Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BBP-MHP
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ber_reis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 32

İletiTarih: Pzr May 29, 2005 2:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kesinlikle haklısın sultan yavuz kardeşim ve bence bbp mhp birleşmesi gerçekleşmelidir bu bütün ülkenin kurtuluşu için gereklidir
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pzr May 29, 2005 4:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Muhsin Yazicioglu konusuna takili kalmissiniz. Bence temeller üzerinde yazisilmali.

Ne kadar hakli olursa olsun neticede Muhsin baskan Basbug´a ters düsüp ayrilmistir. Ve kesin Muhsin baskan haksizdir.

1980 sonrasi Muhsin baskanin kaldigi hapishaneye kimlerin ve ne amaclarla ziyaretler gerceklestirdigini incelerseniz, DYP-SHP koalisyonunun bir bahane oldugunu görürsünüz. özalin oltasina takilmistir. Basbug BBP icin "ihanet partisi" demistir.

1980 öncesi verilen mücadelede her Ülkücü gibi Muhsin baskanin cok büyük basarilari olmustur. Kendisi ile birlikte hareket eden Ökkes Sendiller´i de inceleyin. Ökkes baskan da bu kutlu mücadelede üzerine düseni yapmistir. Ama hataya düsülmüstür.

Birilerinin cikip MHP misyonunu tamamlamistir, ve Türkes bitmistir gibi laflari ederken birileri de biten ve misyonunu tamamlayan bir hareketin liderligine oynamis olmasi konularini incelemek daha dogru olur. Bunu incelerken de konuya, etrafa sanki pis kokular geliyormus havasinda degil ÜLKÜCÜ kimligine yakisir hassasiyetle bakmak gerekir.

Bu gün ne yapilmali?

Bizim incelememiz gereken isimlerin disinda BBP ile olabilen bir farkimiz var mi? Birilerinin idda ettigi gibi BBP bizden daha fazla mi Islamci? Veya birilerinin iddia ettigi gibi bizden daha fazla mi Türkcü?

Bence degil. Tabanda zitlasacak hicbir konumuz yok. Ayni hassasiyete sahibiz. Öyleyse birlesilmelidir. Adres MHP dir. Bu ayriligia sebep olanlar birlesmeden sonra bir süre sessiz kalmalilar.
Ayriligin yaralari sarildiginda gün, o gündür ki nerde kalmistik demeleri icin...

Isimler gelip gecicidir. BBP demek Muhsin Yazicioglu demekse zaten biryerlerde celiskiler basliyor. BBP yeni bir lider aramak isterse Muhsin baskanin tepkisi ne olur? Yeni bir lidere baglilikta problem olur mu? Buralari incelerseniz akla bir sürü yorumlanmasi gereken ve hatta sorularin icinde cevaplarin bulundugu bilinen bilinmezlikler gelir.
cCcMHPcCc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Pzr May 29, 2005 10:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlarım Ülkücülerin tek bir partisi vardır oda Başbuğ Alparslan Türkeş'in bize emanet ettiği Milliyetçi Hareket Partisi'dir.Devlet Bahçeli Beyimiz 1999 seçimlerinde başırı elde edince Devlet Bey işi biliyor ama geçen seçimlerde barajın altında kalınca Devlet Bey bu işi bilmiyor.Ülküdaşlarım siz söyleyin bu Davaya baş koymadık mı yarı yolda çekip gitmek var mı yarı yolda bırakmak varmı? Peki bunları yapanlar ülkücü olabilir mi ? Kararı siz çok iyi bilirsiniz
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
cCcMHPcCc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr May 29, 2005 10:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fahrireis demiş ki:
turk_neferi demiş ki:
muhsin yazıcıoğlu mhp yi en zor zamanında yarı yolda bıraktı ve gitti.onu asla affetmem.mhplilerinde affedeceğini sanmıyorum.

Muhsin Yazıcıoğlu MHP yi bırakmış olabilir ama davasından hiç taviz vermemiştir.1969 da genç ülkücüler teşkilatında ne ise şimdide aynı çizgide davasının hizmetindedir.
MHP den ayrılış nedenlerini bilmeden lütfen böyle yazmayın.O da biliyordu ayrılmasa BAŞBUĞ dan sonra genel başkan olacaktı ama o davasına yanlış olacak şeyleri kabul etmedi ve partiden ayrıldı..Muhsin Yazıcıoğlu nun ve ekibinin 80 öncesi verdikleri mücadeleyi yazmaya kalksam bu sayfalar yetmez.Onun ülkücülüğü tartışılmaz..Ve sizin gibi düşünenler yüzünden ülkücü hareket birleşemiyor..

Ülküdaşım ona diyeceğimiz bir şey yoktur ama sen diyorsun ki Başbuğ dan sonra genel başkan o olcaktı genel başkanlık için mi ayrıldı MHP den ve onun yüzünden bu MHP mi BBP mi kavgaları çıktı.Ülkücüler aynı çatı altındadır MHP.Biz kimseyi partimizde zorla tutmuyoruz Bütün bu BBP falan savunanlar MHP başa geldimi Devlet Beyimiz başbakan oldumu görecekler yaptıkları hataları!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
fahrireis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Pts May 30, 2005 8:20 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Biz Devlet beyi başbakan yardımcısı ikende gördük,ben BBP liyim fakat MHP iktidarının başarılı olmasını sizden çok isterim çünki ben adamın adamı değil davamın adamıyım.Maalesef Devlet bey ülkücülerin 40 senelik emeğini heba etmiştir..lütfen eğriye eğri doğruya doğru demesini öğrenelim...
bozkurt44
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Pts May 30, 2005 9:04 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BBP, MHP den ayrılarak kendi siyasi çizgisini çizmiştir.fakat kurulduğu günden bu yana hiçibir siyasi başarı gösterememiştir.çünkü BBP nin siyaseti MHP yi eleştirmekten ibaret,MHP üzerine siyaset yapıyorlar.Bugün böyle bir birleşme olursa ben eminimki yeni bölünmeler meydana gelir. Çünkü MHP lilerin birçoğu bu birleşmeyi kabullenmeyeceklerdir.Ayrıca madem birleşilecekti o zaman zamanında neden ayrıldılar.BBP ve MHP ye siyasette başarılar dilerim.Fakat birleşme imkansız gibi görünüyor. Saygılarımla...
bozkurt44
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Pts May 30, 2005 2:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Feridun Bey kesinlikle görüşlerinize katılmıyorum.Dikkat ederseniz ben Muhsin Yazıcıoğlu bu davaya hizmet etmemiştir demedim.Ben sadece BBP nin MHP den ayrılarak kendi çizgisini çizdiğini birleşmenin çok zor olduğunu söyledim.Sn. Yazıcıoğlunu yaptığı hizmetlerden dolayı teşeekür ederim.Fakat bu durum Muhsin Yazıcıoğlunun MHP yi yarı yolda bıraktığı gerçeğini ortadan kaldırmaz. Ayrıca şunuda belirteyim Ülkü Ocakları aynı çizgisindedir.Tabiki görmesini bilene. MHP 80 öncesinde ne ise şimdide odur. Önceki yazımda yazdığım gibi BBP nin siyaseti MHP üzerine bunu açık ve net bir şekilde Feridun Bey göstermiştir.Lütfen artık kendi siyasetinizi oluşturun.Herkes kendi yoluna.Saygılarımla...
ismailhanay
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 29

İletiTarih: Pts May 30, 2005 8:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamun aleyküm dava arkaaslarim

kisir cekismleri birakalim
Tek gercek var oda
birlesme sart

ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ
cCcMHPcCc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts May 30, 2005 9:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ismailhanay demiş ki:
selamun aleyküm dava arkaaslarim

kisir cekismleri birakalim
Tek gercek var oda
birlesme sart

ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ

Zaten ülkücüler ayrı diye bir şey yok.Ülkücülerin tek partisi eskiden neyse şimdide o ve sonsuza kadar MHP olacaktır.MHP yi bu kötü günlerinde yalnız bırakanlar şu anlamlı şiirin bir bölümünü iyi okuyun;
Ülküdaş
Ülkücülük Rabbimden ,milletime bir nimet,

Bu dava şehitlerden ,Başbuğumdan emânet,

En büyük alçaklıktır , emânete hıyanet,

Kapı değişen itler , yallanmasın ülküdaş.

Îlhan Esen
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Pts May 30, 2005 11:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim gonlum Butun ulkuculerin birlesmesinden yanadir.
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal May 31, 2005 12:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fahrireis demiş ki:
Biz Devlet beyi başbakan yardımcısı ikende gördük,ben BBP liyim fakat MHP iktidarının başarılı olmasını sizden çok isterim çünki ben adamın adamı değil davamın adamıyım.Maalesef Devlet bey ülkücülerin 40 senelik emeğini heba etmiştir..lütfen eğriye eğri doğruya doğru demesini öğrenelim...

Siz Devlet beyi gördüyseniz bizde sizi gördük. Ne yaptiniz? Nerdesiniz?

Sen adamin adami degil davanin adamisin demek? O yüzdenmi Muhsinin pesine takilarak davamizi yarida biraktin ve yolunu bizim davamizdan ayirdin bir ADAM icin? Davamiz belli. Adres belli! Ya birakin kardesim bu bos laflari! Güya akliniz sira MHP´lileri adamcilikla sucluyorsunuz! Biz rahmetli basbugumuzun bize emanet ettigi MHP´den davamizi yarida birakarak ayrilmadik! Hele hele Muhsin gibi basbugumuz yasarken hic ayrilmadik! Eskiden oldugu gibi simdide ve ebediyen MHP de olacagiz! Asil sizler adamcilik yapiyorsunuz dikkatinizi cekerim! Isiniz gücünüz MHP´yle ugrasmak, isiniz gücünüz sn bahceli beyle ugrasmak! Baska isiniz gücünüz yokmu sizin? Bir BBP´li olarak MHP´nin iktidarda basarili olmasini bizden cok istersin öylemi? Cünkü sen adamin adami degil davanin adamisin ya! Kusura bakma secimlerde oyunu BBP´ye veripte MHP´nin basarisini cok istemekle dava olmuyor....! Davanda basarili olmak istiyorsan MHP´ye ihanet eden ve kendi yolunu cizen tayfadan cikip yuvana dönersin, secimlerde oyunu MHP´ye verirsin! Ve bizimle beraber ayni cati altinda davani sürdürürsün. Haa ben BBP´liyim burda kalacagim davami buradan yürüteceyim diyorsan pasa gönlün bilir, o halde MHP´yle ugrasmayin Devlet beyle ugrasmayin kendi isinizle ugrasin siyasette basarili olmaya bakin madem. Yolunuz acik olsun o zaman napalim! Ama unutma biz rahmetli basbugumuzun yolunda ilerliyoruz siz muhsinin yolundan gidenlersiniz!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal May 31, 2005 9:19 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bölünmüş hiçbir hareket birleşemez.Mhp burada ve en büyüğü.Canı isteyen gelir bayrağımız altına katılır.Kayıtsız şartsız itaat eder.Yok lider değişirse gelirim,yok lider bizi batırdı,yok lider başta iken birleşme olmaz.Bunlar laf salatası.chp yi de mi görmüyorsunuz?Birleşebiliyorlarmı?İki liderinden başka adamlar da parti kurdu.abd de destekledi ne oldu sonuç?Elmayla armut toplanırsa;çıkan birim bir şey olmaz.Bir yığın olur sadece.Bizim yığınlara değil,davasına inanan,parti disiplini içerisinde çalışacak adamlara ihtiyacımız var.Sayılar bir şey ifade etmez.Önemli olan güç,ve davaya inanmaktır.Mhp burada ve potansiyel iktidar adayı.Buyrun gelin adres burası.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
fahrireis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Sal May 31, 2005 10:36 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ege kardeşim ben davayı satmaddım davayı yaşayanlarla birlikte ayrıldım.Ben kulun peşinde değilim mücadelemiz Allah'ın rızasını kazanmak Muhsin Bey'in de davaya yanlış yaptığını görürsem onun da peşini bırakırım.Sence Devlet bey Rahmetli Başbuğumuzun emanetine ne kadar sahip çıkabilmiştir.Ben burada Devlet Beyi veya MHP li kardeşlerimi eleştirmek için yazı yazmıyorum.ortada bazı gerçekler var.Soruyorum size ; Bir MHP li olarak apo denen köpeğin imralıda beslenmesinden rahatsızlık duymuyormusun? Seçim meydanlarında türban sorununu çözmek ürkek lerin değil erkek lerin işi dedi genel başkanınız ama mecliste türbanı çıkartan milletvekili MHP li değilmiydi bu durumdan rahatsız olmadınızmı bir ülkücü olarak? tahkim yasalarının altına imza atarken Devlet bey siz ülkücü olarak vicdan azabı çekmedinizmi? Elikanlı katillerle ittifak yapmayacağız diyen rahşan ECEV_İT in ağzının payını veremediğiniz için rahatsızlık duymadınız mı??
alperen7575
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 48

İletiTarih: Sal May 31, 2005 11:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

birlikten kuvvet doğar , bizim nifak tohumlarına karşı te yürek olmamız gerekmektedir. Bu şekil ayrım yaparak birilerini dışlayarak kimse bir yere varamaz. Ancak bir konuda da dikkatli olmak lazım birleşmeli dediğimiz kişiler gelip tekrar aramıza nifak tohumu saçaçaksa hiç gelmemeleri daha hayırlı olur. Biz yaradılanı severiz Yaradan dan ötürü. Herkese kapımız açık gönül seferberliğine katılmak isteyen herkes gelsin , ama çıkar için bırakıp ta sonra dönmek isteyenleri istemiyoruz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız