Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - YENİ DECCAL FETHULLAH GÜLEN
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 10. sayfa (Toplam 24 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 3:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_1977 butun yazılarını okubilecek zamanım yok ama bariz olarak çogu ülküdaşımın yaptıgı hatayı sende tekrarlıyorsun diye bilirim her konu konuşulmalı bunu anlayın artık ....

Ülkücüyüz demek sadece şehitlerimizi anacaz yada milleti vatanı konuşacagız yada dinimizi anlatacagız demek degildir bence.........

Spor konuşacagız yada konuşmalıyız .Sohbet etmek kalbi yumuşatır. Tartışmak ufku açar beyni hızlandırır. Güçlendirir. Dikkatli konuşacagız hele hele birbirimizle konuşlurken .Bir askerin şehit olması yüregimizden canımızdan bir can demek sadece askermi nerde olursa olsun bir Türkün bir müslümanın ölümü öldürülmesi kanımızdan kan demek. Bunu da konuşacagız konuşmaktaN ÖTE aLLAHA NİYAZ EDİP BİR FATİHAYI O YÜCE MİLLETİN O HAK DİNİN MENSUPLARI İÇÖİN OKUYACSAGIZ GAzetede radyoda tv de duymaya gerek yok muslümanın türkün ölmedigi günmü var . Her gece o gun ölenler için isteyen fatiha isteyen bir başka dua edecek. Bu konuda tartışılacak hükümet en çok belki onlar konuşulucak. YAptıklarından neler dogru neler yanlış gelecegimiz malesef bizlerin degil Akp hukumetının elinde biraz . Onları da tartışacaz.kısacası her şeyi ama önce fethullah gulen tartışılmalı taretışmaktan öte gucu yeten tartışmalı gücü yeten onu veya üst rütbe nurcuları bulup konuşmalı bir şeyler biliyoruz duyuyoruz bunların nekadarı dogru yanlış ölçülüp tartılmalı eger dogruysa yazdıkları ki belli gereken yapılmalı.....................................................................
Nİye mi tartışmalıyız türkiye ekonomisinde en az %10 türk siyasetinde belkiyine aynı paydaaskerinden polisine hakimine avkatına yüksek makam ve mevkide olan bir cemaatimn lideri o Aksiyon sızıntı yagmur yeni ümit dergilerine sahip zaman yeni asya(cemaatin kendi içinde parçalanmış bir koluna ait) gazetelerinne sahip stv tv ye sahip Herkül fm ve en az 4 ulusal radyoya sahip bankalarıyla işyerleriyle dev bir güce sahip bir cemeaatin başı o Türk egitim sisteminde özellikle lgs ve öss başarı oranı yüksek okullara dersane sektörünün %32 sine sahip bir cemeatin lideri oooooo Kitapları ve yazdıkları ile milyonları sürükleyen biri o son dönemde türkiyeden başbakanın bile görüşemedigi papa ile görüşen tek türk ooooooo dinler arası diyalog lafını çıkaran ve çalışmalrı sürdüren ooooo 70 milyonluk türkide saydıklarımda içinde olmak üzere bir fiil iştiaklarla birlikte 11 milyon insana yakın bir toplıulugun hakimi olan cemaaatin lideri oooo sadece türkiye böyle avrupa asya amerika yani dünyada 400 üzerinde egitim kurumu sahibi yine oooooo

11 milyon insanı sürükleyen bu şahsiyetin son kitabında yazılanları kaç kişinin okudugunu ve kitap hakkında neler düşündügünü bir sor onlara göre güvendikleri için hoca ne derse dogru peki ya ne diyor kitap

* Kuranın ve ya islamın söyledigi
#hocanın söyledigi

*Kuranı kerimin bir ayetine göre Hırıstiyanlar ve yahudiler le dost olmayınız onlar ancak onların dinine hizmet ederseniz sizinle dost olur diyor
# hocamız için ise papa poul çok degerli bir şahsiyert diyor.
istanbul ortodoks lideri bartelemeus (aynı zamanda dünyanında lideri) O benim sevgilim diyor. Hoca efendide aynı düşünceleri paylaştıgı ifade ediyor

*Kuranda devamlı hırıstiyanlar cennete giremez yazıyor. Onlarla dostolmayın diyor. Onların dinini bozdugu anlatılıyor
# hocamız kuran ayetlerinin bu konuda geçmişte geçerli oldugunu bu ifadelerin bu gun çok sert opldugunu söylüyor

*İslam buyuklerimizden imam rabbani hz ebu hanife hz. Ebu talip konusu gelince yorum yapmaktan çekinirken.
#Hoca efendi onun kafir oldugu söylüyor

Hepsini geçtim bir insanın imanlı ölüp ölmedigini nasıl anlayabilirsin. Efendimizin ve dinimizin gelişmesinde efendimizin can güvenligi hatta müslümanların can güvenligini saglayan bir zat nasıl kafir olur ce cehennem azabına maruz olabilir sonsuza kadar

Umarım anlaya biliyorsunuzdur. Neyi tartışmalıyız . Ögrene bilirmiyim fethullah gulen dururken ..................................
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kursad88
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 154

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 3:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Abi Fethullah Gülen'i savunduğumu düşünmeyin sadece öğrenmek için yazıyorum bunları:

Onlar bu diyalog meselesinde dünyaya İslam'ı anlattıklarını ve dini yaymaya çalıştıklarını iddia ediyorlar.Gerçekten bu niyette olamazlar mı?Ya da yaptıkları faydalı olmaz mı?Sonuçta bunlardan biriyle konuştum Yakutistan daydı galiba öğretmenmiş geçen yıl.Orada bazı Rusların müslüman olduğunu anlattı orada Türk bayrağı dalgalandığını anlattı.Kendisi de eskiden Ülkücüymüş ama çevresindeki Ülkücümsüler yüzünden davadan dönmüş.

O dediğin kitabı bilmiyorum ismini yazarsan sevinirim.

Ebu Talib konusuna gelince ben Efendimizin onun cenaze namazını kılmadığını ve kıldırmadığını okumuştum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 3:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yahyaoglu ulkudasim, sen haklisin ve ben haksizim.

Allah'a emanet ol.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 3:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BAKIN ARKADAŞLAR KESİN DEDİNİZ YAZMADIM AMA KES DİYEN ARKADAŞIMIN BENDEN ÇOK YAZDIĞINI GÖRÜYORUM BENİ TANIYANLAR ZATEN TANIYOR HEPSİNDEN ALLAH RAZI OLSUN ÖZELLİKLE TÜRK NEFERİ VE YAHYAOĞLUNA....ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM Kİ ARTIK SÖYLEMEKTEN YORULDUM AMA BEN HADİSTE BELİRTİLEN 30 UFAK DECCALDEN SONRA DECCAL ÇIKACAKTIR DİYOR BEN UFAK DECCALLERDEN BİRİDE PAPAYA HAZRET DİYEN İNSANDIR DEDİM LAFIMIN ARKASINDAYIM AMACIM AYNI YOLA GÖNÜL VERMİŞ ÇOK SEVDİĞİM VE SAYGI DUYDUĞUM ARKADAŞLARIMI UYARMAKTI DELİLLERLE VE HAKARET ETMEKSİZİN YAZDIĞIM BU YAZIDA F.G DEN DAHA FAZLA HAKARET GÖRDÜM DAHA CEVAP YAZMİCAM İSTEYEN SAYGI GÖSTERİR İSTEYEN GÖSTERMEZ VE DİN KONUSUNUDA OLUR OLMAZ BİR POLEMİK OLARAK GÖREN ARKADAŞLARADA TEK SÖZÜM OLAMAZ ALLAH'A EMANET OLUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 4:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben bir suru yorum yazdim ama hicbirisi fetos uzerine degildi Funda hanim, sana neden Allah askina kes dedigimide anlattim.

madem herseyin aleni soylenmesini istiyorsunuz, benim fetos hakkindaki kisisel fikrim sudur, Kibar Feyzo filminde kemal sunal faso kelimesini nasil tarif ediyorsa, benim gozumdede fetos oyle birisidir, bele p... gibi i... birsey diyor ya hani.

bunlari tek tek her ulkudasimin soylemesi veya onu savunmasi bize ne kazandirir?

birsey kazandirmayacagi kesin ama kaybettirecegi seyler olacaktir ki, iste goruluyor, aramizda tartismaya sebep olabiliyor.

hicbir ulkudasimi bir digerinden ayirmiyorum ve hepinizi cok seviyorum, sizi sevmeyecegimde kimi sevecegim?

sizinle neselenmeyecegim, sizinle konusmayacagim, sizinle aglamayacagimda kiminle aglayacagim?

benim muslumanligima fetosun ne gecmisinde, ne su aninda ve nede geleceginde, bana verecegi bir tane arti birsey yoktur.

biz ulkuculer icin, okunacak ornek alinacak bircok irfan ve irsat buyugumuz mevcuttur, bunlari hepiniz biliyorsunuz.

tekrar soyluyorum, fetos konusunu konusmak, helede bu platformda konusmak, bence zararlidir.

Allah'a emanet olun.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 4:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Üllüdaşım funda3307,
ben bu başlığa hiç karışmıyorum ve görüş yazmıyorum.Ama iki olay için şurada birkaç kelime yazacağım.
bozkurt_1977 ülküdaşımız,o kahredici gün tessür içerisinde sana böyle bir ifadede bulundu.Hepimiz için hakikaten kötü bir gündü.Ben de o gün kontroldan çıktım.Bir türlü de o olayı içime sindiremedim.Tabii bunları arkadaşın kendisinin söylemesi gerek ama,bilirsin biz ülkücüler biraz fazla hissi insanlarız.Seni biliyoruz tanıyoruz.Sana güveniriz,severiz sayarız.Şiirlerinle de hepimizi coşturursun.Onun için senin arkadaşımızın o halet-i ruhiye içerisinde söylediği,biraz maksadını aşan tepkiyi büyütmeyeceğini,arkadaşımızın da bir asenayı gücendirmeyeceğini düşünüyorum.Şahıs olarak kesinlikle yanında olduğumu,kalem gurubunun değerli bir üyesi olarak,hizmetlerine devam edeceğine,ve bize tekrar o güzel şiirlerini okutacağına inanıyorum.
MuSTaFaCcC demiş ki;

Alıntı:
Ülkü ocağında sigara içilerek TURAN ülküsü gerçekleştirilemez

Mustafa konuştuğun kelimelere dikkat et.Sana ne milletin sigarasından?
Punduna getirip ocakları gagalıyor,ondan sonra da ülkücüyüm diyorsun.
Cephedeki asker de sigara içiyor.Onlara da mı dil uzatacaksın.Ocaklar hakkında bu tür laflar duymak istemiyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 4:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sehit vererek bu davayi ileriye goturemiyoruz diyorsun ve daha bircok sey soyluyorsun, mustafa kardasim hem egri oturuyor hemde egri konusuyorsun.

bu davayi tanidigina ve bildigine dair suphe olustu bende.

ulkucu olduguna eminmisin?
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 4:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mustafa kardas, sacmaliyorsun diyorum ve seninle tartismayi kesiyorum.

bu sekilde devam edersem, bircok ulkudasimi rahatsiz edecegim ve yoneticilerdende tepki gelecektir.

Allah selamet versin cemi cumlemize.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 8:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Benim ülkücülüğüm fikir de değil aksiyondadır

aksiyon değil,fraksiyon adamı gibi konuşuyorsun kes artık şu zırvalamayı.
Aksiyon adamı ocakta çalışır.Ben aksiyon adamıyım da demez senin gibi.
Sana ocaklarda,ocak aleyhine konuşmayı mı öğrettiler?Referansların hep fethullah gülenin adamları.Hiçbir ocaklı gelip de burada ocakları tembellikle,bilmemneyle eleştirmez.Uyarı sayın artıyor.Bu tarz konuşmaları bırak.Ne adamsın ya sen?Zaman gazetesine abone olduğunu söylüyorsun.Ülkücülerin gazetesi zaman mı?Bu nasıl bir ikiyüzlülük böyle?
Bak eleman,senin gibi çenesiyle ülkücü çok adam gönderildi buradan.Burada milletin sinirini bozup durma.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
turana_kadar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 8:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne adamlar var yahu...
Anlamakta güçlük çekmişimdir hep.Allah aşkına bir beldede okul açmak başarımıdır?1000 okul açmak başarımıdır?Nedir bu okullar negibi faaliyet içindeler,neler yaparlar,...
Bu soruların cevaplarını düşününce ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır.(Hoş burada bir kaç f.g fanatiği dışında herkes biliyor ya cevabını...)
Öz memleketinde onlarca okul açıp kendi öz diline Türkçesine yabancı birey yetiştirme sevdasını edinmiş biri nasılda savunuluyor böyle Ülkücüyüm diyenler tarafından.Arkadaş adam senin dilini yok etme yolunda yabancı patentli kurumlardan daha iyi iş yapıyor.taktir topluyor papalardan,isevi misyon hizmetkarlarından,bir de tabii Türk düşmanı soysuzlardan.Bunu görmekten aciz olamaz hiçbir Ülkücü, buna hakkı yoktur.Eğer bunun aksini yapıyorsa Ülkücülüğü tartışılır hale gelir ve hatta tartışılmaz aleni türkücüdür.
Rahmetli Seyyid Ahmed Arvasinin bir sözü aklıma geliyor:Bu camiada 3 tip insan var halihazırda;Birincisi Ülkücüler,ikincisiÜlkücü geçinenler,üçüncüsüde Ülkücüden geçinenler.Ben haddimi aşarak bir grup daha ekleyeceğim buradaki bazı andavallıları gördükten sonra;oda yanılt,yanlışa sevk et parçala böl zihniyetli piyonlar.
KİMİN HADDİDİR YAHU BAŞBUĞLA FETULLAHI KARŞILAŞTIRMAK. Haddinizi bilin,Ocaklara çamur atmansa tamamen bir hilkat-i gariplik temsili.
kursad88
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 154

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 9:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Öz memleketinde onlarca okul açıp kendi öz diline Türkçesine yabancı birey yetiştirme sevdasını edinmiş biri nasılda savunuluyor böyle Ülkücüyüm diyenler tarafından.Arkadaş adam senin dilini yok etme yolunda yabancı patentli kurumlardan daha iyi iş yapıyor

Yiğidi öldür ama hakkını yeme.Ben bizzat kitabından okudum Türkçe'yi Dünya Dili Yapalım dediğini.Sonuçta bu adamın yurtdışında açtığı okullarda Türkçe öğretiliyor.Geçenlerde Türkçe KOnuşma YArışması yaptılar.Yabancılar Türkçe konuştu.Bence Türkçe konusunda çok iyi işler yapıyorlar haklarını almamak lazım.
Salt saldırmakla olmaz.Doğruya doğru eğriye eğri demek lazım.Ben doğruyu gördüğüm yerde söylemekten geri durmam.1000 okul açmak başarıdır.Şu anda Türkiye'de en iyi eğitimi veren kurumların başında onlarınkiler var.
Bu kadar da düşman olmayın.Sırf düşüncesini söylediği için bir Ülkücü'yü Fethullahçı ilan etmek kalbini kırmak doğru değildir.Hani bizim Hürriyetçiliğimiz.Daha fikir hürriyetine saygı göstermeyi öğrenememişiz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 9:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MuSTaFaCcC
Alıntı:
Gün gelecek pişman olacaksınız...İnşallah siz haklı çıkarsınız..Sizin atmanıza gerek yok...Admini daha ülkücülük kavrmını kavrayamamış olan bi sitede bulunsam ne bulunmasam ne...

Allah'a emanet oldun gönüldaşlar...Benden bu kadar....

Siteden daha önce atılmıştın.Ondan sonra tekrar üye olma hususunda benimle temasa geçtin.Şimdi de kendini birşey sanıp yöneticilerin ülkücülüğünü sorguluyorsun.Bende sana soruyorum ki sen kimsin?Ne hakla bu sitenin yöneticilerinin ülkücülüklerini sorguluyorsun?
Sen bırakmasan bile senin üyeliğin iptal edilecek. Burası da senin hocanın propaganda aracı değil.Senin hocanın pek değerli(!) müridlerinin ülkücülere nasıl bir bakış açısıyla yaklaştıklarını çok iyi biliyoruz.Bir daha da bizimle tekrar üyelik konusunda temasa geçme
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
herkul_org
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 10:08 pm    ileti konusu: . Alıntıyla Cevap Gönder

Bu yazıların doğruluğuna inanan kaç kişi var? Böyle bir yazılı veya görüntülü belge varsa yalandır.

En son herkul_org tarafından Pzr Ağu 07, 2005 10:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi.
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Pzr Ağu 07, 2005 10:08 pm    ileti konusu: esselamün aleyküm ve Rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

MuSTaFaCcC gittiğin yeden dönmemecesine git..................

Allah ( azze ve celleye ) emanet olun kardeşlerim s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 10. sayfa (Toplam 24 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız