Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Fetullah'ın Resmi Mirkoviç'in Cebinde
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 6. sayfa (Toplam 8 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
drmfk
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 361

İletiTarih: Cmt Ekm 01, 2005 9:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hakan_Kurt;
Daha önce verdiğiniz linklerden alıntı yaparak eğitim dilinin ing. olduğunu başaka konu başlıklarında göstermiştim tekrar uğraşmak istemiyorum.
Türkçe öğretilmediğini savunmuyor eğitim dilinin ing. olduğunu anlatıyorum.
Daha önce size bu okullardan mezun bedbahtlardan olduğumu söylemiştim hatırlamadınız sanırım.
Klavuza ihtiyacım yok.Zira klavuzu fg çırağı olanın hali meydanda...Ya diyalogçu olur yada bidat ehli...
Yukarıda delillendirdiğim şekliyle şu kelime-i tevhidin ikinci kısmına cevap verde bakalım ne diyeceksiniz...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
drmfk
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cmt Ekm 01, 2005 9:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Özür diliyorum.
Yukarıda diye ifade ettiğim mesele 7 yaşındaki çocuklara bile misyonerlik başlığı altındaymış.
Yanlış hatırlamışım.
kumruli
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Cmt Ekm 01, 2005 11:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kurtoglu
bu terbiyeni nereden
''ANALARIMIZ FARKLI ŞEYLERDN ZEVK ALIYOR''

CÜMLESİNİ YAZACAK ADAM BU ÜLKÜDE YOK !
VE BU ARKADAŞIN ADABINA SAHİP CIKACAK BİRİLERİN
DE KÜFRE ORTAK OLDUGU NU SÖYLEMEME GEREK YOK

ANAN BAŞIM GÖZÜM ÜSTÜNE
'' BABANIN SUCUNDAN OGUL, OGULUN SUCUNDAN DA BABA MESÜL DEGİLDİR ''
HÜKMÜNE RİAYET VAR BİZDE
AMA SENİN LE BURADAKİ DİGER ARKADAŞLAR DA ŞAHİT Kİ
MUTLAK ADELETİN OLDUGU GÜNDE GÖRÜŞECEGİZ!

BU SİTEYİ YÖNETENLER NASIL KÜFRE İZİN VERİYORLAR!!
TurkPatriot
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 29

İletiTarih: Pzr Ekm 02, 2005 12:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://www.fethullahgulen.net.ms/

Bu siteye muhakak girip feytullahgülenin bu videolarinizi izlemenizi tavsiye ediyorum.

siteye girdikten sonra sol taraftartan videolari izliyebilirsiniz.!

www.topalosman.com bu siteyide inceliyebilirisiniz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Pzr Ekm 02, 2005 12:42 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kumruli demiş ki:
kurtoglu
bu terbiyeni nereden
''ANALARIMIZ FARKLI ŞEYLERDN ZEVK ALIYOR''

CÜMLESİNİ YAZACAK ADAM BU ÜLKÜDE YOK !
VE BU ARKADAŞIN ADABINA SAHİP CIKACAK BİRİLERİN
DE KÜFRE ORTAK OLDUGU NU SÖYLEMEME GEREK YOK

ANAN BAŞIM GÖZÜM ÜSTÜNE
'' BABANIN SUCUNDAN OGUL, OGULUN SUCUNDAN DA BABA MESÜL DEGİLDİR ''
HÜKMÜNE RİAYET VAR BİZDE
AMA SENİN LE BURADAKİ DİGER ARKADAŞLAR DA ŞAHİT Kİ
MUTLAK ADELETİN OLDUGU GÜNDE GÖRÜŞECEGİZ!

BU SİTEYİ YÖNETENLER NASIL KÜFRE İZİN VERİYORLAR!!

SEN KIMIN AKLINA HIZMET EDIYORSUN ????
ÖNCE BUNUN CEVAP INI VER !!!

ALLAH KATIN;DA BEN SENDEN DAVACI OLACAM SANA DEMEDIM MI BEN ERMENILERE ONA BUNA HIZMET ETME DIYE !!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Pzr Ekm 02, 2005 1:22 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

LAN ESEOGLÚESEK HALA AKIL;LAN MADINIZ MI ???
NEDIR DERDINIZ ADAM GIBI CIK BARI KONUSA CAK LAFIN VARSA EFENDI EFENDI KONUS !!!

SENIN DE BIZIM DE ÜLKEMIZ GIDIYOR ELDEN HALA NARALAR AT;TI YORSUNUZ !!!
OLDU MU BU TERBIYSIZLIK BAK RAHAT OL YA ÖZÜR DILERSIN YADA SENI YAKINDA SALLANDIRIZ !!!

CIK BARI ADAM GIBI KARSIMIZA
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
KursunBey
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Pzr Ekm 02, 2005 2:29 am    ileti konusu: Re: Fetullah'ın Resmi Mirkoviç'in Cebinde Alıntıyla Cevap Gönder

reisim25 demiş ki:
Sayın Gönüldaşlarım;
14 Eylül tarihinde Star TV izleyeniniz varsa görmüştür.
Haberlerde Vatikan TR temsilcisi Mirkoviç'in ceyşeninde Recep T. Erdoğan'ın resmi vardı.
Yargılamadım.
Çünkü TR'de bir sürü Hristiyan ve TR düşmanı, ajan veya oyunları ve adamları olabilir.
Haydi diyelim ki, Recep T: Erdoğan başbakan ve Mirkoviç de onun için dua ediyor. Tabii saf olmamak lazım.

Ancak, aynı adamın ceyşeninde Fetullah Gülen'in de resmi vardı. Ve bana gariptir ki hiç de yadırganacak bir şey gibi gelmedi.

Allah (CC) bu milleti uyandırsın.
İnşallah izanımız açılır ve dostu, düşmanı ve düşmanımızın dostlarını ve dostlarımızın düşmanlarını görürüz.

Gec Bunlari Karde$ :) Fettullah Hocadan , Erdogandan Tarti$mayin ;)
Bize Ne Vatikandan :) Biz Vatanimiz'in Ekmeginide Yeriz Ugruna Kur$unda..

Tarti$mayin Böyle Seyleri Tskler..
Hakan_Kurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 46

İletiTarih: Pts Ekm 03, 2005 12:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Provokatör kizil_intikam,

Eğer bir fikrin varsa gel tartış.

Böyle havlayıp kaçan köpekler gibi slogan atıp kaçma.

Zira bu senin cehaletini gösterir.

Dünyada komunist kalmadı bizde ise hala 50 sene öncesinde yaşayan bu tipler var.
drmfk
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pts Ekm 03, 2005 12:33 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hakan_Kurt;

Kelaynak kuşuna benziyor bunlar,
Dünyada tükense bizde tükenmez.

Ozan Arif
Hakan_Kurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Ekm 03, 2005 2:31 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

drmfk demiş ki:
Hakan_Kurt;
Daha önce verdiğiniz linklerden alıntı yaparak eğitim dilinin ing. olduğunu başaka konu başlıklarında göstermiştim tekrar uğraşmak istemiyorum.

Daha önce size bu okullardan mezun bedbahtlardan olduğumu söylemiştim hatırlamadınız sanırım...

Sayın drmfk, Bedbaht olduğunu 4 sene okuduktan onca para verdikten sonramı anladın. Hangi okuldan mezun odluğunu ayrıca sorabilirmiyim.

Hakan_Kurt demiş ki:
Birde kendi düşüncenizi ülkücülerin genel düşüncesi diye göstermeniz pek doğru değil diye düşünüyorum. 2 ay önce Ankarada düzenlenen bu okulların mezunları arasında Türkçe yarışması düzenlendi. Buraya benim görebildiğim Enis Öksüz Mehmet Şandır gibi mhp nin ileri gelenlerinden katılanlar oldu. Bu isimlerin okullar hakkında taktirlerini duydum. Rahmetli Başbuğ biel bu okulları görmüş ve taktirlerini ifade etmişken siz kendi görüşünüzü ülkücülerin genel görüşü diye yansıtmanız bence doğru değil.

Yukarıdaki yorumun için görüşlerin nedir?

Türkçe Eğitim Meselesine gelince.

Sen link verdim ispatladım diyorsun (O linkleri bir kez daha verirmisin forumda bulamadım.)

Ben ise bu öğrencilerden istanbulda onlarcasını tanıdığımı ayrıca arnavutluk gibi ülkelerde bizzat ziyaret ettiğimi söylüyorum.

Alıntı:
Azerbaycan dilinde eyni qüvve ve eyni seviyyede keçirilmektedir. Son iller artýq bu fenlerin hamýsýný demek olar ki, Azerbaycanlý müelimlerimiz keçmektedir. Liseyimizin ilk qurulduðu illerde tarix, coðrafiya kimi fenleri tamamý ile Türkiyeli müellimler keçmekte idi. Ancak riyazi fenlerin çoxunu Türkiyenin Boðaziçi Orta doðu Teknik üniversiteti kimi universitetlerinden mezun olmuþ Türkiyeli müellimlerimiz keçmektedir. Liseyimizde tedris anlaþýlacaðý üzre; Azerbaycan türkçesi, Türkiye türkçesi, ingilis dili olmaq üzre 3 dilde verilmektedir.

http://www.botl.edu.az/tedris/tedris.htm#LÝSEYÝMÝZÝN%20STATUSU yukarıdaki yazı bu linkten alınmıştır.

Alıntı:
Müasir dövrde Azerbaycan ve Türkiye arasında siyasi, iqtisadi, medeni, elmi ve diğer sahelerde sıx elaqeler mövcuddur. Buna göre de gelecekde mezunlarımızın her iki ölkede iş tapmaq perspektivini nezere alarsaq türk dilininin tedrisinin son derece ehemiyyet kesb etdiyi inkar olunmazdır.

http://www.qafqaz.edu.az/hazirliq/index.htm# yukarıdaki yazı bu linkten alınmıştır.

Alıntı:
Giriş sınavında başarılı olan öğrenciler 7. sınıfta İngilizce, Türkçe ve Rus okullarından gelenler Kazakça’dan ilk iki dönemde hazırlık okurlar. Matematik, fen ve bilgisayar dersleri İnglizce; Kazakistan Tarihi, Kazakistan Coğrafyası, Hukuk, Ekonomi, Edep, Askerliğe Hazırlık, Müzik, Resim, Beden eğitimi dersleri Kazakça; Genel Tarih, Genel Coğrafya, İnsan ve Toplum dersleri de Türkçe olarak okutulur.

http://katev.org/turkce/ yukarıdaki yazı bu linkten alınmıştır.

Kazak Türk Liseleri Türkçe Zümresi:

http://katev.org/turkce/

Yayınlanan kitaplar ve Türkçe öğretimi konusunda tekniklere bakarsan bu konuyu ne kadar ciddiye aldıklarınıda görebilirsiniz.

Şimdi bu kadar görüntüler ve açıklamalar var iken sen hala eğitim ingilizcedir diyorsun. Sen bu okulları iyi tanıdığından eminmisin. Afrikada bile türkçe öğretilirken bu önyargı ve dışlama neden.

Bu gün anlı şanlı devlet üniversiteleri bile %100 ingilizce eğitim verirken bu insanlar gitmiş afrikada asyada amerikada Türkçe öğretiyorlarsa bu insalar kötü ve zararlı bir iş mi yapıyorlar.

Yazdıklarıma delil olması açısından bir kaç görüntü vereyim:

http://www.zippyvideos.com/4201790401485096/turkce_yarismasi_2/

http://www.zippyvideos.com/9145905881485806/tataristank/

Selamlar.
drmfk
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pts Ekm 03, 2005 3:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hakan_Kurt demiş ki:
drmfk demiş ki:
Hakan_Kurt;

Daha önce size bu okullardan mezun bedbahtlardan olduğumu söylemiştim hatırlamadınız sanırım...

Sayın drmfk, Bedbaht olduğunu 4 sene okuduktan onca para verdikten sonramı anladın. Hangi okuldan mezun odluğunu ayrıca sorabilirmiyim.

Muhterem daha çocuk yaşta ve Türkçe Eğitim yapan bir okuldan(hatta tek okuldan fg'ye ait) mezunuz,4 yıl değil 3 yıl okuduk.(artık cemaat mensubu biri olmanız hasebiyle anlamışsınızdır hangi okul olduğunu)Ve bizim mezun olmamızdan sonra eğitim dili oradada ingilizceye çevrildi.Nedenini çok merak etmemize rağmen bir türlü öğrenemedik onlardan, hoş biz biliyoruz ya, onlarında itiraf etmelerini istemiştik. Türkçe eğitim yapan bir kurumdan mezun olduğumuz için değil fg ye ait bir okuldan mezun olduğumuz içindir bedbahtlığımız. Ancak bu derece ingiliz mandacısı olduklarını çocuk yaşta anlayamamıştık, diyalogçu olabilmeleri ise aklımızın ucundan geçmiyordu açıkçası.Malumunuz niyetlerini tedrici olarak ortaya koymaktalar.Her ne kadar o okullardan mezun bir bedbaht olsakta niyetlerini anlamamız hasebyilede Allah-u Tealanın en nasipli kullarından olduğumuzu düşünmekteyim.

Alıntı:
Birde kendi düşüncenizi ülkücülerin genel düşüncesi diye göstermeniz pek doğru değil diye düşünüyorum. 2 ay önce Ankarada düzenlenen bu okulların mezunları arasında Türkçe yarışması düzenlendi. Buraya benim görebildiğim Enis Öksüz Mehmet Şandır gibi mhp nin ileri gelenlerinden katılanlar oldu. Bu isimlerin okullar hakkında taktirlerini duydum. Rahmetli Başbuğ biel bu okulları görmüş ve taktirlerini ifade etmişken siz kendi görüşünüzü ülkücülerin genel görüşü diye yansıtmanız bence doğru değil

Burası malumunuz Bozkurt Otağıdır.Ve burada üyeliklerini sürdürenler ancak Ülkücü olanlardır.Burada bizim fikirlerimizi paylaşan bir çok Ülküdaşımınj olduğunu zannerderim farkedecek kadar zekisinizdir.
Yine farkındasınızdır ki burada tek başınasınız.
Vermiş olduğunuz örneklere gelince;bizler de sizleri takdir ediyoruz.Takdir etmemiz fikir ve düşüncelerinizi paylaştığımız anlamına gelir diye düşünmeniz gayet saflık olur. Takdir ediyoruz davanıza ( ki bunun ne olduğunu defalarca açıkladık), bir amaç uğruna çok iyi hizmetler ettiğiniz bir gerçektir.Ancak bu Ülkücü hareketin gayeleriyle örtüşüyor demek cehalet olur.

Verdiğiniz linkten alıntı:
Liseyimizde tedris anlaşılacağı üzre; Azerbaycan türkçesi, Türkiye türkçesi, ingilis dili olmaq üzre 3 dilde verilmektedir.

Verdiğiniz bu link çalışmamakta:
http://www.qafqaz.edu.az/hazirliq/index.htm#

Bu ise direkt sizde alıntı:
Alıntı:
Matematik, fen ve bilgisayar dersleri İnglizce

Bu ifadeler sizlerin yanılgınızın ne boyutta olduğunuzu göstermeye yetecektir herhalde...
Selametle...
Hakan_Kurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Ekm 05, 2005 8:10 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın drmfk,

Ben çevrem ve akrabalarım itibariyle ülkücü görüşe hiçte uzak biri değilim. bu yüzden buradaki forumu büyüktürkeli gibi bazı gurupları düzenli takip ederim. Herkes bir şekilde milletine ve dinine hizmet edebilir. Milletim ve dinim için en küçük katkı yapanıda taktir etmesini bilirim. Ülkücüler taktir etsin diye bir düşüncem kesinlikle yoktur. Ama bazı yanlış anlamalardan dolayı önyargılar rahatsız etti beni. Söylediği sözün hiç vebaline aldırış etmeden kafir yada deccal ithamalrında bulunanlar oldu. Bu yüzdeç bir şeyler yazmak istedim.

Sende bilirsin ki bu işlerde kayıt vs olmaz. gönüllü olmak esassıt eğer bana derlerseki burda şöyle bir faaliyet var Bende müsait olursam yardım ederim. Ama geçmişim itibariyle bu evvlerde 4-5 yıl geçirmiş biriyim. Bu yıllarıda bir çok yurt dışıdaki bu okullarda okuyan öğrencileri tanıma fırsatı buldum. 90 lı yılların ortaları. Türkçe cumhuriyetlerinden ilk gelen öğrenciler ara sınıflardan gelip mezun oldukları için TÖMER in sınavını geçemiyorlardı. Ama daha sonda ilke baştan itibaren bu okullardan okuyan öğrenciler gelmeye başladı ve TÖMER (Türkçe öğretim merkezi)in sınavını %80-90 geçerek hiç türkçe hazırlık sınıfı almadan üniversitelerede okumaya başladı bu öğrenciler.

Eğer burada sadece ülkücüler yazar dersenizde anlayışla karşılar yazmam.

drmfk demiş ki:
"Verdiğiniz bu link çalışmamakta:
http://www.qafqaz.edu.az/hazirliq/index.htm# "

Evet bir forumdan almıştım o linki daha sonra siteyi değiştirmişler doğrusu burada.

http://www.qafqaz.edu.az/tr/?sik_sor.html

Soru: Eğitim Dili nedir?
Cevap: Eğitim Dili İngilizce, Türkiye Türkçesi ve Azerbaycan Dilidir.

Bu gün koskoca devlet okulalrı %100 ingilizce eğitim verirken dünyanın dört bir yanında Türkçe öğretilmesi ve yanında ingilizce öğretilmesini eleştirmek bence biraz haksızlık oluryor.
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Çar Ekm 05, 2005 10:35 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 demiş ki:
Ben seyretmedim ama,hiç şaşırtıcı değil.Bunların,islam ve Türk düşmanlarının sevgilisi,gözbebeği olduklarına dair benim de hiç kuşkum yok reisim25 ülküdaşım.İnşaallah bazı et kafalıların gözlerinden perde kalkar da,onlar da bizim gördüklerimizi görürler.

ben 3 ay önce yazımda uyandırmaya çalışınca kıyamet kopmuştu sen nasıl bu kadar büyük ulu bir din büyüğüne laf atarsın diyenler asıl kafir sen ve senin gibiler diyenler vs.vs.vs....ama işte reisim25 sağol bir anlamda banada düşüncelerimede destek niteliği oldu bu yazın artık söze gerek kalmadı bence çünkü HERŞEY ORTADA...........
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Çar Ekm 05, 2005 11:37 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Fg okullarini ovenler eger kendinizden eminseniz, aksama son 2 yilda Londraya gonderdiginiz biri Kirgiz, biri Turkmen, biri Ozbek sahislarin liseyi ulkelerindeki okullarinizda bitirmis,uniyi Turkiyede yurtlarinizda okumus bu uc ornegi detayli yazacagim.

Acikca her sakli gizlinizi yazcam!
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 6. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız