Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BÜTÜN KÜRTLER
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 2. sayfa (Toplam 10 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
BOZKURT_POMAK
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Per Arl 22, 2005 7:28 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türklük-İslamiyet tabi ki ayrılmaz bir bütündür,etle tırnak gibidir fakat gel gör kü biz 5000 ile 10000 yıllık bir milletiz fakat yaklasık olarak 1500 senedır Müslümanız yani benim İslamlıgımdan önce Türklügüm vardı.Bana göre hıristiyan olan bir Gagauz Türkü, Müslüman olan bir Araptan yada Kürtten daha degerlidir,katılırsınız katılmazsınız bu benim görüşüm saygılar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
oguzturk
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Per Arl 22, 2005 1:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BOZKURT_POMAK demiş ki:
Türklük-İslamiyet tabi ki ayrılmaz bir bütündür,etle tırnak gibidir fakat gel gör kü biz 5000 ile 10000 yıllık bir milletiz fakat yaklasık olarak 1500 senedır Müslümanız yani benim İslamlıgımdan önce Türklügüm vardı.Bana göre hıristiyan olan bir Gagauz Türkü, Müslüman olan bir Araptan yada Kürtten daha degerlidir,katılırsınız katılmazsınız bu benim görüşüm saygılar.

Sevgili Arkadaşım,
Sana tüm kalbimle katılıyorum.
Islamiyet'ten binlerce yıl öncesinde bizler vardık. O zaman ruhsuz muyduk? Din sadece bireysel bir konu ve herkesin kendini ilgilendirir. Onun için laik bir ülkeyiz.
Lütfen konuyu bu mecraya çekmeyelim artık.
Asıl problemin özünü kaybediyoruz.
Çünkü sorun gerçekten çok ciddi boyutlarda.

Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin !
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
cihan_boztunc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Per Arl 22, 2005 2:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ŞİMDİ SAYIN ARKADAŞLAR İSLAMI KABUL ETMEYENLER TÜRK DEĞİLLERDİR. ÖRNEK MOĞOLLAR ONLARA BAKARSAK TÜRKLER MOĞOLDUR DİYOR AMA İSLAM DİNİ İNDİKTEN SONRA İSLAMI SEÇMEYEN TÜRKLER KENDİ BENLİKLERİNDEN UZAKLAŞMIŞLARDIR. UNUTMAYALIM Kİ TÜRKLER İSLAM SANCAĞINI TAŞIDIKLARI İÇİN DÜNYAYA NAM SALDILAR. İSLAM DEYİNCE AKLA TÜRKLER GELİR VE DİKKAT EDERSENİZ MÜSLÜMAN TÜRKLERE SADECE TÜRKLER FAKAT İSLAMI KABUL ETMEYEN TÜRKLERE İSE GAGAUZ VB İSİMLER TAKILMIŞTIR

ELİME UZANAN DUDAKLARI TEPEYİM
ALLAH DİYEN GEL SENİ AYAĞINDAN ÖPEYİM
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
KaRaMuRaT155
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 16

İletiTarih: Per Arl 22, 2005 3:49 pm    ileti konusu: Bu yazıya DİKKAT! Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Ülküdaşlarım,
Ülkücülerin asıl düşmanı Kürtler değil, Kürtçülerdir, yani PKK’lılardır. Kürt diye bir genelleme yaparsak, Kürtçü olmayan kürt kardeşlerimi bu davadan soğuturuz. Bizim ocağa yeni katılan bir kürt ülküdaşımız var. İlk gelişinde bu davayı anlattık ve Ülkücülerin düşmanı Kürtler değil, Kürtçüler olduğunu anlattık. O da toplantımızın sonunda tanıdığı ülkücü bir hemşerisi olsa memleketinde kapı kapı dolaşıp bu Türk-İslam ülküsünü doğru bir şekilde anlatacağını söyledi…
Bu foruma yazı yazarken Kürt diye bir genelleme yapmanız kesinlikle yanlıştır. O kardeşimiz bu yazıyı okusa kesinlikle bizim yüzümüze tükürür.
Ayrıca Bediüzzaman Said Nürsi’nin yanlış bilmiyorsam Ruslara karşı Türkler adına savaşan biridir.
BOZKURT_POMAK
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Cum Arl 23, 2005 5:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cihan_boztunc demiş ki:
ŞİMDİ SAYIN ARKADAŞLAR İSLAMI KABUL ETMEYENLER TÜRK DEĞİLLERDİR. ÖRNEK MOĞOLLAR ONLARA BAKARSAK TÜRKLER MOĞOLDUR DİYOR AMA İSLAM DİNİ İNDİKTEN SONRA İSLAMI SEÇMEYEN TÜRKLER KENDİ BENLİKLERİNDEN UZAKLAŞMIŞLARDIR. UNUTMAYALIM Kİ TÜRKLER İSLAM SANCAĞINI TAŞIDIKLARI İÇİN DÜNYAYA NAM SALDILAR. İSLAM DEYİNCE AKLA TÜRKLER GELİR VE DİKKAT EDERSENİZ MÜSLÜMAN TÜRKLERE SADECE TÜRKLER FAKAT İSLAMI KABUL ETMEYEN TÜRKLERE İSE GAGAUZ VB İSİMLER TAKILMIŞTIR

Kardesım Mogollar Türk degıldır,komsu kavımdır.
Saygılar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Arl 23, 2005 8:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Adli istatistiklerden yola çıkarak bir genelleme yapmak mümkün değil.Her türlü suç,her türlü insan tarafından işleniyor.Bunların bir kısmını alıp bir kısmını almamak olmaz.Burada bir arkadaş doğru yazmış.Meselenin nasıl halledileceği faslı önemli.Yarın sabah sokağa çıkıp,ilk rastladığı kürtten başlayıp,önüne geleni biçmeyi düşünmüyor herhalde başlık açan arkadaş.Bu ;işi çözmüş olsaydı,şimdiye kadar çoktan birileri icraata başlardı.Evet eğitimsizlik,ihanet gibi bir sürü nedenlerle bunlardan suçlu oranı fazla çıkıyor.Ama bu,bir ırkı yoketme,ya da topraklardan sürme hakkını vermez.Kaç milletin oluşturduğu bu insanlık aleminde,böyle bir soykırım yapmak ne Türk'e,ne tarihine,ne de insanlık değerlerine sığar.Kapıları kapatıp,içeriyi halledemezsiniz.Eğer başka bir gezegende,tek başınıza yaşamıyacaksanız bu gerçeği görmelisiniz.Sorun kürtler falan değildir.Kürt,bu millet için tehdit oluşturmaz,oluşturamaz.Gücü yetmez.Bizim için en büyük tehlike,bizim kürtleşmemizdir.Oralara yerleştirilen Türk soylarının ne hale geldiği ortadadır.Bunların yemekleri,bunların müzikleri,bunların dizileri ve filimleri,bunların aksanı,bunların her şeyi bizim için esas tehdit unsurudur.Bu gün bir tatlıses,mahsun,gibi adamların yaptıklarını dağdaki terörist yapamıyor.Toplum;dil olarak bozuluyor,kültür bitiyor,yemek çeşitleri değişiyor.Tehlike bunlar.Yer delinmedikçe,gök çökmedikçe,Türk;benliğinden uzaklaşmadığı sürece;hiç bir güç onun için tehdit oluşturamaz.Örnek verilen adli vakalara katılmıyorum.Devlet ;devlet olursa bu olayların esamesi okunmaz.KANUNLAR KANUN OLURSA,sulandırılmazsa,caydırıcı olursa,bunlar kısa sürede söner.Bu başımızdaki gevşeklikten kaynaklanan,zaafiyetten ileri gelen bir konudur.Devlet acziyete düşürülmüştür.Güvenlik kuvvetlerinin elinden tüm yetkiler alınmıştır.Sulandırılan kanunlarla,suçlular alay eder hale getirilmiştir.En adi suçu işleyen suçlu,yüzsüzlük içerisinde,insan haklarından bahsetmektedir,haklarını,aslında hak adı altında verilen tavizleri öne sürmekte,kaşarlanmaktadır.Devletin varlığına karşı işlenen suçların bile neredeyse mükafatlandırıldığı kanunlarla bu iş bu kadar gider.Sorun insanların kafa derisi değil.Devlet otoritesinin tekrar hakim kılınmasıdır.
İşin,sosyal boyutları,eğitim anlayışı,ekonımi gibi çeşitli boyutları var.Burada yanlış anlaşılma olmasın.Ben bu ülkede hiçbir baş kaldırıyı,ne gerekçe ile olursa olsun haklı görmüyorum.Doğu ve Güneydoğu fakirlik edebiyatından da nefret ediyorum.Defalarca yazdık.Sorgundaki adam,bunlardan iyi şartlarda değil.Ama onlar ayaklanmıyor.En başta milli politikalarımız tamamen iflas ettirilmiştir.Atatürkün Cumhuriyeti fiilen olmasa da,ana kavramları üzerinden ortadan kaldırılmıştır.Bin nazla iki çocuk yaparken,başkalarının doğurmalarına laf söylemek akılsızlıktır.Siz de yapın.Ona gelince yok.Ondan sonra konuşuluyor.Ne yapacaksınız.Kısırlaştıracakmısınız?Oturun çözüm yazın.Yuvarlak laflarla bu iş olmaz.Tehdidi herkes görüyor.Türkiyeyi Türkler idare etsin.Tamam çok hoş.Eyvallah.Benim de hayalimdeki bu.Nasıl olacak?Bunlara seçme,seçilme yasağı mı koyacağız?Yoksa vatandaşlığı birinci,ikinci sınıf diye mi ayıracağız?Osmanlı bu işi din ile götürmeye çalıştı.Belli bir noktadan sonra o da bitti.Din de artık zamk görevi yapmıyor.Konu böyle bir iki satır içinde anlatılacak bir şey değil.Ortada iki yol var.1-Bu demokrasi tamamen rafa konulacak,devletin şekli değişecek2-Devletin şekli ayni kalacak.Devlet yeniden muktedir kılınacak.
Radikal çözüm düşünüyorsanız,peşin söyleyeyim bu iş Cumhuriyetin yıkılmasına gider.Yok Cumhüriyet iyidir diyorsanız,Devletin saygınlığını tekrar geri getirmekten başka yol yok.
Benim tercihim hiç tereddütsüz ikinci yoldur.Cumhuriyet idaresi altında;önerilen katliam,techir,sürgün,soykırım gibi düşüncelerle,ikinci sınıf vatandaşlık teklifleri çakışmaz.Ayrıca tüm dünyada yanlız kalmaya,gelecek her türlü baskıya göğüs germeye,hatta ve hatta ekonomik ablukaya kim karşı koyacak?Yanlız yaşamıyoruz bu dünyada.Ve dünya artık çok küçük.Eskiden bir çine sefer yapayım dersen yıllar alırdı.Şimdi teknolojin varsa,oturduğun yerden bile adamı tehdit edebilirsin.Bunları düşünmek lazım.
Kendi benliğini korumayı beceremiyenlerin,yaşamaya hakları yoktur.Silah alacağınıza,oturun yapacaklarımızı konuşalım.Nasıl bir eğitim,nasıl bir sağlık,nasıl bir nüfus oluşturması yapılacak?Türkleri,doğurganlığa özendirecek teşvikler ne olacak?Bu işsizlik kaygısı ne olacak?Bu geleceğe güvensizkik,bu ağır ekonomik şartlarla;düşünen beyinleri,az çoğalmaktan nasıl önleyeceksiniz.Bunlar lafla değil,bir takım kararlar,kanunlar,düzenlemeler,yapılanmalar gerektirir.Bunların,Cumhuriyetin ilk yıllarındaki gibi planlamaları,alt yapıları yapılmalı.Devletin bu konuda bir görüşü,bir politikası bir çalışması yok.Böyle bir devlet olur mu?Kuru kuru öğünnenler ahmaklardır.Hele soylarıyla öğünenler insanların en ahmak olanlarıdır.Biz böyle öğünür de yatarsak,bir gün bakarız ki,köle oluvermişiz.Çalışmamız gerekir.Ölesiye çalışmak gerekir.
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Cmt Arl 24, 2005 2:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar, bence Türk diye İlla ki müslüman olması gerekmez... "Ben Türk'üm" diyen gayrimüslimlere haksızlık olur bu. Ancak Bir Ülküdaş için bu sınırlandırmayı yapmalıyız kanaatimce... Türk-İslam ülküsü için bu sonuna dek geçerlidir...

Diğer konuda, şimdiye kadar çok şey yazdık çizdik...Ben, annemin yahut babamın kökenini sorgulamıyorum... Hangi atam nereden gelmiş düşünmüyorum. Tek Bildiğim şey Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinde doğduğumdur. İngiliz asıllı olsam ne, Kenya asıllı olsam ne... Biz kafatası avcısı değiliz. Biz sadece Tüm Dünya Türklerini Bir Çatı altında Toplama Ülküsü'nün askerleriyiz.

Ancak, cebinde Türkiye Cumhuriyeti kimliğini taşıyan bir insanın, üstüne basa basa basa "ben kürdüm" demesi kabul edilebilir değildir. Böylesinin bu topraklar üzerinde ne yatacak yeri, ne yiyecek rızkı, ne de gireceği mezarı yoktur. Burası barzani nin yardakçılarının yurdu değildir!

Başbuğ'un dediği gibi, Onlar ne kadar Türk ise ben o kadar kürtüm, onlar ne kadar kürt ise ben o kadar Türk'üm!...
55bozkurt55
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 10:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oljayto ırkdaşım çok yanlış düşünüyorsun.OĞUZTÜRK KANDAŞIMIZ DEDİĞİNE %100 KATILIYORUM ÇOK GÜZEL SÖYLEMİŞSİN OGUZTÜRK KARDEŞİM HELAL OLSUN.oljayto KARDEŞ YAKINDA SAVAŞ ÇIKACAK SENİN DEDİKLERİNE BAK YAHU HERGÜN BİR İLDE KESİNLİKLE BİRŞEYLER OLUYOR ATATÜRK BÜSTLERİ BOYANIYOR YIKILIYOR DUVARLARA YAZI YAZILIYOR KIZLAR KAÇIRILIP TECAVÜZE UĞRUYOR BUNLARI KİM YAPIYOR?ŞİMDİDE SEN ONLARI SAVUNUYOSUN YAZINDA KESİNLİKLE YANLIŞ ANLAMAYIN kürtleri SAVUNMUYORUM DEMİŞSİN AMA APAÇIK BELLİ SAVUNUYOSUN SENİN BÖLE DÜŞÜNCEN VE DİĞER BÖLE İNSANLARIN DÜŞÜNCESİ MİLLİYETÇİLİK KAVRAMININ SEVİYESİNİ AZALTIYOR.LÜTFEN DOĞRU KONUŞALIM
eren_1986
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 2:28 am    ileti konusu: ET VE TIRNAK GİBİYİZ Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bu yazıyı yazan arkadaş bölücü burdan editörü uyarıyorum.Son günlerde üzeremize oynanan oyunları bu bölücü üçimize işlemiye çalışıyor.Bu şahsiyet araştırılmalı sürekli tüm kürtleri bölücü göstererek gündemden düşürmeyerek bizi kışkırtmaya çalışıyor.

Müslüman olmayan kesinlikle TÜRK olamaz çünkü benliklerini kişiliklerini yitirmiştirler.Örnek olarak bulgarlar finliler tarihten örnek verecek olursak bir zaman Uygurlar Hazarlar BİRDE BEN ÜLKÜCÜYÜM DİYEN İNSAN AKLINA ŞUNU SOKMALI ÜLKÜCÜDEN FAŞİST FAŞİSTTEN ÜLKÜCÜ OLMAZ ALP ARSLAN TÜRKEŞ
TANRI DAĞI KADAR TÜRKÜZ HİRA DAĞI KADAR MÜSLÜMANIZ

ALP EREN
alperen_apaydin@hotmail.com
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 8:11 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kürt meselesi hakkında konuşup da,tehlikeye dikkat çekenlerden;ortaya koydukları tez doğrultusunda,çözüm tekliflerini de merakla bekliyoruz.Başbuğ Mustafa Kemal,Başbuğ Alpaslan Türkeş,Atsız Atamız,gelmiş geçmiş tüm Türkçü insanlardan istedikleri alıntıları yapılabilirler.
1-Bir kürt katliamı yapılmasına bu ismini saydığım şahıslar taraftarmıdır?Ayaklananlar için sormuyorum.Bunlara ne yapılacağı ve şimdiye kadar ne yapıldığı belli.
2-Techir(Bunu da çok insan bilmeden yazıyor.Tarih bilmiyorlar çünkü.Bir kere daha yazıyorum.Techir,Osmanlı'nın,kendi toprakları içinde ermenileri,zorunlu yer değişimine tabi tutması olayıdıR.BAŞKA BİR ÜLKENİN TOPRAKLARINA SÜRMEK DEĞİL.)düşünüyormusunuz?
3-Biz bu talimatı Bozkurt Mustafa Kemal'den aldık diye ortaya çıkanlar.Mustafa Kemal'in uygulamalarında,durup duruurken,kürt düşmanlığı var mı?Mustafa Kemalin Cumhuriyetin'de vatandaşlık tarifi nedir?Sayın Bahçeli bunu söyledi diye niye kuduruyorsunuz o zaman?
4-Kadına seçme seçilme hakkı vererek,bir sosyal ihtilal daha yapan Musta'fa Kemalin Cumhuriyetinde;bu Bayrağa,bu Vatan'a BAĞLIYIM ,BEN TÜRKÜM DİYEN İNSANLARA,IRKLARI TÜRK OLMADIĞI İÇİN NASIL MUAMELE ETMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
Lafı kıvırmadan,adam gibi çıkıp düşüncelerinizi yazın.Savaşa gidiyoruz,şöyle böyle diye bağırıp çağırmakla bu iş olmaz.Biz bir Devletiz.Kabile değil.Dünya da; mö yılları değil.İnsanlar;göçlerle,savaşlarla,çeşitli acılarla,iki tane de büyük cihan savaşıyla;belli bir noktaya gelmişler.Bu gelinen noktadan geri dönmeye kalkışmak biraz sıkar.Bugün dünyanın süper güçleri bile"ben güçlüyüm ,yaparım"diyemiyor.İzahat veriyor,gerekçeler uyduruyor.Yani hesap veriyor.Bu ülkeye bağlı olan insanlarla,bu ülkeyle savaşan insanları ayırt etmeyecekseniz,sizi kimse ne ciddiye alır,ne takar,ne adam yerine koyar,ne de sizin düşündüklerinizi yapmanıza izin verirler.İsterseniz deneyin.Deniz Gezmiş'e ne yapılmışsa size de aynisi yapılır.Siz Cumhuriyet kanunlarının ne olduğundan habersiz atıp tutuyorsunuz.Ama size bu ülkenin kanunlarının gücünü öğretecek birileri çıkar.BAKALIM O ZAMAN BÖYLE DESTEKSİZ ATABİLECEKMİSİNİZ?
ulku_58
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 9:13 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cihan_boztunc demiş ki:

arkadaşım söylediklerin neredeyse tamamen yanlış
1.moğollar Türk değildir
2.gagavuz Türkleride Türktür ayrım yapmanı anlamıyorum
3.gagavuz Türklerinin ADI GÖK-OĞUZ DAN GELİYOR farlı bir kimlik olduklarından değil
4.Eğer böyle olsaydı Kırgızlar da müslüman onlara niye 'KIRGIZLAR' diyoruz
dediklerini tekrar gözden geçirmeni bekliyorum
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
_kendim
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 130

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 9:59 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Müslüman olmayan kesinlikle TÜRK olamaz çünkü benliklerini kişiliklerini yitirmiştirler.Örnek olarak bulgarlar finliler tarihten örnek verecek olursak bir zaman Uygurlar Hazarlar

Türk kavramı bir milliyettir.Hemen Müslüman olmayan Türk olamaz demek doğru değildir bence.Bugün Türk dünyasında yüzde oran olarak az da olsa hıristiyan ve hatta birkaç bin musevi Türk mevcuttur.Bunların hiçbiri benliğini yitirmemiştir.Bugün hala eski Türk adetlerini yaşatıyorlar.Belki isimleri yabancı ama soyadları Türkçe.Tıpkı bizdeki gibi...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
turkerkut
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 10:11 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mogollar Türk degıldır

Demek yanlış olur kardeş en eskiden Moğallar anadoluya geçtiğinde içinde Moğollardan fazla TÜRKLER vardı:Ve Cengiz han TÜRKLERDEN korktuğu için onlarda ne denir bilmiyorum yardımcı yapıyordu.Ve bunun böyle gitmesinde Cengiz Han Moğol Devletinin adın MOĞOL TÜRK DEVLETİ OLARAK değiştirilmiştir.VE bu moğolların Türk olduğunu sözylüyor.Söylentilere göre moğol devletinin düşmanları acımasızca kaynayan suya attığı ve türlü türlü işkenceler yapmıştır ama bu bizim TÜRK davranışlardan biri değildir.Bunun için dersen Türk değil diye yanındayım
turkerkut
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 10:27 am    ileti konusu: Eren Kardeş Alıntıyla Cevap Gönder

Eren kardeş zaten ülkücü yeminini herkez biliyor bunun içindede kominizme sosyalizme FAŞİZME her tülü emperyalime karşı mücadelemiz sürecektir.Diye devam etmektedir.Zaten ülkücü yeminini ve dokuz ışığı bilmeyen ülkücü değildir.Ülkücü insan müslüman olacak,TÜRK olacak insan olacak.

Kürtlere hitaben
Bakın arkadaşlar devleti sahiplenmeye mi çalışıyonuz.Siz bu vatan bölmeye çalışan vatan haini 40 yıldır bu vatanın ekmeğini yediniz SUYUNUZU KESECEĞİZ dağlardaki gölekten.Vatan mı istediniz LAN beşikteki bebekten ama ÜLKÜCÜLER hayatta olduğu zaman bu vatanı bölemezsiniz.Ben 13 yaşında ÜLKÜCÜYÜM vatan için ölmeyede hazırım.Daha küçük olabilirim ama yaşım 20 ye bastığımda kaçacağınız delik arayın
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 2. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız