Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Kürt Meselesi
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 2. sayfa (Toplam 24 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ADSIZ
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 36

İletiTarih: Çar Ağu 17, 2005 1:26 am    ileti konusu: SELAMÜNALEYKÜM Alıntıyla Cevap Gönder

Kürt sorunu olması için de, Kürt diye ayrı bir ırkın var olması gerekir. Kürtleri Türk'ten ayrı görmek de ne kelime. Böyle bir şey düşünülemez. Gönüldaşlarım, Başbuğumun şu sözünü hatırlatmak istiyorum, "Ben ne kadar Türk isem, Siz de O kadar Türk'sünüz. Siz ne kadar Kürt iseniz, Ben de O Kadar Kürt'üm..."İşte ne Kürt sorunu, ne de Kürtler. kök aynı... Dal kurur, hatta yaprak da düşer. Önemli olan kökle birlikte uzanan gövdedir. Dal çürür kesilir, yaprak düşer mevsim değişir yenisi yeşerir. Amma kök kurursa, ne dal ne yaprak kalır. Gövdenin dalları, yaprakları bitmek tükenmek bilmez. Buradan Kürt sorunu diye ortaya içi boş fikirler atanlara ve Kürt sorunu palavralarına yem olanlara sözüm şudur, bu gövdeden koptuğunuz vakit çürürsünüz, daldan düştüğünüz vakit rüzgara karışırsınız.
Burdan gayrısı her şey ortada. Ya Seveceksin, Ya seveceksin, Ya Seveceksin. Sevmez isen, tutan yok, kapı orada... Vesselam...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
KURTOGLU2023
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Çar Ağu 17, 2005 5:05 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ismi lazım değil bir forum sitesine üye oldum. Bu sitede saidi kürdi propagandası yapan bir kaç tip var. İşin üzüntü veren yanı bu şahısların Nihal Atsız beğe kin kusmaları ve saidi kürdiyi Ülküdaşlarımın beynine Allah (cc) dostu olarak sokmaları. Bu duruna karşı çıkanları da Ülkücü olmamakla suçlamaları. size onların yazılarında bir örnek vereceğim.

BAK bozoklu SANA CEVAP YETİŞTİRMEK HAKİKATEN ZOR AMA BU ZORLUK YETERSİZLİKTEN Mİ? HAYIR!! BU YETERSİZLİĞİMİZİN SEBEBİ SENİN SEVİYENE İNMENİN İNSANI İÇİNE DÜŞÜRDÜĞÜ İKİLEM Kİ BU İKİLEM BANİ ACABA YANLIŞ MI YAPIYORUM DA AÇIKÇA ALLAH (cc.) DOSTLARINA DÜŞMANLIK EDEN BİRİNİ MUHATAP ALIYORUM DİYE DÜŞÜNDÜRÜYOR. İNANAMADIĞIM NE BİLİYORMUSUN BELKİ OĞUZHAN KARDEŞ OKUMUŞ OLMASINA RAĞMEN BEN İNADINA ÜSTAD BEDİÜZZAMAN SAİD-İ NURSİ NİN RİSALELERİNİ OKUMAMIŞTIM. AMA GALİBA SIRF SANA MUHALEFET OLSUN İÇİN OKURUM ARTIK. GERÇİ ARKADAŞ ZORUYLA OKUDUĞUM AZ BİR KISMI BİLE BANA ŞUNU GÖSTERDİ Kİ BUNU YAZAN ZATIN SEN TIRNAGINDAKİ PİSLİK BİLE OLAMAZSIN NİYE Mİ? ÇÜNKİ SEN ALLAH (cc.) DOSTLARINA DÜŞMANLIKTA ÖYLE HADDİ AŞTIN VE İKİDEBİR KULLANDIĞIN İFADELERLE İLGİLİ ŞAHSA YÖNELİK HAKARETAMİZ İFADELERİNİ KAYDEDİYORUM Kİ BU İFADELERİ SANA MİSLİYLE İADE EDİYOR VE DİYORUM Kİ .:"KENDİNE ÜLKÜCÜ DEYİP DURMA VE BU MEKANDA DAHA DA HAKARETLERİNİ VE O PİS AĞZINI O MÜBAREKLERE DOĞRU AÇMA DA ÜLKÜCÜNÜN DE İTİBARINI ZEDELEYİP DURMA YETER GAYRI HADDİ AŞTIĞIN ÜLKÜCÜLÜK İSLAM A VE İSLAM DAVASINA GÖNÜL VERENLERE DİL UZATMAKLA DEĞİL ONLARA BİLAKİS SAYGI DUYMAKLA OLUR VE SAKIN UNUTMA Kİ NİHAL ATSIZ ELBETTE Kİ İNKAR EDİCİ VE MİLLİYETÇİLİK DAVASINDA Kİ ROLÜNÜ KÜÇÜMSEYİCİ DEĞİLİZ AMA ONU HERŞEYDE DE REFERANS OLARAK KABUL EDECEK DE DEĞİLİZ. ONA BAKACAK OLURSAN BİR ÜSTAD NECİP FAZIL KISAKÜREK VE YİNE SEYYİD AHMED ARVASİ NİHAL ATSIZ DAN ÇOK DAHA MİLLİYETÇİ VE ÜLKÜCÜ OLARAK KABUL EDİLEBİLİRSE DE ONLARI DAHİ HER KONUDA OTORİTE OLARAK KABUL ETMEK VE SIRF ONLAR ÖYLE DEDİYSE ÖYLEDİR GİBİ BİR ANLAYIŞI BENİMSEMEK HERHALDE BİLİMSEL VE SAĞLIKLI BİR DÜŞÜNCE OLARAK GÖRÜLMESE GEREK. PEKİ AMA NASIL OLURDA SEN MİLLİYETÇİLİK ANLATIŞINDA İSLAMI DEVRE DIŞI BIRAKAN VE SİSTEMİN LAİKÇİ ŞAKLABANLARI İLE İSLAM VE ALLAH (cc.) DOSTLARI İLE AYNI ZEMİNİ PAYLAŞAN BİRİNİ BİZE ÜLKÜCÜLÜKTE REFERANS OLARAK SUNARSIN. SÖYLER Mİ SİN ALLAH (cc.) AŞKINA BÖYLE BİR ANLAYIŞA HALA ÜLKÜCÜLÜK DİYECEKMİSİN? AÇIK KONUŞALIM YA BİZ ÜLKÜCÜYÜZ YA SEN HER İKİSİDE MÜMKÜN DEĞİL.!!"

BU BAĞLAMDA DİYORUM Kİ ÜLKÜCÜLÜK SENİN GİBİLER YÜZÜNDEN BİR GÜN GELİRDE İSLAM DAİRESİ DIŞINDA IRKÇI BİR HAREKET ŞEKLİNİ ALIRSA İŞTE O GÜN BİZLER ÜLKÜCÜYÜZ DEMEYE UTANIRDA SUSMAK ZORUNDA KALIRSAK DİYE SÖYLÜYORUM HİÇ UMUTLANMA BİZ SUSMAYACAĞIZ VE SİZİN GİBİLERİN YÜCE TÜRK MİLLETİNİN ŞON ŞAHLANIŞ HAMLESİNE IRKÇILIK PİSLİĞİNİ BULAŞTIRMASINA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ. ARTIK HADDİNİ BİLDE KENDİNE ÜLKÜCÜ DEYİP DURMA VE O PİS AĞZINI ALLAH (cc.) DOSTLARINA HAKARET İÇİN DE AÇIP DURMA. BİRAZ AKILLI OL DA İKİDEBİR SAÇMA İDDİALARINA SAÇMA SAPAN KAYNAKÇALARDA GÖSTERİP DURMA "MESELA GENEL KURMAY ARŞİVİ GİBİ". SÖYLERMİSİN ÜÇ İHTİLAL YAPAN VE SONUNCUSUNDA ÜLKÜCÜ KANI İLE BESLENEN BİR ORDU NE KADAR SEVSEK VE BİZİM ASKERİMİZ VE BİZİM ORDUMUZ DESEK DE ASLINDA YENİÇERİ ORDUSU GİBİ HAREKET ETMEMİŞMİDİR.
YOKSA SAYIN MUHSİN YAZICIOĞLU DARBECİLER YARGILANSIN DERKEN VE BUNU ARADA SIRADA DA OLSA BİR TEK O SÖYLERKEN HATA MI EDİYOR? TABİİ Kİ EDEBİLİR DE AMA SORUYORUM İŞTE.
ÜLKÜCÜ DEDİĞİN LİDERE SADAKATİ KÖRLEMESİNE YAPAN DEĞİL GEREKTİĞİN DE Hz. ÖMER E KALKAN EĞRİ KILIÇLAR GİBİ KESKİN OLABİLENDİR. KESKİN YÜZÜNÜZ KÖRELMESİN İTAATİ ALLAH (cc.) VE RESULUNE HAS KILIN TEN KAFESİNİN ESİRİ OLUP KÖR ASABİYETE SAPLANIP KALMAYIN.

Burada bozoklu benim arkadaşlar ve saidi kürdiye bile hakaret etmiş değilim sadece yediği herzeler gibi bir ifade kullandım. Sziden isteğim lütfen şu saidi kürdi denen adamın ne haltlar yediğini belgeleri ile birlikte bana gmndermeniz.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Çar Ağu 17, 2005 1:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdaşlarım bakın sitelerin birinde ne buldum adamlar neler diyorlar

kürde fırsat verme ya rab
dehre sultan olmasın
ayağını çarık sıksın
asla iflah olmasın

vur sopayı al haracı
karnı bile doymasın
şol çeşmeden gavur içsin, rum içsin
kürde nasip olmasın

yani bizler böyle şeyler demiyoruz yinede biz ülkücülere ırkçı diyorlar şimdi bu kürtlere soruyorum size sıcak davranan ülkücüler mi ırkçı yoksa bu şiiri yazanlar mı???
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Erboga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Çar Ağu 17, 2005 2:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[/quote]yani bizler böyle şeyler demiyoruz yinede biz ülkücülere ırkçı diyorlar şimdi bu kürtlere soruyorum size sıcak davranan ülkücüler mi ırkçı yoksa bu şiiri yazanlar mı???[/quote]
Bu siir Yavuz Sultan Selim"in degil mi?
PusaT_KurT
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Çar Ağu 17, 2005 3:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet,şiir ta kendisinindir.Kim ne derse desin kardeşim.Kürtün Pkk'lısıda bir,akp'liside bir,öyleside bir.Her zaman diyorum.Zaten kendini Türk olarak gören ve kendini hiç bir zaman bizden ayırmayan kürtler zaten bizim saflarımızdadır.Diğerlerin sonu yakındır.Herkes ektiğini biçer...

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN...
Erboga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Çar Ağu 17, 2005 11:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cengizhan_333 demiş ki:
ülküdaşlarım bakın sitelerin birinde ne buldum adamlar neler diyorlar

kürde fırsat verme ya rab
dehre sultan olmasın
ayağını çarık sıksın
asla iflah olmasın

vur sopayı al haracı
karnı bile doymasın
şol çeşmeden gavur içsin, rum içsin
kürde nasip olmasın

yani bizler böyle şeyler demiyoruz yinede biz ülkücülere ırkçı diyorlar şimdi bu kürtlere soruyorum size sıcak davranan ülkücüler mi ırkçı yoksa bu şiiri yazanlar mı???

Atam demisse bir bildigi vardir !!!
cemoko
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 12:32 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_1977 sana yazdım fakat kafamda cok konu vardı hepsı bırbırıne gırdı bende sımdı farkettım!!!sana anlatmak ıstedıgım v'yı w yazdım dıe cok farklı yerlere cektın tabı ınanıyorumkı bende daha fazla bilgin vardır bu konularda o yuzden yazmısındır!!!neyse gereksiz bir mevzu!!!bu konularda biraz eksiğim var ilerde inşallah beni dahada bilgilendirirsin!!!
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 12:42 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

estagfirullah, sen ne konusunda bilgi istersen, bende seni bilgilendiririm. bak isteyince oluyor. "var" kelimesini artik dogru yaziyorsun.

madem benden, bilgilenmek istiyorsun. ismini degistir. cemoko ney?

eski Tarkan'in filmlerindeki kötu adami oynayan kisilerin ismi gibi. ama orda Camoka seninki Cemoko.

simdi biri sana soracak, adin ney? sende cevap verecen. benim adim cemoko. adam diyecek, ne moko? sende ikinci kez diyeceksin, Cemoko. adam diyecek bu sefer, ha anladim. aslinda adam anlamadi ama ne yapsin. öyle diyecek tabi.

gel sen bu ismide degistir.
selamlar kardes.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
cemoko
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 12:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

:)bilgilenmek güzel bir şey!!!ya senin şu kelimelerden veharflerden değişik konular çıkarmana hasta oldum:)tamam sen söyle ozaman ne olsun adım?ama sen benim dilime sakın düşme yanarsın valla:)))bu yüzden iyi birisim bulman iyi olur!!!!saygılarrr........
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 12:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

madem sana isim verme hakkini bana verdin, o zaman senin ismin Alp Bilge olsun ister bitisik yaz ister araya cizgi koyarak. madem bilgilenmeye hevesin var. insallah bilge olursun hem bilge hemde alp olabilirsen, sen tamamsin. o kivama gelirsen, sen bana ögretirsin. bende o zaman senden ögrenirim. hemde zevkle.

Allah muvaffak etsin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 2:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

Arkadaşlar ismi lazım değil bir forum sitesine üye oldum. Bu sitede saidi kürdi propagandası yapan bir kaç tip var. İşin üzüntü veren yanı bu şahısların Nihal Atsız beğe kin kusmaları ve saidi kürdiyi Ülküdaşlarımın beynine Allah (cc) dostu olarak sokmaları.

Atsız Ata'ya dil uzatanlar kesinlikle kırık takımıdır ve bunların kanı bozuktur.Atsız Ata'yı inkar eden Türklüğünü de Türkçülüğü de kendini de inkar edendir.Bu siteye sakın böyle biri gelmesin.Dilini koparırız.
liselim
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 83

İletiTarih: Pzr Ağu 21, 2005 1:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlar....
Vatan evlatları bir oyunun içine itiliyor... 70 lerde moskof destekli bir hareket sağ-sol kamplaşmasına sebep olmuş 5000 vatan evladı kaybedilmiştir... Çanakkale Harbi'nden sonra Türk Milleti'nin kayıp ettiği en büyük tahsilli genç yokoluşudur bu aynı zamanda... Ülkücü, vatan sevdalısı binlerce genç şehit olmuşlardır...
1000 yıldır bir arada ayrısı gayrısı olmayan, birbirine kız veren bu insanlar acaba neden etnik olarak ayrılmaya uğraşılıyor... Et-tırnaktan ayrılır mı?
Önümde bir kitap var... Seyyid Ahmet Arvasi'nin... Kürt diye tabir edilen vatandaşlarımızın aslında Türk Milleti'nin içinden geldiklerini...
Türk nedir? Bunu bir ırk olarak sormuyorum...
Türk; dini dinime, dili dilime uyandır... Dünyada Türk kavmine mensup 300 milyon insan vardır... Türkiye'de yaşayanlar da Türkiye Türkleridir... Dinime uymayanlar mı? Onlar da köken olarak Türk'türler fakat İslam'dan uzaklaşan Türkler ülkülerini ve benliklerini kaybetmişlerdir...
Binlerce yıldır Kızılelma diyerek savaş veren Türkler, iç ihanetin kurbanı olmuşlardır....
Gelelim meselenin özüne...
Başsatanın ortaya attığı meseleye...
Kürt sorunu diyor...
Soruyorum... Bu devlette bir işe girerken ya da bir iş yaparken hangimize menşei soruluyor... Hangimiz kamu hizmetlerinden etnik kökenimiz yüzünden yararlanamıyoruz...
Okurken can yoldaşımız, çalışırken iş arkadaşımız kök olarak kendini Kürt addenen arkadaşlarımız olmamış mıdır? Sorun hangi birisi ayrımcılık yapıldığını kabul edecektir...
Yazık!!! Bazı densizler Kürt diyerek içlerinde ülkücü, vatan sevdalısı insanları da bizlerden koparmaya uğraşıyorlar...
Acaba hangisi bayrak yakıldığında bu arkadaşlarıyla Türk Bayrağı'nı en üste asmış... Acaba hangisi beraber ağlamış, aynı acıları çekmiş...
Türkiye'de Kürt sorunu yoktur... Hiç bir zaman da olmamıştır... Türkiye'de terör meselesi vardır...
Benim can yoldaşımla aramı açmaya uğraşanlar, etnik ayrımcılık sokmaya uğraşanlar şerefsiz, hain, satılmış karakterde insanlardır...
Yazımı Başbuğ'un iki sözüyle bitiriyorum...
"Ben ne kadar Türk isem sen o kadar Türk, sen ne kadar Kürt isen ben o kadar Kürt'üm..."
"Ne mozaiği ulan!!!"
Muhabbetle ülküdaşlar...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder ICQ
BORAHAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 38

İletiTarih: Pzr Ağu 21, 2005 3:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

GONULDASLARIM BASBUG TURKES, NIHAL ATSIZ, REHA OGUZTURK BU DAVAYI YENIDEN ATESLEYEN BU DAVANIN BABALARI ATALARIDIR. HERHANGIBIRISINE LAF ETMEK ULKUCULUK KITABINA ADETINE TORESINE YAKISMAZ YAKISAMAZ! ONUNE GELEN BURAYA YAZI YAZABILIYO KAHVE GIBI BILIB BILMEDEN BEYANAME VERIYOR BUNLARI DUZENE SOKMALIYIZ! SAYIN KADIR BEY LUTFEN BUNLARI BOZKURT OBASINDA BARINDARMAYIN.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Ağu 21, 2005 4:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunu kim yaparsa atarız merak etmeyin.Herhalde yanlış anlama oldu.Olay bu sitede olmadı.O siteden bir alıntı verilmiş.
Bunda da bir kasıt yok.O yazı o siteden bir alıntıdır,ve bazı ülkücüyüm diyenlerin ne yapmaya çalıştıklarının anlatılması amacıyla yazıldığını sanıyorum.Yoksa burada bu edepsizliği yapmak kimsenin haddi değildir.Biz buradan bu tipte yüzlerce adamı göndermekte hiçbir gevşeklik ve terddüt göstermedik.
Saygılarımızla.
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 2. sayfa (Toplam 24 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız