Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - en iyi kürt ölü kürttürrrr
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 12. sayfa (Toplam 16 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
bozkurtt66
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pzr Eyl 18, 2005 8:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

PKK iyim diyenler Türk Passaportu tasiyor neden ?
Eger PKKLISAN BIRAK ÜLKEMIN PA$aPORTUNU SÖZÜM SANA SEREFSIZ PKKLILAR!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Stank
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 6:36 am    ileti konusu: TÜRK-KÜRT Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMUN ALEYKÜM

ARKADAŞLAR KÜRT KANLARIYLA DERELER DOLACAK, BÜTÜN KÜRTLER ÖLECEK GİBİ LAFLAR BİZE YAKIŞMAZ..
BÜTÜN KÜRTLER BİZİM KARDEŞİMİZDİR DEMEK TE BİZE YAKIŞMAZ..

BİZE YAKIŞAN TÜRK ULUSUNU SEVEN TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ DİNİMİZİ SEVEN HERKES BİZDENDİR.. KÜRT OLSUN, ÇERKEZ OLSUN, LAZ OLSUN FARKETMEZ.. BİZ AYRIMCI, BİZ FAŞİST DEĞİLİZ.. BİZ DOĞRUNUN, BİZ HAKLININ YANINDAYIZ.. GEÇMİŞİMİZE BİR BAKIN GEÇMİŞİMİZDEN GÜNÜMÜZE KADAR GELEMEYEN BİR ŞEYDE TÜRK'ÜN İNSANCIL YANIDIR. TÜRK'ÜN MERHAMETİDİR.. BU MERHAMETİ KAYBETMEYE BAŞLADIK..
HEE SAKIN SÖZLERİMİ YANLIŞ ANLAMAYIN DAĞLARDA ASKERLEMİZLE ÇATIŞAN, ŞEHİRLERDE SİYASİ PROPAGANDA YAPAN HAİNLERE TABİKİ MERHAMET DUYAMAYIZ. AMA ONLAR ÖYLE YAPTI DİYE TÜM KÜRTLERİ AYNI KESEYE KOYAMAYIZ.. DÜŞÜNÜN ADAM GELİYOR BEN TÜRK MİLLİYETÇİYİM DİYOR, BİZİMLE YATIYOR BİZİMLE KALKIYOR VE BİZ ONA DEFOL GİT DİYEBİLİRMİYİZ.. BEN DİYEMEM AMA DİYEN İNSANLARIN OLDUĞUNADA ŞAHİT OLDUM.. BEN BUNLARIN BİZDEN OLDUĞUNA İNANMIYORUM..

BİZ AYRIMCILIKTAN YANA DEĞİLİZ.. BİZ TÜRK BİRLİĞİNDEN YANAYIZ.. TÜRK'ÜN BİLEĞİNİN BÜKÜLMEZ OLDUĞUNU, TÜRK'LE UĞRAŞILAMAYACAĞINI, TÜRK'ÜN BÜYÜKLÜĞÜNÜ TÜM DÜNYAYA YENİDEN GÖSTERMEKTEN YANAYIZ.. BİZ BUNLARLA OYALANIRSAK YÜKSELMEK BİR YANA ALÇALIRIZ ÜLKÜDAŞLARIM..

BEN BAŞBUĞ'UMUN BİR SÖZÜNÜ AKLIMDAN ÇIKARMAM; BU YOL UZUN BİR YOLDUR. BU YOLDA BİZİ CAYDIRMAK İSTEYENLER OLACAKTIR, AMA BIRAKMAYIP YOLUNA TAM ANLAMIYLA DEVAM EDEN İŞTE O BİZDENDİR..

BAŞBUĞ'UMUN VE DAVA ARKADAŞLARININ ÇEKTİĞİ SIKINTILARIN BİRAZINI BİZ ÇEKSEK ACABA BU YOLDA DEVAM EDERMİYDİK.. İŞTE BİZ KENDİMİZE BUNU SORALIM.. AMA HERHALDE DEVAM EDERDİK DEYİP GEÇMEYELİM.. İNANIN KAÇ KİŞİ OCAKLARDAN OLSUN TEŞKİLATTAN OLSUN KAÇ KİŞİ BU DAVADAN DÖNECEKTİR.

BİZ BU YOLA BAŞIMIZI KOYDUK. BİR CAN VARSA YÜCE RABBİME TESLİM EDECEK ODA VATAN UĞRUNA, DİN UĞRUNA OLSUN..

YÜCE RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Stank
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 6:48 am    ileti konusu: ÜLKÜDAŞLAR Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜDAŞIM BELİRTTİĞİ GİBİ TEK TEK SORUYOR PARANIZ, BAYRAĞINIZ, VATANINIZ.. BUNLAR AÇIKLANAMAZ ÇÜNKÜ ÖYLE BİRŞEYLERİ YOKK..
TÜRK BAYRAĞI ALTINDA YAŞA, TÜRK PARASINI KULLAN TÜRK KİMLİĞİYLE YAŞA BEN KÜRDİSTAN HALKINDANIM DE .. BİZ SİZİ ADAM SAYIPTA BU ÜLKEDE YAŞATIYORSAK KIYMETİNİ BİLİN DERİM..

VE BEN KÜRTLERİN %80'İNİN pkk SEMPATİZANI OLDUĞUNA İNANIYORUM.. HEE KİMİ KORKUDAN KİMİ GÖNÜLDEN ONU BİLEMEM AMA YARISINDAN FAZLASININ İSTEYEREK HATTA HER TÜRLÜ FEDAKARLIKLA pkk SEMPATİZANI OLDUĞU BİR GERÇEK..
BUNLARI IRAK'A SÜRMEK GEREKLİ 2 GÜN SONRA GERİ GELİP YALVARACAKLAR.. ÇÜNKÜ TÜRKİYE'DEKİ BU ŞARTLARI HİÇ BİR YERDE BULAMAZLAR..BİZİM ONLARA GÖSTERDİĞİMİZ BU MUAMMAYI HİÇ BİRYERDE BULAMAZLAR.. IRAK'IN HALİNİ GÖRÜP ŞÜKRETMELERİ GEREKİRKEN ŞUNLARIN HALİNE BAKIN.. DOĞU BİZİM, DOĞUYLA BATI AYRIMI YAPALIM SİZ DOĞUYA GEÇMEYİN BİZ BATIYA GEÇMEYELİM DİYORLAR.. BÖYLE BİR ŞEY DİYEBİLİYORLAR. DEMEKKİ CESARETLENDİLER.. DEMEKKİ BİZİM DEVLETİMİZ KAİDEYE ALINMAYACAK KADAR DÜŞTÜ.. BAŞIMIZDAKİLER AB, KÜRT SORUNU DİYE TUTTURMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY YAPMADILAR.. BİR ŞEYİN ÜSTÜNE DÜŞMEK DÜŞÜNÜLEN ŞEYİN KENDİNCE DEĞERLENMESİNE SEBEP OLUR.. HALBUKİ BAŞKA BİR POLİTİKA BUNCA YAPILANLARDAN SONRA AB ÜYELİĞİ İÇİN UZAKLAŞMA POLİTİKASI SERGİLENSEYDİ İNANIN ONLAR BİZİM PEŞİMİZDEN KOŞACAKLARDI.. ÇÜNKÜ TÜRKİYE'SİZ BİR AB HRİSTİYAN TOPLULUĞU OLUR..

KONUYU BİRAZ SAPTIRDIM HERHALDE KUSURA BAKMAYIN..

ARTIK DAYANILACAK GÜÇ KALMADI.. YA BU OLAYLARI SİZ DEVLET BÜYÜKLERİ HALLEDECEK, YA BİZ VATAN EVLATLARI.. ÜLKE KARIŞMADAN BU OLAYA EL KONULMASI GEREKİYOR..

AMA ELİNİ KOLUNU SALLAYIP apo HAİNİN YANINA GİTMEK İSTEYENLER, BAYRAĞIMIZI AYAKLARININ ALTINDA EZMEYE YELTENEN KÖPEKLER, YAKINDA VATAN BİZİM DEMEYE BAŞLAMADAN ÖNCE BUNLARI SUSTURAMAZSAK İŞ İYİCE ÇIĞRINDAN ÇIKACAK...

BU DEVLET UYUYORMU ?
Erol_21
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 49

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 10:38 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Taneri, Aydın; Türkistanlı Bir Türk Boyu: Kürtler; Kürtlerin Kökeni, Siyasî, Sosyal ve Kültürel Hayatları, 2. Baskı, Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü, Ankara 1983.

Başbuğ, Hayri; Kürt Türkleri ve Fanatik Ermeni Faaliyetleri, Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü, Ankara 1984.

Eröz, Mehmet; Kürtlerin Menşei ve Türkmenlerin Kürtleşmesi, Türkiye Harsî ve İçtimaî Araştırmalar Derneği, İstanbul 1966.

Parmaksızoğlu, İsmet; Tarih Boyunca Türkkürtleri ve Türkmenler, Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü, Ankara 1983.

Seferoğlu, Ş., Kaya ve H. Kemal Türközü; 101 Soruda Türklerin Kürt boyu, türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü, Ankara 1982.

Bu kitapların hepsi Ülkü Ocaklarından tavsiyelidir.Bilip bilmeden atma oradan bak hepsinde Kürtlerin Türk olduğu söyleniyor.Sen bu adamlardan,Başbuğdan,Arvasiden daha mı iyi biliyorsun?Eğer daha iyi biliyorsan söyle de herkes Ülkücülüğü bırakıp senin peşinden gelsin!!!!

Ayrıca Kürtçe diye bir dil yoktur.Kürt Lehçesiyle Türkçe arasında birçok benzerlik ve ortak kelime vardır.Bu kitapları ve Seyyid Ahmet Arvasi'nin Doğu Anadolu Gerçeği(Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü) kitabını oku ondan sonra karar ver.Ben sana bu kitaptan biraz alıntı yapayım da gör:

Kürtçe diye bir dil(!) yoktur!

Tarihte içinde Kürtçe kelimesi geçen tek belgeYenisey'de bulunan anıtmezardır ve kitabesi Türkçe olup Göktürk alfabesi ile kaleme alınmıştır.Bu kitabeden de anlaşıldığına göre de Kürt diye anılan bu boy Turani olup Türk soyundan gelmektedir.Emperyalistlerin ve bölücülerin bu belge karşısında artık susması gerekmezmi?

Seyyid Ahmed Arvasi

Kürtler bir Türk boyudur ve Turanı onlarla kuracağız.Mehmetçiklerimizi şehit eden itler ise ermeni kırması p.çlerdir.Siz önce bunlara cevap verin bana maval okumayın!Arvasi'den fazla biliyorsunuz bu sitede ne işiniz var!?Siz ülkede iç savaş çıkartmak isteyen ve bunun için Türk-İslam Ülkücülerini kışkırtmaya çalışan faşistler yada onların maşalarısınız.Bu sitede faşistler yer yok!

Kursad88 takma adlı kardeşimin yazısından alıntı yaptım
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mbahadir
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 10:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne yazdığını biliyormusun.yoksa kullaktan doğma şeyler mi konuuşuyon.2 sene önceye kadar reis veya senin reisin reis dediği insan(ülküocakları genel başkanı)bir kürtde reis diye hitap ediyordu.bunu nasıl açıklıyacaksın.bi yere kadar ya adam ol yada adam gibi konuş.sanki kürtleri sen yaratmış gibi konuşuyosun.elin rum una eyvallah çekerlerken sen kürtleremi laf söylüyosun.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
asil_kan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 120

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 10:46 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eğer güddüğünüz dava faşistlik davası ise evet ; en iyi kürt ölü kürttür.. lakin bizim davamız sadece Türkçülük değildir.. bizim davamız devlet-i ebed müddet tir.. bizim davamız hizmet-i imaniye ve kur'aniye dir.. bizim davamız Türk-İslam birliği sağlamaktır.. bizler asla faşistler gibi olmadık, olmayacağız, olanlarıda armızda barındırmayacağız..

bu davaya can verenlerin hiçbiri en iyi kürt ölü kürttür deyip kürtlere karşı can vermedi; bu davaya can verenlerin hepsi de;''Ya Allah Bismillah...'' deyip küffara karşı can verdi..

şimdi ise çıkmış bir kaç dengesiz Türk ün otağında böyle faşist cümlelerle gönüldaşlarımın aklını karıştırıyor.. herkes haddini bilsin; bilmediği konuda fikir uydurmasın.. burası faşistlerin o iğrenç fikirlerini kusacakları bir mekan değil..

gerçi böyle bir başlığın açılması iyi olmuş.. herkes gerçek yüzünü belli ediyor yavaş yavaş..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Stank
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 12:34 pm    ileti konusu: TÜRK Alıntıyla Cevap Gönder

FAŞİSTLİK BİZİM YAPACAĞIMIZ EN SON ŞEY OLSUN.. BİZ TÜRK'LÜĞÜN GEREKTİRDİĞİ ŞEKİLDE YAŞARSAK ZATEN BU OTOMATİKMAN ORTADAN KALKACAKTIR.. AMA YAŞAM TARZIMIZI SAPTIRMAYA ÇALIŞANLARLAR ŞİMDİDE AYRIMCILIK YAPIP BİZİ BİRBİRİMİZE SOKMAYA ÇALIŞIYORLAR.. BU DEĞİLDİRKİ PKK YA KARŞI BİR KİNİMİZ YOKK. ELBETTE SONSUZ BİR KİN TAŞIYORUZ AMA BUNU KÜRT ADI ALTINDA BİRLEŞTİRMEK İSTEMİYORUZ.. O HAİNLER VATAN HAİNLERİ, KİM OLURSA OLSUN İSTER TÜRK SEMPATİZAN, İSTER KÜRT, İSTER ERMENİ, İSTER AMERİKAN pkk SEMPATİZANI OLAN HERKES BİZİM DÜŞMANIMIZDIR.. BU DA DEĞİLDİR Kİ TÜM KÜRTLER BUNLARIN İÇİNDEDİR.. ÖNCE BU YANLIŞ DÜŞÜNCEYİ KAFAMIZDAN ÇIKARARAK pkk TERORÜNE KARŞI BİRLEŞELİM.. ÖNCEDEN BİR KAÇ ÇAPULCU DENİLEN pkk ŞİMDİ BAŞIMIZI AĞRITMAYA ÇALIŞAN BİR TERÖR ÖRGÜTÜ İLERSİNİ ŞİMDİDEN GÖREREK BU TERÖRÜN ÖNÜNE GEÇMEMİZ GEREKİYOR.. BİZ KENDİ İÇİMİZDE BÖLÜNÜRSEK KARŞIMIZDAKİLER GÜÇLENİR.. BAŞKA HİÇBİR ŞEYE YARAMAZ..

BİZİM DAVAMIZ ŞU AN İÇİN SADECE pkk TERÖRÜ OLMASI GEREKLİ.. ÖNCELİKLİ OLARAK BUNU ORTADAN KALDIRMAMIZ GEREKİYOR.. ÇÜNKÜ BAŞ BELASI OLDULAR VE OLACAKLAR..

VE BİLMEDEN KONUŞMAK, CAHİLLİKTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİLDİR.. ÖNCELİKLE BİR BİLGİ TAMAMİYLE DOĞRULUĞU ANLAŞILDIKTAN SONRA BAŞKASI İLE PAYLAŞILMALIDIR. KULAKTAN DOLMA BİLGİLER DİREK SÖYLENSEYDİ İNAN NELER NELER VAR.. ONLARIN HEPSİNİ BURDA AÇIĞA ÇIKARSAK BURASI SAVAŞ ALANINA DÖNER BUNA EMİN OLUN..
bozkurtapo
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 1:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KaraCatolga kardesim burasi dingo'nun ahirimi önüne gelen istedigi sekilde istedigi gibi yazamaz yazilarinizi ülkücüye yakisir sekilde düzgün türkceyle yazmaniz dilegi'ile

saygilar.

A.A
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 2:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TÜRK milletinin ici dolu, artik yeter! Her yerden kürtler cikiyor. Bakin bu kürt konulari ülküdaslari bile birbirine düsürüyor! Birileri kürtler kardesimizdir diyor, digerleri yok kardes degiliz diyor! Bende acik ve net söyleyeyim, bir kürt benim kardesim degildir! Haa vatanina sadik, Türklügü benimsemis, hatta ülkücü olmuslara birsey demem, onlar kendilerini birer Türk olarak görüyorsa bende onlari birer Türk olarak görürüm. Aralarindaki Ülkücüler ülküdaslarim olur ama zirt birt orda burda Türk-Kürt kardestir diye sayiklayip durmam! Artik GERCEKTEN yeterin ya!

Tek bir millet vardir: TÜRK MILLETI

Suna bakin birer Türk olarak yanlis anlasilmamak icin illaki kardes nakaratlari atmamiz gerekiyor. Cok safiz cok iyi niyetliyiz! Hep bu iyi niyetimize karsi kötülük ve zarar görmüsüzdür. Ben bunlara güvenemiyorum! Avrupada olsun Türkiyeye izine gittigimde olsun, bunlarla karsilastigimda pkk´limi degilmi ben nereden bilecegim. Insan otomatikmen GICIK kapiyor! Kötü bir imaj sahibi oldular pkk sayesinde, kapkac´cilari, katilleri, eskiyalari, gaspcilari, esrar kacakcilari, mafyalari vs. yüzünden ve bu imajida kendileri temizlemesi lazim, ben onlarin imajini temizleyecek degilim, bu benim isim degildir! Eger pkk´li degilse, vatanini seviyorsa o zaman INADINA TÜRK bayragi taksin!

Bunlarin pkk´li olmayani bile gicik kapiyor bizden, ben bunu cok gördüm. Adamlar biz pkk´li degiliz onlari desteklemiyoruz ama sizdede suc var diyor biz karismiyoruz diyenleri coook. Bunlar pkk´li olmamasina ragmen bas bas kürt olduklarini haykiriyorlar, Türk degiliz diyorlar. Hani gercekten ülkücü olanlari ve vatanini seven sadik olanlari, Türklügü benimseyenleri AZ! Bunlara diyecegim yok. Ama artikin yeterin, hep iyilik adimlarini biz atiyoruz ezilen biz oluyoruz!

Ben kürt olmus olsam, ve Türklügü benimsemis olsam, birdefa köküm kürt, aslim kürt deyip durmam! Ben TÜRKÜM derim eger öyle görüyorsam kendimi! Ve bu durumda Türkler yanimda kürtler hakkinda iyi konusmasalar bile hic gocunmam, hatta onlara hak veririm!

Herzaman demisimdir bu kürtlerin madem vatanseverleri, Türklügü benimseyenleri sokaklara dökülsünler, bide onlar TÜRK-kürt kardestir diye bas bas bagirsinlar, bunu her ortamda dile getirsinler. Niye hep biz niye hep biz? Biz enayimiyiz?

Varya bunlarin kötü niyetlileri o kadar basitce aramiza girebiliyorki, birgün SIRTIMIZDAN hancerlenecegiz! Misal diyorum ic savasi gibi birsey ciksa onlar ayaklanmis olsa, ortalik karismis olsa, ben önüme cikan kürte ilk önce onun görüsünümü soracam? Ben sizdenim deyip bizim tarafta saf tutup sonra bizi arkadan bicaklayacak, ne malum? Hani biraz paranoyik ve abartili olabilir ama herzaman önlemini almasi gerekir TÜRK Milleti! Bu benim görüsüm!

TÜRK Milleti sirf pkk´lilara karsi degil, kürtcülere karsida önlemini almalidir diyorum. Istanbula, egeye ve her tarafa yerlestiler, yerli insanimizin haklarini yiyorlar. Tek tük olsa birsey demiyecegim, cünkü Türkiye topraklarinda bir Türk vatandasi istedigi yere gidip yasa disi olmaksizin is kurup anlinin teriyle parasini kazanabilir. Ama bunlar tüm köyleri bosaltip misal izmire komple yerlesip, yerli halki tehtit edip zorla toprak aliyorlar islerini kuruyorlar. Artik bunlara DUR dememiz lazim! Ezilen benim insanim oluyor, onlar kendilerini düsünüyor kardes olarak görmüyor bizi. Hatta kiz alirlar kiz vermezler genelde. Böyle tek tarafli kardeslik mi olurmus? Nüfus olarak biz Türklerin sayisini gectikleri zaman ALLAH bilir neler olacak! TÜRK herzaman uyanik olmalidir, herzaman önlemini almalidir! Ben demiyorum hepsinin kökünü kaziyalim, burda ortaligi karistirip provakatörlükte yapmak degil niyetim beni bilen bilir ama artik bir cözüm lazim!

Simdi isterseniz irkci deyin isterseniz fasist deyin, ben öyle olmadigimi biliyorum kimselere birsey ispat etmeme gerek yok, beni bilende biliyor zaten. Ama olup bitenleri görmezlikten gelip kardeslik nakaratlari atmami kimse benden beklemesin!

Benim kardesim kürtler degildir! TÜRKÜM diyen kardesimdir!

Tek bir millet vardir: TÜRK MILLETI

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 6:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ege kardeşim,
İşte sorunda burada başlıyor zaten...bizim ülkede kimse kimsenin kökeni ile uğraşmaz ,kimse kimsenin siyasi görüşüne aldırmazdı...
Sen hiç birbirinden alışveriş yaparken ,,sen nerelisin ..hangi görüştensin diye lafa başlayan bir vatandaş gördün mü?
Ne zaman ki bu kürt partileri kuruldu ..bu ayrışmayı bunlar körükledi....
Hep araya nifak dolu laflar sokuşturdular...
Ben askerde iken en iyi arkadaşlarım kürttü ..halende ailecek görüşürüz...
Bu konuları onlarlada konuşuyorum...
Kendileri etnik yapımız ne olursa olsun biz türküz diyorlar...
Zaten kimseyi zorla türk yapamazsın...
Buradan tekrar ediyorum ..bu tür düşünen kürt kardeşlerimizin büyük bir miting yaparak artık bu ayrılıkçı zihniyete dur demeleri lazım....
Eğer yapmazlarsa bu millet onları da bu ayrılıkçılara destek veriyor zannediyor...
Yine de sağduyulu olmak lazım...bu ülkeyi seven ,bu ülede yaşamaktan mutlu olan kürt kardeşlerimiz ile diyalog halinde olmamız lazım...
eğer ayrışma çok belirgin olursa bir askeri müdahale daha gündeme gelebilir..
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 8:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kaganos demiş ki:
ege kardeşim,
İşte sorunda burada başlıyor zaten...bizim ülkede kimse kimsenin kökeni ile uğraşmaz ,kimse kimsenin siyasi görüşüne aldırmazdı...
Sen hiç birbirinden alışveriş yaparken ,,sen nerelisin ..hangi görüştensin diye lafa başlayan bir vatandaş gördün mü?
Ne zaman ki bu kürt partileri kuruldu ..bu ayrışmayı bunlar körükledi....
Hep araya nifak dolu laflar sokuşturdular...
Ben askerde iken en iyi arkadaşlarım kürttü ..halende ailecek görüşürüz...
Bu konuları onlarlada konuşuyorum...
Kendileri etnik yapımız ne olursa olsun biz türküz diyorlar...
Zaten kimseyi zorla türk yapamazsın...
Buradan tekrar ediyorum ..bu tür düşünen kürt kardeşlerimizin büyük bir miting yaparak artık bu ayrılıkçı zihniyete dur demeleri lazım....
Eğer yapmazlarsa bu millet onları da bu ayrılıkçılara destek veriyor zannediyor...
Yine de sağduyulu olmak lazım...bu ülkeyi seven ,bu ülede yaşamaktan mutlu olan kürt kardeşlerimiz ile diyalog halinde olmamız lazım...
eğer ayrışma çok belirgin olursa bir askeri müdahale daha gündeme gelebilir..

kaganos abim cok haklisin. Ama varya artik almanyada olsun Türkiyede olsun, onlardan alis veris bile yapmiyorum! Paranin kimlere ve nereye gidecegini bilmiyorum! Olay bu duruma geldi! Artik maalesef hic birine güvenim kalmadi! Kim ne derse desin, bizi sevmiyorlar abi! Benim bulundugum yerde onlardan 100 aile var ve sirf 2 aile taniyorum gercekten Türkiye sevdalisi olan ve cocuklari sürekli TÜRK Bayrakli T-shirtler giyerler, boyunlarina Ay-Yildiz kolyesi takarlar, arabalarinda Türk bayragi asilidir bunlari gördükce helal olsun diyorum kontagim gayet iyidir onlarla ama diger 98 aile ya pkk yada bir numarali Türk düsmani! Abi bunlar burda eskiden beri her türlü pisligi yaparlar, sokakta huzursuzluk yaparlar, yasli almanlara saldirirlar ve BIZ TÜRKÜZ diye imza birakip giderler! Almanlara göre kötü, biz Türkler oluyoruz! Bide utanmadan onlarin yanina gidip, ya görüyormusunuz iste bunlar Türk, bizde cok cekiyoruz Türkiyede bunlardan diye dedikodumuzu yapiyorlar! Olan bize oluyor! Milli maclarda sürekli Türkiyenin karsisinda yer alirlar. Inan bunlarin sayisi tek tük olsa kaale bile almam ama dedigim gibi 98% hepsi ayni, cogu Türk düsmani! Bunlarin oyunlarini almanlara anlatmaya kalksan, bu pislikleri yapanlar Türk degil kürt desen, bizim adimiza yapiyorlar bu kirli isleri desen nafile, onlar dünden Türk düsmani, o yüzden fazla takmazlar! Türkün düsmanlari birlik olmus, dostumuz varmi diye soruyorum kendime? Ben kimseye güvenmiyorum artik bu saatten sonra!

TÜRKÜN TÜRKTEN BASKA DOSTU YOKTUR!
MERT23
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 8:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SEVGİLİ ÜLKÜDAŞLAR
HİÇ BİRİNİZİN BU ÜLKEYİ KÜRT , TÜRK ,ÇERKEZ , GÜRCÜ VS.GİBİ MİLLETLERE BÖLMENİZ KABUL EDİLEMEZ.BU ÜLKEDE YAŞAYAN VE BU ÜLKE İÇİN CAN VEREBİLECEK HERKES BU ÜLKENİN VATANDAŞIDIR.EĞERKİ BÖYLE BİR AYRIMA GİDİLİRSE HATA OLUR VE BEDELİ AĞIR OLUR.BEN DOĞULU BİR TÜRK MİLİYETÇİSİ OLARAK DİYORUMKİ DAMARLARIMDA AKAN KAN VE KUDRETİM TÜRKTÜR.HER KİM BÖYLE BİR AYRIMA GİDERSE YANLIŞ OLUR VR EĞER BİR GÜN BU ÜLKEYİ YENİDEN KURMAMIZ GEREKİRSEKİ ALLAH KORUSUN VEBALİ SEN VE SENİN GİBİ EN İYİ KÜRT ÖLÜ KÜRTTÜR DİYE MİLLETİ TAHRİK EDENLERİN OLUR VE EMİN OLKİ ;ÜLKÜDAŞIM BİLE OLSA BU ÜLKEYİ BÖLEN HER KES HEDEFİMDİR ,HEDEFİMİZ OLACAKTIR.BİZ ASİL BİR MİLLETİZ .ÜÇ BEŞ KİŞİNİN BU ÜLKEYİ BÖLMESİNE VA KALBİ VATAN İÇİN ATAN DOĞULU KARDEŞLERİME Kİ İÇLERİNDE KÜRTLERDE VAR CEPHE ALMASINA ASLA MÜSADE EDİLMEYECEKTİR.
BİZLER 12 EYLÜL ÖNCESİ SİZİN KÜRT DEDİKLERİNİZLE OMUZ OMUZAYDIK.YA SİZ NERDEYDİNİZ Kİ BÖYLE BİR GAFLETE VE İHANETE DÜŞÜYORSUNUZ.
ÜÇ BEŞ ŞEREFSİZ İÇİN TÜM DOĞUYU KARALAMANIZ ANLAMSIZ VE TARİH ÖNÜNDE AFFEDİLMEZ BİR HATA OLACAKTIR.
BAYRAĞIMI BAYRAK SAYAN , ÜLKEMİ VATAN SAYAN VE BENİMLE AYNI KADERİ AYNI DİNİ VE AYNI ÜLKÜYÜ PAYLAŞANLARA CANIMIZ DA KANIMIZDA FEDA OLSUN
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 9:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

PKK'lıyı iyi ayırın

MHP lideri Devlet Bahçeli'den hassas çağrı: Her Kürt kökenliyi PKK'lı gibi görmek tarihi hata olur, terör örgütünün işine gelir .

Türkiye'nin her tarafında yaşamakta olan birinci sınıf vatandaş konumundaki insanlarımızı PKK ile özdeşleştirerek, PKK'nın hedeflerine varmasını kolaylaştırıcı hatalara düşülmemelidir. Bu vatandaşlarımızı PKK'nın elinden kurtarmak için örgütün kökünü kazımak lazım.

İktidarın geniş bir Anayasa değişikliği paketi hazırlığı var. Bu, baskın seçim için iktidarın hazırlık içinde olduğu anlamını taşır. İktidarın 2004 sonuna kadar uyguladığı ekonomik programlar, bizim hükümetin programıydı.

Kürtler Allah'ın kutsal emaneti

Liderler Zirvesi'nin üçüncü konuğu MHP Lideri Devlet Bahçeli Türkiye'nin hassas olduğu konularda çok çarpıcı açıklamalar yaptı: Kürtçe konuşan vatandaşlarımız, Cenab-ı Allah'ın kutsal emanetidir. Herkese PKK'lı muamelesi yapmak tarihi hata olur.

- Son dönemde PKK eylemleri artmaya başladı. Sizce olaylar hangi boyuta çekilmek isteniyor?
- 1978 yılında Diyarbakır'ın Lice ilçesine bağlı Fis Köyü'nde, PKK'nın temelleri atılmıştır. Önce Marksist Leninist bir örgüt olarak şekillenmiş olan PKK, 1984 yılında Hakkari Şemdinli ilçesiyle Eruh'ta baskın yapmak suretiyle ilk eylemini gerçekleştirmiştir. Bu terör faaliyetlerinde, iç ve dış odaklardan beslenmiştir. Tabii bunun Türkiye'ye sosyal ve ekonomik maliyeti yüksek olmuştur. 30 bine yakın insanımız şehit düşmüş, hayatını kaybetmiştir. Son yıllarda ise, değişik isimlerle, özellikle Avrupa ve Türkiye kamuoyunu yanıltarak faaliyetlerini sürdüren PKK, tekrar eylem ortaya koymuştu. Demek ki, zaman zaman hafiflemekle beraber, PKK'nın faaliyetleri devam etmektedir. Kamuoyunda bunlar kabul görmemiştir. Bölge insanları tarafından da kabul görmemiştir. Özellikle 1999-2000 yıllarının başında, PKK terör faaliyetlerinin minimize edildiği ortamda, orada yaşayan insanlarımız hemen normal hayata dönüş gayreti içine girmiştir. Buradaki insanlarımız Türkiye'den kopmak istememektedir.

- Yani örgüte halk desteği yok...
- Kendileriyle her konuştuğumuzda "Devlete zeval olmaz" demişlerdir. Türkiye Cumhuriyeti'ne sevgilerini ifade etmişlerdir. Ama son günlerde Sayın Başbakan, AB'nin dayatmaları ve bazı danışmanlarının yönlendirmesiyle, sözde aydın birileriyle görüşerek, bütün siyasi partilerin hassasiyet gösterdiği bir konuda tarihi bir hata yapmıştır. PKK saldırganlığını ve bunları önleyici tedbirleri kamuoyuyla paylaşacağı yerde, bir Kürt sorunundan bahsederek, Türkiye'yi yeni bir tartışmaya sokmuştur. Bazılarına cesaret vermiştir.
Şimdi, PKK ve yandaşları, her birini Cenab-ı Allah'ın kutsal bir emaneti olarak kabul ettiğimiz Kürtçe konuşan vatandaşlarımızı, örgüt mensubu konumuna taşımaya çalışmaktadır. İmralı'da bulunan caniyi de bu topluluğun lideri olarak gösterme gayreti vardır. Bunu fırsat olarak gören bazı kişiler, PKK'nın yasallaşması ve siyasallaşması için hükümeti sıkıştırmaya çalışmaktadır. Bu çok açık olarak görülmelidir. Şimdi hükümet, hatasından dönüp, bölücü terörle amansız bir mücadeleyi nasıl yapacağını planlamalıdır.

- Fakat bazı insanlar da her Kürt kökenliye PKK'lı gibi bakıyor...
- Çok büyük bir hata olur. Türkiye'nin her tarafında yaşamakta olan ve ana dili Kürtçe olmakla beraber, birinci sınıf vatandaş konumundaki insanlarımızı PKK ile özdeşleştirerek, PKK'nın hedeflerine varmayı kolaylaştırıcı hatalara düşülmemelidir. Birçok sosyal alan çalışması ortaya koymaktadır ki, PKK'ya destek veren insan sayısı yüzde 3 bile değildir. Ama Doğu'da olduğu gibi Türkiye'nin diğer yörelerinde de yoksulluk, işsizlik, gelir dağılımı adaletsizliği vardır. Bizim 57. Hükümetimiz döneminde, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Eylem Planı uygulamaya konulmuştur. Bu planın geliştirilerek devamında yarar vardır.

- Bu vatandaşlarımızı PKK'nın elinden kurtarmak için ne yapmalı?
- Örgütün kökünü kazımak lazım. Örgüt mensubu insanların hepsi, alınacak tedbirlerle Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne teslim olmalıdır. Bölücü örgütün faaliyetlerine son verilmeli ve örgütün istismar etmiş olduğu bu insanlar, samimiyetle kucaklanmalı.

Anayasa değişiyor, baskın seçim olabilir
- Sizce erken seçim olacak mı?
- İktidarın geniş bir Anayasa değişiklik paketi hazırlığı var. Bu pakette seçim süresi, milletvekili sayısı, Türkiye milletvekilliği, Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nin alternatifi sunuluyor. Anayasa'nın 67. maddesinin son fıkrasında, "Seçim kanunlarında yapılan değişiklikler, yürürlüğe girdiği tarihten itibaren 1 yıl içinde yapılacak seçimlerde uygulanamaz" deniliyor. Anayasa değişikliği kapsamında, bu fıkra kaldırılıyor. Bu, baskın seçim için bu iktidarın hazırlık içinde olduğu anlamını taşır.
Biz MHP olarak, her şeye hazır hale gelmeye çalışıyoruz. Bugünkü iktidar, mutlaka bir erken seçim yoluyla iktidardan uzaklaşmalıdır. Bunu millete tam anlatmalıyız.

LİDERİMİZİN AÇIKLAMAS 16.09.2005 TAKVİM GAZETESİ
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Pts Eyl 19, 2005 10:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeşlerim yazdıklarında haklıdırlar...
Almanyayı biemem ama burada ...ülkemizde bu ayırımın çok iyi yapılması gerekir...hiçbir ırkı hiçbir insanı küçük göremeyiz..onu ayrı tutamayız..bu dinimize de ters bir olay..
Ben zaten almanyada olanları kaale almıyorum.. onlar mutlaka oraya sığınma amacı ile gitmiş hakikaten türk düşmanı olabilirler...zaten akıllı uslu insanlar olsa idiler burada kalıp bir baltaya sap olurlardı...
Benim bugün inşaatlarda çalışıp...evine çocuklarına ekmek götürmeye çalışan bir sürü kürt tanıdığım var ama hepsi adam gibi adam...
Bu ayırımı iyi yapmaz isek ...bu kişileride küstürür ..bizlerden uzaklaştırırız...zaten bölücülerinde gayretleri budur...aradaki uçurumu körüklemek ve açmak...
Herşeyin başı devlet ...bir kere devlet görevini yapacak ....adam hırsızsa yakalayıp cezaevine koyacak...
terörist ise cezasını verecek...
devlet..ne olur yapmayın ..etmeyin diyemez...suç işleyeni bulur ve cezasını verir..
diğer namuslu vatandaşlar. bu devlete bunun için vergi veriyor..benim hakkımı ..hukukumu..menfaatlerimi koruyacak ...bu devletin asli görevidir...yapamıyorsa iktidarın basiretsizliğidir...
Saygılarımla.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 12. sayfa (Toplam 16 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız