Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Türk-Kürt = TÜRK
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 27, 28, 29  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 21. sayfa (Toplam 29 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  

Aşağıdaki yazının içeriğine katılıyor musunuz? (lütfen ilk önce okuyunuz)
Evet
60%
 60%  [ 90 ]
Hayır
30%
 30%  [ 46 ]
Kısmen
9%
 9%  [ 14 ]
Toplam Oylar : 150

Yazar İleti
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Sal Ağu 16, 2005 11:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kadir abi, Allah senden razi olsun, cok dogru söylüyorsun.

1 nolu bahsettigin tehlike evet en tehlikeli olani. bu is yine bilinclenmemizden ve yine "egitim" mevzusuna geliyor dayaniyor.

alinti, kadir abi demiski; Benim kürt kalkışmasında endişem yok,endişem rte gibi adamların ülkede parçalanmaya yol açacak bir muhtariyete izin verme tehlikesidir.Ama bu iş de çok zor.

bu endise gerceklesirse abi, bu söyleyecegim belkide suc sayilir ama bu bir gercektir; Rte'yi vururlar abi, bunu ülkücümü yapar yoksa askeriyeden bir ermi yapar, kim yapar bilemem ama abi eminimki sende enaz benim kadar eminsin buna. herhangi bir özerklik durumu olursa Rte'nin sonudur bu.

saygilar.

Allah hakkimizda hayirlisi versin.

amin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
PusaT_KurT
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Çar Ağu 17, 2005 8:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_1977 abicim,ülküdaşım...

Şu anda geçtiğimiz durum gerçekten hiç iç açıcı bir durum göstermiyor ne yazık ki ve toplumdaki izlenimlerime göre toplumumuz kürtlere karşı bilinçlenmeye başladı.Bu bilinçlenme kürtlerin hareketleri böyle giderse çok kötü durumlar açıcağı düşüncesindeyim.Çünkü artık toplumumuz illahlah etmiştir ve patlamaya hazır bir bomba gibidir...

Herşeyin hayırlısı...

ALLAH YÜZÜMÜZÜ KARA ÇIKARMASIN...

TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
mirzabey_88
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 25

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 5:23 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle Selamun Aleyküm Ülküdaşlar.Ben kursad88 adlı üyeyim.Üyeliğimde sorun çıktığı için yeni isimle kaydoldum.Mavi_kurt Ülküdaşım benden bi laf için kaynak istemişti.Gördümki bu sözü bilen tek kişi ben değilim.''Kürt Meselesi''' başlığında yazan iki ülküdaşımdan alıntı yapıyorum.Umarım gereken cevap alınmıştır:

i_n_f_a_z demiş ki:
""ben ne kadar türksen sende o kadar türksün sen ne kadar kürtsen bende o kadar kürtüm.""

ADSIZ demiş ki:
Başbuğumun şu sözünü hatırlatmak istiyorum, "Ben ne kadar Türk isem, Siz de O kadar Türk'sünüz. Siz ne kadar Kürt iseniz, Ben de O Kadar Kürt'üm..."İşte ne Kürt sorunu, ne de Kürtler. kök aynı...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
bidost
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 280

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 8:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mirzabay kardeşim kabullenmek olabilir ama durum öyle değil kıyılar satıldıktan sonra bu laf o zamnda şöyle olacak siz ne kadar ingilizseniz ben okadar ingilizim siz ne kadar yahudiyseniz ben o kadar yahudiyim bu gün kıyıların satılması 1980 yıllarında sonra kürtlerin batıya ve akdenize göçmesi ve emperyalisler tarafından bu soysuzların satın alınmasıyla başlamış ve bunların elindeki gayrimenkuller bugün ki hükümetin kendilerinin yakınlığı ile satılmıştır. yarın bizde bu sözü değiştirip aynen bende o kadar ingilizim diyeceğiz ama ben bunu geçmişime ve anlı şanlı tarihime ve kanıma sığdıramam ATAMIZIN bir sözü var.
ÜRETMEYEN TOPLUMLAR
GÜN GELİR HAYSİYETLERİNİ VE ŞEREFLERİNİ VE DAHA SONRA HÜRRİYETLERİNİ VE VATANINI KAYBEDERLER diyor biz su anda AB önünde haysiyet ve şerefizimi ayaklar altına aldırıyoruz kıyıların satılmasıyla düşman dört bir tarafı sardıkatn sonrada hürriyetimizi ve vatanımızı kaybettireceklerdir.
bakın şekil a ırak ne oldu federe bir devlet olacaktı pkk lı olmayan kürt lere bakın ne yaptılar yarın bu ülkedeki kürtlerin aynısı yapmayacağın söyleyin arkadaşlar kürtten olmaz evliya sakın sokmayın avluya demişler atalarımız alın önderleri barzani alın talabani senelerdir kürt gruplarını pkk ya karşı kullanmak için bu iki şeerfsize kırmızı pasaport bile verildi şimdi ne oldu türkmen katili şerefsizler kerkük ve musulda siyonist uşaklığı yapıp ırkdaşlarımızın avında gerçekleri iyi düşünmek lazım demokrasi güzeldir ama bu gibi mikroplar demokrasiyi basamak olarak kullanmaktadrılar
ulkucu_gardas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 2:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

PUSAT KURT kardeş sana katılıyorum. ŞU DÜNYADA TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR....

TÜRK-KÜRT KARDEŞ DEĞİLDİR

BU KÜRTÇÜLERİN ALLAH BELASINI VERSİN....!!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
colbeyi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 5:40 pm    ileti konusu: türk kürt ayrımı ? Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar ben adıyamandan yazıyorum türk kürt kardeştir apo şerefsizi kalleştir ben türk oğlu türküm ama bazı arkadaşlarım var kürt olduğu halde ülkücü buna ne dieceğiz hepimiz kardeşiz ama istisnalar hariç başbuğlar ölmez vatan bölünmez
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
mirzabey_88
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 25

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 6:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bidost demiş ki:
mirzabay kardeşim kabullenmek olabilir ama durum öyle değil kıyılar satıldıktan sonra bu laf o zamnda şöyle olacak siz ne kadar ingilizseniz ben okadar ingilizim siz ne kadar yahudiyseniz ben o kadar yahudiyim bu gün kıyıların satılması 1980 yıllarında sonra kürtlerin batıya ve akdenize göçmesi ve emperyalisler tarafından bu soysuzların satın alınmasıyla başlamış ve bunların elindeki gayrimenkuller bugün ki hükümetin kendilerinin yakınlığı ile satılmıştır. yarın bizde bu sözü değiştirip aynen bende o kadar ingilizim diyeceğiz ama ben bunu geçmişime ve anlı şanlı tarihime ve kanıma sığdıramam ATAMIZIN bir sözü var.
ÜRETMEYEN TOPLUMLAR
GÜN GELİR HAYSİYETLERİNİ VE ŞEREFLERİNİ VE DAHA SONRA HÜRRİYETLERİNİ VE VATANINI KAYBEDERLER diyor biz su anda AB önünde haysiyet ve şerefizimi ayaklar altına aldırıyoruz kıyıların satılmasıyla düşman dört bir tarafı sardıkatn sonrada hürriyetimizi ve vatanımızı kaybettireceklerdir.
bakın şekil a ırak ne oldu federe bir devlet olacaktı pkk lı olmayan kürt lere bakın ne yaptılar yarın bu ülkedeki kürtlerin aynısı yapmayacağın söyleyin arkadaşlar kürtten olmaz evliya sakın sokmayın avluya demişler atalarımız alın önderleri barzani alın talabani senelerdir kürt gruplarını pkk ya karşı kullanmak için bu iki şeerfsize kırmızı pasaport bile verildi şimdi ne oldu türkmen katili şerefsizler kerkük ve musulda siyonist uşaklığı yapıp ırkdaşlarımızın avında gerçekleri iyi düşünmek lazım demokrasi güzeldir ama bu gibi mikroplar demokrasiyi basamak olarak kullanmaktadrılar

Kardeşim yazıyı dikkatli okuduysan bu sözün Başbuğ Alparslan Türkeş'e ait olduğunu görürsün yani o lafın doğruluğunu tartışmak bana düşmez.Ben kabullenirim.Başbuğ'um dediyse bi bildiği vardır diye düşünürüm.O sözü oraya koymamın nedeni mavi_kurt adlı üyenin ben bu sözü yazdığımda bana inanmayarak dolaylı yoldan yalancı iftirasında bulunmuştu.Şimdi ondan bi özür bekliyorum.Hukukta bi kural vardır: ''Müfteri iftirasını ispatlamak zorundadır!'' o böyle bi sözün olmadığını ispatlayamadı ama olduğunu ispatladım.Hayatta en çok kızdığım şey sözüme inanılmamasıdır ve mavi_kurt bana bunu yaptı.Bu dünyada olmazsa öbür dünyada ödeşiriz.Biz Anadolu çocuğuyuz yalandan korktuğumuz kadar yılandan korkmayız.

Konu hakkındaki hassasiyetini ise ben de paylaşıyorum.Aynı endişeleri ben de hissediyorum.Vatana ihaneti aklının en ücra köşesinden geçirmiş bile olsa bi Kürt benim düşmanımdır.Ama hıyanetin milleti yok.Bence insanları kafataslarına yada alt kimliklerine göre değerlendirmek yanlış.İnsanlıklarıyla ölçmeliyiz.anlatmak istediğim bu.Kürtler zaten bir Türk boyu.Türklüğünü unutanlar düşman Türklük şerefini hissedenler ise kardeşimizdir.Başbuğun o sözle anlatmak istediği de Kürtlerin bizle aynı soydan geldiğidir.Ve bu bilimle de ispatlanmıştır.(kaynak=Türkistanlı Bir Türk Boyu:Kürtler/Ocak Yayınları)
Yani sonuç olarak Türkiye'nin bir Kürt Sorunu yoktur.Evet Türkiye'nin bir sorunu vardır ama bunun adı Kürt Sorunu değildir.Kürt Sorunu var demek bütün Kürtleri aynı kefeye koymaktır.Bu da İlahi Adalet'e aykırıdır.Peki Türkiye'nin sorunu ve bunun adı ne?
Ben bu soruna kendimce bi ad koydum ve yardımızla bunu herkese duyurmak istiyorum:İhanet Sorunu!Evet Türkiye'nin sorunu budur.Alt kimliklerine bakmadan tüm bölücüler ve destekçileri Türkiye için sorundur.Yani sadece Kürtler değil onlara çanak tutan bir takım aydın(!)lar da bu sorunun parçasıdır.Ama iyi incelerseniz bunlarında %99unun Aslında Türk olmadığını devşirme olduğunu görürsünüz.Bu konuda araştırmalarım sürüyor ve şunu söylemek istiyorum bu sorunun ve PKK terörünün kaynağı Ermenilerdir.Apo da bir Ermenidir.Başbuğ'un bir sözü daha vardı:''Sinekleri öldürmek yetmez.Bataklığı kurutmak lazım''.Yani biz önce Ermeni Meselesini çözmeliyiz sonra İhanet Sorunu kendiliğinden yok olacaktır...
Saygılarımla
kursad88/mirzabey_88
Mirzaoğlu
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
snmez
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 8:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar olmuyor böyle ayıp ediyorsunuz seviyesiz tartışmalara girmeyelim lütfen bize yakışmayor. tek gerçek şudur. kürtlerin soyu türklerden gelmektedir. kürtlerde türktür ama onlar zamanında dağlarda yaşamış okul yüzü görmemiş cahil bir topluluktur. bunlara kuvvetli bir güç istediği her şeyi yaptırır çünkü cahiller yanlış anlamayın bütün kürtlerden bahsetmiyorum.
amerikanın hedefi ve amacı tüm dünyaya egemen olmaktır türkiyenin dünya üzerinde konumunu çok önemlidir bunu hepimiz biliyoruz. amerika pkk ve kürtçüleri destekleyerek ülkemizde kargaşa oluşturmaya çalışmaktadır. pkk ve kürtçüler amerikanın köpeğidir o ne isterse onu yapmaktadırlar amerikanın şu anda oyununa geliyoruz bunu anlayın. hedefi ülkemizde türk kürt sorunu çıkararak bizi iç savaşa sokmaktır.
şimdi türk kürt sorununa gelelim. bikere türk benliğini içinde taşıyan herkes türktür. bu laz da olur çerkezde, kazakta vb. . kürt de türktür ama kürtçü bölücü demektir. kürtçülerin pkk dan farkı yoktur kürdistan kurmak isteyen tüm kürtler, herkes bölücüdür. lütfen bu konuyu daha fazla tartışmayalım. herkesin düşüncesine açığım ama bazı şeyleri anlamaya çalışın bazılarının oyununa gelmeyin. yakınını şehit verenler sizleri anlamaya çalışıyorum haklısınız ama kürtleri dışlayarak bazı pislikleri sevindiriyorsunuz. ancak kürtçülerin cezasını verdiğimiz zaman yeri geldiğinde bunları öldürdüğümüz zaman yanlış anlamayın devlet olarak öldürdüğümüz zaman şehitlerimiz huzur içinde yatacaktır. saygılar selametle
PusaT_KurT
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 9:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kürtler Türk felan değillerdir kardeşim.Bu olay bu kadar basit.

Bizim kürtlerle uzaktan yakından bir akrabalık bağımız yoktur.Ancak tarihsel bir bağımız olabilir.Böyle saçmalıklar nerden ve kimler tarafından ortaya çıkarılıyor ve insanlarımız böyle şeylere inanıyor anlaması güç gerçekten...

Kürtler benim kardeşim felan değildir bu kadar basit.Kürtler artık benim düşmanımdır.Vatan topraklarımı bölmeye çalışan,her gittiği yere huzursuzlukta beraberinde götüren,tinerci,kapkaçcı v.b işlerin yüzde 99'nu yapan kişi benim kardeşim değildir.

Diyoruz,e peki ülkücü kürtler nolcak?Tamam onlar kendilerini Türk olarak görüyorsalar,kalben bizden olduklarını hissediyorlarsa zaten bizim saflarımızdandır.Ama ben şuna da karşıyım.Adam diyor ki kürdüm,ülkücüyüm...Ülkücü olsa olsa Türk ülkücüdür.Kürt soylularında demesi gereken budur.Kürt soyludur ama kendini Türk olarak görür.Olay budur...

Geri kalan bütün kürtler benim gözümde aynıdır.Hepsinin sonuda yakındır...

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN...
snmez
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 9:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

senin dediğin ırkçılıktır. kürtler türklerden kopup devlet kurmaya kalkışmıştır. bu gerçektir bunu yalanlayamazsın kürtlerin soyu türklerden gelir.
ALISAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 36

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 9:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hiç bir zaman kürt ile türk kardeş olamaz
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
bidost
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 9:36 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

snmez kürtlerin soyu türk değildir yani bakın arkadaşlar türk olarak nasıl boylarımız ve türk kavimleri nedir bilinyor ama bilmeden de lütfen kürtleri türk kavmiymiş gibi entegre etmeyelim kürt dediğimiz kişiler acem doğuda acem ırkıyla ermeni ırkıyla birleşen kerma bir kavim dedmiyeceğim çünkü olamamıştır geçmişten bu güne kürtler hala kendilerine bir kimlik aramaktadırlar ve bulamamışlardır çünkü kırma bir ırktır yani sizin anlıyacağınız yukarı tükürse bıyık aşağı tükürse sakal onun için tanrıma her gece dua ediyorum ki kırma bir ırka nasip eylememiş
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 11:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaslar önceki yazilarimdan birinde anlattim. Kürtler ne kavim, ne millet ve nede irk olma özelligine sahip degiller, bilimsel olarak ispatlidir bu.
Simdi söyleyeceklerim irkcilik degildir, fasistlikte degildir tamamen gerceklerdir. Türk milletinin büyüklügünü gösteren isaretlerden biriside sudur.

Biz yüce Türk milleti olarak, kürtleri nüfusumuza alalim diyoruz, kardesiz diyoruz, bunu kabul eden kürtler vede hakkiyle Türk vatandasi olan kürtler, devletine milletine bagli kürtlere degil bu sözüm; ben diyorumki kürtlerden bölücü veya kürtcü olanlar, ispatli bir tarihleri olmadigi icin, bizimde onlari nüfusuma alip, aga-babalari olmamizi kabul etmedikleri icin bunlar ingilizce "bastard" dedikleri konumdadirlar. bastard diyorum cünkü Türkcesini söylersem yanlis anlasilir. bastard babasi atasi belli olmayan demektir. ne zamanki bu adamlarin bir tarihi oldugu ispatlanir, ki bu hayaldir cünkü ayri bir tarihleri yoktur. ortak bir ata bulup kavim konumunada sahip olmadiklari icin, bizimde kardesligimize bölücülükle yanit verdikleri icin, simdilik bastard bastard yasiyorlar. ölen bölücülerde bastard olarak gebermislerdir.

Tarih boyunca kúrtler hep baska milletlerin egemenligi altinda yasamislardir ve zaten hicbir tarihi zamanda, kürt olarak bir zümrenin bagimsiz filan devleti, topragi velhasil hicbir özerkligi olmamistir.

Türk olan kürtlere sözüm yok, ama gerisi iste bu durumla karsi karsiyadir. bastard olduklari icin utanmalari lazim ve bizim actigimiz baba kucagina baglanmalari lazimken onlar böyle yasamayi tercih ediyorlar.

Cingenelerin bile daha ayrintili bir tarihleri vardir. belli atalari vardir.
allah her topluma, her ferde soy nasip etsin. bir insan icin en üzülünecek sey herhalde soysuzluktur, maalesef kürtlerinde soylari olmadigi icin, bazilari soysuzdur.

saygilar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
bidost
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 11:39 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yalnız şunuda bilmek gerekiyor her doğulu kürt değildir bununla ilgili saygı öztürkün kasadaki dosyalar kitabını okursanız rahmetli atatürk zamanında doğuya yerleştirlmleri için bir çok türk boylarında gönderilmiştir o kitabı okuyun çarpıcı bir çok nokta göreceksiniz
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 21. sayfa (Toplam 29 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 27, 28, 29  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız