Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - OZAN ARİF DÜRTÜSÜ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 5. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Pzr Arl 04, 2005 6:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

OGUZ42 demiş ki:
KARDESIM BU SORUYU SORMAKLA YANI SEYMI DEMEK ISTIYOSUN BEN GAYET MEMNUNUM SUANKI HALIMIZDEN DEMEKMI ISTIYORSUN?

Sorumu yeterince açık yazdım sanıyordum. Eğer bildiğiniz somut şeyler varsa anlatın da öğrenelim diyorum...
Ben Ülkücü olmaya çalışan bu yola gönül vermiş biriyim. Bilgim ve tecrübem sizinkinden azdır belkide...
Öğrenmek için soruyorum...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Arl 04, 2005 7:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu ne terbiyesizlik?Bu ne cüret?Sen liderin hakkında nasıl böyle konuşursun.Bu laflarınla samimiyetsizin önde gideni olduğunu kanıtladın.Asıl bizim senin gibi hıyarları dinlemeye tahammülümüz yok.Forumlardan atıldın OGUZ42
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Arl 04, 2005 8:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Defalarca söyledik.Ama kalın kafalı ya da belirli çevrelere hizmet eden bazı tipler anlamamakta direniyor.Bu otakta mhp ve onun lideri tartışılamaz.Lideri beğenmeyen defolur gider,başka partiye kaydını yaptırır.Bu otak ta da boşboğaz biri olarak güya demokratik tartışma gerekçesiyle atıp tutamaz.Burası serbest kürsü değil.Sitenin belirli kriterleri vardır.Demokratik olacağız diye,parti disiplinine uymayan açıklamaların yapılamıyacağını defalarca ikaz ettik.Hesap kongrede verilir.Kimin eteğinde ne taş varsa,ve de yetkili ise,gider orada konuşur.Burası ağlama duvarı değil.Herkesin kafasına göre disiplinsiz bir şekilde,72 milletin önünde lider tartışılmaz.Bu şarta uyan uyar,uymayan defolur gider nerede yazacaksa orada yazar.Ama ülkücülerin otağından içeri adım atamaz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 512

İletiTarih: Pts Arl 12, 2005 12:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"lan" ne oluyor beyler adam akıllı konuşun delirtmeyin adamı
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts Arl 12, 2005 12:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ergenebegi demiş ki:
KARDEŞİM OZAN ARİF İ BU DAVADN DISLIYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ANLADINIZMI IMDI GELIN SIZDE BIZI DISLAYINNN

sen kim oluyorsun da bu lafı söylüyorsun içimden "lan defol git" demek geliyor ama siz onu da anlamazsınız adam olun haddinizi bilinnn
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts Arl 12, 2005 12:12 pm    ileti konusu: Re: KİMSİN LAN SEN? Alıntıyla Cevap Gönder

otukenyürekli demiş ki:
DEMEK LAN DEMEYİ BU KADAR ÇOK SEVİYORSUN HA.DEMEK BENDEN İYİ ÜLKÜCÜSÜN HA !BUYUR ÖYLE OLSUN.SEN KİMSİN LAN,BENİM YAŞIMA,BAŞIMA VE DAVAMA KARIŞIYORSUN.KAÇ GÜN OLDU BURAYA GELELİ.KİM LAN SENİN REFERANSIN,KİM ? DEMEK SANA LAN DEMEYİ BAŞBUĞUMUZ ÖĞRETTİ HA.SENİN ÖĞRENDİĞİN LANIN BEN VARYA.NE VAR LAN BÖYLE SERT,ERKEKÇE KONUŞARAK KENDİNİ NE HALT ZANNEDİYORSUN SEN?
BUNUMU İSTİYORSAN.1 YILDIR GELİYORUM BU SİTEYE,SENİN LAN DEMEYİ SAVUNAN BİR ALLAH KULU GÖRMEDİM.BENİM YAŞIMINDA,BAŞIMINDA CANI CEHENNEME.EFENDİ OL,EFENDİ OL...KİMSİN SEN KAHRAMAN MI,ÇATLI MI,KORKUT EKENMİSİN SEN HA !
SEN ALLAHINA KADAR ÜLKÜCÜSÜN,BİZLER İBNEYİZ HA.BUNUMU İSTİYORSUN.AMA ALLAH RIZASINA İNANAN BİRİYİM,ALLAHTAN KORKAN BİRİYİMİKALP KIRMAYI SEVEN BİRİ DEĞİLİM.EYVALLAH BENDEN OLSUN.SEN NASIL DERSEN ÖYLE OLSUN.ALLAHIN SELAMI ÜSTÜNE OLSUN.AĞZINA SAĞLIK....

yürü be babacan ALLAHına kurbann
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts Arl 12, 2005 12:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NE OLURSA OLSUN OZAN ARİF NE YAPARSA YAPSIN ONA OLAN SAYGIM SONSUZDUR...!!!!!!!!!
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts Arl 12, 2005 12:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KADİR21 AĞBİ ÇOK OLDU GELMEYELİ. ÇAKALLAR BASTI BURAYI GALİBA BU ÇAKALLARIN HADDİNİ BİLDİRMEK LAZIM
erdemli1987
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Cmt Mar 18, 2006 6:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yazıklar olsun size bee.işte sizin gibiler yüzünden ülkücülere kötü gözle bakılıo türkiyede.hani nerde sevgi saygı?ama mustafa abim ii demiş.size hitafen...

Sevgiyle bakardık tüm insanlara,
Nefret, kin bilmezdik, böyle değildik.
Düşkünü kollardık, kucak açardık,
Garibe gülmezdik, böyle değildik.

Yalan, riya yoktu, sözler senetti,
Selam her kapıyı açan biletti,
Sevgi, saygı, vefa aynı niyetti,
Dostluğu silmezdik, böyle değildik.

Sabır vardı, şükür vardı, sır vardı,
Edep vardı, haya vardı, ar vardı,
Gönül vardı, sevda vardı, yar vardı,
Sevgiden yılmazdık, böyle değildik.

KUSURA BAKMAYIN ARKADAŞLAR,
BÖYLE DEĞİLDİK...
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Cmt Mar 18, 2006 7:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

erdemli1987 demiş ki:
yazıklar olsun size bee.işte sizin gibiler yüzünden ülkücülere kötü gözle bakılıo türkiyede.hani nerde sevgi saygı?ama mustafa abim ii demiş.size hitafen...

Sevgiyle bakardık tüm insanlara,
Nefret, kin bilmezdik, böyle değildik.
Düşkünü kollardık, kucak açardık,
Garibe gülmezdik, böyle değildik.

Yalan, riya yoktu, sözler senetti,
Selam her kapıyı açan biletti,
Sevgi, saygı, vefa aynı niyetti,
Dostluğu silmezdik, böyle değildik.

Sabır vardı, şükür vardı, sır vardı,
Edep vardı, haya vardı, ar vardı,
Gönül vardı, sevda vardı, yar vardı,
Sevgiden yılmazdık, böyle değildik.

KUSURA BAKMAYIN ARKADAŞLAR,
BÖYLE DEĞİLDİK...

Bu sözleri kime ve neden ithaf ettiğin anlaşılmıyor kardeşim açıklarsan çok sevinirim saygılar
aksu61
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 228

İletiTarih: Cmt Mar 18, 2006 9:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Valla ha napıyorsunuz arakdaşlar

Her şey bitti de Ozan Arif için mi tartışmak kaldı.Zaten en birlik olmamız gereken bir dönemdeyiz sizin yaptığınız şey ancak bu davaya zarar verir.
O yüzden rica ediyorum bırakıın birbirinizi tehdit etmeyi filan da tekrar omuz omuza var.

Bir olalım birlik olalım .

Kardeşlerim lütfen konu her ne veya kim olursa olsun bu kutl davada kişiler önemli değil gelici geçicidir.Önemli olan davamızdır.O yüzden daha sağduyulu davramaya çağırıyorum sizi.

Allaha emanet olun
Bozkurt-Yakup
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 137

İletiTarih: Pzr Mar 19, 2006 2:56 am    ileti konusu: Ozan Arif! Alıntıyla Cevap Gönder

Degerli Ülküdaslarim.Saygideger gönüldaslarim dava arkadaslarim.Lütfen böyle yapmayin.Zaman birlik zamanidir kentlenme birlesme zamanidir.Böyle konularla bir birimizden kopmayalim lütfen.Bölünerek koparak hic bir sey elde edilemez.Gördük bölünenlerin terk edenlerin hallerini.Biz Ülkücülerin düstükleri su duruma bir bakin.Itten cakaldan farkimiz kalmadi.Alinin Velinin derdinden birbirimze düstük.Tabiki hepimiz isteriz Sayin Ozan Arifin yeniden aramiza katilip bizi costurup eski güzel günlere eristirmesini.Kendisinin davaya ve partiye emegi göz ardi edilenilemez.Allah her yaptigi isten dolayi ondan razi olsun.Bende sahsen kendisinin eserleriyle dogup bu yasima geldim ve bu davaya kenetlenmeminde büyük payi var kendisinin.Ama böyle konulara girip tartismak bize hic bir sey getirmez.Bu konu Sayin Dr.Devlet Bahceli ve Ozan Arifin arasindaki bir sorundur ve anca ikisi halledebilir bu konuyu.Onun icin benim önerim biz kendi isimiize bakalim.Davamiza bakalim onu cok iyi taniyip baska fikirlere karsi savunalim.Bir söz vardir BÜYÜK INSANLAR FIKRI KÜCÜKLERDE SAHISLARI TARTISIRLAR diye.Saygilarla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
CECENYA-ccc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 57

İletiTarih: Pzr Mar 19, 2006 4:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamunaleyküm

Biz birbirmize saldirisak baskalari ne yapmaz.
Bu gibi tavirlarla hicbir yere varamayiz.
ALLAH birligimizi beraberligimizi bozmak isteyenlere firsat vermesin.AMIN

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN
mustafa1995
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 151

İletiTarih: Pzr Mar 19, 2006 11:41 am    ileti konusu: VATAN ELDEN GİDİYOR Alıntıyla Cevap Gönder

KARDEŞİM GÖKHAN CUFALI SEN OCAKTAN YETİŞDİĞİNDEN EMİNMİSİN.EĞER OCAKTAN YETİŞDİ İSEN SİZİNİ OCAK ÇAY OCAĞI GALİBA.ŞAYET HER OCAKTAN YETİŞEN SENİN GİBİ İSE ALLAH A ŞÜKÜR BEN İYİ Kİ OCAĞA GİTMEMİŞİM.İŞTE BİZİM ASIL SIKINTIMIZ BU OCAĞA HER GELENE ÜLKÜCÜ HER BIYIK BIRAKANI MİLLİYETCİ GÖRÜYORUZ.SİZİN OCAKTA SİZLERE KİN VE NEFERETMİ BÜYÜKLERİNE SAYGISIZLIĞIMI ÖĞRETİYORLAR.İFADENDE OĞLUM KELİMELERİNİ FALAN KULLANMIŞSIN KENDİNİ BÜYÜKSER ŞEKİLDE YAZILAR YAZMIŞSIN.BELKİDE BİR ŞEYLERE SİNİRLENDİN.KARDEŞİM ÜLKÜCÜNÜN SİNİRLERİNİN ÇOK SAĞLAM OLMASI GEREKİR.ŞUNU UNUTMA BİZDE HER ZAMAN SAĞDUYULU HAREKET ETMEK HAKİM OLMALIDIR.BEN OCAKCI DEĞİLİM AMA ŞU NUDA İDDİA EDİYORUM PEK ÇOK KİŞİDEN DAHA ÇOK BU DAVAYA HİZMET EDİYORUM.VE GÖRDÜĞÜM KADARIYLA KENDİMİ ÖZELLİKLE SENDEN DAHA İYİ YETİŞTİRMİŞİM.VE ŞU AN VATANIMLA İLGİLİ SENDEN BİNLERCE DEFA DAHA DUYARLIYIM VE DAHA ÇOK ÇALIŞIYORUM.ŞU AN BAK DİYARBAKIRDA HAKKARİDE,SİİRTTE ,ŞIRNAKTA NELER OLUYOR ADAMLAR NASIL BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE AKP LİLERİNDE UMURSAMAZLIĞINDA BAYRAK DALGALANDIRMAYA BAŞLADILAR.BİZLERİN DERDİ NE OZAN ARİF NE BAŞKA BİR ŞEY SEN SEVMESENDE DEĞERLİ ABİMİZ BİNLERCEMİZİN GÖNLÜNDE VE HİÇ KİMSEDE ORADAN İNDİREMEYECEK.BU GÜN AHMET KAYA VATAN HAİNLERİ İÇİN BİR SEMBOLKEN BİZİM OZANIMIZ TARTIŞMA KONUSU.NAÇİZANE TAVSİYEM BURADA TARTIŞMAMIZ VE BİRBİRİMİZİ BİLGİLENDİRMEMİZ GEREKEN VATAN MESELELERİ VARKEN BİRBİRİMİZLE KALBİMİZİ KIRACAK TERS DÜŞÜRECEK KONULARIN AÇILMAMASI.ADAMLAR VATANI SATIYORLAR,ADAMLAR VATANIMIZI SATIN ALIYORLAR,VATANIMIZ PARÇALANMA YOLUNDA HIZLA BATAKLIĞA SÜRÜKLENİYOR BİZ NEYİ TARTIŞIYORUZ.BAKIN 21 ARALIKTA DİYARBEKİRDE NEVRUZ GÖSTERİSİ VAR DEĞİŞİK BÖLGELERDEN BÖLÜCÜLER ORAYA TOPLANIYOR ÜSTELİK DİYARBAKIR BELEDİYE BAŞKANI BARZANİ VE TALABANİYE AMED EYALET BAŞKANI ADIYLA DAVETİYE GÖNDERİYOR.HÜKÜMETTEN TIK YOK İŞTE SİZE TARTIŞMA KONUSU.
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 5. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız