Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - TÜRK MİLLİYETÇİ,LERİ VE P A R A !!!!...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 8:26 am    ileti konusu: TÜRK MİLLİYETÇİ,LERİ VE P A R A !!!!... Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın Gönüldaşlarım;

Aslında yeni başlık açmayı çok gerekmedikçe açılan konularda tartışmak ve her konuyu derinlemesine paylaşmak istiyorum.

Ancak "para" konusu düşüncelerimde çok üst noktalara çıktığı için sizinle paylaşmak ve tartışmak ve hatta çözüm bulmak ümidiyle bu konuyu açıyorum.

Sayın Gönüldaşlarım.

Parasız bir hareketin başarıya ulaşması mümkün görünmemektedir.
Para önünde barajlar bile yapıldığı halde sınırlarını, manilerini yıkarak gitmekte ve durdurulamamaktadır. Kontrolü içinse başka bir paradan set çekmek gerekiyor.

Elbette söz konusu ettiğim "para" şahsımızla ilgili ve cebimize girecek para değildir.
Davanın arkasında mutlaka "para" desteği olması gerekecektir.
Bugün Fetullah Gülen cemaati, "para" yı yakalamış ve para sayesinde de her ülkede istediği gibi at oynatmaktadır.
Para desteği olmasaydı başarı vaya başarısızlık ne sayarsanız sayın asla bu günlere gelemezdi.

pkk eşkıyası adi ve iğrenç yönlerden parayı kontrol etmekte, gösteri, mahkeme, silah gibi her türlü yerde desteği ve gücünü "paradan" almaktadır.
Girmek istemeyen, sempatizan bile olmayanları rant karşısında dize getirmektedir.
Diğer yandan, eski msp vaya refah grubunun da Türkiyemizde "yeşil" olarak adlandırılan sermaye ve parası sayesinde büyük işler gerçekleştirdiği ve sonunda "şahsi" menfeatler ve paylaşımla - kaçırımlar olduğu için de iflas noktasına geldiği bilinmektedir.

Biz Ülkücüler de mutlaka" para" konusunda destekler bulmalıyız. Asla ve asla şahsi değil, önemli yerlerde kullanmak üzere, ortak kasada ve şeffaf bir şekilde yönetilmelidir. Parasız asla olamaz.
Çok "para" gerekiyor derken, aslında bizlerde şahsi başarılarla ve doğru, helal yoldan zengin olmak için çok çalışmalı ve kesinliklede birbirlerimizi desteklemeliyiz.

Destek, gruplar oluşturarak, ortaklıklar kurarak gerçekleşebilir.
Ayrı bir başlıktada "BÜYÜK TÜRK LOBİSİ" oluşturmak için artık faaliyete geçmemiz gerektiğini, ve bunun içinde gene "para" gibi ilk ve en önemli silahın varlığına ihtiyaç vardır.
İsrailoğullarının başarısı (rotary, lions), içimizdeki cemaatlerin başarıları her zaman paralarıyla doğru orantılıdır.

Açık ve aleni teklif ediyor ve bu konuda uzman ve heyecan duyarak çalışmaya aday her arkadaşımı göreve çağırıyorum.
Saygılarımla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 8:54 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Reisim 25 sizlere katılmamak elde değil.Globallaşan dünya toplumu içierisinde bizlerinde bizde varız diyebilmemeiz için birlik sağlayabilmemiz için önce birliğe sonrada dirliğimize devam ettirmek için paraya ihtiyacımız var.Lobi kelimesini sevmiyorum kullanmakta istemiyorum onun için bizlerin her yönden güçlü bir ocak sistemine ihtiyacımız var.Aslında böyle bir modeli belkide hepimizin göz ardı ettiği fakat izlemekten çok zevk aldığı Kurtlar vadisi dizisinde seneryoda olsa bunu rahatlıkla gözlemlemekteyiz.Bizlere çok iyi bir şekilde rant sağlayacak kişi ve kişiler var yok değil fakat nedense bir birinden kopuk anlamsız bir şekilde ayrık otu gibiler.
Para aslında büyük bir rant fakat bunu faaliyete geçirmekte büyük zeka isteyen ağır bir yük.Bazıları vardır büyük servetler imkanları olanakları elindedir fakat onu kullanacak zekası yoktur.Ozaman bu paranın sahibine bir hayrı yoktur.
Bizlerin göz ardı ettiği bir şeyde bu locaların veye grupların arkalarındaki devlet ve gizli güçler.
İsrail mason localarını düşünün hepsi amerikan güdümlü destekli gruplar.
Bir pkk olayı arkasında bilmediğimiz bir çok güç ve devlet.
Yani bizlere destek verecek bir devlet ben göremiyorum.Bugün hapishaneler vatanı için hayatını ailesini hiçe sayanlarla dolu.şimdi hepsi çete kurmakla vatana ihanetle suölanıyor.1980 yıllarında 5000 şehit verdik biride çıkıp dedimi Allah onlardan razı olsun onlar olmasaydı şimdi vatanımızda moskovun bayrağı dalgalanacaktı diye.
Bence önce önce iktidar sonra rant.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 9:26 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Paranın davadaki önemini ve gücünü inkar etmek mümkün değil.Ama bu konuda benim ciddi endişelerim var.İçine para karışmış bir dava,ne kadar eski samimiyet ve saflığında kalabilir?Başbuğumuz özel sohbetlerinde ülkücülere şöyle demiştir."sizi iki şey dışında herşeyle imtihan ettim.Hepsinden geçtiniz.Sizi imtihan edemediğim iki şey;para,makam ve mevkii dir.Bunlara sahip olduğunuzda ne yapacağınızı bilmiyorum."
Bu sözler bir kaygı ve gelecek hakkında bir endişe belirtisi.Paranın girdiği her şey kirleniyor.Kendimizden örnek verelim.Şu yazılarımızı yürekten değil,ücret karşılğı bir gazeteye yazdığımızı düşünelim.İddia ediyorum ki,bu yazılar ortaya çıkmaz.İşin içine bambaşka şeyler girer.Asıl önemli olan şu.Hadi bir araya geldik.Aidat yatırıyoruz.Toplanan bu parayı tutacak eller çok önemli.Bana şu ülkede,ülkenin kasasını teslim edeceğiniz,ardından dönüp bakmayacağınız 50 tane isim yazın alt alta.
Ben bunca insan tanıdım 10 tane yazmakta zorlanıyorum.Ben para toplamaktan ziyade,ülkücülerin birlikte iş yapmasını daha doğru buluyorum.Paranın olduğu yere sirke sinekleri gibi bazı menfaat guruplarının çökeceğini,ve davanın yüzkarası olarak hareketi sarsacağından endişe ediyorum.Paranın insanları değiştirdiğini ve bozduğunu düşünüyorum.Bu davanın bazı önemli insanlarının,bu gün bu davaya vurup çökertmeye çalışmalarının ana nedeni,makam mevkii hırsı ile para değil mi?Reisim25 ülüdaşımın işaret ettiği gerçekler ile,hayatın gerçekleri arasındaki arasındaki çelişkiler beni rahatsız ediyor.Ama şirketleşme olarak bir şeyler olabilir mi;bu peşkeş çekilen tesisler alınabili mi?Bilemiyorum.Bu ekonomistlerin işi.Ama bu yolda bir karar alınırsa,ve ikna edilirsek karşı çıkmam ve desteklerim.Ama güvence önemli.Parayı tutacak ellerle,bunları yönlendirecek eller çok önemli.
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 9:59 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ağzınıza sağlık abilerim aslında bende kadir abi bunu bazen ima etmek istemiştim.Ama şöyleki şuan bakıldığında en üst seviyelerde kendii aralarında birlik oluşturmuş aynı davaya inan insanlar büyük bir rant elde etmişlerdir.Kendi davasını savunanlardan başkalarını çalıştırmıyor her çalışandanda en az 3 kişiyi o gruba dahil ederse ança istediklerini verebilirim gibi şartlar öne sürerek davanın ve birliğin devamlılığı sağlanmaya çalışılıyor.Şunu sizin sevda kokan kaleminizden anlıyorumki
bu davadaki kişilerin samimiyetine inanmamazlık güvensizlik var.Haklısınızda bizler kendimizi okadar harcadıkki artık ağzımızla kuş tutmaya çalışıyoruz.Ama bu kadarda güvensizlik ümitsizlik bizleri kurtuluşa değil esarete götürür diye düşünüyorum.Mantıklı kararlar vererek ciddi düşünerek alınacak kararlar neticesinde bu fikrinde gerçekleşeceğine inanıyorum.Bu davada sizler gibileri çok olduğuna canı gönülden inanıyorum.Önemli olan onları bulup çıkarmak.Şahsen ben bir Muhsin yazıcının bu davaya çok faydalı olabileceğine ve ona güvene bileceğime inanıyorum.
Bizler eskiden örnek alınan kişilerdik bunu sağlarsak yeni yetişen nesli bilinçli bir şekilde teşkilatlandırırsak bunların gerçekleşmesi içten bile değil.
Önce gençlere Allah korkusunu vatan sevgisini bayrak aşkını aşılamalıyız.Allahtan korkan vatnıda bayrağınıda sever haramdanda korkar.Kimsenin hakkına kendine layık görmez.
muslumanturk
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 10:20 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

-deneme-

En son muslumanturk tarafından Cmt Eyl 10, 2005 8:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM ICQ
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 11:12 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah bu davaya para kazandiran, bilinen ve bilinmeyen tum sehitlerimize rahmet eylesin.

gazi bozkurtlarada guc versin.

amin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 1:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Reisim 25 Ülküdasim

Ben sana sonuna kadar katiliyorum Ülküdasim
Büyük bir DAVA,nin para ile pekinlestiril medi takdir de bunun bir aya Eksik kaliyor kanisindayim !!!
Para mi ??? pislik dir Seytan dir -eger gercekten BU DAVAYA INANMIS ISEK VE ICIMIZDEKI IMAN KAYIP OLMADIGI SÜRE HICBIR SEY OLMAZ !!!
ÜLKÜDASLARIM birilerimiz Tasin altina Elini sokma zamani Gelmistir geciyor !!!
ÖlÜM;Ü ? zaten Ölecegiz hangi birimiz kacabilir ki Parasi ile Cennet,i mi Satin alacak ALLAH,imiz yemiz O Numarayi !!!
Öbür Dünya ya ne götürecegiz ,hic ?!
Ama Öldüyümüz Gün San Namusuz ve Serefi ile Yüce Davamiza Sahip cikma Duygusu ile RaHAT EDERIZ -kELIME i SADET GETIRIZ !!!
HA BUDA SUDUR ICIMIZDE BIRI KALKIP KASA ALIP GÖTÜRMEK MI ISTIYOR BUYUR AL !!!
ARKASIN;DAN GIZLI OPERASYONLARDA DAVAMIZA INANMIS ÜLKÜDASLARMIZ BEYNINE IKI KURSUN SIKIP ULU ORTADA INDIRIR !!!
ZATEN BUNLARI YAPMADIGIMIZ TAKDIR DE HEM DAVA SULANMIS VE BIR CIDDIYETSIZ HAVA LAVBALIK OLUR !!!
BEN SAHSEN UZAYA GIDE BILIYORSAK BUNU YAPACAGIMIZ DAN BASARACAGIMIZDAN DA HIC SÜPHEM ENDISEM YOK !!!

ÜLKÜDASIMIZIN BIRI CEZA EVINE MI GIRDI ;TESKILAT AILESINE HER TÜRLÜ DESTEK VERMEK KONUSUNDA MÜKKELEF TIR !!!
HESAP SORMAYA DA HAKKI VARDIR ;VEREMEYEN INDIRLIR !!!

BIZLER KOSKOCA ÜLKE NIN GELECEGINE YÖN VERMEYE CALISIYORUZ
VE BUNU YANLIS YAPANA KAR KALACAK ;ÜLKÜDAS LARIM AGBILERIM
BENIM HAAA ??? LÜTFEN AFFINIZA SIGINIRIM !!! DÜSÜNDÜKLERIMIZE BAKALIM LÜTFEN !!!

BABAM YANLIS YAPSA BABAMI BU UGURDA INDIRIRIM HIC AFFETMEM
ZATEN HEP MERHAMET VE VICDANIMIZ DAN BUNLAR GELIYOR GELENLER BASIMIZA ;HEP ALLAHA SEVK EDIP HALIMIZE SÜKREDIP OTURUYOZ !!!

ARMUT PIS AGZIMA DÜS -MISALI !!!
NEYI BEKLIYORUZ ALLAH ASKINA BIRI KALKIP TA BIZLERI MI KURTARMASINI ???
KENDI KÉNDIMIZI KANDIRMAYALIM
YOKSA BU SÖZ DE BIZIM ICIN GECERLI OLACAK ---GAFLET VE DALALET ICIN DE OLANLAR !!!!!
BIZI ANCAK BIZ KURTARA BILIRIZ !!! YOKSA VAR MI BIRIMIZ BASKA ALLAH;TAN HARIC GÜVENDIGIMIZ BIRI ???

SON ABD SECIM DE HARCA;NAN PARALAR BELKI BIZIM GIZLI SAVAS KASASINDA YOKTUR !!!
AYAK;LARIMIZ SAGLAM YERE BASARAK AKLIMIZI BASIMIZA TOPLAYARAK
YÜRÜMELIYIZ !!!

BIR ÖRNEK SIZLERE MISALI DIYELIM KI SU POP CU TARKAN MUSTAFA SANDAL FALAN FILAN ;BUNLARA PARAYI INDIRIP BIZLER ICIN KONSER VERSIN LER ORADA MHP MIZIN BAYRAKLARINI DONAT;TIRSAK NE KADAR OY TOPLAYA BILIRIZ FARKINDA MISINIZ ???
BUNUN YANINDA SATIMIS KALEMLERI BASINDAN SATIN ALSIK DAHA NICE ÖRNEK LER VAR SU AN SAYMAKLA BITMEZ !!!

NASIL BIR OY PATLAMA YAPARIZ ÜLKÜDASLARIM BIR DÜSÜNÜN ??? !!!
ARTIK LÜTFEN CAGIN ZAMANIN ARAC GEREC LERI KULLANIP BIZIM ICIN CALISTIRALIM !!!

DÜSMAN HER VASITAYI KULANIP HER YÖNÜ ILE SALDIRIYOR ;VE BEN ERKEK LIGIME DELIKALIGIMA BIR SEYLER SÜRDÜMEYIP BILE BILE O SILAHI KULLAN MICAGIM ???

ATAMIZ RUSLAR;DAN KREDI PARA ALMAK ICIN OZAMAN LARI KÖMÜNÜST PARTIYI KURUP SONRA TEKRAR KAPATMADI MI ???

AKILLI ZEKI KURNAZ OLAN ISI BITIRIR ;DÜSMAN BEN DEN ZEKI KURNAZ DA SIMDI BEN ONA SUNU DIYE BILIRMIYIM ???
BAK ARKADAS SEN AKLINI KULANDIN BU GECERSIZ SAYILIR !!!!

NAPOLYON NE DEMI;S PARA PARA PARA !!!

EVET HEPINIZI BU KONUDA BIR DAHA UZUN UZUN INCE INCE DÜSÜNMEYE DAVET EDIYORUM !!!

YA BASARACAGIZ YA BASARAGIZ
BASKA YOLU YOK BU ISIN

SAYGILAR SEVGILER HEPINIZE
BÜYÜKLERIM ELLINDEN ÖPERIM

NOT :HEPIMIZ VATANIMIZ ICIN KOSA KOSA ÖLÜMÜ BILE GÖZE ALIYORUZ;DA HEM DE PARA PUL;U HIC;E SAYARAK CANIMIZ PARA DAN DAHA MI DEGERSIZ ??? !!!

En son kurtoglu1919 tarafından Cmt Ağu 06, 2005 2:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 1:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜDASIMIZIN KERKÜK TÜRK ;ÜN MESAJI IDI ISTE BU MADDI DESTEK DEGILDIR DA NE ??????????????????????????????????????
--------------------------------------------------------------------------------

aciklama

kurtler o pislik bez parcasini nereye astilar biliyormusunuz? kerkuk'un ARAFA bolgesine buro kurup bayrak astilar.
peki bu arafa neresidir kimin kontrolundedir biliyormusunuz? sizlere acikliyayim hemen.

Arafa bolgesi petrol bakanliginin ve petrol sirketinin oldugu yerdir, ve petrol denizinin tam ustundedir. saddam zamani baas rejimi kontrol ediyordu orayi. simdi ise kurt ve amerikalilar. oradan araplari silah zoruyla kovdular yerlerine kurtler geldiler. eskiden orda Turkmenler, asuriler ve araplar vardi.

arafa bolgesine herkes elini kolunu sallaya sallaya giremez. belki 10 yere "teftis" veya "checkpoint" koymuslar ve kimseyi oraya sokmuyorlar.
sadece abd ve kurtler rahatlikla girebiliyorlar.

ve bu bolgede abd nin ve ingilterenin konsolosluklari var, simdi birde pkk burosu var. bu bir tesaduf degil! cunku pkk acsa acsa ancak orda acabilirdi kerkuk icinde. abd ve ingilterenin yaninda!

baska yerde acsalari Turkmenler onlari kovardi.

selamlar ve sevgiler
soru ve istekleriniz varsa lutfen kacinmayin.
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 3:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Görev suuru

Osmanli Devleti'nin ilk Seyhülislâmi'i Molla Fenâri (1350-1431) Bursa kadisi iken bir adam bir at satin alir. Evine dönerken atin hasta oldugunu farkeder. Geri götürmeye karar verir. Ati satan kisi belki zorluk çikarir diye, kadiya gidip isi saglama baglamak ister. Mahkemeye vardiginda kadi yerinde degildir. Isini ertesi güne birakir. Fakat hasta at o gece ölür. Adam kadiya durumu anlatir ve magdur oldugunu, ne yapmasi gerektigini sorar. Molla Fenari cevap verir:

-Senin zararini ben ödeyecegim.

Adam hayretle:

- Niçin siz ödeyeceksiniz ? deyince Molla Fenari'nin cevabi su olur:

-Benim ilgim yok görünüyor, ama aslinda ben kusurluyum. Eger dün geldiginde beni yerimde bulsaydin, olaya müdahale edip ati geri verdirmemi saglayacaktin. Böylelikle parani geri almis, at ise sahibinin elinde ölmüs olacakti. Senin bu sekilde magdur olmana sebep, benim yerimde bulunmayisim olmustur. Simdi bu imkan ortadan kalkmistir. Bu yüzden zararini benim tazmin etmem gerekir, der ve atin bedelini öder.

Kaynak: Diyanet namaz vakitleri takvimi, 27.05.1998

davayada boyle sadik olursak, para mevzu bile olmaz.
Allah her kapiyi acar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 5:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili gönüldaşlarım;
ben ekonomist değilim, ne parayı kullanmasını nede yatırım yapmayı bilirim.
Amacım, her Ülkücünün zengin olamsı, ve servetinin bir kısmını dava için harcamasıdır. Elbette ki "para" ateştir ve elinde tutanları ateşe taşıyabilir. Bozmayacağı insan sayısı oldukça azdır ki nefsim de buna dahildir.
Ancak para olmadan olmuyor, birlik ve beraberlik içinde ve büyük şirketlerden bahsetmiyorum, daha küçük şirketlerle "para" kazanılabilir.
Beş- on kişi bir şirket kurabilir ve yürütebilir, gerektiğinde de yardımlaşılabilir.

Para olmadan, kitap çıkarılamıyor, tv açılamıyor, konser yapılamıyor.

Genç parti, para olmasaydı, yılların MHP si veya DYP si kadar oy alabilirmiydi?
Ben güç açısından paramız olsun istiyorum.
Dost ve düşmana karşı.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 5:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşım,en iyisi gene de denemek iyi gibi.Ben bunun çok istismarını gördüm ama,bu işlerin böyle gideceğini göstermez hep.Fikrin ana hatlarıyla doğru ve gerçekçi.İş bunu uygulayacak mutemed adamlar bulmaya kalıyor.Bunları bulursak neden olmasın?Saygılarımla.
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 6:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mesele bir "mecimek" bulmaksa (!) bulalım. Şaka..

Mutemed değil de küçük ve lokal şirketlerde hem Ülkücü arkadaşlarım için iş fırsatı yakalanır, hem şirket çalışanları ve üreticileri Ülkücü olduklarından toplumda söz sahibi olurlar.
Ciddiyetle yürütülecek önemli ve kişilerin kabiliyetlerine ve uzmanlıklarına göre kurulacak iş ve üretim kolları zenginlik için bir basamaktır.
Kişiler zengin olursa "dava" da zenginlerin elinde daha kolay ve hasarsız yürür. Cenab_ı Hak nefsimizi para ve kadınla imtihan etmesin.
Ama gerçekten "uzman" arkadaşlar bu konuyu desteklesinler ve hayata geçirsinler.

Yimpaş veya kombassan gibi olmasın, dikkat edelim. Gerçi biz onlara benzemeyiz İnşallah.
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 6:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet niyet önemli
olmaz olamaz diye yok öyle bir sey !
Biz bir Baslayalim ozaman da gecekten bu Davaya Inanmis olanlar da omayanlar da cikar ortaya
ak göt kara göt belli olur ozaman
Herkesin elinde imkan olmaya bilir ama olmayan larin da bizlerin yaninda calisip hem Evlerine bir Ekmek parasi götürür hem Davamiza faydasi olur !!!
Yok öyle Ali ye Mehmet e ver parayi gitsin keyif icin harcasin oynatsin güzel hatun,lari !!!
Alnin dan severim Vallahi
Benim icin de Gecer,li bu söz !!!
En basit Olay biz burada bu site üzeri bir ON-LINE magaza kurabilirz ,tabiki bu sadece ilk olarak benim aklima gelen ama baska seyler de olur !
Mesela ÜLKÜ SIGORTA KURABILIRIZ OCAK LARDAN DA COCUKLAR HEM PARA KAZANIR HEM KAZANDIRA BILIR
VEYA SÖYLE BIR SEY MESELA ASELSAN BIR TSK KURULUS U DIR BILDIYIM KADAR ILE KIMSENIN KIMSEYE NE BIR GÜVENSIZ LIK ORTAMI OLUR NE KOLAY KOLAY BIR YANLIS YAPABILIR -HEPIMIZ HISSELER ALSAK HERKESIN IMKANI ELVERDIYI TAKDIR DE YATIRIM YAPILIR VE BUNLARI BIR FON DA YÖNETILIR !!!

BILMIYORUM BEN DE EKONOMIST DEGILIM AMA OLMAZ DIYE BIR SEY YOK NIYE OLMASIN ARKADASLAR

ESEK;I SAGLAM KAZIK;A BAGLANDIKTAN SONRA PEK BIR SEY OLUR DIYE DÜSÜNMIYORUM !!!

BU KONU HAKKINDA SABIT ANKET BIR OYLAMA YAPSAK IYI OLUR DIYE DÜSÜNÜYORUM
ARTI BIR EKONOMIST BULALIM BELKI ÜNIVERSITELI VAR DIR ARAMIZDA

REISIM 25 BU OLYAYA BASLADI ODA KAFAYI IYI BIR SEKIL DE YORSUN
KELIMELERLE ANLATACAK BÜTÜN ÜLKÜCÜLERE BIR SEKILDE BIR ACIKLAMA YAPSIN

ILK 50 euro DA BENDEN

SAYGILAR SEVGILER

HERKESE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cmt Ağu 06, 2005 6:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DEĞERLİ ABİLERİM SİZDE İYİ BİLİYORSUNUZKİ BÜYÜK RANTLAR KÜÇÜK ATILIMLARLA ELDE EDİLİR.TİCARETTE EMEK SERMAYE GİRİŞİM ÇOK ÖNEMLİDİR.ÖNEMLİ OLAN BUNLARI BİR ARAYA GETİRMEK.BU DAVADA BUNLARI GERÇEKLEŞTİRECEĞİNE CANI GÖNÜLDEN İNANABİLECEĞİMİZ KİŞİLER OLDUĞUNA ADIM GİBİ EMİNİM.ONLARI BUNA TEŞVİK ETMEK YETER DİYE DÜŞÜNÜYORUM.KRİZ DÖNEMLERİNDE HER ZAMAN ZARARI BÜYÜK ŞİRKETLER GÖRMÜŞTÜR.BUNUN AKSİNE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER YANİ KOBİLER ZORDA OLSA AYAKTA KALMIŞLARDIR.BU BAĞLAMDA ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER KURULMASI AÇISINDAN HEMDE RANT ELDE ETME AÇISINDAN ATILACAK İLK ADIM OLABİLİR.BEN BUNLARIN GERÇEKLEŞECEĞİNE İNANIYORUM.NEDEN BU DAVAYI BİZLER SADECE SESİMİZLE BEDENİMİZLE SAVUNALIMKİ.BEYNİMİZLE BAŞARILARIMIZLA YÜKSELTEBİLİRİZ.BAŞKASI İÇİN 10 SAAT ÇALIŞIYORSAK DAVAMIZ İÇİN VATAN İÇİN 15 SAAT ÇALIŞIRIZ.BENCE BU FİKRİNİZ BİR FİZİBİLİTE OLARAK DÜZENLEYİP DEĞERLENDİRME YAPABİLECEK PLATFORMLARDA TARTIŞMAYA AÇMALISINIZ.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız