Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - YETER ARTIK SABRIMIZI TAŞIRMAYIN!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Turan2003
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 12:11 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cümleten Selamün Alleyküm,

Degerli Dva Arkadaslarim, ben kendimde Almanya nin Berlin Sehrinde Kaliyorum.Ben ilk etapta sunu söylemek istiyorum, biz burdan yani Türkiyenin disindayken Türkiyenin Üzerine sinek bile kondurmamaya calisiyoruz ve kondur mu yoruzda. Ister Ermeni Sorunlari, Isterse Pkk sorunlari, onlarim hepsinin Hakkindan geliyoruz. Simdi siz ordan öyle bir yaziyorsunuz ki, sanki biz burada yan gelip yattiyoruz. Ben size bir Örnek vereyim, bir gün Belcika da bir eylence sallonunda toplanti yapan pkk yatakcilari, bizim o güzel bayragimizi kapini önünde yakiyorlar, bunu gören bir oglan cocugu hemen kosup babasin anlattiyor Baba bizim bayragimizi yakiyorlar diyor ve babasi duyar duymas hemen tüm dernekleri, Kahveleri Restoranlari dolasip millete haber veriyor, dernekler hemen almanyayla irtibata gecere almanya dan da gelenler oluyor ve ertesi gün bun biz oralari darma dagan yaptik 3 gün boyunca, her yeri param parca oldu belcikanin polisi direnemedi bile, en sonunda Belcikanin basbakani meydana cikip tüm türklerden Özürdiledi, cünkü o eylence salonu öyle p** lere verilirse olacagi budur. Simdi ben sag dan soldan duyuyorum millet bizim Kurtcularin sesi kesildi diyorlar ve arkadaslar bu benim zoruma gidiyor. Eger siz orada üc bes kökensiz itlerle bas edemicek olsaniz bile ki imkansiz bir se, burada ucaklar dolup tasar ver dakkika bir ucak kalkar. Bizim acilen hem dis dan hemde icden bir seyler yapmamiz gerekiyor Millet Kahraman Ülkücüler bekliyor, yani bizleri, provakasiyon diyorlar. Ulan ne provakasyonu Pi*ler bizim Vatanimizin ekmegini yigiyorlar sorna namusuzluk yapiyorlar. Ve namussuzlugun sonunuda nereye gittigini biliyorsunuz yani ÖLÜME. He sunu da bilin biz Sokaklara düserses, arkasi gelir polisler coplari bize indirmez gider o Itlere indirir hadin tek yumrukla onlariLinc edelim. Biraz belki aci konustum ama sunu Bilin DOST ACI SÖYLER. Hakkinizi Helal edin Duvalarim Hep sizinle.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
PENCE
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 1:47 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turan-neferi demiş ki:
PENCE..Anlaşılan şudurki senin görüştüklerin senin arkadaşlarında senin gibi..yani tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş..

benim görüstügüm insanlar bizzat ülkü ocagina üye insanlar... benim de anlatmak istedigim böyle insanlarin ülkü ocaklarindan uzaklastirilmasi cünkü cogu insan bu ocaklari kötü emellerine alet ediyo.. bunu soizde cok iyi biliyosunuz...
PENCE
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 1:49 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Turan2003 demiş ki:
Cümleten Selamün Alleyküm,

Degerli Dva Arkadaslarim, ben kendimde Almanya nin Berlin Sehrinde Kaliyorum.Ben ilk etapta sunu söylemek istiyorum, biz burdan yani Türkiyenin disindayken Türkiyenin Üzerine sinek bile kondurmamaya calisiyoruz ve kondur mu yoruzda. Ister Ermeni Sorunlari, Isterse Pkk sorunlari, onlarim hepsinin Hakkindan geliyoruz. Simdi siz ordan öyle bir yaziyorsunuz ki, sanki biz burada yan gelip yattiyoruz. Ben size bir Örnek vereyim, bir gün Belcika da bir eylence sallonunda toplanti yapan pkk yatakcilari, bizim o güzel bayragimizi kapini önünde yakiyorlar, bunu gören bir oglan cocugu hemen kosup babasin anlattiyor Baba bizim bayragimizi yakiyorlar diyor ve babasi duyar duymas hemen tüm dernekleri, Kahveleri Restoranlari dolasip millete haber veriyor, dernekler hemen almanyayla irtibata gecere almanya dan da gelenler oluyor ve ertesi gün bun biz oralari darma dagan yaptik 3 gün boyunca, her yeri param parca oldu belcikanin polisi direnemedi bile, en sonunda Belcikanin basbakani meydana cikip tüm türklerden Özürdiledi, cünkü o eylence salonu öyle p** lere verilirse olacagi budur. Simdi ben sag dan soldan duyuyorum millet bizim Kurtcularin sesi kesildi diyorlar ve arkadaslar bu benim zoruma gidiyor. Eger siz orada üc bes kökensiz itlerle bas edemicek olsaniz bile ki imkansiz bir se, burada ucaklar dolup tasar ver dakkika bir ucak kalkar. Bizim acilen hem dis dan hemde icden bir seyler yapmamiz gerekiyor Millet Kahraman Ülkücüler bekliyor, yani bizleri, provakasiyon diyorlar. Ulan ne provakasyonu Pi*ler bizim Vatanimizin ekmegini yigiyorlar sorna namusuzluk yapiyorlar. Ve namussuzlugun sonunuda nereye gittigini biliyorsunuz yani ÖLÜME. He sunu da bilin biz Sokaklara düserses, arkasi gelir polisler coplari bize indirmez gider o Itlere indirir hadin tek yumrukla onlariLinc edelim. Biraz belki aci konustum ama sunu Bilin DOST ACI SÖYLER. Hakkinizi Helal edin Duvalarim Hep sizinle.

eyvallah abi benimde anlatmak istedigim bu iste.-..
YigitBattal
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 4:38 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

PENCE demiş ki:
eyvallah abi benimde anlatmak istedigim bu iste.-..

Turan2003 sen değilsin dimi gardaş? :)
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 5:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hayatında bu dava adına kılını kımıldatmamış sahtekarların,ülkücüleri eleştiren laflarına ihtiyacımız yok.Her dini guruptan olabilirsiniz ama asla ülkücü değil.Ocaklara laf atan, eleştiren her edepsiz bu siteden atılmıştır ve atılacaktır.
Burada çakallar yaşatılmayacaktır.Sizler başıbozuk provakatörlersiniz,sizde ülkücü edebi ve disiplini yok.Sizde başa itaat yok.Ulan geldiğiniz ilk dakikada,ilk yazınızda eleştiriye başlıyorsunuz.Defolun gidin işinize bakın.Biz ne zaman ne yapılacağını sizden öğrenmiyeceğiz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 7:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

PENCE demiş ki:
durum tahminimden de kötü demekki...
sizler vatanda meydani bos birakirken biz burda Pkk lilarla savasiyoduk hergün , hickimse gelip avrupa daki ülkücüleri elestirmesin... bizler burda vatandan o kadar uzaktayken bile Türkiye ye söylenen en ufak kem lafta kan cikariyoduk.. ve Türkiyede cirit atan eskiya yi gördükce de neden diyoduk neden kimse bisey yapmiyo?? yoksa bizmi yalnis yapiyoruz...
bana kizilelmayi, kürsati soran arkadasim , nacizhane senin kadar biliyorum herseyi... allaha cok sükür cahil degilim , uzakta da olsam gelistirdim kendimi...
ama at gözlügünü cikarmak gerekiyo.. neden herkes aydinken biz ülkücülere cahil , kendini kurtlar vadisinde sanan maco kilikli insanlar olarak gözüyle bakiuliyo..??? bunu hicmi sormazsiniz kendinize...
Ben allah sükür her izine geldigimde bakiyorum nerde ülkücü dfaaliyet var diye... bana kimse kizmasin keisnlikle yazdiklarim gercektir...
ülkücü arkadaslarla oturup hadi konulari konusalim deyince aldigim cevap " tamam görüsürüz ama önce bir iki kizla görüsmem gerekiyo oluyo!" ve bi ilce nin eski ülkü ocagi baskaniyla da yakinligim var...ben bu adamdan birazda olsa feyiz alayim derken adami kurban etiylöe raki icerken görüyordum...
Simdi size sorarim , bana ordan atip tutmasi kolay diyenler... yazdiklariniza bi bakin .. yazilanlarin cogu " HEPSI GEBERECEK , ALLAH TÜRKÜ KORUSUN , HEPSININ KÖKÜNÜ KAZIYACAGIZ!" ve benzeri seyler... temennilerinize katiliyorum ama acaba bana ORDAN ATMASI KOLAY diyen arkadaslar sizin yaptiginiz daha cok atmak degilmi??
kaciniz cikti disari gösteri yapilirken elinde bayragiyla??? kaciniz karsi durdu?? amacim provake falan etmek degil zaten gördügüm kadariyla provakede olmayiz...
Benim anlatamadigim olay su... yada sizin anlamadiginiz... Bu ülkede belli gi grubu belli bir kesimi olusturuyoruz.. ve görüsümüz belli ,degilmi?? benim anlamadigim adamlar kapimizin önünde pkk apo diye bagirirken neden kimse tepki vermez... sormazlarmi nerde bu ülkenin delikanlilari diye... bu kadarmi duyarsizsiniz ya...

Vay be sizler varken bu memleketin sahipsiz olduğunu düşünmüştük fakat yanılmışız kardeş.Sizler gibi yürekli vatanını bayrağını bu kadar seven ülküdaşlar varmış bizler boşuna uykuarımızı gece yarıları bölüp bu memleketi nasıl felaha ulaştırırız diye düşünüyormuşuz.Kardeş ben seni Erzurumda Bayrak mitinginde en önde gördüm hatta Trabzonda,Kayseride,İstanbulda,Adanada,Elazığda daha sayamadığım 81 ilimde sen hep önde Türk bayrağı elinde Bu vatana sahip çıkmıştın.
Ben senin ne anlatmak istediğini anladım kardeş.
Sen diyorsunki çıkın meydanlara alın silahları elinize vurun kırın onlar mezara sizler hapise sürgüne eğer sizler bu ülkeden elinizi çekerseniz bizim gibi itlerde damlardan iner kurtların olmadığı bir meydanda istediğimiz gibi at oynatırız.Çok vatanını seviyorsan al eline silahı git meydana ilk mermiyi sen at bizlerde seni Hasan Tahsin gibi analım.Yok yüreğin yok bunları yapamayacaksan eteğini giy git ananın dizinin dibinde otur ve kısmetini bekle.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
asil_kan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 120

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 8:41 am    ileti konusu: EMRET REİS VURALIM !!! Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
NOT: EMİR GELMEDEN SOKAKLARA DÖKÜLEN KİŞİLERE SAYISINA BAKILMAKSIZIN ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI SAHİP ÇIKMAYACAKTIR!!!

yukarıdaki uyarıyı defalarca ülküdaşlarıma yollamıştım.. işte bu uyarıyı doğrular nitelikte bir açıklama;

Bazı basında yer alan ‘İstanbul’da 6-7 Eylül konulu resim sergisinin bir grup
tarafından basılıp, protesto edilmesine ilişkin’ haberle ilgili olarak Ülkü Ocakları
Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından yapılan açıklama aşağıda yer
almaktadır:

İstanbul’da sergilenmekte olan bir fotoğraf sergisinin, bir grup tarafından protesto
edilmesi hadisesinin, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi ve ülkücü
hareketle yakından uzaktan ilgisi bulunmamaktadır. Olay tamamıyla kişisel bir
hareket olup, Genel Merkezimiz tarafında da kınanmaktadır.

Hadiseyi gerçekleştiren Levent Temiz adındaki şahıs eski İstanbul İl Ocak Başkanı
olup, ancak bu kişinin şuan teşkilatlarımızla herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Her
kim olursa olsun, bu tür çirkin ve istenmeyen hadiseleri gerçekleştiren kişiler,
camiamız ve genel merkezimizce kabul görülmeyeceği, bu kişilerin camiamızda
barındırılmayacağını bir kez daha yinelemek isteriz.

Ülkücü hareket her zamanki gibi sağduyulu ve temkinli bir biçimde gerçek misyonunu
sürdürmeye devam edecektir.

Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi için ilgilerinize saygıyla sunulur.

Ülkü Ocakları Genel Merkezi
Basın ve Halklar Masası

En son asil_kan tarafından Pts Eyl 12, 2005 1:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 8:59 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve Rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

artık bu hükümete söylenecek bir şey yok ama şunu bilsinler ve o koca kafalarına soksunlar hem şerefsizler hemde başımızdaki ..ler Türkiye Türklerindi , Hala Türklerin ve yine Türklerin Olanacak ... Allah-ü Ekbâr

Allah ( azze ve celle ) yar ve yardımcımız olsun Allah ( azze ve celle) ye emenet olun gardaşlarım esselamün aleyküm ve Rahmetullah
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kazman
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 26

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 9:05 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜDASIM ASIL KAN

OLAY BU DUR BIZ LER SEKSEN YILLAR GIBI HESAP VERMEYE DEGIL

BU SEFER HESAP SORMAYA GELIYORUZ ---SANA SONUNA KADAR HAK VERIYORUM -ZATEN IS CIGRINDAN CIKTIK;TAN SONRA KIMSE KIMSEYI DAHI TUTAMAZ AMA EGER MÜSLÜMAN SAK OZAMAN DA ALLAH IMIZ EMRET;TIGI GIBI ÖNCE AKLIMIZI MANTIGIMIZI KULANA LIM!!!

GERISI ZATEN KOLAY VE ALLAH BIZE O GÜNLERI GÖSTER MESIN !!!

SAYGILAR SEVGILER
kazman
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 9:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

FİKİRDE LİDER GAZETE 7 Eylül 2005, Çarşamba

İSTATİSTİKLER
Toplam:

"Ülkücüleri sokağa çekemezler"

MHP Van İl Başkanı Meltem, PKK yandaşlarının illerinde toplu ayaklanma provası yaptıklarını belirterek, "Bu çapulcular şunu iyi bilsinler ki, MHP yi hiçbir güç sokağa çekemeyecektir. Güvenlik güçlerimiz eninde sonunda bu insanlık düşmanlarının hakkından gelecektir" dedi.

Hiçbir güç bizi sokağa çekemez

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van İl Başkanı Adnan Meltem, "DEHAP ve yandaşı terör örgütü PKK yandaşları adeta AKP hükümetinin şımarak çocukları edasıyla, oturmuşlar devletin valisi ve emniyet müdürü ile pazarlık ediyorlar" dedi. MHP Van İl Başkanı Adnan Meltem, OTADOĞU'ya yaptığı açıklamada, PKK yandaşlarının geçtiğimiz haftasonu Gemlik çıkartması sonrasında basın açıklaması yapamamalarının ardından, Türkiye genelinde yaptıkları eylemlere toplu ayaklanmayı çağrıştırdıklarını söyledi. Meltem, "PKK yandaşları başta Diyarbakır ve Van olmak üzere Ülke genelinde adeta toplu bir şekilde ayaklandılar. Her yere saldırarak, yakıp yıkıyorlar. İmrallı'da yatan terörist başı Abdullah Öcalan'dan aldıkları talimatları uygulayan, gözü dönmüş teröristler meydanı boş bularak, bölücü kinlerini kusmaya devam ediyorlar" diye konuştu.

Polis çaresiz

Türkiye genelinde ve özellikle Van'da gelen olaylarda polisin çaresiz olduğunun altını çizen Adnan Meltem, "Başta İçişleri Bakanı olmak üzere, Van valisini ve emniyet müdürünü istifaya çağırıyorum. Türk polisinin eli kolu bağlı. PKK yandaşları adeta AKP'nin şımarık çocukları edasıyla oturmuşlar devletin valisi ve emniyet müdürü ile pazarlık ediyorlar. Bu gücü de Başbakan Erdoğan'ın 'Kürt sorununu görmezden gelemeyiz, biz bu sorunu demokrasi ile çözeceğiz'şeklindeki sözlerinden almaktadırlar. Teröristler Van'ınmızı savaş alanına çevirdiler. Rastgele sağa sola ateş ediyor ve önüne gelen yerleri yakıp yıkıyorlar. Van'da açık bir tek dükkan bulamazsınız. Esnafa zorla kepenk kapattırıyorlar" şeklinde konuştu.

Ayaklandılar

Başta AKP hükümetine ve tüm ülke insanına seslendiğini belirten MHP Van İl Başkanı Adnan Meltem,"Buradan Türk milliyetçilerinin sesi olan ORTADOĞU gazetesi vasıtasıyla tüm Türkiye'ye sesleniyorum; Bu toplu ayaklanma değildir de nedir. Ama devletimiz güçlüdür. Bu çapulcular şunu iyi bilsinler ki, MHP yi hiçbir güç sokağa çekemeyecektir. Güvenlik güçlerimiz eninde sonunda bu insanlık düşmanlarının hakkından gelecektir" dedi.

Bu haber 342 kez okunmuştur Kategori: Siyaset

YAZARLAR
. ORTADOĞU

ORTADOĞU BASIN MESLEK İLKELERINE UYMAYA SÖZ VERMİŞTİR.
İLERİ GAZETECİLİK adına Zeki SARAÇOĞLU
Ortadoğu Gazetesi © 2005
kazman
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 9:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

6-7 Eylül Sergisi'ni ülkücüler bastı

Yumurtalı saldırıda bulunan ülkücüler, fotoğrafları söküp yere fırlattı. MHP İl Başkanı Barutçu, 'Bilgimiz yok' dedi

GÜRKAN AKGÜNEŞ İstanbul

Gayrimüslimlere yönelik olarak 50 yıl önce yapılan yağma ve tahribi anlatan "6 - 7 Eylül Olayları Sergisi" ülkücülerin saldırısına uğradı.
Tarih Vakfı, Helsinki Yurttaşlar Derneği ve Helsinki İnsan Yerleşimleri Derneği'nce, Beyoğlu'ndaki Karşı Sanat Galerisi'nde açılan sergiye ilk tepki, MHP Üsküdar İlçe Teşkilatı ve Kadıköy Türk Ocağı Vakfı Üyesi Aynur Saydam'dan (65) geldi. Sergiyi bölücülükle suçlayan Saydam, "Kapanmış bir yara neden kaşınıyor?" dedi. Türkiye Sivil Toplum Kuruluşları Birliği yöneticisi olduğunu söyleyen Ramazan Kırkık, Saydam'a destek verirken, bazı konuklar protestoya tepki gösterdi.
Bir süre sonra, salona gelen ve aralarında eski Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Levent Temiz'in de bulunduğu 7 - 8 kişi, fotoğraflara yumurtalı saldırıda bulundu. "Türkiye Türk'tür, Türk kalacak", "Ya sev ya terk et" sloganları atan grup, fotoğrafları sökerek yere fırlattı. Gruba müdahale eden polis, bazı kişileri gözaltına aldı. Karşı Sanat'ın sahibi Feyyaz Yaman, böyle bir olay beklediklerini kaydetti.

'Desteklemiyoruz, ama...'
MHP İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu ise teşkilatlarının olayla ilgili bilgisinin olmadığını söyleyerek, "İnsanlık dışı bir olayı destekleyecek değiliz. Ama serginin, 50 yıl sonra böyle bir dönemde ortaya çıkarılmış olmasını enteresan buluyorum" dedi.

KAYNAK MILLIYET

BIZ SOKAGA INMEYIN DIYORUZ !!!!!!!
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 12:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sabrimiz tasarsa ne olacagi malum, ama bu ahmaklarda bunu anliyabilecek zeka nerde?
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 12:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ulkucu ulkucudur1 Ister Turkiye'de ister Avrupada, ister uzayda! Yok biz daha iyiyiz, yok biz daha cok calisiyoruz, bunlar cocukca laflar!
derkurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 1:24 pm    ileti konusu: AB Alıntıyla Cevap Gönder

Bütün olaylar Avrupa destekli oluyor! Avrupa Ülkeleri Kürdleri destekliyor! Önde gelen Ülkeler Fransa,Belcika,Almanya ve Hollanda. Bunun tek nedeni Türkiyeyi ABdeye almamak icin. Onarin görmek istedigi olaylar. Onar 12Eylül istiyor ve böylece Türkiye den kurtulmak. Kürdler Irak'da Devlet kurmak istiyor bu hayal devlete Güneydoguyu'da Katmk istiyorlar.

Türkiyenin Avrupa sevdasini anamis degilim. Avrupanin ekonomisi ABD bagli oldunundan her gecen gün kötüye gidiyor.
ABD ve Ab nin sonu yavas yavas yaklasiyor.Yeni büyük güc CIN geliyor.
Cinliler Ruslarlan bereber olup kendilerine Koalisyon kuruyor.
Türkiyeye de ortaklik teklif ediler. Ama Türkiyenin gözu ABdede.
Niye Türkiye diger Türk ülkelerilen bereber bir Koalisyon kurmuyor???????

Türkiye cok ve cok passiv kaliyor.

Bu Vatan bizimdir. Bizim kalacak
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız