Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - SAMANYOLU HABER - FETHULLAHÇILAR NE DEMEK İSTİYOR.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
gazibaba
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 151

İletiTarih: Pzr Haz 19, 2005 8:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fetullah gülen hain ve misyoner ajandır. o bir gizli kardinaldir. fetullah gülen hakkında www.diyalogmasali.com adlı siteden de detaylı bilgi alabilirsiniz. Ben bu konuda ihtisas yaptım isteyen mail atarsa hertürlü bilgi ve belgeyi gönderirim.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Pts Haz 20, 2005 8:37 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

ALP-TUR sevgili kardeşim tamam hadi fetullah hocayı eleştiriyon ama neden nur cemaatini eleştiriyon veya neden tarikat-i aliyeleri eleştiriyon sorarım sana fetullah hoca zaten kendisi sölüyor ben nur cemaatinden değilim diye siz onu eleştirip dururken gerçek nur cemaatini neden karıştırıyon kardeşlim sana ne zararları var tarikat-i aliyenin sana ne zararı var zaten bir kere sen çıkarcı diyosun sayın ve sevgili kardeşim hem ne cürretle bütün tarikat-i aliyeleri aynı kefeye koyuyon sen ehli sünnet vel cemaatin karşısında hangi yüzle duruyon Allah seni ıslah etsin kardeşim bak bir kere zaten şu an bir savaş çıkacak olsa sizlerle beraber bizlerle beraber en önde saf alacak olan topluluklar tarikat-i aliyeler ve nur cemaatidir unutma kardeşim ben sahde şeyhden sahde müridden konuşmuyom veya sahde hocadanda konuşmuyom ben doğruları konuşuyom ve gerekler es geçilemez unutma " Osmanlı devleti belli bi konuma kadar geldiyseki geldi bunu herkes biliyor dünyanın 4/3 ü bizimdi zamanında nasıl oldu zannediyosun ben söleyeyim şeyh-ül islam lar sayesinde Fatih Sultan Mehmet İstanbulu nasıl feth etti zannediyosun o kocaman gemiyi karadan nasıl yürüddü zannediyosun ozamanın şeyh-ül islamının yüzü suyu hürmetine Allah ( azze ve cellenin ) yardımı ile " kardeşlerim sözlerimize biraz dikkat edelim elh müslümanız diyosak yaptıklarımıza dikkat edelim Allah (azze ve celleye ) emanet olun inş. sa.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
hilal_asena
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 199

İletiTarih: Pts Haz 20, 2005 10:11 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar neden hala bu konuları uzattığınızı anlamıyorum!Yinede size söylemek istediğim bir şeyler var 1)Fetullah gülenin ne mal olduğunu dünya alem biliyor hatta nurcular da o adamı kendi davalarını haksız çıkarttığı için sevmemktedirler 2)Fetullahın okullarından bahsetmişsiniz ben o okullara ilkokulda 4 sene kadar gitme talihsizliğini yaşadım okullardaki öğretim süper ama eğitim sıfır!Arkadaşlık ilişkileri bozuluyor herşey paraya dökülüyor ve ben hiçbir zaman öğrenci gibi görüldüğümü düşünmüyorum.Onlar için öğrenci değil müşteriydim! 3)tek tek isim vermiycem ama bazı arkadaşlar tarikatlar konusunu fazla bir bilgiye sahip olmadan eleştirmiş!İlk olarak nurcular cemaattir tarikat daha farklı bir oluşumdur ikinci olarak ne cemaatler hakkında nede tarikatlar hakkında genelleme yapamayız!Benim ailem yıllardır nakşibendi tarikatının üyesidir.Bu tarikatta çoğunluk ülkücü Türklerden ve Türk olan! kürtlerden oluşmaktadır.Burda sadece din değil vatana olan svegi , saygı ve sahiplenme gerekliliğide anlatılır!Ben şahsen tarikat üyesi olmak istemiyorum ama bu tarikatın başında bulunan kişileri seviyorum ve amaçlarını biliyorum o yüzden bilgisi olmayan insanların onları eleştirmemelerini ve öğrendikten sonra hoş bir dille (çünkü cidden Allah'ın sevgili kulu olabilirler) hoşuna gitmezse eğer eksiklerini dile getirmelerini rica ediyorum! 4) son olarak da biz buraya vatan hainlerini savunmaya değil onların kökünü kurutmak için neler yapabileceğimizi öğrenmeye geliyoruz fetullah gülenin konusunu bu kadar çok açıp brde üstüne üstlük iyi biriymiş gibi bahsetmemeliyiz!o şerefsiz adam hem İslam'ı hemde nurcuların davasını kirletmiştir başka bir işlevide bulunmamaktadır...
Hakan_Kurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 46

İletiTarih: Pzr Tem 03, 2005 7:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Susurluk Listesine Fethullah Gülen'in Adının Karıştırılmasına MHP Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in Tepkisi ve yurt dışındaki okullar hakkında görüşleri:

Alıntı:

http://tr.fgulen.com/a.page/multimedya/televizyon.haberleri/a11222.html

Muhsin Yazıcıoğlu: "Topluma Manevi Önderlik Yapanları Devlet Düşmanı Olarak Göstermek Yanlıştır"

Alıntı:

http://tr.fgulen.com/a.page/multimedya/televizyon.haberleri/a11388.html
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Pzr Tem 03, 2005 8:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar arkadaslar, benim Turkiye'deki Gulen okullari hakkinda cok haberim yok, fakat size Atanta (ABD)'daki grubun neler yaptiklarini anlatabilirim.

Atlanta'da, Turklerin bulusabilecegi tek bir mekan vardir, bu da Fethullah Gulen'i seven Turk grubunun kurdugu kutur merkezi dir. Kultur Merkezinde, Turkce ve Turk yemek pisirme dersleri verilir, Ebru sanati sergileri verilir, Islamiyeti tanitan seminerler verilir...yeni bir kitapci actilar, orada cocuk kitabi seklinde Dede Korkut destanlari, Oguz Destani, Malazgirt gibi savaslarinin oykuleri bulunur, Turk tarih kitaplari bulunur, din kitaplari bulunur, Turk romanlari bulunur...

Adamlar burada uc yil once mi ne gelmisler...30-40 yildir Amerikan Turk teskilatlarinin yapmadiklarini veya yapamadiklarini yaptilar.

Konya'dan Mevlevileri getirdiler, Atlanta'nin en buyuk mekaninda Turk kulturu ve Islamiyet tanitildi.

Gecen yil, Baskan Bush'a Ermeniler hakkinda mektup tasarlayip gondermek istedigim de...Amerikan Turk derneklerine bagli olan Turkler korkudan imzalamayinca...Gulenciler olumlu cevap verip adlarini imzalayip teker teker Ermenilerinin yalanlarini protesto ettiler.

Atlanta'ya bazi Ahiska Turkleri gelmisler...Ahiska Turklerin onuruna yemek hazirladilar, cevrediki butun Turkleri de davet edip, onlari buradaki Turklere kaynasmalarina sebep oldular.

Bosnakli Muslumanlara da ayni sey yaptilar.

Diyalog adi altinda, cevredeki Papazlari kultur merkezine davet edip, "Islamiyet terorist dini degildir, Islamiyet HAK dinidir" diye anlatan kitaplar dagitip seminerler verdiler...

Kultur merkezi oyle bir ortam ki, hizmet vermek her Turke acikir. Bayramlarda Turk geleneksel enstrumenleri calmasini bilenleri bir araya toplayip, Turku ve sanat muzigi konserler vermelerini sagliyorlar. Darbuka, Ud, Saz... Saz calmasini bilen bir arkadasim ders vermeye gonullu olmus, simdi artik her hafta kultur merkezinde saz dersleri verilmeye basladi...

Kisacasi; bu hizmetler Amerika'daki Turklerin kulturlerini ve dinini yasamalari icin cok gerekli hizmetler, ve hayatim boyunca Amerika'da yasayan bir Turk olarak soyluyebilirim ki hayatimda burada hic bir zaman bu hizmetleri veren bir grup gormedim. Susadik Turkluge...bu insanlar da buradaki Turklere Turkluklerini yasayip korumalari icin, Muslumanliklarini korumalari icin buyuk caba harciyorlar...

Kisacasi...Ben Fethullah Gulen hakkinda yorum yapacak durumunda degilim, fakat onun yolunu izleyen Turklerin Atlanta'da verdigi hizmetler icin BIZ KEZ SUKREDIYORUM...Amerika'yi azicik bile olsun yasanabilir/sabredilebilir hale getirdiler...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Tem 03, 2005 8:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hakan_kurt ,
Bundan 10 yıl önce,Fethullah Gülen'in henüz deşifre olmadığı günlerde susurluk olayı dolayısıyla mhp nin de adının karıştığı yoğun suçlamalar nedeniyle yapılan bir basın toplantısını,buradaki ülküdaşlarımıza aktararak,sanki bu günkü Fethullah Gülen'in savunulması gibi göstermek,şeytanın bile aklına gelmeyecek bir kurnazlıktır.Büyük Başbuğ'un sanki bugün yaşıyormuş da bu kişiyi savunuyor gibi gösterilmesi gülünçtür.Sayın Başbuğ,siyasi hayatı boyunca sayısız ihanete uğramıştır.İnsan denilen,her an değişmeye eğilimli,zayıf ve nefs düşkünü olarak yaratılmış ,ne zaman ne yapacağı bilinmeyen mahluk'un ihanetleri önceden insanlar tarafından bilinebilseydi,bu gün dünyada bir çok tatsızlık önceden önlenebilirdi.Başbuğ;bırak hoca'yı,kendi partisi ve teşkilatları içinden,kendi yetiştirdiği insanların bazıları tarafından ihanete uğramıştır.Bugün ne rahmetli hayattadır,ne fethullah gülen 10 yıl önceki hocadır.Bu gün yaptıklarını,o günlerde ortaya koysaydı,Başbuğ tarafından bu şekilde savunulmazdı.Zaman,insanlar, yorumlar,dengeler hızla değişiyor.Siz bu tarz kurnazlıklarla,ülkücü camiayı kandıramazsınız.Ülkücü akıllı,bilgili,yeniliğe açık insandır.Asla ,ülkesine ihanet eden,canını kurtarmak için başka bir ülkeye iltica eden,dininden çıkarları gereği taviz verip,uzlaşma arayan insanları sırtında taşımaz.Bugünün ülkücü camiasının sırtında taşımadığını,yaşasaydı Rahmetli Başbuğ hiç taşımazdı.Bu ülkenin bayrakları yakılırken ortadan toz olanların,10 yıl önceki o günün koşullarına göre değerlendirilmiş bir basın toplantısını kullanarak,ülkücülerden anlayış ve destek beklemeye hakları yoktur.Bizim görevimiz fethullah gülen gibi adamları korumak değil,bu ülkeyi savunmaktır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Tem 03, 2005 9:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben muhsini hiç kale almadım kardeşim.O ne söylerse söylesin.Ben onu defterden sileli çok oldu.Sen bunları bırak bak ülke yanıyor.Ülke satılıyor.Bunlara hayır yanlış diyorsan,zaten seni karşıma alıp hiç konuşmam.Benim dediğim şu.Adamınızı değil bu ülkeyi savunun.Bu ülke seni yemek yutmak isteyenlerle uzlaşarak savunulmaz.Bu ,yürek ister,bilek ister,fedakarlık ister,akıl ister.Şu ülkede olan hiçbirşeye karşı çıkmıyorsunuz ,Peygamberimizin resimleri ders kitaplarına basılıyor sizden ses yok.Bayraklarımız yakılıyor tepki yok.Siz neyin peşindesiniz kardeşim.tv niz bütün gün amerikan filimleri yayınlıyor.Daha sayayım mı?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız