğunluğu resmen kör cahil.
hem solcu olucaksın hemde farkında olarak ya da olmayarak abdye uşaklık edeceksin>hadi canım sende......"

Değerli gardaş Alper Tunga72, bu deyişin ve tesbitin, çok isabetli ve doğrudur.

Ancak, bu zararlı elementlerin neden, senin deyişin gibi oldukları da, bir tesadüf değil bunlar!

Bu elementler, artist gibi, senaryolarında ki rollerini oynuyorlar.
Yani, bu gibi hünerli çalışma şekli, taktik davranışlarına, askeri dilde kamuflaj yapmak, ya da halkın dili ile de maskelemek denilir.

Ehh, bu parazitler, gemilerinin yelkenlerini hep türk´ün rüzgarı ile ilerletmeyi öğrenmiş ve kafaya koymuşlar bir kere!
firatsevgili
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 94

İletiTarih: Pzr May 01, 2005 7:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

EĞER BİR KÜRT DEVLETİ KURULURSA DOĞACAK HER 5 KÜRTTEN 3'Ü ÖLÜR...BU ÜLKE ÜZERİNDE KURULABİLECEK TEK HAYAL TURANDIR KİMSE BAŞKA HAYAL KURMASIN...BU ÜLKE KANLA KURULDU BU ÜLKEYİ BÖLMEK İSTEYENLERİN ÇOK KANI AKACAKTIR VE ONLARA DESTEK VEREN ÜLKELERDE BU KANIN İÇİNDE BOĞULACAKLAR.....
saltukB
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 124

İletiTarih: Pzr May 01, 2005 8:09 pm    ileti konusu: bölücülük Alıntıyla Cevap Gönder

uğraşacak bişey kalmadıda bi kürtler kaldı ya çözülmesi gereken binlerce çözüm varken uğraştığımız şeylerede bi bakın ben kürt sorunu diye bişey görmüyorum aranızda böyle bi sorunla karşılaşanlar varmı?
benim gördüğüm bi sorun var oda bölücü sorunu
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Pts May 02, 2005 10:14 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Boz Beyaz,

ALINTI

"(Biz Haklı ve Ezen konumundayız. Cephede Haksız ve Ezilen taraf var. Gücümüzü kontrol edemezsek Belki kaybetmeyiz ama daha fazla zarar görürüz.)

Buradaki "ezen" demişsin. Ezilen taraf kim? ve Sen kimsin? Açıklaman gerekecek.
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiTarih: Pts May 02, 2005 11:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın Boz Beyaz;
ALINTI;
(Söz konusu Bölücü güçlerde ezilen, haksız ve Kullanılan taraftır.

Onun içindirki Ezilen tarafmışcasına fevri ve kontrolsüz hareketler bize zarar verecektir.) Demişsin.

Bölücü güçlerin haksız ve kullanılan taraf olduğunu kabul ediyorum. Ancak O bölücüler için ezilen taraf kelimesini haklı bulmadığım gibi de hiç bir platformda böyle kelime kullanmamalıyız.
Olmasınlar ezilen taraf;
Vatanımın, Bayrağımın yanında olsunlar, İstiklal Marşımı benimle okusunlar ve Hainlik yapmasınlar, o zaman adam sınıfından sayıp saflarımıza alalım.
Yokas ezilen tarafda değil, ezeceğimiz tarafda olurlar.

Bu memlekette o piçler değil, Ülkücü arkadaşlarım Bayrağımızı dik tutup, İstiklal Marşını söyleme uğruna ezilmişlerdir. Onların yakmağa çalıştıkları Bayrağımızı kurtaranlar hakim karşısına çıkmışlardır. Kim eziliyor, dikkatli bakıp görmek lazım.
Ben, Ülkücü Camiada daha şimdiye kadar fevri ve kontrolsüz hareket görmedim.
Ülkücü isen bu konuları daha ayrıntılı bilmen ve öğrenmek gerekecek.
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiTarih: Pts May 02, 2005 11:18 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Seni anlamıyorum Boz Beyaz;

Bayrağımızı yakanlara "piç"dedim ve gene diyorum.
"Ezilen taraf " olarak bölücülere diyorsan benim sana başka sözüm olacak.
Onun için iyi oku yazılarımı ve ondan sonra yaz.
Burada laf dalaşına asla girme, Bana "kontrolsüz" falan deme ve kendini kontrol et.
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiTarih: Pts May 02, 2005 11:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın Site Yöneticisi;
Boz Beyaz adıyla yazı yazan kimdir? Ülkücü müdür, Merak ediyorum.
Saygılarımla
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pts May 02, 2005 1:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozbeyaz;

Bütün yazilarini okudum. Konulara yeterince aciklik getirir isen gereksiz yanlis anlamalara mahal vermemis olursun. Konu basliklari halinde yazilarina satir arasi bilgilerde ekle bence...

Siyaset mutlaka bir satranc oyunu gibidir. Dogrunun heryerde dogru oldugu fakat her yerde söylenmeyecegi gercegine binaen yanlis anlasilmaktan Allah´a (c.c.) siginirim...

Yalniz Ülkücü Hareket sadece siyaset yapma sanati degil, gönül erligi noktasinda bir yasam bicimidir. Engin duygularla bagli oldugumuz mukaddeslerimize olan sevgi, ona karsi yapilan saldirilara bazen öfke ötesi küfür ve idealizm... Bütün bunlari bir de Ülkücü olarak gördügümüzde arkadaslarimizin küfürlü yazilari normallesiyor. Karsimizdakiler canimiza namusumuza kast etmisler bizler " efendi olmaz miydiniz " der gibi kibarlasacak kadar yufka yürekli degiliz. Bozkir töresinin temsilcilerinden bunu beklemek bos dersem kirilma... Ülkücünün sevdasi da öfkesi de yaman olur... Bunu dost düsman herkes bilmeli...

Dün kavga oldu. Komunistlere karsi var gücüyle carpisan agabeylerimiz, bu yolda sehit olan canlarimiz bir kutlu mücadele verdiler. Slogan da attilar can da yaktilar... Cünkü canlari yanmisti... Vatana, namusumuza gözdikilmisti... Rusya´ya peskes cekilmek isteniyordu...

Bugün de kavga olur. Evet gerekirse olur. MHP genel baskani sayin Devlet Bahceli demedi mi " gerekirse Anadoluyu yeniden fethederiz." Gerekirse evet. Insallah o boyutlara gelmez... Fakat simdi sadece taviz veren taraf biz olursak birlikteligimize de zarar vermis oluruz. Senin deyisine göre saldirmak zarar. Bana göre susmak ta zarar... Gel simdi ortak bir noktada birleselim.

Tabi hemen taarruza gecelim demiyorum. pkk ile bölücüleri ayirt etmesini bilerek ihaneti gördügümüz yerde ezelim... Ve Türklügü benimsemis olan vatandaslarimizi yanimiza alalim. Onlari da kötülerden ve kötülüklerden koruyalim... Ezilen halk dedigin toplulugu biz degil kendi iclerinden cikan vatan hainleri ezdi... Iki taraf arasinda kaldilar. Dogrudur. Tercihleri Türkiye cumhuriyeti´ne baglilik seklinde olmayanlar mutlak zarardadir. Ya bu gün ya da yarin.

Türk Islam Ülkücüleri vatanin öz evlatlaridir. Bu yolda her cileye taliptir. Ve bu edebiyat degil inanmisligin ta kendisidir.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pts May 02, 2005 2:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BozBeyaz demiş ki:

Tekrar ediyorum, Bu dava bu vakte kadar kan akıtılarak yüceltildi, Ancak bu raddeden sonra İlim ve İrfan ile yücelecektir.

Memleketime kem gözle bakana zaten Asker müsade etmiyor, Gereken cevap dağda bayırda veriliyor. Biz şimdi sosyal alanda mücadele etmeliyiz.

Hak yemis sayilmaz misin?

MHP tüzügüne baktiginda, günün sartlarindan ümid isigina ulastiran yol haritasi olan politikalarina baktiginda sadece kan ile yüceltilmedigi görülür.

Dava kan davasi degil. Gecmisinden aldigi ibret ve ask ile gelecege yön vermek ve Türk milletini tehlikelere atmadan bir an önce muassir medeniyetler seviyesine ulastirip lider kilmak, Turan´da kardeslerimizle hasbihal olma davasidir. Dava reaksiyon degil aksiyondur. Teröre ve bölücülüge endekslemek bence isi amacindan bilmeden saptirmaktir. Bilerek yapiliyorsa ihanettir. Bu bir sevdadir, asktir. En büyük asiklarimizdan biri Hoca Ahmed Yesevi hazretleridir. Biz peygamberimizden, hocamizdan, Dede Korkut´umuzdan ve Basbug´umuzdan almis oldugumuz sevdamiz ile Oguz Ata´ya, Kür Sad´a layik birer evlat olma mücadelesi veriyoruz.

Asker dagda cevabini mutlak veriyor.. Isin siyasallasma boyutu var. Iste biz bu noktada devredeyiz... Siyasallastirmayacagiz. Her alanda bölücülügün basini ezecegiz.

Tabiki bunun icin de edebiyat ötesine ihtiyac var.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız