Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - TÜRK eşittir SAMİMİYET
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 10 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Cum Eyl 23, 2005 12:14 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hosgeldin Kadir reisim,
sen yokken AKP sempatizanlari cullandi.
Saygilar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Sal Eyl 27, 2005 5:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli kardeşlerim,
sadece bu güzel yorumları tekrar ilk ona almak için yazdım..affola.
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Per Eyl 29, 2005 2:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu güzel yazilar icin ALLAH razi olsun sizden.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Bedii
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 119

İletiTarih: Per Eyl 29, 2005 7:38 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rahmanın Adıyla Rahmanın Selamıyla

Merhaba Değerli Dostlar,

Bir süreden beri telefonuma, beni fazlasıyla mutlu eden ve aynı zamanda da üzerinde derinliğine düşündüren şöyle bir mesaj gelmektedir:

"AŞIMI, EKMEĞİMİ, HERKESLE PAYLAŞIRIM. AMA DEVLETİMİ, MİLLETİMİ, TOPRAĞIMI KİMSEYLE PAYLAŞMAM"

Sayın Devlet Bahçeli Bey'e ait olduğunu bildiğimiz bu güzel sözün anlatmak istediği nokta ve işaretlemekte olduğu mana üzerinde bugünlerde herzamankinden çok daha fazla durmak ve gereğince hareket etmek zorunda olduğumuzu düşünüyorum.

Evet biz Türkler, tarih boyunca, aşımızı, ekmeğimizi (Ve hatta canımızı, kanımızı, malımızı-mülkümüzü, kısca-bir şeyin dışında-maddi ve manevi bütün varlığımızı) paylaşarak gelmiş insanlarız.
İnsanlık tarihine sorsak:"ALMADAN VEREN; VERİR VERMEZ DE ARKASINA BAKMADAN GİDEN; ALLAH'TAN BAŞKA HİÇ BİR İNSANDAN VE HİÇ BİR MİLLETTEN, HERHAANGİ BİR ŞEY BEKLMEDEN HAYATINI SÜRDÜREN, YERYÜZÜNDE BİR MİLLET GÖSTER "desek; tarih hiç düşünmeden derhal şehadet parmağını kaldırır mutlaka Türk Milleti'ni gösterir.

Türkler, Cömertlikleriyle de Tefeyyüz Etmiş Bir Millettir.

Evet, cömert olmasına cömert bir millletiz değerli okuyucu, bu çok dğru. Fakat söz konusu vatan, millet ve devlet olduğunda gelmiş ve geçmiş bütün milletlerin en ketumu ve en cimrisi olduğumuzu da yeryüzünde bilmeyen yoktur.
Türk Töresinde, ALLAH ve Resulünden sonra en değerli ve en..kutsal kavram Vatandır, millettir ve de devlet tir.

Bu üç mukaddes kavramın bekası için, şanlı atalarımız çok büyük fedakarlıklar göstermişlerdir. Bunlar için, milletin birliği ve devletin bekası için, gerektiğinde yerleri göklere ve gökleri de yere indirmişlerdir.
Çin ordularını mağlup eden Mete'yi, Andolu fatihi Alparslanı, Yavuz SultanSelim'i, Bir devir kapatıp bir devir açan büyük Türk Hükümdarı Fatih Sultan Mehmet'i burada bir defa daha hatırlatmak isterim.

Moral(Beyin ve kalp gücü)Olmadan Olmaz!!

Dün olduğu gibi bugünde moral en büyük potansiyel, en büyük yapıcı güçtür.

"İNANIYOR MUSUNUZ, MUTLAKA BÜYÜKSÜNÜZ"demiş atalarımız.
Evde, cemiyette, savaşta moral en güçlü silahtır. Morali olmayanın kararı da yoktur.
O halde Ülkücünün lugatında:"çöküntü yok sağlamlık vardır. atalet yok, ataklık vardır. diyardan gitmeye niyetli olmadığımıza göre, DEVEYİ GÜTMEK ZORUNDAYIZ; bunun için de fikir ve ruh sağlamlığı şarttır.

Mademki müşterek bir gaye taşıyoruz, mademki vatan, millet ve devlet için yaşıyoruz, mademki milli hedeflere doğru koşuyoruz o halde ferdiyetçiliği bırkarak birbirimize bağlanmalı ve yekpare büyük güç olmalıyız.

Evet can kardeşlerim, moral yüksek bir manevi kuvvettir. İrade ister, sebat ister, sevgi ister, fikir ister, fedakarlık ve feragat ister!..İster...ister...ister....
Artık politikaya(biz onu kısmen kaybettik) KAHRAMANLIK DUYGUSUNU sokmanın zamanı gelmiştir. O halde dava adamının hem bileği, hem yüreği ve hem de niyeti çok sağlam olmalıdır.Ülkücülük; ilim irfanla birlikte bilek, dilek ve asil yürek ister.

Yüksek yüksek makam ve mevkilerde sallanıp duranlar, modrn bürolarında geviş gtirip ense yapanlar!! Yeri geldiğinde milliyetçi, yeri geldiğinde Ülkücü ve yeri geldiğinde MHP'li olduklarını söylemekten de geri durmayanlar!!! Beyin olma, kalp olma ateş olma,barut olma, yürek olma, bilek olma, dilek olma..zamanınız gelmedi mi??..Nedir bu gaflet, nedir bu uyuşukluk!!..Biz size bu denli meskenet ve zilleti yakıştırmıyoruz,yakıştıramıyoruz. Siz nasıl oluyor da bunları kendinize yakıştırabiiyor sunuz?..
Millet parasıyla okuyup; cüzzamlı hastalardan kaçarcasına bu milletten, bu devletten ve bu vatandan kaçanlar... Millet ve devlete küfretme, küçümseme, yukardan bakma... modasını adım adım adım takip edenler! Şunu unutmayın:Bir gün gelecek Keser dönecek sap döncek daha sonra da mutlaka hesap dönecektir...
Artık yeter!! "DİŞLERİNİZİ GICIRDATIN, TEMBELLİĞİ YENİN, ZİLLETİ ÜSTÜNÜZDEN ATIN HAREKETE KATILIN!...YAPICI, BİRLEŞTİRİCİ, KAYNAŞTIRICI OLUN!..SEVGİ VE SAYGI DUYGULARINI GELİŞTİRİCİ HAREKET KATILIN!..BU HAREKET, BU DAVA HASAN'IN HÜSEYİN'İN HAREKETİ DEĞİL, MİLLETİN HAREKETİDİR, DEVLETİN HAREKETİDİR BİR BAŞKA İFADEYLE, TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİN TOPARLANIŞ VE YENİDEN DİRİLİŞ HAREKETİDİR. HAREKET BİZİMDİR, BEKAMIZ İÇİNDİR, MAZİMİZE LAYIK BİR İSTİKBAL SAĞLAMAK İÇİNDİR."

Türk Milleti, şecat sahibi, fazilet sahibi, adalet sahibi kahraman bir millettir. Minder değil, önder bekliyor; siyaset bezirganı değil, meydan kahramanları bekliyor. Dokuz yüzlüleri değil, dokuz beyin, dokuz yürek ve dokuz niyet sahiplerinin yolunu gözlüyor.
Neredesiniz beyin , kalp ve niyet adamları!!....

Türk milliyetçileri, Ülkücüler, tarihin hiç bir anında hiç bir zaman birtakım mevki ve makam için kuyruk sallamamışlardır. Çünkü onların içindeki iman ve damarlarındaki kan"ZİLLETLE YAŞAMAKTAN SA, IZZETLE ÖLMEK ÇOK DAHA ŞEREFELİDİR" demektedir.

Neredesiniz Ey Eski Ülkücüler!!

(Küçük bir not:Eski başka, eskimiz başkadır.Nice eskiler vardır ki, onlar hiç bir zammman eskimezler, eskimiyeceklerdir.)
Neredsiniz, neyi bekliyorsunuz, niçin ortalıklarda yoksunuz??..

Atı alan Üsüküdarı geçmeden, bağrımızda daha derin yaralar açmadan ve yudumuz p....ça p....ça olmadan bir araya gelmek; maddi ve manevi güçlerimizi birleştirmek mecburiyetinddeyiz. Bunu, Bor'un pazarı geçmeden, vatan, millet ve devlet göçmeden; Türk düşmanları Türk k....içmeden yapmak zorundayız.

Demir tavında dövülürmüş arkadaşlar! Artık hırsı, kini, nefreti, beni...bırakma zamanı gelmedi mi?..Dar politika oyunlarını niçin terk etmiyorsunuz?.. Koca koca adamlarsınız. Yakışmıyor size, kapı kapı dolaşmalar...Kendinize gelin...ALLAH'tan korkun. Görmüyor musunuz topraklarımız satılıyor; milletimiz parçalanıyor; devletimiz yara-bere içinde çırpınıp duruyor... bu mudur sizin din, vatan, millet ve devlet hassasiyetiniz...Neredesiniz...Daha ne bekliyorsunuz..Niçin beyinleri kalpleri, kasaları keseleri.. bir raya getirmiyoruz?..
Bırakın hikaye okumayı..Artık sizin hikayelerinizi dinlemekten bıktık, usandık....
Daha bir Televizyonumuz bile yok yahu!!
Yeter!! İnsanın canını daha fazla sıkmayınız!...Zaten sıkılacak ne can kaldı ve ne de canan....

Bir olalaım, beraber olalaım....
Haddini bilmeyenlere haddini bildirelim. Vatan hainleri kadar cesur olalaım..Hep birlikte öz gerçeğimizi bulalaım.. Mazimizden kuvvet, halimizden ibret alalalım...
Geliniz. Birleşelim..kaynaşalım... dertleşelim...ve böylece milli hedeflerimize ulaşalaım...

Görüyorsunuz"BÜYÜK BALIK DAİMA KÜÇÜK BALIKLARI YUTUYOR" Görüyorsunuz, halkta kuvvetliyi tutuyor, görüyorsunuz, düşmanlar da bizi uyutuyor ve birbirimize düşürüyor. Uyanalım...silkinelim..etrafımızı görelim.. ve kendimize geleleim...
Agobun kazı gibi, yeme, içme, ..ve daha sonra da yan gelip yatma zamanı değil!.. Dimyata pirinçe giderken evdeki bulgurdan olmayalım..

Ölümsüzlüğün sırrı ölüme yumruk sallamakmış... Asil davası ve mıkaddes kavgası olmayanlar, ne bu dünyada gülme hakkına sahipmiş ve ne de ölüm sonraki hayatta...

Bırakalım senii beni...

Terk edelim, mış mışları...

"MEMELEKET BİTTİ, FAKAT, BİTMEDİ HALA SEN, BEN;
BİZE BU HAL İLE BİZDEN BÜYÜK DÜŞMAN OLAMAZ.
DES-İ ADAYIZ ALLLAH İÇİN EY EHLİ VATAN,
YETİŞİR TERKEDELİM GAYRİ HEVA-Ü HEVESİ!"

FERYADI BIRAK, KENDİNE GEL, ÇÜNKÜ ZAMAN DAR,
UĞRAŞKİ TELAFİ EDECEK BUNCA ZARAR VAR.
FERYAD İLE KURTULMASI MÜMKÜN İSE HAYKIR,
YOK! YOK! HELE AZMİNDEKİ ZİNCİRLERİ BİR KIR!"

Not:

İçinde İSLAM imanı, damarında TÜRK kanı taşıyan ve ölüm sonraki hayata kayıtsız, şartsız inanan"AŞIMI EKMEĞİMİ, İŞİMİ HERKESLE PAYLAŞIRIM. AMA DEVLETİMİ, MİLLETİMİ, TOPRAĞIMI KİMSEYLE PAYLAŞMAM"diye bir ömür boyu haykıran ve haykırmaya da devam eden herkesi, 2 Ekim Pazar günü BAŞKENT ANKARA mitingine davet ediyorum. Sabah namazından itibarek elimizde bayrak, dilimizde zikir kalbimizde dua biz de orada TANDOĞAN'da olacağız.
Ebedi saygı ve sevgilerimizle(Bedii)
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Eyl 29, 2005 8:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşlarım,Bedii ağabeyimizin çağrısını hepinizin okumasını istiyorum.Artık lütfen kendimize gelelim.Bu ataletin sonu iyi değil.Bu ülkenin sahipleri artık meydana çıkmak zorunda.İşte size bu ülke için bir şeyler yapma,borcunuzu ödeme fırsatı.Akepe iktidarının bu zulmüne sessiz kalan tüm vatandaşlarımız,onun icraatlerine ortak olacaktır.Daha başka bir deyişle,Türkiye Cumhuriyetinin temeline bir dinamit de onlar koymuş olacaktır.Biz bu gün o meydanlara çıkmayacağız da ne gün ülkücüyüz diye ortada gezineceğiz.Durumu iyi olanlar lütfen maddi zorluktan gidemiyecek olan arkadaşlarına yardımcı olsunlar.Simitlerini,tostlarını onlarla bölüşsünler.O tutulan otobüsleri,akepeliler gibi ;genel merkez tutamıyor.Ülkücüler kendi imkanlarıyla;canlarını,rızıklarını ortaya koyarak o meydanlara akın ediyor.Bize satılmışların kaynakları gibi kaynaklar akmıyor.Oraya asgari ücretle çalışan ülkücü işçiler de akıyor.Tatil gününü bırakıp,o darlık ,sıkıntı içerisinde Tandoğan'a koşuyorlar.Bu pervasız adamları durduracak tek güç olan ülkücüler ve Türkiye sevdalılarıdır.Biz o gün tüm varlığımızla orada olmalıyız.Bu akepe artık bitti.Bunlara son drbeyi 2 ekimde Tandoğanda vuracağız.Biz BaşKent ANKARA diye oraya gidiyoruz.BU ÜLKENİN ANKARADAN YÖNETİLECEĞİNİ,BRÜKSELİN BİZE KARIŞAMIYACAĞINI,DİYARBAKIR BAŞKENT DİYENLERE MEMLEKETİN BAŞŞEHRİNİ GÖSTERMEYE GİDİYORUZ.ANKARA'YA BOZKURT MUSTAFA KEMALİN CUMHURİYETİNE SAHİP ÇIKMAYA GİDİYORUZ.BUNDA GEVŞEKLİK GÖSTERİLMEZ.HEPİNİZİ,BU ARADA BOZKURT NETİN TURT İÇİNDEKİ TÜM ÜYELERİNİ DE ANKARA'YA BEKLİYORUZ.YOLUMUZ AÇIK,DAVAMIZ KUTLU OLSUN.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kurter
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Per Eyl 29, 2005 9:19 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bedii Bey ve Kadir 21 Bey,
Çağrınız tabii ki ses getirecektir.Türk milliyetçilerinin yegane siyasi misyonu MHP'nin tartip ettiği bu midng, 1978'de Ankra'da yapılan o muhteşem mitin gibi olacak ve aynen onun gibi, Tarihdeki müstesna yerini alacaktır.
Çalışmak bizden, zafer ise Allah'tandır.

Ey Barbarosların yerini alacak torunlar!
Cihanı asla oturarak fethetmedi onlar...
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Per Eyl 29, 2005 2:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU YAZILARI LÜTFEN TEKRAR OKUYUN
SAYGILAR SEVGILER
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
ARGUNHOCA
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Per Eyl 29, 2005 5:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

Neredesiniz Ey Eski Ülkücüler!!

(Küçük bir not:Eski başka, eskimiz başkadır.Nice eskiler vardır ki, onlar hiç bir zammman eskimezler, eskimiyeceklerdir.)

Ülkücünün eskisi yenisi olmaz.ülkücü ülkücüdür.Ülkücü; ülkücü doğar ülkücü ölür.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Eyl 29, 2005 6:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ARGUNHOCA demiş ki;
Alıntı:

Ülkücünün eskisi yenisi olmaz.ülkücü ülkücüdür.Ülkücü; ülkücü doğar ülkücü ölür.

hoca yanlış konuşuyorsun.Bu kadar çağrının içerisinde,bu cümleye neden taktın sen?Orada anlatılmak istenilen çok ince bir şey var.Eskilerden isen bilmen lazım.Bu laf,ülkücüleri eski yeni diye ayırmak için değil,içimizdeki bazı eskilerin davranışlarına atfen yazılmıştır.Yeniçağın yaptıkları gibi.Bizden başka partiye geçip de zeybek havası oynayanlar gibi.Başbuğa karşı gelip başka tellerden çalanlar gibi.Bu laflar camiaya ihanet edip davadan dönenler için değil,ümitsiz,kırgın,atalet içinde oturan,biz eskiden yapacağımızı yaptık diye yatanlar için yazılmıştır.Yazıları dikkatli okumuyorsun,ya da buraya birilerini takibe geldin!
imtikan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 19

İletiTarih: Per Eyl 29, 2005 8:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamun aleykum degerli ve bilincli olan ülkucu kardeslerim

dikkat edelim son zamanda partimiz bana göre sol-bolseviklere dogru kayiyor.
bir ülkucu nasil olunur?
Bir Türk nasil olunur?
Ya kaninda olur ya da mahralarda yasayanlar gibi kanin bozuk olur(bu kelime pkk icin gecerli su mesalde).
allah bizi dogru ve hak yolundan ayirmasin.
göruyoruz kafirlerin birligine girmek istiyorduk son hamlede görduk onlarin asil pis yüzlerini.
ermeni soykirimi kabul etcezde ondan sonra Dinimizi birakcazda o zaman belki türkiye avrupa birligine girebilir!

Müminin kardesi mümindir
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Eyl 29, 2005 8:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

dikkat edelim son zamanda partimiz bana göre sol-bolseviklere dogru kayiyor.

önce aleykumselam.Diğer yazdıkların güzel de şu yukarıdakileri pek anlayamadım.Biraz açarmısın şu bolşeviklik meselesini.
imtikan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 19

İletiTarih: Per Eyl 29, 2005 8:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 seni son zamanda cok dikktli takip edmisimdir.

bolsevik bizim (Yüce Türk Irkinin)Düsmanidir!!!!!!!!!
Benim demek istedim partimiz sola kayiyor.
ben isterdim ki daha cok saga kaymasini beni anliyor musun?
kadir21 senin kürtler üzeri düsündunu bilmek isterdim.

ondan sonra devam konuscam

Allah Türk Irkini kafirlerden korusun
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Per Eyl 29, 2005 8:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bolşeviklik komünistliktir.
Bugün Türkiye'de komünist ekonomik sistemi ve dinin yasaklanmasını savunan tkp'den başka parti olduğunu sanmam.
Biraz abartmışsın bence...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Eyl 29, 2005 8:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

imtikan ben de seni çok dikkatli takip ediyorum.Bundan emin olabilirsin.Zaten takip ettiğim için sana bu soruyu sordum.Bolşeviklik elbette Türk milletine düşmanlıktır.Bunda beraberiz.
Önce senin partin kim?Herhalde mhp yi kasdetmiyorsun?Benim kürtler üzerinde düşündüğüm bu forumlarda vardır.Zahmet eder araştırırsan bulursun.Fatihten katılan bir adam için,konuşman pek İstanbul şivesine benzemiyor,Türkçen çok bozuk.Sen bizi boşver de şu konuşmanı yap.Biz öğrenelim fikrini.Sen rahat rahat yaz.Benim fikrime göre konuşmuş olma.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız