Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - YENİ DECCAL FETHULLAH GÜLEN
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 8. sayfa (Toplam 24 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kursadagardan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 3:03 pm    ileti konusu: AL BIRINI VUR OTEKINE ISTE BUNLAR ISLAMCI Alıntıyla Cevap Gönder

YUCE ALLAHIN SELAMI VE BEREKETI KALBI VATAN SEVGISIYLE DOLU OLAN HERKESIN UZERINE OLSUN

HANI SU KENDINI CENNETLIK GOREN VE AHIRET HAYATINDA KENDILERINDEN BASKASINI CENNETE LAYIK GORMEYEN INSANLAR VARYA KARAKTERLERINI YAVAS YAVAS ORTAYA KOYMAYA BASLADILAR.
ILK OLARAK FETHULLAH AMERIKANCI VE PAPACI CIKTI
SIMDI DIGER BIR BOMBA DISISLERI BAKANI ABDULLAH GUL(duren)
BU DEGERLI BAKANIMIZ BIR SITE ACMIS VE HAYATINI VE FOTOGRAFLARINI KENDI KISSEL SITESINE KOYMUS . HADI BIR TIKLAYIN FOTOGRAFLARA NELER CIKACAK KARSINIZA BIR BAKIN .KISACA BEN ACIKLAYAYAIM. AMA INANMAZSANIZ BIRKEZDE SIZ KONTROL EDIN
ILK OLARAK TEK BIR TURK DEVLETINE AIT TURK BUYUGUNUN RESMI SITEDE YER ALMAMIS. RAUF DENKTAS BILE BU SITEYE GIREMEMIS.
DAHA SONRA YUNAN BAYRAGININ ONUNDE YORGI ILE ELELE BIR FOTOGRAF. DAHA SONRA ONLARCA AMERIKAN POLITIKACILARINA AIT FOTOLAR. KIMLERMI GEORGE PUST .VE EKIBI . DAHA SONRA ARAP SIYASETCILER VE IRANA AIT POLITIKACILARA AIT FOTOLAR.
BE ADAM SEN KOSKOCA TURK DUNYASINA AIT BIR LIDERE KENDI SITENDE YER VERMEYE TAHAMMUL EDEMEYECEK KADAR TURK DUSMANISIN AMERIKAN VE RUM SIYASILERE YER VERECEK KADARDA AMERIKAN VE RUM HAYRANISIN.
TUM BU GRUBTA YAZISAN ARKADASLAR SIZDEN RICAM BU SITEYE GIRIP ABDULLAH GULUN MESAJ KUTUSUNU NEDEN TURK DUNYASINA AIT FOTO KOYMADIGINA ILISKIN SORULARLA DOLDURMAYA DAVET EDIYORM .
HAYDIN HEP BERABER BIZDE ARTIK PSIKOLOJIK SAVASI BASLATALIM
YANAN KALBI BAYRAK SEVDASI ILE DOLU OLAN HERKES ALLAHA EMANET OLSUN

S
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 3:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

funda3307 demiş ki:
sevgihanada bir sözüm var arkadaş cd ler diyelim ki montaj kitaplarındaki yazılarıdamı montaj anla artık teşekkürler

Kitaplar gercekleri yansitir, zaten o yuzden bu tartisma ilk basladiginda sizden kitap referanslari istemistim; baska arkadaslar da istemisti, ama... dogru hatirlarsam siz bu referanslari vermek yerine gene bir CDden bahsetmistiniz...neyse...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 3:43 pm    ileti konusu: Re: AL BIRINI VUR OTEKINE ISTE BUNLAR ISLAMCI Alıntıyla Cevap Gönder

kursadagardan demiş ki:
YUCE ALLAHIN SELAMI VE BEREKETI KALBI VATAN SEVGISIYLE DOLU OLAN HERKESIN UZERINE OLSUN

HANI SU KENDINI CENNETLIK GOREN VE AHIRET HAYATINDA KENDILERINDEN BASKASINI CENNETE LAYIK GORMEYEN INSANLAR VARYA KARAKTERLERINI YAVAS YAVAS ORTAYA KOYMAYA BASLADILAR.
ILK OLARAK FETHULLAH AMERIKANCI VE PAPACI CIKTI
SIMDI DIGER BIR BOMBA DISISLERI BAKANI ABDULLAH GUL(duren)
BU DEGERLI BAKANIMIZ BIR SITE ACMIS VE HAYATINI VE FOTOGRAFLARINI KENDI KISSEL SITESINE KOYMUS . HADI BIR TIKLAYIN FOTOGRAFLARA NELER CIKACAK KARSINIZA BIR BAKIN .KISACA BEN ACIKLAYAYAIM. AMA INANMAZSANIZ BIRKEZDE SIZ KONTROL EDIN
ILK OLARAK TEK BIR TURK DEVLETINE AIT TURK BUYUGUNUN RESMI SITEDE YER ALMAMIS. RAUF DENKTAS BILE BU SITEYE GIREMEMIS.
DAHA SONRA YUNAN BAYRAGININ ONUNDE YORGI ILE ELELE BIR FOTOGRAF. DAHA SONRA ONLARCA AMERIKAN POLITIKACILARINA AIT FOTOLAR. KIMLERMI GEORGE PUST .VE EKIBI . DAHA SONRA ARAP SIYASETCILER VE IRANA AIT POLITIKACILARA AIT FOTOLAR.
BE ADAM SEN KOSKOCA TURK DUNYASINA AIT BIR LIDERE KENDI SITENDE YER VERMEYE TAHAMMUL EDEMEYECEK KADAR TURK DUSMANISIN AMERIKAN VE RUM SIYASILERE YER VERECEK KADARDA AMERIKAN VE RUM HAYRANISIN.
TUM BU GRUBTA YAZISAN ARKADASLAR SIZDEN RICAM BU SITEYE GIRIP ABDULLAH GULUN MESAJ KUTUSUNU NEDEN TURK DUNYASINA AIT FOTO KOYMADIGINA ILISKIN SORULARLA DOLDURMAYA DAVET EDIYORM .
HAYDIN HEP BERABER BIZDE ARTIK PSIKOLOJIK SAVASI BASLATALIM
YANAN KALBI BAYRAK SEVDASI ILE DOLU OLAN HERKES ALLAHA EMANET OLSUN

S

ARKADAŞ SEN BU ÜLKÜCÜLERİ APTALMI SANDIN SENİN GİBİ PROVAKATÖRLER BU ÜLKENİN BU HALE GELMESİNE SEBEP OLDUNUZ.DAHA BU GÜN SİTEYE ÜYE OL VE KİŞİSEL BİR SİTEYE SALDIRI YAPMAMIZI İSTE.BU NASIL AHLAK ANLAMIŞ DEĞİLİM.ADAMLAR DİYARBAKIRDA BİSMİLDE PKK MEZARLIĞI YAPIYORLAR BAŞLARINA ONLARIN ÇAPUTLARINI BEZLERİNİ ASIYORLAR ONLARA ÇIT YOK.NASIL ÇIKARIRSINIZ ONLAR CANINIZ DEĞİLMİ SEN VE SENİN GİBİ ÇAKALAR BİR GÜN BU ÜLKENİN KURŞUNUNU YİYECEKLER.BENDE SEVE SEVE O SİLAHI BAŞINIZA DAYAYIP GÖZÜMÜ KIRPMADAN SIKACAĞIM.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
gazibaba
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 151

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 4:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli arkadaşlar şimdi şöyle bir düşünelim;
Tarihte Osmanlı İmparatorluğu vardı dünyaya adalet dağıtan, insalığa medeniyet ulaştıran bir devletti.
Şimdi başka bir devlet var adı ABD dünyaya zulum eden. Özellikle Müslüman ülkeleri işgal eden masum çoluk çocuğu katleden, temiz bedenlerin ırzına geçerek onları kirleten. Bir devlet ve kendisinin bu zulmüne engel olacak karşısında da Koskoca İslam medeniyeti ve Türk devleti var. Bu stratejiyi çok iyi bildiğinden olacakki; İşgalerini rahatlıkla gerçekleştirmek için milli direncin kırılması gerekir. Bununda en kolay yolu Ölürsek Şehit kalırsak gazi düşüncesini yüreklerden ve inançtan silmektir. Bunun için bazı insanları seçti. Hiç dikkat ettiniz mi? Samimi dinini yaşayan Müslümanları terörist diye ortadan kaldırırken Potansiyel suçlu diye sınırdışı ederken İslamın akaid’ine zarar veren insanlarıda ülkesinde barındırmaktadır. Bir bakalım Türk Milletinin tanıdığı kimler var. Reşat Halife; Peygamberlik iddiasında bulunan sahtekar sözde müslüman şarlatan zamanın kezzabı. Ona inanan ve damat olan Edip Yüksel. İskender Evrenasoğlu; bu kişide ben Resulüm (Peygamberim) diyen ikinci yalancı şarlatan. Fetullah Gülen; Dinler arası diyalog çalışmalarındaki Papalık Misyonunun bir parçası olmayı arzu eden Rabbin aciz kulu (Bkz. 9 Şubat 1998 Zaman gazetesi). Mustafa İslamoğlu; Radikal düşünceye sahip, İran düşünceli birisi ama Yahudilerde Cennetliktir diye kitap yazan kişi. Ve Kadınlara bir katedralde namaz kıldıran Prof. Bir kadın ismini telafuz etmeye lüzum bile yok. Dikkat edin hepsinin ortak noktası ABD’de yaşamaları ve ABD’den beslenmesi, CIA’nın kontrolü altında olması ne hikmetse ABD’nin yaptığı hiç bir zulmü kınamamaktalar. Müslümanları terörst gibi göstererek ABD’işgali karşısında direniş yapılmamasıiçin demeçler veren insanlardır. Evet bukadar basit. Mustafa CcC gibi türkücüler anlamasada anlayan vardır elbet.
reis269
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 180

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 5:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sana tamamen katılıyorum kardaşım.Benim bir tezim var ve senin düşüncende benimkiyle aynı.Sizce Tayyip neden başbakan olmadan abd'ye gitti?Bush'la anlaşma yapmak için.Daha önce de yazmıştım ama yine yazma gereğini hissediyorumİşte benim tezim:

.Tayyip denen o soysuz köpeğin görevi AB'nin,ABD'nin,PKK'nın ve bütün bölücülerin faaliyetlerine karşı sessiz kalmak.Ben bir lise öğrencisiyim.Bu çok iyi anladığım birşey var:ABD Türkiye'den ve Türk milletinden çok çekiniyordu ve hala öyle.Çünkü Kurtuluş Savaşında gösterdikki;tüm dünya çelik zırh takıp da yüklense üstümüze göğsümüzdeki iman yetti hepsine..ABD Türkiye'yi bir şekilde çökertmeliydi.Çünkü yeni bir Osmanlı daha doğarsa ABD dünyada hiçbir bok olmayacaktı.Bunun için Türkiyeyle savaşmalıydı:2000 li yılların en iyi savaşının adı ise diplomasiydi.Bazılarınında destekleriyle ülkeme bir savaş açtı:Önce sağ-sol,sonra alevi-sünni.Yetmedi,hala ayaktaydık.Artık daha etkili birşeyler yapmalıydı:Tayyip denen şerefsize dedi ki:"Sen zaten tam olarak Türk değilsin.Ben seni parti başkanı yapayım.Türkiyedeki ajanlarım sayesinde seni başbakan bile yapayım.Çok iyi siyasi gücün olsun kendi ülkende.Ama sende karşılığında ülkeni öyle bir hale getir ki azınlık olduklarını kabul etmeyenler dahi nerdeyse isyan etsin,özellikle kürtl milliyetçilerini kullan,çünkü onlar zaten aptallar.Sonra bizim din kardeşlerine yapacağımız katliamlara ses çıkarma.Ülkenin ekonomisini 10 yıla çökecek bir AB sevdası için sıfıra indir."Ve bunun gibi birçok şart.Tayyip başbakan olmadan önce niye 1,5 ay süreyle parti propogandasına katılmadı?Çünkü amerikadaydı.Çünkü ülkesi alyeyhine anlaşma yapıyordu.Çünkü o bir köpek.Söyleyebilirmisiniz kardaşlarım,hangi bir Türk,binlerce şehit verdiğimiz bir terör örgütünün bayrağının 2 adım ötesinde açılmasına ses çıkarmaz.Bu asil ülkemin başında böyle köpekler olduğu için utanıyorum ve bunları oralara getirenlere sesleniyorum:sadece bir şansınız var.2 yıl sonra tek bir şansınız var.Ki zaten o zamana kadar çok büyük zararlar daha göreceğiz ama 2 yıl sonra herşeye yeniden başlanabilir.Aklınızı başınıza alıp bir düşünün.Bu şehitler sizin de yaşamanız için verildi.Onları şehit edenlerle aynı safta olan insanlara tekrar bir fırsat daha verirseniz bu sefer onlar size bir fırsat daha vermeyecek.
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Cum Ağu 05, 2005 9:28 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SEVGİHAN KARDEŞİME ARKADAŞ YA SENDE YA BENDE SORUN VAR DİKKATLİ TAKİP ETSEYDİN EĞER KİTAPLARI SAYFA NUMARALARIYLA BİRLİKTE VERDİM BİRŞEYİ YAZIP SAVUNUCAKSAN BİRAZ DAHA DİKKAT VE LÜTFEN OKU
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Cum Ağu 05, 2005 9:39 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

funda baci Allah askina kes.

gece yarisi 5 askerimiz sehit olmus, 7 tanesi yarali dusmus.

kadir kardasin yazdigi diger yazi aglatirken bizi, sen hala lagaluga polemiklere giriyorsun.

Allah askina kes.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Cum Ağu 05, 2005 10:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_1977 demiş ki:
funda baci Allah askina kes.

gece yarisi 5 askerimiz sehit olmus, 7 tanesi yarali dusmus.

kadir kardasin yazdigi diger yazi aglatirken bizi, sen hala lagaluga polemiklere giriyorsun.

Allah askina kes.

KARDEŞ BOŞUNA GÜZEL ÇENENİ YORMA HERKES İŞİNE GELENİ DUYAR OLMUŞ BU ÜLKEDE.ŞİMDİ SENİN DEDİKLERİNDE DUYULMAZ BENİM DEDİKLERİMDE ONUN DEDİKLERİDE.HERKES KENDİ KARAKAŞINA KARA GÖZÜNE AĞLIYOR.BU ÜLKEYEYİ ÖYLE BİR DURUMA GETİRMİŞLERKİ
HERKES NEME LAZIMCI OLMUŞ.KİMSE KİMSEYİ UMURSAMAZ OLMUŞ.ELBET BU GECENİN BİR SABAHI OLACAK O ZAMAN GÜNEŞ CANIM ÜLKEMİN SEMALARINDA BİR BAŞKA DOĞACAK.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
sahkurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cum Ağu 05, 2005 2:21 pm    ileti konusu: papaz fethullah gülen Alıntıyla Cevap Gönder

bende bi yerde dünyada 20 adet hristiyan papazı olduğunu 18 inin herkesçe bilindiği gizli olanların ise görevleri gereği açıklanmadığını okumuştum. bunlardan birinin fethullah gülen olduğuna adım kadar eminim. zaten bu amerikada yaşayan din adamları(hangi dinin adamları oldukları meçhul) beni oldum olası sinirlendirmiştir. zaten bu adamı yakın bi zamanda müslümanların başına halife yapıp gönderecekler. nasıl ki arabistanda lawrence vahhabilik mezhebini kurdu ise bu da türkiyede nurculuğu vahhabilik gibi sapkın bi mezhebe dönüştürecek. namazı filan bırakıucaz ve kıblemizi beyaz saraya çevireceğiz yakında.

Allahım sen bizi şeytandan değilde müslümanım deyipte müslümanlığa savaş açan ülkelerde yaşayanların şerrinden koru
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Cum Ağu 05, 2005 2:27 pm    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

bencede kardeşim söylemene deymez nede olsa onlar seni dinlemeyecekler sa. Allah (azze ve celleye ) emanet olun inş.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
reis269
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cum Ağu 05, 2005 3:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sahkurt kardaşım çok doğru söylüyorsun.İşte bunların hepsi kalleş diplomasinin oyunları.

Allah(c.c.)yar ve yardımcımız olsun inşallah hakkmızda hayırlısını versin.
halilmelih
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Cum Ağu 05, 2005 4:08 pm    ileti konusu: sevgili kardeşim funda; Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili kardeşim funda;
ALLAH(CC)seni ve tüm inananları cehennem azabından korusun...
GÜZEL GÖREN GÜZEL DÜŞÜNÜR GÜZEL DÜŞÜNEN HAYATINDAN VE AHİRETİNDEN LEZZET ALIR...
Elbette yazdığın parça halindeki,özünden koparılmış maddelere,ledün ilmine sahip insanların verebileceği cevaplar var...
daha geniş düşünmeye seni davet ediyorum.en basiti f.g. nin vatikanda ölme isteği tamamen oraları müslüman yurduna çevirme isteğinden cihad isteğinden kaynaklanmaktadır...ve yazdığınn tüm maddelerin özünde daha çok insana islamı götürme isteği yatmaktadır...size başbuğun bu hizmetlerden çok memnun kaldığını daha önceki yazılarda hatırlatmıştım...
elini vicdanına koy,+ ve - leri degerlendir.bu adamlar gerçekten iyi işler yapıyor...ALLAH(CC)YARDIMCILARI OLSUN...inşallah islamın adı tüm cihanda zikredilir...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM
reis269
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cum Ağu 05, 2005 4:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardaşım yazına pek katılmamakla beraber duana tamamen katılıyorum.
Amin.İnşallah öyle olacak.
KURTHAN_87
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Cum Ağu 05, 2005 7:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdaşlarım kör bir insanın bile anlayabileceği bir seyı neden anlamak istemıyorsunuz?tayyip erdogan ermenı kokenlı kendını kurt sanan bır ınsan...farkındaysanız cok kısa bır surede basbakan oldu..ulkemızde bu adam hakkında secım calısmaları tum televızyon kanallarında yapıldı.bılıyoruz kı türkıyenın televızyonları tekelde toplanmıs ve abd elınde...dıger bır ısım de m.fetullah gulen...bu ısıme ait bır din var ulkemızde..islamıyetten cok farklı bır dın..ben bunların ıcındeydım ve cogu kez benı dısladılar...onlara gore bu tarıkatta olmayan kımse cennete gıremez...ayrıca ülkücülerden nefret ederler...zaten vatan haınlerının hepsı ülkücülerden nefret eder.....saygılarımla....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 8. sayfa (Toplam 24 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız