Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Türk-Kürt = TÜRK
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 27, 28, 29  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 23. sayfa (Toplam 29 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  

Aşağıdaki yazının içeriğine katılıyor musunuz? (lütfen ilk önce okuyunuz)
Evet
60%
 60%  [ 90 ]
Hayır
30%
 30%  [ 46 ]
Kısmen
9%
 9%  [ 14 ]
Toplam Oylar : 150

Yazar İleti
mirzabey_88
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 25

İletiTarih: Pts Ağu 22, 2005 5:20 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok güzel demişsin asil_kan ülküdaşım.Mesela ana içerik bölümüne bu dosyayla ilgili bilgiler,pkk'nın köpeklikleri ve büyüklerimizin bu konuya bakışıyla ilgili bilgiler konulabilir.Burada da görev yönetici abilerimize düşüyor
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Pts Ağu 22, 2005 10:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

her ırka saygımız vardır ama ona bakarsan ademoğluyuz hepimiz kardeşiz başka şekilde kürtlerle bir kardeşliğim yok olamazda her ırk ayrıdır
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
mirzabey_88
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Ağu 22, 2005 4:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Keşke yazılanları biraz okusaydın da yorum yapsaydın.Sen Kürtleri ayrı görüyorsun ama Başbuğ ve Seyyid Ahmed Arvasi öyle düşünmüyordu
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Pts Ağu 22, 2005 4:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Funda bacim, ben dilimin döndügünce kac kez kürtlerin irk, millet ve kavim olmak icin gerekli kistaslara uymadiklarini izah etmeye calistim. sen akli-selim Asenalarimizdansin, lütfen biraz daha kullandigimiz terimlere dikkat edelim.

saygilar,sevgiler.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yakuzz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Çar Ağu 24, 2005 9:03 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pusat kardaşımdan HAK TEALA RAZI , PEYGAMBERİMİZ ŞEFAATİ ÜZERİNE OLSUN..

yukardaki kelam her kelimesine kadar doğrudur, başka ne söze lüzum vardır !
Türk-kürt kardeştir sözünün gereğini yapması gerekenler Türk Milleti değildir. Kimse kalkıpta "bunlar kürttür kardeştir, biraz ağırdan al , hoşgörülü ol" falan demesin. Hamdü senalar olsunki doyduk..
Bu andan gayrısı onlara kalmıştır, karnımız boş lafa doymuş gözümüz açılmıştır. Karadeniz efradı olaraktan söz bitmiştir.
Azmi Karamahmutoğlu başkanımızında dediği veçhile "yaşasın hainler için illegalite"
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ergenekon63
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 22

İletiTarih: Çar Ağu 24, 2005 4:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bakın kardaşlarım ben urfalıyım nikimdende zaten belli oluyodur ben bu aşşağılık ırk dediiniz kurtlerin arasından geliyorum. size yemin ederim urfada asıl kürt yüzde 10 dan fazla degildir.en az15 bin kişlilik 5 aşiret sayarım size farklı sebeplerden dolayı dilleri kürtçeye dönmüş batıdakı insanlardan daha safkan türk olan.ama şimde onlar bir kalemde kürt olarak siliniyor.onlarda batılı insanların ataları gibi orta asyadan gelmişlerdir kürt değildirler bunun altını çizerim yanı sizin kürteşit değildir türk derken yüzde 60 oranında hata yapıyorsunuz haberiniz olsun.ben demiyorum pkk lı itlerle kardeş olalım KALLEŞE KARDAŞ OLAN KALLEŞ OLUR
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Çar Ağu 24, 2005 4:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ergenekon63 demiş ki:
en az15 bin kişlilik 5 aşiret sayarım size farklı sebeplerden dolayı dilleri kürtçeye dönmüş batıdakı insanlardan daha safkan türk olan.ama şimde onlar bir kalemde kürt olarak siliniyor.

Merak ediyorum ama, bahsettiginiz bu safkan Turk olupta artik Kurtce konusan insanlar kendilerine Kurt olarak mi goruyorlar yoksa Turk olarak mi goruyorlar?

Kurtce konusan herkezin Kurt oldugu tez DEHAPin kendi leyhinde kullandiklari bir masal oldugu dogrudur, yani Kurtleri Kurtce konusanlardan ayirt etmemiz lazim ve ona gore politikamizi gelistirmemiz lazim. Sorunumuz Kurtce degil - Kurtculuk yapanlardir. Kurtce konusmayi degil, Kurtculuk yapmayi cezalandirmamiz lazim. Ancak sizin bahsettiginiz Turk kokenli Kurtce konusan insanlar eger kendilerine artik Kurt olarak goruyorlarsa...benim de onlara Kurt olarak gormekten baska bir carem olmaz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mirzabey_88
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Ağu 24, 2005 8:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazıklar olsun.O kadar şey yazdık yinede birileri hala Başbuğ'un,Arvasi'nin fikirlerini boş laf gibi görüyor.Kimseye kastım olduğundan yazmıyorum bunu sadece derdimi döküyorum
PusaT_KurT
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 9:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mirzabey_88 demiş ki:
Arkadaşlar buradaki çoğu kişi yazılanları okumuyor.Biz sayfalarca yazdık.Başbuğ'un sözünü de yazdık hala neyin mücadelesini veriyorsunuz.Başbuğ diyor ki:
"Ben ne kadar Türk isem, Siz de O kadar Türk'sünüz. Siz ne kadar Kürt iseniz, Ben de O Kadar Kürt'üm..."
Bundan ötesi yok.Bu sözü kabul etmeyen Ülkücülüğünü gözden geçirsin.
Kürtler Orta Asya'dan buraya gelen bir Türk boyudur.Ama zamanla bir kısmı Ermeni,arap,Fars etkisinde kalmıştır.Böylece birilerinin dil olduğunu iddia ettiği Kürt Lehçesi ortaya çıkmıştır.Ben size bi kaç örnek vereyim.Kaşgarlı Mahmut bizim genel adımıza Etrak alt kısım olarakta Kürtlere Ekrat diyor.Kelimelerin benzerliğine bakın.Ayrıca Türkistan Oğuz Devleti'nde bir Kürt bey var.Adı Urungu.Az çok bilgisi olanlar bu ismin Türk adı olduğunu bilir.
PusaT_Kurt demişki:
Alıntı:
Vatan topraklarımı bölmeye çalışan,her gittiği yere huzursuzlukta beraberinde götüren,tinerci,kapkaçcı v.b işlerin yüzde 99'nu yapan kişi benim kardeşim değildir.

Evet onların kardeşimiz olmadığını biz de söylüyoruz.Ama sen genelleme yapıyorsun.Vatanına ihanet eden Kürt de olsa Türk de olsa kardeşimiz değildir.Ama bu vatanı seven Kürtler,Türklüğünü unutmamış Kürtler,kendini Türk gören ama alt kimliği Kürt olan herkes benim kardeşimdir.
Başbuğ'un sözünü tekrar yazıyorum:
"Ben ne kadar Türk isem, Siz de O kadar Türk'sünüz. Siz ne kadar Kürt iseniz, Ben de O Kadar Kürt'üm..."
Bu sözü bilmeden önce ben de Kürtler hakkında kötü şeyler düşünüyordum.Hepsini öldüremeyi falan...Ama hem bu konuda okuduklarım hem de hayatta gördüklerim benim bu düşüncemi değiştirdi.

Alıntı:
Kürtler benim kardeşim felan değildir bu kadar basit.Kürtler artık benim düşmanımdır.

Düşmanını doğru seçmek lazım.Sen bütün Kürtleri düşman sayarak bu davaya hizmet etmiş Ziya Gökalp,Mehmet Ali Ağca,Haluk Kırcı gibi büyüklerimizi de düşman sayıyorsun.Benim düşmanım belli:Bu vatana ihanet edenler.Kürtlerden ise PKKlılar.Hiçbir topluluk tamamen düşmanım değil benim.Ve son ir söz daha:
''Düşmanlarından nefret etme.Bu karar yeteneğini yok eder''

Kürtlerin bir Türk boyu olduğunu söylemen,beni adeta şok etti güzel ülküdaşım.Bu şaçmalıklar zamanında,kürtlerin ilk ayaklanmaya başladığı zamanda,devlet tarafından ortalık karışmasın diye ortaya atılan bir sözdür.Ha sen inanınırsın.Ama ben inanmam.Gerçek olmayan birşeye kim inanır ki...

Kürtler bir Türk boyu değildir.Bir Türk boyu,bu kadar hain olamaz...

Başbuğumuzun zamanında dediği söz,o zamanların siyasi durumuna göre söylenmiş bir laftır.O zamanlarda,ortalığın daha sakinleşmesi,muhtemel bir zıtlaşmanın engellenmesi için kullanılmıştır.İlgiyi kurarsan mantığını yakalarsın...

Ziya Gökalp Kürt değildir...Diyarbakır,Ziya hocanın zamanlarında Yüzde 90 Türklerin yaşadığı,eğitim seviyesi yüksek,son derece güzel bir şehrimizdi.Fakar,kürtlerin fare gibi üremeleriyle bugün kü durumunu almıştır.Ziya Haluk Kırcı Erzurumludur...Kürt değildir...Mehmet Ali Ağca Malatyalıdır,Kürt değildir.Senin mantığınla gidersek bütün doğu kürt olcak.Benim annemde Şanlıurfa-Birecik'li...Ama Türk oğlu Türk...Bu nasıl oluyor???

Son olarak,kürtlerin benim gözümde yerleri aynıdır.Bence Kürtler,Türkler için zararlı bir topluluktur.Tabi her topluluğun içinde iyiside vardır.Ben zaten onları Türk olarak görüyorum.Kürt olarak değil...

Son olarak şu lafımı söyliyim...

TÜRK'üN TÜRKTEN BAŞKA DOSTUDA YOKTUR,KARDEŞİDE...

İHTİYACIDA YOKTUR...

OLAY BİTMİŞTİR...

ALLAHA EMANET OLSUN TÜM ÜLKÜDAŞLARIM...
laguna
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 9:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yaw kardeşim ben milliyetciyim ama başbuğ'u çook sevrdim ve hala da seviyorum eğer kürtler türklerin kuyusunu kazmaya çalışmasalar bizde onlara gıcık kapmazdık ve birde anayasamızın bir maddesinde" bu ülkenin bir karış toprağı verilemez ve devredilemez " demiyor mu peki bunlar ne diye bizim ülkemizin yarısını kendileri kafadan çizdikleri yok kürdistan haritası nın yarısı neden bizim ülkemizin sınırlarını içine alıyo hadi para meselesi ne gelince türk lirasını kullanır tc kimlik kjartını kullanır sonra da bizim kendi ülkemiz var deyip çıkarlar ortaya ne demek bu kardeşim .bunu cevaplarsan sevinirim. işte benim kürtlere gıcık kapmamın nedeni budur
laguna
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 10:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ergenekon63, sen ne diyon lan yok pkk ile kardeş sen manyak mmısın kardeşim adam senin askerlerini gözünü kırpmadan katlederken sen git onlarla kardeş ol biz daha ölmedik ülkemizi arkadan vurmaya niyetli değiliz niyetli olanları da aramızda barındırmaktan da hiç hoşnut olmayız bilmem anlata bildim mi
kursad88
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 154

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 10:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Kürtlerin bir Türk boyu olduğunu söylemen,beni adeta şok etti güzel ülküdaşım.Bu şaçmalıklar zamanında,kürtlerin ilk ayaklanmaya başladığı zamanda,devlet tarafından ortalık karışmasın diye ortaya atılan bir sözdür.Ha sen inanınırsın.Ama ben inanmam.Gerçek olmayan birşeye kim inanır ki...

Ben bu konuda bi çok kanıt gördüm ve inanıyorum.Ama günümüzde Kürtler ileri derecede Ermeni,Arap,Fars,Keldani,Süryani vb. etkisinde kalarak çoğunlukla melezleşmişlerdir.Ben sana kitap adı vereyim ordan bak:Taneri, Aydın; Türkistanlı Bir Türk Boyu: Kürtler; Kürtlerin Kökeni, Siyasî, Sosyal ve Kültürel Hayatları, 2. Baskı, Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü, Ankara 1983.
Kitap Ülkü Ocakları Eğitim Kültür Vakfı tarafından tavsiyelidir. ulkuocaklari.org.tr de de bulabilirsin bu kitabı.

Alıntı:
Kürtler bir Türk boyu değildir.Bir Türk boyu,bu kadar hain olamaz...

Kusura bakma ama bi iki çakalın yaptığını tüm Kürtlere maledemezsin.Unutmaki Viyana Kuşatmalarından birini öz be öz Türk olan kırım Girayı'nın ihaneti yüzünden kaybettik.Türk boyları tarihte birçok kez karşı karşıya gelmiş düşman olmuşlardır.Bu dönemlerde duyulan kin sorunların hallolmasıyla yok olmuştur.

Alıntı:
Başbuğumuzun zamanında dediği söz,o zamanların siyasi durumuna göre söylenmiş bir laftır.O zamanlarda,ortalığın daha sakinleşmesi,muhtemel bir zıtlaşmanın engellenmesi için kullanılmıştır.İlgiyi kurarsan mantığını yakalarsın...

Demek istediğini anlıyorum ama öyle olsa bile o günden bugüne değişen fazla bişey yok.O günde terör-karmaşa vardı bugün de var.Bu söz geçerliliğini yitirmemiştir ve benim için Başbuğ'un söylediği hiçbir söz geçerliliğini yitirmeyecektir.
Garip olan ben burada o sözü yazdığımda ve mavi_kurt böyle bi söz olduğuna dair kanıt istemişti ve kimse bu sözün varlığına şahit olmamıştı.Ama şimdi herkes bu söz hakkında yorum yapıyor.Yanlış anlaşılmasın kimseye kasıt yok.

Alıntı:
Ziya Gökalp Kürt değildir...Diyarbakır,Ziya hocanın zamanlarında Yüzde 90 Türklerin yaşadığı,eğitim seviyesi yüksek,son derece güzel bir şehrimizdi.Fakar,kürtlerin fare gibi üremeleriyle bugün kü durumunu almıştır.Ziya Haluk Kırcı Erzurumludur...Kürt değildir...Mehmet Ali Ağca Malatyalıdır,Kürt değildir.Senin mantığınla gidersek bütün doğu kürt olcak.Benim annemde Şanlıurfa-Birecik'li...Ama Türk oğlu Türk...Bu nasıl oluyor???

Kardeşim bence biraz daha araştır.Ziya Gökalp Turancı olmadan önce Kürtçülerle beraberdi ve kendisi Kürt'tür.Daha doğrusu alt kimliği Kürt'tür.Yoksa zaten Türk.O yıllarda ne yazıkki Diyarbakır'da o kadar Türk yoktu.Şehir fethedildiğinde o zaman Araplar ve Ermeniler hakimdi.Zamanla kısmi Türkleşme olmuştur fakat Orta Asya'dan gç geldikçe batıya yönlendirilmiş bir anlamda doğu unutulmuştur.Unutulmuş derken iskan politikası yönünden söylüyorum.
Haluk Kırcı ve Mehmet Ali Ağca Kürttür.Ayrıca yine 80 döneminde zor günler yaşamış olan Drej Ali lakaplı Ali Yasak da Kürttür.Bence iyi araştır.Babam o dönemlerde Gazi Coğrafya'nın reisiydi biz bunları dinleyerek büyüdük ve babam bana biçok Kürt Ülkücü'den bahsetti.
Bölgede hiç Türk yok demedim ben zaten!Benim aslım da Erzincanlıdır.

Alıntı:
Tabi her topluluğun içinde iyiside vardır.Ben zaten onları Türk olarak görüyorum.Kürt olarak değil...

O zaman aynı şeyi düşünüyoruz.Bu vatana zararlı olan ne olursa olsun türk değildir isterse yedi sülalesi Türk olsun.

Alıntı:
TÜRK'üN TÜRKTEN BAŞKA DOSTUDA YOKTUR,KARDEŞİDE...

İslam'a hizmet veren,Türk'e destek veren herkes benim kardeşimdir.Pakistan,Bangladeş gibi ülkelerde büyük bir Türk hayranlığı var onlar bize güveniyor bir nevi abi olarak görüyorlar.Onlar kardeşim benim mesela...

Alıntı:
İHTİYACIDA YOKTUR...

Doğrudur!

Alıntı:
OLAY BİTMİŞTİR...

İnşallah öyle olur

Alıntı:
ALLAHA EMANET OLSUN TÜM ÜLKÜDAŞLARIM...

Amin sağolasın

Eski bir yazımdan alıntı yaparak bitiriyorum dikkatle okumanızı tavsiye ederim
Alıntı:
Başbuğ'un sözünü tartışmak da bana düşmez.Eminimki sen de kendinde bu hakkı görmüyorsun.Sonuçta siyasal konjüktür hala o söze bağlı kalmamızı gerektiriyor.aynı şeyler o zaman yokmuydu.Türkiye kuruluşundan beri Kürtçülerle uğraşıyor.Dğişen bişey olmadığına göre söz da geçerliliğini yitirmemiş demektir.
Ben şu anda okuduğum Doğu Anadolu Gerçeği/Seyyid Ahmed Arvasi'den çok güzel bir alıntı yapıyorum:
''Soru:Siz Türk'ün milliyetçilik yapmasını, doğal bir hak olarak kabul ediyorsunuz da neden ''Kürt Ulusu''nun bağımsızlıkm isteklerine karşı çıkıyorsunuz, onların asimile edilmesine ses çıkarmıyorsunuz?Bu çelişkinin farkında değil misiniz?
Cevap:
Biz hiçbir milletin bağımsızlık mücadelesine karşı çıkmayız, hatta destekleriz.Ancak, şu noktayı asla unutmayınız ki biz Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da yaşayan halkı yabancı bilmemekte, tamamen Türk ve Oğuz olarak tanımaktayız.Böyle olunca , emperyalist oyunlara kapılarak onların bizden koparılmasına göz yumamayız.Aksine biz, Doğu ve Güneydoğu Anadolumuzda yaşayan Türk çocuklarının, yabancı kültürler tarafından asimile edilmesine izin vermemek kararındayız.Çünkü yabancılarca asimile edilmek istenen kitle bizzat Türkmen ve Oğuz çocuklarıdır.Yazık ki emperyalizmin propagandalarına sizin gibi pek çok vatan çocuğu da inanmış gözüküyor''

Bu davanın fikir babalarından, Efendimiz'in soyundan gelen ,kendiniz Türk-İslam Ülküsüne adamış, ayrıca Üstad'ın mürşidi Abdülhakim Arvasi Hazretlerinin oğlu Seyyid Ahmed Arvasi böyle diyor.Bundan sonra bize bişey demek düşmez.Başbuğ'un da sözü ortada.Eğer Kürtleri bizden ayrı görüyorsak onların bağımsızlık mücadelesine saygı duymalıyız.Ama onlar bizden ayrı değil.sadece Ermeni Apo,soysuz Zana onları temsil etmiyor.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 10:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lütfen yazılarınızda seviyenizi koruyun ve Türkçe karakter kullanın
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
laguna
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 10:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ergenekon63, yaw karedş ksura bakma yanlış anlamışız ama yani o türklerin dillerini kürtçeye çevirme sebeplerini de sölersen sevinirim
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 23. sayfa (Toplam 29 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 27, 28, 29  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız