Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - AKPLILERE
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 1:28 am    ileti konusu: AKPLILERE Alıntıyla Cevap Gönder

Vatan pahasina politka yapan RTE'yi savunan, milletimin kanini emen, vergisini yiyen, devletimin en onemli sektorlerini bas dusmanimiz yahudilere veren, Terorstleri dagdan indirip sehirlerimzi terorist kurularinin oyun alani olmasinda cok azimle calisan, Zanayi hapisten cikarip dis isleri makaminda kabul eden, askerimin basina cuval gecirilirken manti partsinde onemli olay degil once zikkimlaniyim sonra bakarim diyen AKP hukumetini destekleyen mahlukun ancak iki nedeni var.
1) Iki kurus icin ruhunu, benligini satmis.
2) Sanli milletime devletime haclilarin silahla yapamadigini TURKU yenemedigini kaldiramayip, yuce dinimizi kullanma haysiyetsizlgini yapip Turke zarar vermek isteyen sahsiyetsiz, yabancinin hayrani masasidir.
Sonunuzun geldigini anlayinca bozkurt oagina yolladdddddiginiz at gozluklu cahiller birakin kendi partinizi kendi sahsiyetlerini rezil ettiler.
Agzinizin payini vedim, sorularimi cevablayin dogrulugunuzu kanitlayin dedim, ayri ayri kisa ve net 11 soru sordum, 3 gun cevab veremediniz, sonra kendi yazdiklainizi benim yazdigimi iftira ettiniz Hodri meydan gosterin yazimi dedim, gosteremezsiniz yalanci iftiracisniz dedim. Gosteremediniz.
Bu sefer hepsini sor cevablayim dediniz, sualerimi toplayipm bir yazida ilettim, bu seferde cok uzun dediniz. Bu hareketi cocuk yapmaz, rezil olcagini bildigi icin. size cok gormem rezillige alismisiniz.
2 gun sonra ayni konuya yazamadiniz, baska konuya.benim siz at gozluklu, haysiyetsiz yalancilara sordugum soruyu sorup iyice seviyesizlige dustunuz.
Gercekleri tartismak imkansiz, anca boyle kelime oyunlariyla, serefsizce tartismayi dener ve gururunuz haysiyetiniz boyle lahima gider. Simdi lahima gidip arayin serefinizi gururunuzu.
Sayin gonuldaslarim sizleri desifre edince, o kus beyninizle ulkucuyum dersem, yalan soylersem, iftira atarsam kurtulurum dusenceniz o kadar zavalliki lahimdada yer yok beyninize sahsiyetinize!
Yakub agzinin payini aldin Kadir abimden kovuldun siteden, kapidan kovuldun yere lahimdan sizip baska uye ismiyle(Kemal1923) bize ozelden bir sayfa kufur yazdin. Sende onurolsa kovuldugun yere lahimdan sizmazdin bir. O yazdiklarini birak muslumani, ulkucuyu aille terbiyesi almis gavur yazmaz.
Madem ulkucusun su sualeimi dusun cevabliyamagin ortada.
Bir ulkucu
1)Zana meclise girmeli dermi?
2) Kurt sorunu benimsorunum diyeni savunurmu?
3) Vatanimda Kurtce vb dillerde egitim ve yayin baslatani savunurmu?
4) AB'ye Kibrisi taniycam deyip imza atip, yurda donunce onu salayani savunurmu?
5) Terorist temsilceleriyle goruseni savunurmu?
Liste daha uzun bu yeter simdilik.
Rusya, Ukrayna limanlarinda dolu 2 yildir Turkiyeye gitmeyi bekleyen gemilerin sebebini yaziyimmi?
Her biriniz gemi basi devleti $800.000 dolandirdiniz. AYRINTIYA GIREYIMMI?
Ruhu satilmis koyun surusu gidin serefinizi lahimlarda arayin, tabi lahim serefinizi kabul ettiyse.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 1:38 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Okudugunuzu anlasanizda hak yoluna girseniz(Yakub=Kemal1923)
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 7:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

adigek ülküdaşım bu kez sinirin tavan yapmış... Borsayı rekorlara koşturduğunu iddia eden zihniyet senin sinirlerine de rekor kırdırmış...

Bence sinirleneceğine, kendinle gurur duymalısın. Herif kendi görüşlerini ispatlayamadı, senin görüşlerini çürütemedi işte. Seviyesiz, bilgisiz, kör ve ahmak olduğunu ispatladı bizlere...

Ne onların bedduaları nede küfürleri bize dokunmaz...
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 8:03 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli kardeşim adigek,
Buradan bu yazına benim bir sözümü tekrarlamak yakışır..
Bu ülke de iki grup insan yaşamaktadır..
1-KURTULUŞ SAVAŞINDA ŞEHİT,GAZİ OLANLARIN TORUNLARI...
2-KURTULUŞ SAVAŞINDA İŞGALCİLERE,DÜŞMANA YİYECEK ,ERZAK GÖTÜRENLERİN TORUNLARI...
Artık bu düşüncemden kesinlikle eminim...
Bütün bu olayların başka açıklaması olamaz...
Saygılarımla.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 8:32 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dün ayağımızın tozuyla rte hakkında birkaç eleştiri yapınca,havlamak için tetikte bekleyen satılmış şerefsizlerden biri,daha önce; insanları zehirlemek için kullandığı sahte nezaketi bir tarafa bırakarak,şahsımıza ve görüşlerine karşı çıkan birkaç arkadaşımıza ağır hakaretlerle saldırarak bir pkk lının ağzıyla esti yağdı ve hızını alamıyarak forumların 6-7 başlığını kirletti.
Kendisini forumlardan ihraç ederken en ufak rencide edici bir yazı yazmamış olmamıza rağmen,diğer arkadaşların da tartışmalarında kötü bir kelime kullanmamış olmasına rağmen bu insanı bu kadar kontrolden çıkaran olay nedir?Gayr-i meşru babası rte ye yönelttiğimiz eleştirilerdir.Biz kendisine ayni üslupla cevap vermekten,o lafları kendisine yedirmekten aciz değiliz.Bizi engelleyen,sitede yöneticilik yapmak durumunda olmamız nedeniyle örnek teşkil etmemiz,bundan da öncesi,ülkücü ahlakı üzerine güzel bir örnek teşkil eden Bedii Hocamıza
Karşı duyduğumuz saygı,hürmet,ve onu doğrulamak zorunluluğumuzdur.Yoksa bu besleme ite,öyle laflar etmesini biliriz ki,yedi kat sülalesi ihya olur.Literatürde,söyleyeceklerimizin de karşılığını bulamaz,bildiği kelime haznesi yetersiz kalır.Zerre kadar erkekliği olan insan,böyle saldırıp kaçmaz.Benimle herhangi bir meselesi olan insanın forumları kirletmesine,başkalarını rahatsız etmesine gerek de yok.Özel ileti ile meramını anlatabilir.
Savunduğu; yüzyılın damat feriti olan rte nin görüşlerine bakmadan ;utanmadan kemal1923
Rumuzunu alan ve bunu paravan olarak kullanan bu gayr-i meşru yaratık,önce savunduğu insanın tüm ömrünün; bozkurt Mustafa Kemal ve onun kurduğu Cumhuriyeti yıkmakla geçtiğini bilmiyor gibi,kendisine bu rumuzu almak ikiyüzlülüğünü göstererek,nasıl bir korunma ihtiyacı içinde olduğunu,Bozkurt netin bir yöneticisine saldırıp da”benim ocaklarla,
Mhp ile problemim yok”diyerek ne kadar çekindiğini,ödünün koptuğunu göstermiştir.
“Ayrıca sizlerle hiçbir platformda karşılaşmak istemiyorum”sözleriyle acziyetini ifade etmiştir.Oysa biz kendisiyle karşılaşmayı çok arzu ediyoruz.Biz gerçek alemde kendisiyle karşılaşmak için çok istekliyiz.Bakalım gerçek hayatta bu lafları kadir21 e etmek ne demekmiş kendisine izah edelim.Elimde ip numarası var.Almanya.Kendisini araştırıyoruz.
Kısmet bu belli olmaz.Bizim niyetimiz temiz,ve dünya da çok küçük.
Biz yola çıkarken,her şey ile mücadeleyi göze aldık.Bu hareketlerle bizi kimse ne yıldırabilir,
Ne de başka bir şey yapabilir.Ama biz çok şeyler yapabiliriz.Zamanı geldiğinde bunu yaşayan herkes görecek.Çünkü biz bu kudurmuş köpekler gibi,bu işi bir ücret karşılığı yapmıyor,zerre kadar bir çıkar düşüncesi taşımıyoruz.Hiçbir şey;bize inanmadığımız bir düşünceyi,güvenmediğimiz bir kişiyi savunduramaz.Sizlere küçük bir örnek vereyim ki mesele
İyice anlaşılsın.Bu besleme itlerin yazdıkları tüm yazılar kendi ellerine verilmektedir.Bunların hepsi rte ağzı ile konuşmaktadır.Çünkü ona da konuşacakları yazdırılmaktadır.Kim size “olaylara at gözlüğü ile bakıyorsunuz”,ya da “çağ atlattı”,ya da” yiğidi öldür hakkını yeme”
Sözleriyle bir şeyler dayatıyorsa,bilin ki bunlar iktidarın paralı askerleri,bir yerlerden nemalanan soysuzlar takımıdır.Elalemin temiz geçmişine acımadan saldıran bu kudurmuş köpekler;vatanı satan insanla,anasını satan insanın ayni olduğunu bilmeden,bu sefil hayatlarını ona buna …..ezevenklik ederek geçirip giderler.Temiz insanların kişilik haklarına
Saldıran bu soysuzlar,ancak hamamdan çıkmış ….uşt oğlan ne kadar temiz ise o kadar temizdir.Bunlarla mücadelemiz,yaşadığımız sürece devam edecektir.Biz TÜRK’ÜZ.Biz
Yıldırımdan,kasırgadan bile çekinmeyiz.Biz TÜRK olmaktan başka hiçbir şeyi ile iftihar etmeyen insanlarız.Bu soysuzlar bizimle baş edebilecek yürekte adamlar değildir.
Allah’a and olsun ki,bir gün bu ülkede bu tipte ne kadar soysuz,Türk’ümsü tipte insan varsa hepsi bitirilecek,bu necip millet işte o gün makus talihini yenerek tekrar zirveye çıkacaktır.
Bu olaylar bizim bu konudaki kararlılığımızı daha arttırmakta,daha dirençli ve kararlı bir hale getirmektedir.Bu yoldan dönersek,bu Milletin ÜZERİMİZDEKİ TÜM HAKLARI BİZE HARAM OLSUN..BU VATANDAN YEDİĞİMİZ EKMEK,İÇTİĞİMİZ SU BİZİM GÖZÜMÜZE DİZİMİZE DURSUN.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 8:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burdan butun akp lilere veya rte yi sevenlere sesleniyorum.

bu akp geldigi gunden buyana ne turkiye icin nede turk duyasi icin hayirli olmustur.
bu akp doneminde turk tarihinde olmayan seyler olmustur

-askerin basina cuval gecirildi, bunlar hala abd nin agzina bakiyor

- kibristan ab ugruna vazgecmek istiyorlar

- kerkuk, musul, telafer ve diger turkmen illerini haince pesmergelerin insafina terk etmislerdir

bundan onceki mhp iktidarini elestirenlere sesleniyorum, yok mhp basortusunu cozmedi, yok mhp bilmem neyapti?..

MHP olsaydi yukaridaki saydiklarim gerceklesmezdi..

peki bu akp ne yapti? din din diye diye halki kandirdi ve turkiyede hic bu kadar misyoner faaliyet olmamisti. buda ilk kez akp devrinde oldu. buyurun sizin dincileriniz.

diyorlar ekonomi falan, yahu bu millet/devlet olum kalim meseleleri ne ekonomiyi!..

birdahaki secimde tum turk halkini mhp ye oy vermelerini bu akp yi baraj altina indirmelerini bekliyorum.
kurthan35
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 59

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 9:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşlarım,

Bugün Kara Kuvvetleri komutanımız sayın Yaşar Büyükanıt'ın yaptığı konuşmayı okudum ve çok sevindim.
Devletimizin en üst makamlarından birinden böyle bir açıklama duymak beni sevindirdi.Bugünlerde ab uğruna vatanı satmakla görevlendirilmiş kişilerin rezillikleri arasında böyle büyük bir makamdan bu açıklamanın gelmesi içimdeki umutsuzluğa biraz derman oldu.

Bu düşüncelerimide bilerek bu başlık altında yazmak istedim
Belki rte yandaşlarının içine oturmuştur bu sözler,tabi anlayabilirlerse yani o zeka mevcutsa onlarda...!!!!

Cenk meydanı bir nazlı gelin,er de şan ister
Büyük devlet kurmak için büyük KAN ister
Bedii
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 119

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 10:14 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rahman'ın Adıyla, Rahman'ın Selamıyla

Kadir 21Bey,
Can Dosttum....

Anlaşılan sizi, birileri, çok üzmüş...Yazık hem de çok çok yazık!!
Sözünü ettiğiniz olay bizim gözümüzden kaçtı...Buna hem üzüldüm ve hem de biraz olsun........Üzüldüm: Sıcağı sıcağına sıkıntınızı paylaşamadığım için...S...dim, insanlık adına bin birinci defa kahrolmaktan kurtulduğum için...

Can ve kan kardeşim,

Malumlarıdır, "İNSAN" Arapça isimdir.İçinde onlarca mana bulundurmaktadır. Bize göre, bunlardan en önnemlisi şunlardır:
Düşünen, konuşan, acıyan, seven ve sevilen...had ve hududunu bilen...
Çok iyi tanıdığımı ve dolayısıyla çok çok sevdiğim RABÜL-ALEM'İN OLAN ALLAH(c.c.)'a yemin ederim ki, bu özellikleri beyninde, kalbinde, kanında-canında, içinde-dışında tek kelime ile varlığında bulundurmayanlara ULU YEZDAN insan demiyor. Ya ne diyor?( KELENAMÜ BELHUM EDAL...)
Günümüz dünyasında, bzim, sizi n ve "Ben insan gibi insanım" demeyi HAK eden herkesin en büyük handikapıdır bu....Düşünmeden mahrum, acımadan uzak, konuşma yerine ses çıkaran ve tartışmak adına hakaret eden insanlarla(?!..) bir arada bulunmak....
Eyvah ki ne eyvah!!...
İşimiz zor Ali Bey, işimiz gerçekten de zor!!
Mevla yardımcımız olsun.

Tartışmak dedim de can dostlar...
Efendim, izninizle bir kez daha paylaşmak durumundayım.
Konu ne olursa olsun...Kim olursa olsun...
Tartışmak: Asla ve kat'a "HA-KA-RET ET-MEK DE-ĞİL-DİR!!
Ya nedi? Birbirimizin artı ve eksilerini işaretlemek-göstermek-tir.
Bir yabancıya ait olan şu söz, bizim ifade etmeye çalıştığımızı, çok güzel izah etmeketedir.
"FİKİR VE DÜŞÜNCELERİNİZE, ASLA KATILMIYORUM. FAKAT BUNLARI, DÜŞÜNDÜKLERİNİZİ SÖYLEYEBİLMENİZ İÇİN GEREKİRSE CANIMI BİLE VEREBİLİRİM."

Lütfen bana inanmanızı istiyorum. Bu İslam'ın taa kendisidir...
Bu hal böyle iken, nasıl oluyor da biz Müslümanlar, konuşma adına "SES" çıkarmaktan ve tartışma adına da hakaret etmekten başka bir şey yapmıyoruz.
Niçin mi dediniz?...
Niçin olacak:Beyin, beyin olmadığı için...Gönül, gönül olmadığı için..Ve niyet, niyet olm adığı içn...(Not:Burada "İnsan" sözcüğünün anlamını bir kez daha hatırlayalım) Biri, birine aynen şöyle diyordu:" İNSAN İÇİNDE YÜREK TAŞIMALI YÜREK!! SENDEKİ İSE MANDA DERİSİNDEN BİR ÇARIK!!"
Aman ALLAH'ım Aman!!....
Afff ALLAH'ım Afff..Afff....!!
Daha fazla devam edemeyeceğim, Kadir Bey..Siz ve arkadaşlarımız ne olur beni mağdur görsünler..
Bir güzel kıssa ile, sözlerimi bağlamak istiyorum.
Ve bu kıssayı, Başta değerli şahsınıza ve sizin şahsınızda BEN İNSANIM, BEN MÜSLÜMAN'IM VE BEN BİR TÜRK'ÜK TEK KELİME BEN BİR" ÜLKÜCÜYÜM" DİYEN VE BUNLARI İFADE ETMEYİ"HAK" EDEN BÜTÜN "DAVA" ARKADAŞLARIMA İTHAF EDİYORUM.

Geçmiş zamanın birinde, adamın biri idama mahkum olur. Gıyabında kalem kırılmıştır.
Görevliler, kaldığı hücrenin kapısına datyanırlar. "Haydi gel gidiyoruz" Hazırlanır, çıkar... Her iki kolundan tutup alıp götürürler. Bir ara, efendiler, beni nereye götürüyor sunuz? diye sorar. Derler, söylemesi zor, ama buna mecburuz. Bıraz sonra idam edileceksin. Seni idam sehpasına götürüyoruz. "Vay sizden ALLAH razı olsun, ne kadar sevindim, bilemezsiniz" demez mi!
Herhalde yanlış anladın. Düğüne bayrama gitmiyorsun. Az sonra öleceksin.. Öğrenebilir miyiz,acaba bu kadar niçin mutlu oldun, diye sorarlar. Cevabı müthiştir.
Ben de sandım ki, cahil(beyni, kalbi ve niyeti sakat) insanlarla konuşmam ve onlara bir şeyler öğretmem için götürüyorsunuz...
Bilmiyorum, başka bir şey demeye gerek var mı???....
İştye bunun için. Cenab-ı HAKK:"FELATEKÜNENNE MİNELCAHİLİN..."buyurmuştur.
Ne olur, asla ve kat'a cahillerden olmayınız!!!...Beyninizi ilimle, irfanla; kalbinizi (Yaratan'dan ötürü), yaratılmışların sevgisiyle besleyiniz. Enerji merkezi olan midenizi de keza, dengeli bir şekilde(Aynızamanda da helal) gıdalar ile doldurun...doyurun...
Başka türlü ne insan olabilirsiniz, ne Müslüman ve ne de başka bir şey...
İlahi kutret böyle diyor...
Ne olur sevgili RABBİMİZ, Sen bizi cahilllerle(Özellikle de karacahillerle) muhatap etme!!
Büyük Atamız, şanlı ceddimiz ulu insan DEDEKORKUT'un şu duasıyla son noktayı bırakıyorum.
"ALLAH'IM! HEPSİNİ İSLAH ET. ALLAH'IM! BİZİ SALİHLERDEN EYLE. BİZİ HAYIRLI HALE GETİR. BÜTÜN İHTİYACIMIZ SENDE BİTSİN. İKBALİMİZ SANA OLSUN."
Dosca selamlar...
HAKK'ın birliğine emanet olunuz.
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 11:52 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hiç bir nesne görülmemişki bu hayatın zehrinden ve insan gibi görünüpte insanlık musvettelerinin elinden kirletilmemiş ola.
Güneşi balçıkla sıvamaya kalkan ellerin,güneşin sıcaklığında kızardığını beynin fark etmezi pekte uzun sürmeyecektir.Güneş gene aynı güneş,fakat onu sıvamaya kalkan çirkefe bulanmış eller aynı el değillerdir artık.Hayatları boyunca nereye giderlerse gitsinler bu kirlettikleri hayat onların takipçileri olacaktır.Ellerine bakınca önce Rabbinin büyüklüğünü,sonra güneşin muaazzam sıcaklığını ve kendilerinin oynanamakta oldukları çirkin oyunu düşünecekler.Dünyanın en pahalı deterjanlarıyla yıkayacaklar belki o çirkefe bulanmış ellerini fakat nafile bulaşmıştır bir kere.
Zamanları dolduğunda çalacak Hz.Azrail tak tak diye kapılarını.Belki çok sevdikleri kuş tüyü yataklarında,belkide çok sevdikleri şöminenin önünde.
Rabbinden bir emir getirdiğini belki iletmek isteyecek son kez olsun affedilmeleri için bir fırsat vermek isteyecek fakat çirkefe bulanmış kanlı eller buna mani olacaktır.
Bir parça bez, sıradan bir cenaze namazı ve konulacak o çirkef eller ebedi yerine.Hz.İsrafil üfürdüğünde SURA kalkacak bütün bedenler geldiği gibi dünyaya.Yürüyecek mahşer yerine,iyiliklerin kötülüklerin milim milim tartıldığı o mubarek sahraya.
Temizlenmemiştir topraktada kalsa o kirli eller aksiine iyice bulanmıştır cehennem azabında.
Soracaklar bu ellerin hesabını dil konuşmak isteyecek vuracaklar kelepçe dile susacak ve işte o zaman o kire bulanmış eller konuşacak.
Yaratanına istemeyerek nelere zorlandığını kaç canın kanına girdiğini.
Dökecekler göz yaşları içinde kirlerini.
Ey rte seninde ellerin çirkefe bulanmış.Kaç sabinin göz yaşı var o ellerinde,kaç gözü yaşlı gelinin ananın.Kerkükte,Musulda Türkmenin,canım vatanımda Ahmedin,Mehmedimin kanı bulaşmış o çirkef ellerine.Mahşer gününde o eller sende davacı olacak.
Satılmışlar............................
Tangriberdi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 2:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ulu Tanrım AKP ye oy atan Ellerim kırılsın.
Ben bu denli hıyanetle dolu politikalara imza atacaklarını nereden bilirdim.
Allah ve Milletim beni affetsin.
ABye Teslim Bayrağı çeken
Kıbrısı satan,
Özelleştirmelerle Türk sanayi alt yapısını çökerten
Devletin Türk egemenliğini Kürtlere teslim etme çabasında olan Tayyip Erdoğanın Allah müstahakını versin.
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 2:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rezalete bak

3 Ekim'deki AB-Türkiye müzakerelerinin kurallarını belirleyen çerçeve belge netlik kazandı. Belge tam bir "teslimiyet" niteliği'nde

AKP hükümetinin bu yeni isteklere de "Hayır" diyemeyeceği vurgulanıyor. Brüksel, Ankara'nın Avrupa Birliği'ne üye ülkelerin OECD ve NATO gibi uluslararası kurumlara üyeliğine engel olmamasını birinci şart olarak koşuyor Bu da Rum kesiminin doğrudan NATO'ya üyeliği demek.

İşte yeni dayatmalar

Serbes dolaşım yok: Türk vatandaşlarına serbest dolaşım hakkı verilmeyecek.

Türkiye'nin üyeliği: Türkiye'nin Avrupa Birliği üyeliğine kesin tarih yok.

Ucu açık müzakere: Müzakerelerin ucunun açık olacak,kalıcı kısıtlamalar getirilecek.

Vize şartı: Türkler, AB'ye üye olsalar bile vize almadan AB ülkelerini ziyaret edemeyecek.

Tarıma darbe: Tarımımıza yapısal politikalarda kalıcı kısıtlamalar getirilecek.

Çerçeve belge netlik kazandı

AB-Türkiye ilişkilerinde yol haritası ve müzakerelerin kurallarını belirleyen çerçeve belge netlik kazandı. Taslak belgede Ankara'yı rahatsız eden birçok ifadeye yer veriliyor. Çerçeve belgede Rum'a NATO yolu da gözüktü.

TÜRKİYE'nin, Avrupa Birliği'yle imzalamış olduğu tüm anlaşmalardaki yükümlülükleri yerine getirmesi istenen belgede, Türk vatandaşlarının serbest dolaşımının engellenebileceği de hatırlatılıyor. NTV'nin haberine göre Avrupa Birliği-Türkiye ilişkilerinde Ankara'nın izleyeceği yol haritası ile müzakerelerin kurallarını belirleyen çerçeve belgesinin taslak metni, toplam 8 sayfadan oluşuyor. Ankara'nın kırmızı çizgi olarak tanımladığı bir çok ifadeye yer verilen belgeye, beklenmedik koşullar da eklendi.

Buna göre Brüksel, Ankara'nın Avrupa Birliği'ne üye ülkelerin OECD ve NATO gibi uluslararası kurumlara üyeliğine engel olmamasını talep ediyor. Belgede birliğin yeni üyeleri hazmetme kapasitesine de yer veriliyor ve Türkiye'nin ancak Avrupa Birliği kurumları yeniden yapılandıktan sonra üye olabileceği belirtiliyor.

Ek protokol şartı

Müzakere çerçeve belgesinde Türkiye'nin ek protokolden doğan yükümlülüklerinin de mutlaka hayata geçirilmesi gerektiği vurgulanıyor.

Kalıcı kısıtlamalar

Müzakerelerin ucunun açık olduğunu ifade eden belge, bu sürecin sonunda, Türk vatandaşlarının serbest dolaşımı, tarım ve yapısal politikalarda kalıcı kısıtlamalar getirilebiliceği ifade ediliyor.

Vize şartı

Bir başka deyişle Türkiye, Avrupa Birliği'ne tam üye olduğunda bile Türk vatandaşlarının turistik seyahatlerde bile vize almadan Avrupa Birliği ülkelerini ziyaret edemeyecek.

Ankara rahatsız

Ankara ise bu koşullardan rahatsız. Özellikle üye ülkelerin uluslararası kurumlara üyeliği konusunda Türkiye'nin vetosunu kullanmama şartının getirilmesi Türk diplomatlari rahatsiz ediyor.

Yarın son gün

Müzakere çerçeve belgesi yarın üye ülkelerin daimi temsilcilerini biraraya getiren Coreper toplantısında bir kez daha ele alınacak.

Bu haber 389 kez okunmuştur Kategori: Manşet

YAZARLAR
. ORTADOĞU

ORTADOĞU BASIN MESLEK İLKELERINE UYMAYA SÖZ VERMİŞTİR.
İLERİ GAZETECİLİK adına Zeki SARAÇOĞLU
Ortadoğu Gazetesi © 2005
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 2:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hükümete suç duyurusu

Hepsinden davacıyız

BAŞBAKAN Erdoğan, Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Devlet Bakanı Ali Babacan, AB sözcüleri, Ermeni konferansını düzenleyen 3 üniversite rektörü, hazırlık komitesi üyeleri, yargı kararını uygulamayan idari makamlar mahkemelik oldular. Hukukçular Birliği Derneği Üyesi Avukat Kemal Kerinçsiz, adı geçen kişiler hakkında suç duyurusunda bulundu.

Hukuku yerle bir edenlere suç duyurusu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Devlet Bakanı Ali Babacan, AB sözcüleri, Ermeni konferansını tertip eden 3 üniversite rektörü, hazırlık komitesi üyeleri, yargı kararını uygulamayan idari makamlar mahkemelik oldular.

Boğaziçi ve Sabancı Üniversiteleri tarafından ortaklaşa düzenlenen "Osmanlı İmparatorluğu'nun çöküş dönemindeki Osmanlı Ermenileri" isimli konferansın İstanbul 4. idare Mah'nin 2005/2282 E sayılı 19.09.5005 tarihli kararı ile durdurulmuş olmasına rağmen, kanuna karşı hile kullanılarak sadece makan değiştirilmek suretiyle yargı kararı iğdiş edilerek, hukuk yerle bir edilerek, Bilgi Üniversitesi'nde gerçekleştiğinden ve devam etmekte olan yargı sürecini hakarete varan beyanlar ile etkileyerek, Anayasanın 138. mad. TCK'nın 288 maddesini ihlal eden, Başbakan Recep Tayyip Erdogan, Dişişleri Bakani Abdullah Gül, Devlet Bakani Ali Babacan, AB sözcüleri, Enmeni konferansini tertip eden 3 üniversite rektörü, hazirlik komitesi üyeleri, yargi kararini uygulamayan idari makamlar hakkında, Hukukçular Birliği Derneği Üyesi Avukat Kemal Kerinçsiz suç duyurusunda bulundu. Hukukçular Birliği Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Kemal Kerinçsiz, Beyoğlu Cumhuriyet Başsavcılığına saat 15.00'da suç duyurusunda bulunduktan sonra adliye önünde basın açıklaması yaptı.

Bu haber 1 kez okunmuştur Kategori: Güncel

ORTADOĞU BASIN MESLEK İLKELERINE UYMAYA SÖZ VERMİŞTİR.
İLERİ GAZETECİLİK adına Zeki SARAÇOĞLU
Ortadoğu Gazetesi © 2005
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 3:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayin ve cok kiymetli hocam gonlumu ndoyuran Bedil abi,
Eger dun geceki yazimda yanlis biz ulkuculere yakismayan bir harf dahi yazdiysam affiniza siginirim! Bu yuregin en kaldiramayacagi seylerden birisis sizin kalbinizi kirmaj veya saygisizliktir! Kadir reisim ve butun buyuklerim lutfen yanlisim varsa, soyleyinki dogruyu buluyum.
Oruc_Reis___
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 4:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamün aleyküm.Kardeşlerim hiş bir şey baki değildir hele AKP hiç.Sabır,az kaldı 2 yıl sonra dış güçler avcunu yalıycak çünkü inşallah akp olmayacak.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız