Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - en iyi kürt ölü kürttürrrr
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 11. sayfa (Toplam 16 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Fransali
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 2:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bütün etnik kökeni bozukların ölüsü Türkiye için hayırlısıdır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 2:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
...................................................................NE MUTLU TÜRK OLANA.....................

Hala aynı şeyi söylüyorsun.Biz de azılı kürt sevdalısı değiliz ama 'Ne mutlu Türk'üm diyene' sözünü çarpıtıp durma...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Ozel-Tim
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 3:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alemdar bakin malatya da diyarbakirda ülkü ocaklarinda kürtler var kürdüm diyor ama ülkücüyüm ne mutlu türküm diyene diyorlar aslim kürt ama pkk kesinlikle karsiyim diyorlar yani lütfen irkcilik yakismaz bize basbugmuz dededi irki ülkücü olmaz tek düsman bölücü teror örgütü PKK
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 3:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aldirma demiş ki:
TÜRKİYEDEKİ KÜRD VARLIGINI HEDEF HALİNE GETİRİP YOK EDECEGİZ! ÜLKEDEKİ DERELER KÜRD KANIYLA DOLUP TAŞANA KADAR, TAŞ ÜSTÜNDE TAŞ, KÜRD OMUZLARI ÜSTÜNDE BAŞ KALMAYANA KADAR SAVAŞACAGIZ
cCc ONCE VATAN cCc

Sende nerden ciktin? Boyle sacma bir yazi okumamistim, sen bir soguk dus al! Destur, yorumuna guleyimmi aglayimmi? 99% provolotorsun, yok eger ulkucuyum diyorsan kutuphaneden ocaktan cikma.
Burda kurtu sevende nefret edende yok! Burasi vatan sevdalilarinin yeri, her kim vatanazarar vermeye kalkarsa karsisindayiz!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
HackER
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 4:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence de
AlperBugra
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 5:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya tamam bi bakıma güzel söz ama bunu başkasının yanında diyince adımız mafyaya ya da ne bileyim söyleyenlerin anlamını bile bilmedigi kafatasçıya çıkıyor........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 6:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aldirma adlı üye,
gelir gelmez atlayacak konuyu iyi bulmuşsun.Forum kurallarına aykırı davranışların nedeniyle yazı yazman yasaklandı.
Diğer taleplere gelince.Hayır başlık kalacak.Doğru ile yanlış görülecek.Kim savaşçı kim çapulcu ortaya çıkacak.
Kürtlere ölüm diyerek,ülkücüleri kürt aşıklığıyla suçlayan çapulcuları bu başlık olmazsa nasıl ayırd edeceğiz?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 7:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 demiş ki:
aldirma adlı üye,
gelir gelmez atlayacak konuyu iyi bulmuşsun.Forum kurallarına aykırı davranışların nedeniyle yazı yazman yasaklandı.
Diğer taleplere gelince.Hayır başlık kalacak.Doğru ile yanlış görülecek.Kim savaşçı kim çapulcu ortaya çıkacak.
Kürtlere ölüm diyerek,ülkücüleri kürt aşıklığıyla suçlayan çapulcuları bu başlık olmazsa nasıl ayırd edeceğiz?

En azından başlık değiştirilse?
Mesela 'en iyi kürt ölü kürt müdür' ya da 'en iyi kürt ölü filan değildir' gibi.
Çünkü siteye ilk kez giren birisinin hemen böyle bir başlıkla karşılaşması pek iyi olmaz bence.Gerçi okuyunca 'genel kanı'yı anlar ama ilk izlenim de önemlidir..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 7:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Levent-Turan demiş ki;
Alıntı:

Reis74 ün bu konudaki yazdigi baslik nedeniyle atildiysa Görevliler cok yanlis yapmisdir.
Ben onun dogrulari söylediginin kanatindayim bu bazilarinin isine gelmiyor herhalde.

En iyi Küt ölü türktür DEMEk= FASCHISTLIKTIR BU SITEDE FASCHISTLIGE GÖZ YUMAN ARKADASLAR GÖRÜYORUM.
Bi millietci Türk olarak yapmayin yeter artik diyorum.

bu yazdiklarim eger Milli ruha ülkücülüge yanlis bi yorumsa HEMEN ÜYELIGIMI IPTAL EDIN. AMA isinize gelmeyen nedenlerle iptal edicekseniz buyrun edin.

Yönetim kimi niçin attığına dair açıklama getirmek zorunda değildir.Ama hassasiyetinize istinaden yetkili olarak diyorum ki,hayır bu başlığa gönderdiği ileti nedeniyle atılmış değildir.
Sizi uyarmadığımıza ve serbestçe eleştiride bulunduğunuza göre bir mesele yok demektir.Site üyesi olan gerçek ülkücüler, kürtler aleyhinde yazmıyorlar.Hedefimiz,bölücü kürtlerdir.TÜRK-KÜRT=TÜRK başlığı boşuna açılmamıştır.Bu başlığın açılış ilk yazısını okumanızı tavsiye ederim.Dönen oyunların biz de farkındayız.Ama ortada bir de Bunların bölücü takımı yüzünden gerek ekonomi,gerek manevi,gerekse siyasal olarak mağdur edilmiş bir Türk milleti var.İçi yanmış şehit ailelerimiz var.Türk milleti bunlara tepkisini elbette dile getirecektir.Tüm kürtlere genelleme yapıp saldıranları biz zaten barındırmıyoruz.Türkiyede etnik bir temizliği ise asla kabul etmiyoruz.Ülkücü hareket faşist bir yaklaşım içinde hiçbir zaman olmadı.Ama bir başbakan çıkıyor,bizim burada yapmaya çalıştığımızın tersini yapıyor ve bu ülkede bir kürt sorunu olduğunu,geçmişte büyük hatalar yapıldığını söylüyor.Balık baştan kokar.Bir başbakan bu provakatörlüğü yapıyorsa,siz ondan sonra bu milleti biraz zor tutarsınız.Hadi biz burada sesi keselim.Yarın provake olmuş Türk halkı sokağa çıkar da"yetti ulan artık,kürt sorunu öyle olmaz böyle olur" diye,ortalığı birbirine katarsa ne yapacaksınız?Gene böyle küsüp arkanızı dönüp gidecekmisiniz?Biz meydanlarda bölücü kürtleri değil"biz Türk milletiyiz.Biz federasyona karşıyız.Bu ülkede ayrım yok.TÜRKÜ kürdü çerkezi lazı hepimiz Türk milletiyiz"demelerini bekliyoruz.Ortada Türk milletinin namus ve şerefi var.Bunu korumak yanlız Türk Irkının görevi değildir.
Benim vergilerimle doğuya güneydoğuya yatırım yapılıyor.Açın kayıtlarıda bakın oralardan devlete ne vergi geliyor.Ben 80 li yıllarda bir patlayıcı madde izni için Urfa merkez komutanlığına gittiğimde,komutanlığın bodrumunun tamamen 12 eylül sonrası yakalanmış asker kaçaklarıyla dolu olduğunu gördüm.Bu ülke için askerlikten kaçan yüzlerce insan gördü bu gözler.Asla bir gün Kürtlere ölüm diye de haykırmadı bu satırların yazarı.Bu nedenle uyarıyı devamlı ülkücülere yapmayın.İşte forum,alan,meydan.Çıkın biraz da onlara nasihat edin.Bu kardeşliği biraz da onlara hatırlatın.Vallahi Türk milleti büyük millet,sabırlı millet.Bu kadar şehit verdi,bu kadar vergisi belediyeler eliyle bölücülere döndü,bu kadar milli serveti yakıldı,bu kadar öğretmeni katledildi,bu olayların baş oyuncusu şerefsiz hala oradan Türkiye Cumhuriyeti ile harp ediyor,meydanlarda bayraklar yakılıyor,eşkiyabaşına af isteniyor.Bu haller haklı olarak tepki doğuruyor.Her hareket sonunda karşıt hareketi çıkarır.Tüm bunlara rağmen biz hala kardeşlik diyoruz.
Ondan sonra kalkacak senin savunduğun adam,bu durumun baş sebebi,artık açıkça federasyonu telaffuz etmeye başlayan rte yi methedecek ve ülkücü olacak.Böyle bir yazıyı ;olacak iş değil ya;buradan ocak genel başkanı yazsa onu bile bu forumdan atarız.Ve bu asla faşistlik olmaz.
AlpTurkTegin
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 61

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 7:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet Ben Başlıiğın değiştirilmesinden yanayım.Bu siteye günde kaç yüz kişi ziyaret ediyor.Bizi tanımak isteyenlere böyle bir imaj vermeyelim.veya bu Konuyu kaldıralım.Zaten Faşist bir söz bize uymaz.

MHP lideri Devlet Bahçeli'den hassas çağrı: Her Kürt kökenliyi PKK'lı gibi görmek tarihi hata olur, terör örgütünün işine gelir .

Kürtler Allah'ın kutsal emaneti

Liderler Zirvesi'nin üçüncü konuğu MHP Lideri Devlet Bahçeli Türkiye'nin hassas olduğu konularda çok çarpıcı açıklamalar yaptı: Kürtçe konuşan vatandaşlarımız, Cenab-ı Allah'ın kutsal emanetidir. Herkese PKK'lı muamelesi yapmak tarihi hata olur.

Kaynak : Takvim Gazetesi
SaygıLar!...
simsek55
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 8:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KÜRTLERLN YÜZDE KAÇI BÖLÜCÜ
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 8:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu ne demektir:" Ben kürt kökenli Türk'üm" Hepimiz kimliğimizi belirtirken, "Ana tarafı şura, baba tarafı bura" diye tane tane açıklama mı yapacağız Allah aşkına? Ya Türk'sündür arkadaş, ya da değil.
KaRaCaToLgA
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 103

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 8:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADAŞIM BURDA BÖYLE YAZILAR YAZMA ATILIRSIN HABERİN OLA.BEN KENDİMDEN BİLİYORUM.PAŞA PAŞA SUSARSIN SONRA.BÖYLE SAÇMA SAPAN BİR BAŞLIK GÖRMEDİM.SEN BENİDE GEÇMİŞİN.OLUM DÖKTÜRMÜŞÜN.BURDA BÖYLE BAŞLIK AÇIP MİLLETİ BİRBİRİNE DÜŞÜRÜYON AYIP EDİYON
SAYGILARIMLA
tolgakaraca
Bora_kurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Pzr Eyl 18, 2005 7:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bana hala neden Çerkezlerin , Lazların , Turkiyede yaşayan ermenilerimn değilde Kürtlerin Bölücü örgüt kurduğunu açıklayan olmadı.

Adı ustunde
Pkk ( Partiya Karkeran Kurdistan )

Kurdistan Diyosunuz...

Bayragınız nerede?
Paranız nere?
Diliniz Nerede?
Irkınız nerede.

MAdem bir milletsiniz.Bizim boyundurluğumuz bizim Bayrağımız Altında yaşayan Köpeklersiniz..
Aç karnınızı Doyurduk.Veletlerinizi besledik.Ne oldu ingiliz köpeği , Fransız iti Dahamı çok para verdi..
Satacanksan 2 kuruşa vatanını Gel ben vereyim sana o kadar parayı

itim ol , köpeğim ol..

Bozkurtdun arkasından koşan piç ol...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 11. sayfa (Toplam 16 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız