Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - OZAN ARİF DÜRTÜSÜ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ersoy61
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Sal Kas 29, 2005 7:35 pm    ileti konusu: değerli edirneli ülküdaşlarıma Alıntıyla Cevap Gönder

selam değerli edirneli öğrenci ülküdaşım anlaşılan sen dava nedir dava adamlığı nedir bilmiyorsun yazılarını şimdi okutum ve bir cevap yazma ihtiyacı doğdu bana kac paralık ülkücülüğün var söle ülkücü parayla satılmaz ama sen yazdıklarından dolayı satılık ve kişiliksiz bir ülkücü ayaklarına yatıyorsun senin bu davaya verebileceğin bir katkı yok aksine burada olman davaya ihanettir edirne ülkü ocaklarından rica ediyorum bu şerefsiz itin kaydı varsa silinsin böle şerefsizlerlemi bu ülkenin kaderini tayın edeceğiz bölemi davayı yücelteceğiz böyle insanlarlamı turan ı gercekleştireceğiz yazıklar olsun bunlara müsade edenlere bu yazıları yayınlayanlara (kişiye özel)mademki okadar delikanlısın ver adresini geleceğim şerefsiz ben vereyim trabzon ülkü ocağına gel ersoy u sor gösterirler
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM
ekin_asena
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 58

İletiTarih: Sal Kas 29, 2005 7:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

beyler bu iş biraz konu tartışmaktan çıkmış ve kişisel meseleye dönüşmüş. biraz daha sakin olabilirsiniz. bu tip insanlar bu sitede çok var. bu ilk değil. böyle insanlarda olmaya devam edecek. şahıs olarak söylemiyorum ama illa ki düşüncelerinize ters düşecek fikirler burada yazılacak. ama bu durumlarda biraz daha sakin olsak. artık son noktada tehditlere varmışız. olmasın böyle arkadaşlarım lütfen.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Sal Kas 29, 2005 8:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli kardeşlerim
Bazı yazıları esef ve üzüntü içerisinde okudum.Aslında belki duymak istemediğim bazı sözleri bu yazılarda hemde bu davaya hakim olduğunu idda eden ağızlardan duymak üzmüştür.Bir kardeşimiz bir daldan bir serçe kalktığında o dal ne kadar savrulursa bizde okadar savruluruz diye bir kinayede bulunmuş.Şunu söylemek isterimki kullanmış olduğun bu kelime senin savunmuş olduğun ve hakim olduğunu idda ettiğin ideolojiye aykırı bir kelime ve cümle.Ozan Arif istesekte istemesekte bu davaya yıllarca hizmet etmiş bu uğurda yeri geldiğinde yaşantısından ve sevdiklerinden gözünü kırpadan feda edebilme fedakarlığını göstermiş bir dava adamı ve bence öncüsüdür.Bu konuı belki çok öncelerde açılmış bir konu olabilir sık takip etme imkanım olamıyor.Belki yanlış tespitlerim olabilir şimdiden hakkınızı helal edin.
Şunu söylemek istiyorum bu davaya herşeyini feda edebilmiş bir kişiden bir şerçe diye hitap etmek veya onun bir haingibi göstermek bu otağın kutlu havasına yakışmaığı gibi kendini bu ülkenin geleceği olarak gören ve düşünen beyinlerinde bu şeilde hitap etmesi Türk İslam ahlak ve anlayışına yakışmamaktadır.Bir Ülkücü Osman öztunç kadar cesur,Mustafa yıldızdoğan kadar sevdalı,Sefai kadar eren,Ozan Arif kadarda İlim sahibidir.Onlar bu davada yaptıklarıyla söyledikleriyle herkesime örnek olmuş kişilerdir, bu şekilde konuşmak saygısız tavırlar segilemek bizlere yakışmaz.Sizlerden ricam birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız olduğu bu zamanlarda bu şekilde bir ayrımcılığa meyil vermemek ve tek vucud,dimdik ayakta olduğumuzu düşmanlarımıza ispatlamak ve bu tarz olaylara daha mantıklı yaklaşmayı tercih etmektir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
bozkurt_aydin
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 16

İletiTarih: Sal Kas 29, 2005 11:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne diyecegimi bilmiyorum ayıp oluyor demek geliyor icimden...
hemde cok buyuk ayıp oluyor... cok yazık cok ....
ozan arif kim ne derse desin ulkuculugunden en son suphe edecegim insan en azından yasadiklarini cok cok iyi biliyoruz...
ben tek sey soylemek istiyorum partimize insallah Allah in izniyle nice genel baskanlar gelecek gorevlerini kendilerine yakısır sekilde yapıp yeni gelenlerin onunu acacaklar... eger siyaset yapıyorsaniz bu boyledir...
ama dava adamiysaniz her sey cok farkli olur.. davada ister genel baskan isterse davanin yuvasi ocaklarda cay demleyen liseli genc olsun.. ne fark eder hepsi davanin bir neferidir... ben dava adamiyim ve siyaset yapmıyorum o yuzden ozan ımı satmam yarı yolda bırakmam...
her kimle ne kavgasi ederse etsin... onurlu bir turk milleyetcisi olarak sizlere sunu soyleyebilirim (affınıza sıgınarak) kısır kavgalari bir kenara birakin ve ne olur birlik icin calisin ...
gelin canlar bir olalim.....
...........
bu birligi kim saglarsa onunla olalım once bir olalim sonra diri olalım....
selam ve selamet le
TANRI TURK'U KORUSUN VE YUCELTSİN......
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Sal Kas 29, 2005 11:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ozan Arif meselesi genis olarak tartisilmis ve bir sonuca baglanamamistir. Birilerine göre Ülkü devi digerlerne göre baska hesaplarin adami.

Ortak bir noktada bulusamamanin tek sebebi ise cogu Ülküdasimizin bilgisi ile degil, duygulari ile hareket etmesidir. Bu konudaki fikirlerimizi daha önce belirtmistik.

Burda dikkatimi ceken, Ülkücü ahlakinin görmezden gelindigidir.

Sanal alemde kral saltanati sürmek kolaydir. Ülkücü böyle seylere deger vermez. Bilgisi ve olgunlugu ile hareket eder. Olayin yalin halini görüp degerlendirmeye ugrasir.

Gördügümüz bu yanlisin, Ülküdaslarimiz tarafindan tekrar degerlendirilmesi ve herkesin ilk önce kendini sorgulamasi ÜLKÜCÜ TAVIR olarak en güzel örnek olacaktir.

Bozkurt.nette küfür yasaklanmistir ve cezasi üyeligin iptalidir. Bu yüzden küfürlü yazilara meyl edilmemesine özen göstermek gerekir.
bozkurt956
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 19

İletiTarih: Çar Kas 30, 2005 1:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADAŞLAR GU GEREKSİZ TARTIŞMAYI KESELİM ARTIK.OZAN ARİF' DELEGE SEÇİMLERİNDE ALT SIRALARDA YER ALMASINA RAĞMEN KENDİSİ 1. SIRAYA GEÇMEK İSTEMİŞ VE BU İSTEĞİ KABUL GÖRMEMİŞTİR. O DA GENEL BAŞKANIMIZ HAKKINDA HALEFET YAPMAYA BAŞLADI.BENİM BİLDİKLERİM BU KADAR.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
cihan_boztunc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Çar Kas 30, 2005 1:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

beyler kendinize gelin OZAN ARİF siz yokken vardı. şimdi koltuk için veya para için partiye veya ülkücülerin herhangi bir değerine ihanet edecek adam değil. burda internet başından ülkücülük yapmak kolay insanları kötülemek kolay siz sürgün yemediniz siz zindanlara girmediniz ama onlar hepsini yaşadı onun için burdan ne OZAN ARİF i nede daha başka ülkücüleri kötülemeyelim bide şu kendi aramızdaki lan lar ulanlar kavgalar son bulsun biz daha şu sitede 10 15 kişi birlik yapamıyoruz bu kafayla nerde TURAN birliği
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mkayhan33
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 74

İletiTarih: Çar Kas 30, 2005 1:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADAŞLAR
SİZ NE YAPIYORSUNUZ BİRBİRİNİZE NELER DİYORSUNUZ.SİZLER ÜLKÜCÜSÜNÜZ BİRBİRİNİZE ANLAYIŞ GÖSTERMENİZ LAZIM.ÖFKENİZİ GERÇEKTEN ÖFKEYİ HAK EDENLERE SAKLAYIN.BURADA TARTIŞALIM KONUŞALIM.AMA BİRBİRİMİZİ KIRMAYALIM.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Per Arl 01, 2005 8:55 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet malesef cevapları esefle okudum tabiiki tartışıcağız her konu hakkında ama bu şekilde mi?....hayır,siteye bizden başka ziyaretçi olarak girenlerde var,birlik peşinde TURAN peşinde olan bizmi bunları yapıyoruz?...arkadaşlar OZAN ARİF çok sevdiğim bir insandır ve iyi yada kötü tam bir ülkücüdür ve bizim daha çok ülkücülere ihtiyacımız vardır,geçmiştekilerimize çamur atarak ülkücü olamayız ona bakarsanız sayın Devlet Bahçeli'de zamanında BAŞBUĞUMUZA muhalif olmuştur ama şimdi parti başında olan herkesin sevdiği bir insan bunlar olan şeylerdir ama ne yaparlarsa yapsınlar amaçları ortaktır.............TURAN ÜLKÜSÜ lütfen arkadaşlar tek yürek olma vaktidir!!!...tartışalım ama kardeşçe sevgiler
Fransali
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Per Arl 01, 2005 1:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu 2 dörtlük OZAN ARİF'in KİME BIRAKTIN ŞİİRİNİN son 2 dörtlüğüdür. Ozan Arifi Savunanlar iyi okuyunuz... Tayfalar cahi kimse bu tayfalar? Başbuğ bu davayı nasıl gütmüş? benim bildiğim koyun güdülür! Ülkücüler cahil, çapsiz miş bir tek Ozan Arif akilliymiş pehhh

Gemi var kaptan yok uzakta sahil,
Cahilmiş tayfalar topyekün cahil
Sahi sen bunlarla hepisi dahil
Nasıl bu davayı güttün Başbuğ'um

Beceriksiz çapsız bunca herifi
Nasıl anlatayım yok ki tarifi
' Evladım' dediğin Ozan Arif'i
Kime bırakıp da gittin Başbuğ'um.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
MERT66
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Per Arl 01, 2005 1:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bir arkadasimin yorumu cok düsündürücü , ayni zamanda cokda üzücü
biz demis 15 kisi surda bir olamiyoruz, turan nasil olacak ?
allah rizasi icin düsünmenizi , bazanda düsüncelerinizden bu ugurda fedakarliklar yapmanizi sizlerden istirham ediyorum , gercekten cok zor ..
ülkücüye lider elestirmek yakismadigi gibi , ayni zamanda yillarca davasina hizmet eden bi insani bir kalemde silip atmakta yakismaz ! ozan arif sürgün edildi , yillarca almanyada kaldiktan sora sirf o dalgalanan ay yildizli bayragi görebilmek icin edirne kapikuleye gitti bayragi izleyip almanyaya döndü , simdi o edirnedeki arkadaslarimiz kin güdüyorlar ona. hayir kesinlikle bu insan davaya fitne fesat katmak istemiyor , onun yalanda söyledigini görmedim , olan seyleri söyledi hep, mesela iktidar dönemimizde sehit ayilelerinin parti binamizin önüne biraktiklari siyah celenk gibi !
hem sadece ozan arif degil , ahmet yilmazida disladik teskilat olarak , oda demiyomu , sarhosmu ayikmiyiz biz , bu kutlu sevdaya layikmiyiz biz ?
arkadaslar bugüne kadar hersey iyi guzel hosken birden bire bu hale gelmemiz ? basbugun ogluda gitti ,.. belkide oda babasi gibi öngörülüydü ve olacaklari bildi ve aninda gitti ? bilemiyoruz ,.. velhasil allah yardimcimiz olsun ....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cum Arl 02, 2005 8:57 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Komutanina itaat etmeyen askerle hicbir savas kazanilmaz.

Ar damari catlamis dedigi ramiz ongunla, birlikte hareket edip MHP´yi bbp ye pazarlama düsüncesindekileri nasil takip ettiginizi merak ediyorum dogrusu.

Ramiz Ongun; Türkes´siz Türk milliyetciligi fikrinden sabikali. Nasil oluyor da Basbug´umun OGLUM diyerek onure ettigi, Ülkücülügü destanlarinda buram buram kokladigimiz ve her birimizin üzerinde emegi olan ozan bu oyuna geldi.

Buralarda siirlerini yayimlamak güzel, güzel de sizin yayimladiginiz destanlari biz ezbere biliyoruz. Ozanin cigerimize cekmedigimiz hicbir destani yoktur.

Kim kime gitti? Ramiz Ongunda degisiklik yok ise ozani degistiren nedir?

Liderimiz Devlet beyin hata yaptigini iddia edenler, ozan konusuna gelince neden hata yaptigina inanmak istemiyorlar. Niye bu inat?

Bu teskilatin üzerinde tek kisi vardi, O da Basbug´um idi.

Olagan kongre süreci baslamistir. Burada ak ile kara görülecektir. Hak´ka yönü dogru bu hareket kendi dinamikleri ile kendine lider sececektir. Burada dikkat edilmesi gereken, liderin MHP´liler tarafindan secilmesidir.

Dünyanin gözünün Türkiye´de oldugunu düsünürseniz, dolayisi ile MHP´de oldugu sonucuna varirsiniz. O yüzden MHP üzerinde cirkin emelleri olanlara karsi dayanagimiz, önce Allah´(c.c.) imiz, imanimiz, bagli oldugumuz teskilatimiz, fikrimiz ve lidere itaat gelenegimiz var.

Bu gelenegin bozulmasi, gelecekte lider olarak sececegimiz Ülkü Devlerine basari imkani vermeyecektir. Her lideri sevmeyen pesinde birilerini sürükleyecek ve bunu da Ülkücülük adina yapacaktir.

Yanlis bir yol olarak sistemin oyuncagi olur, vur deyince vurur, öl deyince ölürüz. Ölümden kormak yok ta Türk düsmanlarinin emellerine hizmet eden bir ölüm ne isimize yarayacaktir?

Ülkücülügü elestiride sinirli tutanlara yazabilecek birseyimiz yok. Lideri elestirmede ölcüleri kaybedenlerin ozanin takindigi tavri nasil ülkücülükle bagdastirirlar bu kendi meseleleri. Yalniz hatirlatma olarak Allah (c.c.) kul hakkini yiyenlerden razi midir ona bakmak gerekir.

Kul hakki ile basbasasiniz. Ister yersiniz, ister hakkini teslim edersiniz.

Hareketin geldigi nokta itibari ile, hatasindan ders alana yüregimiz aciktir. Ozan bu hareket icin cok büyük emek sarfetti diyenler, kesinlikle haklisiniz. Kendisinin üzerimizde emegi cok büyüktür. O büyük emeklere binaen kendisine saygimiz da cok büyüktür. Lakin ölümüne bagli oldugumuz FIKIR-LIDER-TESKILAT güzelligi bu saygidan daha büyüktür. O bu güzellige sahip ciktikca saygisi devam eder.

Örnekleyecek olursak, ayrilisi ile icimiz yanan Azmi baskanimizin yuvaya dönüsü ayni derecede sevindirmistir. Ozaninda Ozan Arif gibi geri dönüsü bizleri saha kaldiracaktir. Bir yere gitmedi diyenler cikabilir. O da onlarin mesele ile alakasina baglidir.

Kol kirilir yen icinde kalir diyenler; kangren olmussa kesmek lazimdir. Kestiginiz kol sizin kolunuz olsa da.
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cum Arl 02, 2005 3:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Agzina ve ellerine saglik Vuslatim kardes.
Aynen sana katiliyorum. Cok dogru söylemissin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
bozkurt_80
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Cum Arl 02, 2005 3:58 pm    ileti konusu: selamun aleyküm Alıntıyla Cevap Gönder

vuslat kardes ağzına sağlık
sayın başkanımız a böyle hitab eden oğuz arkadaşımızı kınıyorum
böyle bizi bölmeye kimse cesaret edemez
başta dirlik olması gerekir
bizim başımız devlet bahçeli ona karşı herhezin saygılı olması gerekir.
Yoksa böyle hiç kimseye bir yere varamaz .Başımız da bun ca sıkıntılı dertler var ken sen nasıl oluyorda ken di liderini kötü hitabta bulunuyorsunuz amacınız nedir?
Bi kere olağan üsüt kurultay kuruldu liderimiz devlet bahçeli yine onayı aldı. eğer bişeler söylenecek se kurultay da söylenir.
BUNU HARİCİN DE YAPILACAK HERŞEY PARTİMİZİ DAVAMIZI BÖLMEYE VEYA ONA ZARAR VERECEK NİTELİKTEDİR
HEPİNİZE SELAMLAR !!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız