Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BEYAN DERGİSİNİN SAPIK YAZISI (Editörden)
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 6. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
dagdeviren
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 61

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 7:25 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir arkadaş diyor ki :

Alıntı:

Site yönetiminden bu arkadaşların İP adreslerini kontrol etmelerini arz ediyorum

Az Sonra da diyor ki :
Alıntı:

Bir nickim ilteris - kaan . Benim bir nickim de ozbeken. O tarihe bak. İki değişik isimle yazıyorum

Size verilecek hiç bir cevap bulamıyorum. Çünkü biz tek nickle , tek olarak , dimdik aynı fikirleri yazıyoruz , iki yüzümüz olsa idi başka başka cevaplar da yazabilirdik..

....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 7:33 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İyi de adam söylüyor iki isim kullandığını.Bunu iki yüzlülükle karıştırma.Bunu gizleyip bir de iki isimle farklı görüşler yazsaydı o zaman iki yüzlülük olurdu..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
berr
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 9:48 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kimin beyin özürlü olduğu nerden belli biliyormusun...

Siz kendi sapıklıklarınızı bırakıp onun bunun iftiraları ile uğraşmaya başlamışsınız.

Senin o çok muhturem sapık hocan Ruhul furkan eserinde 1992 baskı 266. sayfada "git adamın karısıyla zina yap sonra adamın çayını iç bana tüm haklarını helal et de o kadın sana helal olur" diyor.

Dediğim gibi sapığı dışarda değil içerde ara....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et ICQ
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 9:51 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu nedir kardeşler, ne yapmaya çalışıyorsunuz?Burası dönmüş tarikatlar arası savaş meydanına lütfen bu konuları buralara taşımayın.
Şunu da sakın unutmayın Bozkurt.net hiçbir tarikatın propaganda aracı değildir...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yorukoglu19
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 26

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 10:14 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Senin o çok muhturem sapık hocan Ruhul furkan eserinde 1992 baskı 266. sayfada "git adamın karısıyla zina yap sonra adamın çayını iç bana tüm haklarını helal et de o kadın sana helal olur" diyor.

Ruhul Furkan tefsiri asrın en iyi tefsirlerin bir anesidir ve şu anda hala yazılmaktadır senki hiç bir şeyden haberi olmayan cahil insan senki sözlerinin nereye vardığını bilmeyen indan senki başına neler geleceğini anlamayan insan senki insanlık grurunu kaybetmiş maymunlar gibi konuşma yapan insan senki hayvan olmaya değmeyecek kadar aşalık insan . sözlerine dikkat et sana tek kelime ile Allah belanı versin diyorum.

bu nasıl konuşmadır bunu görek yokmudur ben kendi adıma rahatsız oldum bu nasıl Türklüktür bu nasıl insanlıktır berr denilen şarlatan sen kimin adamısın sen kimin kuklasısın onu söyle bize bizde bilelim senin dilini fazla uzatmışlar onu dibinden kesmek lazım şimdi burada ki abilerime kardeşlerime sesleniyorum Hacı Mahmeud Efendiye bu şekilde iftira atan bir insan ıslah olurmu ? soruyorum kardeşlerim ben bütün gönlümle bed ediyorum Mahmud Efendiye bu şekilde söz söyleyen adamın işi ne bu stede.........

hadis-i şerif
""Allahu Teale (c.c) buyurdu ki: Bir kimse benim velilerimden birine düşmanlık ederse, ona karşı harp ilan ederim. Hiçbir kulum, kendisine farz ettiğim şeylerden bence daha sevimli bir şeyle bana yakınlık kazanmamıştır. Nafile ibadetlerle durmadan bana takarrüb eder, nihayet onu severim ve onu sevince de işitir kulağı, görür gözü, tutar eli ve yürür ayağı olur, benden bir şey isterse elbette veririm, bana sığınırsa muhakkak korurum""

her şeyi açıklıyor ..

Allaha emanet olun.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
berr
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 10:35 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kötü söz sahibine aittir ,sıfatlarını öğrendiğimize göre ,Hiçbir şeyden haberi olmayan zavallı mı demeliyiz sana....Çıkmayan tefsir kitabı nasıl en iyisi olur...)

Ruhul furkan yeni yazılıyormuş muş ... benim elimdeki kitap ne ozaman....?

belki sizin adınıza başkası çıkarmıştır. :)

Allahım imamdan ayırma diyeceğinize
Allahım imandan ayırma deyin.

Zinaya cevaz vermek sapıklık değilmi...?

Onlar ki, Allah ile beraber başka bir ilaha yalvarmazlar. Allah’ın haram kıldığı cana haksız yere kıymazlar. Zina etmezler.” (Furkan: 63-68)

En son berr tarafından Çar Tem 13, 2005 10:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et ICQ
berr
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 10:39 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yorukoğluda üçüncü yüzünmü....? bununlada herkese küfür mü edeceksin...?
ilteris-kaan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 146

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 10:44 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kanser hastası olan P.Y.'nin eşi, sekiz ay boyunca eşine yapılan tacizi anlattı: Öngüt eşimi özel hizmetine aldı. Bu tacizler önce sözlüydü ardından elle tacize başlamış. 13 yaşında bir kızla evlendikten sonra, eşimin büyü yaptığını iddia edip bizi cemaatten kovdu. Eşimin yaşadıklarını öğrendikten sonra cemaatten kovulmuş kişilerle görüştüm. Aynı şeyi yaşamışlar. Cemaat üyeleri Öngüt'ü peygamber olarak görüyor. Eşime, 'Sen peygamberimizi üzdün' diyorlar.

Türkiye'nin diğer İslami tarikat ve cemaatlerine karşı yürüttükleri sert muhalefetle tanınan Hakikatçiler cemaati, liderleri Ömer Öngüt'ün neden olduğu cinsel tacizlerle sarsılıyor. Hakikatçilerin şeyhi Ömer Öngüt, cemaatin merkezi Adapazarı'nda yaşıyor. Hakikat Vakfı adıyla örgütlenen cemaat; Öngüt'ün, Cemalettin Kaplan, Fethullah Gülen, Necmettin Erbakan, Süleymancılar, İsmailağa Cemaati ve Diyanet'e yönelik eleştiriler yönelttiği kitaplarıyla tanınıyor.
İslami hareketin önde gelen kentlerinden biri olan Sakarya'da son günlerde yaşayan ve yakalandığı kanser hastalığına karşın, ailesiyle birlikte onurlu bir yaşam mücadelesi veren P.Y. (42) bir tarikat gerçeğinin daha ortaya çıkması için hastalığına rağmen çaba harcıyor. Hastalığının geldiği nokta nedeniyle kimliğinin açıkça yazılmamasını isteyen P.Y., eşi aracılığıyla TEMPO'ya yaptığı açıklamalarla Hakikatçilerin şeyhi Ömer Öngüt'ün yüzündeki maskenin indirilmesine yardımcı oluyor.

Hakikatçilerin lideri Ömer Öngüt ile ilişkiniz nasıl kuruldu?
1983 yılında Hakikatçiler grubuna katıldık. Cemaatin çeşitli kademelerinde görev aldık. Canla başla, hiçbir maddi karşılık olmadan, manevi hizmet ordusunun bir üyesi anlayışıyla çalışmalarımıza devam ettik. Çalıştığım fabrikadan emekli olmamım ardından, yaklaşık altı ay boyunca, sürekli vakıfta kaldım. Bu sırada eşim de aynı istek ve arzuyla cemaatin kadınlarına hizmet ediyordu. Cemaate iki ayda bir Türkiye genelinden kadınlar gelir ve pazar günleri dini sohbet yapılır. Eşim, işte o kadınlara hizmet ederdi. Bu hizmeti canla başla yaptığı için kadınlar arasında sevildi. Kısa bir süre sonra eşim idarecilik görevine getirildi. Bu esnada eşimin özverili çalışmaları Ömer Öngüt'ün kulağına gitmiş. Ömer Öngüt, "Sen benim dairemin özel görevlisi olacaksın" emrini veriyor. Bu emirden sonra, ona hizmet eden diğer kadınlar uzaklaştırılıyor. Uzaklaştırınca, eşim tamamen o daireye hâkim oldu. Haftanın her günü sabah 08.00 akşam 18.00. Ben sabah 08.00'de işe giderken onu oraya bırakıyordum Akşam da 18.00'de alıp evime gidiyordum. Tam bir gönüllük aşkıyla hizmet ediyoruz. Bu hizmet esnasında Öngüt, bize çok mütevazı, dini bütün bir insan gibi gözüküyor.
O sıralarda mı gerçek yüzünü görmeye başladınız?
Evet. O, kendi dairesine çekildiği zaman başlıyor aileme sarkıntılık yapmaya. İlk önce bu, sözle başlıyor. Kendisinin ne derece erkek olduğunu, daha evvel yaşadığı kadınlarla ne gibi hikâyeleri olduğunu, fırsat buldukça onları nasıl taciz ettiğini anlatıyor. İlerleyen gülerde başlıyor elle tacize. Tabii bunu, eşim bana söyleyemiyor. Biz de efendimize çok bağlıyız, o nedenle kendisine inanmayacağımdan korkuyor. Bu süreç böyle sekiz ay devam ediyor.
Tüm bu sıkıntıları, taciz olaylarını eşiniz tek başına yaşıyor ve sorununu kimseyle paylaşamıyor...
Tek başına yaşıyor. Tam bu vakitlerde eşim rahatsızlandı. Ömer Öngüt, bizi İstanbul'a cemaate yakın bir doktora gönderdi. Tahliller neticesinde kanser olduğu ortaya çıktı. Biz tedaviyle ilgilendiğimiz sıralarda, Ömer Öngüt'ün Almanya'da yaşayan bir cemaat üyesinin 13 yaşındaki Ayşenur isimli kızıyla dini nikâhla evlendiğini duyduk. Hatta dini nikâhın şahitlerinden biri de benim ailemdendi. Bu esnada kadınlardan bir tanesi rüyasında Ömer Öngüt'e büyü yapıldığını gördüğünü ileri sürerek ortaya çıkıyor. Ömer Öngüt de, 13 yaşındaki eşinin kıskanıldığını, büyünün de eşim tarafından yapıldığını iddia ediyor. Bu nedenle, eşime artık yanına gelmemesini, kendisiyle işinin bittiğini söylüyor, yanından kovuyor.
Eşiniz, Ömer Öngüt tarafından uzun süre tacize uğradığını, kovulma olayı sonrası mı açıklayabildi?
Evet. Eşim, "Eğer büyü yaptıysam, sen Allah dostusun ve ispat et" diyor. Öngüt köşeye sıkışınca, "Sen kafasına sıkılacak insansın, buradan git, bir daha da gelme" diye tehdit ediyor. Bu olayın ardından eşim bana, "Ben şimdi sana bir şey açıklayacağım. İster beni boşa, ister kov. Ben, uzun süre Ömer Öngüt tarafından taciz edildim. Benim sekiz ay ne çektiğimi bir Allah bilir, bir de ben bilirim" itirafında bulundu. Hatta işi o kadar ileriye götürmüş ki, hastalığı bahane ederek bizi Mudanya'ya tatile götürdü. Orada, eşimi hasta olmasına rağmen sıkıştırıyor. "Bu akşam eşini uyut ve yanıma gel" diyor. Gece yatağına davet ediyor. Tabii eşim gitmeyince de suratı asılıyor.

Haber: Okan Konuralp
8 9 2003

Sen Mahmud Efendiye dil uzatacağına buyur buna cevap ver
ilteris-kaan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 10:48 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Üstüne üstelik de geçenlerde kendisi 78 yaşında iken 18 yaşında kız alıyor Ömer Efendi. Gerisine ne diyelim.
ilteris-kaan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 10:52 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Bu nedir kardeşler, ne yapmaya çalışıyorsunuz?Burası dönmüş tarikatlar arası savaş meydanına lütfen bu konuları buralara taşımayın.
Şunu da sakın unutmayın Bozkurt.net hiçbir tarikatın propaganda aracı değildir...

Sevgili forum yöneticisi ;

Bugüne kadar forumda mensubu bulunduğum cemaatin adını zikretmedim. Ehl-i sünneti savundum. Ama gördüğünüz gibi bu adamlar fitne çıkardılar. Cevap vermedikleri gibi yaptıkları işte forumu karıştırmak
berr
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 11:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hz.Peygamber (s.av) bir rivayete göre 7 bir rivayete görede 9 yaşında iken Hz.Aişe validemizle evlenmiştir.

İslamda şehvet için evlenilmez şehvet çocuk yapmak için vardır.Bazı müslüman görünümlü ucubeler zinayı neden caiz gösterdiklerini sorgulayacaklarına kalkmış islamda en kutsal birim olan aile kavramına saldırmaları bunların münafık olduklarına delil olarak yeterde artar bile...

Senin sorgulaman gereken tek şey ne olduda tefsir kitabına çıkacak kadar zinaya cevaz verildi ....? (sizin cemaat baya karışmışki....cevaz vermişler.

İftira mevzusuna gelince okadın feci şekilde bağıra bağıra can vermiştir hemde olaydan kısa bir süre sonra bizimde acizane bu konu ile ilgili bedduamız vardır Allahım bu iftira ya ortak olanların kendilerini ve ailelerini aynı okadının akibeti gibi bağıra bağıra can vermelerini nasip et hemde okadına yaptığın gibi kısa bir zamanda......amin.
yorukoglu19
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 26

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 11:04 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşlerim üstadım bu mevzuyu tam manası ile açıklamıştır bundan sonra bu konu ile alakalı hiç bir yazı yazmayacağız bu konu burada kapanmıştır Allah ( azze ve celleye ) emanet olun inş. s.a
ilteris-kaan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 11:11 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Berr ;

Geleceği kendisinden önceki her resul tarafından müjdelenen ; Namus timsali ; islam dinini yeryüzünde tebliğ ve neşreden ; Allah-ü Teala 'nın " Sen olmasaydın kainatı yaratmazdım " diye hadisi kudsi ile övdüğü efendimizin Sünneti Seniyyesini ve Aişe Validemizin pak namusunu diline dolama.

İnsin ve cinnin ve 18 000 alemin Nebisi olan Efendimizin sav. in pak ve aziz evliliklerini diline dolayarak bu tür saçma sapan işlerine delil diye göstermeye kalkma.

O kopasıca dilin ; Nasıl oluyor da iffetini Allah'ın ayet ile tasdik ettiği, Tevrat'ta ve İncil'de ve Zebur 'da vasıfları övülen, Kur'an ayeti ile güzel ahlak sahibi olduğu vurgulanan Efendimizden uzak dursun.

Bu konu bizim açımızdan bitmiştir artık. Sizler ile konuşacak hiç bir şeyimiz kalmadı. Amacınız yapmak değil yıkmak . İhya tmek değil imha etmek. Birleştirmek değil bölmek.

Ben sizin gibi müridlerine rağmen Ömer Efendi hakkında hüsnü zan besledim hep. Tempo DErgisinin yazısına da inanmadım. Mahmud Efendi hakkındaki kitabını da ictihad farkı olarak telakki ettim. Öyle de devam edeceğim. İmanımın gereği bu .
berr
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 11:17 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sende biraz ahmaklık var herhalde Hz.Peygamber(s.a.v) efendimiz haşa sanki utanılacak birşeymi yapmışki onun izdivacı ile iftihar etmeyeyim.

Hz.Resul (s.a.v) hz.Aişe validemizle oyaşta evlenmişse bu islama dahildir.Sen daha yazdıklarının ne anlama geldiğini idrak edememişsin kalkmış burada ilimden bahsediyorsun hayret...!
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 6. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız