Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - KÜRT OLSAYDIM ACABA......
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 121

İletiTarih: Pts May 09, 2005 7:46 pm    ileti konusu: KÜRT OLSAYDIM ACABA...... Alıntıyla Cevap Gönder

BU SİTEDE HER YAZIMDA KÜRTLERE KARŞI KİN KUSTUM HEPSİNDE ONLARI AŞAĞILAYABİLDİĞİM KADAR AŞAĞILADIM AMA BAZEN DÜŞÜNÜYORUM YÜCE MEVLAM BENİ KÜRT YARATSA BEN NE YAPACAKTIM .(BU ARADA YAZDIKLARIM YANLIŞ ANLAŞILMASIN BÖLÜCÜLÜK YAPAN İNSANLAR HAKKINDA HALA DÜŞÜNCELERİM AYNIDIR HEPSİNİN ÖLMESİNİ HALA İSTİYORUM)
ADAM DOĞUDA EVİNDE OTURUYOR TERÖRİSTLER GELİYOR DİYORLARKİ BİZE BAKACAKSIN ADAM ARKASINA DÖNÜP BAKIYOR KARISI ÇOCUKLARI MECBUR YARDIM EDECEK ŞİMDİ ASIL MESELE BU ADAM DEVLETE GİTSE YATAKLIKTAN GİTMESE pkk DAN CEZAYI YİYECEK BENİM MERAK ETTİĞİM KONU BİZLERDEN BİRİSİ KÜRT OLSAYDI ACABA NE YAPARDI YARDIM EDERMİYDİ YOKSA ETMEZMİYDİ BENCE BU DURUMDA ONLARI SUÇLAMAK BİRAZ MANTIKSIZ GELİYOR ARTIK..
TABİKİ BU İŞİ SEVE SEVE YAPANLARDA VAR ONLARIN HEPSİNİ GEBERTMEK BİZE FARZDIR .ACABA BÜTÜN SUÇ BİZDEMİ DOĞUDAKİ YETERSİZ ŞARTLARDAN DOLAYI MI BÖYLE OLUYOR BUNLARI SORMAK İSTEDİM ...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts May 09, 2005 7:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DEDİĞİM GİBİ KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN BEN KİMSENİN AVUKATI DEĞİLİM BEN SADECE AKLIMA TAKILAN BAZI ŞEYLERİ YAZMAK İSTEDİM...
ALP-TUR
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 277

İletiTarih: Pts May 09, 2005 9:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sizde kürt sempatizanlığı hastalığına yakalanmışsınız.

Kürtlerin büyük bir bölümü pkk ya gönüllü hizmet ediyor. Türk devletinden 1 milyar maaş alan köy korucuları bile yeri geldiğinde pkk ya çalışıyor. Sorun fakirlik ve eğitimsizlik olsaydı eğitimli ve zengin kürtlerin pkk dan tamamen uzak durması gerekirdi. ama görüyoruz ki üniversiteli, doktor, mühendis, işadamı kürtte pkk ya gönülden bağlı, hatta çoğu yardım ediyor. en vatansever kürdün bile yanında pkkya kürt teröristlere laf söylediğinizde ama onlarda öldü diyerek savunmaya geçiyor. iş çığrından çıktı beyler. vatan elden gidiyor. 20 sene sonra kürtler çoğunluk, biz azınlık olacağız. dost görmeyin bu iç düşmanları. uyumayın-uıyanın-vatan gidiyor-vayan kürtleşiyor. KARADENİZE BİLE GELLDİLER..
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Pts May 09, 2005 9:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En iyi kurtlerin yanina 1 milyon sahit isterim.
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts May 09, 2005 11:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1)ŞU DÜNYADA KİMSE BANA KÜRT SEMPATİZANI DİYEMEZ
2)KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN DEDİM HERKES YANLIŞ ANLADI
3)HİÇ Mİ BU VATANI SEVEN KÜRT YOK
4)NE KADAR KÜRT BÖLÜCÜ VARSA OKADAR TÜRK BÖLÜCÜ VAR
5)AT GÖZLÜĞÜYLE KONULARA YAKLAŞMAYI ARTIK BIRAKIN TOY DUYGULARA ŞU ZAMAN DA HİÇ İHTİYACIMIZ YOK
6)DEDİKLERİNİZİN HEPSİNİ BENDE BİLİYORUM AMA HER KÜRDÜ AYNI KEFEYE KOYMAYIN ÇÜNKÜ BU İSTİSNA BU KAİDEYİ BOZUYOR
7)ŞUNUDA UNUTMAYINKİ NEVŞEHİRİN NE KADAR ŞEHİDİ VARSA HAKKARİNİNDE OKADAR ŞEHİDİ VAR
8)BUNUDA UNUTMAYIN İŞ BÖLÜCÜLÜĞE KALDIMI TAHSİL PARA ÖNEMLİ DEĞİLDİR BU ŞEREFSİZLİK O İNSANIN KANINA İŞLEMİŞTİR SADECE DEDİĞİM CAHİL VE ZOR DURUMDA OLANLARI BİZ DIŞLARSAK ONLAR AĞIRLARLAR
9)ŞUÇLAMA YAPMADAN ÖNCE YAZILANI OKUYUN SONRA YORUMLAYIN DAHA SONRA NE YAPIYORSANIZ YAPIN
vetenname
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Sal May 10, 2005 8:18 am    ileti konusu: hre konuya ayri yanaşım lazim Alıntıyla Cevap Gönder

benim büyük babamin bir tarafi kürt olsa da ben kendimi asil türk gibi taniyorum. çünki ben türk geleneyi, terk ailesinin ahlakini aldi ve belki de tanrinin en büyük payini bu zaman aldim ki bir tarafim türk oldu
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM
alperen7575
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 48

İletiTarih: Sal May 10, 2005 8:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

birilerini anlamak için onların yaşadığı ortamda bulunmak veya aynı ortamı yaşamak gerekir. Biz bütünleyici olmayı savunduk hep de öyle olmalıyız. Bizim düşmanlığımız Kürt lere değil Bu vatanı bölmeye çalışanlara dır. Bunda Kürt Türk ayrımı yapamayız. Bu dün Sağ cı solcu oyunu oldu sol cular bölmeye çalıştı, şimdi ise kandırılan Kürt olanlar. Mücadelemiz onlarla ama , kürtlerle dediğimiz zaman da yanlış olur , onun için Türük vatandaşlığını kabul etmeyen Kürt ler dir bizim düşmanımız. Bunu iyi süzelim ve çünkü bir kisveye bu şekil genelleme yaparsan eğeğr sempatizan değilse bile tekki koyar ve o da onlara katılır. Allaha emanet olun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
bozkurt1186
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Sal May 10, 2005 8:31 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de kürdüm ama bu siteye üyyeyim ve ülkücüyüm gerekirse bu vatan için cannımı bile veririm.4 yıl tuncelide kaldık terörün yoğun olduğu dönemde ama asla kapımızı çalan teröristlere kapıyı açmadık.vatanım için çalıştım vatanımın bayrağına ve bağımsızlığına saygı duydum. kürt olan bir arkadaşımda ülkü ocakları başkan yardımcısı .her zaman bu vatana ihanet etmeye çalışanların karşısında durduk.anlatmaya çalıştığım şey bütün kürtler aynı değil ve bütün kürtler terörüst değil emin olunki bu vatan için canını göz kırpmadan verebilecek olan okadar çok kürt var ki.peki devleti hortumlayanlar,görevini yapmayan memurlar devlet adamları vb. bunlar vatan haini değilde ne?emin olunki bizlerde herşeyin farkındayız devletimizi elegeçirmek isteyenlerin kürtlerin üzerine ne tür oyunlar oynadığını biliyoruz.şerefsizler bu toprakları ele giçmek için herşeyi yapıyor aynı topraklar üzerinde yaşayan insanları bile birbirine düşman etmeyi başardılar.sizlerden ricam bütün kürtleri bölücü olarak görmeyin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
anteplimg
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Sal May 10, 2005 8:36 am    ileti konusu: lütfen biraz insaf!!! Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bu konuda lütfen biraz insafınızın ve vicdanınızın sesini dinleyin...
BU Türkiye'de bu Kürt milleti içinde hiç mi aklı başında, bölücülükle,PKK ile alakası olmayan,dürüst,vatansever;vatanı için canını dahi verecek kadar samimi,suçu günahı olmayan,aklı selim,dini bütün insan yok mu???
Yok diyemezsiniz,çünkü bizzat benim tanıdığım bir çok Kürt var bu saydığım vasıfları taşıyan...
İşte siz böyle diyerek bu insanların günahını almış oluyorsunuz;ve ayrıca bizim kitleyi(Ülkücüleri) medya ve haber aracılığıyla da bütün bir vicdan sahibi insanlıktan soğutmuş oluyorsunuz. Böylelikle yararınızdan çok zararınız olmuş oluyor...
BU konuyu geniş ve vicdan sahibi insanlar olarak ele alınız;ha vicdanı olmayana bir şey diyemem(kişi kendisi bilir ne olduğunu)
Ayrıca şunu da belirteyim ki;bölücü ve vatan haini Kürtlerin karşısındayım ve karşısında da olacağım Allah'ın izni ve inayetiyle...
Sungurtekin
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 16

İletiTarih: Sal May 10, 2005 10:00 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kürt ya da öteki ırklarla Türkçülerin ilişkisi şu kıstaslara uygun olmalıdır:
1- Kimse Türk ırkı dışında bir ırktan geldi diye suçlu ya da aşağılık değildir.
2- Bir kimse geldiği ırkı savunduğu için suçlanamaz. Kendini ait gördüğü milliyeti usulü dairesinde savunan herkes saygıyı hak eden bir davranış sergilemektedir. Şu da unutulmamalıdır ki saygıyı hakeden biri her zaman sevgiyi hak etmeyebilir.
3- Bir kişinin kendi milletini sevmesi Türk düşmanı olmasını gerktirmez.
4- Eğer bir kimse kendi milletini savunmak için milletimize mertçe düşmanlığını açıklıyorsa kendisini mert bir düşman olarak biliriz.
5- İster mert ister şeref yoksunu olsun Türklük düşmanlarına her ortamda hak ettikleri cevap verilmelidir. Bu cevap canlarını almak olursa hiç çekinmeden bu gibilerin bedenleri ortadan kaldırlmalıdır.
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Sal May 10, 2005 12:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gulumenin yazdıklarına bakın.

3. ben aslinda mhpliyim, fakat su anki mhpde bir sey kalmadigi icin, ve recep tayyip erdoganin politikasina hayran oldugum icin, erdogani burada elimden geldigi kadar destekler ve korurum. yani korurumla bodyguardlik degil, yani biri ona karsi bir sey söyledimi, hemen konuya el atarim. ve tayyip erdogana karsi hayranligimida her zaman dile getiririm. burada ama görüyorumki, cogu yada tanidigim kürtlerin hepsi erdogana karsi, neden erdogan türkiye icin iyi seyler yapiyor ya...

böyle bir yazı yazmış.inşallah benim anladıgım gibi değildir.acıklama bekliyorum.vatan haini olan rte yi sevmiyosundur inşallah gulume.
kusura bakmada yazdıkların manevralı.bir ülkücü agzıyla yazmıssın,b,r başka agızla.eger rte yi koruyosan,konuya el atıyosan benim yazılarımada el atman lazım.rte yi sevdiğini söyle,onun politikasına hayran oldugunu söyle.bu siteden yollayalaım seni.
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Sal May 10, 2005 12:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burda rte nin yanlışlarını ve ne mal oldugunu o kadar anlattık.bütün ülküdaşlarıma sesleniyorum.gulume rtenin politikasını begeniyormuş.ve siz onun yazdıklarına hiç tepki vermemişsiniz.uyanın ya.uyumayın.güzel güzel ülkücü gibi yazı yazmış.araya da rteye hayranlıgını sıkıştırmış.sen hayran ol daha .vatan elden gidince bakalım ne yapacaksın.rte vatanı parcalayarak görevini tamamlayacak.paşalar gibi yaşayacak.senin sıgınacak vatanın bile olmayacak.
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Sal May 10, 2005 1:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SUÇ BİZDE AMA ONLARI OKUTUP MİLLETVEKİLİ YAPTIK Kİ AVRUPAYA BİZİ REZİL EDİP BÖLÜCÜLÜK YAPSIN SUÇ BİZDE Kİ İMPARATOR YAPALIM BÖLÜCÜLÜK PROPAGANDASI YAPSIN YAPMAYIN YAAAAAA ONLARIN KANINDA VAR KARINLARI DOYDUN MU ASIL O ZAMAN BİTLERİ KANLANIYOR
Gursad
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Sal May 10, 2005 1:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeslerim bu konuya Turkculuk konusdan bakanda... Sadece Boyle bir fark var TURk Kurt amma aslina baksan TArih Turan ovaligindan basladi.. Bu kurtlerin kendsi bildiyimiz gibi Asl Turkdur... Bu gun bu konuya bakdiqimizda esas masela Turkun ekmeyini yiyip Turkden uz donderenlerdir .. PKK a da iste bunlardan .. Yoksa Turkun coreyin yeyip de onun dovletine milletine kulluk edenler Turk milleti ile faxr edenlerin hec bir gunahi yok.. Onlar asilnda Bizim Bir Cok kendini turk deyip oyunen vatandaslardan daha Namuslu serfli insnlardir....

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız