Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - MHP DE BAHÇELİYİ DEVİRME OPERASYONU BAŞLATILMIŞ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
journalist_67
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Çar May 11, 2005 2:58 pm    ileti konusu: PARTİMİZ NE DURUMDA? Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMUNAELYKUM!DEĞERLİ KARDEŞLERİM VE ABİLERİM,GAZETEDE YAYINLANAN HEBER DOĞRU VE YA YANLIŞ,YA DA BİRİLERİNİN BÖYLE BİR HABERİ İSTEYİP İSTEMEMESİ ÖNEMLİ DEĞİL.ÖNEMLİ OLAN BU DÜŞÜNCENİN DOĞRULUĞU VE YA YANLIŞLIĞI.HER NEYSE,BENİM GELMEK İSTEDİĞİM KONU ŞU:SAYIN DEVLET BAHÇELİYİ O KOLTUĞA OTURTANLAR BİZLERİZ,O GÖREVİNİ YAPMADIĞINDA ONU ORADAN İNDİRECEK YİNE BİZLERİZ.ŞİMDİ DEVLET BAHÇELİ GÖREVİNİ YERİNE TAM OLARAK GETİRİYOR MU,GETİRMİYOR MU?BUNU TARTIŞMAK GEREKİR.BEN KENDİ DÜŞÜNCELERİMİNDEN BAHSETMEK İSTİYORUM.OLAYA SİYASİ YÖNDEN BAKTIĞIMDA SAYIN DEVLET BAHÇELİ BENCE SİYASETTEN YETERİNCE ANLAMIYOR.MHP İKTİDARDAYKEN BUNU HEPİMİZ AÇIK BİŞEKİLDE GÖRDÜK.SONRASINA BAKALIM...GEÇTİĞİMİZ SEÇİMLERİN SONUÇLARIYLA MHP NİN NEKADAR ÇOK ACI KAYIP VERDİĞİNİ GÖZ ARDI ETMEMEK GEREKİYOR.OCAKLAR BİR TARAFTA PARTİ BİR TARAFTA.ÖNCEDEN İKİSİ BİRLİKTE HAREKET EDERDİ,ŞİMDİ NE OLDU PEKİ?SİZCE BUNDA SAYIN DEVLET BAHÇELİ'NİN VE MHP TEŞKİLATINDA GÖREV ALAN BİR ÇOK KİŞİNİN SUÇU YOK MU?EĞER BİZ ÜLKÜCÜLER DÜŞÜNCEMİZİ,DAVAMIZI BU VATANDA İŞLETMEK İSTİYOSAK SİYASETTE DE KENDİMİZİ GÖSTERMELİYİZ.ELİMİZE BAYRAK ALIP,SOKAKLARDA SLOGAN ATARAK BU İŞLER OLMAZ.SADECE KENDİ İÇİMİZDE YAŞAYARAK DA OLMAZ.DOLAYISIYLA BİR AN ÖNCE BU DERİN UYKUDAN UYANIP BU DAVAMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ.DEDİĞİM GİBİ,SİYASET BİR DEVLETTE EN ÖNEMLİ SİLAHTIR.BAŞBUĞUMUZ BUNU LAYIKIYLA YAPMIŞTIR AMA AYNI ŞEYİ DEVLET BAHÇELİ İÇİN SÖYLEYEMEM.ŞU AN MHP SİYASETTEN UZAK VE UZAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR.BUNUN DURDURULMASI GEREKİYOR.benim görüşlerim bunlar.hepinizin görüşlerinizi saygıyla bekliyorum.ayrıca BENİM SİZLERDEN BİR İSTEĞİM OLACAK,LÜTFEN...İSTERSENİZ BENİ DE BUNUN İÇİNE KOYUN AMA KARDEŞLERİM VE ABİLERİM LÜTFEN PARTİMİZİ ELEŞTİREN VE YA PARTİMİZ İÇİNDE MUALİF OLANLARI DIŞLAMAYIN.BU ÇOK ÇİRKİN VE KÖTÜ BİR DAVRANIŞ.YUKARIDA YAZMIŞ OLDUĞUNUZ İLETİLERİ OKUDUM VE BUNUNLA KARŞILAŞTIM.BU BİZE YAKIŞMAZ,BİKERE KİMLİĞİMİZE YAKIŞMAZ.BİZ HEPİMİZ AYNI DAVANIN BİRER FERDİYSEK;BİRBİRİMİZİN GÖRÜŞLERİNE,DÜŞÜNCELERİNE SAYGI DUYALIM VE BİRİBİRİMİZE SAHİP ÇIKALIM.HEPİNİZ ALLAH'A EMANET OLUN!SAYGILARIMLA...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
firatsevgili
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 94

İletiTarih: Çar May 11, 2005 3:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MHP NE ANAPA AKPYE NE BAŞKA BİR PARTİYE BENZER
AYNI OYUN DSP ÜZERİNDE OYNANDI VE YENİ OLUŞUM ADI ALTINDA İSMAİL CEM,KEMAL DERVİŞ,HÜSAMETTİN ÖZKAN DSP'DEN AYRILDILAR VE PARTİ KURDULAR BÜTÜN BUNLARA MEDYA BÜYÜK DESTEK VERDİ VE ALTAN ALTA GAZ VERDİ DAHA SONRA SEÇİMLERDE KAYBEDİNCE "BİZ ZATEN DEMİŞTİK BÖYLE BÖLÜNEREK MECLİSE GİRİLMEZ" DEDİLER
ŞİMDİ AYNI ŞEYİ MHP İÇİN SÖYLÜYORLAR YOK DAHA DEMOKRATİK BİR PARTİ YOK TÜZÜK DEĞİŞSİN MHP MARJİNALLİKTEN KUTULSUN(MARJİNAL DEME SEBEPLERİ VATANIN MİLLETİN BÜTÜNLÜĞÜNÜ SAVUNMAMIZ) V.S. GİBİ ŞEYLER SÖYLÜYORLAR
DEVLET BAHÇELİ MHP'NİN GENEL BAŞKANIDIR EĞER BEĞENMİYORSANIZ KONGREDE ADAY OLURSUNUZ VEYA BİR ADAY ÇIKARIRSINIZ BÖYLE DEDİKODUYLA İFTİRAYLA HİÇ BİR ŞEY OLMAZ PARTİ BİR ADIM İLERİ GİTMEZ DAHA DA GERİYE GİDER
PARTİYİ BÖLMEYELİM TAHRİKLERE KAPILMAYALIM MHP TÜRK DÜNYASININ PARTİSİDİR SAHİP ÇIKALIM
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
suspect
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar May 11, 2005 4:32 pm    ileti konusu: sayin devlet Bahceli Alıntıyla Cevap Gönder

Suan Secim olsa büyük ihtimal MHP baraji gecip cok yüksek oy oranina sahip olacagini hepimiz biliyoruz ülküdaslarim...
Bunu sadece AKP degil herkes biliyor....Bunun icin MHP ye ayni DSP de gibi bölme cabalari baslamistir mutlaka...
Bu vakitten sonra ayrilma vakti degil tam tersine birlesme vakti.
Sayin Devlet Bahceli Suan Milliyetci Hareket Partisin Genel Baskanidir...
Izledigi politika dogru veya yanlis olabilir fakat su sürecte atilan adimlar cok önemlidir...
Sayin Devlet Bahceliyi Kurultayda delegeler secti...
Bundan sonra yanlis bir hareket bir cöküse neden olabilir...
Bu parti sonucta Ülkücü hareketi temsil etmekte ve önce Basbugumuza sonra Hareket e layik olmasi sart....

Türklük bize taninan bir ayricaliktir....
semobozkurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Çar May 11, 2005 4:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

forumdaki bazı düşüncelerden şunu anladım ki yeni üyelere karşı güvensizlik var. şunu bir düşünelim: konu hakkındaki eleştiriler ve düşünceler burada ortaya konulmazsa bu forum ne işe yarar?
ARKADAŞLAR TAMAM HERKES HATA YAPABİLİR BİZLERİNDE HATALARI, HATALI DÜŞÜNCERİ VE HATALI YORUMLARIMIZ OLABİLİR AMA BU HATALARA DİĞER ARKADAŞLARIMIZIN SERT TEPKİLER YERİNE AÇIKLAYICI SÖZLERLE KARŞILIK VERMESİ VEREKİYOR. BİZLER KENDİ İÇİMİZDE TERS DÜŞMEMELİYİZ.
FORUMUN ESAS KONUSUNA GELİNCE : BİR PARTİNİN BAŞINA GELEBİLMEK HELE Kİ MHP GİBİ YÜCE BİR DAVA HİZMET EDEN BİR PARTİNİN BAŞINA GELMEK KOLAY DEĞİLDİR. SAYIN DEVLET BAHÇELİ'YİDE MHP'NİN BAŞINA SEÇME NEDENİMİZ ZATEN BUDUR BU YÜCE DAVAYA EN İYİ HİZMET EDECEK KİŞİ OLARAK KABUL ETMEMİZDİR. HE ŞU VAR BU DAVAYA SAYIN DEVLET BAHÇELİ TAM ANLAMIYLA HİZMET EDEBİLİYOR MU? AKLA HEMEN ŞU GELİYOR MHP'NİN GEÇTİĞİMİZ SEÇİMLERDEKİ OY ORANIN DÜŞMESİ VE MHP'NİN BİR YANDA ÜLKÜCÜLERİN BİR YANDA HAREKET ETMESİ. BU KOPUKLUKLARIN SEBEBİ SİZCE NEDİR?
KARDEŞLERİM LÜTFEN ELEŞTİRİLERİMİZE ÖN YARGIYLA YAKLAŞMAYALIM. KİŞİLER VE KURUMLAR ELEŞTİRİLMELİDİR Kİ HATALAR VE DOĞRULAR DAHA İYİ ANALAŞILSIN. HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN...
journalist_67
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar May 11, 2005 5:00 pm    ileti konusu: kınama Alıntıyla Cevap Gönder

semobozkurtun da dediği gibi yeni üyelere güvensizlik var.bizler bu adrese yeni kayıtlı olmuş olabiliriz,ama bu davayı yeni görmedik vaya öğrenmedik,ayrıca bir karışıklığa yol açma gibi nedenimiz olamaz.bu şerefsizliktir...ben ülkücülüğün vasıflarını yerine getirmeye çalışan,namusuyla-namussuzlara karşı yaşayan,bir türk vatandaşıyım.bunun iyice anlaşılmasını ve şahsımıza ait böyle bir iftiranın bir daha tekrarlanmamasını istiyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar May 11, 2005 6:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Muhalefet anlayisina saygi esastir. Fakat muhalefetten maksat bagli bulundugu kurumu daha ileri götürmektir. Öyleyse bu gibi cabalarin basrol oyunculari bilmelidirler ki geldikleri gibi giderler. Diyelim ki basardilar ve sayin Devlet Bahceli´yi liderlik koltugundan indirdiler. Kendilerinin koltuklari ne kadar garanti altinda olacak bir düsünsünler. Mutlaka onlari da begenmeyenler cikacak ve zamanindan önce muhalefetin etkisi ile bütün calismalari yarim kalacaktir.

Kötü bir gelenegin mimarları olarak zihnimizden uzun süre silinmeyeceklerdir.

Ne ekersen onu bicersin...
Balkurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar May 11, 2005 9:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Milliyetci Hareketin yükselisini cekemeyen MEDYA ve muhalefetin safatasindan baska bir sey oldugunu sanmiyorum. Ama MHP nin iktidar yürüyüsü ALAh in izni ile engellenemeyeceeek.
fahrireis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Per May 12, 2005 10:23 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bahçeli den birtek ben rahatsız degildim..herseyden önce eleştirilere açık olmanız lazım yazdıklarımı sildikçe haklılığımı ispat etmiş oluyorsunuz..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Per May 12, 2005 4:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MHP'de 'pasif yönetime' isyan

Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) yönetimi ve Bahçeli'yi başarısız bulan parti tabanı harekete geçti. Muhalif çıkış, siyaset gündemine bomba gibi düştü. MHP Ankara Üst Kurul delegelerinin öncülüğünde başlatılan hareket, olağanüstü kongre çağrısı yaptı. Muhalif çıkışa, çok sayıdaki il teşkilatıyla birlikte İstanbul ve İzmir'den de destek geldi. Tarım eski Bakanı Gökalp'in de desteklediği aralarında MYK üyeleri ve eski il başkanlarının da bulunduğu MHP'liler, "Partimizi sorumluluklarını yerine getirecek bir yapıya kavuşturmayı amaçlıyoruz" dediler. Devlet Bahçeli'nin pasif yönetiminden uzun süredir rahatsız olan MHP'liler, "Suya sabuna dokunmayan politika MHP'ye yakışmıyor" ifadesini kullandı

http://www.aygazete.com/
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
tegmenkatil
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Per May 12, 2005 4:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İktidarımız önündeki en büyük etken "dikkatinizi çekiyorum" sn.BAHÇELİ dir onun kişiliği ile alakalı değil ismi ile alakalıdır bu millet APO yu unutmamıştır............
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Per May 12, 2005 6:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eger haber dogruysa bunu basaramicaklar. Devlet bey öyle kolay kolay devirilcek adam degil. Genel baskanimiza karsi alinan her tavir biz ülkücülere karsi alinmis sayilir. Aramizda sayin Bahceliyi karalayan, iftira atan, begenmeyenler vardir. Bunlarin sayisi cok cok azdir. Internette böyle bozkurt ülkücü sitelerinde degisik degisik kimlik altina cirit atarlar ama amaclarina asla ulasamazlar. Begenmeyen gitsin kendi yoluna fazla atip tutmasin! Begenmeyen zamani geldiginde kendini aday göstersin yada istedigine oy versin ama o zamana kadar SUSSUN! Böyle dersek ne yani hicmi elestirilmicek diye karsilik veriyorlar. YETER ARTIK YETER! MHP Genel baskanimiz hakkinda yazdiklariniza DIKKAT EDIN!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız