Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - APO GÜYA YAKALANDI
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Cmt Tem 02, 2005 10:46 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Turkiye gucludur diyoruz ama gucune yakisir isler hicte yapmiyor!
bu apo krallar gibi yasiyor tutulduktan bu yana, goren der daha iyi oldu bu tutuldu, daha iyi yasiyor simdi eskisine gore!! kurtlere emirler tam hiz!
barzani Turkiye kurtlerini gaza getirmeye calisiyor, Turkiyenin buna karsi yaptigi bir sey yok. pkk yi turkiye ye karsi resmen besliyor, turkiye sinir otesi operasyon yapamiyor! bu hal mi yahu? bu hal mi? koskoca Turkiye abd istemiyor diye nasil sinir otesi operasyon yapamaz ya!.. bu ne demek, abd nin ne isi var orda? ki Turkiye ye diyor hayir giremezsin! Turkiye bu lafin altinda nasil kaliyor?..
dunya da en sanli, en serefli ve en kahraman TURK tur, ama simdi bazi Turkler Turk gibi degiller maaalesef! onunda bedelini cok agir oduyoruz
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pzr Tem 03, 2005 12:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

PKK siyasi destek buldu

Savunma ve Havacılık dergisinin sorularını yanıtlayan Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, PKK'nın Kuzey Irak'ta barınmak için siyasi destek gördüğünü söyledi.

Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, bir yandan silahlı eylem yapıp bir yandan insan hakları konusunda talepte bulunmayı sürdüren örgüte, yurtiçi ve yurtdışından gerekli tepkinin gösterilmediğini de belirtti.

Orgeneral Büyükanıt, Doğu'daki birliklerin örgüte karşı 'her seviyede hareketlilik'ilkesini uyguladığını ve olumlu sonuç aldıklarını vurguladı.

PKK'ya yurtiçi ve yurtdışından gerekli tepkinin gösterilmediğine dikkat çeken Büyükanıt, "PKK-Kongra-Gel terör örgütünün silahlı eylemlerine paralel olarak insan hakları kisvesi altındaki talepleri ülke bütünlüğünü tehdit etmektedir. Maalesef bu girişimler, gerek yurtiçinde bazı kesimlerden, gerekse AB üyesi bazı Avrupa ülkelerinden hak ettiği tepkileri alamamakta, buna mukabil adeta desteklenmektedir" dedi.

"PKK aradığı siyasi desteği bulmuştur"

Dergiye verdiği demeçte yeni Irak yönetiminin örgütün faaliyetlerini önleyici ne gibi girişimler alınacağını takip ettiklerini belirten Büyükanıt, "bölücü örgüt, bazı komşu ülkelerden ve Avrupa ülkelerinden elde ettiği yardımlarla bu bölgede barınma, silah, mühimmat, kamp yeri, eğitim, finansman desteği, tedavi imkanı, seyahat kolaylığı, eleman temini, yayın organlarının çalışma ortamını sağlamış, bölgedeki kargaşa ortamından da yararlanarak, aradığı siyasi desteği bulmuştur" şeklinde konuştu.

Orgeneral Büyükanıt, terörle mücadele eden birliklerin, alan hakimiyeti konseptine göre operasyonları sürdürdüklerini belirtirken, örgüte karşı her seviyedeki birliğin sürekli hareketlilik yöntemini uyguladığını ve bu durumun örgüt elemanlarını kısıtladığını söyledi.

Büyükanıt, terörle mücadele konusunda, askeri önlemlerin en son ele alınması gerektiğini, başka önlemler alınmadan sadece askeri önlemlere ağırlık verilirse hata yapılacağını da ifade etti.

Kaynak; Ortadogu Gazetesi
turkiyem20
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 301

İletiTarih: Pzr Tem 03, 2005 1:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YÜREĞİNE SAĞLIK MUS25
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Pzr Tem 03, 2005 2:22 pm    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşlerim haklısınız......!!!

benim amcam şehid dedem vefat edeli 4 sene oldu bir gün rahmetli dünyasını değiştirmeden önce evin avlusunda sohbet ediliyordu ve rahmetli dedem 73 yaşındaydı o zaman için ve dediği şey ellerimle boğarım bana verseler Allah (azze ve celle) dedemi orada dinlendirsin ....

Anlatmak istediğim her ne kadar onu kahraman ilan edecek olsada canının alınmasıdır. Ben binlerce şehadet eden insanların kanlarının yerde kalması taraftarı değilim ve bilinmelidirki bu öyle veya böyle olacaktır Allah ( azze ve celle ) o şerefsizin canını canı yanan bir aile ferdinin elinden alsın...

mus25 kardeşim şöyle demiş...!

Alıntı:
ARKADAŞLAR ONU ASMAK ONU KAHRAMAN İLAN ETMEK OLUR.OLMAYAN DAVASININ HAKLILIĞINI DOĞURUR

ben haksızsın demiyorum kardeşi beni yannış anlama canı yanan bir TÜRK evladı olarak düşüncelerimi söylüyorum hakkını helal et.....

ancak onun olmayan davasındaki herkesin kafası kesilecek tabi sadece o şerefsizin kafasının kesilmesiyle olmaz bu iş hepsinin kafasını keseceksin .....

kardeşilerim bağrı yanık bir TÜRK genci olarak sesleniyorum

"""Bu Hesap Sorulacak Apo Denen Köpekten........ """

s.a Allah (azze ve celleye ) emanet olun inş.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
YALNIZKURT54
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Pzr Tem 03, 2005 5:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU APO NUN BENİM PARAMLA BESLENMESİNİ HAZMEDEMİYORUM BANA VERSİNLER ONU.. SADECE BANA BEN YAPACAĞIMI ÇOK İYİ BİLİYORUM DAHA FAZLA YORUM YAPAMIYCAM ÇÜNKÜ KENDİME HAKİM OLAMIYORUM... ALLAH (c.c) YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...
Kibris74
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 150

İletiTarih: Pzr Tem 03, 2005 6:27 pm    ileti konusu: Aponun kelesini getirin bana(ra Alpaslan Türkes) Alıntıyla Cevap Gönder

Artik asilsin Apo
Baska denilcek birsey yok

Terörist hic bir zaman acimak yok
onlarda acimadi
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Sal Tem 05, 2005 12:54 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eli kanlı terör örgütü PKK'da AIDS paniği yaşanıyor. Kadın militanlarda ortaya çıkan AIDS vakaları PKK'yı neye uğradığını şaşırttı. Kadınlar mağaralarda tecrit ediliyor.

Terör örgütü PKK'da AIDS paniği yaşanıyor. Örgütün kadın militanlarında ortaya çıkan AİDS vakaları PKK'yı tam anlamıyla şoka soktu.

AIDS'li kadın militanlar mağarada tecrit altında tutulurken, bu militanların cephede sıcak çatışmaya sürdürüleceği gelen bilgiler arasında.

Kaynak; Internethaber.com
Soydas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Per Tem 07, 2005 1:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ON VERİLECEK EN BÜYÜK CEZA BU VATANIN EKMEĞİNİ YEDİRMEKTİR ÇÜNKÜ HER YEDİĞİ LOKMADA ÖLDÜRDÜĞÜ ALAH TARAFINDAN TÜRK IRKINDAN OLMA ŞEFEFİNE NAİL OLMUŞ İNSANLARIMIZI HATIRLAR ONLARIN ETLERİNİ YİYOMUŞ GİBİ OLUR. AMA GEL GÖRKİ BU ADAMDA HİÇBİR SOYUT DUYGU KALMIYACAĞINDAN FARKETMEZ O PİSLİK İÇİN. ONUN CEZASI PİSLİK ÇUKURUDUR BAŞKA OLMAZ AMA TÜRK PİSLİPİ BİLE LAİK DEİL ONA GAVUR PİSLİĞİNDE BOĞMALI O ... NEYSE

ALLAHA EMANET OLUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Tem 08, 2005 2:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaslar. Türkiye Cumhuriyeti´mizin hukuk devleti olmadigini söyleyenlere bir cevap daha...

Bana kalsa coktan idam ettirecegim picleri dahi adil yargiliyor. Bu kadar sabir iyi midir degil midir bilemem. Ama bildigim birsey var hainler ihanetlerinden asla vazgecmiyorlar. (Asenalardan özür dilerim) zana kancigi pkklilarin ailelerine bassagligi diliyor.

.....

Kapatılan eski DEP milletvekilleri, HADEP'in eski Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Fidan'ın kendilerini eleştirdiği için PKK tarafından öldürüldüğü iddialarını reddetti.

PKK’dan ayrılan Osman Öcalan ve arkadaşlarının, kapatılan HADEP’in eski Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Fidan’ın, kendilerini eleştirdiği için PKK tarafından öldürüldüğü iddiasını kabul etmeyen Leyla Zana, Hatip Dicle, Selim Sadak ve Orhan Doğan, Demokratik Toplum Hareketi (DTH)olarak bu tip saldıraları onaylamadıklarını ve kınadıklarını bildirdi.

DTH Koordinasyon Kurulu adına yazılı açıklama yapan Zana, Dicle, Sadak ve Doğan Hikmet Fidan’ın öldürülmesi olayının bazı internet siteleri ve basın yayın organlarında DTH ile bağlantılandırılmak istendiği savunuldu.

Açıklamada, "Öncelikle, DTH’nin belirtilen olayla hiçbir ilgisi bulunmadığı gibi, DTH olarak bu tip saldırıları tasvip etmediğimizi ve kınadığımızı belirtiyoruz. Bu vesileyle ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz" denildi.
ismailkagan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 8:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sayın mus25 sözlerinize bir nebzede olsa katılmadığımı belirtmek isterim
neden derseniz.
bu it soyu kafes te değil sarayda çakal sürüsünü oradan idare ediyor hatta delilli ispatlı

it soyunun avukatları ile yaptığı görüşmeler esnasında iştar hareketi demiş ve bu da
istanbul bbsinde bir festival yapılmıştı geçtiğimiz günlerde....

ayrıca bu ülkede kanunlar türk milletine değil kürtlere çalışır
kürt ler asil biz 2. sınıf olduk farkındamısınız bilmem

naklettiğiniz fikir ise yani kahraman olur fikri aklı başında olmayan b.ecevitin fikriydi ve ülkücü hareketin imajını bitirende o fikirdi
saygılar sunarım
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 2:46 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vuslatim demiş ki:
zana kancigi pkklilarin ailelerine bassagligi diliyor.

Nevruz bayraminda Zana Abdullah Ocalan'in kiz kardesinin elini opmustu. Ne mal oldugu cok asikar...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Tem 15, 2005 8:16 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abd genel kurmayi acikliyor;

Türkiye Kuzey Irak´a askeri operasyon düzenlerse Irak hükümeti ile konusacak cok seyi olacak.

Simdi ne demek bu? Gözdagi mi veriyor, isbirligi mi gösteriyor nedir bunun aciklamasi.

Hnai pkk ya operasyon yapilacak, bilmem bitecekti. Simdi de yapmayin eklemelerine bir de kacis hazirlaniyor. Kendisini muhatap olmaktan cikarip Irak ile karsi karsiya getirerek düsmanlik politikalarina devam ediyor.

Amac, düsmanliklarina ragmen birlestirici ve yapici AGABEY rolü oynayarak sömürmeye devam etmek.
decavit
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Cum Tem 15, 2005 9:26 am    ileti konusu: Güneydoğu'daki iktisadi düzenin düşündürdükleri... Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar,

Eli kanlı terör örgütü PKK'nın, yeniden eylemlerine başladığı bu günlerde endişelenmemek olanaksız gerçekten de. Ancak zaman zaman bu forumlarda ağaca bakarken, ormanın ayırdına varamadığımızı görüyorum. Konuyla ilgili nacizane bir analiz yapmaya çalışacağım.

Bilindiği üzere Türkiye Büyük Millet Meclisi, Amerika'nın kanımca son derece haksız Irak savaşı ile ilgili tezkeresini mecliste reddetmişti. AKP ve CHP den gelen red oylarıyla gerçekleşen bu durum aslında, anti-emperyalist, kemalist bir tepki olmaktan ziyade, özellikle AKP'nin kendi iç dinamikleri, radikal kanadı ve taban oylarını güvenceye almakla ilgiliydi.
Lakin Amerika Birleşik Devletleri, bu olaydan sonra, kendi eliyle iktidar yaptığı AKP'ye güvenini yitirmiş ve bir tür bekle-gör politikası içine girmişti. Gelinen bugünde, ABD Türkiye Cumhuriyeti'nin iş işlerine karışmakta, Türk Ordusu'nu kuzey Irak'a girmekten politik yolla men etmektedir. Başka bir deyişle; bekle-gör politikasının sonunda Türk Hükümeti'nin, ABD'nin Ortadoğu politikaları ile ilgili müsbet yönde bir eğilim göstermeyeceği ortaya çıkınca, Bush yönetimi elindeki PKK kozunu oynamaya başlamıştır. Böylece Türk hükümeti'ne politikalarını dayatma yoluna gitmeyi seçmiştir.

Durum böyleyken, AKP hükümeti, "gerekirse Kuzey Irak'a gireriz" açıklaması yapıyor. Lakin kendileri inandırıcı olmaktan uzaktır. Zira terörün hortladığı bu dönemde, bataklığın kurutamadıktan sonra, sivri sinekleri kovalamanın pek bir anlamı yoktur.

Öte yandan Güneydoğu'da terörü doğuran iktisadi dinamikleri de göz önüne almak gerektiği kanısındayım. Zira silahlı mücadele ile bu terör örgütünü doğuran iktisadi dizgenin ortadan kaldırılamayacağına ve bugün adı PKK olan örgütün yok edilse bile, yarın hizbullah ya da öngöremeyeceğimiz pek çok fraksyon ve isimle ortaya çıkacağı aşikardır.

Geçenlerde medyanın gündemini işgal eden aşiret düğününü pek çoğunuz görmüşsünüzdür sanırım. 30kg altınlar binlerce dolarlar abartılı bir gösteri.
Ancak bu bize GüneyDoğu Anadolu bölgesindeki iktisadi durum hakkında iyi bir fikir veriyor. Aşiret reisleri ve onların "kulları" arasındaki büyük ekonomik uçurum. Bu yarı-feodal toprak düzeni ile "maraba"lıktan kurtulamayan GüneyDoğu Anadolu köylüsü, bu düzene rasyonel-ussal-akılcı tepkiler verebilmesini sağlayacak eğitsel süreçlerden de yalıtılmış durumdadır. Hal böyleyken bu bölgenin insanı, kurtuluşunu PKK, hizbullah gibi yasadışı terör örgütlerinde aramaktadır. Ayrıca bu örgütlerin, uyuşturucu kaçakçılığı soygun gibi yöntemlerle bu insanlara ufak çapta birer servet edinme olasılığı sunduğunu da unutmamalıyız.

Kanımca GüneyDoğu'daki bu yarı-feodal ilkel düzen değiştirlemedikçe, bugün PKK yarın bir başka örgütün doğması ve beslenmesi kaçınılmaz olacaktır.

Saygılar sunarım.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Cum Tem 15, 2005 5:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vuslatim demiş ki:
abd genel kurmayi acikliyor;

Türkiye Kuzey Irak´a askeri operasyon düzenlerse Irak hükümeti ile konusacak cok seyi olacak.

Simdi ne demek bu? Gözdagi mi veriyor, isbirligi mi gösteriyor nedir bunun aciklamasi.

ABD Turkiye'nin Kuzey Irak'a girmesini istemiyor. Irak'tan izin almamiz gerekiyor demeleri = Siz bizim izinimizin disinda giremezsiniz demekle esittir. Talabanili Irak'ta buna "izin" vermez, cunku onlar ABDnin kukla rejimi.

ABD PKK konusunda isbirligi yapmiyor, henuz gozdagi etmediler ama, girmeyin diye sinyal gonderiyorlar.

Buna ragmen, insallah hukumet gerekenleri yapar. Kadir21'in daha once dedigi gibi, girmek bizim hakkimizdir, ABD bizim yerimizde olsaydi coktan girmistir...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız