Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Düsünüyorum da pkk varsa TKK niye olmasin???!!!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 5 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Yusufefe
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Çar Ağu 17, 2005 12:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

onlara onlarca cevap vermek bize yakışmaz kardeşlerim...biz ülkümüzden dönmeyelim soyları nasıl olsa kuruyacak bi gün...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
axxz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Çar Ağu 17, 2005 3:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu bir iç savaşın başlamasına yol açar. Bu da en çok düşmanlarımızın işine yarar. Ben kürtlerin çoğunluğunun bizimle kaynaşmış olduğunu düşünüyorum. arada ki 3 5 şerefsizin uğrana bu kardeşliği bozmak pek mantıklı değil. Ama o şerefsizlerede dünyayı dar etmek gerekir ama bunun yolu tkp değil
Sadettinyalci
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 9:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlarım Bu soysuz köpeklerin yeniden dirilişlerine sebep olan ve her fırsatta hadepin oylarına göz diken başbakanı, bakanlarını ve milletvekillerini başımızdan atmadığımız sürece bu kan durmaz daha da artar. Daha birkaç gün önce sözde aydınlala toplantı yapan başbakan bu ülkede kürt sorunu vardır diyebiliyorsa o başbakanı aldırmakta fayda görüyorum. Bu bir belgeli ihanettir.Cumhuriyet savcıları neden görevlerini yapmıyorlar. Bu tür haberleri duydukça yüreğim parçalanıyor.

Bunun yolu TKP den değil başımızdakilerden kurtulmaktır. 2. Kurtuluş savasını vermemiz gerekiyor. Yoksa birkaç seneye kalmaz vatanımızdan da olursak kimse şaşmasın. Ama bu vatanı kurtuluş savaşında olduğu gibi kanının son damlasına kadar savunacak ve savunan vatan evlatları var.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
snmez
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 12:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

s.a
pkk yandaşları ve kürtçüler saldırılar eylemler yaptıkça bizler sabrediyoruz iktidar görmezden geliyor özelliklede olaylar halka duyurulmuyor. artık insanımız bazı şeyleri görmeye başladı miliyetçilik duygusu gün geçtikçe insanlarda artmaya devam ediyor. bir pkk sitesindeki anke durumun ne kadar vahim olduğunu gösteriyor. anket şöyle pkk saldırılarına nerede devam etsin seçenekler: dağlarda askerleri şeit etsin, şehirde bombalı saldırılara devam etsin, vb devam ediyor ve ankete katılanların çoğunluğu şehirlerde bombalı saldırılar yapılsın diye cvplamıştır. bunların ne kadar kana susamış olduğunu insan olamayacak kadar aşağılık yaratıklar olduğunu görüyoruz ve şunu söylemek istiyorum inşallah iç savaş çıkmaz ama iktidar değişmezse iç savaşa kesin gözüyle bakıyorum. saygılar
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 12:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

snmez kardes sacmaliyorsun, ic savas cikmaz, cikamaz. en kötü olacak olan yer yer catisma cikmasi olur. bu karamsarligi birakin.

biz bekliyoruz, is o haddeye gelirde, ülkücülerede emir geldimi. karsimizda mukavemet bile etmiyecek olan köpek soyu bölücüler bulacagiz. onlar bizim beklememiz gerektigini bilip, it tirmalamasi yapiyor.

aklini basina al, kimseyide karamsarliga sürükleme, lütfen.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
BORAHAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 38

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 1:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

GONULDASLAR HARIKA SEYLER YAZIYORUZ, OSMANLI TORUNUYUZTAMAM YUZDE YUZ DOGRU, FAKAT DIKKAT EDERSENIZ OSMANLININ COKUS DONEMINDEKI DURUMA DUSTUK. ERDOGAN DAMAT FERITIN YAPTIGININ AYNISINI HATTA BETERINI YAPMIYORMU? TARIHCI ULKUDASLARIM LUTFEN YANLISSAM YAZIN. ZAMANINDA BISEY YAPMASSAK ADIMIZ, NAMIMIZ, GAYRETIMIZ YETMEYEBILIR! YILANIN BASINI KUCUKKEN KOPARMASSAK YILANLARIN BASLARI CIKAR KARSIMIZA. BASBUG ATATURKUN DEDIGI GIBI SU ANDA HUKUMET GAFLET VE DELALET ICINDEDIR. BOYNUMUZUN BORCUDUR! TORUNUZ, SANLIYIZ DEMEKLE BIYERE VARAMAYACAGIMIZ ORTADA.
Kommando
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 88

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 3:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cok Dogru söylüyorsun BORAHAN Kardes
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder AIM YIM MSNM
snmez
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 8:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_1977 demiş ki:
snmez kardes sacmaliyorsun, ic savas cikmaz, cikamaz. en kötü olacak olan yer yer catisma cikmasi olur. bu karamsarligi birakin.

biz bekliyoruz, is o haddeye gelirde, ülkücülerede emir geldimi. karsimizda mukavemet bile etmiyecek olan köpek soyu bölücüler bulacagiz. onlar bizim beklememiz gerektigini bilip, it tirmalamasi yapiyor.

aklini basina al, kimseyide karamsarliga sürükleme, lütfen.

ne zannediyosun peki bunlar etrafa saldırdıkça olaylar çıktıkça sen sabredecekmisin bi tepki vermeyecekmisin gündemi takip ediyosan bazı şeyleri görebilirsin ama gündemi iktidardan para alanlardan takip etmiceksin çükü onlar gerçekleri yazmıyorlar. iktidar bunları görmeyecek bunlarda azıtacak kuduracak iktidardan tık yok durum bu ülküdaşım bunu anla sen kimden ne bekliyorsun. bizden başka kimse bişey yapmıcak bunlara karşı biz ve ordu bukadar. iç savaş çıkmaz inşallah. sen merak etme o itler sonuçta saldırmazsa biz saldırırz bu düzen böyle gütmez.. buna dur demek gerek daha kaç şehit vereceğiz. saygılar selametle
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 9:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdasim, sevgili kardesim snmz;

eger bu bölücülük mevzusuna senin yukarida dedigin gibi, hem ordu hemde ülkücü camia lazim isek bununla bas etmek icin, mahfoldugumuz gün demektir.

senin dedigin gibi hem ülkücüleri hemde sanli Türk ordusunu ayni anda gerektirecek bir durum olmasi icin, Amerika ordusu gelmesi, bize saldirmasi gibi bir durum lazim.

Türkiye'nin icinde bulundugu durumu cok vahim bir durum gibi görmen ve göstermen biraz abartili bir yaklasim.

Pkk mevzusundan daha baska birsürü derdimiz var.

yinede su ikinci yazin, sacmaliyorsun dedigim ilk yazindan daha mantikli. senin fikrinide anlamaya calisiyorum ama ben senin gibi düsünmüyorum acikcasi.

selamlar, saygilar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
BORAHAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 11:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_1977
Kardesim Turk bayrakli tshirtle bir Urfaya, Diyarbakira, Vana gitte sonra bizleri aydinlat durumun vahimiyetinden, oneminden! Doguyu birak Muglaya tatile git git bir yemek ye uc hilalli tshirtle(lutfen tedbirsiz gitme) ne oldugunu yazarsin bize. Durumun ciddiyetinin farkinda degilsiniz! Hep sunu yaparic bunu yapariz...
9-isik
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 12:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Borahan, ben gecen sene urfadayim, rozetlerimden olsun, kolyemden olsun, aldigim seyi öderken cikardigim cüzdanin üstündeki resimlerden olsun, cay bahcelerinde okudugum kitaplardan olsun, hic birsey duymadim, veya tuhaf sekilde bakilmadim!!!!
ben senin kastettigin seyleri görmedim, acaba ayni urfadanmi bahs ediyoruz????
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 12:18 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Borahan ingiltere'den katiliyorsun ve Túrkiye'de yasayan kardeslerini yargiliyorsun. sen seneden seneye buraya tatile geliyorsun. ben 365 gün bu memleketteyim, iyininde kötününde, herseyinde mevcut oldugu Istanbul'dayim.

sen ingiltere'de neydi o meshur seyi ingiltere'nin? ha hatirladim. kabab-house ve fish and chips ve take away gibi yemek alinan yerlerde hangi sekilde dolasiyorsun bilmiyorum ama, ben sekilcilige merakli degilim. 28 yasindayim. 12-16 yas arasi böyle tisörtler, bozkurtlu kolyeler, bozkurtlu yüzükler ilgimi cekiyordu. simdi takim elbisemin yakasina rozet takabilirim. yada kravatima ama onun haricinde milli macta, milli formamizi giyerim oda oglum Kürsat Alp'imle beraber. baskada bu dediklerini denemedim. Urfa'yada gittim. cok güzel bir ilimiz. asik olunacak kadar güzel. dogu vilayetlerimizin bircogunu gezdim, dolastim. dedigin gibi iyi seylerde gördüm, pek iyi olmayan seylerde.

ama ben sunu tam anlamadim. sen benden ne duymak istiyorsun tam olarak? tedbirsiz gitme diyorsun; ne tedbiri? silah filanmi demek istiyorsun? ben besmele ceker, selam verir ve evden cikarim. allah'imi vekil tayin ederim kendime.
Allah'a ismarlanmis olarak gittimmi, ondan sonra gelen hosgelmistir. hayirda Allah'tan, serde Allah'tan.
muratdogrul
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 1:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Borahan bende senin yazdiklarina acikcasi katilmiyorum senin düsüncen anladigima göre bir bozkurtcu (ülkücü) dogu tarafina gider urfaya veyatta diyarbakira her nereye olurs olsun bozkurtcu oldugunu belli ederse basi fena belaya girer saniyorsun ama bu dogru degil. orada yasan kürdlerin hepsi kötü degildir kürdlerin cana yakini sican kanlilari da vardir ve ben bunu gecen sene kirsehirdeyken yasadim bize birm isafirlik perverligi gösterdiler gözümüz agzimiz acik oldu aklimiz durdu o kadari cana yakindikiler anlatamam!!bununla degil didime de gitmistim bilirisniz ki didim de nerdeyse sadece aleviler ve kürdler (devrimciler) ve ben orada bozkurtlu kolyemle ve de yüzügümle gezdim dolasdim ve bana hic bir kisi gelip laf atmadi veyatta rahatsiz etmedi ! inani ben kendimi orada rahatsiz hissediyorum basima bir sey gelebilir diye ama düsündügüm olmadi ve anladim ki hic kimsenin umrunda degil ne oldugum neyci oldugun önemli olan insanlik !! ben önceleri kötüledigim kürdlerin bazilari ülkücü inanmasi güc olabilir ama bu gercek kürdlerin ülkücüleri de var !!VE ALMANYA GIBI BIR ÜLKEDE bilene sorum yasamiyorum almanlarin cogu iyi biliyor bozkurtun ne oldugunu ve herkez iyi biliyor ki almanya bir sosyal demokrat kominist bir ülke o yüzden BORAHAN sana sözüm her kürd kötü degildir kürdün kötüsü de iyisi de vardir her ülkenin milletinin iyisi ve kötüsü vardir ALLAHA SÜKÜR KI ben hic türkü sevmeyen veyatta ülkücüleri sevmeyen bir kürdle veyatta aleviyle karsilasmadim!! BU YÜZDEN SANA DIYORUM KI DOGU TARAFINDA YASAYAN VATANDASLARIMIZI KÖTÜLEMEN DOGRU DEGIL KÜRD DE OLSALAR HEPSI DE BIZE DÜSMAN DEGILDIR....bunu sende er bir gün göreceksin veyatta yasiyacaksin beni ozaman daha iyi anlarsin gardasim

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSIN
BORAHAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 12:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurt 1977kardesim biz aranmining sahibiyiz, ayriyaten www.caucassiangallery.comda gorebilcegin gibi kafkasya(art0 sanati isindeyiz. 15gun burda 15 gun Izmir, ege bolgesinde olmak zorundayim onun icin senede 1kere gelme diye bisey yok. Insallah sizler haklisinizdir... Sizler daha iyi bilfiginize gore, neden turizm sektoru acikca pkknin elinde. Eger arkan guclu degilsen pkk mesajini yolluyor memleket nere? beyler bu isler istanbulun 1 semtinde oturup evden okula, ise, ocaga, kahveye, maca gitmeyle anlasilsa cozulse simdi avrupa devlet medya kuruluslari pkkyi kurdistan ordusu demezdi. Bir konu kesin rehavet icindeyiz! Yapariz ederiz... umit ederimki sen haklisindir. Yanlis anlamayin fakat, baya bir ulkucu akp sempatizani oldu, bozkurt 1977 senden oyle yorumlar gelmekte karamsar olmayin durum ciddi degil bu laflar damat feritin, Erdoganin laflari. ULKUCU ILE TURKUCU OLMAYI KARISTIRMAYALIM.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız