Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - TÜM GÜNEYDOĞULULAR KÜRT MÜDÜR?KÜRT NUFUSU NE KADAR?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
yigitcak
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Çar May 25, 2005 1:21 pm    ileti konusu: TÜM GÜNEYDOĞULULAR KÜRT MÜDÜR?KÜRT NUFUSU NE KADAR? Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜDAŞLARIM BEN İZMİRDE YAŞIYORUM VE ÇEVREMDE AÇIK SÖYLEMEK GEREKİRSE TÜRKTEN ÇOK KÜRT VAR,BU BENİ RAHATSIZ EDİYOR ADAMLAR HERYERE GÖÇ EDİYOLAR TURK YURDUNU İSTİLA ETMİŞ VAZİYETTELER EN AZINDAN BENİM YAŞADIGIM BÖLGEYİ...
BİRDE SİZE ŞUNU SORACAM GÜNEYDOĞUDA HİÇMİ TÜRK YAŞAMIYOR HER GÜNEY DOĞULUYA KÜRT GÖZÜYLE BAKMAK DOĞRUMU?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
sultan-yavuzS
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Çar May 25, 2005 1:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BENDE İZMİRİN BİR İLÇESİNDE YAŞIYORUM..SÖYLEDİKLERİN DOĞRU

AMA BİLİYORSUN Kİ ÜLKÜCÜ KÜRTLERDE VAR HEMDE BİR ÇOK TÜRK

ÜLKÜCÜDEN DAHA SAĞLAM.KÜRTLE PKK LIYI AYIRT ETMEK LAZIM BU

DA ÇOK ZOR...GÜNEYDOĞUDA TÜRK VAR AMA ÇOK ÇOK AZ ONLARDA

TAYİNLE GELEN MEMURLAR VEYA BAŞKA YERDEN GÖÇ ETMİŞ TÜRK

AŞİRETLER...KÜRTLERİN OLMADIĞI YER YOK AYNI TÜRKLER GİBİ...!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
KilincArslan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 52

İletiTarih: Per May 26, 2005 12:10 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Simdi, Turkiye genelinde, Kurt kokenli 10-12 milyon arasinda insan yasiyor. Yanliz bu sayi 1990 ve 1980lerden once nerdeyse %30'uydu. Yani bir bakima 3-6 milyon arasinda olan bu nufus, son 20 senede 12 milyon civarlarina gelmistir. Bunun nedeni, Turkiyedeki Kurtlerin cogalmasi degil, Irak Iran savasinda ve daha sonra Korfez savasindan sonra butun Kurtlerin Turkiye'ye goc etmesidir. En son yapilan buyuk gocte, Guneydoguya tam olarak 500,000 kurt goc etmistir. Simdi bunlar daha sonra yurdumuzun icine sizmislardir.

Yani anliyacagin, su anda eksi ve artilarla beraber tam 10-12 milyon Kurt bulunmaktadir. Guneydoguda Turklerin sayisinin azalmasinin, aslinda oraninin azalmasinin nedeni budur.

Genede guneydoguda Turk sayisi daha azdir, ama Turkiye'de Turklerin sayisi en buyuktur ve bu vatan Turkiye Cumhuriyetidir.
PUSATLI-TURK
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 25

İletiTarih: Per May 26, 2005 12:19 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın yigitcak .

Fars kökenli etnik topluluklar olan Kürt ve zazaların günümüzde nüfusları 10 -12 milyon olduğu tahmin ediliyor. Güneydoğu ve doğu anadolu bölgemiz 50-60 sene önce Türk çoğunluğun yaşadığı bölgeydi. Fakat kürtlerin anormal hızla üremeleri ve bazı Türkleride karışarak kürtleştirmeleri ile kürtler son yıllarda çoğunluğa geçmişlerdir.

Örneğin bugün Batman Şırnak Hakkari Diyarbakır Muş gibi illerimizin tamamına yakını kürttür. Urfa Antep Maraş Erzurum gibi şehirlerimiz karışıktır vs..

Kurtuluş Savaşımız sırasında Fransız ve Ermenilerle savaşan Urfalı Antepli Maraşlı halk Türklerdi. Bu şehirlerimiz daha sonra yoğun kürt göçü aldı ve nüfus yapısı değişti. 100 sene önce Diyarbakırda bile Türkler daha fazlaydı.

Ülkemizin batısı ve kuzeyi dahil her bölgesi hızla artan ve yayılan kürtlerin akınına uğramaktadır. Bu gidiş hiçte iyi bir gidiş değildir. Çünkü Türkiye her geçen gün daha fazla kürtleşmektedir.

MHP siyasi partidir. MHP de kürtler vardır tabi ve son günlerde parti daha çok kürtlere yanaşmaktadır.

Ben bu yüzden MHP li değil Türkçüyüm.

Türkçülüğün siyasi partisi olacağına artık inanmıyorum.
KilincArslan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per May 26, 2005 2:51 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pusatlinin yazdiklarina katiliyorum.

aralarinda, ne kadar cocuk yaparsan o kadar iyi diyip 20-30 tane cocugu olan aileler var. O yuzden buyuk bir tehlike. Bu dagilima ve kokten ele gecirmeye son verilmesi lazim.
yigitcak
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per May 26, 2005 7:46 am    ileti konusu: ÜLKÜDAŞLARIM TEŞEKKÜR EDİYORUM Alıntıyla Cevap Gönder

BENİ BU KONUDA AYDINLATAN sultan-yavuzS,PUSATLI-TÜRK VE KılınçArslan'a TEŞEKKÜRLER GÖRÜŞLERİNİZE AYNEN KATILIYORUM.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
zafergizlenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 53

İletiTarih: Per May 26, 2005 9:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Milliyetçi Hareket, insan sevgisine dayanır. Demokrasiye inanır, insanlığa düşman, insanlığı bölücü her sistem ve ideolojiye karşıdır. Milliyetçiliğimizin amacı, milli sınırlarımız içinde yaşayan bütün yurttaşlarımızı, hiç bir ayrım yapmaksızın; din mezhep ve ırk farkı gözetmeksizin kucaklamak, sevmek ve insanca yaşama şartlarınıa kavuşturmaktır.

Başbuğ Alparslan Türkeş

ARKADAŞLAR SÖYLEDİĞİNİZ ŞEYLER GERÇEKTEN VAHİM LÜTFEN KÜRTLERİ TEHLİKE OLARAK GÖRMEYİN ASIL TEHLİKE PKK VE APO YARDAKCISI OLANLARDIR UNUTMAYALIM Kİ BU ŞAHISLAR ERMENİ, RUM KÜRT VE TÜRK (biz onları Türk kabul etmiyoruz) lerden teşekkül ediyor ama tek payeleri AB desteği ile PKK çatısında birleşip cennet vatanımızdaTÜRK ,KÜRT çatışması çıkarıp MİLLİ BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ BOZMAYA ÇALIŞMAKTIR bizde bu tip kışkırtmalara gelip kürt kardeşlerimiz hakkında kötü ithamlarda bulunursak bu oyunun bir parçası oluruz BİZİM TEK PAYEMİZ TÜRK İSLAM ÇATISI ALTINDA BİRLEŞMİŞ TANRI DAĞI KADAR TÜRK HIRA DAĞI KADAR MÜSLÜMAN OLAN ÜLKÜCÜ OLMAKTIR VE EN ÖNEMLİSİ GELECEK NESİLLERİ BUNA HAZIRLAMAKTIR

TÜRK TURANDAN GELE HAN OLA
TÜRK HAN OLA DÜNYA TURAN OLA

RABBİM ÜLKÜCÜ GENÇLİĞİ FİTNE VE FESATTAN KORUSUN

ALLAHA EMANET OLUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
KilincArslan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per May 26, 2005 9:33 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayrica bu konu hakkinda, mesela nufus abartmalarinin bilinmesi lazim.

Avrupa'da hele Kurtlerin ve terorist PKKnin yaptigi propogandalar nedeni ile, onlarin abarttiklari nufus sayimlari direk ABD ve AB gibi yerlerde tarih kitaplarina gecmistir.

Gercek sudur ki, guneydogu, irak, suriye ve iranda aslinda 25 milyon civarinda Kurt yasamalidir (hepsinin toplami olarak). Ancak genelde bu sayi abartilarak sadece ve sadece Turkiyeye islenmektedir. Yani Turkiyede 25 mmilyon kurt var deyip, diger yerlerdede bu kadar daha kurt var deyip, burdaki kurtlerin nufus hakimiyetini saglamaktir.

Halbuki Turkiyede objektif olarak 10-12 milyon civarinda kurt vardir. Yalanimiz yok, bunlarin coguda iyi birer Turk vatandaslaridir ve genelde hicbirinin bi ayrimcilik istegi yoktur bile, akillarindan bile gecmemestir.

Turkiye nufusu aslinda soyledir:
60-65 milyon Turk
10-12 milyon kürt
3-5 milyon digerleri (lazlar vs vs)

Bazi AB'den gelen sozde ispatlara sakin kanmayin, bu oyunlari biz ABD'de cok gorduk.
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Per May 26, 2005 11:56 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kılıç Aslan demiş ki:

Turkiye nufusu aslinda soyledir:
60-65 milyon Turk
10-12 milyon kürt
3-5 milyon digerleri (lazlar vs vs)
--------------------------------------------------
Lazları ayrı sayman yanlıştır ve yanlış yorumlanır.
Onlar öz be öz Türktürler.
turkefesi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 53

İletiTarih: Per May 26, 2005 12:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu adamlar Batıya da dağıldı. Değil anadolu da bunlar egede bile azımsanmayacak kadar var ve aşırı ürüyorlar. Bu iş böyle giderse kürdistan kurmalarına gerek kalmıycak nerdeyse bizim nüfusu aşacaklar..
anteplimg
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Per May 26, 2005 12:45 pm    ileti konusu: Ben Antepliyim. Alıntıyla Cevap Gönder

Her halde Güneydoğu Anadolu Bölgesi içinde yerli olarak Kürt olanların sayısı en az Gazianteptedir. Hatta hiç yok denecek kadar azdır. Ama maatesüf burda oldukçe fazla kürt var(Mersin). İpini koparan buraya gelmiş anlayacağınız...
kurtaga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Per May 26, 2005 1:33 pm    ileti konusu: Re: TÜM GÜNEYDOĞULULAR KÜRT MÜDÜR?KÜRT NUFUSU NE KADAR? Alıntıyla Cevap Gönder

düzeltme yapılmıştır

En son kurtaga tarafından Per May 26, 2005 1:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kurtaga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Per May 26, 2005 1:36 pm    ileti konusu: Re: TÜM GÜNEYDOĞULULAR KÜRT MÜDÜR?KÜRT NUFUSU NE KADAR? Alıntıyla Cevap Gönder

yigitcak demiş ki:
ÜLKÜDAŞLARIM BEN İZMİRDE YAŞIYORUM VE ÇEVREMDE AÇIK SÖYLEMEK GEREKİRSE TÜRKTEN ÇOK KÜRT VAR,BU BENİ RAHATSIZ EDİYOR ADAMLAR HERYERE GÖÇ EDİYOLAR TURK YURDUNU İSTİLA ETMİŞ VAZİYETTELER EN AZINDAN BENİM YAŞADIGIM BÖLGEYİ...
BİRDE SİZE ŞUNU SORACAM GÜNEYDOĞUDA HİÇMİ TÜRK YAŞAMIYOR HER GÜNEY DOĞULUYA KÜRT GÖZÜYLE BAKMAK DOĞRUMU?

sayın arkadaşım, öcelikle bilmelisin ki, TC,Kimliği taşıyan her İnsanın Türkiyenin her yerinde yaşama ve dolaşma hakkı vardır.bizim onlara sizin buralarda yaşama hakkınız yok siz kürt sünüz dememiz onları başka Millet olarak kabul etmemiz demektir.hal böyle olunca onların kendi kimliklerini istemeleri hakkı doğar ki bu da gerek dış güçlerin gerek bölücülerin hayelettikleri bir durumdur ki, biz bunu kabul edemeyiz lütven ortaya bir fikir atarken önce düşününüz ne demek istediğinizi bi gözden geçiriniz.aksi taktirde düşüncenizle çelişki içinde olursunuz ki, buda çürük bidüşünce olur. sayğılarımla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yigitcak
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per May 26, 2005 1:54 pm    ileti konusu: LAFI YANLIŞ ANLAMAYIN Alıntıyla Cevap Gönder

BEN KÜRTLERE DÜŞMAN OLDUĞUM İÇİN BU YAZIYI YAZMADIM SADECE ÇEVREMDEKİ KÜRT ÇOĞUNLUĞUN TÜRKLERDEN FAZLA OLDUĞUNU GÖRDÜĞÜM İÇİN YAZDIM.İÇİMİZDE FİTNE FESAT FALAN YOK.OLMAZDA.Bİ DURUM VARSA DİREK SÖYLERİM.
AYRICA TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNE BAŞKA BİR IRKI SOKMAK NE KADAR DOĞRU ONU DA BİLMİYORUM.ADI ÜSTÜNDE BU TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ KÜRT MİLLİYETÇİLİĞİ DEĞİL!TÜRK OLDUĞUNU CAN-I GÖNÜLDEN SÖYLEMEYİP 'BEN KÜRDÜM'DİYENLERİN ÜLKÜ OCAĞINDA İŞİ YOK.
AYRICA 10-12 MİLYON GERÇEKTEN TEHLİKELİ BİR RAKAM VE BUNLAR DÖRT BİR YANA YAYILMIŞLAR ÇOĞUNUN İÇİNDEDE KÜRDİSTAN RÜYASI OLDUĞUNU BİLİYORUM OLMAYANLAR OLSA OLSA 2 MİLYON,OLUPTA SÖYLEMEYE CESARET EDEMEYENLER İSE 5 MİLYONDUR.30.000 TÜRK'Ü ŞEHİD EDENLERİN SOYDAŞLARI TÜRKLÜĞÜNE SAĞLAM DUYGULARLA İNANMADAN TÜRKÇEYİ ANADİLİ GİBİ KONUŞAMADAN,KÜRTÇEYİ TAMAMEN UNUTAMADAN YANİ KÜRT KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMAKTA İNAD EDENLERİN BAŞ DÜŞMANIYIM AMA SİZİ BİLMEM!!!
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız