Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - YETER ARTIK SABRIMIZI TAŞIRMAYIN!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 1:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

7 Eylül 2005

MALTADAN SAVALAN' A...

“Bütün bu olmazların olduğu dakikalarda Hocalı meydanının diğer tarafında tek kale bir futbol maçı hazırlığı vardı. Oyuncular oldukça iddialı ve bir o kadar da istekliydiler. İki kesik kadın başını kale direği yapmışlar ve bu arada bir top arayışına girmişlerdi.

Traşlı bir çocuk bulup getirdiklerinde ise Ermeni çeteci sevinçle bağırdı:

- Asiga maz çuni yev bızdıge, aveg gındırnadabidi. Gıdıresek... (Bu hem saçsız hem de küçük, iyi yuvarlanır. Kopartın...)

Aynı anda çocuğun gövdesi bir tarafa, başı da orta yere düşmüştü…

Ermeniler zafer naraları atarak, kanlı postalları ile kesik çocuk başına vuruyor, vuruyorlardı…

Ve dünya, dönmeye devam ediyordu…

Bu acıya yer ve gök nasıl dayandı!.. Canlı cansız varlıklar niye hareketlenmedi acaba!.. Yıldızlar birbirine çarpıp dünyanın başına niye yağmadı!.. Hızarla kollar, ayaklar kesilirken, güneş niye parçalanmadı!.. İnsanlar teneke gibi katlanırken, gökkubbe niye dürülmedi!.. Bebek, boyu kadar bıçakla annesinin memesine şişlenmişken, dağlar niye yürümedi!.. Yavrular kazanlara atılırken, denizler niye kaynamadı!.. Hazangül karlar üstünde bebeği ile uzanmışken, ay niye sönmedi!.. Bir kasırga çıkıpta yer yüzündeki bütün binaları niye temelinden söküp de göklere savurmadı!.. Hani özlem ve hasretle beklenen o kutlu gün niye gelmedi!.. Kıyamet!..

Hayır, canlı, cansız eşya ve bütün mahlukat, yerküre tarihinin bu ağır imtihanında sınıfta kalmıştı…

Ermenilerin elinden kurtulanlar, saatler sonra çevre köylere ulaştığında ise kötü haber duyulmuş oluyordu.“

Evet bu dehşetle okuduğunuz satırlar bir kurgu değil. Gerçeğin, Ermeni gerçeğinin ta kendisi. Ülkücü Yazar Yusuf Hoca’nın o günleri anlattığı KAN FIRTINASI aldı eserinde bu cümlelerle anlattığı ve fotoğraflarla belgelediği o kara günde; Azerbaycan’ da, Hocalı’da, insanlık tarihinde eşine ender rastlanacak bir barbarlığa imza atmıştı Ermeniler. “Harda Türk varsa oralıyam” sözünü şiar edinen bir avuç Ülkücü’ nün yüreğine bomba gibi düşmüştü bu ve benzeri haberler.

Ülkücü Teşkilat’ lar birbiri ardına yayınladıkları bildiriler, astıkları pankartlar ve tertipledikleri mitingler ile kamu oyunun dikkatini bu bölgeye çekmeye çalışırken, çok daha somut adımlar da atılıyordu şüphesiz. Bir yandan Ankara’ da bir milyon Ülkücü’ nün katılımıyla “ERMENİSTAN’ I TELİN MİTİNGİ” tertip edilirken, diğer yandan gönüllü Ülkücülerden müteşekkil özel bir ekip Azerbaycan topraklarına ulaştırılıyordu. Başbuğ Alparslan Türkeş’ in düşü aslında sadece Türkiye’den değil, Atayurdumuzun dört bir yanından gelecek TÜRKLÜK SEVDALISI yiğitlerden özel bir güç oluşturmaktı. Bu büyük düşün tohumları da öncü güç olarak giden kendi seçtiği Ülkücü’ ler tarafından atılacaktı. Türk’ ün olduğu her yeri vatan bilen Ülkücüler’ in elbette Odlar Yurdu Can Azerbaycan’ da yaşananlar karşısında suskun kalmaları beklenemezdi.

Ülkücü’ lerin Türklük Sevdasını anlamlandırmakta güçlük çeken dışımızdakiler tarafından bu konu çoğu zaman gündeme getirildi. Bu konu üzerine kitaplar bile yazıldı. Ancak yazılanların hiç biri somut verilere dayanmıyordu. Öyle ki, ömrünün hiçbir safhasında Azerbaycan’da bulunmamış rahmetli Abdullah Çatlı bile bu ülkede yani Azerbaycan’ da darbe girişiminde bulunmakla suçlanıyordu.

Hatta dün gibi hatırlıyorum. O günlerde sosyalist bir dergi “SİLAHLI ÜLKÜCÜLER NAHCİVANDA” başlığıyla ortalığı yaygaraya vermişti. Dergi sayıları yirmi bini aşan Ülkücülerin Azerbaycan’da ihtilal yapacaklarını iddia ediyordu.

Bu enformatik bombardıman içerisinde, Ülkücü Yazar Yusuf Ziya ARPACIK, ya da Ülkücü Hareket içerisinde bilinen, tanınan ismiyle Yusuf Hoca’ mın kaleme aldığı ve baskıdan önce okuma fırsatı bulduğum KAN FIRTINASI adlı eserin bu alandaki boşluğu dolduracağını düşünüyorum.

Zorunlu ikametgahı taş medreseden çıkar çıkmaz, sabrını, çilesini azık eyleyip yollara düşen Yusuf Hoca bu kitabıyla yakın tarihe ışık tutuyor ve pek çok bilinmeyeni yalın Türkçesiyle gözler önüne seriyor.

Doğrusu bir savaşçının, kaleminin böylesi hassas olacağını hiç düşünmemiştim. Ancak Yusuf Hoca kalemiyle adeta Hz. Mevlana’ nın “testide ne varsa dışına o sızarmış” sözünü doğruluyor. Kitabın kapağını açtığınızda kendinizi adeta bir başka iklimde buluyorsunuz. Zaman içerisinde tılsımlı bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Kitaba dair fazlaca bir şey söyleyecek değilim. Tıpkı önceki iki eseri “BAŞEĞMEDİLER” ve “YOLBAŞI” nda olduğu gibi, bu eseri de tanımlayabilecek en güzel cümle şüphesiz “İKİ KAPAK ARASI BİR KİTAP DEĞİL BİR YÜREK…”

Maltadan SAVALAN’ a uzanan soylu kavgayı, bu kavganın YOLBAŞÇISI’ nı ve TURAN SOYLU YİĞİT SAVAŞÇILARINI minnetle selamlıyorum..

YOLLLARI YOLUMUZ, İZLERİ İZİMİZ, KİNLERİ KİNİMİZDİR…

VE ZALİMLERE KARŞI KİNİMİZ, DİNİMİZ GİBİDİR..

Vesselam
ulkum.com
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Volkan1989
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 2:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gün gelecek hepsi geberecek bu hesap sorulmali bu köpeklerden bu daglar taslar türkündür bu hesap sorulacak insan oglan cana kiymaz mehmetcikler sehit düstü bu hesap sorulacak hainlerin yaptiklari yanina kalirmi bu hesap sorulacak
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Eyl 07, 2005 10:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

Karşı Sanat'ın sahibi Feyyaz Yaman, böyle bir olay beklediklerini kaydetti.

İşte olayların provakasyon olduğunun en büyük ispatı.Bu sergiyi açanlar bu saldırının olacağını biliyorlardı.Neden bunca sene sene sonra 6-7 eylül gündemde.Ben bu olaydan 1 gün önce sakin olalım derken bu olayları hatırlattım ve örnek verdim.Aptala malum olurmuş,bir gün sonra başımıza geldi.
Levent reisi anlıyorum ama,bu olaylar olmamalıydı.Bakın bu olay sonucu ne oldu?M.ALİ BİRANT denilen sahibinin sesi"hani Bahçeli,benim elemanlarım,bilgisayar ile dolaşacak dediydi" diye,genel başkanımızın ekibine hakim olmadığını,ya da yalan söylediğini kasdetti,dalga geçercesine.Leventin cesaretini takdir etmemek elde değil,belki biz de yapardık ama,görüyorsunuz merkezi güç duruma düşürüyoruz.Onun için bu münferit hareketleri bırakmak gerekir.Ve dediğim çıktı,teşkilat da sahip çıkmadı.Biz size herzaman doğru bildiklerimizi ve talimatları söylüyoruz.Sizi hiç kandırmadık.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
asil_kan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 120

İletiTarih: Per Eyl 08, 2005 7:23 am    ileti konusu: sağduyu çağrısı Alıntıyla Cevap Gönder

Bazı basında yer alan ‘İstanbul’da 6-7 Eylül konulu resim sergisinin bir grup
tarafından basılıp, protesto edilmesine ilişkin’ haberle ilgili olarak Ülkü Ocakları
Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından yapılan açıklama aşağıda yer
almaktadır:

İstanbul’da sergilenmekte olan bir fotoğraf sergisinin, bir grup tarafından protesto
edilmesi hadisesinin, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi ve ülkücü
hareketle yakından uzaktan ilgisi bulunmamaktadır. Olay tamamıyla kişisel bir
hareket olup, Genel Merkezimiz tarafında da kınanmaktadır.

Hadiseyi gerçekleştiren Levent Temiz adındaki şahıs eski İstanbul İl Ocak Başkanı
olup, ancak bu kişinin şuan teşkilatlarımızla herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Her
kim olursa olsun, bu tür çirkin ve istenmeyen hadiseleri gerçekleştiren kişiler,
camiamız ve genel merkezimizce kabul görülmeyeceği, bu kişilerin camiamızda
barındırılmayacağını bir kez daha yinelemek isteriz.

Ülkücü hareket her zamanki gibi sağduyulu ve temkinli bir biçimde gerçek misyonunu
sürdürmeye devam edecektir.

Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi için ilgilerinize saygıyla sunulur.

Ülkü Ocakları Genel Merkezi
Basın ve Halklar Masası
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Per Eyl 08, 2005 9:53 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

08.09.2005
İstanbul’a hilafet bayrağını dikeceğiz

Fatih Camii avlusuna geçen cuma namazı çıkışı kürsü kurup hilafet çağrısı yaptıktan sonra kayıplara karışan Hizb-ut Tahrir’in firari lideri Yılmaz Çelik, gazetelere bir bildiri fakslayarak meydan okudu. Olayın üzerinden 5 gün geçmesine karşın bulunamayan Çelik, Hizb-ut Tahrir Resmi Sözcülüğü Türkiye Vilayeti antetli mektupta, şöyle dedi:

‘Adı ister AKP, ister CHP ya da ne olursa olsun hiçbiri Hizb-ut Tahrir’in ve onun bayraktarlığını yaptığı Hilafet fikrinin yükselişini asla durduramayacaktır. Kalplerdeki korkunun derinliğini daha da artıracağız. Unutmayın! Ve hafızanıza yerleştirin. Dün bizler Hizb-ut Tahrir olarak Fatih Camii’ne ümmete bir nidada bulunmak için geldik. Allah’ın izniyle bir dahaki gelişimiz Hilafet bayrağını İstanbul’a dikmek için olacaktır!’

arkadaşıma yolla arşivime ekle yazıcı için

Yorum Sayısı: 3 / 30 Yorumlarınızı Yazınız diğer yorumlar >>>

Nil Ozok 08.09.2005 - 10:26
Tüm tarihimiz boyunca ülkemizi bölmeye çalışan insanlarla uğraşıp duruyoruz. Ya bu ne cüret. Bu adamlardaki cesaret nereden geliyor. Koskoca Türkiye Cumhuriyetine nasıl tehdit edersiniz. Yahu bu adamlar gerçekten deli ve bir o kadar da cahil. Ne kötülük gelirse, cehaletten gelir. doğru. Böylelerini A...devamı

undo redo 08.09.2005 - 10:17
28 şubatı getiren manzaraları tekrar yaşamaya başladık.AKP hükümeti kendi ipini çekti.başbakan ve yardımcılarıda takiye yapıyorlar.bu ülkenin aydınlık insanları bu tür hareketlere asla izin vermeyecektir.ancak;emniyet güçlerine çağrım,bunları susturmaları.

Aydin Tomak 08.09.2005 - 10:11
Yilmaz Celik`in hilafetin ne oldugundan haberi yok,masa olarak kullanilan,ipleri baskasinin elinde olan kukladan baska birsey degil.Turkiye varoldugu muddetce laiktir ve laik kalacaktir.Bu ve bunun gibi kara kafalilari bizler (turkler) tukurukle bogmamiz gerekir. Hilafet hayal ve ruyasinda uyumakta o...devamı

Yorum Sayısı: 3 / 30 Yorumlarınızı Yazınız
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Cum Eyl 09, 2005 9:23 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

EN SEVMEDIGIM GAZETECI NEDIYOR????? 09.09.2005

Mehmet Ali BİRAND
Erdoğan: Gösterilerin terörden farkı yok

mabirand@e-kolay.net

Başbakan son sokak olaylarına nasıl bakıyor? “Kürt sorunu” demekten pişman mı? Bu gösterilerin perde arkasını anlatırken bana çok net konuştu. Meğer işin içinde iş varmışta, haberimiz yokmuş.

Başbakan ile son gelişmeler konusunda, bir bölümünü Kanal D Haber için, diğer bölümü “yazılmamak” kaydıyla uzun bir konuşma yaptım.

Doğrusu, Başbakanın daha gergin ve kaygılı olacağını bekliyordum. Kaygısı var, ancak gelişmeleri kontrolden çıkarabilecek kadar tehlikeli görmüyor. Kimlerin ne yaptığını, PKK yandaşlarının neden sokağa döküldüklerini, hangi amaçla harekete geçtiklerini biliyor ve çok net konuştu: “Bu iş böyle devam etmeyecektir... Tırmandırdıkları sürece, güvenlik güçlerinden aynı sertlikte yanıt alacaklar... AB’yi engellemek istiyorlar, ancak yapamayacaklar...” dedi.

“Kürt sorunu” dediği için bu gösterilerin başlamadığının altını çizdi. Diyarbakır konuşmasının yarattığı “beklentilerin” farkında. Ancak sorulara verdiği yanıtlardan yeni bir yaklaşım hazırlığının bulunmadığı izlenimi aldım. Başbakan da, AKP seçim programı içindeki adımların atılmasıyla yetinileceğini ortaya koydu. Anlaşılan, bazı çevrelerdeki beklentiler istedikleri gibi sonuçlanmayacak.

Başbakan, insanların sokağa dökülmeleri, şehir şehir dolaştırılıp molotof kokteylleri atıp etrafı yakıp yıkmalarını PKK içi çekişmelere, DEHAP’taki fraksiyonlara bağlıyor.

Bıraktığı genel izlenim, bu olayların Türkiye’yi eski günlere götürmeyeceği ve bir süre sonra yeniden rayına oturacağı şeklinde.

Bu arada, görsel medyadan şikayetçi olduğunu da söylemem gerekir. Yazılı medya’nın çok daha sorumlu davrandığını, gelişmeleri abartmadığını, ancak görsel medya’nın ekrana “AMAN TAHRİĞE KAPILMAYIN- SOĞUKKANLILIĞINIZI KAYBETMEYİN” yazıları yazıp 15-20 dakika en tahrik edici görüntüleri, “Ne yapalım, haber yapıyoruz” diye vermesinin, abartı olduğuna dikkat çekti. Olaylara karışanlar 500-600 kişiyi geçmezken, bu görüntülerin, büyük bir kalabalık varmış izlenimi verdiğini söyledi.

Erdoğan’a göre, bu tip yaklaşım ülkeye zarar vermekten başka bir işe yaramıyor.

Başbakan ile Avrupa Birliğini de konuştum.

3 Ekim’de bir yol kazası bekliyor mu, yoksa bu iş bitti mi? Masaya oturmaktan vazgeçebilir mi?

Erdoğan, bu konu açılınca daha çok gerildi.

Yarınki yazımda bu konunun ayrıntılarını vereceğim.

* * *

BAHÇELİ’DEN BEKLENEN...

PKK’nın ne yapmak istediği çok açık şekilde ortada.

“Ya benim yandaşlarıma genel af, Öcalan’ı da izalasyondan çıkart veya ben bu ülkeyi darma duman ederim” mesajı veriyor.

Nasıl yapmak istediği de apaçık ortada.

Terör, Uluslararası desteğini azalttığından dolayı, sokaklara dağılıyor. Çoluk çocuğu otobüslere bindirip, molotof kokteylleriyle gittikleri yerleri savaş alanına çeviriyor.

Hedefleri de, özellikle Ülkücüler. Zira ülkükülerin bu konudaki duyarlıklarını biliyorlar. Ülkücü gençliği tahrik edip kavga çıkartmayı arzuluyorlar.

Eminim, PKK yanlıları Bozüyük’te, ülkücü işareti yapan bir kalabalığın sardığı ve birkaç yüz Kürt gencinin bulunduğu otobüslerden birinin alev almasını ne kadar istemişlerdir. Eğer o Kaymakam olmasa, o müftü araya girmese, olaylar büyüse ve orada 40-50 kişi yanarak ölse, Türkiye nasıl karışırdı, bir düşünün.

Anlaşılan, PKK’nın istediği de bu...

Bunun hemen 1-2 gün sonrasında, yine Ülkücü oldukları ileri sürülen bir grubun, 6-7 Eylül sergisini basması olayı yaşandı. Bu tepki, sanki 6-7 Eylül olaylarının ne kadar iyi olduğu, imkan olsa şimdi tekrarlanabilirmiş mesajı veriyordu.

Aklıma MHP lideri Bahçeli’nin bir süre önceki bir demeci geldi. Demokrat çevrelerden çok alkış, MHP muhalefetinden ise eleştiri almıştı.

Bahçeli, bu konuşmasında Ülkücüleri sokakta kavga ederken değil, bilgisayarı başında görmek istediğini söylüyordu.

Çok doğru bir saptamaydı.

Ülkücü hareketin tümüyle MHP tarafından yönlendirilmediğini biliyorum. Farklı grupların rekabetinin de farkındayım.

Ancak belirli bir noktaya kadar.

Ülkücü hareketi tahriklerden korumak, PKK’nın hazırladığı tuzağa düşürmemek yine de liderin görevidir. Bahçeli de bu devlet sorumluluğuna ve siyasi sağduyuya sahip bir liderdir.

Öylesine duyarlı bir dönemden geçiyoruz ki,”tahrik oldum” gerekçesiyle, hesapsız bir adım öylesine korkunç sonuçlar doğurabilir ki, sonradan ne kadar pişman olsak dahi, ülkeyi kurtaramayız.

Ülkücülük 6-7 Eylül olaylarının doğruluğunu savunmak olamaz. Bu mantık Türkiye’mizi 2000’li yıllara taşıyamaz.

İşte bundan dolayı, şimdi Bahçeli’nin liderliğine daha fazla ihtiyaç var...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
sancaktar
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 90

İletiTarih: Cum Eyl 09, 2005 2:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

istanbul eski ülkü ocakları başkanı Levent Temiz, değerli bir insandır. yapmış olduğu eylem yüreklicedir cesurcadır. birilerinin bunu yapması gerekirdi, yapıldı. Levent temiz ocaklardan uzaklaştırılarak bence hata yapıldı. açıkçası neden uzaklaştırıldı onu da tam bilmiyorum.eğer bilen varsa anlatsın. ama ben yine de Levent Temiz'in bilinçli idealist biri olduğuna inanıyorum...
asil_kan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 120

İletiTarih: Cum Eyl 09, 2005 4:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sancaktar demiş ki:
istanbul eski ülkü ocakları başkanı Levent Temiz, değerli bir insandır. yapmış olduğu eylem yüreklicedir cesurcadır. birilerinin bunu yapması gerekirdi, yapıldı. Levent temiz ocaklardan uzaklaştırılarak bence hata yapıldı. açıkçası neden uzaklaştırıldı onu da tam bilmiyorum.eğer bilen varsa anlatsın. ama ben yine de Levent Temiz'in bilinçli idealist biri olduğuna inanıyorum...

Levent Temizin yaptığı başına buyrukluktur.. ortada bir sorun varsa bu hepimizin sorunudur,bir dert varsa hepimizin derdidir.. ve bir eylem yapılacaksa hep beraber yapılır.. bu dava ucuz kahramanlık peşinde koşan insanlarla yürümez.. birimiz hepimiz;hepimiz birimiz için derler ya ;işte bu söz tam bizim için söylenmiştir.. aldığımız bütün kararlarda ve attığımız bütün adımlarda beraber olmak zorundayız.. bu iş ancak böyle yürür.. birlik ve beraberlik davanın yürümesinde olmazsa olmazlardandır..

En son asil_kan tarafından Pts Eyl 12, 2005 1:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Cum Eyl 09, 2005 6:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ortada bir yanlış vardır ve bu davaya zarar vermiştir.Bu hatayı yapan kim olursa olsun konumu gereği desteklenmemeli ve alkışlanmamalıdır.Bizler için önemli olan bu safhada davanın selameti ve zarar görmemesidir.Ucuz kahramanlık peşinde koşanların kendi duygu ve düşüncelerine hakim olamadan yapmış oldukları hatalar direk davaya zarar vermekte ve yıpratmaktadır.
Kişilerin konumu ve makamları bunu yapmalarını gerektirmez aksine bu sorumluluk onlara sabır duygusunu diğer fertlere göre daha fazla sahiplenme yükünü yüklemektedir.Bu davada mevki ve makam sahiplerinin amacı davaya zarar vermek değil aldıkları bayrağı en üst seviyelere taşımak için gerektiğinde canını bile vermektir.
[/i]
ihsanalperhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Cum Eyl 09, 2005 8:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yüce Allah davamızda hepimize yardım etsin saın kardeşlerim
ama bir sorun var hükümet organize şuç lideri adı altında bazı dava insanlarını teker teker alıyor bunun amacı ortalıkta dolaşan kürt ve rus mafyasına yol açmak
Ama Bü ülke sahipsiz değil unutmasınlar!!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder YIM MSNM
MERT23
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Cum Eyl 09, 2005 9:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

biz davamıza yeni dava adamları çıkararak sahip çıkmasını biliriz gardaş.birde şu başkanı anlayabilsek.yolumuzu bi görebilsek
mavera_61
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 28

İletiTarih: Cmt Eyl 10, 2005 4:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eğer kendini Türk hissediyorsan ve Türklüğe hizmeti borç biliyorsan , düşmanların cephesini belirlerken sende Türk cephesini oluştur!

Türk Diriliş Birliği saflarına...!

Dünyada kalsakta tek kişi,
Devam edecek Türk Dirilişi

www.turkdirilisi.org Türk-DB
yamtar38
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 69

İletiTarih: Cmt Eyl 10, 2005 9:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

www.memleketinsesi.net herkesi buraya bekliyorum. ankette bu memleketin sorunlarını kim çözer diye bir soruda chp ve mhp yarışıyor chp az önde gidiyor.göreyim sizi ülküdaşlarım
bizim varlığımızı hissetirelim onlara...
tolgakaraca
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 116

İletiTarih: Pzr Eyl 11, 2005 7:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜCÜLER BİRDİR DİRDİR!!KİMSE KORKMASIN...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız