Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - PKK' nin Taban bulma oyunu
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Çar Haz 08, 2005 5:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşım serhatten,
İlk önce bizim fikirlerimizi büyük bir olgunlukla ,ülkücü bir gence yakışan bir üslupla cevapladığın için çok teşekkürler..
Buradan birbirimizin fikirlerine tabiiki saygı duyacak ve katıldığımız ve katılmadığımız yönleri beraberce tartışıp doğru yolu hep beraber bulacağız...
Sevgili serhatten,kadir21 kardeşiminde bahsettiği gibi ,senin de kafanı karıştıran bu olaylar 20-30 öncesinden değil,çok daha öncesinden planlı bir şekilde süregelmektedir..
1915 'te çanakkaleyi geçemeyen devletler,o zaman kuyruğunu kıstırıp ülkelerine geri dönmüş...Ama hiç bir zaman boş durmayıp,1915'in rövanşını alma projelerini bu millet üzerinde denemektedir...
Bugün o bahsettiğin türklüğünü unutmuş,tarihini bilmeyen,çanakkale şehitliğini hayatında bir kez bile ziyaret etmemiş,tipler ....işte bu sürecin meyveleridir....
Bak..hergün TV'lerde salgın halini alan kürt dizilerinden bahsediyoruz..
Bunlar bu milletin dokusunu zedelemek için tezgahlanan oyunlardır...
Bu dizilerde amaç türk insanına kürtleri mert,dürüst,şirin göstermektir...
Ama içlerine girdiğin zaman durumun hiçte öyle olmadığını anlarsın..
Ama neticede onlar da bir insandır..eline silah almamış,sadece bu örgütün sempatizanı olan gençlerin ,bilgi noksanlığı ile bu sempatiyi duyduklarına inanıyorum...işte burada bu görev sizlere düşüyor..
bunlarla konuşma olanağınız olduğunda bu tip gençleri kazanma yoluna gidelim...
Şu anda zaten ülkede son derece politikadan uzak kalmış...hayatı cep telefonu ve kız arkadaşı ile mesajlaşma olarak gören bir gençlik var karşımızda ....şu anda inan bu gençlik ne yaacağını bilemez ,tam bir şaşkolozluk durumunda...
Bu gençliği yeniden hayata döndürmemiz gerekiyor..
Bunun yoluda herkesin bu işe el atmasından geçiyor.
Burada çok önemli bir şeye dikkat çekmek istiyorum..
BUnu yaparken herkes birbiri ile konuşacak ,fikir alışverişinde bulunacak ,bunu yaparken birbirimize kötü söz söyleyip ,kavga etmeyeceğiz..
Çünkü bu kötü davranışlar bizi birbirimizden uzaklaştırır...
Sana lise yıllarında bir solcu arkadaşı nasıl kazandığımı anlatayım:
yıl 1979 sınıf arkadaşımdam bir tanesi o yılların etkisi ile hep mao-lenin ,marx ile ilgili kitapları okuyor...bir doğum gününde o arkadaşıma içine bir not iliştirdiğim ATA'mızın NUTUK'unu hediye etmiştim....
içinde yazan şuydu...
Sevgili Osman ,doğum günün kutlu olsun...
okuduğun onca değerli kitap arasında ..belki bunu okumamışsındır...
Bizim bu ülkede var olmamızı sağlayan ATA'mızın bu armağanını
kabul etmen dileklerimle....nice yıllara....
Arkadaşım ertesi gün okula geldiğinde yüzü kıpkırmızı idi ve aldığı hediyenin çok değerli olduğunu söyledi.
Kendisi halen MHP'içinde görev yapmaktadır...
Saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Çar Haz 08, 2005 6:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş okadar bilinçli hareket ediyorlarki harbiden saman altından su yürütüyorlar.bakıyorsun yakınına girmiş sen farkına varmadan sana kendileri haklıymışta onu kabul ettirmeye çalışıyorlar.çok dikkatli ve uyanık olmamız lazım.bu ülkenin bizlere ihtiyacı var.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Haz 08, 2005 7:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DEğerli ülküdaşım serhatten,yurt dışında okuyan bir gencimizin bu kadar mantıklı,bilinçli araştırmacı ve sorgulayıcı olması,yoğun iş gücünün arasında,bunlara zaman ayırması beni gerçekten çok memnun etti.Yazını büyük bir dikkatle okudum.Haklı olduğun çok konu var.Şu yazdığın şeylerin çoğu benim ifade etmek istediğim şeyler.Şimdi tabii 80 öncesini haklı olarak bilemediğin için bazı yerlerde ben sana açıklama yapayım.Değerli ülküdaşım,80 öncesi sol hareketine asıl desteği kim vermiştir biliyormusun?Doğu ve güneydoğulu kürt gençleri.Tam tersine sol onları değil onlar solu kullanmışlardır.Vitrinde görünen isimlere aldanma.Militan kadroların çok büyük bir kısmı Kürt gencidir.Solu aşirılıktan da öte,bölücü,isyancı hale getiren kişiller bunlardır.Solun halkı zehirlemek için en büyük kozu olan doğu edebiyatını yapan,ve aksiyon olarak bunu kullanan insanlar kürtlerdir.Etnik ayaklanmadan daha önce çeşitli kereler dersini almış olan,bu yolun yolcuları,bu defa niyetlerini gizlemişler,sola sızarak,işçi gurubunu yanlarına alarak kapsamlı bir ayaklanma girişiminde bulunmuşlardır.Dersim isyanı,kürt sait isyanı ne ise bu hareket de odur.Yani o solun hareketi,devleti yıkma girişimidir.Sandığın gibi solcular kürtçülük yapmamış,solu ele geçiren kürtler devleti yıkmaya kalkışmıştır.Tabii buna batıdan iştirak eden insanlar olmamış değildir.Ama oranı çok azdır.Güneydoğudaki arap kökenli ve türk olan kişilerin ihanetine gelince,bunlar beni haklı çıkarıyor.Amaç cumhuriyet idaresini yıkmaktır.Bunların bir kısmı dün de belirttiğim gibi kürtleşmiş alevilerdir.Arap kökenlilere gelince onların derdi de cumhuriyet ve atatürk düşmanlığıdır.Peki kürt olup da Türkten farklı düşünmeyen insanlar yok mu?Elbette var.12 eylül olayları sırasında mamak ülkü ocakları reisi olan bir arkadaşım var.Hala daha aktif ülkücü.Ve ben sık sık görüşüyorum.Teşkilatın her etkinliğine herkesten önce gelir.Amcaoğlu,bu davada şehit düşmüştür.Bu adam 30 yıllık ülkücü.Bu dava için çok gayret sarfetmiştir.Elbette bu tür insanlarımız var.Kürt hareketi,işe din bölücülüğü ile başlamış,80 olaylarında renk değiştirmiş,bu gün yine din faktörünü kullanmaya başlamıştır.Burada çok net olarak söylüyorum.Şu son seçimde çeşitli olaylarla bıktırılan halk,devlete adeta düşman edilmiş,büyük bir cumhuriyet aleyhtarlığı ortaya çıkmıştır.Çünkü halk,yılların kötü yönetiminin faturasını ,yalan ve saptırmaların etkisi altında kalarak cumhuriyete çıkarmıştır.Bugün maalesef durum budur.Eh cumhuriyetin hedef olduğu bir ayaklanma hareketinde ,yanlız kürtleri değil,her türlü gurubu işin içinde görebilirsin.Bunda şaşılacak bir şey yok.Ama çekirdek kadro hep kürt gurubudur.Şimdi sadece kürtlerin kıpırdanmalarına bakmayın.Zamanı geldiğinde,cumhuriyet ile problemi olan ne kadar adam varsa hepsi sahneye çıkacaktır.Elbette aşırı sol örgütler de onlara destek verecektir.
Şimdi ben sana,ünlü türkçü Sabahattin'in(genç osmanlılar gurubundandır),fransada yaşarken ve osmanlının altını oyarken;ermenilerle yaptığı yazışmaları burada vakit olup yazsam,sen şoka girersin.Bu şahıs türkçüdür,ama resmen ermeni ile işbirliği yapmakta,onların şimdi değil,zamanı geldiğinde birlikte ayaklanmalarını istemektedir.Kime karşı?Osmanlı'ya karşı.2.Meşrutiyetten 3 gün önce Talat'ın gelip,İstanbulda yahudiler ile görüştüğünü,döndüğünde Resneli Niyazi'nin sivilleri giyerek makedonyada 200 adamı ile dağlara çıkıp ayaklandığını ve devlete muhtıra verdiğini yazsam gene şaşarsın.Bunları topluyorum belgeleriyle yakında yazacağım.Bunları yapan kimlerdi?Türkçülerdi.Hedef neydi?Osmanlı, yani devlet.Ben pkk nın çekirdek kadrosunun ve hala bu oyunu oynayan güçlerinin çok ezici oranda kürt olduğunu biliyorum.Ama günü geldiğinde,içimizden hangi gurupların bunlarla ittifak yaptığını göreceksiniz.Ve bu guruplar,hem alevi hem sünni gurubundan olan dini ağırlıklı guruplar ve aşırı sol örgütlerden oluşan insanlar olacaktır.Ve Türkiye öyle bir karışacak ki,kimse ne olduğunu anlamıyacak.Onun için uyarıyoruz insanları.Kurtulmamızın tek bir yolu.Bu cumhuriyetin etrafında eski kuvvacılar gibi kenetlenmek.Ben tanımlamalara girmek,kurtuluş üzerinde ittihatçılar gibi felsefi tartışmalar yapmak istemiyorum.Buna zaman yok.Biz devlettten yana olacağız.Mesele bu kadar basit.Ve kim bu devleti değiştirmek isterse kafasını ezeceğiz.Bütün tarikat liderlerinin çok ezici çoğunluğunun kürtler arasından çıkması da rastgele bir olay değildir.Ne hikmetse,alimler hep bunlardan çıkmaktadır.İşin özü şu.Pkk olayı şark meselesinin bir devamından başka bir şey değildir bu bir.İkincisi sahnede kürtlerin göründüğüne bakmayın,pkk ile çeşitli gurupların göbek bağı vardır.Üçüncüsü pkk hareketi kesinlikle bir kürt hareketidir.Çünkü siyaseti,ve oyun kürtler üzerine kurulmuştur.Ama bu bütün kürtlerin bu oyunun parçası olduğu anlamına elbette gelmez.Ama nereye kadar gelmez?Devlet acze düştüğünde,kan,akrabalık,çıkar faktörleri devreye girecek ve tümü ayaklanacaklardır.
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Çar Haz 08, 2005 7:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle kadir abiye teşekkür ediyorum yazdıklarından dolayı.yazdıklarına katılıyorum.

biz türkiyenin kuvayi milliyesiyiz.bizim amacımız türk cumhuriyetine karşı olmak değil.biz türk devletinin devam etmesi için iktidarda olanların düşüncelerine ve etkinliklerine bakarız.ve maalesef hükümette olanlar hep gaflet içindeler.devleti ayakta tutabilmek içinde hükümeti değiştirmek gerekir.ve oraya yakışanı getirmek lazım.
Serhatten
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Çar Haz 08, 2005 8:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Saygideger Kaganoz ve Kadir21 Büyüklerim ve Ülküdaslarim,
Benim acimdan cok bilgilendirici olan yazilarinizdan ötürü sizlere derin minetimi sunuyorum. Tessekürler.

Kadir21 Ülküdasim Insallah en kisa zamanda topladiginiz bilgiler Kitap haline gelir, gercekten sok edici bilgilere sahipsiniz. Demek bir insan Türkcüyüm dedigi halde bilerek yada bilmeyerek Masa olabiliyor Kas yapayim derken göz cikarabiliyormus. MHP'ye olan ihtiyacimiz ve Türk Milliyetciliginin yapilabilecegi tek Catinin MHP olmasi gerektigini daha iyi
baska bir örnek aciklayamazdi sanirim. Sürüden ayrilani Kurt kapar misali
dogru Catinin altinda ve dogru Liderin arkasinda elele verip kenetlenmemiz gerektigini aksi takdirde yas tahtaya basabilecegimizi görüyorum.

Kaganoz Ülküdasim uyguladiginiz Taktik tek kelimeyle Kivrak Türk Zekasinin ürünü.
Kendimden utandim simdi, bugüne kadar cok kitap hediye ettim hatta burada Kitap sergisi bile actik ama hic böyle bir taktik kullanmadim daha dogrusu akil edemedim. Umarim sizi taklit edersem benden telif hakki talep etmezsiniz.

yazilarinizdan yola cikarak aklima takilan sorularim var size iletiyorum:

1) Neden Kürt Dizilerini oynatiyorlar? Hicbir Kanal'in sahibi Kürt degilki.
Reyting dersen, bunca sene böyle dizilerle Reyting toplanmadi ya.
2)Tarikatlar; Kolej'di, Dershaneydi... müthis maddi imkanlara sahip üstelik her Siyasi olusumda var hatta bize bile geliyor adamlar. PKK da uyusturucu var, yabanci destek var... bunlarda ne varki bu kadar güclü
oldu bu yapilanmalar.
3)Türk neden Kürtlesiyor Allah askina ? tersinin olmasi gerekmezmi.

Saygilarimla
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Haz 08, 2005 10:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serhatten kardeşim,
Daha önceki bu konulardaki yazılarımızda da bu açıklamalar mevcut.Daha önceki konu başlıklarını şöyle bir okursan oralardada özelikle kadir21 kardeşimizin çok güzel tespitlerini bulacaksın..vaktin varsa daha önceki yazılarada göz atmanı isterim...
Bir kere şu anda ülke tamamıyle IMF,ABD,AB ablukası altında..
ülkeye korkunç bir para girişi oldu bu dönem de ..tabiiki bu para girişinin bir karşılığı var...onu da takdir edersin ki ! işte sana iç politika ..işte sana dış politika..Aslında bu hükümetten fazla birşey beklememiz hata olur..
Bunlar daha iktidara gelirken bunların pazarlıkları yapılmış herşey bitmişti...
Medya dediğimiz olay ,televoleci profesörler,köşe yazarları şu anda kim parayı verirse onun borazanını öttürüyorlar...
aslında bu TV programları,milletimizin ahlakını bozan o saçma sapan programlar hep avrupa menşeili programlar..
Halkımız bu programlar sayesinde uyutuluyor..
Bak ben sana kendi ailemden örnek vereyim....Annemin umrunda değil ! KIbrıstan askeri çekmemiz,ermeni olayını tanımamız...
onun için TV'deki semra kaynana ,kuşum aydın,seda sayan daha önemli..
İşte aziz kardeşim bir milletin nasıl uyutulduğunun en güzel örneğini
Ailemden veriyorum...benim için ne kadar acı bilemezsin...
Ne zaman ki bu ulus üç kuruşluk menfaatleri elinin tersi ile itmesini öğrenecek ,bu memlekette rüşvet olayı sözlüklerimizden silinecek ....
işte ozaman bu milletin düzelmeye başladığını göreceğiz...
Önemli olan bu ülkede dürüst,vatanını seven ,mert,adam gibi adamlar yetiştirebilmemiz...bunu başardığımız zaman inan ki çoğu sorunlarımız kendiliğinden hallolacaktır...
Saygılarımla.
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Per Haz 09, 2005 8:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türk Milleti hep uyutulmaya çalışılmıştır ve bu konuda da başarı sağlamışlardır. rüzgar yakalayan iktidar olmuştur. Sorgulamayan, dost ve düşmanını tanımayan, farkında olmayan bir millet olduk, bu durumdan derhal sıyrılmak için her türlü medya ve konferans başta olmak üzere (Başbuğ'umun dediği Eğitim seferberliği) eğitici yollar kullanılarak bu boşluktan çıkmak gerekir. Çünkü TÜRK uyanmalıdır.
Bugün pkk kanalı roj tv doğu ve güneyde her eve girerek sallamseyit programlar yapıyor, amacı o insanlara roj tv izlettirmek ve kürt propogandası yapmak. Başarıyor ve taraftarını çoğaltıyor. Biz aynı oranda ÜLKÜCÜ sayısını arttırabildik mi?. nefsimden aşağısı yok, ancak burada yazı yazan Ülkücü Kardeşlerimden kaç tanesi okuyup da düşündüklerini yazıyor.

TÜRK UYANMALIDIR VE SORGULAMALIDIR;
Çünkü Türk uyanırsa;

1-Ülkemde imf, ab, abd sözü edilmez

2-Ülkemde dış kaynaklı olan hiçbir parti ve medya kuruluşu izlenilmez ve iltifat görmez

3-Ülkemde malayani işler (televole, futbol fanatizmi, kumar histerisi, magazin programları ve hele hele eşcinsel programları) taraftar gve izleyici bulamaz.

4-Ülkem yabancı üşünce ve rantlara, mallara, ideoloji ve fikirlere taviz ve destek vermez. Dost ve düşmanını tanır.(En önemlisi budur)

5-Geleceğini emanet edebilecek milliyetçi genç kuşaklar yetiştirir.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Haz 09, 2005 8:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşım serhatten;bunlar çok uzun meseleler ama kısaca aklımın erdiği kadar özetlemeye çalışayım.
1-niçin kürt dizileri oynatılıyor?İki sebebi var.Birincisi medya milli değil.Bugün gazetecilik ve tv işi büyük güç ve kaynak ister.Medya bir kaç gazete dışında tamamen ele geçirilmiş durumda.Trt dahil ,milli tv ise hiç yok.Burada millet kürtleştirilmeye çalışılıyor.Onların müzikleri,onların bozuk lisanları,onların düşünce tarzları halkın beynine kazınıyor.O insanların mağdur edildiği ispatlanmaya çalışılıyor.Devletin orada hiç olmadığı,bunları kasten geri bıraktığı fikri aşılanıyor.Sonuçta o insanların çağdışı hayatlarının,ilkel törelerinin suçlusu devlet ilan ediliyor.Böylelikle hem bunlara sempati,acıma hisleri doğması sağlanıyor,hem de görevini yapmayan!!!!??? devlet değiştirilmeli,yani bu düzen yıkılmalı fikri hakın kafasına sokuluyor.Bu şekilde halk devlete karşı oluşan saldırılara karşı vurdumduymaz bırakılıyor,rehavet içinde uyutuluyor.Onlara hazırlanırken biz seyrediyor yatıyoruz.İkinci sebebi,bizzat bu hükümetin teşvik etmesi.Bunları bu kadar göstermek suretiyle avrupaya;bakın işte tv lerde,kanallarda bunları gösteriyoruz.Verdiğiniz ödevi yapıyoruz diye avrupaya yalakalık yapma işi.Hükümet bunun karşılığında,çeşitli ilanlar vererek,bunların borçlarının üzerine gitmeyerek,hatta özelleştirmede bunlara tesislerimizi peşkeş çekmek suretiyle ödül veriyor.Alan memnun satan memnun.
2-Tarikat olayları daha da karışık.Bunların arkasında da dış güçler var.Halktan toplanan paralarla bu güç oluşmaz.Bunlara bir taraftan batılı ülkeler yardım ederken,bazılarına da iran gibi rejim ithal etmek isteyen ülkeler ile suudi gibi,türkiyede kendi modeli bir sistem oluşması için destek olan ülkeler var.Bankaların milli olmamaları nedeniyle,belirli güçlerin elinde olduğu için,bunların paralarını büyük faizlerle satıp çoğaltıyor.Ayrıca ticarete girerlerse,ucuz kredi ile besliyorlar.Yani bunlar halktan toplanan bağışlarla değil,hem dış ülkeden gelen sıcak paralarla hem de,senin benim bankadaki paralarımızı kullanarak semiriyorlar.İki kazı gütmekten aciz din baronunları bu akılları kimden alıyor da ticarette bu kadar başarılı oluyor takdirlerine bırakıyorum.Ayrıca tarikat üyeleri,bunların şirketlerinden alışverişe yönlendiriliyor.Ekonomik
dayanışma da var.Sistem aynı masonların sistemi.Hiç bir fark yok.
3-En korkuncu da bu neden kürtleşiyoruz?Aslında bu soruyu neden yabancılaşıyoruz diye sormak daha doğru.İşte bu bizim en yumuşak karnımız.Her milletin çeşitli zaafı vardır.Bizim yabancılaşmamızın en büyük nedeni,birinci derecede kadınlara olan milletçe düşkünlüğümüz.Bizim hakanlarımıza bakarsan,çoğunun başını kadın milleti yemiştir.Gittiğimiz her yerde,bu kadın düşkünlüğü nedeniyle,eş olarak yabancıya yönelme vardır.Orta asya günlerimizde,öyle günlerimiz vardır ki,çinli gibi yaşamak,çinli bir kadın almak ayrıcalık olarak tanınmıştır.İşte alman gelinleri,derken ingilizler,ardından amerikalılar falan.İşte bu evlilikten ya da ilişkilerden dünyaya gelen çocuklar atsız hocamızın deyimiyle"TÜRKÜMSÜ" bir ırkın ortaya çıkmasına neden oluyor.Görünüşte Türk'ten hiç farkı olmayan bu insanlar,bizim için en tehlikeli kişilerdir.Bunlar şekil olarak bize benziyor,türkçe konuşuyor.Ama ruhen türk değil.Özellikleri erezyona uğramış tipler.Haliyle özelliklerimiz bozulmaya başlıyor.Bakın bu teori falan değil.Cesur yürek filminde bunun kanıtı var.İngilizler iskoçları asimile etmek için,bir kanun çıkarıyorlar.Her evlenen gelin,ilk gecesini oranın ingiliz yöneticisi olan asılzade ile geçirmek zorunda.Zaten kıyamet de buradan koptu bu flimde.Yani batılı ve diğer ırklardan olan kadınlar bizim hep ilgi alanımız oluyor.İçine yabancı girdi mi;artık bozulman çok daha kolay.
Umarım sorularına karşılık alabildin.Selam ve saygılarımla.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Haz 09, 2005 10:59 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kandil'e İran operasyonu

TÜRKİYE, terör örgütü PKK'ya karşı ABD'den operasyon beklerken, örgütü hedef alan son yılların en ciddi operasyonu İran'dan geldi. İran, helikopter ve savaş uçaklarının da katıldığı geniş kapsamlı bir operasyonla Kandil Dağı'nın İran bölümü ile Irak sınırı yakınındaki Piranşehir arasındaki PKK yuvalarını vurdu.Hava saldırılarında çok sayıda PKK militanının öldüğü ve yaralandığı haberleri alındı.

Bu operasyonla yetinmeyen İran güvenlik güçleri, 'Kürdistan Eyaleti'sınırları içinde kalan Urumiye, Selmas ve Mahabad bölgelerinde de düzenlenen baskılarda çok sayıda militan ile terör örgütü destekçisini tutukladı. İran'ın operasyon başlatmasında, PKK'nın 'İran Kürdistanı'nda siyasallaşma amaciyla kurdugu 'Kürdistan Özgür Yaşam Partisi'nin (PJAK) son dönemde faaliyetlerini artırması rol oynadı. Bölge halkını, 'Türkiye, Suriye, Irak ve İran'ı kapsayacak'şekilde, 'Bağımsız bir Kürdistan kurulması için kışkırtan PJAK, 17 Haziran'daki Cumhurbaşkanligi seçimlerini 'Bağımsız Kürdistan istiyorsanız seçimi boykot edin'çağrısı da yaptı. 'Bağımsız Kürdistan'ile ilgili talimatı teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın Nevruz açıklamasında verdiği de PJAK bildirilerinde yer aldı.

Kaynak; Ortadogu gazetesi
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiTarih: Per Haz 09, 2005 11:16 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TERÖRDEN KİMSENİN CANININ YANMASINI ELBETTE DİNİM GEREĞİ ASLA İSTEMEM.

KOMŞULARIMIZ BU AĞACI KENDİLERİ SİVRİLTTİLER VE BESLEDİLER.
BU AĞACIN BİR GÜN KENDİLERİNE BATACAĞINI BİLMELİYDİLER.

AMA BİZDEN ERKEN DAVRANDILAR VE BATAKLIKLA SAVAŞIYORLAR.
DAHA CANLARI YANMADAN.
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Haz 09, 2005 6:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serhatten kardeşim,
Bir de üzerinde durduğum bir konu daha var o da sizin gibi yurt dışında yaşayanlar tarafından bilinmesi ve uygulanması gereken bir konu..
Bende mesleğim gereği yurtdışında çok bulundum oraların özeliklerini iyi bilirim...
Yurt dışında dikkat etmişsindir..hep bu pkk yandaşlarının restoranları ve cafeleri mevcuttur.. bunların duvarlarında türkiyenin doğusunu kürdistan olarak gösteren haritalar mevcuttur..
Bunların yurtdışında niye bu kadar yandaş bulduklarını ,avrupalıları nasıl tavladıklarını anlatayım...
Bunların okumuş olanları ,öyle bizim bu ülkedeki gibi salaş takılmazlar...
hepsi kendisine avrupalı gibi bir süs verir..
bu ülkelerdeki yaptıkları propaganda ise sanki ortda bir kürt devleti varmışta Türkiye bunların memleketini işgal etmiş.. tamamen anlattıkları olay budur...
Ama ne yazık ki !kendini avrupalılardan soyutlamış olarak yaşayan bizim anadolu insanımız bu olaya karşı hiç bir şey yapamaz ...
Niye mi.. bizim insanımız bir tutturmuş islami yaşam tarzı....
Bu kürtler gibi yabancıların cafelerinde ve barlarında maalesef türk yok...
Adamlar buralarda istediği gibi at oynatıyor..
Şu anda avrupalının gözünde bu adamlar birer halk kahramanı sanki ..
Ben buradan avrupada yaşayan türklere sesleniyorum;
Yahu Allahaşkına bırakın şu islamıi yaşam tarzını falan..biraz sağınıza solunuza bakın.. adamlar ne işler çeviriyor...
Bunu en güzel yapacak olanlar sizlersiniz..yabancı diliniz anadiliniz gibi...
EE orada yaşıyorsunuz....bu gerçekleri ,anlatmak için daha ne bekliyorsunuz....
Yabancılarla arkadaşlık kurun...gidin barlara ,cafelere bu adamların oyununu bozun...gerekirse iki dublede için bu kutlu dava için....
Günahınızı ben üstlenirim...seve seve..
Bu adamlar eylem yaptığı zaman çevrelerinde hep yabancılar...ben isterimki sizde gösteri yaptığınız zaman sizinde çevrenizde böyle insanlar oluşsun...bu sizin elinizde...
Ben gittiği her yurt dışı görevinde bu doğruları ,gerçekleri anlattım..insanları ikna ettim..çoğu aklı başında avrupalı ..hakikaten doğru söylüyorsun ..biz hiç böyle düşünmemiştik dedi...
Bu işi sizler yapamazsanız kimse yapamaz....
Türkiyede kaç kişi var ..oralkara gelip bu işleri organize edip yapacak..
Sizler bu konuda en güzel potansiyelsiniz...
Sizlerden ricam bu söylediklerimi değerlendiriniz.....
Yoksa tatile geldiğiniz..kendi ülkenizde türkçe konuşan adam bulamayacaksınız yakında....
Hepinizin gözlerinden öperim..
Yanlış düşüncelerim varsa lütfen belirtiniz...
Saygılarımla..
BİZ BU ÜLKEYİ KARŞILIKSIZ SEVMEYE DEVAM EDİYORUZ..........
tr_bozok_66
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 84

İletiTarih: Per Haz 09, 2005 11:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kaganos abim cok dogru söylüyor abi durum senin anlattigin gibi agam sunuda sana belirtmeliyimki ben buraya geleli 2 yil oldu almancayi bilmiyorum eger bilsem ben senin dediklerini uygulamaya gececem ama dersinki hic bilen arkadasin yokmu tabiki var abim ama bizim genclik cok duyarsiz olmus adama diyorumki sunu sunu de adamin bana dedigi laf resmen su birak su vatan devlet meselesini yani diyecegim bizim genclik disko kiz araba ve zehir sevdasina düsmüs abim elimden bisey gelmiyo ahhhhh bi elimden bisey gelse sonuna kadar gidicem ama aldiris eden yok.abim birde su gercegi ortaya cikiyo artik kimse pkk li kisilerle görüsmez oldu anladilar onlarin terörist oldunu tabi bu benim dediklerim benim oldugum bölgeye göre yorumum yani almanlar anladi bu köpeklerin oynunu.

Saygilarimla:

Yozgatli Deli Kurt 66
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cum Haz 10, 2005 9:30 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kaganos demiş ki:

Yahu Allahaşkına bırakın şu islamıi yaşam tarzını falan..biraz sağınıza solunuza bakın.. adamlar ne işler çeviriyor...
Bunu en güzel yapacak olanlar sizlersiniz..yabancı diliniz anadiliniz gibi...
EE orada yaşıyorsunuz....bu gerçekleri ,anlatmak için daha ne bekliyorsunuz....
Yabancılarla arkadaşlık kurun...gidin barlara ,cafelere bu adamların oyununu bozun...gerekirse iki dublede için bu kutlu dava için....
Günahınızı ben üstlenirim...seve seve..

Islami hayat tarzi vazgecilmezimizdir.....

Hic bir Ülkücü icki icemez.... Günahi havale etmek, kabullenmek ve satmak eksik bilgilerdendir.

Avrupali onlari kendilerinden görmüyor. Kiro anlayisiyla onlar da tanisti. Avrupa kullanmak istiyor. Özellikle Köln otobaninda yaptiklari eylem dönüm noktasi oldu. Almanya´da pkk evlerine yer yer baskinlar oluyor.

Biz avrupaliyi kazanacagiz diye dansöz oynatma fikrinden, sazdan, cazdan ve her türlü Türk-Islam disi eylemden uzak durmaliyiz. BIZ ÖZÜNDE TÜRK-ISLAMI YASAYANLAR OLARAK AVRUPALININ KARSISINA CIKTIGIMIZDA ETKIMIZ DAHA DEGISIK OLUYOR.

Teskilat faaliyetlerinde, gerekli olan ivme ve milli durus var ise bu daha etkili olacaktir. Anadolu insani cocuguna sahip cikmiyor. Kaldi ki afislere baksin. Cogu kafelerde, barlarda onunla-bununla. Almanlarla bizden daha sicak iliskileri olmalarina ragmen sayginliklarinda kayiplar var. Var zannettikleri sayginliklari kac para eder.

Bir cok yerde yakin tanidigimiz almanlar bizi BOZKURT SELAMI ile selamlar. Bu sadece BIZ, BIZ OLABILIRSEK cözümü bulabilecegimize kücük bir örnektir.

Almanlar, sinsi ve hami edasinda olan uyaniklardir. Kimi kime nasil kirdiracagini bilirler. Yilan soguklugundadir. 18 yasinda öz evladini sokaga atan Alman siz icki icmek degil sabah aksam koynunda yatsaniz sizi dikkate almayacaktir.

ÖZ EVLADINA TECAVÜZ EDENLERIN GITTIKCE COGALDIGI BIR TOPLUMLA BENIM PAYLASACAKLARIM SINIRLIDIR. Onlarla ayni havayi teneffüs etmek dahi izdirap veriyor.

pkk Almanlar icin siyasi kazanim aracidir. Ne yaparsaniz yapin YANLI almanlari fikirlerinden caydiramazsiniz. Normal almanlar pkk, kürt, hint, arap vs. zaten sevmiyorlar. Onlar sadece kendilerini severler.

Ülkü Ocaklari bu konuda cok hassastir. Yeni yetisen genclik tutarsiz heyecan da olsa yer yer gerekli dövüsmeler seklinde de olsa ufaktan cevabini veriyor.

Teskilat olarak kanun ve nizam cercevesinde karsilarindayiz. Isin görünen kismi bu. Görünmeyen kismini da siz anlayin....
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiTarih: Cum Haz 10, 2005 10:47 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türklük bedenimiz ve İslamiyet ruhumuz olduğu için Müslüma-Türk olarak yaşamamız ve bu yaşama şeklinden asla taviz veremeyiz.
Siyasal veya Radikal (Ben çok ayırt edemiyorum) İslam olan İrancı, Nasyoyel Sosyalist etkisi altındaki islamları islamdan değil, bir parti şeklinde yorumluyorum. Zaten onlarda Bizi sevmiyorlar.
Yani onlarla işimiz yok.
Ve İslam'a, yaşama şekline veya yaşayanlara ağız uzatanlar, yukarıda saydığımız grupla, Bizdeki İslam'ı karıştırmasınalr. Bizdeki İslam Kur'an ve Hadis'deki İslamdır. Yaşamak için örneğimiz Sahabedir.

Tek istikamet Kabe
Tek örnek Sahebe
N. Fazıl

Şimdi, ben sosyallik konusuna girmek istiyorum. Akşam evlerine girip, sabahtan evlerinden işlerine giden insanlar, kapıları kapalı ve cemiyet hayatı olmayan insanlar "asosyal" insanlardır ve toplumsallaşamamış yapıya sahiptirler.

Biz eve girdiğimizde sokağı ve dernekleri, sosyal tanıtım, davaymızı anlatma, taraftar bulma işlemini gönüllü olarak o adamlara kaptırmış oluruz.

Dışarı derken meyhanede zaten kendimizi ifeade edemeyiz, çünkü aklımız başımızda olmaz. Meyhanedeki arkadaşlarımın konuşmaları ve davayı savunmaları elbette yarar yerine hep zarar getirir.

Evimizden elbette çıkacak ve davamızı çeşitli yerlerde, platformlarda, internette, tiyatroda, pastanede anlatacağız. Daha doğrusu her yerde kendimizi ifade edip, politikamızı ve misyonumuzu açıklamak zorundayız.

Kitap ve dergi çıkartmak, fikirlerimizi ve misyonumuzu anlatmanın en doğru adresidir.

Daha ileride para sahibi insanlar ikna edilerek film ve sinema alanına girmek hedefimiz olmalıdır. Çünkü insanlar çok geniş kitlelere mesaj verebiliyor ve karalama yapacak sa da çok fazla seyirciye ulaşabiliyor. biz belki de bu konuda en geride kalmış, uyutulmuş, kendini, katliamlara uğradığını ifade bile edememiş bir Milletiz. Şimdilerde Merzifonlu kara Musatafa Paşa'yı katliamcı bir zenci olarak göstermeğe çalıştıkları bir İtalyan filmi çekiliyormuş.

Biz ne yapmışız, Dedelerimizi , barbar gibi gösteren, kılık kıyafetinden ırz düşmanlığına kadar iftira attığımız komik insanlar olarak göstermişiz.
Kızgınlığım geçmiyor, C. Arkın, K. Tibet vs gibi insanları ve bu filmleri çekenleri, yazanları affedemiyorum.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız