Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Yunana Kiz verilirmi???
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 7. sayfa (Toplam 17 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim bildigim camilerfe hutbelerde dinledigim, erkek bi gayrimusluman kadina nikah kiyabilir.(Tabiki fetva veremem) Kadin gayri muslumanla evlenemez.(Tabiki fetva veremem.) Dinimizde erkek kadin farkini bana degi imama sor.
Dini konuda yorum yapmamyapamam.
Bu arada sen hala sorularima cevab veremedin! Bekliyoruz cevablarini.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
YakupCemill
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 53

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

EGE DIMIS KI

Bunlar migde bulandirmaya gelmisler yoldasim. Nerde kanitlayacaklar ki? Kanitlanacak birsey olmayinca, iste böyle 3 günde cevap veremezler 3 yilda cvp veremezler, kendi pisliginde oturur dururlar![/quote]

sen neden adigek adli o iftiracinin sözlerine inaniyorsun arkadasim sen benim "baskasi söyle dedi"gimi nerden biliyormusun da ahkam kesiyorsun.Önce bir arastir sonra yaz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YakupCemill demiş ki:
bozkurtum_06 demiş ki:
KIZ ALINIR AMA KIZ VERİLMEZ ONUNDA MÜSLİMAN OLMASI GEREKİR...
BAŞKA MÜMKÜNATI YOKTUR SAYIN ÜLKÜDAŞLARIM

SAYGILAR

Arkadasim anlayamadim yabanciya kiz verilmez ama kiz alinir diyorsun ben bunu cözemedim kusura bakma yani.Kizini bir gayrimüslime vermek istemiyorsun ama gayrimüslüm bir kizi es veya gelin olarak almak istiyorsun.Bir dedigin diger dedigin ile birbirini tutmuyor.Önce sözlerini iyice bir tart ondan sonra yaz.Bir Arkadas tavsiyesi.Saygilarimla

Al sana alintin!.............
YakupCemill
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hangi hoca sana bunlari söyledi aslanim.Ayrica erkek ile kadinin dinimiz nezlince ne farki varmis.kadin da erkek gibidir.hicbir ayricaliklari yoktur.Bana kulakdan duyma bilgilerle gelme kanit göster.Hangi soruna cevap veremedim onu da anlamis degilim
YakupCemill
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sen de görüyorsun iste ben sü söyle dedi dememisim ki sadece o yaziyi yazana yani bozkurtum 06 ya cevap vermisim tabi onun yazdigi yazidan alinti yaparak
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Al oku basla cevablamaya
Belliki adabtan terbiyeden haberin yok! Ulkucu adabi ile tanilir farkedilir. Sagci sahsiheyete sahip bir adam cikib dermi Kurt meselesi benim meselem? Aralikta protokol imzalar Kibrisi taniycam diye.ulkeye geri donunce yok oyle bisey dermi? Sagci basbakan pkkli sozde aydinlarla gorusebilirmi? Sagci basbakanin doneminde askerimizin basina cuval gecirilirken manti parisinde yemekle kutlarmi? Sagci adam AB'ye yalvarirmi?
Eminimki sorulari cevabliyamayacaksin, masaal masal yazip durcan. Ornek AB bize muhtac, genclerimiz AB ulkelerinde ise gircek, AB'nin remi sitesine gir bak bakiyim ne diyor o konuda. Isin kotu tarafi acinacak tarafi, yalanlariniza alistikta, o kadar yalan soyledinizki kendi yalaniniza kendinize inandiniz.
Arastir bakiyim misyonerler hANGI HUKUMET ZAMANINDA BU KADAR SERBEST AKTIF? Oylemi musluman Turk olunuyor?

Ulkucuyum diyosunya, dusun MHP genel baskanimiz Devlet bey neden protokole oturmadi. Burda RTE['nin sahsiyetsizligi konusuluyor kanitlaniyor, hic kimse basbakan demiyor. Once zahmet edi[ oku butun yazilari, sonra kendini rezil et!
Pardon sizin okumaya ihtiyaciniz yok siz WC fakultesi bitirmis adamsiniz, WC muhendisisiniz. Kitab, gazete, haber neki? RTE'yi iki dakika dinlersin yeter sana.
Madem sahsiyetsiz RTE sempatizanlari propoganda yapmak, ortalgi karistirmak icin bozkurt otagina brilerini yolluyor, bari az cok kendini bilen, kulturlu ciddi insanlar yollasin. Bunlar (Reis74, Levent, Yakub kendilerini cabuk rezil ediyor! RTE'ye hizmet edeyim derken, onurlari serefleri gidiyor!
Sonunuzun geldigi malum dustugunuz hale bakin.
Sayin gonuldaslarim,
sahsiyetsiz RTE sempatizenlerinin sacmaladigi yazilarina, ne yazikki onlarin seviyesine duserek o seviyede yazmak zorunda kaldim, cunku tek anladiklari uslub.
Saygilar.
Yakub bey ve diger RTE sempatizenleri sorularima hala cevab veremediniz!
Sayin agabeyim, kulturlu egitimli yokki! Ya okumaya zahmet etmezler, yada okuduklarini anlamazlar. Anlayabilseler ulke bu hale gelmezdi. Beni sinirlendiren konu zamanimizi yiyorlar. Biz ulkuculerin bosa harcayacak bir saniyesi yok!
Bu arada bozkurt_net, kadir reisler abilerimiz nerde? Cumadan beri yoklar.
Saygilarimla.
CEVABSIZ KALAN SORULAR!
Beyefendi ben butun RTE sempatizenlerine, AKP icin biraz daha sabir goreceksininiz iyiler diyenlere sorular sordum.
Eger cevabliyamiyor iseniz demekki yanlissiniz. Msn nerden cikti? Bu sitede AKP propagandasi yaptirmamak ulkucu olarak gorevimdir.
Sayin gonuldasim,
RTE bitistir, bunu kendileride biliyorlar. Dusunun parti baskaniniz Kurt sorunu benim sorunum diyor. AB'ye girebilmek icin soysuzlari cesartlendiriyor. Cok normal yalani masali savunamaz hic kimse.
AKP'nin eger dis politakasi olsaydi, K.Irak bugun bu hale gelmezdi. Sen soyle ne oldu kirmizi, yesil sinir noktalarimiza. Ordumuzun K.Irakta ABD'nin isgal basladigindan 3 hafta sonra dahi 16000 komondo birimi vardi. Bunlari RTE cekti, oru degil, TSK'da tanidiklarin varsa sor.
Kurtce egitimi, TVyi vs hangi hukumet cikardi senin ovdugun RTEnen. Senin mantigini ozemedim, RTE'nin yaptiklarini bu kadar destekliyorr isen, bozkurt otaginda isin ne? Amacin ne?
Bak bu sorumu hala yanitlayamadin!
Brukselde tamam Kibrisi taniyacagim diye protolu imzaladi,(tabi yerli basin bunu aciklamadi. AB'nin resmi sitesinden protokol tuzugunu oku, veya o tarihteki yabanci basini oku.) Aksam yurda donup A.Gul ile yanyana biz Kibrisi taniycaz demedik demedimi? Bu yalancilik olmuyormu?
Zana ve terorist arkadaslari RTE'nin doneminde kahraman havasiyla hapisten cikmadimi? A.Gul Zana ve yandaslarini disisleri makaminda kabul etmedimi?
Once bu sorularimi yanitla, daha ekonomiye, ruhban okullarina deginmedim.
AKP'nin eger dis politakasi olsaydi, K.Irak bugun bu hale gelmezdi. Sen soyle ne oldu kirmizi, yesil sinir noktalarimiza. Ordumuzun K.Irakta ABD'nin isgal basladigindan 3 hafta sonra dahi 16000 komondo birimi vardi. Bunlari RTE cekti, oru degil, TSK'da tanidiklarin varsa sor.
Kurtce egitimi, TVyi vs hangi hukumet cikardi senin ovdugun RTEnen. Senin mantigini ozemedim, RTE'nin yaptiklarini bu kadar destekliyorr isen, bozkurt otaginda isin ne? Amacin ne?
Bak bu sorumu hala yanitlayamadin!
Brukselde tamam Kibrisi taniyacagim diye protolu imzaladi,(tabi yerli basin bunu aciklamadi. AB'nin resmi sitesinden protokol tuzugunu oku, veya o tarihteki yabanci basini oku.) Aksam yurda donup A.Gul ile yanyana biz Kibrisi taniycaz demedik demedimi? Bu yalancilik olmuyormu?
Zana ve terorist arkadaslari RTE'nin doneminde kahraman havasiyla hapisten cikmadimi? A.Gul Zana ve yandaslarini disisleri makaminda kabul etmedimi?
Once bu sorularimi yanitla, daha ekonomiye, ruhban okullarina deginmedim.
Bu arada herkes bilirki o kurt aydinlar dedigin PKk yonetimiyle devamli gorusmekte ve ona gore hareket etmekte.
Simdi iyice sacmaladin! Yani Zana gibiler meclise girsin? Destur birazmantikli yaz bari. Mecliste kurtce sozde kurdistan icinyemin etsinlermi senin kurt aydinlarin?

1)AB'nin resmi sitesinde protokolu okusana, birak yerli yabanci basini. AB'nin resmi sitesinde yayinlanan RTE'nin imzaladigi resmi protokoldur! Bu resmi belgedemi gecersiz?
2) Simdi iyice sacmaladin! Yani Zana gibiler meclise girsin? Destur biraz mantikli yaz bari. Mecliste kurtce sozde kurdistan icin yemin etsinlermi senin kurt aydinlarin?
3) ne zamandan beri disisleri bakani terorisleri makamina kabul edib muhattap alip senin deyiminle uyariyor?! Terorisiti dunyada hangi disisleri bakani muhattap aliyor? Makamina kabul etmeyi birak.
AKP'ye sabir isteyenler, RTE'yi savunananlar asagidaki haberi okuyunca hicmi yureginiz haykirmiyor BU VATAN BIZIM!

TBMM'de 'Kürtçe metin' krizi

Hak ve Özgürlükler Partisi öncülüğünde başlatılan ve Türkiye'de bir Kürt federasyonu kurulması talebini içeren kampanyada toplanan 50 bin imzayla ilgili kampanya dilekçesinin TBMM Başkanlığı'na sunulması sırasında "Kürtçe metin krizi" yaşandı.
(20 Eylül 2005 Salı)

Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK - PAR) öncülüğünde 24 Mayıs'ta Diyarbakır'da "Kürdüm, Tarafım, Talep Ediyorum" sloganı ile başlatılan ve Türkiye'de bir Kürt federasyonu kurulması talebini içeren kampanyada 1 milyon imza hedeflenirken, 50 bin imza toplanabildi. Kampanya dilekçesinin TBMM Başkanlığı'na sunulması sırasında "Kürtçe metin krizi" yaşandı.

İmzalar dün önce AB Ankara Temsilciliği'ne, ardından TBMM'ye sunuldu. Aralarında Diyarbakır Kürd - Der sözcüsü İbrahim Güçlü'nün de yer aldığı 8 kişi, AB Ankara Temsilciliği'nde dış ilişkilerden sorumlu yetkililerle bir araya geldi. Türkçe, Kürtçe ve İngilizce olarak hazırlanan 50 bin imzalı metni teslim eden grubun, avukat Sabahattin Korkmaz tarafından okunan basın açıklamasında, kampanyanın kendiliğinden geliştiği ve hiçbir siyasi odağın gündeminde olmadığı belirtildi. Korkmaz, toplumun değişik kesimlerinden gelen ilgi ve destek üzerine bildirgeyi Kürtler arasında imzaya açtıklarını, ancak yetersizliklerinden ötürü kampanyayı tüm topluma yaygınlaştıramadıklarını söyledi.

AB ile resmi görüşme!

Güçlü, AB müzakere sürecine Kürtlerin doğrudan taraf olmasını isteyerek, "Zaman itibarıyla 3 Ekim'i çok önemsediğimiz için görüşmeyi AB Dış İlişkileri sorumluları ile yaptık. AB ile resmi olarak görüştük. AB'den Kürtlerin dahil olabileceği bir mekanizma yaratmasını talep ettik" dedi.

"Eniştelerim de Kürt"

Heyet daha sonra dilekçe ve eklerini vermek üzere TBMM'ye geçti. Meclis'te belgeleri inceleyen Genel Evrak ve Arşiv Müdürü Şemseddin Kılınç, "yasalar gereği Kürtçe olan metinleri alamayacağını" söyledi. Avukat Hasan Dağtekin, "Yasal engel yok. Başvurumuz Türkçe ama bilgilendirmek için ekler Kürtçe" diye itiraz edince, Kılınç, "Kurban olayım, Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşıyoruz, burası Türkiye Cumhuriyeti devletini temsil eden kurum. Ben kanunlar ne diyorsa onu yapıyorum" dedi. Klınç, Dağtekin'in "Öyleyse Kürtçe bölümleri kabul etmediğinize dair tutanak verin" önerisini geri çevirdi.

Dilekçenin Kürtçe bölümlerini ayırarak kaydını yapan Kılınç, "Benim eniştelerim de Kürt, biz içli - dışlıyız, etle - tırnak gibi kaynaşmışız. Lütfen böyle yapmayın" diye konuştu.

Mazlum Kürtlerin meşru talebi

TBMM'ye sunulan dilekçede, "Mazlum Kürt halkının meşru taleplerine duyarsız kalındığı" savunularak, şunlar kaydedildi:

"Kürtlerin en tabi ulusal demokratik ve insani haklarının güvence altına alınması. Kürt sorununun federal, demokratik ve çoğulcu çözümü. Nüfusu 20 milyonu aşkın Kürt milletinin yaradılıştan gelen meşru, bireysel ve kolektif haklarının tanınması. Yasal, anayasal, idari, siyasi güvencelere bağlanması."
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YakupCemill demiş ki:
sen de görüyorsun iste ben sü söyle dedi dememisim ki sadece o yaziyi yazana yani bozkurtum 06 ya cevap vermisim tabi onun yazdigi yazidan alinti yaparak

BAK DÜN DE UYARDIK SENI YINE GELIYORSUN --BIR DAHA GELIP RTE NIN AVUKAT;LIGINI BURADA YAPARSAN --BU SENIN SON ILÉTIN OLUR !!!

ARTI SEN KIZINI YUNAN;ANA ERMENIYE ;VS. VEREBILIRSIN CÜNKÜ BASKA BIR SEY SEN DEN BEKLENMEZ !!!

AL IYI OKU SENIN RTE TOP;UN NE LER SÖYLER

Tarih: 2004-03-20, 22:33:11 İleti konusu: CUMHURİYET KADININA YAPILAN HAKARET!

--------------------------------------------------------------------------------

"Erkeğin eşi hastaysa, yaşlıysa, sakatsa birden fazla kadın alabilir."

Bu müthiş açıklama birkaç gün önce "Laik AB'ye girmek istiyoruz" diyerek aklı sıra Avrupalılara laiklik dersi vermeye çalışan, adı "Laikçi Mr. Erdoğan"a çıkan zat-ı muhterem tarafından yapıldı. Bir toplantıda Alman milletvekilinin kendisine yönelttiği "Türban ve çok eşlilikle" ilgili soruya verdiği cevaptı bu...

Böyle bir soru üzerine "Bizim ülkemizde Medeni Kanun var, birden fazla kadın ile evlenmek kanunlarımızca yasaklanmıştır, hiçbir fert kanunların dışına çıkamaz." demesi gerekirken; Laik Türkiye Cumhuriyeti'nde demokratik seçimler sonrası iktidar olan bir partinin genel başkanı ve aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti'nin başbakanının bu sözleri sarfetmesi gerçekten esef vericidir.

Daha bir çok ülkede kadının hiç bir değeri yokken, TÜRK'ÜN SON BAŞBUĞ'U ATATÜRK'ün desteği ve dönemin Adalet Bakanı Büyük Türkçü Mahmut Esat Bozkurt'un düzenlemeleri ile 17 Şubat 1926'da kabul edilen ve 4 Ekim 1926'da yürürlüğe girerek kadını erkekle eşit duruma getiren, birden fazla eş alımını yasaklayan, kadına çalışma, seçme ve seçilme hakkı veren bir "Medeni Kanun"u olan Laik Türkiye Cumhuriyeti'nde her dem çağdaşlıktan söz eden ve sürekli olarak "değiştiğini" iddia eden, ama asla değişmeyen yobaz zihniyetteki bir irticacının bu sözleri Türk kadınına, Cumhuriyet kadınına yapılmış kocaman bir hakarettir!

Tarih boyunca her zaman erkeğinin yanında olan; cengaverlikte er kişilere meydan okuyan; savaş alanında saf tutan, elindeki tek örtüsünü kundaktaki bebeği yerine, ıslanmaması için top mermilerinin üzerine örtecek kadar vatan sevgisiyle dolu; yürekli, mert, yiğit Türk kadınlarını böylesine aşağılamak başbakan dahi olsa hiç kimsenin haddine düşmemiştir!

Ne demek "erkeğin eşi hastaysa, yaşlıysa, sakatsa birden fazla kadın alabilir"?.. Bu nasıl bir vicdanın, hangi karanlık düşüncenin sözleridir?.. Yaşlılık da, hastalık da, sakatlık da dünya halidir. Erdoğan, Türk kadınını kendi eşi olan kürt kadınına benzetmesin. Kendi eşi böyle bir durumu kabullenebilir ama hiç bir Türk kadını, hiç bir Cumhuriyet kadını bu duruma düştü diye üzerine başka eş alınacak kadar aciz değildir.

Erdoğan haddini aşıyor! Başbakanı olduğu ülke molla rejimi ile yönetilen İran değil, ATATÜRK'ün kurduğu, rejimi Laik Cumhuriyet olan ve Medeni Kanunuyla birden fazla evliliği yasaklayan, kadın ve erkeği her durumda eşit gören Türkiye Cumhuriyeti'dir. Oturduğu koltuğu kendi köhne ve örümcek bağlamış karanlık fikirlerine alet etmesin!

A L M I L A

www.turkcu.net arşiv..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hadi bakalim yazdinki adigek dedinki 20milyon kurt var. bu yazina obur konuda cevab verdim ve kendi yazini alinti yapip, SANA SORDUM BENIM 20 MILYON KURT VAR DEDIGIM YAZIYI ALINTI YAP GOSTER! aLINTI YAPAMAZSAN YALANCISIN.
YakupCemill demiş ki:
.Sizinde gördügünüz gibi Kürtlerin hepsi bir Kürt federasyonu kurma pesinde degil.Sayilari sadece 50.000´dir.Kürt vatandaslarimizin 20.000.000 (20 Milyon) oldugunu farz edecek olursak

Yakub_Cemil, yukaridaki yaziyi yazan sen!
20 milyon yazan sensin iyise zirvalamaya basladin. RTe gibi hafiza sorunun var herhalde. AKP sempatizanligi baska, iftira yalan baska.
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kurtoglu1919 demiş ki:
SENIN SU AN NERDE BULUNDUGUN YERI TESBIT ETDIM AZ SABIR ET

KURTOGLU

sen kimi tehdit ediyorsun aslanim. seni, senin gibiler,i senden kac tane varsa sülaleni bekliyorum.aman gec kalma

BAK RAHAT OL SENIN ENSENE BINECEM SÖZ

SAYGILAR
YakupCemill
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kurtoglu ben sana cevabimi özel olarak ilettim ama simdi yazdigin konudada yazabilirim.sen kim oluyorsun da beni tahdit ediyorsun bunu birincisi.ikincisi bu yaziyi nerden aldigini bile yazmamissin.dogru yazmissin resmi bir site olup olmadigi belli olmayan gariresmi bir siteden aldigin yaziyi bana gösteriyorsun .ben sana öyle seyler bulurum ki sasirip kalirsin.herkes birseyler söylüyor kimileri de senin gibi bos yaziyor.
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SEN MERAK ETME YAKIN DA ANLARSIN !!!

ÖPÜCÜKLER
bozkurtum_06
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 74

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamünaleyküm
Sevgili Ülkücü kardeşlerim....

adigek kardeşim dediklerim den birşey anlamayabilirsin. Bu gayet doğal bir olay.
Ben sadece şahsi fikrimi sizlerle paylaşmak istedim.

Yunan lı olsun başkası olsun yani gayrimüslim Bayan müsliman erkekle evlenebilir yazımda belirtmişdim sadece müsliman olmak kaydı ile yani Kelime-i Şahadet getirerek
müsliman olur ve müsliman erkeği ile evlenebilir.
Benim çok tandığım var gayri müslim ile evlenip müsliman olan ve dinine sonuna kadar bağlı olup 5 vakit namaza başlayor o gayrimüslim
sizlere anlatmak istediğim buydu
Neden Erkek evlenemez.???
Şuan ki şartlar belli malumunuz... Tv kanalında bir dizi oynuyor.belki izlemişsinizdir.Erkek sünnet olamamak için çaba harcıyor ve ailesi karşı çıkıyor.
Doğal olarak erkek ler dinine bağlı olup kesinlikle başka dine yani islam dinine geçmez benim görüşüm budur ve bu olacak

Saygılar....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
YakupCemill
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 8:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kurtoglu demis ki:
MERAK ETME SENI HAL EDECEM SÖZ

buyur gel bekliyorum
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yAKUB-CEMIL ne alinti yapabildin, nede sorularima cevab verdin? Hadi bekliyoruz.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 7. sayfa (Toplam 17 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız