Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - en iyi kürt ölü kürttürrrr
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 14, 15, 16  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 10. sayfa (Toplam 16 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ihtilal33
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 45

İletiTarih: Per Eyl 15, 2005 3:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ZATEN TÜRK KÜRT KARDES DİYE DİYE BU HALLERE GELDİK BİZ KARDES DEDİKÇE ONLAR BİZİ ARKAMIZDAN VURDU BATSIN BÖYLE KARDESLİK
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Per Eyl 15, 2005 4:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayin gonuldaslarim,
PKK ile Kurtu ayni kategoriye koyarsaniz PKK en buyuk ikinci emeline ulasir. Beyinleri yikanmislara elbette gereken yapilacaktir, fakat PKK'yi sevindirmeyelim.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Ozel-Tim
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Per Eyl 15, 2005 7:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdaslarim atatürk zamaninda bu kürtlerle yani bizler ve kürtler savastik canakale savasinda onlarda vardii hepsi degil belki ama vardii o bayragimizin üsütündeki kanin üstünde kürtlerinde kani vardir bunu unutmayin ben 16 yasindayim bunlari biliyorum genc ülküdasim genc bozkurt ama atatürk bunlarin bölücülük yapcagini biliyordu (kesinlikle hepsi degil) ama yaptilar atatürk o zamanda kürtleri vurdurdu ve (sahte hocalari astirdi) hoca astirdi ama hoca degildi atatürkün bir hattasi var ülküdaslarim BU KÜRTLERI OZAMANDA VURACAKDIKI BUNLAR OLMICAKDI. bakin simdi kürdistan pesin deler vatan bölemediler gitiler iraka kuracaklar. ben almanyada (PKK kürdistan) addli dernege gitim arkadasimla arkadasimda PKKli ama arkadasim ama öylee samimi degil merhaba merhaba selamun aleykum aleykum selam yani.
bir gün yani gitik ama bir isi vardi onun bende tesadüfgfren gördüm gitim bana biraz anlati benim ülkücü oldugumu bilyior dediki türkiye apo yu salsin iraka getirsin istiyoruz ve irakin yarisi bizimdir yani teror bundan dedigim gibi bunlar ilk lerde türkioyeyi bölmek istedi biz türk milleti olarak bize bisey yapaminca gitiler iraka ülküdasim iste hayat böyle bir gün pkkli ülkücüye yardim eder ülkücü pkkliya yani cook olaylar olmus ben biliyorum bir ülküdasimiz pkk linin evinde kalmis ve pkk liymis kulaga sacma geliyor ama biz kardesiz kürrt türk kardesdir ama pkk ya ölümüne karisyim yani yeri olmadigi icin diyorum terbiyemde müsayit etmiyor aff edersiniz pkk diyince küfür etmekm istiyorrum ama yani ben size bunu anlatmaya calisiyorum hepinizden allah razi olsun cCc NE MUTLU TÜRKLÜM DIYENE cCc ÖLMEZ BU HAREKET ÖLMEZ BU DAVA cCc
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Kibris74
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 150

İletiTarih: Per Eyl 15, 2005 10:43 pm    ileti konusu: hakkari de sehit verdik Alıntıyla Cevap Gönder

Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’ne bağlı Derecik mevkiinde askeri aracın mayına çarpması sonucu ilk belirlemelere göre 2 askerin şehit olduğu, 3 askerin de yaralandığı bildirildi.

--------------------------------------------------------------------------------

Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nde askeri bir araca teröristler tarafından düzenlenen mayınlı saldırıda 2 asker şehit oldu, 6 asker yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Ortaklar Jandarma Karakol Komutanlığı’nda görevli askeri araç, Derecik mevkiinde seyir halindeyken teröristler tarafından yola döşenen mayın patlatıldı. Patlamada, isimleri henüz öğrenilemeyen 2 asker şehit oldu, 6 asker yaralandı. Yaralı askerler, askeri helikopterlerle Hakkari Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayı doğrulayan Hakkari Valisi Erdoğan Gürbüz, hain saldırıyı kınadı. Vali Gürbüz, kendisine telefonla gelen ilk bilgiye göre, saldırıda 2 askerin şehit olduğunu, 6 askerin de yaralandığını belirtti. Vali Gürbüz, olayla ilgili ayrıntılı açıklamanın daha sonra yapılacağını söyledi.
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Eyl 15, 2005 11:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Levent-Turan demiş ki:
Reis74 ün bu konudaki yazdigi baslik nedeniyle atildiysa Görevliler cok yanlis yapmisdir.
Ben onun dogrulari söylediginin kanatindayim bu bazilarinin isine gelmiyor herhalde.

En iyi Küt ölü türktür DEMEk= FASCHISTLIKTIR BU SITEDE FASCHISTLIGE GÖZ YUMAN ARKADASLAR GÖRÜYORUM.
Bi millietci Türk olarak yapmayin yeter artik diyorum.

bu yazdiklarim eger Milli ruha ülkücülüge yanlis bi yorumsa HEMEN ÜYELIGIMI IPTAL EDIN. AMA isinize gelmeyen nedenlerle iptal edicekseniz buyrun edin.

Sen once reis74'un tum yazilarini oku sonra ahkam kes. O dediki AB Turk genclerine muhtacmis hepsini ise alcakmis. Sende ayni fikirdemisin?
Bu basliga kac yuz tepki geldi say oku sonra ahkam kes. Tumyazilari okuma zahmetinde bulunmassan boyle kendini rezil edersin!
Fasistlik kelimesini yazmayi ogren, sonra camur at!
BayPipo74
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 1:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

adigek demis ki:

[size=9]Sen once reis74'un tum yazilarini oku sonra ahkam kes. O dediki AB Turk genclerine muhtacmis hepsini ise alcakmis. Sende ayni fikirdemisin?
Bu basliga kac yuz tepki geldi say oku sonra ahkam kes. Tumyazilari okuma zahmetinde bulunmassan boyle kendini rezil edersin!
Fasistlik kelimesini yazmayi ogren, sonra camur at![/quote]
[/size]

cevap
Bak arkadasim önemli olan Fasist kelimesini dogru yazmak degil onun anlamini bilmektir.Ben Reis74´ün bütün yazilarini okudum ve etkilendim.Arkadas gayet basiscil bir caba gösteriyor Kürtlerin ve Türklerin kardes oladugunu söylüyor bu dogru degil mi.Ayrica onun yazdiklari sonucu siteden atilmasina üzüldüm .Bu nasil demokrasi böyle herkesin düsüncesine saygi duymak zorundayiz.Eger düsüncelere saygi duymassak iste o zaman bizde Fasist oluruz ama unutmayalim ki biz ülkücüler düsüncelere saygiliyiz.Saygilarimla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 11:56 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Baypipo utanmadan biz ulkuculer diyorsun! Biraz onur akil olur adamda tabi adamsa.
Hala ne sen, ne Levent soruma cevab veremediniz!
]Sen once reis74'un tum yazilarini oku sonra ahkam kes. O dediki AB Turk genclerine muhtacmis hepsini ise alcakmis. Sende ayni fikirdemisin?
Erdogan aralikta AB'ye tamam dedi Kibrisi taniycaz dedi. Avrupa basini ve ABD asini bunu resmi olarak acikladi. Ac AB'nin resmi sitesini oku protokolu. Turkiyeye geldi utanmadan "Oyle bisey kabul etmedim dedi" cunku halkin genel kurmayin sophasini gorunce U donusu yapti.
Neden RTE demiyor dolasim hakkimiz olmayacak AB'ye girsek dahi. Bu sayede sizin gibi cahiller saniyorki istedigimiz yerde caliscaz(Siz AKP calisanlari bilsenizde soylemiyosunuz, cunku biliyorsunuz iki umudunuz var oy almak icin, 1 AB 2 vatanm hainleri.)
aldirma
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 1:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TÜRKİYEDEKİ KÜRD VARLIGINI HEDEF HALİNE GETİRİP YOK EDECEGİZ! ÜLKEDEKİ DERELER KÜRD KANIYLA DOLUP TAŞANA KADAR, TAŞ ÜSTÜNDE TAŞ, KÜRD OMUZLARI ÜSTÜNDE BAŞ KALMAYANA KADAR SAVAŞACAGIZ
cCc ONCE VATAN cCc
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
simsek55
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 2:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU SİTEDE NEKADAR KÜRTSEVER VARMIŞ YAHU.BUNLAR BİZİ BİR KAŞIK SUDA BOĞAR KARDEŞİM.KİM BİZİM ASKERİMİZE KURŞUN SIKAN,KİM DEVLETİN MALINA ZARAR VEREN,KİM HER FIRSATTA ORTALIĞI KARIŞTIRAN,KİM BEBEK KATİLİNE DESTEK YÜRÜYÜŞÜ YAPAN.BUNLARIN HEPSİ BU BEBEK KATİLİNE HAYRAN.HEPSİ BÖLÜCÜ..........NE MUTLU TÜRK OLANA.......................KENDİNİ TÜRK MİLLETİNİN BİR UNSURU OLARAK GÖRENLERE DE NE MUTLU.BİZ 10712DEN BERİ BU TOPRAKLAR İÇİN KAN AKITIYORUZ.DAHA DELİKANLISI VARSA GELSİN
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 2:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
NE MUTLU TÜRK OLANA

Bu söz böyle miydi?Bir daha düşün.

Ben site yönetiminden bu başlığı silinmesini ya da başlığın değiştirilmesini talep ediyorum.Hiçbir şekilde 'en iyi (A) ölü (A)'dır'
anlayışı kabul edilemez.Siyasi görüşü geçin, bu insanlığın gereğidir.
Siteye ilk kez giren birinin bu başlığı görmesi pek iyi olmaz bence...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
simsek55
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 2:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

düşündüm çok güzel bir söz.TÜRK OLMAK ÇOK GÜZEL BEN KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM.İYİ Kİ TÜRKÜM
.KÜRTLER İSTİKLAL MARŞI SÖYLENİRKEN NE HİSSEDİYOR ACABA.BİR DÜŞÜNSENE.BEN DOĞUDA ÇOK ÇALIŞTIM ONLARI ÇOK İYİ BİLİRİM.ÖĞRENCİLER İSTİKLAL MARŞINI SÖYLEMİYOR.TÜRK MİLLİ TAKIM YENİLİNCE SEVİNİYORLAR
simsek55
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 2:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2002 DÜNYA KUPASI.TÜRKİYE_BREZİLYA MAÇI İKİNCİ GOLÜ YEDİK. TÜRKİYE CUMHURİYETİNDEN MAAŞ ALAN KÜRT MEMURLAR SEVİNÇ ÇIĞLIKLARI ATTILAR.ALKIŞLADILAR.KAMU DAİRESİNDEYİZ TEK TÜRK BENİM BİRBİRİMİZE GİRDİK.BENİ EZMEYE KALKTILAR.ALLAH KİMSEYİ ONLARIN ELİNE DÜŞÜRMESİN.BUNLAR BİZİM ÜZÜNTÜMÜZE SEVİNEN İNSANLAR. ...................................................................NE MUTLU TÜRK OLANA.....................ALLAH TÜRKÜ KORUSUN
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 2:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
düşündüm çok güzel bir söz.TÜRK OLMAK ÇOK GÜZEL BEN KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM.İYİ Kİ TÜRKÜM
.KÜRTLER İSTİKLAL MARŞI SÖYLENİRKEN NE HİSSEDİYOR ACABA.BİR DÜŞÜNSENE.BEN DOĞUDA ÇOK ÇALIŞTIM ONLARI ÇOK İYİ BİLİRİM.ÖĞRENCİLER İSTİKLAL MARŞINI SÖYLEMİYOR.TÜRK MİLLİ TAKIM YENİLİNCE SEVİNİYORLAR

Sözün 'doğrusunu' düşünmen gerekirdi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Fransali
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 2:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En iyi kürt ölü kürt değil aksine en iyi arap, rum,ermeni, yahudi, gürcü ölüsüdür
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 10. sayfa (Toplam 16 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 14, 15, 16  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız