Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - YENİ DECCAL FETHULLAH GÜLEN
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 5. sayfa (Toplam 24 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kursad88
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 154

İletiTarih: Sal Ağu 02, 2005 1:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dediğin gibi geçmşte faydalı işler yaptı ama bu diyalog meselesi ve papa cenapları(!)yla ilişkileri olayı başka yerlere getirdi
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
turana_kadar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Sal Ağu 02, 2005 10:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

F.gülenin ne gibi hizmetler yaptığı oratada kardeşlerim,görmemek için kör olmak lazım.Şimdi sıralayalım bu hizmetleri:
1-Temiz ve pak olan Ehl-i Sünnet akaidini bozmak için her yolu mübah sayarak takiyye dahil her türlü hileye başvurmak
2-Aksiyoner olması gereken Türk-İslam gençliğini pasifize etmek için çaba sarfetmek ve bunu islam kaidesi gibi göstermek
3-Türlü kültürel silahlarla kuşatılmış benliğimizi ingilizce eğitim veren kurumlar ve suud düşüncesi kıskacında yozlaştırmak
4-Güzel ve öğretici,bilgi edindirici anlatım metodu yerine tamamen motivasyona dayalı kullanılmaya müsaitleştiren vaaz taktiğiyle kendine bağlı toplum modeli oluşturmak(Allah aşkına kardeşlerim lütfen dikkat edin bakalım talebelerinden namazı dahi usulüne göre kılan birine rastlayabilecekmisiniz)
5-Bir takım organizasyonlar sayesinde bozuk itikadını,Resulullah Efendimiz (aleyhisselam) ve onun nurlu yolunda giden cümle ashab ve islam ulemasının yerine geçirmeye bir takım takiyye şekilleriyle çalışmak
6-Özellikle Necip Milletin şan ve şerefle dolu tarihine sahip çıkan Milliyetperver evlatlarını Türk milliyetçisi izlenimini vererek aldatmak ve nurlu yolun takipçisi Ülkücü Hareketten, kendi cemaatine çekmeye çalışmak
7-VE EN BÜYÜK İHANET:Dinler arası diyalog adıyla islamı protestanlaştırma çabasını misyon edinen kilisenin misyonunun bir parçası olduğunu ifade ederek ,açıkça misyoner maşası olmak
Ne büyük hizmetler ama nasıl hesap verecek merak ediyorum...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
mc_bozkurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Sal Ağu 02, 2005 10:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mc_bozkurt demiş ki:
Alıntı:
ARKADAŞLAR ARAŞTIRMADAN BÖYLE BİR YAZI YAZMAYA ASLA KALKIŞMAZDIM ÖNCE ONU SÖYLİYİM ÇÜNKÜ NURCU ÇOK İYİ ARKADAŞLARIM VAR AMA FETHULLAH BEYİN KENDİ YAZDIĞI KİTAPTAN BAZI ÖRNEK YAZILARI DEĞİŞTİRMEDEN AYNEN AKTARICAM

arkadaşım araştırma yaptığını söylüyorsun doğru veya değil bilmiyorum bahsettiğin ve alıntı yaptığın kitapları okumadım fakat okumak isterim.
kitap ismi verebilirmisin ayrıca bence yazdıklarını ispatlaman için gerekecektir
teşekkür ederim

herkese selamlar
bu başlığa böyle bir cevap yazmıştım ve bunu yazarken konunun bu kadar çok ilgi çekeceğini düşünmemiştim
yazılanların neredeyse tamamını okudum olması gerektiği gibi çok farklı ve ilginç fikirler var
ilk başta şunu söylemek isterim ki hiç kimseyi savunmak gibi bir lüksüm yok fakat başlığı okuyunca ilginç geldi ve belki anlatılmak istenen şey doğruydu fakat ifade tarzı ağırdı diye düşündüm ve yazma ihtiyacı hissettim
doğrumu yanlışmı bilmiyorum fakat kendi ağzıyla ben müslümanım diyen birisi için dinsiz veya kafir demek yanlıştır
az öncede belirttiğim gibi deccal sıfatını ağır bulduğum için cevap yazma ihtiyacı hissettim
insanlar yanlış yaparlar hep yapacaklar hepimizin yaptığı gibi
insanları eleştirebiliriz fakat bence hakaret etmeden
zira dini boyuttan bakacak olursak herşeyin doğrusunu bilen ALLAH (c.c.) tır
herkes yaptığının karşılığın alır alacaktır
söylenenler doğruysa eğer giybetini biz yapmayalım
herkese teşekkür ederim
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
turana_kadar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Sal Ağu 02, 2005 11:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yüce ve mukaddes dinimize zarar verenlerin yanlışlarını yalanlarını ortaya koymak gıybet değil bizzatihi yapılması gereken vazifedir biline...
Bu kişinin gözü şöyle, peltek konuşuyor veya böyle böyle yaptı demekten çooookk farklıdır.Zira şahıs kutsallara zarar veriyorsa uyanık olmak ve uyuyanları uyandırmak gerekmektedir.Bir kişinin müslümanlığına delil Amentü diye bildiğimiz İslamın temel esaslarına Resulullah Efendimiz(Aleyhisselam) nasıl bildirmişse o şekilde inanarak ve aynı şekilde İslamın şartları diye bilinen 5 temel esasa( yapılmamış olsa dahi) inanmak gerekir.
Bunu belirttiğimiz şekilde inanan, inandığını ifade eden herkes elbette müslümandır,bu şüphe götürmez yani daha açık bir ifadeyle kalben iman etmemiş olsa bile diliyle inkar etdiğini bildirmese ve aleni olarak yada gizlenmiş bir şekilde açıklar ve falsolar vermeden inandığını iddia ederse elbette bu insana kafir denemez denmemelidir, kalplerden geçeni elbette Allah-u Teala bilir.Ancak kişinin yaptıklarıyla inanıyorum dedikleri arsında uçurum var ise ve Salih müslümanlar tarafından islama zarar verdiği anlaşılıyorsa bu hüküm dışında kalır.
Gelelim f.gülen meselesinin hulasasına;amentüde ittifakımız var ifadesi tevbe etmediği müddetçe küfür içinde yaşamasına delalet eder.Umuyoruz ki tevbe etmiştir ve bunu bizlere bir gün açıkça ifade eder.
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 8:52 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve Rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

sevgihan kardeşim bütün dünya duydu fetullah hocanın en yakınındaki insan fetullah hocanın karşısında papnın elini öptüğünü kardeşim bu arada sana bir soru sormak istiyorum sen demişsinki fetullah hoca papaya hazretleri veya efendi diye hitap edebilir birinci hazretleri bizim büyük İSLAM alimleri için kullandığımız bir kelime efendide aynı şekilde soruma geleyim kardeşim sen o kişinin başta olmasını istemiyorsun çünki çok yannış yapmış olan bir insan yinede hakkettiği gibi konuşurmusun??? bence konuşmazsın neden mi? çünki sen o kişinin o andan itibaren hiç iyi bir şey yapamayacapğını biliyorsunda ondan Allah ( azze ve celleye ) emanet olun inş. kareşlerim s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kreis2
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 12:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar birakin bu konuyu ,konuscak fethullah mi kaldi,daha önemli bi davamiz var,gereksiz insanlarla ugrasmayal1m lütfen
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder ICQ
halilmelih
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 1:22 pm    ileti konusu: daha dikkatli olun Alıntıyla Cevap Gönder

Bu konuyu açan kardeşimi üzüntü ile kınıyorum...
Ben tataristandaki kırgızistandaki rus sömürüsü insanların yaşantılarını gördüm...içler acısı.ne benlikleri kalmış ne de özleri...
sonra hocaefendinin açtırdığı kolejdeki kendi ulusal marşlarını bilmeyen yavruların istiklal marşımızı hatasız söylediğini gördüm,gururdan ağladım.bu gençler türkiye aşığıı olarak yetişmiş.hepsi dualarında bir an önce türkiyeye kavuşabilmeyi diliyor.bumudur vatana ihanet,bumudur,islama ihanet?
ARKADAŞIM SEN KAÇ TATAR GENCİNE ATASININ TÜRK OLDUĞUNU ANLATTIN DA BU ÇALIŞMALARA ÇAMUR ATIYORSUN?DESTEKLEYECEGİMİZ YERDE KÜFRE DÜŞÜYOR,GIYBET EDİYORUZ...
BAŞBUĞUMUZ DA SAĞLIĞINDA BU OKULLARI ZİYARET ETMİŞ HAYRAN KALMIŞTIR...
LÜTFEN KİŞİSEL HATALARI TOPLUMLARINA MAAL ETMEYİN...
HATALARI ÖRTMEK İSLAMIN DOLAYISIYLA ÜLKÜCÜLÜĞÜN ÖZÜNDE VARDIR.SAYGILAR...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM
batuhan__turk
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 1:43 pm    ileti konusu: onlar bizi sizin kadar seviyor mu?! Alıntıyla Cevap Gönder

Fettulah Gülen ve cemaatine büyük bir sevdayla bağlı arkadaşlara bakıyorumda üzülmemek elde değil:( Ben bu konuya cemaatin önderi ve cemaat hakkında Atsız Ata'nın Ötüken, 7 Mart 1964, Sayı: 109 adlı dergisinden bir kaç örnek vermek istiyorum:

''Saîd-i Nursî denilen adam, eskiden Saîd-i Kürd-î diye bir takım risaleler yayınlayan, Türkçe bilmez, daha nokta ile virgülün nerede kullanılacağını bilmekten âciz, Şafiî mezhebinden bir Kürttür. Mütareke yıllarında İstanbul sokaklarında millî Kürt kılığı ile dolaşarak caka yapmıştır.''
''Fizikten, titreşimden haberi olmayan, müsbet bilimin kıyısından dahi geçmeyen bir yobaz, radyo hakkında ancak bu kadar düşünür. Fakat bilgisizliğini de anlamaktan âciz olan o kara cahil, bu katmerli bilgisizliğine bakmadan, Türkler aleyhinde hüküm çıkarmaktan da geri kalmıyor. Nur risalelerinin birinde, Ye'cüc Me'cüc denen ve dünyayı yok edecek olan korkunç yaratıkların Özbek, Tatar ve Kırgız gibi "akvâm-ı vahşiyye" (yani vahşi kavimler) olduğunu yazmıştı. Sevsinler medenî Kürdü!... Özbek, Kırgız ve Tatarlar arasında okuyup yazma nisbeti % 90'dır ve aralarında atom bilginleri de olmak üzere her bilim dalında yüzlerce bilgin ve uzman bulunmaktadır.''
''Ey Asurîler ve Keyânîlerin cihangirlik zamanından pişdar, kahraman askerleri olan arslan Kürtler!... Beşyüz sene yattınız. Yeter artık. Uyanınız. Sabahtır. Yoksa sahrâ-i vahşette vahşet ve gaflet sizi vahşet sahrasında yağma edecektir''
''Görülüyor ki Kürt Said, zavallı Kürtlere eski Asur ve İran ordularının hayali öncülüğünü yaptıracak kadar koyu bir Kürt milliyetçisidir ve çapraşık acemî ifadesiyle Kürtleri Kürt milliyetçiliği etrafında birleşmeye çağırmaktadır. Bunun hiçbir tevili, tesfiri yoktur. Beyninde ve gönlünde kötü düşüncesi olmayanlar, bu açıklıktan sonra onun bir İslâmcı değil, bir Kürtçü olduğunu kabule mecburdur.'' (Kürt Said'in 1327 ( = 1909 ) yılında, İstanbul'da Vezir hanındaki İkbal-i Millet matbaasında basılmış bir eseri vardır. Adı: "İki Mekteb-i Musîbetin Şahâdetnâmesi Yahut Divan-i Harb-i Örfî ve Saîd-i Kürd-î" dir. bu sözler o şahsa aittir)
''Bu cakacı Kürt kendisine "Bedîüzzaman" demekte, müridleri de bu adı bir övünçmüş gibi kullanarak şeyhlerini bu adla ululamaktadır. Bedîüzzaman, "zamanın harikası" demektir. Kürt Said cidden zamanın harikasıdır. Yirminci yüzyıl gibi bir zamanda bu bilgisizliği ve iptidaîliği ile ortaya atılmakta gösterdiği pişkinlikle zamanın harikası, bundan daha fazla olarak da onbinlerce, belki yüzbinlerce Türk'ü ardına takmakta gösterdiği başarıyla gerçekten zamanın bir harikasıdır.'' ( daha geniş olarak okumak isteyenler NİHAL ATSIZ'ın nurculuk denen sayıklama adlı makalesini bakabilir)

ve görüyoruz said-i kürdün ne o olduğunu! şimdi bu adamın arkasından giden cemaat fert ve önderlerini :

-1965 1980 yıllarında Türkiye topraklarında kızıl komist rüzgarları estiği vakitlerde onlar nerdeydi tabi ki nerde olacak 'muhammedin piçleri giremez' yazılı üniversitelere başlarını eğip kominist kardesleriyle okul okudular bizim abilerimiz ise candanda aziz vatan için şehit oldular!
-1990 dan sonra Amerika yardımlarıyla parayı bulup okul açtılar kendi tabirleriyle hizmet götürdüler ATAYURDA! Evet hizmet götürdüler ingilizce eğitimiyle, ümmetçilik anlayışıyla ATAYURTA ki kardeşlerimize ruslardan sonra benliklerini yok ettirdiler!.
-Şimdi ki önderleri ise ABD topraklarında yaşıyor! ne olur mantığınızı kullanın 11 Eylülden sonra müslüman olan kendi vatandalarına bile zulum eden ABD niçin fettullah gülen'e birsey demiyor? Yusuf İslam bile ABD topraklarına giremezken neden fettullah gülenin yıllarca orada yasamasına izin veriyor ABD?...
ayrıca -Türkiye de onların evinde kalan kaç kardeşimiz bir ocak dergisini veya milliyetçi yayınları o nur denen evlere sokabiliyor?

Şimdi lütfen bir daha düşünelim cemaat Türke dost mu ve onlar sizi sizin kadar seviyor mu?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 2:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hah batuhan hoşgeldin. Ne güzel yaptın. Bir said nursi tartışması eksikti o da başladı. Tamam oldu.
kursad88
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 154

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 3:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Said Nursi ya da Fethullah Gülen bizi ilgilendirmez biz kendi işimize bakalım bu konu yüzünden sitede Ülküdaşlar karşı karşıya geliyor bence biz ne yapmışız ne yapmamız gerekiyo onu düşünelim
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 4:15 pm    ileti konusu: Re: esselamün aleyküm ve Rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

yorukhasan demiş ki:
kardeşim bu arada sana bir soru sormak istiyorum sen demişsinki fetullah hoca papaya hazretleri veya efendi diye hitap edebilir birinci hazretleri bizim büyük İSLAM alimleri için kullandığımız bir kelime efendide aynı şekilde soruma geleyim kardeşim sen o kişinin başta olmasını istemiyorsun çünki çok yannış yapmış olan bir insan yinede hakkettiği gibi konuşurmusun??? bence konuşmazsın neden mi? çünki sen o kişinin o andan itibaren hiç iyi bir şey yapamayacapğını biliyorsunda ondan Allah ( azze ve celleye ) emanet olun inş. kareşlerim s.a

Abi, kelime olarak "hazretleri" kelimesi sadece dedigin gibi buyuk Musluman alimeler icin kullanilan bir kelime degil. Dogrudan Turk Dil Kurumu Turkce Sozlugunden manasina bakarsan:

"hazretleri
çokluk, isim, eskimiş

Saygı duyulan kişilerin adlarını veya makamlarını gösteren söze başka unvanlarla birlikte getirilen bir söz:
"Gazi Paşa hazretlerinin beyanatını okumayanlar var."- T. Buğra."

Daha once belirttigim gibi, o kelime protokol/diplomasi geregince Papanin makamina bir saygi ifade olarak kullanilmistir.

Diplomatik konusmasi Fethullah Gulen'in misyonerlik yaptigi manasina gelmez. Fethullah Gulen'in gayesi misyonerlik yapmak olmus olsa, onun yolunu izleyenler de misyonerlik faaliyeti yaparlardi. Peki, onun cemaatinda Hristyan olmus, yada Incil dagitan, yada Hristyanligi Muslumanlara anlatip dinlerini degistirmeye calisan insanlar var mi? Fethullah Gulen'in davranislarindan dolayi herhangi bir Musluman Hristyan olmus mudur????

Benim bildigim kadar ile, butun bu sorularinin cevabi: Hayir. Oyleyse, Fethullah Gulen nasil misyonerlik yapmakla suclanabilir anlamiyorum...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 4:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

FGnin ne mal olduğu bu forumda yeterince yazıldı.Hala sempati ve övgü dolu yazılar düzülüyor adama.
fg öyle sinsi bir adam ki,TSK subaylarını başı açık çağdaş (görünümlü) kendi yandaşı kızlarla evlendirerek orduya sızmayı hedeflemiştir.
Ağustos 2000'de Savcı Nuh Mete Yüksel tarafından fg hakkında dava açılmıştı.İddianamenin tam metnini aşağıdaki adresten okuyabilirsiniz.
http://www.belgenet.com/dava/gulendava.html
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 4:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yuh ya başka birşey demiyorum.papaya hyazreti sıfatı ile hitap etmekte bi sakınca görmeyen arkadaşara yuh diyorum.o kimki ben ona hazreti diye hitap ediyim.kim ya o.bize ne yararı olmuş.islama ne yararı olmuş.türkiyeye ne yararı olmuş.biz hristiyanmıyızki ona hazreti diyelim.bundan böyle bu yazımdan sonra bu konuda yorum yapılmasını istemiyorum.fetoyu savunanlar sadece şu 4 soruma adam gibi,kıvırmadan,mantıklı ve ispatlı bi şekilde cevap verirlerse yazsınlar.sorularım;

1-neden amerikada rahat bi şekilde yaşam sürüyor.papa kara kaşına kara gözünün hatrınamı ona bu fırsatı veriyor?

2-neden türkiyeye ayak basamaıyor?

3-neden nurcuların coğunluğu onun ismini dahi duymak istemiyor?

4-ve sizler ne mantıkla onu savunuyorsunuz?siz ülkücü değilmisiniz?siz bizim davamıza yanlış yapan şahsı nasıl savunursunuz?hiçmi utanma yok sizde?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 5:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alper_Tunga72 demiş ki:

Ağustos 2000'de Savcı Nuh Mete Yüksel tarafından fg hakkında dava açılmıştı.

Nuh Mete Yuksel'in karisindan baska bir kadinla seks yaptigini gosteren CD'si Cagdas Egitim Vakfinin baskini sirasinda polis tarafindan bulunmamismiydi? Bu CD de Yuksel'i santaj amacla kullanilmamismiydi?

Peki, dava acilmis oldugunu, iddianamesini biliyoruz - peki, mahkeme bu iddialar hakkindan asil bir karar vermis? Suclu mu bulundu F.G.? Suclu bulunmadiysa, iddianamesinin cok onemi yok...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 5. sayfa (Toplam 24 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız