Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - İKİNCİSİ ÇIKACAK BU KİTAP TOPLATILMALI
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Erboga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 1:39 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben sana demedim Kurtoglu kardes,laflarim öbur serefsizeydi!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 1:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Erboga demiş ki:
Ben sana demedim Kurtoglu kardes,laflarim öbur serefsizeydi!

KARISIKLIK OLDU ÜLKÜDASIM

SAYGILAR SEVGILER SANA BURADAN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
edebali80
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 44

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 3:13 pm    ileti konusu: slm Alıntıyla Cevap Gönder

söz konusu kitabı bende okudum,lansa edilişinin tersine tam bir abd probagandası.kitabı okuduktan sora bir süre kendinize gelemiyorsunuz cok güvendiginiz ordunuzu yerden yere vuruyorlar abd birkaç günde istanbulun göbegine kadar geliyor.üstelik güney dogudan girdigi halde.brakın abd düşmanlıgını abd karşısında acizlik hisi uyandırıyor.bu kitap toplatılırmı; zanetmiyorum ancak okuyacak ülküdaşların kendilerinden emin olmaları gerekir ki aşagılık hisine kapılmasınlar.

Bir başka kitapta ''bıyıklı kasırga abd bizimdir''bu kitabta abd yi istanbul ülkü ocagı yöneticileri yönetiyor. tam bir başarısızlık örnegi göstererek dünyayı nükleer savaşa sürüklüyorlar.bilinç altında aşagılamalarla dolu.bu kitablara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederim
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 4:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Özellikle Anıtkabir'in bombalanması ile ilgili bölümü dikkatli okumanızı tavsiye ederim.Orada öyle bir şey yediriyor ki çok ince.Genel Kurmay Başkanı'nın şahsında,Türk ordusunun Atasına bakış açısını çarptıran çok ince bir anlatım var.Sanki bu ordu,onu ebedi önderi değil de başka bir şekilde kabul ediyormuş gibi bir anlatım var.Bu adamlar kim oluyor da,Türk ordusunu bu kadar incittikten sonra,onun atasıyla olan bağlantısını bu saçmalıklarla ti ye alıyorlar?
Hemen bu sahnenin ardından,rte nin kabine toplantısındaki harika buluşu.Yıkılmamak için osmanlı taktiğini kullanma.Yani politika.Kendine güvenme değil,el şeyiyle gerdeğe girme.Bunlar kesinlikle kabul edilemez.
Bunlar ya istiklal ya ölüm parolası ile,istiklal harbi yapmış Türk milletine büyük hakarettir.Bu kitap nasıl sansürden geçer,nasıl basılır.Bunun onda biri kadar millete zarar vermiyen kitapların yakıldığı bir ülkede,bu görüşler nasıl böyle uluorta saygısızca yayınlanır.Yetkililerden cevap bekliyorum.Bu kitap resmen,Türkiyenin svaşmadan abd ye teslim olmasının gerekçeli kararıdır.Asıl yakılacak kitap budur.
reis269
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 180

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 4:56 pm    ileti konusu: DİKKATLE OKUMANIZ DİLEĞİYLE... Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlarım metal fırtınayı bende okudum.Ama benim sizlerden biraz daha değişik bir fikrim var.Aman ha şimdi kitabı savunacağımı düşünmeyin.

İlk olarak kitap kesinlikle milletimizi ve ordumuzu küçük görüyor.Ben abd'nin Hatay'dan girip de 3 günde Ankara'ya vardığını okuyunca gülmekten kendimi alamadım.Yani nedemek bizim bir çok alayımız,tugaylarımız dağılacak,onlar 5000 ölüyle Anıtkabir'gelip bombalayacklar.Artı,halkımız direniş göstermeyecek?(!)Yahu İstiklal Savaşı'nda herkes sopayla,dedesinden kalma paslı kamayla topun tüfeğin mavzerin önüne atladı.Kaldı ki şimdi herkezin evinde silah var.Evet bu kitabın birinci etkisi.

Bende bıraktığı diğer etki,ABD düşmanlığı.Kitapta abd bir maden için ülkemize saldırıyor.Yani bize nekadar sinsice düşmanlık yapıyorlar şimdi.Bu kitabın bence bir amacıda,abd ve ve ülkemiz üzerine oynadığı oyunlar hakkında bilgisi olmayan vatandaşlarımıza abd'nin amaçlarını anlatmak.Kabul etmeliyiz ki abd bu bu maden nedeniyle bize savaş açabilir gelecekte.İşte bunu,demin bahsettiğim gibi insanlarımıza anlatmak ve abd düşmanlığını yaymak,olanlarınkini pekiştirmek.

Şahsen ben elbette kitaptakilere(ordumuzu o kadar kolay geçmelerine)inanmıyorum.Dediğim gibi gülüp geçtim.Ama benim abd düşmanlığımı pekiştirdi.

Saygılar canım kardaşlarım.Allah(c.c)'ye emanet olun.
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 5:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kitaptaki bir ince hususta sudur.

kürt asilli pilotun, amerikan ordusundaki pilotun, hayaller gorup, turklugunu hatirlamasi ve verilen gorevi yerine getirmeyip aksine, kendi ucak gemilerine dalisi.

bir hususda sudur.
turk ordusunda ve turkiyede hala ozel birim ve timlerin varligi, yani turkiye hakkinda iyi birsey gibi gosterirken bile aksine bizi kotuluyorlar, cunku bahsedilen birim cok kati ve acimasiz ve hatta caniler gibi gosteriliyor. testleri gecemeyen genclerimizin oldurulmeleri veya olume terkedilmeleri, bunlar bile bize hakaret ve karalamadir.

kitapta ismi gecen pilot yuzbasi civan huxley, babasi kürt ve annesi turkmen olarak tanitiliyor.

her ayrintisiyla tam bir karalama ve asagilama kullanilmis.

amerikada nukleer bombayi patlatan birim elemanida, bir terorist seklinde gosteriliyor.

vay vay vay, amerikanin adida kendide batsin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
reis269
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 5:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Amin kardaşım aminn.
Erboga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 6:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kitap(lar) bence olasi bir dis saldiriya karsi Turk milletinin nabzini olcmektir.Bu da gosteriyor ki benim tahminlerimce akp hukumetinin fazla bir zamani kalmamistir.Ya erken secim olacak yada ordu yine el koyacak.Belki ekonomik olarak bizi bayagi bir batagin icine sokacak ama kurt sorunuda ortadan kalkmis olacak.Olasi bir usa saldirisinda Turk halkinin nabzi olculuyor bu kitaplarda.
ulkucu_reis
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 160

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 8:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Timaşcılar, hocaları F.G abd de olduğu için abd ye özel ayrıcalık sağlıyorlar anlaşılan
Bu kitabın e-book sürümünü okudum. Aman ha alıp da para vermeyesiniz bu itlere, reklamın iyisi kötüsü olmaz,
Selametle
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 10:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lütfen kimse yanlis anlamasin Arkadaslar

Ben sahsen bu kitabi almis okumus degilim fakat söyle düsünüyorum:
1.Eger gercekten biz bu Kitaplari kalkip da toplamaya calisirsak cok kötü ve zor bir duruma düsebiliriz,neden bak bak bunlarin basit bir kitaba bile tahamüllü bile yok ,ya bunlar birde yarin Iktidar olursa neler yaparlar ???
Gazete ve basin bizi Beton kafa li gösterir kötü bir görüntü izlem biraka bilir .

2.Sayet öyle artniyet ile yazilmis,da Toplumuz,un nabzi -morali -icimize asagilik kompleks ve benzer seyler yerlestirmek isteniyorsa -Bence bunun iyi cevap kitap kendisi verir ve aslinda bakilirsa belki bize karsi bir Piskolojik silah olarak kullanilmak isteniyorsa ,bunun bir de geri tepecek yani vardir ,yani aslen aleyhemize olan bir sey lehimize de dönüstüre biliriz ve Milli his ve Duygulari azami yani Maksim,um en üst seviye,ye tasiyabiliriz buda Mhp ,mize yani Davamiza yardimci olur daha fazla oy cekmemiz icin ama tabi ki bunu iyi islemek gerekir .

3.Akp iktidari örnek göstererek bakilirsa ,her Akp nin hatasi bizim lehimize dir yani aslinda bakilirsa -Akp bize calismaktadir ama tabikii bunu iyi sekilde kullana bilir miyiz bu bize bagli ve calismamiza bakar !!!
Arkadaslar burda gecen lerde bir Tv de iki Bölüm,lü dir Bilimsel yayin vardi ,ve ismi "SPIN -Dr.-lar di ! cok muazam bir Siyasi Bakis acisi !!!
Benim aklimda son zamanlarda Partimiz Hakkinda bir cok Düsünceler var ve ekskik,lerimizi nasil gideririz gece gündüz düsünüyordum tam o sirada bu Dizi cikti tam benim kafamda olan seyler di eksiklerimi de tamam ladi !

4.Simdi bence bu konuda aslin,da iyi bir konu ama icimize su düsünceye yerlestirsek iyi olur bir Dava baslamadan önce -GETIRI;SI NE GÖTÜRÜ;SÜ NE ???

Saygilar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
reis269
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cum Ağu 05, 2005 3:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kurtoğlu kardeşime aynan katılıyorum.
cCcAlperencCc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Cum Ağu 05, 2005 10:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMUN ALEYKÜM DEĞERLİ ÜLKÜDAŞLARIM,

BEN BURADA YAZDIKLARINIZA KATILMIYORUM.ZİRA, BEN BU KİTABI ÇIKTIĞI GİBİ ALIP OKUDUM.ÖNCELİKLE UNUTMAYINKİ BU BİR ROMAN VE BU ROMAN BENİM HOŞUMA GİTTİ.BEN ÜLKÜCÜYÜM AMA METAL FIRTINA KONUSUNDA HİÇ BÖYLE BİRŞEY DÜŞÜNMEDİM.TEK ŞURAYA KATILIYORUM O DA ABDULLAH GÜL İSİMLİ ŞAHSIN KAHRAMANLIKLARI..! ZİRA BU ŞAHIS ANCAK BÖYLE HAYAL ÜRÜNÜ KİTAPLARDA KAHRAMANLIK YAPAR, GERÇEK YAŞAMDA DEĞİL..!

KİTAP ARALIK AYINDA ÇIKTI VE BEN BU KİTABI UNUTTUM BİLE.ZATEN ARKADAŞLAR ROMANLAR OKUNUR ÜSTÜNE BİRKAÇ YORUM YAPILIR VE UNUTULUR..KONUYU BİRDE BU BAKIMDAN ELE ALIN.

AYRICA BU KONUYU AÇAN ARKADAŞ(BKZ.KADİR21), KİTABIN İKİNCİSİNİN ÇIKACAĞINI SÖYLEMİŞ VE BAZI ARKADAŞLAR KİTAPTAKİ ANITKABİR KONUSUNU ELEŞTİRMİŞLER..KONUYU AÇAN ARKADAŞIM NEDENSE İKİNCİ KİTABIN ANITKABİR'DE BULUNAMAYAN ATATÜRK'ÜN KAYIP NAAŞI KONUSUNDA YAZILDIĞINI SÖYLEMEMİŞ..!!! (BELKİ HABERİ YOKTU..AYRI BİR KONU)

EVET ARKADAŞLARIM METAL FIRTINANIN İKİNCİ KİTABINI İSMİ "METAL FIRTINA 2:KAYIP NAAŞ"..(BKZ. www.derzulya.com ) BU SEFER KİTABI YAZARLARDAN ORKUN UÇAR YALNIZ YAZMIŞ..

HA BU ARADA METAL FIRTINANIN DİĞER YAZARI BURAK TURNA(www.burakturna.com) YENİ BİR KİTAP YAZDI, ADI "ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI"..OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM..(ÖZELLİKLE METAL FIRTINA KİTABININ TÜRKLERİ KÖTÜ TANITTIĞINDAN YAKINAN KESİM)BU KİTAPTA ÖYLE TÜRKLERİ AŞAĞILAYICI BİR KISMI HENÜZ GÖREMEDİM AKSİNE ÖZEL BİR TÜRK ASKERİ GÜCÜNDEN BAHSEDİYOR..(BU YAZIYI YAZARKEN ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI KİTABININ 100. SAYFASINDAYDIM..)

AYRICA ÜLKÜDAŞLARIM METAL FIRTINANIN 2. KİTABI GELİYOR KONUSU AÇMIŞSINIZ ANCAK METAL FIRTINANIN 3. KİTABI DA YAKIN ZAMANDA ÇIKIYOR..BU KİTABIN YAZARI DA BURAK TURNA..BU KİTABIN ADI DA"METAL FIRTINA:KURTULUŞ"..BU KİTABIN KONUSU İSE GRİ TAKIMIN BAŞINDAN GEÇENLER..

BENDEN BU KADAR..

ALLAH!IN (C.C.) SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN..

ALPEREN
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Ağu 05, 2005 11:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cCcAlperencCc demiş ki;
Alıntı:
AYRICA BU KONUYU AÇAN ARKADAŞ(BKZ.KADİR21), KİTABIN İKİNCİSİNİN ÇIKACAĞINI SÖYLEMİŞ VE BAZI ARKADAŞLAR KİTAPTAKİ ANITKABİR KONUSUNU ELEŞTİRMİŞLER..KONUYU AÇAN ARKADAŞIM NEDENSE İKİNCİ KİTABIN ANITKABİR'DE BULUNAMAYAN ATATÜRK'ÜN KAYIP NAAŞI KONUSUNDA YAZILDIĞINI SÖYLEMEMİŞ..!!! (BELKİ HABERİ YOKTU..AYRI BİR KONU)

Bu başlığın birinci sayfasındaki iletimde şunlar yazıyor.
Alıntı:
alper-tunga72 benin bir hatamı düzeltti.Zaten kitap çok baskı yapmış.ikinci den kasıt bu kitabın devamıydı.israil ile gizli servislerin savaşını anlatacakmış,Atatürkün naaşının nerede olduğu açıklanacakmış gibi zırvalar dün gazetelerde boy boy reklam yapılıyordu.Galiba yanlış hatırlamıyorsam zamanda vardı.epeyi gazete takip ettiğim için yanlış isim verebilirim.Önemli olan ikinci kitabın çıkmasıdır.

İletide görüldüğü gibi naaşın nerede olduğu açıklanacakmış cümlesi var.
Yani bir şey saklamamışız.Üçüncü kitaptan ise hiç haberim yok yeni duydum.Tabii kardeşimizin kendi görüşüdür bir şey diyemeyiz.Beğenebilir,mantıklı bulabilir.Biz bu kitaptan ne anlamışssak onu ifade ettik.Bizim yorumumuz da budur.
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 3:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

metal fırtına kitabının kimlerin hoşuna gittiği belli oluyor.3.sünün cıkacagını bile öğrenmiş.aferin kardeş.hep böyle ol.hiç kaçırma bunları arkadaşınada tavsiye et.tavan yapsın kitap satışları.ayrıca bu kitabı okumaya tenezzül bile etmedim.zamanıma yazık.sadece özetini okudum.içeriğini öğrendim.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız