Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Kürt Sorunu
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
alptemizkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Pts May 02, 2005 2:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALPER_TUNGA 72 demiş ki:
Bugün 'solcu' diye geçinen kürtler hayal ettikleri 'sözde' kürdistanın bir amerikan kuklası devlet olacağını anlamayacak kadar saflar.ki bunların aralarında solcu geçinip amerikan uşaklığı yapanlar da var ama çoğunluğu resmen kör cahil.

Gardaş burda çok ince bir şey var. Dün devleti yıkmak isteyen komunizm safında yeralanlar, bugün devleti ve bölünmez bütünlüğü yıkmak isteyen AB ve ABD tarafındalar. Yani onlar ikiyüzlü değil( siyaseten diyorum yoksa onların ikiyüzlü silik ve korkak yapılarını herkes biliyor). Onlar her zaman milli bütünlüğü parçalamak isteyen nerdeyse onların yanındalar. Siz sanıyormusunuz ki: 1970lerde komunizm gelseydi Türkiye'ye onlar komunist Türkiye'de halkların kardeşliğinden bahsedeceklerdi. Ben hiç sanmıyorum. Onlar için önemli olan ağır ağır zayıflatmak ve taviz almak. Örneğin dün pkk çapulcularıyla bağımsız Kürdistan martavalı atanlar bugün demokrasi diyorlar. Çünkü anladılar ki asker millet 3 tane çapulcunun kafasını ezdi.Öyle olmayacağını anladılar. Sözde demokrasiden bahsedenler yarın federasyon sonra bağımsızlık diyebileceklerini hala sanacak kadar aptallar. Bu vatanın açık arttırmaya çıkarıldığını sanıyorlar.
Ne demiş şair: " Biz ki ustasıyız vatan sevmenin."
Bu usalar varken daha çok beklerler. Ama dikkat etsinler beklerken birgün kafaları ezilmesin.

Gönüldaşlarıma sevgi ve muhabbetlerimle..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Pts May 02, 2005 3:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gardaşlarım benim bildiğim sağcılık aşırı millet ve vatan sevmedir.solculuk ise ezilenlerin yanında olmaktır.ama bazı kürtler solcuyuz deyip bu vatanı bölmeye calısıyorlar.herkesin aklını karıstırıyorlar.ve yine iddia ediyorum bu vatanı bölmeye calısanların cogu kürttür.bu ne demektir,kürt sorunu vardır.biz önceden böyle bir şey demiyorduk.ama şimdi diyoruz.kürt sorunu vardır.bu vatanda kürdistan kurmaya calısan,atatürkü ve basbugumuzu saymayan vatan hainidir.onlar kansızdır.ve sonuna kadarda karsılarında bizleri bulacaktır.
100 kürtün içinde 3,5 tane vatanını seven ve kürdistan kurulmasının imkansız oldugunu düşünenler var.yok demiyorum.ama kürtlerin cogunlugu kürdistan aşıgı oldugu için onlarda arada kaynıyor.ama o kardeşlerim sunu asla unutmasınlar.burda edilen laflar bölücüleredir,biz onları ayırmasını biliriz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts May 02, 2005 3:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KARDEŞ BİZ ÜLKÜCÜLER AŞIRI MİLLİYETÇİYİZ.EGER KÜRTLERİN YÜZDE DOKSANI İHANET EDİYORSA KÜRT SORUNU VARDIR.BUNDANDA KİMSE GÜCENMESİN.ÇÜNKÜ BİZ KONUŞMADAN ÖNCE BAZI KÜRTLERİ AYIRIYORUZ...
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts May 02, 2005 3:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş hem aşırı milliyetçilik faşizme uzanır diyosun.bende gereken cevabı veriyorum.sonrada bunların önemi yok diyorsun.ben aşırı milliyetçiyim.bu vatanın kurtulması bölücüleri kanında bogmakla cözülecekse bende bunu yaparım.her ülkücü gibi.bunun adıda faşistlikse.ben faşistlerin kralıyım...
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts May 02, 2005 3:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

elbette bunlarıda yaparız ama her zamanki gibi zamanı var diyorum.böyle bir şeye karar verirsem gözüme kestirdiğimi bogmam.vatan hainlerini arastırır.bulurum.abdullah catlı ve diğer ülkücü abilerimiz kör cahilmiydi.laflarına dikkat et.
CcC__CcC
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 40

İletiTarih: Pts May 02, 2005 4:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ilk Olarak Kürt Sorunu Kesinlikle Yoktur.Cok az Bir kesimin medyayı kullanarak olusturmaya calıstıgı bir kavram benim kanımca.

2. olarak ise Eger karsındakiler siddet kullanıyorsa sen yerinde kalarak bekleyemezsin tabiki sende siddet uygularsın. turk_neferi sanırım onceki boğmak sözünü it apo gibi bölücüler icin soylemistir.Eğer o kopek gibi bolucuyse bende boğarım baska ülkücü kardesimde bu tartısılamaz.
KURTBEYi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 16

İletiTarih: Pts May 02, 2005 4:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki, Türkiye de kürt sorunu diye bir sorun yok. Türkiyede bölücülük sorunu var. Biz kürt diye bir sorunun varlığına inanırsak otomatik olarak kürtlüğü kabullenmiş ve tanımış oluruz. Onlar Türk Milleti'nin kürtçe kounuşan halkıdır.....
Ne kürt ne de kürdistan adında bir varlığın olduğunu kabul etmiyorum ve sorun olarak görmüyorum. Ben varlığını tanıdığım bir olşumu sorun sayarım. Ör. PKK-KADEK, KONGRE GEL ...
OGUZHANATIK
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 29

İletiTarih: Pts May 02, 2005 4:21 pm    ileti konusu: bu ne Alıntıyla Cevap Gönder

ya gecin bunlari kurt sorunu diye birsey yoktur bunu asla unutmayin
eger bolucu bir grup bize sorun olacaksa zaten bizlere yazik sadece kurtlere olan sabrimiz vardir bunu unutmayin asla ama bizim sabrimiz tasarsa da bizi kim durdurur bilemem artik tabi tekrar hatirlatmaliyim ki biz sadece boluculuk dusunen kurtler icin bunlari soyluyoruz baskasi icin degil bu vatanini seven kurtlerde bizim kardesimizdir

allaha emanet olun
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Pts May 02, 2005 5:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın Ülküdaşlarım,
Türkiyede kışkırtmayla devletin güvenlik güçlerine el kaldırma noktasına gelen ve Türkiye ile pazarlık hakkını kendinde görenler Hükümetin basiretsiz ve tutarsız, dış ülkelerden korkan bir siyaset tavrı sayesinde geldi. Bölücü kürtler dışarıdan yemlenip karnını doyurdukça azıttılar.
Tarihde hiçbir millet hiçbir millete devlet kurmamıştır.
Bunlar yahudi veya hristiyan aleminin elinde oyuncak olduklarının bile belki farkında değiller. Olsalar bu kadar uşaklık etmezler.

-------------------
Boz Bey;
Benim iletilerime bir daha cevap yazma. Senin kim olduğunu ve teröristlere"piç" dememi kabullenemediğini anlayamadım.. Ayrıca yazdıklarından bir şey anlayamıyorum. Ülkücü olduğunu da sanmıyorum. Benim yazılarımı değerlendirme ve sen beni asla eleştirme.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pts May 02, 2005 7:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Az milliyetci veya cok milliyetci, ikiside de degiliz... Biz Türk Islam milliyetcisiyiz. Bunun sinirini ocaklarimizdan aldigimiz terbiye belirler.

pkk denen bölücü uclar; sadece agalarin, asiretlerin elinde cile ceken bir toplumun sözcüsü konumunda kendisini gösterip digerlerini susturmayi amacliyor. Biz eger onlarin amacini anlayamaz isek amaclarina hizmet etmis olmaz miyiz?

Bu durumda bölücü uclarin hesaplarini tersine cevirmek en iyi cevap olacaktir.
OsmanliTurk
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Pts May 02, 2005 7:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vuslatim demiş ki:
Az milliyetci veya cok milliyetci, ikiside de degiliz... Biz Türk Islam milliyetcisiyiz. Bunun sinirini ocaklarimizdan aldigimiz terbiye belirler.

pkk denen bölücü uclar; sadece agalarin, asiretlerin elinde cile ceken bir toplumun sözcüsü konumunda kendisini gösterip digerlerini susturmayi amacliyor. Biz eger onlarin amacini anlayamaz isek amaclarina hizmet etmis olmaz miyiz?

Bu durumda bölücü uclarin hesaplarini tersine cevirmek en iyi cevap olacaktir.

Vuslatım isimli kardeşimi canı yürekten kutlarım.Eğer bir gün Türkiye tam anlamıyla huzur ve barış ülkesi olacaksa bu fikirlerin arkasında sapasağlam durmalıyız.Başbuğumuzun gösterdiği tüm doğrular bunları hedefliyor.Bilgiyi ve doğruyu görme azmi hiç bir zaman yüreğimizden eksik olmasın ve Vuslatım gibi düşünen ve çevresini bu doğrularla aydınlatan tüm kardeşlerime teşekkür ederim..Allah bizi doğrudan hiç bir zaman ayırmasın..Allah'a emanet olun..!
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız