Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Kürtçe Bir Lisanmıdır..?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 2. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
55bozkurt55
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 10:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İKTİDARA GELMEK ÖNEMLİ DEĞİL IRKDAŞIM ARAMIZDAKİ kürtler EN ÖNEMLİ SORUNDUR MHP BUNUN İÇİN ÇOK OY KAYBETMİŞTİR VE DEVAM ETMEKTEDİR.OCAKLAR ARTIK SOYU BELLİ OLMAYAN ŞAHSİYETSİZ kürtlerle DOLMUŞTUR BU ZİHNİYET YALNIŞTIR.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
bozkurt_4747
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 107

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 10:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt 55 kardesım yanlıssın ınanıyorum kı bır savas halınde sen degıl ben savasa gıderım bunun ıcın kurtlerı dıslama bız turklerı kardes olarak goruyoruz sen boyle yaparak turklerı yanı bızı kurtlerıde barbar sayıyorsun
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 1:45 am    ileti konusu: s.a Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşlerim ben burada sadece basit ve kale alınmyacak kadar kolay bi soru sordum ama siz değerli kardeşlerim olayı büyütmüşsünüz ben sadece abimin başından geçen bi olayı anlattım siz değerli kardeşlerime bu arada bozkurt_4747 sözlerin hoşuma gitmedi ne demek " şu an bir savaş çıksa sen gitmezsin ben giderişm " bence bu şekilde konuşulmamalı böyle bir ortamda kardeşlerim benim fikrimi soracak olursanız sadece ve sadece kürtler oyuncaktır neden çünki avrupa ülkeleri başka ondan da öncelikli olarak yahudiler bana göre Türkiyenin güçlenmesini istemiyorlar neden doğu bölgemizde ne kadar inkar edilsede petrol var ve damarlar çok kuvvetli onu da avrupaülkeliri bu madeni çıkarıpta bizim güçlnmemizi istemiyor bana göre veya daha başkası bildiğimkadarı ile gelecekte yakıt ve enerji kaynağı olarak kullanılcak olan bor madenlerinin %60 %70 oranı Türkiye de bulunmkt Pkk terör ve daha bir sürü abuk zubuk ama canımızı yakan olaylar la avrupa kürtleri desleklyerek bizi oylıyor ve inkaretmemek lazım başımızdakilerin salaklığı yüzünden de başarılı oluyorlar eğer ki başımızdakiler biraz daha vatan sever olsalarda kürt sorununu kökünden halledip madenleri çıkartmayı bşarıp ileriye doğru yürümeye başlasa ama nerde ....?

kardeşlerim neden kürtler? "yine yannış sölüyor olabilirim hepinizden hemen özür diliyorum sözlerimin yannış anlaşılmasının istemiyorum" çünki kardeşlerim sizlerden birisinin de yazısı içerisinde geçirdiği bir söz ile anlatmak istiyorum bunu size "kürtler yediği çanasiğenlerden" neden kürtler vtna ihanet eğilimli bir topluluk heriflerin kökünün nereye dayandığı belli değil geçen ir dergide gördüm lafım meclisen dışarı kürtler demişler karşısına yazmışlar yahudilerden , almanlardan , zencilerden sizce hangisinden türemiştirler diye bir bare kullamışlar bu kadar ihanetar bir toplumu neden hala içimizde barındırıyporuz anlyamıyorum .

bence hükümetin ilk önce kalkıp sonra düşünüp daha sonra silkinip kendisine geldikten sonra bu kouyu halletmeleri lazım.

yok efendim avrupalı olacaz avrupa birliğine girecez yok efendim edeniyetler buluşması düzenleyecez yok efendim , eş cinsellere hak tanıyacaz..... ve daha nicesi efendiler kendinize gelin yeter artık ipe uca sığmayaan gereksiz şeylerle uraşmayın bir ülkenin geleceği gidiyor siz hla medeniyetler buluşması diyorsunuz

selam ve dua ile Allah ( azze ve celleye ) emanet olun kardeşlerim s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 3:06 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Biz isimize bakalim.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
suna___
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 25

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 3:10 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DEĞERLİ ÜLKÜDAŞLARIM FARKINDA OLMAMIZ GEREKEN KONU BENCE KÜRT VE KÜRTÇÜ AYRIMIDIR.BİLİNDİĞİ GİBİ KÜRTLER 24 TÜRK BOYUNUN BİR KOLUDUR.YANİ BU DEMEK OLUYORKİ TÜRK IRKININ BİR KOLUDUR.BU DEMEK OLUYORKİ AYRI BİR IRK YOK.BİZİM İNANDIĞIMIZ OLGU ULU ÖNDER ATATÜRKÜN ANAYASADA OLUŞTURDUĞU TÜRK KİMLİĞİDİR.HAFIZAM YANILTMIYORSA KENDİNİ TÜRK GİBİ HİSSEDEN TÜRK GİBİ YAŞAYAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI OLAN HERKEZ TÜRKTÜR.BİZ KÜRTÇÜLERE KARŞIYIZ.BİLİNDİĞİ GİBİ BİR ÖNCEKİ ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANIMIZ KÜRT BOYUNDANDI.SADECE BU ÖRNEĞİ GENEL BAŞKANIMIZDAN WERDİM.BİZİM GÖRÜŞÜMÜZE SAHİP BİRÇOK KÜRT ARKADAŞIMIZ WARDIR.BİZİM MESELEMİZ İKİNCİ SINIF VATANDAŞSINIZ,EZİLEN TARAFSINIZ,AZINLIK OLABİLĞİRSİNİZ... DİYEN KÜRTÇÜ,DÜŞENME ÖZÜRLÜ,KÜÇÜK BEYİNLERİNİN BÜYÜK DÜŞÜNCELERİ ALGILAYAMADIĞI "SAF"LARLA .SLOGANIMIZ NET TÜRKÇE DÜŞÜN TÜRKÇE KONUŞ TÜRKÇE YAŞA UMUDUN TÜRKÇE OLSUN.
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 7:09 am    ileti konusu: sa. Alıntıyla Cevap Gönder

yazıma alınanlar oldu galiba ben sadece bu olaya yarası olan gocunur derim kardeşlerim benim sözümün kime gittiği ortadadır Türkün Türkten ve müslümandan başka dostu kardeşi yoktur

selam ve dua ile Allah ( azze ve celleye ) emanet olun sa.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 7:12 am    ileti konusu: s.a Alıntıyla Cevap Gönder

Kod:
MHP'nin * * * bahsettigi "Turk ve Kurtler etle tirnak gibidirler" yalanlari forumunuzda bir kez daha açiga cikmistir. Eger forum yoneticileri bu serefsizlere karsi gerekli onlemi alip yazilarini silmezse, yuzlerce uyeyle resimler koyup forumu kilitleriz haberiniz olsun.

haddinizi bilin ne demek bu ? Türkle Kürt et tırnak gibiymiş neresi len bu çocuklarımı kandırıyorsun doğu da ne .pislik çıkarsa sizler gibi akılsızların yüzünden çıkıyor asalak olaak yaşama mahkumsnuz ve haddinizi zorlamaya devam ederseniz o yaşam hakkıda alınacaktır elbet elinizden
selam ve dua ile Allah ( azze ve celle) Türkü korusun s.a
Genc-Kurt1907
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 7:44 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ulan Tüfek bozuntusu herif...
Sizin neyiniz var?
Devlet desen yok millet desen yok. Sizler terrör den baska birsey bilmezmisiniz.
Biz 1 sehit versek 10 askerimiz yeni dogar.
Bunu unutmayin.
Size Türkiye CUMHURIYETinden degil Toprak vermek bir kum tanesi bile Vermeyiz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
FETO
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 25

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 11:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili kardeşlerim öncelikle Kürt sorununu başımıza savan kahrolası ABD ve yandaşı bazı Avrupa ülkeleridir. Yüzyıllardır kardeş kardeş yaşadığımız bu topraklarda bizi her zaman olduğu gibi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar. Ve ne yazıktır ki biz de bu provakasyonlara kapılıp birbirimize düşüyoruz. Kardeş kardeşe namlu tutar oldu. Sorarım Arkadaşlarım Selçuklu kurulurken kürtler yanımızda değilmiydi,Kurtuluş Savaşımızda cephe arkadaşlarımız değilmiydi. Aynı mataradan su içmedik mi? Şimdi kalkmış bana bölücülük yaptıklarını söylüyorsunuz. Dağda ki peşmergeler hariç kimse bu vatanın evlatlarına bölücü diyemez işte o zaman kendi bölücülük yapmış olur. Kürtler bir Türk boyunun Araplaşmış boyudur. Eğer onları dışlarsak tabi ki baş kaldırırlar. Arkadaşlar provakosyanlara gelmeyelim.

ALLAH TÜRK MİLLETİNİ KORUSUN VE YÜCELTSİN...
Kod:
[img][/img]

En son FETO tarafından Pts Oca 09, 2006 12:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
mustafayaman
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 315

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 11:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sıze bı sorum war ? kurtler kendı arlarında bıle 4 yada 5 dılle konusurken nasıl oluyorda kurtce baslı basına bı lısan oluyor ? buna lısan dıyenler bu ulkeyı bolmeye calısan HAINLER ve BIR KAC ZAWALLI ve BUNLARA DESTEK CIKAN SUANDA BASIMIZDA BULUNAN VE TURKUM DEMEKTEN UTANAN KIBRIS WE BU ULKEYI PARCA PARCA SATMAYA CALISAN ZIHNIYETTIN TA KENDISIDIR AMA SUNU DA BILSINLER BIZ ULKUCULER
TEK BIR NEFER KALANA KADAR BU ULKEYI SAWUNMAYA AND ICTIK ALLLAH TÜRK U KORUSUN WE YUCELTSIN

SAYGILARIMLA
BURAK KILINCAKAYA
bozkurt_4747
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 11:54 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeslerım bız kurtlerı cok kırıyorsunuz genel konusuyorsunuz genel konusmayınarkadasın dedıgı gıbı kurtulus savasında bırlıkte savasanlar turk kurt degılmıydı turk=kurt dıkkatlı bakın bu yazıya bu kadar benzerlık tesaduf mu bence hayır tesaduf degıl bır kan bagımız varkı bu kadaqr benzıyoruz MARDINDEN SAYGILAR
mustafayaman
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 315

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 12:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bole sacma benzerlık ılk defa sende duydum ozman rtuk de bızım kardesımız bızım kurtlere hıc bı yanımız benzemez bız turkuz ve kımseyı ZORA DUSTUGU ZANMAN SATMAYIZ GUCSUZUN YANINDA OLUR GUCLUYE CEPHE ALIRIZ CUNKU BIZ TURK DOGDUK TURK OLURUZ
DUNYADA TURKLERE BENZEYEN BI MILLET DAHA GORULMEMISTIR

SAYGILARIMLA
bozkurt_4747
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 12:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardes kurtlerde oguzların bır boyudur senın gıbılerı yuzunden mıllet boyle ayaklanıyor ama ben bır kısıye uyupta taraf degıstırmem kurtulus savasında savasan bızler degılmıyıdık bırlıkte savasan ekmegını bolusen
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 1:22 pm    ileti konusu: s.a Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_4747 genel konuşmayıpta ne yapacaz kurtuluş savaşında diyorsinki beraber omuz omuza savunduk vatan ben ona bi şey demiyoruzki hatta ben 80 tarihine kadar Türk kürt ilişkeilerine olumlu bakan bir zihniyete sahibim ne zamanki 1987 de hakkaride yüksek ova amcam PKK şerefsizleri tarafından vuruldu o zaman ipler koptu kardeşim hhaaa zannetme sakın amcam vurul diye değil daha nice insanların evlatları vuruldu orada neden kürtlere yükleniliyor yukarıda yazım içerisinde de bare ettiğim gibi kürtler Türkiye yi sattı hemde çoğunluğu sattı belki sende onlara yakn olduğun için onları savunuyorsun ama olmaz kardeşim çoğunun aklında kürdistan diye bi saçmalık var ve bu saçmalıkları bitmez tükenmez büyüklükte ama boşa kürek sallıyolar Bu Ülkede Milliyetçiler varken, Heleki o Milliyetçilerde Bu iman varken değil kürtler Dünya Gelse Vatanı alamaz elimizden

selam ve dua ile Allah ( azze ve celleye ) emanet olun kardeşlerim sa.
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 2. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız