Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Yenicaggazetesi.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 8 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Pzr Oca 01, 2006 5:56 am    ileti konusu: Yenicaggazetesi. Alıntıyla Cevap Gönder

Ulkudaslarim illede yenicag uzerine tartisalim diyorsak,buyurun tartisalim.
Yalniz birbirimizi kirmadan agir yani kufurlu sozler kullanmadan.
Hakaret etmeden uslubumuza dikkat etmeliyiz.

Simdi diyorsunuz ki bir Ulkucu Yenicag'i okumamalidir.
Affedersiniz ama sunu okuma bunu okuma bir Ulkucu egriyi dogruyu nasil ayirt edecek?

Teskilatlarimiza Yenicag'i almak yasakmis.
Bu buyuk yanlis hatta ve hatta buyuk hata.

Simdi bizler kabul etsekte etmesekte yenicag gerceklerin pesinde olan bir basin.Ak partinin,pkk'nin,v.s ilgili belgeler yayinliyor.

Ikincisi vay MHP'yi elestiriyorda bilmem nede.
Tamam dogru ama MHP'yi sadece elestirdi baska birsey yapmadilar.
Hatta son zamanlarda MHP'nin aleyhinde yazi bile yazilmadi.

Ustelik Tandogan yani Baskent mitingiden sonra olumlu yazilar yazdilar.
Bunu niye soylemiyorsunuz?

Sevmek zorunda degilsiniz o sizin bileceginiz is.

Ama ben sahsen severim,cunku benim icin onemli olan gerceklerin ortaya cikmasidir.

Ortadogu nasil benim icin degerli ise Yenicagda ayni derecede degerlidir.

Yeter ki gercekler gun isigina ciksin.

Ulkucu Hareketinde hedefi bu degilmi zaten?

Allah Turku korusun.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Pzr Oca 01, 2006 10:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yeniçağ gazetesi türk islam ülküsünün bir sesidir.teşkilat ozan arifide yasakladı ozan arif gibi bir büyük alperenidemi dinlemeyelim bunlar çıkar kavgası oyunlara düşmeyelim.yeniçağ gaztesinde ümitözdağ yazıyor babası muzafferözdağ başbuğun en önemli yardımcılarındandı.arslan bulut yazıyo sonra hasandemir arslan tekin muhittin nalbanoğlu gibi hayatını bu davaya veren isimler yazıyor kimsenin bu gazeteyi yasaklamaya hakkı yok.ve herkes bu gazeteye sahip çıkmalı bunun yanında ortadoğu gazetesi öncevatan gazetesi halkaolaylaratercümana sahip çıkmalıyız.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
hakannrw
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pts Oca 02, 2006 6:18 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de ciktigi gunde nasi heyecan duyarak okuduysam hala daha yenicagi okuyorum.benim uzuldugum konu zaten sinirli sayida milliyetciligi ulkuculugu benimsemis kisilerin cikardigi yayinlar var. birde bunlarin icinde sunu oku sunu okuma gibi anlamsiz tartismalara girersek bu bize karsi olanlarin ekmegine yag surmektir. gordugum bir noktada ortadogu gazetesine de turkiyede durum nasil ama avrupada temkinli yaklasiyorlar o gazeteninde tarafli oldugunu dusunuyorlar taraftan kastim partiye muhalefet olarak goruyorlar. burda yapilmasi gereken tek sey basinimiza sahip cikalim bizim basinimiz digerleri gibi yalaka degil.artik su bu kavgasi yerine el ele verip mevcut vatan saticilarini bir an evvel yerlerinden edip yerine devlet bey gibi gercek bir turku iktidara tasimanin yollarini tartismaliyiz.... saygilarimla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 5:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu Teskilat " esltiri " yaptigi için kos koca asrimizin DEDE KORKUTU OZAN ARIF'i disladi kaldiki yenicag

ben yorum yapmam herkesin yeri ayridir bence herkes serbest !

Allah TURKU korusun

hiç dostum var diye boburlenme
baskasini satirsin
onu sattigin gibi
bir gun senide satarlar

selçuk A.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 5:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şahsen yeniçağ okuyorum,genel başkanımımızı fazla eleştiriyordu bu nedenle bir ara soğumuştum,çünkü bizde eleştirilmemesi gereken 3 varlık vardır.Teşkilat,Doktrin ve Lider.Ama artık eleştirmiyor.Yani her açıdan okunabilir bir gazete
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 6:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben bu gazeteye bir kurusumu dahi vermem asla. Sirf internetten arada bir ziyaret ederim bakalim neler yazmis cizmisler diye. Yoksa benim gözümde bu gazete SIFIR! Kim okursa okusun ben bir ülkücü olarak bir MHP´li olarak asla sicak bakmam bu gazeteye.....!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 6:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Delikanlı beynin hoşta dilin bilmez mi her dogru heryerde söylenmez sana tam destek vermek isterdiiiiiiiiiiiiiim ama dokuz bin köy oldu kovuldugum artık bu mantık proplemini de çözmeliyiz bence ne demek istedigimi anlamışsındır....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
bozkurt_4747
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 107

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 8:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dusmanını bıl onu tanı bu yuzden yenısafakta dusman ıse oku bılkı yarın obur gun savastıgında onu bılesın saygılarımla
selo52
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 227

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 11:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yeniçağda Türkçü çizgide bir gazetedir. Biz bu gazetelerin çağalmasını sağlamamız gerekirken.Kendi degerlerimizi yine kendimiz yok ediyoruz.Kartelci medya almış başını giderken.Biz kendi degerlerizizden vaz geçiyoruz.Ortada bi hata varsa düzeltilir.Eleştiri meselesine gelirsek edep sınırlarını aşmadan iftiradan ve yalandan kaçarak eleştiri yapılabilir.
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 3:21 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MHP´nin ve MHP´lilerin Yenicag Gazetesi ile hicbir alakasi yoktur! Bu gazete Genel Baskanimizi ve MHP´yi elestirirken iftiraya ve yalana basvuruyor. Simdi belki biraz düzeltmis olabilir kendini ama yaptiklarini asla unutmayiz! Madem milliyetci ve ülkücü bir gazeteyse ne diye MHP´nin önüne tas koymakla harciyor zamanini? Nedir bu düsmanlik? Siz bu düsmanligi görmezlikten gelin, sonrada Yenicag güya "Genel Baskanimizi ve MHP´yi elestiriyor, ne var bunda" deyin cikin isin isinden. Bide Yenicagi savunun?! Olacak ismi bu yahu?!

Mesele sirf elestiri degil! Elestirmeninde bir yolu vardir. Bunlar cizgiyi asali cok oldu. Ne mal olduklarini ortaya koyali cok oldu. Elestirirken yapici ve olumlu elestirseler birsey diyen olmaz ama ülkedeki bütün sorunlari bitirdikte kime hizmet ettigi belli olmayan bu güya ülkücü bir gazetenin yikici ve olumsuz elestirilerine kaldik. Yok öyle yagma!

Iste ülkücüleri böyle gazetelerle bölüyorlar! MHP´yi iste böyle bölmeye calisiyorlar! MHP´nin önünü kesmek icin her türlü oyunlari oynuyorlar bunlardan biriside Yenicag Gazetesi! Güya simdi bu gazete cok masum sirf bizi elestirdi diye biz durduk yere düsman olduk öylemi??? Biraz düsünün! Oyuna gelmeyin! Bize düsman gözüyle bakan bu gazetenin taa kendisidir!

Hadi herseyi kenara birakalim, bu gazete kendini ne saniyor ALLAH askina? Hangi hakla MHP´yi ve Genel Baskanimizi camur atarak elestirebilir? Bunu sen hangi hakla ve neye dayanarak kimin gözlerinin önünde yapiyorsun??? Dostun düsmanin gözü önünde ülkücüleri rezil ediyorlar!

Yok efendim Türkcü gazeteymis, yok milliyetci, yok ülkücü gazeteymis beni hic baglamaz! Bir Milliyetci kendi cikari icin diger bir milliyetciyi düsmanin gözü önünde camur atarak elestirmez, hatta hic elestirmez!! Bu Milliyetcilik degildir! Madem bir Milliyetci diger Milliyetcinin yolundan degilde kendi yolundan bu vatan icin birsey yapmak istiyorsa, kendi cizgisini cizdiyse yolu acik olsun ama asla diger Milliyetci kardesinin yolunu kesmeye kalkismamali. Hatta düsmana karsi destek olmalidir! Belliki bu gazete biraz Muhsin kokuyor. Bizim gazetelerimiz bellidir! ORTADOGU Gazetesi en basta gelenidir!

Haa yinede okumak isteyen varsa okusun, ama kendinizi fazla kaptirmayin derim. Dogru olanini, faydali olanini icinden alin. Önemli olanda budur. Misal Ulusal Kanal Perincek kanalidir, ben ara sira bunuda izlerim, haberlerini olsun konusmalarini olsun, hükümeti elestirilerini zevkle izlerim ama ben simdi Dogu Perincek´ci ve isci partili degilim! Yenicagida arada bir internetten okurum faydali buldugumu kendime cikaririm ama TEK kurusumu veripte asla satin almam ve aldirmam!

MHP´nin ve Ülkü Ocaklarinin yolundan ayrilmayin, fazla saga sola kaymayin, oyuna gelmeyin, hep uyanik olun. MHP´nin cogunlugu nerdeyse orda olun! Sürekli muhalif olma duygusundan vazgecin!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kafkasyurt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 67

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 4:53 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

PARCALANDIK VESSELAM ÖNCÜMÜZ YOK YOK YOK

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN.....
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 8:42 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yeniçağ gazetesi muhalif hareketin üssü,opdaklanma noktası olmuştur.Hele o Ankara Mitingi öncesi yaptığını hiç unutmuyorum.Bu çizgisinden de sapmış değildir.Başta Ümit Özdağ olmak üzere,ülkücü hareketi kendi şahıslarıyla özdeşleştirip partiyi ele geçirmek için muhalefet hareketi başlatan,buna çanak bazı eski tüfekler de dahil kınıyorum.Parti parti dolaşmış,iyi zeybek oynayan kıvıran ,ülkücüyüm diyenleri de kınıyorum.Ama davayı bölememişlerdir.Yeniçağı okursunuz ya da okumazsınız.Ben okumuyorum.Ben o gazeteyi ülkücü hareketin gazetesi olarak görmüyorum.Bir sürü yanlış şeyler yazıyorlar.Bu dava ile özdeşleşmiş ortadoğu dururken,bu gazeteye gerek yoktur.İstikrarlı çizgi arıyorum.Hareketi bölen hiç bir kuruluşu ve hareketi tanımıyorum.İsminde hayır yok.Bütün taklitlerin,kötü kopyaların ilk ismi,yeni,ya da hakiki,ya da öz,kelimeleriyle başlar.Bunları gördünüzmü kaçın.Yeni çağ,yani yeni tip ülkücülük,yani 9 ışığa göre değil;bazı ekzantriklerin kafasına göre ülkücülük.Bu kafa yapısıyla bu sitede çok mücadele verdim.Her alanda da veriyorum.
gencosmanliha
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 9:48 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şunu söylemeliyim ki. Yeniçağ gazetesi gerçekten doğru olanı yazmaya çalışıyor yazıyorda.Hem oradaki yazarlar kıytırık yazarlar değil.Bazen MHP'yi eleştiriyor ama unutmayalım ki eleştirilmek güzeldir.İnsanın gelişmesinde (bir hatamız varsa) yardımcı olur ki yaptığı eleştiriler öyle kötü değil.Sadece bir yanlışımızı gördüğündendir.Hatta bazen diğer bölücü dediğimiz gazeteleri de okumakta yarar var.Ben işim gereği onları da okuyorum.O yüzden hiçbir şeye bir pencereden bakmayalım.
ALLAH TÜRK'ü VE MÜSLÜMAN'ı korusun.Amin
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
fundatopuz84
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 8:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya arkadaşlar ne kadar dar düşünüyosunuz,ben yeniçağ gazetesini yaklaşık 3-4 yıldır hergün takip ediyorum beğenerek okuyorum....bizler gelişmek için eleştiriye açık olmalıyız..ilk önce kendi kendimizi eleştirmeliyiz ki başkalrı bizi eleştirmesin....neden bu kadar katı ve geri düşünüyosunuz.....biz buyüzden kaybediyoruz işte...bence bütün ülkücüler yeniçağ okumalı....hayırlı akşamlar..
ALLAH(C.C) TÜRKÜ KORUSUN....
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız