Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - YENİ DECCAL FETHULLAH GÜLEN
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 16. sayfa (Toplam 24 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 6:50 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KArdeş burada fgnin ne mal olduğu belgeleriyle kanıtlanmış, sen hala yemin arıyorsun.Tamam istediğin her yemini ederim ki bu fg bu ülkeye zararlı bir yaratıktır.Tamam mı oldu mu?
Ayrıca öyle 'erkekler yemine' filan deyip de ucuz numaralar yapma...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
baspinar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 7:07 am    ileti konusu: Yanlış Alıntıyla Cevap Gönder

Alper tunga72 kardeş(kardeş diyorum Türksün her ne kadar Türke yakışmasa da sözlerin)
Sözlerinin nereye nasıl gideceğini tartmadan konuşuyorsun.Unutmaki insanları yargılamak kolaydır.Ben de bir çok şeyi bir çok kişiye atfederim.Ancak yıllarını bu ülkeye vermiş, dünyanın birçok ülkesinde devletin yapamadığı Türk propagandasını yapmış bir insana "yaratık" demek ne kadar edepsizliktir bunu forumdaki arkadaşlara bırakıyorum.O'nun Türk Milletine milyonda bir hizmetini yapanı da alkışlarım , O2nu da.Lütfen daha mantıklı ve kırıcı olmadan yazalım.Eleştiri tamam ama hakarete "hayır".
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
muhacir3
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 7:13 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili kardeşim öyle değil yazıyı okumamışsın bile sizin gözünüz kapanmış kardeş önyargılarınızdan çatlıyacaksınız.Sakin düşün ve yazıları oku geçen ay ve 05.12.2004 tarihli yazılar yani yeni ve FG demişki

" “Eğer teşvikçisi olduğum şu hizmetlerde dünyevî bir hedefim varsa; mesela, Türkiye'yi bütün zenginliğiyle ve imkanlarıyla getirip bana teslim etseler, onu, küçük tahta kulübemdeki hayatıma tercih edecek ve makama-mansıba, mala-mülke temayülde bulunacaksam Allah beni yerin dibine geçirsin” diyeyim ve 70 milyon Türk insanı da buna “âmin” desin. Yok onlar iddialarında yanılıyorlar ve o isnatları kasıtlı olarak dile getiriyorlarsa şimdi kimseye beddua etmek istemiyorum ama eğer çocukluk hâlim olsaydı belki şöyle diyebilirdim- “Allah onların yuvalarını başlarına yıksın, evlerine ateş salsın, düzenlerini başlarına geçirsin, yer parça parça olsun da yerin dibine batsınlar” diyeyim."

Oldumu ben buna Amin diyecek babayiğit arıyorum iki duaya birden "Ayrıca öyle 'erkekler yemine' filan deyip de ucuz numaralar yapma..."evet tekrar o ucuz dediğini yapıyorum ve diyorumki bu çok ağır vebaldir erkek adamlar yazdıklarının arkasında durabilecekler gelsin buna içten amin desin…

Buda Kuran-ı Kerim den bir ayeti kerimede vardır yazıdakini aktarayım (okumaya cesaret edemediğin yazıdan).” Âl-i İmran Suresi'nin 61. ayetine “mübahele” âyeti denir.”” Mübahele: “Hangi taraf yalancı ise Allah'ın ona lânet etmesini gönülden istemek” demektir. Hicri 9. yılda Necran Hristiyanlarını temsil eden 70 kişilik heyet, başlarında liderleri olarak Medine'ye gelip Peygamber Efendimiz'le kıyasıya tartışmış, hakikati kabule bir türlü yanaşmamışlardı. Bunun üzerine bu ayet nazil olunca, Hazreti Peygamber (sallallahu aleyhi ve sellem) ilahi emir gereği mübaheleyi teklif etmişti.”

Evet senin haşa ucuz numara dediğin budur…Yazını yazmadan önce oku sevgili kardeşim…Saygılar…
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 7:17 am    ileti konusu: Re: Yanlış Alıntıyla Cevap Gönder

baspinar demiş ki:
Alper tunga72 kardeş(kardeş diyorum Türksün her ne kadar Türke yakışmasa da sözlerin)
Sözlerinin nereye nasıl gideceğini tartmadan konuşuyorsun.Unutmaki insanları yargılamak kolaydır.Ben de bir çok şeyi bir çok kişiye atfederim.Ancak yıllarını bu ülkeye vermiş, dünyanın birçok ülkesinde devletin yapamadığı Türk propagandasını yapmış bir insana "yaratık" demek ne kadar edepsizliktir bunu forumdaki arkadaşlara bırakıyorum.O'nun Türk Milletine milyonda bir hizmetini yapanı da alkışlarım , O2nu da.Lütfen daha mantıklı ve kırıcı olmadan yazalım.Eleştiri tamam ama hakarete "hayır".

Kardeş ben defalarca kanıtlandığını söyledim sen hala 'tartmadan konuşma' ve 'yargılama' diyorsun.Ben kafadan atmıyorum şu 15-16 sayfalık konunun hepsini oku anlarsın demek istediğimi......
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 7:32 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
" “Eğer teşvikçisi olduğum şu hizmetlerde dünyevî bir hedefim varsa; mesela, Türkiye'yi bütün zenginliğiyle ve imkanlarıyla getirip bana teslim etseler, onu, küçük tahta kulübemdeki hayatıma tercih edecek ve makama-mansıba, mala-mülke temayülde bulunacaksam Allah beni yerin dibine geçirsin” diyeyim ve 70 milyon Türk insanı da buna “âmin” desin. Yok onlar iddialarında yanılıyorlar ve o isnatları kasıtlı olarak dile getiriyorlarsa şimdi kimseye beddua etmek istemiyorum ama eğer çocukluk hâlim olsaydı belki şöyle diyebilirdim- “Allah onların yuvalarını başlarına yıksın, evlerine ateş salsın, düzenlerini başlarına geçirsin, yer parça parça olsun da yerin dibine batsınlar” diyeyim."

Ben bu adamın duasına değil 'zararlı' olduğuna dair her türlü yemini ederim.
Bunlar fgnin ucuz göz boyma numaralarıdır.Milliyette her tarafından yalakalık damlayan bir röportaj vardı.Neden Türkiyeye dönmüyorsunuz, hakkınızdaki 'söylentilere' ne diyeceksiniz gibi sorulara kaçamak yanıtlar vermişti.Lafı uzattıkça uzatmış konuyla alakası olmayan yanıtlar vermişti.(yani kıvırmıştı !)
Ayrıca yemin etti diye ben niye ona inanayım ki.10 defa söyledim hala anlamadınız, 'fg nin ne mal olduğu belgeleriyle kanıtlandı bu forumda'
Bugün fg yalakalığı yapan medya da zamanında fg hakkında kasetler göstermişti.Bunlarda ordunun içine sızmak ile ilgili sinsi ve kalleşçe planlarını ifşa ediyordu.Hiç montaj demeyin çünkü görüntüler oldukça akıcıydı.
O yüzden istediği yemini etsin, yeminler gerçekleri örtmüyor.Her yemin eden gerçeği söyleseydi, mesela yalancı şahitlik kavramı da olmazdı........
muhacir3
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 7:35 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"Kardeş ben defalarca kanıtlandığını söyledim sen hala 'tartmadan konuşma' ve 'yargılama' diyorsun.Ben kafadan atmıyorum şu 15-16 sayfalık konunun hepsini oku anlarsın demek istediğimi......"

Sevgili Alper_Tunga72 kanıtladık diyorsun elle tutulur bir tane deliliniz yok hep afaki şeyler yazıları makaslamalar çarpıtmalar.Ayrıca kaynakalr belli 1-Haydar Baş 2-Ömer Öngüt 3-Sol Fraksıyonlar (misal Yeşil.org,Aydınlık yazarları,Hikmet Çetinkaya vs.) Bunun dışında benim bildiğim iddiaları dillendirenler yok.Bazı Nakşibendi kollarında Şeyhler den değil müritlerden rahatsızlık duyanlar olduğunu biliyorum ama bunun dışında o malum Cd leri tüm şeyhler geri çevirdi izlemeyi boşver almadı bile yani sizin "İSPAT" diye yazdığınız herşeyi aldığınız yer olan kaynağı www.diyalogmasali.org olan ve dağıtım taşeronu Haydar Baş olan Cd lerden bahsediyorum.

Tekrar davet ediyorum tüm karşıt görüş bildiren arkadaşlar mübahele ayetinin gereğini yerine getirebileclermi?
muhacir3
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 7:47 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alper_Tunga72 demişsinki;

"Ben bu adamın duasına değil 'zararlı' olduğuna dair her türlü yemini ederim.
Bunlar fgnin ucuz göz boyma numaralarıdır"

Sözlerine dikkat et senin ucuz dediğini Hz. Muhammet (SAV) ' e Efendimize Allah ayeti kerimeyle göndermiştir.Bunu gerçekleştirecek cesaretin varsa buyrun gerçekleştirin kardeşim yoksa ebediyen sus.
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 8:14 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Sevgili Alper_Tunga72 kanıtladık diyorsun elle tutulur bir tane deliliniz yok hep afaki şeyler yazıları makaslamalar çarpıtmalar

Kardeş senin karşı iddaaların nedir peki, Fethullahın işin içine yemin karıştırıp söylediği yalanlardan başka?

Alıntı:
1-Haydar Baş 2-Ömer Öngüt 3-Sol Fraksıyonlar (misal Yeşil.org,Aydınlık yazarları,Hikmet Çetinkaya vs.)

Söylediklerinin üçününde siyasi görüşlerine katılmam.Ama üçünün de yazılarını okursan belgeleriyle kanıtlandığını görürsün.
Senin o çok sevdiğin fgnin amacı belli, şeriata dayalı bir din devleti kurup ülkenin emperyalizm tarafından parçalanmasının önündeki engelleri kaldırmak.
Özellikle çetinkayanın yazılarında fg ve yandaşlarının ulaştığı parasal gücü, faizsiz bankacılık kisvesiyle dönen fırıldakları okuyabilirsin.
Ayrıca bu sitede de fgye karşı ortak bir tutum vardır.Siz her zamanki yalanlarınızı söylemekten bıkmadınız, yönetim de sizin gibileri her seferinde attı..
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 8:17 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

muhacir3 demiş ki:
Alper_Tunga72 demişsinki;

"Ben bu adamın duasına değil 'zararlı' olduğuna dair her türlü yemini ederim.
Bunlar fgnin ucuz göz boyma numaralarıdır"

Sözlerine dikkat et senin ucuz dediğini Hz. Muhammet (SAV) ' e Efendimize Allah ayeti kerimeyle göndermiştir.Bunu gerçekleştirecek cesaretin varsa buyrun gerçekleştirin kardeşim yoksa ebediyen sus.

Kardeş hiç boşuna çarpıtma.Ben ayete ucuz filan demem.Fethullahın yalanlarına dini alet etmesi ucuz numaradır.Kelime oyunu yapma lütfen....
muhacir3
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 8:20 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş ben hiçbir şey demeden seni mübahele ayetinin gereğini yerine getirmeye davet ediyorum bunu gerçekleştirelim ve konuşalım.ERKEK ERKEĞE ne dersin?
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 8:23 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alper_Tunga72 demiş ki:
Alıntı:
Sevgili Alper_Tunga72 kanıtladık diyorsun elle tutulur bir tane deliliniz yok hep afaki şeyler yazıları makaslamalar çarpıtmalar

Kardeş senin karşı iddaaların nedir peki, Fethullahın işin içine yemin karıştırıp söylediği yalanlardan başka?

Alıntı:
1-Haydar Baş 2-Ömer Öngüt 3-Sol Fraksıyonlar (misal Yeşil.org,Aydınlık yazarları,Hikmet Çetinkaya vs.)

Söylediklerinin üçününde siyasi görüşlerine katılmam.Ama üçünün de yazılarını okursan belgeleriyle kanıtlandığını görürsün.
Senin o çok sevdiğin fgnin amacı belli, şeriata dayalı bir din devleti kurup ülkenin emperyalizm tarafından parçalanmasının önündeki engelleri kaldırmak.
Özellikle çetinkayanın yazılarında fg ve yandaşlarının ulaştığı parasal gücü, faizsiz bankacılık kisvesiyle dönen fırıldakları okuyabilirsin.
Ayrıca bu sitede de fgye karşı ortak bir tutum vardır.Siz her zamanki yalanlarınızı söylemekten bıkmadınız, yönetim de sizin gibileri her seferinde attı..

VAY KARDEŞİM BENİM DEMEK HİKMET ÇETİN HA HAKLSININ TAM YAZILARI OKUNACAK YAZILARINDAN FEYZ ALINACAK KİŞİ.BU UYARINI BENDE DİKKATE ALACAM.SENİN KORKUN FETULLAH GÜLENİN ŞERİAT GETİRMESİNDENMİ KARDEŞ.BİR İSLAM ÜLKÜCÜSÜ ŞERİATIN GELMESİNDEN KORKMAMALI BENCE ACABA SAVUNDUĞUN FİKİRDE BİR EKSİKLİKMİ VAR.BİZLER ZATEN ŞERİATI KENDİNCE YAŞAYAN İNSANLARIZ BU YERSİZ KORKULAR NEDEN.HADİ VATAN HAİNLİĞİNİ ANLADIKTA ŞERİATI GETİRECEK DİYE KORKAN İLK ÜLKÜCÜ SENSİN HERHALDE.ZATEN HİKMET ÇETİNİNDE NE MAL OLDUĞU ORTADA ONUN YAZILARINI BEN SANA TAHMİNİ OLARAK OKUMADAN YAZAYIM.BU ÇEKİRGE ÇOK SIÇRAMAYA BAŞLADI BAKALIM SONU NEREYE VARACAK ALPERTUNGA 72 BEY
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 8:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
VAY KARDEŞİM BENİM DEMEK HİKMET ÇETİN HA HAKLSININ TAM YAZILARI OKUNACAK YAZILARINDAN FEYZ ALINACAK KİŞİ.BU UYARINI BENDE DİKKATE ALACAM.SENİN KORKUN FETULLAH GÜLENİN ŞERİAT GETİRMESİNDENMİ KARDEŞ.BİR İSLAM ÜLKÜCÜSÜ ŞERİATIN GELMESİNDEN KORKMAMALI BENCE ACABA SAVUNDUĞUN FİKİRDE BİR EKSİKLİKMİ VAR.BİZLER ZATEN ŞERİATI KENDİNCE YAŞAYAN İNSANLARIZ BU YERSİZ KORKULAR NEDEN.HADİ VATAN HAİNLİĞİNİ ANLADIKTA ŞERİATI GETİRECEK DİYE KORKAN İLK ÜLKÜCÜ SENSİN HERHALDE.ZATEN HİKMET ÇETİNİNDE NE MAL OLDUĞU ORTADA ONUN YAZILARINI BEN SANA TAHMİNİ OLARAK OKUMADAN YAZAYIM.BU ÇEKİRGE ÇOK SIÇRAMAYA BAŞLADI BAKALIM SONU NEREYE VARACAK ALPERTUNGA 72 BEY

Kardeşim, 'bir kişiden alıntı yapınca hemen onun siyasi görüşünü sahiplenmiş oluyorum değil mi?Ya da bir solcunun yazısını okumakla solcu oluyorum?'Sen öyle sanmaya devam et..
Zamanında cumhuriyete isyan eden şeyh sait de şeriat istediğini söylemişti.Onun istediği şeriat, 'dinin siyasete alet edilmediği, belirli grupların dini kendi isteğine göre değiştirip halkı kandırmadığı, dinin kurallarına göre yaşandığı öğretildiği' bir düzen değildi.Tamamen emperyalizmin çıkarlarına hizmet eden bir 'sözde' din anlayışıydı.Bugün fg nin görevi de hemen hemen aynıdır.Sadece 'günün şartlarına' göre düzenlenmiş ve bu sefer merkez İngiltere değil abd olmuştur.
Bana olan kinini biliyorum.Ancak sözlerimi çarpıtıp başka yerlere çekmeye çalışma.
Ayrıca ben şeriatın 'devlete' bulaşmasından korkarım.Fethullahın amacı devlete şeriat getirmek.Laikliği dinsizlik olarak tanımlayan birinin bunu anlamamasını da doğal karşılıyorum....
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 8:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KARDEŞ BENİM SANA KİNİM FALAN YOK LAİKLİĞİN DİNSİZLİK OLDUĞUNU BENDE DEĞİL SİZ SÖYLÜYORSUNUZ.BEN SADECE DİNİ YOK ANLAMINDA KULLANMIŞTIM Kİ DEVLETİN DİNİ YOKTUR MANASINDA.AMA BEN SENİN NE MAL OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYOORUM BEN SENİN GİBİLERLE ÇOK KARŞILAİTIM AMA SENİN GİBİSİNİ HİÇ GÖRMEDİM.BEN FİKRİMİ BENİMSEMEMEYEN HİÇ BİR KİŞİNİN NE YAZISINI OKURUM NEDE ŞARKISINI DİNLERİM.BİLİRİMKİ O YAZILARDA VEYA ŞARKILARDA BANA İHANET SAYGISIZLIK ARSIZLIK VARDIR.BEN KALDIRIP BU SİTEYE NAZIM HİKMETTEN BİR ŞİİR EKLESEM BEN ONUN FİKİRLERİNİ BENİMSEMİYORUM AMA ŞİİRİNİ YAZAYIMMI DEMEM LAZIM.BEN ÜLKÜCÜYÜM DEYİPTE ZÜLFÜ LİVANELİNİN YİĞİDİM ASLANIM ORDA YATIYOR VS GİBİ PARÇALARI DİNLEYENLERE ŞAHİT OLDUM.SEN KENDİNİ TEMİZE ÇIKARMA BU BAŞLIK ALTINDA TARTIŞMAMIZ SANA BELKİ BİR VANTAJ OLABİLİR KİŞİLERE FARKLI YORUMLARA SEBEBİYET VEREBİLİR.BU SENİN NE OLDUĞUNU ORTAYA ÇIKARMAYA ENGEL DEĞİL.HER ŞEYİN ZAMANI VAR SENİNDE ZAMANIN VAR ŞİMDİ BAHARINI YAŞIYORSUN KEYFİNİ ÇIKAR AMA GÜN GELECEK O BAHARIN BİR SONBAHARIDA OLACAK.BAKIP GÖRECEĞİZ.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Ağu 10, 2005 9:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
BEN FİKRİMİ BENİMSEMEMEYEN HİÇ BİR KİŞİNİN NE YAZISINI OKURUM NEDE ŞARKISINI DİNLERİM

Yani diyorsun ki 'ben bir koyunum'
Kardeş ben Türkeş'in 9 Işığı'nı da,Ziya Gökalp Yusuf Akçura gibi isimlerin Türkçülük üzerine kitaplarını da okudum; Uğur mumcu, nazım hikmet'in bazı kitap ve şiirlerini de okudum.Bu farklı görüşten kitaplar arasında bir mukayese yaptım, öne sürülen fikirleri değerlendirdim.Sadece 9 ışık'ın içeriğinin bile okuduğum sol kitapların öne sürdüklerini çürütebileceğini gördüm.
Bir insanın siyasi görüşünün oluşması,(aile ve çevreyi de unutmayalım) 'farklı' kitapları okuyup onlar arasında bir karşılaştırma yapmasına ve doğruya ulaşmasına bağlıdır.Ben doğruyu bulduğumu düşünüyorum..
Ayrıca senin söylediklerinden yola çıkarsak, ilk okuduğun kitap bir sol kitap olsaydı şu an burda olur muydun merak ediyorum doğrusu..
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 16. sayfa (Toplam 24 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız