Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - TGRT ' ye YAZIKLAR OLSUN.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
mustafa01
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Cum May 20, 2005 3:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

son zamanlarada yapmış olduğu yayınlar zaten beni cileden cıkartıordu. bu konuya değindiğiniz için teşekuürler. tüm ülkücülleri TGRT''yi seyretmemeye davet ediyorum

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
burhanettin
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Cum May 20, 2005 4:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar boşyere kendimizi yormayalım bunların hepsi aynı BİZİM ONLARDAN FARKIMIZ OLSUN...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
dreihalbmond
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Çar Haz 08, 2005 1:13 am    ileti konusu: tgrt Alıntıyla Cevap Gönder

değerli ülküdaşlarım;
unutmayalım ki bizler insanız ve bizi diğer hayvanlardan ayıran en büyük özelliğimiz düşünebilmemiz. bence bütün kanalları izlemek lazım. niye diye soracak olursanız; onları izleyerek onların propagandalarını çözer ve biz de onlara karşı propaganda yapabiliriz. ama önce bizim de karşı bir propaganda yapabilmemiz için bir yayın organına sahip olmamız gerekiyor. en yakın zamanda bir tv kanalına ortak olunmalı. ben kendi çapımda yardım yapmaya hazırım eminim ki diğer ülküdaşlarım da hazırdır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
tr_bozok_66
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 84

İletiTarih: Çar Haz 08, 2005 1:25 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu tv kanallari bizim örfümüzü adetlerimizi ve töremizi bozmak ve Milliyetcilik ruhundan uzaklastirmaya calismaktadir.bana göre bircok vatandasimizida bati ve avrupa sevdalisi yapmistir bu kanallarin tamamini ladinin ikiz kuleleri yiktigi gibi bizimde yikmamiz gerekiyo aksi durumda kültürel cöküntü devam edecektir.

Saygilarimla

Yozgatli Deli Kurt 66
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Haz 08, 2005 5:37 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazdıklarınızın ve eleştirilerinizin hepsine katılmakla birlikte,yazmadığınız bir özelliği daha var bu kanalın.Verdiği dini bilgilerin büyük bir kısmında,çarpıtılmış,yalan yanlış bilgiler var.O gözlüklü,sinirli ,insanı dövecekmiş gibi konuşan bir adam var ismi ne bilmiyorum.Özellikle bu adamın konuşmalarına çok dikkat edin.İnsanı çileden çıkaracak derecede yanlış bilgiler ve yorumlar veriyor.İslamı savunuyor gibi görünüp aydın denilen o adamı çıkartıp program yaptırmalarını da kınıyorum.ayrıca dizilerinde,filimlerinde,haberlerinde eğlence programlarında hiç hayat yok.Bana ,eski hayat mecmuası diye bir dergiyi hatırlatıyor.O derginin görselleştirilmiş hali.Bu mecmua,60 lı yıllarda toplumu bozma görevini yüklenmişti.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Haz 08, 2005 6:18 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alperen79 demiş ki:
DEĞERLİ ARKADAŞLAR HER NE KADAR TGRT'NİN BİZE TERS GELEN YÖNLERİ VARSADA ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM Kİ SHOW, KANAL D, ATV, NTV, VE DİĞER KANALLARDAN ÇOK İYİDİR.

EN AZINDAN MÜSLÜMANLIĞI KARALAMIYOR BİR NEVZEDE OLSA BAZI YAYINLARI OLUMLU YAYINLARI VAR.

AYRICA STV KONUSUNDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZE KATILMIYORUM BENİM TRT KANALLARINDAN SONRA EN FAZLA İZLEDİĞİM KANAL. ELEŞTİRİLERİNİZ HAKSIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM. NE YAPALIM STV YERİNE SHOW TV VEYA KANAL D VEYA ATV Mİ İZLEYELİM.

HATALARI OLABİLİR AMA ONLARA DÜŞMAN OLMAYI GEREKTİRMİYOR..

Ilk bakista düsüncen dogru gelebilir ama isi bir de tersinden tutarsan mesele degisiyor. Diger kanallar zaten renglerini belli etmekle kime hizmet etmeyi amacladiklarini ortaya koymustur. tgrt bu manada her boslugu doldurma gayretiyle, bukelemun mantigi ile her kesime hitap ederek isini yüzdürmeyi amaclamistir.

Alaninda bir süre öncesine kadar tekti. Digerleri seytana bunlar güya!!! hakka hizmet ediyorlardi, bu bakimdan belli dönemler yüksek teveccühlere ulasmislardi.

Diger kanalizasyonlarda yapilan televole, magazin türü asiriliklar güya bu kanalda degisik yönüyle halka, halkin kabul edebilecegi seklinde ulastiriliyor. BU BATILIN SÜSLENMIS HALIDIR. Seytan da bize haram fiilleri süsleyerek isletir. Suna benzer. Gavur zaten gavur da münafiklardir aslinda tehlikeli olani.

tgrt zaman zaman Ülkücüleri de kullanma yoluna gitmis, kismen basarili olmustur. Gazete olarak bir zaman hatirlarim genelde tgrt alinirdi. Palazlanip bir yerlere gelince Ülkücülerden haber vermez olmustur. Ama o kadar uyaniklar ki, Ülkücüleri avutarak hep ihtiyac oldugu günde potansiyel hedef kitle olarak saklamayi uygun bulmuslar ve bunu gayreteleri ile belli etmislerdir.

HERKES ISINI YAPIYOR, SEYTAN DA SEYTANLIGINI. Biz de isimize bakalim. Hilalin boynu bükük kalmasin. Ülkücünün görev ve sorumluluk alaninin sinirlari cok genistir. Bu alanda her sey Türk icin, Türk tarafindan, Türk´e göre olmalidir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Çar Haz 08, 2005 6:31 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tGRT 'yi idare edenler "İHLAS" adını kullanarak ve binalarını yeşile boyatarak Müslüman Türk'ün saf ve temiz yürekli insanını kandırdı ve Enver Abi'mize de Sibel Can ve Cüneyt Abi'miz kefil oldu.
Hala daha parasını alamayan bir sürü insan var.
ABD de yaşayan ( p..i) o paraları orada zıkkımlanıyor ve Devletim gene seyrediyor.
Bu kanunlarla daha çok mücahit, enver örenler yetiştiririz.
kadir21 Kardeşim düşünüp yazmağı unuttuğum din adamı geçinen garamet ehlini güzel benzetmiş, eksik olmasın.
İslamı temsil eden edebli, mütevazi, mütebessim ve alçakgönüllü olur, ve görenlerin içinde bir sempati ve pozitif enerji uyandırır.
drmfk
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 361

İletiTarih: Çar Haz 08, 2005 10:08 pm    ileti konusu: Sağduyu kardeşlerim Alıntıyla Cevap Gönder

Sağduyu diye başladım öyle devam edceğim.
Zira kannatim oki Ülkücü sağduyulu olmak,Sadece hisleriyle değil mantığını kullanmakla yükümlüdür.
Aksini hiçbir kardeşim elbette iddia etmez.
Şimdi biraz zihin jimnastiği yapalım;
Tgrt bir zamanlar bizi çok memnun eden ve izlerken zevk veren yayınlar yapıyordu.Kimler izliyordu o kanalı,cevabını vereyim bizler izliyorduk, birde bizler , sadece ve sadece biz ülkücüler...
Yani, yanisi yok bizler bizi izliyorduk sadece...
Şimdi devam edelim o gerzekler padişahı Aydın tgrt de değil de herhangi başka bir kanalda yayınlansa izleyen, gaflette olan vatan evlatları izlemeyecekler mi sizce?İstemesekte elbette izleyecekler. Bu bir gerçek .
Zevzeklerin kanalında o zevzekler padişahını izleyenler bir müddet sonra o kanala bir nevi abone olacaklar ve yeni zevzeklerle, gerzeklerle tanışacaklar ve ya başka bir açıdan iyice yozlaşacaklar,buna hepimiz katılıyoruzdur herhalde...
Geniş bir topluma hitap etmeyi hedefleyen tgrt de herhalukarda o zevzekleri izleyen Necip milletin gafletve dalaletteki evlatları,onun yanısıra yayınlanan milli ve mukaddes değerlerimizi en azından görme şansına sahip olurlarsa belki de özlerine dönmek için bir şans daha elde etmiş olacaklardır.
Arkadaşlar bunu samimiyetle ifade edeyimki;Tgrtde yayınlanan Akşemseddin hazretlerinin hayatını, Deli Balta efsanesini izleyip bizim ecdadımız böyleymiş diyen, özünü öğrenmek için titreyip kendine dönmek için yardım isteyen yığınla gaflet uykusunda vatan evledı biliyorum.
Aynı şekilde sadece televizyonları değil kendileride kanalizasyon olan gerizekalı hayin veya gayri -Türklerin kanallarında duydukları şeyler ile gafletleri daha da derinleşip Hazreti Fatih için(sümme haşa) oda sapıkmış deme cüretini gösteren Ukbadaki cezasını ağırlaştıran nice vatan evlatlarıda biliyorum.
Arkadaşlar elbetteki zevzek programları bizler izlememekle yükümlüyüz.İzlersek vebal altında oluruz,günahın içinde boğuluruz. Bunu tartışmak dahi abesle iştigal olur.Ama ne yazık ki necip Milletimizin Bahtsız evlatları,gaflet içinde ki evlatları bu furya çinde kendilerini kaybediyorlar.Allah hidayet nasip etsin onlara...
Bizim ülkümüz zaten tüm kardeşlerimizin Milli ve Mukaddes değerlerine sahip olması ve sonuçta milliyetçi Türkiye değil mi? Bu konu da çorbaya bir tutam dahi olsa tuz katanlara Allah razı olsun demek vazifemiz değilmidir.
Gelelim başka bir meseleye;Misyonerlerin, dinler arası diyalog masalıyla Necip Milletin temiz itikadını bozmaya çalışanların, Ecdadımızın bizler ulaştırmak için evlatlarına anlatageldiği Ehl-i Sünnet itkadını bozmaya çalışanların...sokakta ve ekranlarda cirit attığı günümüzde Huzura doğru ve aynı formattaki yayınlarıyla doğru ve temiz itikadi ve ameli bilgileri bizlere ulaştırma adına gayretleride takdire şayandır.Bizlerin izlemesi gereken tek yayın odur tgrt'de...
Kadir21 kardeşim o gözlüklü ve sinir bozucu dediğiniz insan asla yalan ve ya yanlış birşeyden bahsetmeyecek kadar Allah korkusu olan bir insandır. Söylediği ve anlattığı herşey kitabidir.(Sende bilirsinki Yüce ve mukaddes Dinimiz nakli esas alır)dilersen bahsetmiş olduğu kaynakları tetkik eder ve görürsün.
Bu arada Yüce ve Mukaddes dinimiz yoruma açık olmayacak şekilde nettir, zira yüce Yaradan(Celle celalühü) dini kemale erdirmiş yani tamamlamıştır, yorum ancak net olmayan şeyler için geçerlidir, bunedenle yorum kelimesini dinimizden bahsederken kullanmamaya dikkat ve özen göster.Bahsederken hakaret ettiğin şahıs asla yorum yapmayacak kadar da Allahtan korkan bir insandır.Günümüzde doğrulardan bahseden insanlar o kadar azaldıki bizler artık yanlışları doğru olarak algılamaya başladık.Allah-u Teala bizi doğru inananlardan etsin(amin)
Bir başka meselede şu:Ülkücü asla müfteri olamaz. Tgrt'nin %51 inin yahudiye satıldığı iftiradır,aksini iddia edenleri ispatlamaya yoksa ülkücü tavra yakışan şekliyle müfteri duruma düşmemeleri için susmaya davet ediyorum.
Mustafa01 kardeşim sana sonuna katılıyorum bende davetine icabet ediyor ve senle beraber yeniliyorum.KARDEŞLERİM ASLA TGRT'Yİ İZLEMEYİN.BİZİM İZLEYEBİLECEĞİMİZ VE HATTA İZLEMEMİZ GEREKEN TEK PROGRAMI HUZURA DOĞRU VE BU FORMATTAKİ YAYINLARIDIR.(BU DAVET TÜM KANALLAR İÇİN GEÇERLİ TABİİ)
MIT kardeşim en güzel temenni de senin temennin Allah senden razı olsun.
Halen daha parasını alamayan bir sürü insan olduğu gibi halihazırda hiçbir hakkı kalmamış bir sürü insanda var.Bu arada şu mantığıda anlayamam,hem kar zarar ortağım diyeceksin hemde şirket iflas ettiğinde benim paramı verin diye tutturacaksın ne mantık ama helal olsun.Hiç şüphen olmasın ki kimsenin parası ihlasta kalmaz herkesin hakkını er veya geç(şirket tasfiye halinde olduğu için ve bu süreç kısa olmadığı için er-geç diyorum) alacaktır.
TÜM ÜLKÜDAŞLARIMIN ESİRGEYİCİ VE BAĞIŞLAYICI,ZAMANDAN VE MEKANDAN MÜNEZZEH YÜCE RABBİME(CELLE CELALÜHÜ) EMANET OLMASINI DİLİYORUM.

En son drmfk tarafından Per Haz 09, 2005 10:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Per Haz 09, 2005 6:56 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALINTI:
drmfk demişki:
Bu arada REİSİM25 seni kınıyorum sen düpedüz Müfterisin.O kadar ki İhlas holdingin binalarının yeşil olduğunu dahi atarak hareket edip kendini rezil ediyorsun.

drmfk;
Ben kimseye iftira etmiyorum. Sen doğru yerde ol, Ümmet-i Muhammedin parasını zıkkımlanıp, abd'ye kaçıranlara avukatlık yapma.
Yazını bir daha oku, ikilemdesin, tgrt'yi bir tutup bir bırakma. Burada kar zarar ortaklığı yapan insanların yüzde kaçı kadar zarar edebileceğinin hukuku hakkında bilgin olmadan bir daha yazma. Erzurum'daki binaları yeşil renkliydi, tanıdığın varsa onlara veya başkalarına sorabilirsin. Adını İHLAS koyması ise tam bir sazan yemidir.
Biz Ahmet Kabaklı, Ergun Göze ve M: Kemal Öke için veya daha bir kaç yazar için türkiye gazetesi alıyor ve tv'yi izliyorduk. Uslubunu kibar ve nezaketle kullan, kimseye kibar ve nezaketli olmaktan zarar gelmez. KMınadıklarını iyi tanı, yukarıdaki yazıları daha dikkatle ve önyargısız oku.
Ben hayatımda Rabbim'e şükür daha hiç rezil olmadım sen kendine bak, böyle yazı yazarsan rezil olursun, birgün.

İnsanoğlu bir aynadır, hangi lafı duymak ve kendine yakıştırmak istiyorsan, muhatabına o kelime ve benzetmeleri kullan, ki karşılığını ona göre alasın.

En son reisim25 tarafından Per Haz 09, 2005 7:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.
Korkmaztr
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Per Haz 09, 2005 7:15 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abi kanal7 ve stv bence ii kanallar....en azından kaliteli yayın..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder ICQ
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Haz 09, 2005 8:20 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

drmfk....

Dün gece güzel bir yazi yazmistim. Uzun bir yaziydi. Göndere bastim biligsayar hatasi sanirim, yazdigim yazi foruma gelmedi ayni yaziyi takrar bulamadim gec oldugu icin de tekrardan yazmadim... Fakat özet olarak sunu anlatmak istemistim..

Biraz daha anlatsaydin tgrt calisani oldugunu düsünecektim.

Ihlas (!) Holding Düzce´de yatirimlar yapmistir. Halkin elinden fabrika yapilacak diye ucuza kapatilan ve hatta yok pahasina alinan topraklar verilen sözlerin aksine baska amaclarda kullanilmistir.

Ülkücüler kullanilmak istenmis bir sekilde basarili olunmustur. Istedikleri zaman bir parmak isaretiyle Ülkücüleri kendi yanlarinda görürüz hesabi yapilmistir.

Dikkat ettim hep iktidar yanlisi haberler verilir. Saksakci bir zihniyet. Alkislamayi aliskanlik haline getiren bir toplum olmak zoruma gidiyor. Herkes alkislanmamali, dogru alkislanmali.

Iyi görümenin en iyi yolu bir kac iyi sey yapmaktir. Ve bunu halkin gözüne sokmaktir.

tgrt iyi yayinlar yapmistir. Mehmetcik programlarina bakar aglardim. Bu gün bu kadar önemli bir zamanda vatandasimizi uyarmak icin israrli programlar yapilmali eger gercekten senin dedigin kadar ihlasli iseler.

Hayir, iktidara yag cekmek daha kolay. Sonra ne gerek var baslarini agritsinlar. Nasil olsa istedikleri yere gelebildiler. Bayagi izlenen bir tv, reklam gelirleri fena degil. Iktidardan da bir sekilde yardim gelir. Ne süt tassin ne kebap yansin anlayisi...

Flash TV, Ahmet Yilmaz gibi bir Ülkü erinin sayesinde ne kadar borcunu kapatti bir hatirlarsaniz bu aslinda onlar icin daha reyting toplayici olurdu.

Bunlarin inancli görünüp yanlis program yapmalari BATILIN KILICINI sallarken görmeye alistigimiz diger kanalizasyonlardan daha tehlikeli.

Münafiklik konusunda yeterince bilgimiz olduguna inanniyorum. Bunlara münafik demek bana düsmez ve haddim degil ama isin özüne inersek o is o kadar da masum degil.

Bunlari bu kadar masum görmek asiri iyi niyet olsa gerek....

Sagduyu ile baslayan yazi, yine sagduyu ile devam etmeliydi. tgrt ye gösterilen sagduyu arkadaslarimiz Kadir21 ve Reisim25 ten esirgenmemeliydi.

Cok sevdigimiz ve yazilarini begenerek okudugumuz arkadaslarimizin yazilarini begenmeyebilirsin. Bu sana hemen kinama hakki dogurmaz. Bu sekil bir yazi kafalarda soru isaretlerinin devamina sebep verir. Yanli bir yazi yazmissin diye düsünüyorum.

Burda her önüne gelen bir baskasini KINAMAYA kalkarsa bundan üzerine düseni mutlak alirsin...

Birileri de cikar bol bol seni kinar....

Allah (c.c.) inananlarin yanindadir.....
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Haz 09, 2005 8:28 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Korkmaztr demiş ki:

Kanal 7 !!!... kesinlikle begenmiyorum. Ilk yayin hayatina basladigindan beri... Bence Türk Miletinin yararindan cok baska amaclarin pesindeler...

Her actigimda Kürt veya alevi sarkicilari görmekten biktim...

Nedir bu israr?...
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Per Haz 09, 2005 8:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

emperyalist uşağı dincilerin yayınlarından bu ülkeye ne hayır gelir ki?
Üstelik stv dinlerarası diyalog masalını pompalayan bir kanal..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
drmfk
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 361

İletiTarih: Per Haz 09, 2005 4:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kıymetli kardeşlerim,
Sanırım ben ne demek istediğimi tam manasıyla anlatamadım.
Belki de sert eleştirilerle sizlerin tepkisini de topladım.Ancak ben bir şeye hep kara veya hep beyaz dememek gerektiği düşüncesindeyim.Bunu da yazımda farklı şekillerde ifade ettim yine söylüyorum;Elbette tgrt bu günkü yayın anlayışıyla büyük orandabize hitap etmiyor,aksini hiç iddia etmedim.
benim üstüne basabasa söylediğim eleştirirken çok dikkatli olunması gerektiği...
Erzurum'da binanın yeşil olmasıyla insanları kandırmayı düşünen bir Holding genel merkez binasında neden mavi-beyazı kullanmıştır; bunun manasının erzurumda bir tesadüften öteye gitmeyeceğinin düşünüyorum.
Diğer taraftan din kadar kutsal ve dokunulmazlığı olan konu hakkında konuşurken hep yanlış söylüyor gibi bir kanıya varabilmek için oldukça iddalı olmak gerekir diye düşünüyorum.Size sadece şu kadarını söyleyeyim ki O küçümseyerek hakaret ettiğiniz Osman Ünlü Hanefi Fıkhının temel eserlerinde bahsedilen hükümlerin dışında herhangi bir hüküm vermemiştir.Başta İbn-i Abidin olmak üzere çok kıymetli din kitaplarından faydalanmaktadır.Biz bunları tetkik ettiğimiz için biliyoruz.
Bu arada kadeşim resim25 benim üslubumun sertleşmesinin sebebi sizin oldukça sert bir uslupla hareket etmenizdir biline...
Bu gün özellikle Milli ve mukaddes değerlerimizden bahsederken çok dikkatli hareket eden bu insanların da savunmaya hakkı vardır sanırım.
Gelelim İhlas finans meselesine,Finans zarar etmemiş kar ederken BDDK tarafından faaliyeti durdurulmuş ve tasfiye edilmeye başlanan şirket Devletin belirlediği sıraya göre borçlarını ödeme planı tanzimederek ödemeye başlamıştır.Bu şirket nakit parayı paradan para kazanmak için kullanmamış yatırıma dönüştürmüş ve geri ödemelerde yapılırken yatırıma dönüşmüş olan parayıtekrar paraya çevirmenin yolunu tutmuştur.
Bu yeterince, ihtilafa mahal bırakmayacak kadar açıktır.
Kadeşlerim doğruları desteklemeli yanlışları elbette kınamalıyız,Ancak yıkmak yerine tamiri için çabalamayı şiar edinmeliyiz.
ALLAH DOĞRULARIN YARVE YARDIMCISI OLSUN.
MİLLİ BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ TEHDİT EDEN MEZHEPSİZ VE DİYALOG PAPAĞANLARININ, TÜRK MİLLETİ KELİMESİNİ KULLANMAKTAN KAÇINANLARIN KAHR OLDUĞU GÜNLERİ GÖSTERSİN.

En son drmfk tarafından Per Haz 09, 2005 10:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız